استخدام آموزش و پرورش (اطلاعیه آزمون فراگیر چهارم)

امروز ۱۸۶۲۶۶ نظر

استخدام آموزش و پرورش

برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات آزمون آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آموزش و پرورش (با پاسخنامه) اینجا کلیک کنید

لینکهای مفید

 • برای دانلود دفترچه های آزمون ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده رشته‌های مورد نیاز آزمون استخدام آموزش و پرورش سال ۹۵ اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده مواد آزمون‌ استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۵ اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش در سال ۹۶ اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده اخبار لحظه به لحظه آموزش و پرورش (تمام اخبار مرتبط) اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده اطلاعات آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال ۹۴ اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده کارنامه های ارسالی شرکت کنندگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۴ و ۹۵ اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آموزش و پرورش (با پاسخنامه) اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود اصل سوالات عمومی آزمون های استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی  اینجا کلیک کنید

خبر ۲۶ اردیبهشت ۹۶ -اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور در خصوص چهارمین امتحان مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور

در اجرای ماده (۴۴) قانون مدیریت خدمات  کشوری و ماده (۸) دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام افراد در دستگاههای اجرایی منضم به بخشنامه شماره ۹۷۵۷/۹۳/۲۰۰ مورخ ۱۳۹۳/۰۷۱۹ مبنی بر برگزاری آزمون مشترک فراگیر دوبار در سال ( ماههای اردیبهشت و آبان ) به آگاهی می‌رساند:
در چهارمین امتحان مشترک فراگیر ، وزارت آموزش و پرورش (۸۰۰۰ نفر)، بانک صنعت و معدن (۱۸۷ نفر)، سازمان دامپزشکی کشور (۲۶۶ نفر)، سازمان پزشکی قانونی کشور (۶۱ نفر)، سازمان حسابرسی (۳۴۲ نفر)، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران (۵۰ نفر)، ۱۱ دستگاه اجرایی استان البرز (۱۳۷ نفر)، سازمان بنادر و دریانوردی (۲۰۰ نفر)، بانک  مسکن (۵۴۰ نفر)، بانک سپه (۵۴۱ نفر)،  سازمان  ثبت اسناد و املاک  (۱۱۵ نفر)، وزارت امور خارجه (۴۲ نفر) و سازمان اداری و استخدامی کشور (۵۰ نفر) استخدام می‌نمایند.
داوطلبان استخدام می‌توانند برای آگاهی از چگونگی شرایط ثبت‌نام، شغل و محل مورد تقاضا، ظرفیت‌های استخدامی به تفکیک واحدهای استانی و جنسیت مورد تقاضا، سن و شرایط عمومی و اختصاصی هریک از دستگاههای استخدام‌کننده و سایر اطلاعات موردنیاز و همچنین ثبت‌نام در چهارمین امتحان مشترک فراگیر به اطلاعیه‌ای که در این خصوص در سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org در نیمه خردادماه ۹۶ درج خواهد شد مراجعه نمایند.

در صورتی که میخواهید به محض اعلام شرایط استخدامی با خبر شوید عضو کانال رسمی وب سایت ای-استخدام شوید

برای عضویت در کانال ای-استخدام کلیک کنید

برای مشاهده اطلاعیه در سایت سازمان سنجش اینجا کلیک نمایید

برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آموزش و پرورش (با پاسخنامه) اینجا کلیک کنید


خلاصه اخبار استخدامی آموزش و پرورش در مورد آزمون آبان ماه ۹۵ و آزمون جدید در سال ۹۶

 • اطلاعیه جدید سازمان سنجش

اطلاعیه درخصوص نحوه اعلام نتیجه و اعمال سهمیه ها در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش درسال ۹۵ دیروز منتشر شد.

 • نتایج نهایی آزمون آبان ماه سال ۹۵

گزینش پذیرفته‌شدگان آزمون آبان ماه سال ۹۵ انجام و نتایج یک برابر ظرفیت هم اعلام شده و قرار است به‌زودی نتایج اعلام شود.

 • دوره‌های صلاحیت حرفه‌ای

پس از اعلام نتایج، درباره زمان شروع دوره‌های صلاحیت حرفه‌ای تصمیم گیری و تلاش خواهد شد هرچه زودتر دوره‌ها برگزار شوند.

 • آزمون استخدامی در سال ۹۶

برای جذب نیرو در سال ۹۶ هم مجوزهای لازم را اخذ شده و احتمالا تا پایان خرداد آزمون استخدامی ۱۰ هزار نفری دیگری را برگزار می شود.

 • مشکل بازنشستگی در آموزش و پرورش

بیش از ۶۰۰ هزار نفر در ۱۰ سال آینده بازنشسته می شوند و این موضوع تبیل به یکی از چالش های بزرگ آموزش و پرورش خواهد شد.

برای دانلود رایگان جزوه ها و فایلهای مصاحبه گزینش آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید

برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آموزش و پرورش (با پاسخنامه) اینجا کلیک کنید


خبر ۲۴ اریبهشت ۹۶ – اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش وپرورش بزودی

خبرگزاری ایسنا: رییس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش درباره نتایج آزمون استخدامی این وزارتخانه که آبان‌ماه سال گذشته برگزار شد گفت: گزینش پذیرفته‌شدگان این آزمون انجام و نتایج یک برابر ظرفیت هم اعلام شده و قرار است به‌زودی نتایج اعلام شود.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۳ اردیبهشت ۹۶ -اطلاعیه درخصوص نحوه اعلام نتیجه و اعمال سهمیه ها در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش درسال ۱۳۹۵

پیرو اطلاعیه منتشره مورخ ۱۳۹۶/۱/۲۱ موضوع اعلام نتیجه آزمون استخدامی ۱۳۹۵/۸/۲۱ وزارت آموزش و پرورش، بدین‌وسیله به اطلاع آن گروه از داوطلبانی که در تاریخ فوق برای آن ها کارنامه مشروط صادر شده است، اعلام می دارد، نتایج آزمون مذکور مشخص و کارنامه جدید برای داوطلبان دی نفع صادر شده است.
بدیهی است داوطلبینی که برای آن ها کارنامه “قبولی” صادر گردیده است، لازم است در اسرع وقت جهت انجام سایر مراحل استخدامی به اداره کل آموزش و پرورش استان ذیربط مراجعه نمایند.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت سازمان سنجش اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۹ اریبهشت ۹۶ – خبر برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش تا پایان خرداد

خبرگزاری ایسنا: رییس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش از موافقت سازمان اموراستخدامی برای جذب ۱۴هزار و ۵۰۰ نیروی انسانی جدید خبر داد و گفت: احتمالا تا پایان خرداد اولین نوبت آزمون استخدامی را برای جذب ۱۰ هزار نفر برگزار خواهیم کرد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


جزوه ها و فایلهای گزینش عقیدتی و سیاسی آموزش و پرورش

کاربران عزیز با توجه به درخواستهای شما در قسمت دیدگاهها مبنی بر ارائه جزوه یا فایل مفید برای گزینش، موارد زیر در وب سایت موجود است که در ادامه توضیح داده شده است لطفا به دقت مطالعه نمایید.

۱- تجربه های ارائه شده توسط کاربران در بخش دیدگاهها گردآوری شده و در صفحه مجزا تعبیه شده است برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۲-توسط کاربران عزیز یکسری جزوه هایی برای این منظور ارسال شده است که در صفحه سوالات و جزوه های رایگان ارسالی کاربران تعبیه شده است برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۳- کتاب از آگهی های استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش عقیدتی، برای اولین بار از سامانه ای‌استخدام نیز منتشر شده است برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۴- بسته در مصاحبه های استخدام های دولتی چه می پرسند نیز میتواند مفید باشد برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۵- جزوه آموزشی چگونه استخدام شویم (ویژه جلسات مصاحبه) را نیز میتواند برای جلسه مصاحبه خیلی مفید باشد برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

با تشکر تیم آموزشی ای استخدام


خبر ۲۱ فروردین ۹۶ -اطلاعیه وزارت آموزش و پرورش درخصوص اعلام اسامی نهایی داوطلبان پذیرفته شده در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور مورخ ۲۱/۸/۱۳۹۵ برای طی سایرمراحل استخدام پیمانی در وزارت آموزش و پرورش

باعنایت به برگزاری آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۵ وزارت آموزش و پرورش (موضوع مجوز شماره ۶۸۴۳۷۰ مورخ ۳۰/۵/۱۳۹۵ سازمان اداری و استخدامی کشور) بدین وسیله نتایج آزمون مزبور اعلام می­گردد، پذیرفته­ شدگان مکلفند به منظور طی سایر مراحل قبل از استخدام (بررسی صلاحیت­های عمومی، گواهی عدم سوءپیشینه، آزمایشات و معاینات پزشکی، تشکیل پرونده استخدامی و دوره مهارت آموزی) به شرح ذیل اقدام نمایند:

۱-پذیرفته ­شدگان جهت پیگیری امور مربوط به استخدام خود به ادارات کل ­آموزش و پرورش استان (ادارات امور اداری) مراجعه و راهنمایی لازم را دریافت نمایند.
۲-پذیرفته ­شدگان قبل از مراجعه به هسته­ های گزینش استان ها اقدامات ذیل را بعمل آورند:
درصورت عدم تحویل فرم اطلاعات فردی و مدارک درخواست شده در مرحله مصاحبه تخصصی، ضرورت دارد پس از چاپ فرم اطلاعات فردی از سایت دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش  به نشانی:www.gozinesh.medu.ir نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و به همراه تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی(حداکثر به مدت ۴۸ ساعت از تاریخ انتشار اسامی) به وسیله پست پیشتاز به آدرس هسته­ های­ گزینش استان محل خدمت خود ارسال و یا به صورت حضوری تحویل نمایند. لازم می­باشد در تکمیل فرم اطلاعات فردی دقت کافی معمول گردد. بدیهی است مسئولیت هرگونه نقص و نارسایی در تکمیل فرم به عهده فرد خواهد بود.
عدم تکمیل فرم مربوطه و یا عدم ارسال به موقع آن به هسته گزینش استان محل خدمت به منزله انصراف از استخدام تلقی می­گردد.

۳-معاینات پزشکی و تشکیل پرونده استخدامی افراد واجد شرایط معرفی شده به اداره کل آموزش استان محل خدمت همزمان با بررسی صلاحیت­های عمومی صورت می­پذیرد، براین اساس داوطلب واجد شرایط پس از انتشار اسامی در سایت سازمان سنجش آموزش کشور ضمن حضور در ادارات امور اداری ادارات کل استان ها نسبت به اخذ معرفی نامه جهت گواهی عدم سوءپیشینه و… به منظور تشکیل پرونده استخدامی با رعایت سایر قوانین و مقررات مربوط در زمان مقرر اقدام نمایند.
توضیح: چنانچه به هر دلیلی صلاحیت عمومی فرد پذیرفته شده مورد تائید قرار نگیرد انجام معاینات پزشکی و سوءپیشینه هیچگونه حقی برای فرد پذیرفته شده ایجاد نخواهد کرد.
۴-درصورت تائید صلاحیت­های عمومی، انجام آزمایشات، معاینات پزشکی و…. پذیرفته­شدگان مکلفند به منظور شرکت در دوره مهارت ­آموزی به ادارات کل استان ها مراجعه نمایند.
ضمنا داوطلبانی که درخصوص نتایج نهایی آزمون سوالاتی دارند می توانند از طریق بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org اقدام نموده و از مراجعه حضوری خودداری فرمایند.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

برای دانلود رایگان جزوه ها و فایلهای مصاحبه گزینش آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید


اطلاعیه های گزینش آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال ۹۶

کاربران گرامی اطلاعیه های اعلامی هسته گزینش استانها در صفحه ای مجزا تعبیه شده است برای مشاهده بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

برای مشاهده اطلاعیه های گزینش استانی آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید

برای دانلود رایگان جزوه ها و فایلهای مصاحبه گزینش آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید


جزئیات دوره آموزشی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش

کاربران گرامی اخبار جزئیات دوره آموزشی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش در صفحه ای مجزا تعبیه شده است برای مشاهده بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

برای مشاهده اخبار جزئیات دوره آموزشی آزمون استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید

برای دانلود رایگان جزوه ها و فایلهای مصاحبه گزینش آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید


خبر ۲ اسفند ۹۵ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص تکمیل ظرفیت وزارت آموزش و پرورش در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۵ به منظور انجام سایر مراحل جذب و استخدام (انجام مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش)

بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبان متقاضی استخدام در وزارت آموزش و پرورش که در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ ۱۳۹۵/۸/۲۱ شرکت نموده‌اند، می‌رساند که به منظور تکمیل ظرفیت وتغییر حدنصاب علمی نتایج آزمون مجدداً مورد بررسی وکارنامه داوطلبان در سایت سازمان ‌سنجش آموزش کشور به نشانیwww.sanjesh.org قرار گرفته است. لذا داوطلبانی که درردیف معرفی شدگان قرار گرفته اند می‌بایست با توجه به مندرجات کارنامه وحسب مورد براساس توضیحات ذیل این اطلاعیه اقدام نمایند.

کاربران عزیز سیستم کارنامه در سایت سازمان سنجش بروز شده است لطفا مجدد کارنامه خود را مشاهده نمایید.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک کنید


خبر ۵ دی ۹۵ – کارنامه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

کاربران عزیز ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای شما در آزمون استخدامی آموزش و پرورش به اطلاع میرسانیم برای مشاهده نتایج بر روی دکمه زیر کلیک کنید. در صورتی که هر تغییری در کارنامه ها نیز اعمال شود از طریق لینک زیر میتوانید مجدد مشاهده نمایید.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید

برای دانلود رایگان جزوه ها و فایلهای مصاحبه گزینش آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید

برای مشاهده اطلاعیه مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش اینجا کلیک نمایید

برای دانلود فرم مشخصات فردی اینجا کلیک کنید


توجه داشته باشید تمامی اخبار در همین صفحه به اطلاع شما خواهد رسید.

خبر ۱۹ اریبهشت ۹۶ – خبر برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش تا پایان خرداد

خبر ۱۶ اریبهشت ۹۶ – خبر اعلام فراخوان آزمون استخدامی آموزش و پرورش در هفته آینده

خبر ۹ اردیبهشت ۹۶ –احتمال برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در خرداد ماه

خبر ۲۹ فروردین ۹۶ –تعیین زمان قطعی دوره‌های مهارت آموزی پذیرفته شدگان آموزش و پرورش

خبر ۲۶ فروردین ۹۶ –برگزاری آزمون صلاحیت حرفه‌ای در تابستان ۹۷

خبر ۲۴ فروردین ۹۶ – برای دانلود رایگان جزوه ها و فایلهای مصاحبه گزینش آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید

خبر ۲۰ فروردین ۹۶ – نتایج تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش امشب اعلام می‌شود

خبر ۲۰ فروردین ۹۶ –جزییات دوره مهارت آموزی معلمی پذیرفته شدگان آزمون سال ۹۵ آموزش‌وپرورش

خبر ۱۹ فروردین ۹۶ –نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش امروز یا فردا اعلام می‌شود

خبر ۱۶ فروردین ۹۶ –درخواست مجوز استخدامی برای ۱۵ هزار نفر در آموزش و پرورش

خبر ۱۶ فروردین ۹۶ –اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش در هفته آینده

خبر ۱۵ فروردین ۹۶ – اعلام نتایج استخدامی آموزش و پرورش طی امروز

خبر ۱۵ فروردین ۹۶ –آموزش و پرورش سال ۹۶ نیز آزمون استخدامی برگزار خواهد کرد

خبر ۱۳ فروردین ۹۶ –زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش

 خبر ۲۶ اسفند ۹۵ –خبر زمان اعلام نتایج نهایی استخدامی آموزش و پرورش

خبر ۱۶ اسفند ۹۵ –تغییر زمان دوره‌های مهارت‌آموزی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش

خبر ۱۵ اسفند ۹۵ –استخدام ۱۰ هزار نیرو در آموزش و پرورش طی سه سال آینده

خبر ۱۴ اسفند ۹۵ –جزییات گزینش پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش

خبر ۱۱ اسفند ۹۵ –زمان‌بندی مصاحبه پذیرفته‌شدگان مرحله تکمیل ظرفیت استخدام آموزش‌وپرورش

خبر ۲ اسفند ۹۵ – زمان اعلام اسامی پذیرفته شگان نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش۹۶

خبر ۲۴ بهمن ۹۵ – آغاز دوره‌های آموزشی استخدامی‌ها از ۲۰ فروردین ماه ۹۶

خبر ۱۱ بهمن ۹۵ – جدول زمانبندی مراجعه ی پذیرفته شدگان مرحله ی تکمیلی دانشگاه شهید رجایی

خبر ۹ دی ۹۵ – آموزش و پرورش نقشی در نتایج استخدام ها ندارد

خبر ۸ دی ۹۵ – تشریح روندمصاحبه وگزینش پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش وپرورش

خبر ۱ دی ۹۵ –زمان اعلام نتایج و شرایط قبولی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

خبر ۱۴ آذر ۹۵ – اعلام زمان نتایج و ضوابط آزمون استخدام ۱۰ هزار نفر در آموزش و پرورش

خبر ۱۹ مهر ۹۵- جزئیاتی از ابهامات در دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

خبر ۱۹ مهر ۹۵- اطلاعیه در خصوص تعیین محل آموزش داوطلبان آزمون استخدام آموزش و پرورش۹۵


جدول آدرس سایت و اطلاعیه های ادارات کل آموزش و پرورش استانها

کاربران گرامی به دلیل درخواستهای شما جدول به صفحه ای دیگر منتقل شد که میتوانید با کلیک بر روی دکمه زیر مشاهده نمایید.

جدول آدرس سایت و اطلاعیه های ادارات کل آموزش و پرورش استانها

برای دانلود رایگان جزوه ها و فایلهای مصاحبه گزینش آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید


آگهی استخدام آموزش و پرورش در سال ۹۵

کاربران عزیز به منظور جلوگیری از ازدحام صفحه کلیه اطلاعات آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال ۹۵ به صفحه زیر منتقل شد.

برای مشاهده متن آگهی استخدام آموزش و پرورش در سال ۹۵ اینجا کلیک کنید

برای دانلود رایگان جزوه ها و فایلهای مصاحبه گزینش آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید


کلیه اطلاعات آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال ۹۴

کاربران عزیز به منظور جلوگیری از ازدحام صفحه کلیه اطلاعات آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال ۹۴ به صفحه زیر منتقل شد.

برای مشاهده صفحه استخدامی آموزش و پرورش در سال ۹۴ اینجا کلیک کنیدبرای مطالعه تجربیات کاربران وب سایت از آزمون تا مصاحبه اینجا کلیک کنید

186,266 نظر برای «استخدام آموزش و پرورش (اطلاعیه آزمون فراگیر چهارم)»


 1. mt

  آقای مهر محمدی امروز در نشست تخصصی جامعه چه انتظاری از دانشگاه فرهنگیان دارد حضور داشتن یکی از بچه های قبولی امسال که ایشون رو میشناختن رفتن باشون از نزدیک صحبت کردن و ایشون تایید کردند که دوره رو میخان از مهر و به مدت یه سال شروع کنند حتی توی سخنرانیشون اشاره کردن که نمی خواهیم معلم بی کیفیت تربیت کنیم پس دوستان هی نشیینین دست روی دست تا یه سال بیکار بمونیم. اعلام آمادگی کنید همه به یه جایی صدای اعتراضمونو برسونیم.اینا واقعا تصمیمشون اینه یه سال مارو عقب بندارن واسه اینه تهران دست نگه داشته و هیچ اطلاعیه ایی نمیزنه.

  پاسخ دادن

 2. البرززززززززززز

  دوستان البرز لطفا راهنمایی کنید این برگه که دادن بمن برای ازمایشات و…..ننوشته به متخصص مراجعه کنید. ایا شما به متخصص قلب و چشم و… مراجعه کردین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ دادن

 3. علیرضا

  سلام دوستان
  من امروز با اداره کل استانمون صحبت کردم
  گفتش با روند لاکپشتی که کار گزینش نفرات از سوی وزارت و اداره ها داره پیش میره، دوره ها قطعا میره برای اول مهر که شروع بکار نفرات مهر دیگه
  اینم گفت تنها راه حل این نگرانی پیگیری از خودتون هست که قطعا مجبورن به حل این موضوع بیاندیشن

  پاسخ دادن  • لاله

   سلام من نفر اول کشوری شدم.ایران اسلامی100.باستان 100.انقلاب 70.اروپا 60زدم .تاریخ باستان.ایران اسلامی.انقلاب اسلامی.اروپا رو کتاب های پوران پژوهش .یه فایل میهن تاریخ تو اینترنت بوددان کن.کل سوالات ارشد سه گرایش ایران اسلامی.اروپا و باستان رو بخون. کتاب تاریخ دوم سوم دبیرستان رو یه نگا بنداز.جزوات دوره کارشناسی اساتید هم خوبن حتما بخونید.جزوات وسوالات پیام نور هم خوب بودن.در کل هر چی دم دستت اومد رو بخون

   پاسخ دادن

 4. رضاة به منیژه خانم البرز

  من حواسم نبود وقتی فرم گرفتم، گفت ضامن باید بازنشته باشه یا شاغل؟؟ بعدش برای هر ارگان دولتی میشه؟؟ مثلا نظامی یا شغل دیگه؟ یا حتما اون ضامنه باید آموزپرورشی باشه؟؟؟

  پاسخ دادن


دیدگاه خود را بیان کن

 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.
مدیریت وب‌سایت «ای-استخدام» از شما کاربران عزیز خواهشمند است با مشارکت و پاسخ‌گویی به سوالات و مشکلات سایر کاربران، ما را در هرچه بهتر شدن کیفیت پاسخ‌گویی یاری رسانید.