استخدام آموزش و پرورش سال ۹۴ (برگزاری آزمون قطعی است)

امروز

استخدام آموزش و پرورش سال ۹۴

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

 

دانلود بسته ویژه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش

دانلود سوالات عمومی و تخصصی آموزش و پرورش (آزمون سال ۸۹)

دانلود نمونه سوالات تخصصی مخصوص آزمون آموزش و پرورش

 دانلود نمونه سوالات عمومی استخدامی آموزش و پرورش

دانلود دفترچه های ۳ دوره قبلی برگزار شده آموزش و پرورش
medu

آنچه در این خبر خواهید خواند

خبر ۱۰ تیر ۹۴ – جزئیات نامه ریاست جمهوری برای استخدام ۵ هزار نفر در آموزش و پرورش (خبرگزاری فارس)
خبر ۹ تیر ۹۴ – آزمون استخدام آموزش و پرورش تا پایان تابستان برگزار می‌شود (خبرگزاری ایسنا)
خبر ۹ تیر ۹۴ -تشریح جزئیات سهمیه‌ آزمون استخدامی آموزش‌ و پرورش (خبرگزاری تسنیم)
خبر ۸ تیر ۹۴ -چه افرادی می توانند در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنند؟/الویت بندی در پذیرش براساس نیاز های منطقه است (خبرگزاری فارس)
خبر ۶ تیر ۹۴ -برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش قطعی است/ زمان آزمون هنوز مشخص نیست (خبرگزاری فارس)
خبر ۶ تیر ۹۴ -کمبود ۳ هزار معلم در مدارس ابتدایی اصفهان (خبرگزاری فارس)
خبر ۲تیر ۹۴ -کمبود ۷ هزار نیروی انسانی در آموزش و پرورش خوزستان (خبرگزاری فارس)
خبر ۲ تیر ۹۴ – اختصاص ۵۰ درصد استخدام های جدید آموزش و پرورش به هنرستان‌ها (خبرگزاری فارس)خبر ۲ تیر ۹۴ – استخدام ۲۰۰معلم آموزش خانواده (باشگاه خبرنگاران)
اخبار خرداد ۹۴ – کلیه اخبار استخدامی مربوط به خرداد ماه سال ۹۴ آموزش و پرورش
اخبار اردیبهشت ۹۴ – کلیه اخبار استخدامی مربوط به اردیبهشت ماه سال ۹۴ آموزش و پرورش
اخبار فروردین ۹۴ – کلیه اخبار استخدامی مربوط به فرودین ماه سال ۹۴ آموزش و پرورش

 

جزئیات نامه ریاست جمهوری برای استخدام ۵ هزار نفر در آموزش و پرورش

خبرگزاری فارس : به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، موضوع برگزاری آزمون استخدامی در آموزش و پرورش برای جذب ۵ هزار نیرو این روزها موارد و مشکلاتی را با خود به همراه داشته است.مشخص نبودن زمان برگزاری این آزمون و نبود هیچ گونه اطلاعاتی درباره موارد برگزاری و حتی شرکت کنندگان آزمون، مخاطبان و داوطلبان ورود به آموزش و پرورش را سر در گم کرده است.
اما اردیبهشت ماه امسال، مجوز کتبی استخدام از سوی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی به آموزش و پرورش داده شد؛ در نامه عسگری آزاد جانشین معاون سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی ریاست جمهوری به وزیر آموزش و پرورش، موارد برگزاری آزمون استخدامی در قالب مجوز کتبی ابلاغ شد، که متن نامه به شرح ذیل است:
برادر ارجمند جناب آقای دکتر فانی
وزیر محترم آموزش و پرورش
با سلام و احترام
بازگشت به نامه‌های ۲۱۸۹۲۱ مورخ ۴ بهمن ۱۳۹۳ و شماره ۲۵۱۵۵۲ مورخ ۱۸ اسفند ۱۳۹۳ و به استناد بند ج و تبصره یک ماده ۲۴ قانون مدیریت خدمات کشوری بدینوسیله مجوز استخدام ۵ هزار نفر برای استخدام پیمانی در مشاغل آموزشی تخصیص می‌یابد.
استخدام افراد از محل این مجوز منوط به رعایت بند ت ماده ۲۲۴ قانون برنامه پنجم توسعه و تأمین اعتبار لازم و تنظیم و انتشار آگهی استخدام با رعایت تمامی قوانین و مقررات ذی‌ربط و اولویت مناطق کمتر توسعه یافته، سهمیه استخدامی ایثارگران و معلولان و رعایت دستورالعمل برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای به کارگیری افراد در دستگاه‌های اجرایی موضوع بخشنامه ۹۷۵۷/۹۲/۲۰۰ مورخ ۱۹ مهر ۱۳۹۳ و پس از تعیین این سازمان امکان پذیر می‌باشد.
در تمامی مکاتباتی که برای استخدام افراد از محل این مجوز انجام می‌شود به شماره و تاریخ نامه به عنوان مجوز قانونی استخدام اشاره شود.
شایان ذکر است، استخدام از محل این مجوز صرفاً برای مشاغل آموزشی در مناطقی که با مازاد نیرو مواجه نیستند امکان پذیر است و اختصاص به دانش آموختگان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و پژوهشی کشور و حوزه‌های علمیه به غیر از دانشگاه فرهنگیان دارد و مابقی فارغ‌التحصیلان این دانشگاه‌ها می‌توانند در این آزمون شرکت کنند که پذیرفته شدگان آزمون پس از طی دوره یکساله مهارت‌آموزی در دانشگاه فرهنگیان مطابق ماده ۲۸ اساسنامه دانشگاه مذکور به استخدام پیمانی آن وزارتخانه در خواهند آمد.
همچنین با عنایت به بند ۱۶ نامه ۱۷۲۵۵۶/۲۰۶ مورخ ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ شورای عالی اداری از این پس صدور مجوز استخدام برای آن وزارتخانه در چارچوب احکام قانونی و بر اساس شاخص‌ها و استانداردهای شورای مذکور خواهد بود.
به گزارش فارس، در نامه مذکور بیشتر موارد آزمون استخدامی روشن است اما نکته با اهمیت زمان برگزاری آزمون است که هنوز اطلاعات دقیقی از آن در دست نیست.


آزمون استخدام آموزش و پرورش تا پایان تابستان برگزار می‌شود

خبرگزاری ایسنا: مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی آموزش و پرورش از برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرروش تا پایان تابستان امسال خبر داد.محمد فاضل در گفت‌وگو با خبرنگار «آموزش و پرورش» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در پاسخ به این پرسش که اختلافاتی میان سازمان مدیریت و آموزش و پرورش در خصوص زمان برگزاری آزمون استخدامی وجود داشت گفت: این مسئله حل شده و قرار است آزمون در تابستان برگزار شود.
وی افزود: در حال حاضر تیمی متشکل از نمایندگان آموزش و پرروش و سازمان مدیریت در حال کار بر روی جزئیات آزمون هستند و بزودی اخبار مربوط از سوی معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اعلام خواهد شد.


تشریح جزئیات سهمیه‌ آزمون استخدامی آموزش‌ و پرورش

خبرگزاری تسنیم : محمدحسین کفراشی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم در پاسخ به این پرسش که آموزش و پرورش از احصای اطلاعات مشمولین ماده ۴۸ قانون مقررات مالی دولت خبر داده است،‌ این ماده قانونی به چه موضوعی اشاره دارد؟‌ اظهار داشت:‌ ماد ۴۸ اشاره می‌کند، هر گاه استخدامی در دولت انجام شد باید ۲۵ درصد استخدامی‌ها از میان فرزندان شهدا،‌ آزادگان و جانبازان بالای ۲۵ درصد باشد.وی افزود: آموزش و پرورش امسال برای جذب ۵ هزار نفر آزمون استخدامی دارد بنابراین از فرزندان شهدا، جانبازان و آزادگان آموزش و پرورش خواسته فرم‌های مربوطه را تکمیل کنند تا مشخص شود در رشته‌هایی که قرار است جذب نیرو داشته باشند، چه تعداد از فرزندان شهدا، جانبازان و آزادگان می‌گنجند.
کفراشی گفت:‌ فرزندان فرهنگیان در آزمون استخدامی آموزش و پرورش دارای اولویت هستند بنابراین ابتدا اولویت با فرزندان شهدا،‌جانبازان و آزادگان آموزش و پرورش است و پس از آن اولویت با سایرین خواهد بود.
مدیرکل دفتر امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش ادامه داد:‌ از میان ۵ هزار نفری که قرار است در آموزش و پرورش استخدام شوند باید ۲۵ درصد از میان خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران بالای ۲۵ درصد باشند.
طبق گفته‌های علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش، فرزندان فرهنگیان، مربیان پیش دبستانی و نیروهای شرکتی نیز در آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش در اولویت هستند.
به گزارش تسنیم، سیدحسن حسینی مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش اظهار کرد: به منظور جمع‌آوری اطلاعات مشمولان ماده ۴۸ قانون الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت (فرزندان شهدا، جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر و آزادگان معزز آموزش و پرورش ) واجدین شرایط نسبت به تکمیل فرم از تاریخ ۹۴.۰۴.۰۸۴ لغایت ۹۴.۰۴.۱۹ اقدام کنند.
وی در خصوص واجدان شرایط این ماده قانونی‌، تصریح کرد: فرزند شهید، فرزند جانباز بالای ۲۵ درصد و بالاتر، فرزند آزاده (اعم از شاغل، بازنشسته، فوت شده و یا از کارافتاده) مشمولان این ماده قانونی هستند.
حسینی تأکید کرد: فقط یکی از فرزندان مشمول قانون مذکور می‌تواند از سهمیه مذکور استفاده کند.

برای تکمیل فرم ثبت‌نام اینجا کلیک نمایید


چه افرادی می توانند در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنند؟/الویت بندی در پذیرش براساس نیاز های منطقه است

خبرگزاری میزان: مدیرکل دفتر وزارتی آموزش و پرورش درباره برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش گفت: این استخدام تنها شامل حال فارغ التحصیلان دانشگاه‌های فرهنگیان و تربیت معلم نمی‌شود، بلکه تمامی افرادی که از سایر دانشگاهای کشور فارغ التحصیل شده‌اند، نیز می‌توانند در این آزمون ثبت‌نام و شرکت کنند.
چه افرادی می‌توانند در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنند؟/ اولویت بندی در پذیرش بر اساس نیازهای منطقه‌ای استمحمد فاضل در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی میزان، درباره جذب نیروی انسانی در وزارت آموزش و پرورش اظهار کرد: با توجه به اینکه برخی افراد پیش از گذراندن خدمت نظام وظیفه برای ادامه تحصیل جذب دانشگاه فرهنگیان و تربیت معلم می‌شوند، آنها خود به خود جذب آموزش و پرورش خواهند شد.
وی در پاسخ به اینکه چه افرادی می‌توانند در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنند؟ افزود: این استخدام تنها شامل حال افرادی نمی‌شود که تحصیلات خود را در دانشگاه فرهنگیان و تربیت معلم به اتمام رسانده‌اند، بلکه تمامی فارغ التحصیلان دانشگاهی از دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور می‌توانند در آن ثبت‌نام  کرده و در آزمون مورد نظر برای استخدام در آموزش و پرورش شرکت کنند.
مدیرکل دفتر وزارتی آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه متقاضیان بر اساس نیاز منطقه و طبق اولویت‌بندی‌هایی تعیین شده انتخاب می‌شوند، تصریح کرد: براین اساس تنها دانشجویان دانشگاه‌‎های مربوط به این وزارتخانه در اولویت قرار ندارند و سعی ما براین است که افراد را بر اساس نیاز منطقه‌ای استخدام کنیم.
فاضل درباره زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای متقاضیان شغل معلمی نیز گفت: زمان این آزمون هنوز به طور قطع مشخص نیست و در حال حاضر پیگیری‌های در این باره از هماهنگی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی ریاست جمهوری در حال انجام است.


برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش قطعی است/ زمان آزمون هنوز مشخص نیست

خبرگزاری فارس : محمدحسین سلیمی جهرمی رئیس مرکز برنامه‌ریزی نیروی انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس و در پاسخ به این پرسش که «آیا تاریخ برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش مشخص شده است؟»، اظهار داشت: متأسفانه تاریخ برگزاری آزمون استخدامی هنوز مشخص نشده است.
وی افزود: در حال پیگیری هستیم تا با سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی ریاست جمهوری هماهنگی‌های این آزمون را انجام دهیم.
سلیمی جهرمی در پاسخ به پرسش دیگر خبرنگار فارس مبنی بر اینکه «آیا امکان برگزاری آزمون در فصل تابستان وجود دارد؟»، خاطرنشان کرد: بحث این موضوع است، اما هنوز جواب قطعی داده نشده است.
رئیس مرکز برنامه‌ریزی نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش در خصوص برگزاری یا عدم برگزاری این آزمون، گفت: برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش قطعی است.


کمبود ۳ هزار معلم در مدارس ابتدایی اصفهان

خبرگزاری فارس : به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، رحیم محمدی ظهر امروز در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه با اشاره به روند ثبت‌نام دانش‌آموزان در مدارس اظهار کرد: ثبت‌نام دانش‌آموزان در مدارس هر سال بر اساس بخش‌نامه وزارت آموزش و پرورش صورت می‌گیرد.وی با بیان اینکه ثبت‌نام دانش‌آموزان دوره ابتدایی از ابتدای خردادماه سال جاری آغاز شده و قرار بود که تا پایان خرداد ماه سال جاری پایان یابد، اضافه کرد: ثبت‌نام دانش‌آموزان دوره‌های اول و دوم متوسطه نیز پس از پایان امتحانات آنها آغاز شده و ثبت‌نام این دانش‌آموزان در مدارس تا پایان تیر ماه جاری ادامه دارد.
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان با تاکید بر اینکه دانش‌آموزان پایه اول باید پس از مراجعه به پایگاه‌های سنجش سلامت برای ثبت‌نام خود به مدارس مراجعه کنند، تصریح کرد: متوسطه اول خروجی‌های دوره ابتدایی هستند.
وی با بیان اینکه در سال تحصیلی آتی ورودی متوسطه دوم نداریم و یک پایه به متوسطه اول اضافه می‌شود، ادامه داد: بهترین مدرسه، نزدیک‌ترین مدرسه است، به عنوان شعار آموزش و پرورش در راستای انتخاب مدرسه دانش‌آموزان است.
محمدی با اشاره به اینکه در سال تحصیلی آتی آزمون ورودی مدارس هیئت امنایی در دوره ابتدایی و متوسطه دوم حذف می‌شود، تاکید کرد: در دوره متوسطه اول نیز این آزمون با حداقل شرایط برگزار می‌شود.
وی با تاکید بر اینکه ما با اجرای نظام ۶+۳+۳+ هنوز در دوره ابتدایی از نظر کمبود نیروی انسانی با مشکل مواجه هستیم، افزود: هنوز نتوانسته‌ایم کمبود نیروی انسانی در دوره ابتدایی را جبران کنیم و ما با کمبود ۳ هزار معلم در دوره ابتدایی مواجه هستیم.
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان با اشاره به اینکه همچنین در سال تحصیلی آتی باید در دوره متوسطه اول یک‌سوم نیروی انسانی اضافه شود، گفت: تلاش می‌کنیم که از نیرو‌های مازاد در پایه‌های دیگر کمبود نیروی انسانی در دوره متوسطه اول را جبران کنیم.
وی با بیان اینکه ما در راستای رسیدن به استاندارد‌ها در حوزه نیروی انسانی و فضای آموزشی در مدارس استان تلاش می‌کنیم، اظهار کرد: آموزش و پرورش در شرایط بد اقتصادی قرار دارد و در برخی از مناطق ناچار به دونوبته کردن مدارس در دوره ابتدایی هستیم.
محمدی با تاکید بر اینکه با توجه به مصوبه شورایعالی آموزش و پرورش مردودی در پایه اول متوسطه دوم نداریم، ادامه داد: توسعه متوازن رشته‌های نظری و توسعه رشته‌های فن و حرفه‌ای و کار و دانش به عنوان سیاست‌هایی است که در استان و کشور دنبال می‌شود.
وی با اشاره به اینکه استان اصفهان در سال گذشته در این دو شاخص جزو سه استان برتر کشور شناخته شد، تصریح کرد: همچنین در سال گذشته استان اصفهان در کنکور سراسری رتبه دوم کشوری را کسب کرد.


کمبود ۷ هزار نیروی انسانی در آموزش و پرورش خوزستان

خبرگزاری فارس : معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل آموزش وپرورش خوزستان از کمبود هفت هزار نیروی انسانی در سطح ادارات آموزش و پرورش خوزستان خبر داد.
به گزارش خبرگزاری فارس از آبادان، سیروس خدادادی عصر امروز در جلسه هیئت رئیسه سازمان منطقه آزاد اروند برای ساماندهی مدارس و توسعه آموزشی شهرستان‌های آبادان و خرمشهر اظهار کرد: وضعیت آموزش و پرورش خوزستان در میان ۳۲ استان کشور نامطلوب است.
وی افزود: در سطح ادارات آموزش و پرورش استان مشکلاتی به لحاظ زیر ساخت‌ها و کمبود نیروی انسانی وجود دارد.
وی با تاکید بر کمبود هفت هزار نیروی انسانی مورد نیاز در سطح ادارات آموزش و پرورش استان، ابراز امیدواری کرد تا با توجه به سهمیه خوبی که وزارت آموزش و پرورش از بابت محرومیت‌هایش در جذب نیرو داده است بتوان در آزمون استخدامی که در تیرماه برگزار می‌شود این نیروها را جذب کنیم.
وی اظهار داشت: متاسفانه آموزش و پرورش در سطح استان خوزستان به دلیل شرایط آب و هوایی دارای تقویم آموزشی مناسب نیست.
وی در بخشی از سخنان خود در خصوص داشته‌های آموزش و پرورش استان خوزستان در زمینه امکانات، تجهیزات، نیروی انسانی و غیره تصریح کرد: اداره کل آموزش و پرورش خوزستان دارای ۶۵ هزار پرسنل، ۹۲۰ هزار دانش آموز، هشت هزار و ۵۰۰ آموزشگاه، ۳۸ هزار کلاس درس و ۴۱ منطقه آموزش و پرورش در سطح استان است.
وی یادآور شد: از اعتبار ۲۴۰ میلیارد تومانی وزارت آموزش و پرورش در سال جاری تنها هفت درصد آن سهم خوزستان است.
معاون اداره کل آموزش و پرورش خوزستان گفت: سال گذشته سهم ما از اعتبارات وزارت خانه یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان بود که ۹۸.۵ درصد آن بابت پرداخت حقوق هزینه شد.
خدادادی با بیان اینکه آموزش و پرورش تنها دستگاهی است که بودجه ملی دارد، افزود: با ۱.۵ درصد از سهم یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومانی اعتبارات استان خوزستان چه گره‌ای از مشکلات آموزشی استان باز خواهد شد، آموزش و پرورش برای رفع مشکلاتش نیاز به همراهی و کمک اولیاء دانش آموزان، خیران و سایر دستگاه‌ها و سازمان‌ها دارد.
به گفته وی شهرهای آبادان و خرمشهر دارای ۷۸ هزار دانش آموز، چهار هزار و ۷۰۰ پرسنل، ۴۷۰ آموزشگاه و سه هزار و ۳۰۰ کلاس درس هستند.
وی اظهار داشت: بنیاد برکت در استان خوزستان معادل ۳۰ سال خدمات آموزشی، تجهیزاتی و غیره در بخش آموزش و پرورش ارائه کرده است.
وی در پایان بر لزوم تشکیل کارگروهی متشکل از سازمان منطقه آزاد اروند، ادارات آموزش و پرورش شهرهای آبادان و خرمشهر و صاحبان نظر در جهت بررسی مشکلات و ارائه راهکارهای منطقی رفع آنها و پیگیری تا حصول نتیجه قطعی تاکید و تصریح کرد: در این مسیر اداره کل آموزش و پرورش خوزستان نیز برای پیشرفت و ارتقاء سطح آموزش از هیچ کمک و همراهی دریغ نخواهد کرد.


اختصاص ۵۰ درصد استخدام های جدید آموزش و پرورش به هنرستان‌ها

خبرگزاری فارس : به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، سید مصطفی آذرکیش عصر امروز در گردهمایی معاونان آموزشی کارشناسان آموزش فنی و حرفه‌ای و کار و دانش در اردبیل اظهار کرد: امسال تلاش‌های خوبی برای ساماندهی و بهسازی نیروی انسانی صورت گرفته که این مهم سبب استفاده مناسب از منابع موجود می‌شود به طوریکه بیش از ۵۰ درصد استخدام ۵ هزار نفری در سال‌جاری به هنرستان‌ها اختصاص می‌یابد.
وی تصریح کرد: افزایش و توسعه همه‌جانبه مشارکت‌ها که یکی از سیاست‌های پنجگانه وزیر بوده در حوزه آموزش‌های کار و دانش با کیفیت‌بخشی و توسعه آموزش‌های مهارتی خارج از مدرسه و نیز انجام و عملیاتی کردن تفاهم‌نامه‌های همکاری با سایر دستگاه‌ها، نمود عینی پیدا کرده که امیدواریم با توسعه این مشارکت‌ها گام‌های بسیار خوبی در جهت نیل به اهداف آموزش‌های کار و دانش برداشته شود.
مدیرکل دفتر آموزش متوسطه دوره دوم کار و دانش وزارت آموزش و پرورش گفت: اجرای نظام آراستگی ۵S در هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و کار و دانش استان اردبیل سبب جذابیت بیشتر محیط‌های هنرستان‌ها، افزایش بهره‌وری و همچنین استفاده بهینه از تجهیزات کارگاهی موجود شده که این مهم باید الگوی سایر استان‌های کشور قرار گیرد.
آذرکیش با قدردانی از عوامل هنرستانی و اداری برای کیفیت‌بخشی آموزش‌های مهارتی افزود: مدیران هنرستان‌ها باید رهبران آموزشی باشند تا بتوانند مجموعه تحت مدیریت خود را برای رسیدن به اهداف آموزش و پرورش یاری کنند.
به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، مدیرکل دفتر آموزش متوسطه دوره دوم کار و دانش وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه امسال در بحث تخصیص اعتبارات تجهیزات هنرستان‌ها رشد ۴۰ درصدی پیش‌بینی شده است، خواستار آموزش و توانمندسازی نیروی انسانی برای همگامی با نیازهای مهارتی جامعه شد.


استخدام ۲۰۰معلم آموزش خانواده

باشگاه خبرنگاران : مدیر کل آموزش وپرورش هرمزگان از استخدام۲۰۰ مدرس آموزش خانواده در سال جدید خبر داد.
استخدام ۲۰۰مدرس آموزش خانوادهبه گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران از بندرعباس؛ کرمپورافزود: برای اجرای این طرح به ۶۰۰میلیون ریال اعتبار نیاز است. با تاکید بر اهمیت برگزاری نشست های آموزش خانواده در مدارس گفت: این مدرسان پس از طی مراحل قانونی و گذراندن مراحل آزمون – مصاحبه و دوره آموزشی جذب می شوند وی گفت: باید به ازای هر ۵ مدرسه یک مدرس آموزش خانواده حضور داشته باشد.
مدیر کل آموزش وپرورش هرمزگان هدف از اجرای این طرح را کمک به تعادل و استحکام خانواده و ارتقاءسطح بینش و معلومات خانواده ها برای پیشگیری از بروز اختلافات خانوادگی، تحصیلی و تربیتی فرزندان و کمک به مسائل و مشکلات خانوادگی و تربیتی فرزندان از طریق ارائه خدمات مشاوره ای اعلام کرد.


کلیه اخبار استخدامی مربوط به خرداد ماه سال ۹۴ آموزش و پرورش

استخدام آموزش و پرورش – اخبار خرداد ۹۴


کلیه اخبار استخدامی مربوط به اردیبهشت ماه سال ۹۴ آموزش و پرورش

استخدام آموزش و پرورش – اخبار اردیبهشت ۹۴


کلیه اخبار استخدامی مربوط به فرودین ماه سال ۹۴ آموزش و پرورش

استخدام آموزش و پرورش – اخبار فرودین ۹۴


برای مشاهده آرشیو اخبار و استخدامهای آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید

برای مشاهده آگهی استخدام آموزش و پرورش سال ۸۹ اینجا کلیک کنید

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.


10,147 نظر برای «استخدام آموزش و پرورش سال ۹۴ (برگزاری آزمون قطعی است)»


 1. fati

  باسلام خدمت همه دوستان.امیدوارم همه پسرا استخدامب بشن.ولی بهترین شغل واسه دخترا خونه داریه من خودم کارمندم ولی خیلی سخته کار کردن واسه خانما.این نظر من تنها نیست بیشتر خانمای شاغلا از روی اجبار کارمیکنن و خیلیا دوست ندارن کار کردنو

  پاسخ دادن


  • پشتیبان هفت

   کاربر عزیز هنوز شرایط استخدام آموزش و پرورش اعلام نشده است به محض اعلام در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد در صورتی که تمایل دارید به محض شروع استخدام آموزش و پرورش خبردار بشوید اینجا کلیک کنید.

   پاسخ دادن  • پشتیبان هفت

   کاربر عزیز هنوز شرایط استخدام آموزش و پرورش اعلام نشده است به محض اعلام در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد در صورتی که تمایل دارید به محض شروع استخدام آموزش و پرورش خبردار بشوید اینجا کلیک کنید.

   پاسخ دادن


 2. s

  توجه توجه
  ۲۵درصد هر آزمون استخدامی مربوط به سهمیه ایثارگران است که همیشه قبل از آزمون اون ۲۵ درصد از طرف بنیاد معرفی میشدن
  برای آزمون آموزش و پرورش چون اولویت با فرزندان فرهنگی هاست اول از فرزندان فرهنگی ایثارگر خواستن اسم شونو بنویسند در صورت اضافه اومدن از سهمیه بقیه فرزندان ایثارگران میتوانن اسم نویسی کنن که از تاریخ ۸تا۱۹ فقط فرزندان فرهنگی ایثارگر فرم پر میکنن بعد ایثارگران عادی

  در آزمون هم مطمئنا اولویت با فرهنگیان است که به احتمال خیلی زیاد با ضرب کردن نمره در ضریبی این اولویت اجرایی می شه،برای آزمون نیرو که بصورت ضریب این اولویت اعمال شد حتما ایجا هم ایجوریه

  پاسخ دادن

 3. Alireza-jj

  سلام به دوستان خوبم… میبینم که همه دارن درس میخونن دمتون گرم… رفیقای مکانیکی آقا محمد و داداش kh.n و همچنین ستایش خانوم چطورید خوبید سلامتید… راستی دیدم کاربر با نام Alireza زیاده گفتم اشتباه نشه اسم کاربریمو عوض کردم

  پاسخ دادن

 4. مریم

  واقعا ما تو چه مملکتی داریم زندگی میکنیم چند ماه که میگن استخدام اموزش و پرورش حتی شرایطش و نمیگن که خیلیا الکی انتطار نکشن .یعنی مسولین نمیدونن چه جور دارن با روح و روان جوونا بازی میکنن.لطفا سهمیه رو بزارید کنار اخه گناه ما چیه خانواده شهدا و فرهنگی نیستیم .

  پاسخ دادن


 5. سحر

  با سلام لطفا ما رو از بلا تکلیفی در بیارید ما که هیچ سهمیه نداریم چه گناهی کردیم با کلی هزینه وسختی درس خوندیم حالا هم شانس قبول شدنمون خیلی کمه تورو خدا به فکر بقیه جوونهای بدون سهمیه هم باشید

  پاسخ دادن

 6. آزاده پورعبدل

  باسلام
  من 35سالمه و بعد از دیپلم ازدواج کردم و بلافاصله بچه دارشدم بعد از چند سال تصمیم به ادامه تحصیل دادم و بدون آزمون در علمی کاربردی مهندسی شبکه خواندم و متاسفانه با اینکه توانمند در کار و تدریس هستم هنوز بیکار هستم و هرروز شرایط استخدام و شرکت در آزمون برای متولدین 64 به بعد هستش و کلی سهمیه بندی برای فرهنگیان و .. گذاشته شده باور کنید افرادی هستند که مثل من بنابر شرایط زندگیشون مجبور به ادامه تحصیل در دانشگاههای غیر سراسری شده اند ولی توانایی بالایی در کار و تدریس دارند لطفا اگر امکان داره بگید افرادی مثل من باید چیکار کنند؟ با تشکر از محبت شما

  پاسخ دادن

  • محسن

   شما میتونی بری راننده تاکسی، شاگرد مغازه، شاگرد شوفر، دزد و یا هر چیز دیگه بشی… همه اینها شغل هایی هستند که تو این دوره و زمونه درس خونده ها میرن دنیالش. باور کن

   پاسخ دادن

 7. ایرانی بدون سهمیه

  آخه یه ذره انصاف داشته باشین باتمام ارادتی که به شهدا و جانباران دارم خواستم بگم اگه اونا برای ما جنگیدن خانواده هاشون هم به قدر کافی حقمون رو خوردن به عنوان فقط یه ایرانی میگم پس سهم من و امثال من چی میشه به همین ماه مبارک قسم این حق الناس هست

  پاسخ دادن

  • پناه

   بله دوست عزیز منم موافقم
   مثلا اون فرزندی که دوسه ماهش بوده پدرشو از دست داده و با هزارتا بدبختی بزرگ شده و الان هیچ سهمیه ای نداره باید چه کار کنه،یا اون فرزندی که پدر بیمار داشته باید چه کار کنه؟یا اون فرزندی که با حقوق کم پدرش با هزارتا بدبختی بزرگ شده و الان هیچ سهمیه ای نداره باید چه کار کنه؟؟؟

   پاسخ دادن

  • علی

   لطفا احساسی صحبت نکن, اون بچه ای که باباش رو ندیده, یا اصلا مزه پدر دار بودن رو نچشیده, یا اصلا پدری نداشته که ازش یک بار حمایت کرده باشه, یا فرزندان جانبازی که جز مریضی یا عذاب کشیدن و درد و ناله از پدرشون چیزی ندیدن, مستحق 25 درصد اولویت نیستند؟ خودت پدر داری ( خدا حفظش کنه ) به همین دلیل از مشکلات اونها خبر نداری, فقط احساسی حرف میزنی! تازه همه اینها شعاره, اونها هم وقتی میرن سراغ اولویت هزار جور بهونه واسشون درست می کنن تا اقوام خودشون رو بزارن سر کار! خدا نکنه هیچ وقت جای یکی از اونها باشی, چون بی کس بودن ( یتیم ) خیلی سخته, پیروز و موفق باشی

   پاسخ دادن

 8. ضحي

  این فرم وارد که شوید متوجه می شویدکه فقط مخصوص بچه های ایثارگر وشهدا ومفقود الأثر هستش نه بچه فرهنگی ها در ضمن اولین بار یک أولویتی دادن به بچه فرهنگی ها اونم تو بوق وکرنا کردن وهنوز شرایطی هیچی معلوم نیست .درضمن این همه اداره مخابرات و پست وبرق وثبت إسناد وغیره پدر ومادرشون باز نشسته شدن یا هنوز نشدن فرزندانشون میان جاشون این همه بی عدالتی دارین مبینین هیچی نمیگین ولی بذارین همه چیز اعلام بشه بعد قضاؤه کنید این فرم که شامل نشد بقیه آش هم می بینیم

  پاسخ دادن

 9. راز

  باسلام من دانشجوی ارشد هستم اگه مدرک کارشناسی و ارشد وهمزمان برای رشتم بخواد میشه با مدرک کارشناسی شرکت کنم.اگه بعدا متوجه شدن دانشجوی ارشدم مشکلی پیش نمیاد؟خواهش میکنم جواب بدین باتشکر.

  پاسخ دادن

  • پشتیبان هفت

   کاربر عزیز هنوز شرایط استخدام آموزش و پرورش اعلام نشده است به محض اعلام در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد در صورتی که تمایل دارید به محض شروع استخدام آموزش و پرورش خبردار بشوید اینجا کلیک کنید.

   پاسخ دادن

 10. سینا

  سلام می خواستم بگم تکلیف بقیه افراد جامعه چی می شه؟ وقتی شماها هر روز یه تبصره جدید وارد می کنید، ماها که نه فرزند شهیدیم نه فرزند جانباز نه آزاده نه مربی پیش دبستانی نه فرزند فرهنگی باید کجای جامعه باشیم. ما که پدرانمون 8 سال تو جبهه ها بودن، ما که فارغ التحصیل بهترین دانشگاهها هستیم ما که پدرانمون منتظرن جواب زحمتاشونو بگیرن، بقیه چی که پدرانشون با کارگری و بدبختی تونستن فرزندانشون رو بزرگ کنن و با تحصیلات عالی وارد جامعه کنن، تو رو خدا دارید چه کار می کنید بذارید اونی که استحقاقش هست وارد بشه.

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را بیان کن

 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.