اخبار وام اشتغال و دریافت وام در سال ۹۵ ( اخبار و اطلاعیه ها)

۸ روز قبل ۴۵ نظر

 اخبار وام اشتغال و اطلاعیه های دریافت وام

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه اخبار لحظه به لحظه در مورد وام اشتغال اعلام میشود

وام های ویژه خوداشتغالی و مشاغل خانگی

فهرست اخبار وام اشتغال در این صفحه :


تصویب لایحه اعطای وام اشتغال روستایی در کمیسیون صنایع مجلس

۸ روز قبل

خبرگزاری فارس : سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از موافقت اعضای این کمیسیون با لایحه اعطای وام اشتغال زایی در روستاها به مبلغ ۱.۵ میلیون دلار از منابع صندوق توسعه ملی خبرداد.


پرداخت وام اشتغال بعد از ایجاد اشتغال

۵۸ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : در حالی دولت درخواست برداشت ۱.۵میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای ایجاد ۷۰ هزار شغل را دارد که وزیر کار اخیرا گفته است، “ابتدا صبر می کنیم شغل ایجاد شود و سپس تسهیلات را پرداخت می کنیم.”


پرداخت ۴۳۳ فقره وام اشتغال به جوانان ساوجبلاغی

۶۳ روز قبل

خبرگزاری مهر : فرماندار شهرستان ساوجبلاغ با اشاره به اینکه ۴۳۳ فقره وام اشتغال به جوانان ساوجبلاغی پرداخت‌شده است، گفت: مبلغ ۴۹ میلیارد ۲۲۵ میلیون ریال در قالب وام اشتغال پرداخت‌شده است.


ابلاغ ۵۰ میلیارد تومان وام اشتغال به بانک‌های کهگیلویه و بویراحمد

۷۶ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: در جریان سفر رئیس جمهوری به استان ۱۰۰ میلیارد تومان تسهیلات خوداشتغالی به خانواده‌های تحت حمایت و دیگر اقشار نیازمند اختصاص یافت که از این مبلغ ۵۰ میلیارد تومان آن مصوب و به بانک‌های عامل ابلاغ شده است.پرداخت۴۸۰میلیاردتومان وام خوداشتغالی

۱۱۳ روز قبل ۱ نظر

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با بیان اینکه طی ۶ماه نخست سال جاری ۴۸۳ میلیار تومان در حوزه راه‌اندازی مشاغل پرداخت شده است گفت: فقط نیاز یک درصد از متقاضیان دریافت تسهیلات قابل تامین است.


پرداخت بیش از ۲۰ میلیارد ریال وام خوداشتغالی به مددجویان کمیته امداد سمنان

۱۲۰ روز قبل

خبرگزاری فارس : سرپرست اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان سمنان از پرداخت بیش از ۲۰ میلیارد ریال وام خوداشتغالی به مددجویان کمیته امداد استان خبر داد.


پرداخت ۱۴۱۱ مورد تسهیلات اشتغالزایی در کردستان

۱۲۱ روز قبل

خبرگزاری فارس : مدیر صندوق کارآفرینی امید کردستان از پرداخت یک‌هزار و ۴۱۱ مورد تسهیلات با صرف اعتباری بالغ بر ۱۶۵ میلیارد و ۵۷۷ میلیون ریال توسط این صندوق در ۶ ماهه نخست امسال خبر داد.


اختصاص بیش از ۱۰۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به اشتغال استان لرستان

۱۲۸ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : دبیر شورای هماهنگی بانک‎های لرستان گفت: بیش از ۱۰۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به اشتغال استان اختصاص یافته است.


عملکرد مثبت صندوق توسعه کارآفرینی امید در پرداخت تسهیلات اشتغالزا

۱۴۷ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : فرماندار بندرانزلی گفت: صندوق توسعه کارآفرینی امید در پرداخت تسهیلات اشتغال زا خیلی خوب عمل کرده است.
تسهیلات بانکی کم بهره اشتغال‌زایی به روستائیان پرداخت می‌شود

۱۶۸ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری تسنیم: معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: تسهیلات بانکی کم بهره اشتغال‌زایی در قالب طرح‌های مشارکتی در روستاها با نرخ سود ۴ درصد پرداخت می‌شود.


پرداخت تسهیلات به واحدهایی که در روستاها ایجاد اشتغال کنند

۱۷۰ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری فارس: مدیرکل دفتر روستایی و امور شهرهای استانداری فارس گفت: برای تشویق سرمایه‌گذارانی که در روستاها ایجاد اشتغال کنند تا سقف یک میلیارد تومان تسهیلات پرداخت می‌شود.


ایجاد ۲۰۰ هزار شغل با پرداخت ۲۳ هزار میلیارد ریال وام طی ۳ سال

۱۷۱ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با اشاره به اینکه در طول سه سال گذشته ۲۳ هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه اشتغال در بخش‌های مختلف اقتصادی پرداخت شده است گفت:در راستای این تسهیلات دهی بیش از ۲۰۰ هزار شغل پایدار ایجاد شده است.


پرداخت ٧٣٠ میلیارد تسهیلات به واحدهاى تولیدى و صنعتى آذربایجان‌شرقى

۱۷۳ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: معاون امور اقتصادى استاندار آذربایجان‌شرقى از پرداخت ٧٣٠ میلیارد ریال تسهیلات توسط بانک‌ها به واحدهاى تولیدى و صنعتى متقاضى دریافت تسهیلات تا به امروز خبر داد.


پرداخت تسهیلات در راستای سند توسعه اشتغال لرستان

۱۷۳ روز قبل

خبرگزاری فارس: مدیر اقتصاد مقاومتی لرستان از پرداخت ۲ هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان تسهیلات در راستای سند توسعه اشتغال استان توسط بانک‌های عامل خبر داد.


پرداخت ۲۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان

۱۷۴ روز قبل

خبرگزاری فارس : بانک توسعه تعاون امسال متعهد به پرداخت ۲۰ میلیارد تومان تسهیلات به منظور ایجاد اشتغال و توانمند سازی مددجویان کمیته امداد شده است.


پرداخت ۳۳ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در دهلران

۱۷۴ روز قبل

خبرگزاری مهر : رئیس صندوق کار آفرینی امید دهلران از پرداخت ۳۳ میلیارد و ۸۱۰ میلیون ریالی این صندوق در دهلران به متقاضیان خبر داد.


افزایش ۷۰ درصدی پرداخت تسهیلات برای ازدواج و اشتغال

۱۷۵ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: رئیس صندوق کارآفرینی استان کرمان گفت: در سه سال دولت تدبیر و امید یعنی از شهریور ۹۲ تا شهریور ۹۵ مبلغ ۱۰۰ میلیارد تومان تسهیلات از سوی این صندوق برای ازدواج و اشتغال در استان کرمان پرداخت شده است.اعطای ۱۸۵ میلیارد تومان تسهیلات به بخش صنعت در چهارمحال و بختیاری

۱۷۶ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : مدیر صندوق کارآفرینی امید چهارمحال وبختیاری گفت: از ابتدای فعالیت دولت یازدهم تاکنون در بخش صنعت ۱۲۳۰ فقره تسهیلات به مبلغ ۱۸۵ میلیارد و ۷۱۶ میلیون تومان به متقاضیان اعطا شده است.


پرداخت بیش از ۱۴۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی در کشور

۱۷۷ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : مدیر تجهیز صنایع صندوق کارآفرینی امید کشور گفت: صندوق کارآفرینی امید کشور در سال ۹۴ بیش از ۱۴۰۰ میلیارد تومان تسهیلات برای ایجاد اشتغال در کشور پرداخت کرده است.


وام اشتغال‌زایی به ۱۰۰۰ مددجوی کمیته امداد پرداخت می‌شود

۱۷۷ روز قبل

خبرگزاری فارس: قائم‌مقام کمیته امداد امام خمینی کشور گفت: در سال جاری وام اشتغال‌زایی با تأمین منابع مالی بانک‌ها به یک هزار مددجوی کمیته امداد پرداخت می‌شود.


پرداخت بیش از ۳۸ میلیارد تسهیلات اشتغال زایی در چرداول

۱۷۸ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : رئیس صندوق کارآفرینی امید چرداول گفت: ۳۸ میلیارد و ۲۷۰ میلیون ریال تسهیلات اشتغالزایی در مدت یکسال گذشته به کارآفرینان این شهرستان پرداخت شده است.


بهره مندی سه هزار نفر از تسهیلات اشتغالزایی

۱۹۴ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : مدیرکل بانک مهر اقتصاد کهگیلویه وبویراحمد گفت:بیش از۷۰درصد تسهیلات پرداختی بانک مهراقتصاد استان درحوزه اشتغال است.


صندوق کارآفرینی امید آذربایجان غربی وام به جوانان پرداخت کرد

۱۹۵ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری تسنیم : مدیر صندوق کارآفرینی امید آذربایجان‌غربی گفت: این صندوق سال گذشته افزون بر ۳۱۲ میلیارد ریال وام اشتغال، ازدواج، و مشاغل خانگی به جوانان پرداخت کرده است.


ارائه تسهیلات به طرح‌های اشتغالزای خلاقانه و مبتکرانه در خوزستان

۱۹۹ روز قبل

خبرگزاری مهر : رئیس صندوق کارآفرینی امید خوزستان از ارائه تسهیلات به طرح‌های اشتغال زایی خلاقانه و مبتکرانه در استان خبر داد.


۲ هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی توسط بسیج پرداخت شد

۲۰۱ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: معاون هماهنگ‌کننده سازمان بسیج مستضعفین گفت: در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و در قالب راه‌اندازی واحدهای کوچک و خانگی تولیدی، ۲ هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی در کشور پرداخت شد.اعطای وام‌های اشتغالزایی ۳ درصد سود به روستاییان

۲۰۴ روز قبل

مدیرکل امور روستایی استانداری کرمان از اعطای وام‌های اشتغالزایی سه درصد سود به روستاییان خبر داد.هادی شهسوارپور در جلسه اقتصاد مقاومتی شهرستان رابر، پیاده کردن اقتصاد مقاومتی در روستاها را از اولویت‌های اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و اظهار داشت: در راستای اشتغالزایی برای مشاغل خرد خانگی در روستاها طی تفاهم نامه‌هایی با دو بانک، وام‌هایی با سه درصد سود به متقاضیان اعطا می‌شود.


تسهیلات طرح‌های اشتغالزایی در کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شد

۲۰۴ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه‌ و بویراحمد گفت: در سال ۹۴ اعتباری بیش از ۲۸۶ میلیارد و ۵۴ میلیون ریال به متقاضیان طرح‌های اشتغالزایی در استان از سوی صندوق کارآفرینی امید در راستای اشتغالزایی پرداخت شده است.


ارائه وام اشتغال به جوانان جویای کار در کرمانشاه

۲۰۵ روز قبل

خبرگزاری میزان: نماینده مردم قصر شیرین در مجلس شورای اسلامی گفت: مقرر شده با کمک دولت به جوانان نیازمند کار در کرمانشاه وام اشتغال تعلق گیرد.


پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به افراد ماهر در استان کرمانشاه

۲۱۱ روز قبل

خبرگزاری مهر: کرمانشاه- در نشست شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کرمانشاه از پرداخت تسهیلات اشتغالزایی از سوی صندوق کارآفرینی امید به افراد ماهر خبر داده شد.


بیش از یک میلیارد تومان وام اشتغال‌زایی به مددجویان دهاقان اختصاص یافت

۲۱۳ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : رئیس اداره بهزیستی شهرستان دهاقان از اختصاص یک میلیارد و ۳۹۰ میلیون تومان وام اشتغال‌زایی از اعتبارات داخلی سازمان به ۱۵۰ نفر معلول و خانواده‌های نیازمند تحت پوشش بهزیستی دهاقان خبر داد و گفت: ۱۰ درصد از این میزان به معتادان بهبود یافته تعلق می‌گیرد.


اختصاص ۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات کم‌بهره به روستائیان البرز

۲۱۵ روز قبل

خبرگزاری مهر : مدیرکل امور روستایی و شوراهای استان البرز گفت: در سال جاری ۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات کم بهره برای اشتغال روستائیان استان مصوب شد.پرداخت ۴۸۵ میلیون تومان وام اشتغال به بهبودیافتگان اعتیاد در نهاوند

۲۱۹ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : رئیس اداره بهزیستی نهاوند گفت: سال گذشته ۴۹۵ میلیون تومان وام اشتغال به بهبودیافتگان اعتیاد در شهرستان نهاوند پرداخت شده است.


۶۰ میلیارد ریال تسهیلات به طرح‌های اشتغالزایی بانوان کهگیلویه و بویراحمد

۲۲۲ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه‌وبویراحمد به طرح‌های اشتغالزایی بانوان از سال ۹۲ تا ۹۴ در استان اشاره کرد و گفت: به ۵۴۷ متقاضی در حوزه بانوان اعتباری بیش از ۶۰ میلیارد و ۵۶۲ میلیون ریال تسهیلات پرداخت شده است.


پرداخت بیش از ۱۱ میلیارد ریال وام خوداشتغالی به مددجویان بهزیستی اردستان

۲۲۳ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : رئیس اداره بهزیستی اردستان گفت: ۱۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات در قالب وام خوداشتغالی به ۱۱۴ مددجوی بهزیستی این شهرستان پرداخت شده است.


پرداخت۲۱میلیاردتومان تسهیلات اشتغالزایی به افرادمهارت دیده دراستان کرمانشاه

۲۲۵ روز قبل

خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه، گفت: امسال ۲۱ میلیاردتومان تسهیلات کم بهره اشتغال زایی به افراد مناطق محروم استان در عرصه اقتصاد مقاومتی اعطا می شود و این رقم سال گذشته ۲۷ میلیاردتومان بود.


پرداخت تسهیلات به ۱۳۳۹ متقاضی طرحهای اشتغالزایی در حوزه روستایی

۲۲۷ روز قبل

خبرگزاری مهر: یاسوج – مدیر صندوق کارآفرینی امید دراستان کهگیلویه وبویراحمد از پرداخت تسهیلات به ۱۳۳۹ متقاضی طرحهای اشتغالزایی در حوزه روستایی این استان خبرداد.


پرداخت تسهیلات ۱۵هزار میلیارد ریالی برای اشتغال زایی

۲۳۴ روز قبل ۲ نظر

مدیرعامل صندوق کار آفرینی امید از پرداخت ۱۵هزار میلیارد ریال تسهیلات برای اشتغال زایی در سال ۹۵ خبر داد و گفت: حمایت از ۵۰ هزار طرح کارآفرینی در دستور کار صندوق قرار دارد و خروجی آن ایجاد چندین هزار فرصت شغلی به صورت مستقیم و غیر مستقیم است.


۴۰ وام مشاغل به علاقه مندان پرورش ماهی تزیینی در بروجرد اعطا می شود

۲۳۷ روز قبل

رئیس شیلات بروجرد گفت: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی با همکاری بسیج سازندگی و کمیته امداد ۴۰ وام مشاغل خانگی به علاقه مندان پرورش ماهی زینتی در بروجرد اعطا می گردد.


پرداخت ۱۴ میلیارد ریال تسهیلات برای صنایع کوچک در بیله‌سوار

۲۴۱ روز قبل

خبرگزاری فارس : فرماندار بیله‌سوار گفت: ۱۴ میلیارد و ۸۳۰ میلیون ریال در قالب تسهیلات برای صنایع کوچک در شهرستان مرزی بیله‌سوار ارائه شده است.


پرداخت ۴ میلیارد ریال وام کارگشایی به مددجویان زنجانی

۲۵۰ روز قبل

خبرگزاری فارس : مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان زنجان از پرداخت ۴ میلیارد ریال وام کارگشایی به مددجویان زنجانی خبر داد و گفت: این میزان وام طی سال جاری پرداخت شده است.


اعطای تسهیلات اشتغالزایی حوزه خرما به جوانان آبپخش

۲۵۰ روز قبل

خبرگزاری فارس : از دشتستان، علی مردانلو چهارشنبه شب در نشست شورای اداری بخش آبپخش اظهار داشت: رفع مشکل بیکاری یکی از رویکردهایی است که دولت تدبیر و امید با جدیت به آن توجه دارد و خدمات بسیار خوبی در این زمینه صورت گرفته است.


اعطای ۳۰۰ وام شغل خانگی به صنعتگران روستاهای مرزی

۲۵۷ روز قبل

خبرگزاری میزان: مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام از اعطای تسهیلات مشاغل خانگی توسط بنیاد برکت به صنعتگران فعال در روستاها خبر داد.


پرداخت ۳.۷ میلیارد ریال وام خوداشتغالی به مددجویان بهزیستی عنبرآباد

۲۶۱ روز قبل

خبرگزاری فارس : رئیس اداره بهزیستی عنبرآباد گفت: طی سال گذشته، ۳ میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال وام خوداشتغالی به جوانان جویای کار جامعه هدف بهزیستی در این شهرستان پرداخت شده است.


اعطای وام خوداشتغالی به ۴۳ مددجو

۲۶۹ روز قبل

مدیر عامل انجمن حمایت زندانیان ساری گفت: ۴۳ نفر از مددجویان و یا خانواده های آنان پارسال با هماهنگی اداره مراقبت بعد از خروج از زندان وام خود اشتغالی دریافت کرده و ۲۰۰ خانواده نیز تحت حمایت کمیته امداد قرار گرفتند. پرویز آقاپور با بیان اینکه این وام به مبلغ پنج، ۱۰، ۱۵ و ۲۰ میلیون تومان بوده است، ادامه داد: مددجویان و خانواده های آنان وام های خود اشتغالی را از طریق کمیته امداد امام خمینی، بسیج سازندگی، دبیرخانه اشتغال و بانک مهر دریافت کردند.


پرداخت وام اشتغال زایی به مددجویان

۲۷۴ روز قبل

خبرگزاری میزان : رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: هم اکنون با همکاری بسیج سازندگی و سپاه کار ساخت مسکن های روستایی ویژه مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) را آغاز کرده‌ایم.ایجاد اشتغال و اعطای وام ۱۰۰ میلیون تومانی در سال ۹۵ به جوانان

۲۸۲ روز قبل

خبرگزاری برنا : عضوهیات عامل سازمان فناوری اطلاعات گفت: اعطای وام کم بهره از محل وجوه اداره شده وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به جوانان فعال در عرصه تولید بازی‌های رایانه‌ای وهمکاری مستمر با بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای است.وام‌های ‌۲۰ میلیون تومانی اشتغالزایی به مددجویان‌کمیته امداد

۲۸۲ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری ایسنا : رئیس کمیته امداد امام‌خمینی(ره) گفت: میزان تسهیلات قرض‌الحسنه و وام‌های اشتغالزایی مددجویان در سال گذشته ۱۵ میلیون تومان بوده که امسال بر اساس تصویب شورای اشتغال به ۲۰ میلیون تومان افزایش یافته است.


وام های اشتغال زایی به نخبگان و فارغ التحصیلان پرداخت شود

۲۸۳ روز قبل

خبرگزاری خانه ملت: سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به ضرورت پرداخت یارانه بخش تولید از سوی دولت گفت:باید به نخبگان و فارغ التحصیلان کشور وام های اشتغال زایی پرداخت کرد، که این افراد با کارآفرینی محصول ملی را افزایش دهند.


شرایط اعطای وام ۷۵ میلیون تومانی به کارآفرینان مورد حمایت کمیته امداد

۲۸۷ روز قبل

خبرگزاری شبستان: معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان تهران گفت: برای کارآفرینان مورد حمایت امداد که پنج نفر را به کار مشغول نمایند ۷۵ میلیون تومان تسهیلات اشتغال بانکی پرداخت می شود.


اختصاص ۵۰ میلیارد تومان وام برای اشتغال نیازمندان

۲۸۸ روز قبل

خبرگزاری شبستان: سرهنگی اصغری درخصوص ایجاد ۱۰۰۰شغل برای مناطق محروم و افراد نیازمند به شبستان گفت: امسال ۵۰ میلیارد تومان وام برای ایجاد ۱۰۰۰ شغل در قالب وام اقتصاد مقاومتی، وام قرض الحسنه و وام صنایع تبدیلی برای محرومین در نظر گرفته شده است.


پرداخت وام اشتغالزایی در قالب اقتصاد مقاومتی

۲۸۹ روز قبل

خبرگزاری شبستان: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه دلگان گفت: سال گذشته ۶۰۰ میلیون تومان وام اشتغالزایی در قالب طرح‌های اقتصاد مقاومتی به شهرستان دلگان پرداخت شده است.


پرداخت وام اشتغال به مددجویان ترخیصی از کانون‌های اصلاح وتربیت

۲۸۹ روز قبل

خبرگزاری میزان : ربیعی گفت: معتقدیم باید وام‌های اشتغال به اطفال ترخیص شده از کانون‌های اصلاح و تربیت اختصاص یابد و مقدمات این کار اکنون فراهم شده است.


۳۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال در اردبیل پرداخت شد

۲۹۰ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری تسنیم : مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید استان اردبیل گفت: در سال گذشته ۳۰ میلیارد تومان تسهیلات ارزان‌قیمت اشتغال برای متقاضیان و مجریان طرح‌های اشتغالزایی در استان اردبیل پرداخت شده است.پرداخت بیش از۳.۵ میلیارد تومان وام به مددجویان کمیته امدادنهاوند

۲۹۳ روز قبل

خبرگزاری مهر : رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) نهاوند گفت: در سال گذشته ۳ میلیارد و ۵۹۶ میلیون تومان وام اشتغال به مددجویان کمیته امداد نهاوند پرداخت شده است.
علی کاویانی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: در شهرستان نهاوند ۵ هزار و ۲۰۰ خانوار به تعداد ۹ هزار و ۹۸۶ نفر تحت پوشش خدمات کمیته امداد امام خمینی (ره) نهاوند هستند.


اعطای تسهیلات خوداشتغالی به متقاضیان کارآفرین روستایی

۲۹۵ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : استاندار لرستان گفت: تسهیلات خوداشتغالی با سود ۷ درصد به متقاضیان کارآفرینی در روستاهای استان لرستان اعطا می‌شود.


پرداخت وام کم بهره برای اشتغال زایی در مناطق محروم

۲۹۷ روز قبل

به گزارش سرمدنیوز به نقل از روابط عمومی بنیاد مستضعفان محمد سعیدی کیا گفت:با تفاهم انجام شده با استانداری ها و اختصاص یارانه ، وام با بهره ۱۲ درصد به طرح های محرومیت زدایی و اشتغالزایی در مناطق محروم کشور تخصیص داده می شود.


پرداخت ۲۶۶ فقره وام اشتغال به مددجویان در فامنین

۲۹۹ روز قبل

خبرگزار فارس: مدیر کمیته امداد شهرستان فامنین از پرداخت ۲۶۶ فقره وام اشتغال با اعتبار یک‎میلیارد و ۹۴۴ میلیون تومان طی سال گذشته در فامنین خبر داد.


اختصاص ۱۶ هزار میلیارد تسهیلات به ۱۲ هزار طرح و واحد صنعتی کوچک

۳۰۰ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: معاون امور استان‌های وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: امسال ۱۶ هزار میلیارد تسهیلات به واحدهای صنعتی کوچک و متوسط در حال احداث در کشور ارائه و زمینه اشتغال ۱۸۵ هزار و ۵۰۰ نفر در این واحدها ایجاد می‌شود.


پرداخت تسهیلات اشتغالزایی ‌طرح‌‌ توانمندسازی زنان سرپرست

۳۰۰ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: معاون بهزیستی استان لرستان پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی با کارمزد چهار درصد را یکی از طرح‌های توانمندسازی زنان سرپرست خانوار دانست و گفت: هرسال ۱۰ درصد از زنان زیرپوشش بهزیستی از چرخه حمایت خارج می‌شوند.


اعطای بیش از ۱۸ میلیارد ریال وام کارگشایی به مددجویان امداد جهرم

۳۰۰ روز قبل

خبرگزاری فارس : مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان جهرم گفت: بیش از ۱۸ میلیارد ریال وام کارگشایی به یک‌هزار و ۴۲۰ مددجوی زیرپوشش این سازمان اعطا شد.
به گزارش خبرگزاری فارس از جهرم، سید محمدرضا رضوی زادگان بعدازظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اعطای وام به این تعداد از مددجویان در راستای گره‌گشایی و رفع مشکل اقشار آسیب‌پذیر و خانواده‌های بی‌بضاعت مورد حمایت بود.


افزایش پرداخت تسهیلات در سال ۹۵

۳۰۳ روز قبل

نامه نیوز : مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید با اشاره به اینکه میزان پرداخت تسهیلات در سال ۹۴ حدود ۴۵ درصد افزایش یافته است، گفت:جلب مشارکت‌های مردمی، ایجاد اشتغال پایدار و ساماندهی تولید در مناطق کمتر توسعه یافته ازبرنامه‌های مهم صندوق است.


تسهیلات پرداختی بانک‌ها باید در راستای اشتغال‌زایی باشد

۳۰۴ روز قبل

خبرگزاری میزان : مدیرعامل پست بانک گفت: تسهیلاتی که در سطح کشور توسط بانک‌ها پرداخت می‌شود باید در راستای اشتغال‌زایی و پویایی اقتصادی باشد تا بتواند به افزایش رفاه جامعه کمک کند.


پرداخت ۳۶ میلیارد ریال وام اشتغال به مددجویان کمیته امداد

۳۰۷ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : فرماندار سنقروکلیایی گفت: سال گذشته ۳۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات به ۳۳۳ طرح اشتغالزایی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) این شهرستان پرداخت شد.


بیش از ۵ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال‌زایی در مهاباد پرداخت شد

۳۰۷ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری ایلنا : رئیس اداره بهزیستی مهاباد از پرداخت ۵ میلیارد و ۸۰۰ هزار ریال تسهیلات اشتغال زایی در سال گذشته خبر داد.

دریافت تسهیلات اشتغال خانواده‌های تحت کمیته امداد استان مرکزی

۳۱۰ روز قبل

خبرگزاری فارس : مدیر کمیته امداد زرندیه گفت: در سال گذشته ۱۳۰ نفر از خانواده‌های تحت حمایت واجد شرایط دریافت تسهیلات اشتغال شهرستان پس از تکمیل پرونده به بانک‌های عامل معرفی و تسهیلات اشتغال دریاف


اختصاص تسهیلات قرض‌الحسنه به مددجویان و کارفرمایان طرح‌های اشتغال

۳۱۱ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: براساس مصوبه مجلس، ۱۵ هزار میلیارد ریال از مانده تسهیلات قرض‌الحسنه بانک‌ها به کمیته امداد، سازمان بهزیستی و خانواده‌های زندانیان معسر اختصاص یافت.


پرداخت ۱۲۴ فقره تسهیلات بانکی اشتغال در خرمشهر طی سال ۹۴

۳۱۵ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) خرمشهر گفت:۱۲۴ فقره تسهیلات بانکی اشتغال جوانان مددجوی این نهاد طی سال گذشته به متقاضیان واجد شرایط پرداخت شد.


پرداخت ۵۸۹ فقره وام اشتغال به مددجویان ملایری

۳۱۶ روز قبل

خبرگزاری پانا: علی کولیوند در گفت و گو با خبرنگار پانا، با اشاره به اینکه تسهیلات اشتغال در قالب وام های کارانگیزی ، توان افزایی و خودکفایی به مددجویان پرداخت می گردد ، افزود : برای پرداخت این وام ها مبلغ ۴۷ میلیارد و ۷۷۶ میلیون رال اعتبار هزینه شده است .


پرداخت تسهیلات اشتغال زایی به کرمانشاهیان طی سال گذشته

۳۱۷ روز قبل

خبرگزاری شبستان: مدیرعامل صندوق کارآفرینی و امید استان کرمانشاه، گفت: با پرداخت تسهیلات مذکور طی سال گذشته بیش از چهار هزار شغل در استان کرمانشاه ایجاد شد.


اعطاء تسهیلات به هنرمندان صنایع دستی بافق

۳۱۷ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان: معاون صنایع دستی اداره میراث فرهنگی استان یزد گفت: به منظور حمایت از هنرمندان صنایع دستی بافق ، جهت دریافت تسهیلات معرفی خواهند شد.


ارائه تسهیلات خوداشتغالی به هنرآموزان فنی و حرفه‌ای

۳۱۷ روز قبل

خبرگزاری فارس: مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای ایلام از ارائه تسهیلات خوداشتغالی به هنرآموزان فنی و حرفه‌ای خبر داد.
رضا نصری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام با بیان اینکه در حال حاضر در مجموع حدود ۴ هزار هنرجو در مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای ایلام به دریافت مهارت اشتغال دارند گفت: از این تعداد حدود یک‌هزار و ۳۰۰ نفر در رشته‌های فنی و حرفه‌ای مشغول به فعالیت بوده و آموزش‌های لازم را در رشته‌های مورد نظر دریافت می‌کنند.


۳۷۳ فقره وام خوداشتغالی در تویسرکان پرداخت شد

۳۱۷ روز قبل

خبرگزاری فارس: مدیر کمیته امداد شهرستان تویسرکان گفت: سال گذشته ۳۷۳ فقره وام خوداشتغالی به ارزش ۲۷ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال به مددجویان پرداخت شده است.


۱۸ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی در اردبیل ارائه شد

۳۱۸ روز قبل

خبرآنلاین: مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: در سال گذشته ۱۸ میلیارد و ۷۳۱ میلیون تومان تسهیلات اشتغالزایی برای مددجویان کمیته امداد استان اردبیل و افراد نیازمند ارائه شده است.


پرداخت بیش از ۱۶.۵ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال در خراسان جنوبی

۳۱۸ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی تسهیلات پرداختی به متقاضیان اشتغال استان را در سال ۹۴ بالغ بر ۱۶ میلیارد و ۶۰۱ هزار و ۵۰۰ هزار تومان اعلام کرد.


پرداخت بیش از ۲۵ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در کهگیلویه و بویراحمد

۳۲۱ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: مدیر صندوق کارآفرینی امید استان کهگیلویه و بویراحمد از پرداخت بیش از ۲۵ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به متقاضیان در استان که در قالب کاروان همدلی دولت و ملت به این صندوق معرفی شده بودند، خبر داد.


خودکفایی ۱۶۰ خانوار با استفاده از وام خوداشتغالی کمیته امداد

۳۲۲ روز قبل

خبرگزاری فارس : مدیر کمیته امداد لارستان گفت: در سال گذشته ۱۶۰ خانوار با دریافت وام خوداشتغالی، از چرخه امداد خارج و به خودکفایی رسیده‌اند.


پرداخت بیش از ۱۸ میلیارد ریال وام کارگشایی به مددجویان فسا

۳۲۲ روز قبل

خبرگزاری صداو سیما : مدیرکمیته امداد امام خمینی (ره ) شهرستان فسا گفت: این وام ها به صورت قرض الحسنه و دراقساط ۳۶ ماهه به متقاضیان با مبالغ ۱۰ تا ۲۰ میلیون ریال پرداخت شد.


تشریح جزییات وامهای کارآفرینی به مددجویان کمیته امداد

۳۲۵ روز قبل

خبرگزاری مهر : معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) ضمن تشریح جزئیات وامهای کارآفرینی به مددجویان این نهاد گفت: برای اشتغال خرد نیز ۲۵ میلیون تومان وام پرداخت می شود.


اعطای تسهیلات خود اشتغالی تا پایان سال به کمیته امداد استان مرکزی

۳۴۳ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : مدیرکل تعاون، کار و رفاه امور اجتماعی استان مرکزی گفت: تسهیلات خوداشتغالی برای کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی استان تا پایان سال پرداخت می‌شود.


۱۰۰۰ میلیارد تومان وام اشتغال دادیم

۳۴۴ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفت: یکی از مصوبات هیأت دولت برای سال آینده این بوده که ۲۵۰ میلیون دلار حساب و سپرده نزد صندوق کارآفرینی امید ایجاد کند که اگر این موضوع محقق شود توان صندوق در سال آینده ۲برابر افزایش می‌یابد.


ایجاد ۴۰ هزار شغل برای مددجویان بهزیستی/ پرداخت وام به کارفرمایان

۳۴۹ روز قبل

خبرگزاری مهر : رئیس سازمان بهزیستی از ایجاد۴۰ هزار شغل برای مددجویان تحت پوشش در سال جاری خبر داد و گفت: از این تعداد بیش از۲۲ هزار شغل مختص معلولان است.


۳۲۰۰ متقاضی در خراسان‌رضوی برای دریافت وام خوداشتغالی معرفی شده‌اند

۳۵۱ روز قبل

خبرگزای تسنیم : مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی خراسان‌رضوی گفت: تا کنون بیش از ۳۲۰۰ نفر برای دریافت وام خوداشتغالی به شعب مختلف بانک‌ها در خراسان رضوی معرفی شده‌اند.


پرداخت تسهیلات ۱۴ درصدی برای توسعه گلخانه ها

۳۵۲ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : معاون باغبانی وزارت جهاد کشاورزی گفت : برای توسعه بخش گلخانه ای ؛تسهیلات ۱۴ درصدی برای مناطق غیر برخوردار و ۱۶ درصدی برای مناطق برخوردار در نظر گرفته شده است.


۱۰۰ درصد تسهیلات طرح های خوداشتغالی در ایلام پرداخت می شود

۳۵۲ روز قبل

خبرگزاری مهر : استاندار ایلام با اشاره به اینکه ۱۰۰ درصد تسهیلات طرح های خوداشتغالی تا پایان سال در ایلام پرداخت می شود، گفت: بانک های عامل در این زمینه همکاری لازم را داشته باشند.


پرداخت تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی برای اشتغال دانشجویان

۳۵۵ روز قبل

خبرگزاری فارس: رئیس صندوق رفاه دانشجویان از ارائه تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی برای اشتغال دانشجویان و رشد ۸۷ درصدی درآمد صندوق خبر داد.


پرداخت بیش از ۱۸ میلیارد ریال تسهیلات به مددجویان سیرجانی

۳۵۶ روز قبل

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سیرجان از پرداخت ۱۸ میلیارد و ۷۴۰ میلیون ریال تسهیلات اشتغال به مددجویان زیر پوشش کمیته امداد این شهرستان از ابتدای امسال تاکنون خبرداد
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان؛ حسن خضری مقدم گفت: این تسهیلات به منظور ایجاد اشتغال در زمینه های مختلف به ۱۳۸ نفر از مددجویان زیر پوشش کمیته امداد این شهرستان پرداخت شده است.


چرخ پرداخت تسهیلات اشتغالزایی کند می چرخد

۳۵۸ روز قبل

مهرداد نیکو عصر امروز دوشنبه در پنجمین نشست کار گروه اشتغال خوزستان اظهار کرد: آمار عملکرد بانک ها در زمینه پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به متقاضیان با توجه به اینکه این تسهیلات قرض الحسنه است مطلوب نیست.


تسهیلات اشتغالزایی باید در دو بانک تجمیع شود

۳۵۸ روز قبل

عبدالحسن مقتدایی عصر امروز دوشنبه در پنجمین نشست کار گروه اشتغال خوزستان اظهار کرد: از سال گذشته تاکنون بیش از دو هزار میلیارد ریال ترک تشریفات برای پیمانکاران بومی استان صورت گرفته و اگر قرار است خوزستان تکانی بخورد با چنین تصمیم هایی تکان می خورد.


45 نظر برای «اخبار وام اشتغال و دریافت وام در سال ۹۵ ( اخبار و اطلاعیه ها)» 1. علیرضا باقارزاده

  یرضا باقارزاده می‌گه:
  سلام خواهش میکنم من نیاز به ۱۶ملیون وام نیاز دارم جان هرکی که دوست دارید هرکی رو که میپرستید بهم این وام رو بدید بدجور لازم دارم زندگیم داره از هم میپاشه زنم داره از وضع زندگی ای که کم پول درمیارم یا بیشتر موقع ها اصلا ندارم خسته شده داره جدا میشه
  خوب حق و بهشون میدم
  من نیاز به وام دارم تا شغل راه بندازم خواهشن بهم وام بدید

  پاسخ دادن

 2. Salma

  سلام خسته نباشید…من الان یه ساله برا وام ثبت نام کردم ولی همش میگن بودجه نیومده…بودجه بندرعباس کی پس میدین؟کی به جوونا میخواین بها بدین این همه درس خوندیم به جایی که نرسیدیم حداقل این وام و زود بهمون بدین یه کار شروع کنیم

  پاسخ دادن

 3. اکبر

  با سلام 5سال است به دنبال مجوز گاوداری و تامین اب مورد نیاز گاوداریم هستم چون قوانین پیچیده و ناکارامد موجود در ایران باعث شده مدت دریافت مجوز طولانی و تبرم تحمیلی تمام سرمایه ام را نابود وشرکتم ناتمام و حالا دریغ از فقط 30 میلیون تومان وام به اندازه پول یک ماهه همین اداره کننده گان کشورم که اگر قوانین بسته باز شود با دریافت این وام تمام خوانواده ام نجات می یابند و با پسرانم از زجر بیکاری نجات خواهیم یافت

  پاسخ دادن


 4. ایرانی

  تا جمهوری اسلامی هست هیچ اتفاق مثبت برای هیچ ایرانی رخ نخواهد داد. کل نظام داعش شیعه کثیف رو باید نابود کرد تا بعد با ترسیم یک سیستم سکولار و ایرانی ضد شیعه با الهام از خدای واقعی کار مثبتی انجام داد

  پاسخ دادن


 5. میلاد

  سلام خسته نباشید.
  بنده حقیر چند ساله که دنبال وام خود اشتغالی هستم به اورکانی مراجعه کردم جواب درست حسابی نگرفتم. شما خودتان میگوید سال اقتصاد مقاومتی واقدام به عمل وقتی جوانی برای آینده خودش یا درس میخونه یا وارد کار کاسبی میشه یا اینکه دنبال حرفه ای میره من خودم بالای 12تا مدرک چه تحصیلی وچه فن حرفه ای دارم تالان که به در من نخورده.

  پاسخ دادن 6. رضا.از بهشت اذربایجان..مراغه

  سلام.و عرض ادب.ب استحضار می رساند بنده ب یک وام جهت ایجاد یک شغل یاخوداشتغالی را دارم..لذا خواهشمند است شرایط دریافت وام را در سال95را ب بنده بگین..ممنون

  پاسخ دادن

  • آزاده یاری

   منم در این مورد راهنمایی می خوام . در به در دنبال وام خود اشتغالی ام . هر جا که بگید سر زدم . همه جواب سربالا میدن . توروخدا راهنمایی کنید . این وام خود اشتغالی که به بیکارها میدن که شغلی برای خودشون دست و پا کنند چه طوریه و کی ثبت نام میکنن و کجا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خواهش میکنم جواب بدین .

   پاسخ دادن 7. بیگی زاده از لرستان

  با سلام و سپاس از زحمات شما،ما چندتا جوان هستیم در شهرستان محروم و بیکار کوهدشت که فکر کنم بالاترین درصد بیکاری ایران را به خود اختصاص داده،الان خودمان سرمایه اندک جمع و مجوز لازم گرفتیم،اما متاسفانه با اینکه طرح ما 20نفر اشتغال رایی ثابت دارد،هنوز موفق نشدیم که از کجا وام،بگیریم،تو را خدا کمک مان بکنید،تو را خدا،اینجا محروم و بیکاری غوغا میکند،

  پاسخ دادن


 8. حمید موسوی

  ایجانب شیفت فرمن بازنشسته ذوب اهن هستم ومیخواهم با گرفتن وام زمینی درابتدای شهر گرفته وخود طراحی ساخت کلیه تجهیزات وماشین الات یک کار واش تمام اتوماتیک را انجام بدهم که هم باعث اشتغالزایی وکمترین الایندگی کمترین مصرف اب رادشته با کارایی بالا.

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را بیان کن

 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.
مدیریت وب‌سایت «ای-استخدام» از شما کاربران عزیز خواهشمند است با مشارکت و پاسخ‌گویی به سوالات و مشکلات سایر کاربران، ما را در هرچه بهتر شدن کیفیت پاسخ‌گویی یاری رسانید.