نتایج آزمون استخدامی شرکت نفت سال ۹۲

۴۹۵ روز قبل

تاریخ اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت نفت سال 92

خبر جدید-26  تیر 92 :

برای مشاهده خبر مربوط به اعلام نتایج اینجا کلیک کنید.

خبر جدید-19 تیر 92 :

داوطلبان گرامی ضمن عرض پوزش به جهت تاخیر ایجاد شده در اعلام نتایج آزمون استخدامی بدینوسیله به اطلاع می ر ساند نتایج آزمون مذکور پس از اخذ مجوزهای قانونی اطلاع رسانی خواهد گردید.

اطلاعیه های قبلی! :

نتایج آزمون استخدامی شرکت نفت در سال 92،اواسط تیرماه 92 در این لینک اعلام میشود.

اخبار تکمیلی را بخوانید :

آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران روز پنج شنبه و جمعه با حضور بیش از 128 هزار داوطلب در چندین حوزه امتحانی در سراسر کشور برگزار شد و فرصتی بود تا دانش آموختگان دانشگاه های کشور، در رقابتی تنگاتنگ و نفسگیر بخت خود را برای ورود به صنعت نفت بیازمایند.
به گزارش خبرگزاری موج، آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران پنج شنبه و جمعه گذشته (پنجم و ششم اردیبهشت ماه) برگزار شد و طی آن بیش از 128 هزار داوطلب به رقابت با یکدیگر پرداختند.
این آزمون در دو نوبت صبح و بعداز ظهر برگزار شد و در نخستین روز از برگزاری آن، کریم سلحشور؛ معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت و عباس خنیفر؛ مدیر توسعه منابع انسانی و مدیریت شرکت ملی نفت ایران برای نظارت بر اجرای صحیح آزمون در محل دانشگاه امیرکبیر تهران حضور یافتند.
بنابراین گزارش، دکتر سلحشور و مهندس خنیفر پس از بازدید از نحوه برگزاری آزمون، گزارش کمیته برگزاری آزمون را به دقت مورد بررسی قرار دادند و جزئیات مراحل تهیه، تکثیر و توزیع سوالات و همچنین حفظ امنیت آنها را طی مراحل مختلف برگزاری آزمون، مورد ارزیابی قرار دادند.
با برگزاری آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران و طی مراحل گزینشی در نهایت 2676 نیروی متخصص برای فعالیت در شرکت های زیر مجموعه شرکت ملی نفت انتخاب می شوند که از این تعداد 667 نفر سهمیه فرزندان معظم شهدا (25درصد از کل سهمیه) و 134 نفر فارغ التحصیلان بورسیه دانشگاه صنعت نفت خواهند بود و نهایتا 1841 نفر از برگزیدگان آزمون اخیر انتخاب می شوند.
گفتنی است از میان 128 هزار و 871 داوطلب آزمون، 31 هزار و 54 نفر در مقطع کاردانی، 87 هزار و 464 نفر در مقطع کارشناسی، 9832 نفر داوطلب کارشناسی ارشد، 439 نفر دکترای درمانی و 82 نفر دارای دکترای تخصصی هستند. همچنین از میان شرکت کنندگان6901 تن خانم و 121 هزار و 970 تن آقا هستند.
بر اساس گزارش روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران، برای نوبت بعد از ظهر پنجشنبه، حوزه های امتحانی تهران پذیرای بالاترین تعداد شرکت کننده یعنی 15 هزار و 886 داوطلب بودند و در آزمون صبح جمعه نیز 8564 داوطلب و در آزمون بعد از ظهر 5226 داوطلب حضور داشتند.
کمترین تعداد داوطلبان حاضر در آزمون مربوط به حوزه بندرعباس با 1037 داوطلب برای نوبت عصر پنجشنبه و 1075داوطلب برای صبح جمعه و همچنین715 داوطب در نوبت عصر روز پایانی آزمون بوده است.
این تعداد داوطلب در 5 رسته شغلی به رقابت می پردازند: رسته اداری، مالی و بازرگانی با 19 هزار و 801 داوطلب، رسته تعمیرات 26 هزار و 488 داوطلب، رسته تولید 24 هزار و 396 داوطلب، رسته عملیات حفاظتی 708(HSE) داوطلب و در رسته مهندسی علوم که بالاترین تعداد داوطلب را به خود اختصاص داده است 53 هزار و 672 داوطلب حضور داشتند.
در مورد حوزه امتحانی اهواز نکته جالب توجه حضور بیشتر بانوان نسبت به داوطلبان آقا است که بر این اساس 2552 تن داوطلب خانم در این حوزه حضور داشته اند.
به گفته کمیته برگزاری، این آزمون بزرگترین آزمون استخدامی در کشور محسوب می شود و برای این آزمون 340 هزار دفترچه آزمون به چاپ رسیده است.
از میان شرکت های متقاضی نیروی کار، شرکت ملی حفاری با جذب 835 تن بیشترین سهم استخدامی را به خود اختصاص داده و شرکت نفت مناطق مرکزی ایران نیز با جذب 751 داوطلب برگزیده در رتبه دوم جذب نیرو قرار گرفته است.
بنا به گفته کمیته برگزاری آزمون، تصحیح اوراق آزمون از بعد از برگزاری آخرین آزمون در روز جمعه آغاز شده و طی حداقل 10 روز کاری و در نهایت تا دو هفته آینده به اطلاع شرکت کنندگان خواهد رسید.
معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت در مورد نحوه برگزاری این آزمون به خبرنگار nioc گفت: همکاران ما در شرکت ملی نفت ایران همه تلاش خود را برای برگزاری آزمون به بهترین نحو ممکن انجام دادند.
سلحشور ادامه داد: اگرچه از ابتدا بخش های اساسی برگزاری این آزمون از طرح سوالات گرفته تا تصحیح آنها توسط تعاونی دانشگاه امیرکبیر انجام می شود، اما همکاران ما به وظایف خود به خوبی عمل می کنند و تلاش همه ما برگزاری صحیح و سلامت آزمون ها است تا کسانی که شایستگی خدمت به نفت را دارند در این شرکت جذب و استخدام شوند و رفتار ما عادلانه و شایسته سالارانه باشد.
وی درباره اینکه بعد از آزمون چقدر زمان برای جذب این افراد نیاز هست، توضیح داد: البته جزئیات کار را همکاران ما در شرکت ملی نفت ایران به زودی از طریق رسانه ها به اطلاع داوطلبان خواهند رساند اما تلاش همه ما تسریع مراحل جذب و استخدام افراد است.
عباس خنیفر؛ مدیر توسعه منابع انسانی و مدیریت شرکت ملی نفت ایران نیز با ابراز خرسندی از نحوه برگزاری آزمون گفت با توجه به وسعتی که این آزمون داشته و بزرگترین آزمون استخدامی کشور محسوب می شود، طبیعتا حجم کار بسیار بالایی را به خود اختصاص داده است که از آن جمله می توان به هماهنگی اساتیدی که سوالات را طراحی کرده اند و حفظ امنیت این سوالات حین برگزاری و نیروی کاری که برای انجام این آزمون به کار گرفته شده اند، اشاره کرد.
خنیفر افزود: با توجه به تمامی مسائل و دشواری ها و حجم این پروژه به نظر من برگزاری این آزمون به بهترین نحو ممکن صورت گرفته است و بعد از این هم تمامی مراحل به سرعت انجام می شود و نتایج به زودی به اطلاع شرکت کنندگان خواهد رسید.
مدیر توسعه منابع انسانی و مدیریت شرکت ملی نفت ایران در رابطه با مراحل بعد از آزمون کتبی گفت: بعد از انجام آزمون کتبی و اعلام نتایج، تعداد دوبرابر نیاز به عنوان قبولی مرحله اول اعلام می شود و پس از آن برنامه ریزی برای آزمون شفاهی این افراد انجام می شود که به صورت مصاحبه شایستگی و نیز مصاحبه شرکت های گیرنده نیرو انجام می شود.
وی خاطرنشان کرد: پس از انجام این مراحل پذیرفته شدگان برای طب صنعتی و سایر مراحل به گزینش اعزام می شوند و پس از قبولی در مراحل فوق، استخدام این افراد مسجل شده و برای دوره های آموزشی اعزام می شوند.
گفتنی است آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران به عنوان بزرگترین آزمون استخدامی کل کشور پنج شنبه و جمعه گذشته ( پنجم و ششم اردیبهشت ماه) در 3 نوبت برگزار شد.


1,237 نظر برای «نتایج آزمون استخدامی شرکت نفت سال ۹۲»


 1. زهرا

  سلام دوستان منتظر!
  طبق نوشته روزنامه جام جم دیروز استخدام های معوقه تا سه – چهار ماه آینده تعیین تکلیف میشه.
  نقل قول از آقای عسکری آزاد جانشین معاون توسعه مدیریت و نیروی انسانیرییس جمهور…

  پاسخ دادن

  • mehrdad

   پیشاپیش عید سعید باستانی رو به همه دوستان تبریک عرض میکنم انشا الله نتاج تا قبل از برج ۳ سال ۹۳ به صورت نهایی اعلام میشود و با امید به خدای مهربون از عید خود استفاده کرده و با استرس ایام زیبای نوروز را به کام خود و خانواده عزیزتون تلخ نکنید
   همکار آینده شما در مناطق نفتخیز جنوب

   پاسخ دادن

 2. میلاد

  دوستان این ایمیل مستقیم آقای وزیر:zangeneh@mop.ir که به گفته خودش حتما پیغامهاموردبررسی قرارمیگیره .
  ضمنا ایشون درمورداعلام نتایج نظرش کاملن منفیه ..خاهشن ازهرطریقی که میدونید مثل نماینده های مجلس حتما پیگیری کنید

  پاسخ دادن
 3. صالح

  سلام دوستان. دیروز با قسمت تامین نیروی انسانی شرکت نفت تمس داشتم و دقیقا اینطور جواب دادند:
  ” منتظر بمونید آقا. نتایج اعلام میشند. ” بعد بهشون گفتم که تاریخ دقیقش کی هست؟ تا آخر اسفند؟ پاسخ دادند: ” نه منتظر باشید به زودی اعلام میشه. ”
  دیگه به خدا نمیدونیم که تا چه زمانی باید منتظربمونیم. تنها کاری که از ما بر میاد صبر هست. توکل بر خدا

  پاسخ دادن


 4. وحید

  سلام دوستان. طی تماسی که چند دقیقه پیش با قسمت تامین نیروی انسانی شرکت نفت داشتم عنوان کردند که طی چند روز آینده ( به زودی ) نتایج اعلام می شوند و خبرهای مربوط به اعلام نتایج در آخرین روزهای اسفند کذب است. موفق باشید

  پاسخ دادن
  • سامی

   با سلام و تحیت الهی خدمت تمامی دوستان .
   با آرزوی موفقیت برای تمامی دوستان
   ای کاش با فکری به حال این قشر جوان تحصیل کرده جویای کار مشکل دار میکردند.
   زندگیم پر مشکله یه کور سوی امید به شرکت نفت داشتم که واقعا تو این انتظار دارم میمیرم

   پاسخ دادن


  • بهروز

   سلام – سابقه کار در صنعت نفت، امتیاز محسوب می شود که در مرحله آزمون کتبی منظور شده است. ولی عنوان نمودن سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی در مرحله مصاحبه معمولا برای مصاحبه کنندگان تاثیر داشته و با دید بیشتر و بالاتری نمره مصاحبه را منظور می کنند.

   پاسخ دادن

 5. محسن

  سلام
  آخرین پیام شرکت نفت به شرح ذیل است:
  قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون کتبی اردیبهشت ماه شرکت ملی نفت که در مصاحبه های استخدامی مهر و آبان جاری حضور یافته اند:

  نتایج نهائی مصاحبه های استخدامی ، نیمه اول بهمن ماه صرفاً از طریق همین پایگاه اینترنتی اعلام خواهد شد .

  پاسخ دادن


 6. ناصر

  با سلام
  تشکر امیر جان که راهنمایی کردی.
  من از قسمت آموزش شرکت نفت سوال کردم برای جواب مصاحبه که گفتن ۲۵ به بعد از طریق سایت اعلام میشه.تاریخ دقیق نگفتن.

  پاسخ دادن

 7. احسان

  سلام دوستان گرامی
  دوستانی که فرموده بودن نتایج مصاحبه در دیماه به صورت تلفنی به هر شخص اعلام میشه، ممکنه منبع اطلاعاتشون رو هم بگن چون اعلام کرده بودن نتایج در دیماه از طریق سایت اعلام میشه و طبق تماسی که با شرکت نفت گرفتم گفتن نتایج در اواخر دیماه در سایت اعلام میشه.
  با آرزوی موفقیت و شادی همه دوستان

  پاسخ دادن


 8. ناصر

  با سلام
  یکی از دوستام فرزند جانباز بالای ۲۵% اونا بدون آزمون پذیرفته شدن.آیا مصاحبه دارن؟
  اگه کسی خبر داره راهنمایی کنه ثواب داره بخدا
  با تشکر.

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را بیان کن

 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.