ای استخدام : حداقل حقوق، دستمزد و مزایای سال ۹۶

۱۰۹ روز قبل ۱۴۲ نظر

حداقل حقوق، دستمزد و مزایای

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه کلیه اخبار لحظه به لحظه جزییات حداقل حقوق، دستمزد و مزایای اعلام میشود

فهرست اخبار حقوق و دستمزد موجود در این صفحه :


تعیین حداقل و حداکثر دستمزد مبنای کسر حق بیمه تامین اجتماعی

۱۰۹ روز قبل

خبرگزاری مهر: حداقل و حداکثر دستمزد روزانه مبنای کسر حق بیمه در سال ٩۶ به ترتیب« ٣٠٩ هزار و ٩٧٧ » و « ٢ میلیون و ١۶٩ هزار و ٨۴٠ » ریال تعیین و ابلاغ شد.


جزئیات مالیات حقوق و دستمزد سال ۹۶ + جدول

۱۵۲ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری تسنیم: سقف معافیت مالیاتی موضوع ماده (۸۴) قانون مالیات‌های مستقیم مصوب ۱۳۶۶/۱۲/۰۳ و اصلاحات بعدی آن در سال ۱۳۹۶، مبلغ دویست و چهل میلیون (۲۴۰.۰۰۰.۰۰۰) ریال در سال تعیین شده است.جزئیات مصوبه افزایش ضریب حقوقی کارمندان

۱۶۷ روز قبل

خبرگزاری فارس: رئیس سازمان اداری و استخدامی با بیان اینکه افزایش امتیاز شغلی در مصوبه دولت به معنای افزایش حقوق نیست، گفت‌: این هفته احتمالا پیشنهاد ضریب حقوق ۹۶ کارمندان مشخص می‌شود.


محاسبه غرامت دستمزد ایام بیماری، بر اساس آخرین مزد روزانه

۱۶۸ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل تأمین‌اجتماعی استان زنجان گفت: میزان غرامت دستمزد ایام بیماری بیمه شده‌ها بر اساس آخرین مزد روزانه پیش از وقوع بیماری محاسبه می‌شود.
میزان دستمزد کارگران در سال ۹۶ تعیین شد

۱۹۲ روز قبل ۶۷ نظر

خبرگزاری فارس: حداقل دستمزد کارگران برای سال ۹۶ با افزایش ۱۴.۵ درصدی به رقم ۹۳۰ هزار تومان رسید اما برای سایر سطوح افزایش ۱۲ درصدی به اضافه روزانه ۶۷۶۸ ریال مورد تصویب شورایعالی کار قرار گرفت.
نشست ویژه مزد باحضور۳وزیر کابینه

۱۹۳ روز قبل ۱۱ نظر

خبرگزاری مهر: سومین نشست شورای عالی کار با دستور کار بررسی حداقل دستمزد ۹۶ در حالی عصر امروز با حضور سه وزیر کابینه برگزار می‌شود که احتمال توافق بر سر حداقل دستمزد در این جلسه قوت گرفته است.


تعیین مزد۹۶ در جلسه سه‌شنبه

۱۹۴ روز قبل ۱۲ نظر

خبرگزاری تسنیم: عضو شورای عالی کار با اعلام اینکه جلسه عصر امروز شورا برای تعیین دستمزد سال ۹۶ کارگران بدون نتیجه پایان یافت، به اختلاف دستمزد پیشنهادی کارگران و کارفرمایان اشاره کرد و گفت: کارفرمایان برافزایش مزد بر اساس نرخ تورم و کارگران بر سبد معیشت تاکید دارند.


رقم دستمزد سال ۹۶ از زبان وزیر کار

۱۹۵ روز قبل ۴ نظر

خبرآنلاین: علی ربیعی درباره نرخ احتمالی دستمزد در سال آینده اظهار داشت: یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان در حال حاضر رقم دستمزدی است که کارگران دریافت می‌کنند.


افزایش حقوق و دستمزد باید عادلانه باشد

۱۹۵ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : از ارومیه؛رئیس اتاق بازرگانی ارومیه در جشنواره امتنان کارگران و واحدهای نمونه آذربایجان غربی در حضور وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعى با انتقاد از سهم ۸ درصدی سخت و زیان آور در بیمه تامین اجتماعی این میزان را برای کارفرمایان کمرشکن دانست و گفت: با این تصور که هر صدای ناهنجاری در پروسه تولید شامل قانون سخت و زیان آور می شود پس صدای بوق ماشین و هر فریادی در خیابان هم باید شامل این مورد بشود.


افزایش ۱۲ تا ۱۴ درصدی دستمزد سال ۹۶ کارگران

۱۹۶ روز قبل ۱۱ نظر

خبرگزاری فارس: سناریوی ویژه‌ای با توجه به پیش‌بینی تورم ۱۲ درصدی صندوق بین‌المللی پول برای دستمزد سال آینده کارگران در نظر گرفته شده است که طبق بررسی‌ها، تصمیم شورای عالی کار برای افزایش دستمزد نیز رقمی در همین حدود خواهد بود.


بسته پیشنهادی مزد۹۶روی میزشورای عالی کار

۱۹۶ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری مهر : شورای عالی کار فردا(یکشنبه) دومین جلسه خود را برای تعیین دستمزد ۹۶ با حضور شرکای اجتماعی تشکیل می دهد؛ حال همه کارگران منتظرند ببینند که چه سرنوشتی در سال آینده پیش روی آنها قرار می گیرد.


دستمزد ۹۶ کارگران هفته آینده مشخص می‌شود

۱۹۹ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری فارس: نشست ویژه تعیین دستمزد سال ۹۶ بیش از ۱۳ میلیون کارگر ایرانی هفته آینده با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در وزارت کار برگزار می‌شود.


سبد هزینه کارگران سند تعیین دستمزد سالهای آینده

۲۰۱ روز قبل ۱۰ نظر

خبرگزاری ایسنا: نماینده کارگران در شورای عالی کار گفت: در جلسه شورای عالی کار سبد هزینه خانوارهای کارگری به عنوان یک سند معتبر پذیرفته و مقرر شد تا کارفرمایان حداکثر افزایش دستمزد کارگران برای سال آینده را اعلام کنند.


بررسی هزینه ۲.۴۸ میلیون تومانی کارگران در جلسه امروز شواری عالی کار

۲۰۲ روز قبل ۱۵ نظر

خبرگزاری تسنیم: در حالی تعیین دستمزد ۹۶ امروز وارد مرحله جدی شده است که قرار است سبد هزینه ۲میلیون و ۴۸۰ هزار تومانی با حضور شرکای اجتماعی در شورای عالی کار مورد بررسی قرار گیرد.


تعیین دستمزد۹۶وارد فازجدید شد

۲۰۳ روز قبل

خبرگزاری مهر: بعد از توافق سه گروه کارگری، کارفرمایی و دولت بر سر حداقل هزینه معیشت کارگران، با آغاز جلسات شورای عالی کار تعیین حداقل دستمزد۹۶ از روز یکشنبه وارد فاز جدیدی می‌شود.


چانه‌زنی برسر افزایش ۱۵درصدی مزد کارگران

۲۰۶ روز قبل ۱۱ نظر

همشهری : از جلسه اخیر ستاد دستمزد، که نمایندگان گروه‌های کارگری، کارفرمایی و دولت در آن حضور داشتند، خبر می‌رسد که رقم۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان برای هزینه سبد معیشت خانوارهای کارگری با توافق همه گروه‌ها به تصویب رسیده و مقرر شده است تا در جلسه آینده شورای‌عالی کار، مبنای تعیین دستمزد سال ۹۶ قرار گیرد. آنگونه که علی خدایی، نماینده کارگران در شورای‌عالی کار درباره جزئیات این جلسه به همشهری خبر می‌دهد؛ رقم سبد معیشت کارگران نهایی شده و همه طرف‌ها بر رقم ۲میلیون و ۵۰۰ هزار تومان توافق کرده‌اند.


توافق کارگروه تعیین دستمزد بر روی سبد ۲.۵ میلیون تومانی معیشت

۲۰۷ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری فارس: کارگروه تخصصی تعیین دستمزد سال ۹۶ کارگران دقایقی قبل بر روی سبد ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی معیشت خانوار کارگری به توافق رسیدند.


سقف معافیت مالیاتی حقوق کارکنان بخش خصوصی و دولتی یکسان شد

۲۰۸ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری مهر: نمایندگان مجلس با تصویب مقرر کردند کارکنان بخش خصوصی و دولتی که ماهانه تا ۲ میلیون تومان دریافتی داشته باشند از پرداخت مالیات معاف می شوند.


معافیت مالیاتی کارگران ۱.۵ میلیون، کارمندان ۲ میلیون تومان

۲۰۹ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری فارس: عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، گفت: تعیین دو سقف معافیت مالیاتی دوگانه برای کارگران بخش خصوصی و دولتی تبعیض آشکار نمایندگان در مجلس است.استفاده از شاخص جدید در تعیین دستمزد سال ۹۷

۲۱۰ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: مدیر کل دفتر اقتصادی و حسابهای ملی مرکز آمار گفت: در سال آینده از یک معیار جدید به نام شاخص حقوق و دستمزد در تعیین مزد سالیانه استفاده می‌شود.


اقلام سبد معیشت کارگران نهایی شد

۲۱۳ روز قبل

تابناک: به گزارش مهر فرامرز توفیقی با اشاره به جزئیات جلسه عصر دیروز کارگروه تخصصی مزد ۹۶ که در محل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با حضور نمایندگان کارگری، کارفرمایی و دولت برگزار شد گفت: در این جلسه سه گروه کارگری، کارفرمایی و دولت در کلیات مولفه‌های تاثیر گذار بر سبد معیشت خانوار به توافق رسیدند و تعداد و نوع اقلام سبد معیشت نیز در این جلسه با توافق سه گروه نهایی شد.


بررسی مقدماتی مزد ۹۶ امروز در اولین جلسه شورای عالی کار

۲۱۴ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: نایب‌رئیس کانون انجمن‌های صنفی کارگران با اشاره به برگزاری جلسه شورای عالی کار با دستور کار دستمزد ۹۶ گفت: جبران فاصله حداقل دستمزد تا هزینه‌های زندگی امروز یکی از مهمترین خواسته‌های تشکل‌های کارگری محسوب می‌شود.


حقوق کارگران باید ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان شود

۲۱۶ روز قبل ۱۳ نظر

خبرگزاری خانه ملت: نایب رئیس مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس معتقد است حقوق و دستمزد کارگران باید به ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان برسد.پیش بینی کارشناس کار: افزایش۱۳ تا ۱۵درصد حداقل دستمزد کارگران

۲۲۷ روز قبل ۵ نظر

خبرگزاری ایرنا: یک کارشناس حوزه کار براساس شواهد موجود پیش بینی کرد حداقل دستمزد کارگران برای سال ۱۳۹۶بین ۱۳ تا ۱۵ درصد افزایش یابد.


حداقل حقوق ۱.۲ میلیون تومان در تلفیق مطرح نشده است

۲۲۷ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری تسنیم: عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۹۶ با اشاره به اینکه در کمیسیون تلفیق تنها سقف معافیت مالیاتی به تصویب رسیده است گفت:حقوق کارمندان از سوی شورای حقوق و دستمزد و مزد کارگران در شورای عالی کار تعیین می شود. تعیین مزد بر عهده مجلس نیست.


حداقل حقوق سال آینده: ۱.۲ میلیون تومان

۲۲۷ روز قبل ۱۵ نظر

خبرگزاری تسنیم : رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه حداقل حقوق امسال ۸۶۰ هزار تومان است گفت: میزان حداقل حقوق برای سال آینده یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تعیین شده است.


امروز ؛ تشکیل چهارمین جلسه مزد ۹۶

۲۲۹ روز قبل

خبرگزاری مهر : یک مقام مسئول در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تشکیل چهارمین جلسه ستاد تخصصی مزد ۹۶ در روز دوشنبه (۱۸ بهمن) در محل این وزارتخانه خبر داد.


اتحاد تشکل‌های کارگری درباره تعیین دستمزد و قانون کار

۲۳۰ روز قبل

خبرگزاری فارس: یک فعال کارگری معتقد است که سه تشکل عالی کارگران پیرامون تعیین دستمزد، کار شایسته و قانون کار اتفاق نظر و اتحاد دارند و برای دستیابی به این اهداف تلاش‌های جدی انجام پذیرفته است.


بسته شدن پرونده مزد ۹۶ در نیمه دوم اسفند

۲۳۴ روز قبل

خبرگزاری مهر : معاون وزیر کار با اشاره به برقراری جلسات ستاد مزد ۹۶ از هفته آینده گفت: حداقل هزینه سبد معیشت کارگران با مشارکت انستیتو تغذیه تعیین می گردد و در حداقل مزد سال آینده کارگران لحاظ خواهد شد.


افزایش حقوق کارگران در سال ۹۶ بین ۹ تا ۱۱ درصد

۲۳۸ روز قبل

جام جم آنلاین: سخنگوی حزب اسلامی کار با نگاهی به سنوات گذشته پیرامون افزایش حقوق و مزایای جامعه کارگری، موضوع تعیین دستمزد را بحثی پیچیده خواند و گفت: از منظر قانونی هیچ سالی حقوق کارگران بر اساس قانون پرداخت نشده است.


افزایش ۱۰ درصدی حقوق کارمندان در سال آینده

۲۴۱ روز قبل

دنیای اقتصاد: سخنگوی دولت از افزایش ١٠ درصدی حقوق کارمندان در سال آینده خبر داد و گفت: هنوز میزان عیدی کارمندان دولت مشخص نشده است و باید در دولت به تصویب برسد.


حقوق ماهانه تا ۱.۵ میلیون تومان از مالیات معاف می‌شود

۲۴۱ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: یک عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۹۶ از مصوبه این کمیسیون خبر داد که بر اساس آن حقوق ماهانه تا ۱.۵ میلیون تومان از مالیات معاف می‌شود.


جزئیات عیدی کارگران ساعتی، پاره وقت و فصلی

۲۴۴ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: برابر قانون کار مبنای محاسبه عیدی و پاداش سالانه کارگران در کارگاه‌هایی که طرح طبقه بندی مشاغل دارند مزد گروه و پایه یا مزد مبنا و در واحدهای فاقد طرح طبقه بندی، مزد ثابت یعنی مزد شغل و مزایای ثابت پرداختی به تبع شغل است.تعیین دستمزد بازهم به روزهای پایانی سال موکول شد

۲۴۹ روز قبل

خبرگزاری فارس : نشست بعدی کارگروه تخصصی تعیین مزد سال ۱۳۹۶ کارگران در حالی لغو و به هفته آینده موکول شده است که تعیین رقم نهایی برای تأمین سبد معیشت کارگران مورد چالش طرفین است. این در حالی است که عقب‌ماندگی دستمزد از خط فقر موجب ضعف تقاضا و مصرف عموم مردم ایران شده است و در مقابل ثروت در دست عده‌ای انباشت شده که این افراد از مصرف چندانی برخوردار نیستند.


تکالیف جدید دولت برای استخدام،حقوق شاغلان،بازنشستگان وکاهش بیکاری

۲۵۰ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری مهر : بر اساس برنامه ششم توسعه، دولت مکلف شده تا علاوه بر ترمیم حداقل پرداختی بازنشستگان کمتر از ۳۰ روز، سالانه ۱۰۰هزار نفر را در مناطق آزاد استخدام کند.


مزد منطقه‌ای با حقوق فعلی کارگران جور در نمی‌آید

۲۵۱ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: دبیرکل کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران می‌گوید: وقتی حقوقی که کارگران می‌گیرند با خط فقر و نرخ تورم فاصله بسیار دارد، نمی‌توانیم دنبال اجرای مزد منطقه‌ای باشیم و این تغییر شیوه مزد با وضع حقوق فعلی کارگران جور در نمی‌آید.


تعیین مزد منطقه‌ای تنها پس از تعیین حداقل مزد ملی

۲۵۲ روز قبل

خبرگزاری ایلنا: یک عضو کارگری شورای عالی کار، می‌گوید تعیین حداقل دستمزد به صورت منطقه‌ای تنها پس از تعیین حداقل مزد ملی صورت مشروع و قانونی خواهد داشت و خارج از این چارچوب هر گونه تعیین مزد فاقد وجاهت قانونی است.


مزد سال آینده کارگران منطقه‌ای می‌شود؟

۲۵۸ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: در حالی که بسیاری از کارشناسان و فعالان کارگری، منطقه‌ای شدن دستمزد را موجب تبعیض و هرج و مرج مزدی و افزایش مهاجرت به کلان شهرها می‌دانند، شورای عالی کار یکی از موضوعات دستور جلسه اخیر خود را به این امر اختصاص داد تا احتمال تعیین مزد سال ۱۳۹۶ کارگران به شکل منطقه‌ای قوت گیرد.


حقوق سال ۹۶ چقدر افزایش می‌یابد؟

۲۵۹ روز قبل ۲ نظر

اقتصاد آنلاین: این روزها بحث بر سر تعیین حداقل دستمزد سال آینده مشمولان قانون کار در محافل کارگری گرم شده و طبق روال هر سال، شورای عالی کار نشست‌هایی را با حضور نمایندگان کارگران، دولت و کارفرمایان برگزار می‌کند.


طرح منطقه ای شدن حداقل دستمزد

۲۶۱ روز قبل

خبرگزاری مهر: جلسه شورای عالی کار با دستور الحاق ایران به مقاوله نامه ۱۴۴ سازمان جهانی کار و بررسی تعیین حداقل دستمزد به صورت منطقه‌ای با حضور معاونان روابط کار و امور اقتصادی وزیر کار برگزار شد.


حداقل حقوق ۹۶ در انتظار نتیجه جلسات ستاد مزد

۲۶۲ روز قبل

خبرگزاری مهر : معاون وزیر کار با اشاره به اینکه صرفا افزایش حداقل دستمزد راهکار مناسبی برای جبران شکاف دستمزد و قدرت خرید واقعی کارگران نیست افزود: این شکاف باید با یک برنامه ریزی، طی چند سال جبران شود.


تعیین حداقل دستمزد ۹۶ با شیوه‌های علمی

۲۶۳ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری مهر: معاون وزیر کار با اشاره به اینکه صرفا افزایش حداقل دستمزد راهکار مناسبی برای جبران شکاف دستمزد و قدرت خرید واقعی کارگران نیست افزود: این شکاف باید با یک برنامه ریزی، طی چند سال جبران شود.


لزوم افزایش دستمزد بر اساس عدد ریالی تأثیر تورم بر معیشت کارگران

۲۶۴ روز قبل

خبرگزاری فارس: نشست کارگروه سه جانبه تعیین دستمزد کارگران در سال ۹۶ از هفته‌های گذشته آغاز و امسال به گفته نمایندگان کارگری و کارفرمایی قرار شده است کار ریشه‌ای برای نخستین بار انجام و معیار افزایش مزد کارگران سبد معیشت تعریف شود.پایه حقوق کارگران باید با خط فقر برابری کند

۲۶۵ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری ایسنا: رییس کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران می‌گوید: افزایش پایه حقوق و دستمزد کارگران باید با خط فقر برابری کند و واقعیات زندگی کارگران فدای مصلحت اندیشی‌ها نشود.


برگزاری نشست کارشناسی تعیین دستمزد سال ۹۶ کارگران این هفته در وزارت کار

۲۶۶ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری فارس: نشست بررسی کارشناسی تعیین دستمزد سال ۹۶، برای ۱۳ میلیون کارگر ایرانی این هفته با هدف تعیین هزینه‌های سبد معیشت در وزارت کار برگزار می‌شود.


وضعیت حقوق و مزایای نیروهای شرکتی مشخص شد

۲۷۲ روز قبل

خبرگزاری خانه ملت : نمایندگان در نشست علنی نوبت عصر امروز (یکشنبه، ۵ دی ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی احکام برنامه ششم توسعه کل کشور با ماده ۳۰ این لایحه با ۱۵۵ رأی موافق، ۷ رأی مخالف و ۷ رأی ممتنع از مجموع ۲۳۱ نماینده حاضر در جلسه موافقت کردند.


پیش‌بینی‌ها از روند مذاکرات مزد ۹۶

۲۷۳ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: رحمت اله پورموسی گفت: وقتی از حالا اعلام می‌کنند که حقوق کارمندان در سال آینده فقط ۱۰ درصد بیشتر می‌شود این مساله قطعا ماده ۴۱ قانون کار و موضوع حقوق و دستمزد کارگران را تحت شعاع قرار خواهد داد.


نرخ دستمزد پایه «منصفانه» از نظر رییس کمیسیون اجتماعی مجلس

۲۷۵ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: رییس کمیسیون اجتماعی مجلس دهم گفت: از آنجا که خط فقر ۲.۵ میلیون تومان تعیین شده حقوق پایه ۱.۵ میلیون تومانی می تواند پایه دستمزد نسبتا مناسبی برای سال ۹۶ باشد.


موافقت گروه‌های کارگری، کارفرمایی و دولت برای تعیین مراجع اعلام سبد معیشت

۲۷۵ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری فارس: نایب رئیس انجمن‌های صنفی کارگری کشور از موافقت سه گروه کارگری، کارفرمایی و دولت برای تعیین مراجع اعلام سبد معیشت خبر داد و گفت: در این نشست بیشتر روی موضوعات پژوهشی و علمی تعیین دستمزد سال ۹۶ بحث و تبادل‌نظر شد.


سال آینده حقوق و دستمزد کارگران از تورم پیشی خواهد گرفت

۲۷۵ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری ایرنا : وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: افزایش حقوق در شورای عالی کار و دولت تصمیم گیری می شود و به تنهایی نمی توانم راجع به آن اظهار نظر کنم اما کارگران بدانند که سال آینده افزایش حقوق و دستمزد از تورم پیشی خواهد گرفت.


آغاز تحقیق و بررسی علمی در خصوص دستمزد کارگران

۲۷۷ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : یک مقام مسئول کارگری با تشریح جزئیات دومین جلسه کارگروه تخصصی مزد از توافق شرکای اجتماعی برای انتخاب مرجع رسمی استخراج هزینه‌های سبد معیشت خانوارهای کارگری خبر داد و گفت: تا برگزاری نشست بعدی، اقدامات پژوهشی و تخصصی در خصوص دستمزد کارگران صورت خواهد گرفت.نشست‌های کارگروه تعیین مزد سال ۹۶ سرعت می‌گیرد

۲۸۰ روز قبل

خبرگزاری فارس : گروه‌های کارگری و کارفرمایی با توجه به نزدیک شدن به ماه‌های پایانی سال ۹۵ اقدامات کارشناسی خود را برای تعیین مزد سال ۹۶ کارگران آغاز کرده‌اند و در این باره دو محور اصلی میزان هزینه‌های معیشت و تورم میان شرکای اجتماعی محل اختلاف است.


سقف پرداخت حقوق در برنامه ششم توسعه مشخص شد

۲۸۵ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری خانه ملت : رئیس کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه با بیان اینکه در جلسه امروز کمیسیون سقف پرداخت حقوق تعیین شد گفت: موضوع همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی دربرنامه ششم تعیین تکلیف شد.


افزایش حقوق و مزایای کارکنان بهزیستی کشور

۲۸۶ روز قبل

خبرگزاری فارس : رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اصلاحیه بازنگری حقوق و مزایای کارکنان بهزیستی ، گفت:با انعقاد تفاهم‌نامه سازمان بهزیستی با بیمه آتیه سازان حافظ کارکنان بهزیستی تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار می‌گیرند.


معیشت ۴۰ میلیون خانوار کارگری به مزد ۹۶ گره خورده است

۲۹۰ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری ایسنا: یک مقام مسئول کارگری می‌گوید اگر شورای عالی کار بخواهد دستمزد کارگران را با افزایش ۱۲ درصدی و ۱۴ درصدی تعیین کند تشکیل جلسه ندهد بهتر است چون وقتی بسته مزد سال ۹۶ را می‌بندیم باید توجه داشت که برای ۴۰ میلیون خانوار کارگری تصمیم‌ می‌گیریم و این تصمیم زندگی یکسال کارگران را پوشش می‌دهد و سرنوشت معیشت آنها را مشخص می‌کند.


جزئیات نشست کارگروه مزد در وزارت کار

۲۹۱ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری فارس: عضو‌ هیات‌ مدیره‌ کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور پیش‌شرط مهم برای ورود به موضوع تعیین حداقل دستمزد سال ۹۶ را جبران قدرت خرید کارگری از محل تعیین سبد معیشت اعلام کرد و گفت: راهکار ارائه شده کنترل شکاف میان دستمزد و معیشت، تبصره دوم ماده ۴۱ قانون کار است.


حقوق زیر ۱.۵ میلیون تومان از مالیات معاف شد

۲۹۳ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: بر اساس لایحه بودجه سال آینده سقف معافیت مالیاتی موضوع ماده ۸۴ قانون مالیات‌های مستقیم یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تعیین شده است.


پرداخت مابه التفاوت حق مسکن الزامی است

۳۰۱ روز قبل

خبرگزاری ایلنا: یک کارشناس روابط کار می گوید: کارفرمایان بایستی هرچه سریعتر مابه التفاوت حق مسکن کارگران، از جمله کارگرانی که تسویه کرده اند را بپردازند.تازه‌ترین خبرها از افزایش حقوق در بودجه ۹۶

۳۲۰ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری ایسنا: در فاصله حدود یک ماه مانده به زمان قانونی تحویل لایحه بودجه سال آینده تبصره‌ها به دولت رفته، ولی با وجود پیش‌بینی‌هایی که برای تعیین ارقام کلان و اصلی در بودجه وجود دارد، هنوز نهایی نشده است.هرگونه افزایش حقوق و مزایا و استخدام‌های جدید ممنوع است

۳۳۴ روز قبل

خبرگزاری میزان: معاون اول رئیس جمهور با ابلاغ مصوبه هیات وزیران به دستگاه‌های دولتی اعلام کرد: خرید و اجاره هرگونه ساختمان اداری جدید، انجام استخدام‌های جدید و هرگونه افزایش در نظام پرداخت حقوق و دستمزد توسط دستگاه‌های دولتی ممنوع است.


چه کسانی، چه دستمزدهایی می‌گیرند؟

۳۴۲ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : تازه‌ترین گزارش از بررسی‌ میزان متوسط حقوق و دستمزدهای تخصصی در ایران نشان می‌دهد مدیران بالاترین حقوق و پرسنل دفتری و اداری پایین‌ترین حقوق را دریافت می‌کنند.


دستمزد یک ساعت کار ۳۷۶۰ تومان

۳۴۹ روز قبل

خبرگزاری مهر: نماینده ایران در سازمان بین‌المللی کار (ILO)، با بیان اینکه دستمزد یک ساعت کار طبق حداقل دستمزد تعیین شده ۳۷۶۰ تومان است گفت: آیا این دستمزد باید معیار تعیین فرد شاغل باشد؟


تشریح آخرین وضعیت طرح ساماندهی حقوق و دستمزد مقامات و مدیران

۳۵۹ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : رییس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس آخرین وضعیت پیگیری‌ها برای طرح ساماندهی حقوق و دستمزد مقامات و مدیران را تشریح کرد و گفت: از دیوان محاسبات و سازمان بازرسی کل کشور نیز اطلاعاتی را دریافت کرده‌ایم که به محض کامل شدن گزارش، آن را ارائه می کنیم.
پرداخت ۵ سال حق بیمه و ۷۵ درصد حداقل حقوق و دستمزد

۳۸۵ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: بنیاد شهید به مدت ۱۸ ماه، ۷۵ درصد حداقل حقوق و دستمزد و همچنین پنج سال حق بیمه کارفرمایان مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی را که ایثارگران و فرزندان آنان را جذب کرده اند، پرداخت می کند.


باید نظام هماهنگی در پرداخت حقوق‌ها داشته باشیم

۳۸۷ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور گفت: در مناطق محروم با کمبود و مشکلات فراوانی مواجه هستیم و در موضوع حقوق و مزایا باید این ناهماهنگی ها در کشور رفع شود.


وزارت کار از حقِ مسکن کارگران شانه خالی می‌کند

۳۹۷ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: عضو هیئت مدیره شورای اسلامی کار گفت: وزارت کار با اینکه قول مساعد برای افزایش حق مسکن کارگران داده بود اما اکنون از زیر بارِ این مسئولیت شانه خالی می‌کند.نشست کمیسیون اصل نود برای بررسی طرح حقوق و دستمزد مدیران

۳۹۷ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی از بررسی مجدد گزارش این کمیسیون در مورد حقوق های نامتعارف در جلسه امروز خبر داد.


حقوق های غیرمتعارف غیرقانونی نبود

۳۹۸ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: رییس سازمان برنامه و بودجه شناسایی ۱۰۰۰ مدیری که حقوق نامتعارف دریافت می‌کردند را تایید نکرد و گفت که هیچ کسی در این‌باره به قوه قضاییه نرفت چرا که حقوق‌ها غیرمتعارف بود اما غیرقانونی نبود.


لزوم اصلاح سیستم حقوق و دستمزد در کشور

۴۰۸ روز قبل

خبر آنلاین : نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر لزوم اصلاح سیستم حقوق و دستمزد در کشور گفت: بی عدالتی در افزایش فوق العاده حقوق ها درسیستم کارگزاری ما از سالهای گذشته بصورت فراوان وجود داشته و متاسفانه بطور پیوسته درحال افزایش است.


دستمزدها فقط ۱۰ روز دوام دارد

۴۱۲ روز قبل

خبرگزاری تابناک : قدرت خرید خانوارهای کم درآمد و کارگری دستکم ۳۰ درصد افت کرده و دستمزدها نهایتا کفاف مخارج ۱۰ روز ماه را می‌دهد.
به گزارش تابناک یزد، نمایندگان کارگری می‌گویند در ۴ ماهه نخست امسال قدرت خرید خانوارهای کم درآمد و کارگری دستکم ۳۰ درصد افت کرده و دستمزدها نهایتا کفاف مخارج ۱۰ روز ماه را می‌دهد.


رونمایی از سناریوی کاهش حقوق‌ها

۴۱۳ روز قبل

خبرگزاری مهر: با وجود اینکه حداقل مزد امسال کارگران تنها ۸۱۲ هزارتومان و متوسط دریافتی نهایتا ۱.۳میلیون است،مقامات وزارت کار می‌گویند دولت آماده ارزان فروشی نیروی کار و کاهش دستمزدها برای اشتغال‌زایی است!


۹۰ درصد جوانان شاغل در مازندران از حداقل دستمزد برخوردار هستند

۴۱۶ روز قبل

خبرگزاری ایلنا : رئیس هیئت مدیره کانون کارگران و باز نشستگان تامین اجتماعی مازندران گفت: با وجود آنکه بیش ۹۰ درصد از جوانان تحصیل‌کرده شاغل در کارخانه‌های استان مازندران در قالب نیروهای شرکتی و قراردادی مشغول به کار هستند اما آنها حداقل‌ دستمزد را نیز نمی‌گیرند.


دولت مدافع دستمزدهای بالا و سرکوب دستمزدهای پایین نیست

۴۳۲ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : وزیر کار دولت یازدهم با بیان اینکه در جریان انتشار فیش‌های حقوقی برخی تلاش کردند تا موج روانی علیه دولت فعلی ایجاد کنند و آن را اشرافی نشان دهند، گفت: دولت یازدهم به هیچ وجه مدافع دستمزدهای بالا برای یک عده و سرکوب دستمزدهای پایین نیست و موضوع فیش‌های حقوقی را با جدیت و به طور ساختاری اصلاح خواهد کرد.


ابلاغ افزایش حق مسکن کارگران؛ به‌زودی

۴۳۴ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری تسنیم: وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی گفت: به‌زودی با ابلاغ افزایش حق مسکن، افزایش دریافتی کارگران بر اساس قانون کار را شاهد خواهیم بود.


سقف جدید دریافتی حقوق منتظر ابلاغ رئیس‌جمهور

۴۳۴ روز قبل

خبرگزاری فارس: معاون مدیریت سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی با بیان اینکه سقف جدید دریافتی حقوق کارکنان دولت منتظر ابلاغ رئیس جمهور است،‌ گفت: همه دستگاه‌ها مکلف به رعایت سقف دریافتی هستند.


همه پرداخت‌ها باید مصوبه شورای حقوق دستمزد را داشته باشد

۴۴۱ روز قبل

خبرگزاری میزان: رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که همه پرداخت‌ها باید مصوبه شورای حقوق دستمزد را داشته باشد درخصوص پرداخت های نامتعارف گفت: باید علت بروز چنین عواملی شناسایی شود و با تقدیم لایحه جامع مانع تکرار چنین اتفاقاتی شد.


تعیین سقف حقوق و مزایا توسط شورای حقوق و دستمزد

۴۴۱ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: گزارش کمیته ویژه‌ای که بعد از ابلاغ رئیس‌جمهور و به‌دستور جهانگیری به‌منظور بررسی همه‌جانبه مسئله فیش‌های حقوقی، زمینه‌ها، ابعاد و موارد مختلف آن تشکیل شده بود، منتشر شد.


هرگونه پرداخت حقوق با موافقت شورای حقوق و دستمزد انجام می‌شود

۴۵۲ روز قبل

خبرگزاری مهر: معاون اول رئیس جمهور تأکید کرد: هرگونه پرداخت حقوق و مزایا در همه دستگاهها و نهادهای کشور، باید با موافقت شورای حقوق و دستمزد انجام شود.


جزئیات محاسبات ویژه درباره حقوق‌ها

۴۵۵ روز قبل

خبرگزاری مهر: کارشناسان می‌گویند به دلیل عدم اجرای الگوی مزد مشارکتی در ایران، خط معاش به ۲.۶ میلیون رسیده، هزینه هر نیرو ۲.۲ میلیون تومان، اما حداقل مزد ۸۱۲ هزارتومان و متوسط حقوق ۱.۳ میلیون تومان است.


افزایش حقوق مدیران دولتی منوط به موافقت شورای حقوق و دستمزد شد

۴۵۵ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: معاون اول رییس جمهور گفت: بر اساس تصمیم دولت تمامی دستگاههای اجرایی موظف شده اند تا افزایش حقوق در دستگاهها را تنها با هماهنگی و موافقت شورای حقوق و دستمزد انجام دهند.


مجلس حداقل و حداکثرها در پرداخت حقوق را مشخص کند

۴۵۵ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: ائمه جمعه شهرستان‌های استان لرستان در خطبه‌های نماز جمعه تأکید کردند: ضرورت دارد مجلس شورای اسلامی حداقل و حداکثرها در پرداخت حقوق را مشخص کند و هر سه قوه در این موضوع با قاطعیت به وظایف خود عمل کرده و با مفسدین اقتصادی مقابله کنند.


اعلام میزان معافیت مالیات بر درآمد حقوق سال ۱۳۹۵

۴۵۹ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : بر اساس بند ( الف ) تبصره (۶) قانون بودجه سال ۱۳۹۵ کل کشور مربوط به سقف معافیت مالیاتی حقوق و دستمزد در سال ۹۵ ، درآمد سالیانه تا ۱۵۶ میلیون ریال یعنی ماهیانه یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان از مالیات معاف شدند .مصوبه تعیین ضریب حقوق کارمندان در سال ۹۵ ابلاغ شد

۴۶۷ روز قبل

پایگاه اطلاع رسانی دولت: دکتر اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور، مصوبه هیئت وزیران درباره تعیین ضریب حقوق اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها، قضات و شاغلین مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری و … را برای اجرا به سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ابلاغ کرد.


شرایط پرداخت غرامت به بیمه شدگان

۴۶۸ روز قبل

خبرگزاری مهر : پرداخت غرامت دستمزد ایام بیماری به بیمه شدگانی که به سبب بیماری یا آسیب های ناشی از حادثه، به طور موقت قادر به کار نیستند، پرداخت می شود.


142 نظر برای «ای استخدام : حداقل حقوق، دستمزد و مزایای سال ۹۶»


 1. محمدجواد

  سلام بنده استخدامی بهمن ماه سال ۹۵ هستم که اون زمان پایه حقوق کارگری هشتصدو دوازده تومن بود اما در سال ۹۶ و افزایش حقوق ۱۲در صدی پایه حقوق من به نهصدو ده هزار تومان رسید که این حقوق از یک کارگر تازه استخدامی هم پایین تره…
  یعنی من اگه اخراج بشم و مجددا استخدام بشم حقوقم بیشتر میشه
  اخه این چه قانونیه؟؟
  لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
 2. محمود

  سلام ودرود به همه کارگران و معلمان ، من شخصا دست کارگران و معلمان را میبوسم چون که کارگران ومعلمان باعث پیشرفت علم و صنعت کشور هستند بنابراین باید دستمزد و حقوقشان زیاد باشد چرا که اگر معلم نباشد دانش آموز و دانشجو و حتی پروفسور هم نخواهد بود.

  پاسخ دادن
 3. ناصر

  سلام دوستان کسی میدونه حقوق تامین اجتماعی یا وزارت نیرو برای اولین سال کار با لیسانس و سه فرزند حدودا چند میشه
  چون بنده تو این ازمون های اخیر شرکت کردم و بهم گفتن از این مبالغی که دوستان گفتن بیشتره وگرنه این حقوق ها که کفاف زندگیمو نمیده
  ممنون میشم هرکی اطلاع داره بگه

  پاسخ دادن

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.