ای استخدام : حداقل حقوق، دستمزد و مزایای سال ۹۶

دیروز ۱۲۰ نظر

حداقل حقوق، دستمزد و مزایای

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه کلیه اخبار لحظه به لحظه جزییات حداقل حقوق، دستمزد و مزایای اعلام میشود

فهرست اخبار حقوق و دستمزد موجود در این صفحه :


تعیین دستمزد بازهم به روزهای پایانی سال موکول شد

دیروز

خبرگزاری فارس : نشست بعدی کارگروه تخصصی تعیین مزد سال ۱۳۹۶ کارگران در حالی لغو و به هفته آینده موکول شده است که تعیین رقم نهایی برای تأمین سبد معیشت کارگران مورد چالش طرفین است. این در حالی است که عقب‌ماندگی دستمزد از خط فقر موجب ضعف تقاضا و مصرف عموم مردم ایران شده است و در مقابل ثروت در دست عده‌ای انباشت شده که این افراد از مصرف چندانی برخوردار نیستند.


تکالیف جدید دولت برای استخدام،حقوق شاغلان،بازنشستگان وکاهش بیکاری

۲ روز قبل

خبرگزاری مهر : بر اساس برنامه ششم توسعه، دولت مکلف شده تا علاوه بر ترمیم حداقل پرداختی بازنشستگان کمتر از ۳۰ روز، سالانه ۱۰۰هزار نفر را در مناطق آزاد استخدام کند.


مزد منطقه‌ای با حقوق فعلی کارگران جور در نمی‌آید

۳ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: دبیرکل کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران می‌گوید: وقتی حقوقی که کارگران می‌گیرند با خط فقر و نرخ تورم فاصله بسیار دارد، نمی‌توانیم دنبال اجرای مزد منطقه‌ای باشیم و این تغییر شیوه مزد با وضع حقوق فعلی کارگران جور در نمی‌آید.


تعیین مزد منطقه‌ای تنها پس از تعیین حداقل مزد ملی

۴ روز قبل

خبرگزاری ایلنا: یک عضو کارگری شورای عالی کار، می‌گوید تعیین حداقل دستمزد به صورت منطقه‌ای تنها پس از تعیین حداقل مزد ملی صورت مشروع و قانونی خواهد داشت و خارج از این چارچوب هر گونه تعیین مزد فاقد وجاهت قانونی است.


مزد سال آینده کارگران منطقه‌ای می‌شود؟

۱۰ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: در حالی که بسیاری از کارشناسان و فعالان کارگری، منطقه‌ای شدن دستمزد را موجب تبعیض و هرج و مرج مزدی و افزایش مهاجرت به کلان شهرها می‌دانند، شورای عالی کار یکی از موضوعات دستور جلسه اخیر خود را به این امر اختصاص داد تا احتمال تعیین مزد سال ۱۳۹۶ کارگران به شکل منطقه‌ای قوت گیرد.


حقوق سال ۹۶ چقدر افزایش می‌یابد؟

۱۱ روز قبل ۱ نظر

اقتصاد آنلاین: این روزها بحث بر سر تعیین حداقل دستمزد سال آینده مشمولان قانون کار در محافل کارگری گرم شده و طبق روال هر سال، شورای عالی کار نشست‌هایی را با حضور نمایندگان کارگران، دولت و کارفرمایان برگزار می‌کند.


طرح منطقه ای شدن حداقل دستمزد

۱۳ روز قبل

خبرگزاری مهر: جلسه شورای عالی کار با دستور الحاق ایران به مقاوله نامه ۱۴۴ سازمان جهانی کار و بررسی تعیین حداقل دستمزد به صورت منطقه‌ای با حضور معاونان روابط کار و امور اقتصادی وزیر کار برگزار شد.


حداقل حقوق ۹۶ در انتظار نتیجه جلسات ستاد مزد

۱۴ روز قبل

خبرگزاری مهر : معاون وزیر کار با اشاره به اینکه صرفا افزایش حداقل دستمزد راهکار مناسبی برای جبران شکاف دستمزد و قدرت خرید واقعی کارگران نیست افزود: این شکاف باید با یک برنامه ریزی، طی چند سال جبران شود.


تعیین حداقل دستمزد ۹۶ با شیوه‌های علمی

۱۵ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری مهر: معاون وزیر کار با اشاره به اینکه صرفا افزایش حداقل دستمزد راهکار مناسبی برای جبران شکاف دستمزد و قدرت خرید واقعی کارگران نیست افزود: این شکاف باید با یک برنامه ریزی، طی چند سال جبران شود.


لزوم افزایش دستمزد بر اساس عدد ریالی تأثیر تورم بر معیشت کارگران

۱۶ روز قبل

خبرگزاری فارس: نشست کارگروه سه جانبه تعیین دستمزد کارگران در سال ۹۶ از هفته‌های گذشته آغاز و امسال به گفته نمایندگان کارگری و کارفرمایی قرار شده است کار ریشه‌ای برای نخستین بار انجام و معیار افزایش مزد کارگران سبد معیشت تعریف شود.پایه حقوق کارگران باید با خط فقر برابری کند

۱۷ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری ایسنا: رییس کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران می‌گوید: افزایش پایه حقوق و دستمزد کارگران باید با خط فقر برابری کند و واقعیات زندگی کارگران فدای مصلحت اندیشی‌ها نشود.


برگزاری نشست کارشناسی تعیین دستمزد سال ۹۶ کارگران این هفته در وزارت کار

۱۸ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری فارس: نشست بررسی کارشناسی تعیین دستمزد سال ۹۶، برای ۱۳ میلیون کارگر ایرانی این هفته با هدف تعیین هزینه‌های سبد معیشت در وزارت کار برگزار می‌شود.


وضعیت حقوق و مزایای نیروهای شرکتی مشخص شد

۲۴ روز قبل

خبرگزاری خانه ملت : نمایندگان در نشست علنی نوبت عصر امروز (یکشنبه، ۵ دی ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی احکام برنامه ششم توسعه کل کشور با ماده ۳۰ این لایحه با ۱۵۵ رأی موافق، ۷ رأی مخالف و ۷ رأی ممتنع از مجموع ۲۳۱ نماینده حاضر در جلسه موافقت کردند.


پیش‌بینی‌ها از روند مذاکرات مزد ۹۶

۲۵ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: رحمت اله پورموسی گفت: وقتی از حالا اعلام می‌کنند که حقوق کارمندان در سال آینده فقط ۱۰ درصد بیشتر می‌شود این مساله قطعا ماده ۴۱ قانون کار و موضوع حقوق و دستمزد کارگران را تحت شعاع قرار خواهد داد.


نرخ دستمزد پایه «منصفانه» از نظر رییس کمیسیون اجتماعی مجلس

۲۷ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: رییس کمیسیون اجتماعی مجلس دهم گفت: از آنجا که خط فقر ۲.۵ میلیون تومان تعیین شده حقوق پایه ۱.۵ میلیون تومانی می تواند پایه دستمزد نسبتا مناسبی برای سال ۹۶ باشد.


موافقت گروه‌های کارگری، کارفرمایی و دولت برای تعیین مراجع اعلام سبد معیشت

۲۷ روز قبل

خبرگزاری فارس: نایب رئیس انجمن‌های صنفی کارگری کشور از موافقت سه گروه کارگری، کارفرمایی و دولت برای تعیین مراجع اعلام سبد معیشت خبر داد و گفت: در این نشست بیشتر روی موضوعات پژوهشی و علمی تعیین دستمزد سال ۹۶ بحث و تبادل‌نظر شد.


سال آینده حقوق و دستمزد کارگران از تورم پیشی خواهد گرفت

۲۷ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: افزایش حقوق در شورای عالی کار و دولت تصمیم گیری می شود و به تنهایی نمی توانم راجع به آن اظهار نظر کنم اما کارگران بدانند که سال آینده افزایش حقوق و دستمزد از تورم پیشی خواهد گرفت.


آغاز تحقیق و بررسی علمی در خصوص دستمزد کارگران

۲۹ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : یک مقام مسئول کارگری با تشریح جزئیات دومین جلسه کارگروه تخصصی مزد از توافق شرکای اجتماعی برای انتخاب مرجع رسمی استخراج هزینه‌های سبد معیشت خانوارهای کارگری خبر داد و گفت: تا برگزاری نشست بعدی، اقدامات پژوهشی و تخصصی در خصوص دستمزد کارگران صورت خواهد گرفت.نشست‌های کارگروه تعیین مزد سال ۹۶ سرعت می‌گیرد

۳۲ روز قبل

خبرگزاری فارس : گروه‌های کارگری و کارفرمایی با توجه به نزدیک شدن به ماه‌های پایانی سال ۹۵ اقدامات کارشناسی خود را برای تعیین مزد سال ۹۶ کارگران آغاز کرده‌اند و در این باره دو محور اصلی میزان هزینه‌های معیشت و تورم میان شرکای اجتماعی محل اختلاف است.


سقف پرداخت حقوق در برنامه ششم توسعه مشخص شد

۳۷ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری خانه ملت : رئیس کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه با بیان اینکه در جلسه امروز کمیسیون سقف پرداخت حقوق تعیین شد گفت: موضوع همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی دربرنامه ششم تعیین تکلیف شد.


افزایش حقوق و مزایای کارکنان بهزیستی کشور

۳۸ روز قبل

خبرگزاری فارس : رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اصلاحیه بازنگری حقوق و مزایای کارکنان بهزیستی ، گفت:با انعقاد تفاهم‌نامه سازمان بهزیستی با بیمه آتیه سازان حافظ کارکنان بهزیستی تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار می‌گیرند.


معیشت ۴۰ میلیون خانوار کارگری به مزد ۹۶ گره خورده است

۴۲ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: یک مقام مسئول کارگری می‌گوید اگر شورای عالی کار بخواهد دستمزد کارگران را با افزایش ۱۲ درصدی و ۱۴ درصدی تعیین کند تشکیل جلسه ندهد بهتر است چون وقتی بسته مزد سال ۹۶ را می‌بندیم باید توجه داشت که برای ۴۰ میلیون خانوار کارگری تصمیم‌ می‌گیریم و این تصمیم زندگی یکسال کارگران را پوشش می‌دهد و سرنوشت معیشت آنها را مشخص می‌کند.


جزئیات نشست کارگروه مزد در وزارت کار

۴۳ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری فارس: عضو‌ هیات‌ مدیره‌ کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور پیش‌شرط مهم برای ورود به موضوع تعیین حداقل دستمزد سال ۹۶ را جبران قدرت خرید کارگری از محل تعیین سبد معیشت اعلام کرد و گفت: راهکار ارائه شده کنترل شکاف میان دستمزد و معیشت، تبصره دوم ماده ۴۱ قانون کار است.پرداخت مابه التفاوت حق مسکن الزامی است

۵۳ روز قبل

خبرگزاری ایلنا: یک کارشناس روابط کار می گوید: کارفرمایان بایستی هرچه سریعتر مابه التفاوت حق مسکن کارگران، از جمله کارگرانی که تسویه کرده اند را بپردازند.تازه‌ترین خبرها از افزایش حقوق در بودجه ۹۶

۷۲ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری ایسنا: در فاصله حدود یک ماه مانده به زمان قانونی تحویل لایحه بودجه سال آینده تبصره‌ها به دولت رفته، ولی با وجود پیش‌بینی‌هایی که برای تعیین ارقام کلان و اصلی در بودجه وجود دارد، هنوز نهایی نشده است.هرگونه افزایش حقوق و مزایا و استخدام‌های جدید ممنوع است

۸۶ روز قبل

خبرگزاری میزان: معاون اول رئیس جمهور با ابلاغ مصوبه هیات وزیران به دستگاه‌های دولتی اعلام کرد: خرید و اجاره هرگونه ساختمان اداری جدید، انجام استخدام‌های جدید و هرگونه افزایش در نظام پرداخت حقوق و دستمزد توسط دستگاه‌های دولتی ممنوع است.


چه کسانی، چه دستمزدهایی می‌گیرند؟

۹۴ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : تازه‌ترین گزارش از بررسی‌ میزان متوسط حقوق و دستمزدهای تخصصی در ایران نشان می‌دهد مدیران بالاترین حقوق و پرسنل دفتری و اداری پایین‌ترین حقوق را دریافت می‌کنند.


دستمزد یک ساعت کار ۳۷۶۰ تومان

۱۰۱ روز قبل

خبرگزاری مهر: نماینده ایران در سازمان بین‌المللی کار (ILO)، با بیان اینکه دستمزد یک ساعت کار طبق حداقل دستمزد تعیین شده ۳۷۶۰ تومان است گفت: آیا این دستمزد باید معیار تعیین فرد شاغل باشد؟


تشریح آخرین وضعیت طرح ساماندهی حقوق و دستمزد مقامات و مدیران

۱۱۱ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : رییس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس آخرین وضعیت پیگیری‌ها برای طرح ساماندهی حقوق و دستمزد مقامات و مدیران را تشریح کرد و گفت: از دیوان محاسبات و سازمان بازرسی کل کشور نیز اطلاعاتی را دریافت کرده‌ایم که به محض کامل شدن گزارش، آن را ارائه می کنیم.
پرداخت ۵ سال حق بیمه و ۷۵ درصد حداقل حقوق و دستمزد

۱۳۷ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: بنیاد شهید به مدت ۱۸ ماه، ۷۵ درصد حداقل حقوق و دستمزد و همچنین پنج سال حق بیمه کارفرمایان مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی را که ایثارگران و فرزندان آنان را جذب کرده اند، پرداخت می کند.


باید نظام هماهنگی در پرداخت حقوق‌ها داشته باشیم

۱۳۹ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور گفت: در مناطق محروم با کمبود و مشکلات فراوانی مواجه هستیم و در موضوع حقوق و مزایا باید این ناهماهنگی ها در کشور رفع شود.


وزارت کار از حقِ مسکن کارگران شانه خالی می‌کند

۱۴۹ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: عضو هیئت مدیره شورای اسلامی کار گفت: وزارت کار با اینکه قول مساعد برای افزایش حق مسکن کارگران داده بود اما اکنون از زیر بارِ این مسئولیت شانه خالی می‌کند.نشست کمیسیون اصل نود برای بررسی طرح حقوق و دستمزد مدیران

۱۴۹ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی از بررسی مجدد گزارش این کمیسیون در مورد حقوق های نامتعارف در جلسه امروز خبر داد.


حقوق های غیرمتعارف غیرقانونی نبود

۱۵۰ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: رییس سازمان برنامه و بودجه شناسایی ۱۰۰۰ مدیری که حقوق نامتعارف دریافت می‌کردند را تایید نکرد و گفت که هیچ کسی در این‌باره به قوه قضاییه نرفت چرا که حقوق‌ها غیرمتعارف بود اما غیرقانونی نبود.


لزوم اصلاح سیستم حقوق و دستمزد در کشور

۱۶۰ روز قبل

خبر آنلاین : نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر لزوم اصلاح سیستم حقوق و دستمزد در کشور گفت: بی عدالتی در افزایش فوق العاده حقوق ها درسیستم کارگزاری ما از سالهای گذشته بصورت فراوان وجود داشته و متاسفانه بطور پیوسته درحال افزایش است.


دستمزدها فقط ۱۰ روز دوام دارد

۱۶۴ روز قبل

خبرگزاری تابناک : قدرت خرید خانوارهای کم درآمد و کارگری دستکم ۳۰ درصد افت کرده و دستمزدها نهایتا کفاف مخارج ۱۰ روز ماه را می‌دهد.
به گزارش تابناک یزد، نمایندگان کارگری می‌گویند در ۴ ماهه نخست امسال قدرت خرید خانوارهای کم درآمد و کارگری دستکم ۳۰ درصد افت کرده و دستمزدها نهایتا کفاف مخارج ۱۰ روز ماه را می‌دهد.


رونمایی از سناریوی کاهش حقوق‌ها

۱۶۵ روز قبل

خبرگزاری مهر: با وجود اینکه حداقل مزد امسال کارگران تنها ۸۱۲ هزارتومان و متوسط دریافتی نهایتا ۱.۳میلیون است،مقامات وزارت کار می‌گویند دولت آماده ارزان فروشی نیروی کار و کاهش دستمزدها برای اشتغال‌زایی است!


۹۰ درصد جوانان شاغل در مازندران از حداقل دستمزد برخوردار هستند

۱۶۸ روز قبل

خبرگزاری ایلنا : رئیس هیئت مدیره کانون کارگران و باز نشستگان تامین اجتماعی مازندران گفت: با وجود آنکه بیش ۹۰ درصد از جوانان تحصیل‌کرده شاغل در کارخانه‌های استان مازندران در قالب نیروهای شرکتی و قراردادی مشغول به کار هستند اما آنها حداقل‌ دستمزد را نیز نمی‌گیرند.


دولت مدافع دستمزدهای بالا و سرکوب دستمزدهای پایین نیست

۱۸۴ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : وزیر کار دولت یازدهم با بیان اینکه در جریان انتشار فیش‌های حقوقی برخی تلاش کردند تا موج روانی علیه دولت فعلی ایجاد کنند و آن را اشرافی نشان دهند، گفت: دولت یازدهم به هیچ وجه مدافع دستمزدهای بالا برای یک عده و سرکوب دستمزدهای پایین نیست و موضوع فیش‌های حقوقی را با جدیت و به طور ساختاری اصلاح خواهد کرد.


ابلاغ افزایش حق مسکن کارگران؛ به‌زودی

۱۸۶ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری تسنیم: وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی گفت: به‌زودی با ابلاغ افزایش حق مسکن، افزایش دریافتی کارگران بر اساس قانون کار را شاهد خواهیم بود.


سقف جدید دریافتی حقوق منتظر ابلاغ رئیس‌جمهور

۱۸۶ روز قبل

خبرگزاری فارس: معاون مدیریت سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی با بیان اینکه سقف جدید دریافتی حقوق کارکنان دولت منتظر ابلاغ رئیس جمهور است،‌ گفت: همه دستگاه‌ها مکلف به رعایت سقف دریافتی هستند.


همه پرداخت‌ها باید مصوبه شورای حقوق دستمزد را داشته باشد

۱۹۳ روز قبل

خبرگزاری میزان: رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که همه پرداخت‌ها باید مصوبه شورای حقوق دستمزد را داشته باشد درخصوص پرداخت های نامتعارف گفت: باید علت بروز چنین عواملی شناسایی شود و با تقدیم لایحه جامع مانع تکرار چنین اتفاقاتی شد.


تعیین سقف حقوق و مزایا توسط شورای حقوق و دستمزد

۱۹۳ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: گزارش کمیته ویژه‌ای که بعد از ابلاغ رئیس‌جمهور و به‌دستور جهانگیری به‌منظور بررسی همه‌جانبه مسئله فیش‌های حقوقی، زمینه‌ها، ابعاد و موارد مختلف آن تشکیل شده بود، منتشر شد.


هرگونه پرداخت حقوق با موافقت شورای حقوق و دستمزد انجام می‌شود

۲۰۴ روز قبل

خبرگزاری مهر: معاون اول رئیس جمهور تأکید کرد: هرگونه پرداخت حقوق و مزایا در همه دستگاهها و نهادهای کشور، باید با موافقت شورای حقوق و دستمزد انجام شود.


جزئیات محاسبات ویژه درباره حقوق‌ها

۲۰۷ روز قبل

خبرگزاری مهر: کارشناسان می‌گویند به دلیل عدم اجرای الگوی مزد مشارکتی در ایران، خط معاش به ۲.۶ میلیون رسیده، هزینه هر نیرو ۲.۲ میلیون تومان، اما حداقل مزد ۸۱۲ هزارتومان و متوسط حقوق ۱.۳ میلیون تومان است.


افزایش حقوق مدیران دولتی منوط به موافقت شورای حقوق و دستمزد شد

۲۰۷ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: معاون اول رییس جمهور گفت: بر اساس تصمیم دولت تمامی دستگاههای اجرایی موظف شده اند تا افزایش حقوق در دستگاهها را تنها با هماهنگی و موافقت شورای حقوق و دستمزد انجام دهند.


مجلس حداقل و حداکثرها در پرداخت حقوق را مشخص کند

۲۰۷ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: ائمه جمعه شهرستان‌های استان لرستان در خطبه‌های نماز جمعه تأکید کردند: ضرورت دارد مجلس شورای اسلامی حداقل و حداکثرها در پرداخت حقوق را مشخص کند و هر سه قوه در این موضوع با قاطعیت به وظایف خود عمل کرده و با مفسدین اقتصادی مقابله کنند.


اعلام میزان معافیت مالیات بر درآمد حقوق سال ۱۳۹۵

۲۱۱ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : بر اساس بند ( الف ) تبصره (۶) قانون بودجه سال ۱۳۹۵ کل کشور مربوط به سقف معافیت مالیاتی حقوق و دستمزد در سال ۹۵ ، درآمد سالیانه تا ۱۵۶ میلیون ریال یعنی ماهیانه یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان از مالیات معاف شدند .مصوبه تعیین ضریب حقوق کارمندان در سال ۹۵ ابلاغ شد

۲۱۹ روز قبل

پایگاه اطلاع رسانی دولت: دکتر اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور، مصوبه هیئت وزیران درباره تعیین ضریب حقوق اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها، قضات و شاغلین مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری و … را برای اجرا به سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ابلاغ کرد.


شرایط پرداخت غرامت به بیمه شدگان

۲۲۰ روز قبل

خبرگزاری مهر : پرداخت غرامت دستمزد ایام بیماری به بیمه شدگانی که به سبب بیماری یا آسیب های ناشی از حادثه، به طور موقت قادر به کار نیستند، پرداخت می شود.


شرایط پرداخت غرامت دستمزد ایام بیماری

۲۲۳ روز قبل

خبرگزاری میزان: سازمان تامین اجتماعی شرایط پرداخت غرامت دستمزد ایام بیماری را اعلام کرد که بر این اساس بیمه شده باید اصل دفترچه درمانی و گواهی پزشکی معتبر را به شعبه سازمان تامین اجتماعی ارائه کنند.


حداکثر پرداخت حقوق به دولتی‌ها تعیین و برای اجرا ابلاغ شد

۲۲۵ روز قبل

خبرگزاری فارس:حداقل حقوق و مزایا و حداکثر پرداختی‌های سال ۹۵ به کارمندان دولت و بازنشستگان مشخص و برای اجرا به سازمان مدیریت ابلاغ شد.


افزایش حق مسکن کارگران منتفی شد

۲۳۱ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری تسنیم: آخرین آیتم بسته حقوقی ۹۵کارگران افزایش ۲۰ هزار تومانی حق مسکن در سال جاری بود که هنوز اجرایی نشده ولی اخبار رسیده حاکی از این است که افزایش حق مسکن کارگران به دلیل ترس دولت از تورم انتظاری از دستور خارج شده است.


تعیین ضریب حقوق امسال شاغلین مشمول قانون نظام هماهنگ

۲۳۳ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : در جلسه هیات دولت، ضریب حقوق سال ۱۳۹۵ شاغلین مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری، نظام هماهنگ پرداخت، اعضای هیات علمی و قضات ۱۲ درصد تعیین شد.


افزایش حقوق و دستمزد زندانیان در سال ۹۵

۲۳۴ روز قبل

خبرگزاری میزان : مطهرنژاد از افزایش حقوق و دستمزد زندانیان در سال ۹۵ خبر داد و گفت : حقوق و دستمزد زندانیان افزایش یافت.
رحیم مطهرنژاد مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان کشور در گفت و گو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان از افزایش دستمزد زندانیان در سال ۹۵ خبر داد .


لزوم اصلاح نظام پرداخت حقوق و دستمزد در کشور

۲۳۵ روز قبل

خبرگزاری فارس: مدیر حوزه علمیه سید الشهدا خرمشهر گفت: بعضی‌ها حقوق کلانی را بدون حداقل زحمتی دریافت می‌کنند که این نشان از بی‌قانونی در نظام پرداخت حقوق و دستمزد کشور است.


اعمال حقوق معوقه کارکنان دولت در فیش خرداد

۲۳۵ روز قبل

خبرگزاری شبستان: محمدباقر نوبخت روز شنبه در حاشیه برگزاری شورای برنامه ریزی و توسعه استان های منطقه یک کشور در ساری در گفت و گو با خبرنگاران افزود: سهم اعتباری و پروژه های قابل احیای استان ها پیش بینی شده است و بزودی سهم اعتباری برای احیای واحدهای تولیدی و صنعتی ابلاغ می شود.


اعلام حداقل و حداکثر حقوق دولتی‌ها

۲۳۵ روز قبل

خبرگزاری میزان: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی با اشاره به این که در سال ۹۵ در هیچ سطحی از وزیر تا کارمند معمولی حقوق بالای ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان دریافت نخواهد کرد، گفت: دولت روز یکشنبه درباره حداقل و حداکثر حقوق مدیران تصمیم گیری می کند.


دستمزد ۷۰۰ هزار تومانی در کنار حقوق چند ۱۰میلیونی توجیه‌پذیر نیست

۲۳۷ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری فارس: نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس نهم گفت: حقوق‌های ۷۰۰ هزار تومانی مردم در کنار حقوق چند ۱۰ میلیونی عده‌ای توجیه‌پذیر نیست.


جزئیات ۵۵۵ هزار شکایت از دستمزد

۲۳۸ روز قبل

خبرگزاری مهر : تعداد پرونده‌های اختلافات شغلی در بازار کار ایران به مرز یک میلیون مورد رسیده که ۵۵۵ هزار مورد از آن تنها مربوط به مباحث مربوط به دستمزد، حق مسکن، حق عائله‌مندی، تفاوت مزد، عیدی و پاداش است.


تعیین تکلیف معوقات افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان دولت

۲۳۹ روز قبل ۹ نظر

خبرآنلاین: سخنگوی دولت اعلام کرد با ابلاغ بودجه سال ۹۵، افزایش حقوق و مزایای کارکنان دولت و معوقه ۲ ماه نخست امسال در فیش حقوقی خردادماه اعمال و پرداخت می‌شود.
علت پرداخت نشدن چرا افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان

۲۴۵ روز قبل ۴ نظر

خبرآنلاین: طبق اعلام سخنگوی دولت در پایان اردیبهشت ماه و موعد پرداخت حقوق بازنشستگان و کارکنان دولت، افزایش حقوق به میزان ۱۲ تا ۲۰ درصد فعلا اعمال نمی شود.


بخشودگی جرایم تاخیر در پرداخت مالیات حقوق فروردین ۹۵

۲۴۶ روز قبل

خبرگزاری ایلنا: رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور با صدور بخشنامه ای، از بخشودگی جرایم فروردین ۹۵ درخصوص پرداخت مالیات حقوق و مالیات قطعی موضوع تبصره ماده ۸۶ قانون مالیات های مستقیم و لیست های مربوطه تا تاریخ ۱۹ خرداد ۹۵ خبر داد.


تفاوت حقوق تا ۵ برابر مجاز است

۲۴۷ روز قبل

اقتصاد آنلاین: پس از انتشار فیش حقوقی چند ۱۰ میلیونی چند تن از مدیران و معاونان ارشد بیمه مرکزی، جنجال‌ و هیاهوی زیادی در محافل مختلف به پا شد. به‌ویژه در فضای مجازی مردم واکنش تندی به این موضوع نشان دادند و بار دیگر موضوع شکاف عمیق دستمزدها بر سر زبان‌ها افتاد.


تعریف جدید برای تعیین دستمزدی منطقی و عادلانه

۲۴۸ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: دبیر کل کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران کشور می‌گوید: وقت آن است که برای اصلاح نظام دستمزد چاره‌ای بیاندیشیم چون شکاف بین دستمزد و تورم و توزیع نابرابر درآمدها، وضع معیشت کارگران را سخت کرده است.


دستمزد روزانه ۷۰ هزار تومان شد

۲۴۹ روز قبل

خبرگزاری مهر: بازارکار این روزها میزبان هزاران نیروی روزمزدی است که با رونق مشاغل کشاورزی در بهار و تابستان فعالیت داشته و روزانه ۵۰ تا ۱۰۰ هزارتومان مزد می‌گیرند؛ با این حال آنها از مزایای جانبی محرومند.


سرانجام افزایش حق مسکن چه شد؟

۲۵۲ روز قبل

خبرگزاری مهر: عضو هیات مدیره کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران ایران با اعلام اینکه درباره افزایش حق مسکن کارگران با وزیرکار و معاون وی گفتگو و نامه‌نگاری شد، گفت: تاکنون پیگیری‌ها نتیجه‌ای نداشته است.


نظام دستمزد باید اصلاح شود

۲۵۳ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، از بیمه درمان کارگران غیر رسمی و ساماندهی آنها در قالب مشاغل پاره وقت خبر داد و گفت: نظام تعیین مزد باید اصلاح شود.


کارگران هنوز درانتظار افزایش حق مسکن

۲۵۹ روز قبل

خبرگزاری میزان: با اینکه در آخرین جلسه شورای عالی کار سال ۹۴ ربیعی وعده داد تا افزایش حق مسکن در سال۹۵ عملیاتی شود اما تا به امروز که بیش از یک ماه از سال جاری می‌گذرد، خبری از تایید آن به گوش نمی‌رسد.


افزایش ۵۰ درصدی حقوق مدیران عامل و هیئت مدیره شرکت های دولتی

۲۵۹ روز قبل

خبرگزاری مهر: عضو شورای حقوق و دستمزد از افزایش ۵۰ درصدی حقوق و دستمزد مدیران عامل و اعضای هیئت مدیره شرکت های دولتی خبر داد.


پرداخت فصلی دستمزد و اضافه‌کاری اجباری نیروهای شرکتی

۲۶۱ روز قبل

خبرگزاری فارس: نیروهای شرکتی روز به روز در حال افزایش در سطح کشور هستند اما بازرسی و برخورد با تخلفات متعدد بسیار ضعیف و در بسیاری موارد نیز وجود ندارد؛ به عبارت دیگر عدم دریافت حقوق به موقع، حذف مرخصی استحقاقی و بیمه گوشه‌ای از این چالش‌هاست.


افزایش ۳۰درصدی حقوق کارمندان ادارات ورزش و جوانان

۲۶۱ روز قبل

خبرگزاری مهر: بیرجند-مدیرکل هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان از افزایش ۳۰درصدی حقوق کارمندان وزارت ورزش و جوانان خبر داد و گفت: این رقم به زودی در خراسان‌جنوبی نیز اعمال می شود.


جزئیات تغییرات جدید حقوق و دستمزد

۲۶۳ روز قبل

خبرگزاری مهر : جدیدترین گزارش وزارت کار از اوضاع حقوق و دستمزد شاغلان بخش خصوصی نشان می‌دهد بین کمترین و بیشترین درآمد سالیانه خانوارهای شهری دستکم ۴.۳ برابر اختلاف وجود دارد.


وعده افزایش ۲۰ هزار تومانی حق مسکن محقق نشد

۲۶۳ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : رئیس کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور گفت: سبد خانوار خانواده ماهانه ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تعیین شد اما این رقم با مبلغ ۸۱۲ هزار تومانی که به عنوان حداقل دستمزد سال ۹۵ تصویب شد، فاصله ۱۸۷ درصدی دارد.


وعده مشروط ربیعی برای افزایش مجدد دستمزد کارگران در سال ۹۵

۲۶۷ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی نرخ رشد اقتصادی امسال را ۵ درصد پیش بینی کرد و با ادعای اینکه در دو سال گذشته ۱.۶ میلیون شغل جدید ایجاد شده است، گفت: اگر به سمت رونق اقتصادی پیش برویم تلاش می کنیم از این ناحیه چند درصد به حقوق ها اضافه کنیم.


متوسط دریافتی ۴ گروه شاغل در ۹۵

۲۶۹ روز قبل

خبرگزاری مهر: در حالی متوسط هزینه‌های خانوار شهری به قیمت پارسال ۳۸ میلیون تومان است که متوسط دریافتی امسال مشمولان قانون کار در بهترین حالت رقمی بین ۱۸ میلیون و ۹۰۰ تا ۲۱ میلیون تومان خواهد بود.


افزایش حق مسکن کارگران قطعی شد

۲۷۳ روز قبل

خبرگزاری مهر: اعضای کارگروه ۳ جانبه ملی در نشست خود با افزایش حق مسکن ماهیانه کارگران از ۲۰ به ۴۰ هزار تومان موافقت و مقرر کردند وزیر کار نامه‌ای در این باره به معاون اول رئیس جمهور بنویسد.


افزایش حق مسکن کارگران به ۴۰ هزارتومان امروز تعیین‌تکلیف می‌شود

۲۷۴ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری تسنیم: پیگیری بند ۸ آخرین مصوبه شورای عالی کار سال ۹۴، بحران قیمت تمام شده در تولید، بحران صندوق‌های بازنشستگی، ساماندهی قراردادهای کار ، ساماندهی و توانمندسازی ساختار تشکل ها در جلسه امروز سه جانبه بررسی خواهد شد.


جزئیات ۴ دریافتی جدید در سال ۹۵

۲۷۴ روز قبل

خبرگزاری مهر: در حالی بسته جدید دستمزد سال ۹۵ شاغلان اجرایی می‌شود که آنها امسال تغییرات چندانی را در فیش‌های حقوق خود احساس نخواهند کرد و حداقل بگیران برای هر ساعت کار نهایتا ۳۶۹۳تومان می‌گیرند.


قول مساعد وزیر کار برای افزایش حق مسکن کارگران به ۴۰ هزار تومان

۲۷۶ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: دبیرکل شورای اسلامی کار گفت: وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی قول مساعد برای افزایش حق مسکن کارگران از ۲۰ هزار تومان به ۴۰ هزار تومان را داده است.


محاسبات جدید از دخل و خرج خانوار

۲۷۷ روز قبل

خبرگزاری مهر : با وجود اینکه هزینه خانوار شهری در سال گذشته ماهیانه حدود ۳.۲ میلیون و درآمدها کمتر از ۳.۱ میلیون بود، حقوق بیشتر مشمولان قانون کار برای امسال ۱.۳ تا ۱.۵ میلیون تومان تعیین شده است!


ابلاغ مزایای جدید حقوقی کارگران

۲۷۹ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری مهر: ادارات کار استان‌ها جداولی را تهیه و برای اجرا ارائه کرده‌اند که در آن میزان مزایای حداقلی حقوقی امسال مشمولان قانون کار درج شده است.


قول شرف وزیر کار پای ۲۰ هزار تومان حق مسکن ناقابل!

۲۸۰ روز قبل

خبرگزاری فارس: افزایش ۲۰ هزار تومانی حق مسکن کارگران آنقدر در محافل کارگری، کارفرمایی و دولت پیچید تا اینکه ربیعی، وزیر کار شرف خود برای تصویب آن در هیئت وزیران را به میان گذاشته است.موافقت با افزایش حقوق گروه‌های مختلف حقوق‌بگیر

۲۸۰ روز قبل

خبرگزاری صدا و سیما: مجلس شورای اسلامی با افزایش حقوق گروه‌های مختلف حقوق بگیر بر اساس احکام ثابت در لایحه بودجه ۹۵ موافقت کرد.
ادامه بررسی جزئیات بودجه ۱۳۹۵؛ در روز چهارمبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، نمایندگان مجلس شورای اسلامی سهم شرکت دولتی تابعه وزارت نفت را از محل فروش نفت ۱۴ و نیم درصد برای سال ۹۵ تعیین کردند.


معافیت مالیاتی حقوق تا سقف یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان

۲۸۱ روز قبل

همشهری آنلاین : نمایندگان مجلس روز گذشته در ادامه بررسی لایحه بودجه سال ۹۵ تصویب کردند کارمندانی که سقف دریافتی آنها در سال معادل ۱۵۶میلیون ریال است یا تا سقف یک میلیون و ۳۰۰هزار تومان در‌ماه حقوق می‌گیرند از پرداخت مالیات معاف شوند.


محدودیت پرداخت حق اولاد تنها به دو فرزند برداشته شد

۲۸۱ روز قبل

خبرگزاری خبرآنلاین : با وجود حذف قانون پرداخت حق اولاد به دو فرزند اما هنوز بسیاری از کارگاهها ازی این قانون اطلاع ندارند .
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، با با حذف محدودیت پرداخت حق اولاد به دو فرزند که در راستای سیاست های تنظیم جمعیت برداشته شده بود انتظار می رفت که دریافتی شاغلان مشمولان قانون کار افزایش یابد اما کاربری در صفحه مشکلات مردم نوشته است که سال قبل این اتفاق نیفتاد و سوال او این بود که چرا این مسئله از سوی سازمان تامین اجتماعی نیز دنبال نشد؟


سقف معافیت مالیاتی حقوق کارمندان تعیین شد

۲۸۱ روز قبل

خبرگزاری مهر : نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تصویب بندی از بخش درآمدی لایحه بودجه، سقف معافیت مالیاتی حقوق و دستمزد در سال ۹۵ را دریافت سالانه ۱۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان حقوق تعیین کردند.


افزایش ۲۰ هزار تومانی حق مسکن کارگران مجددا به هیئت دولت می‌رود

۲۸۲ روز قبل

خبرگزاری فارس: معاون روابط کار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعلام این خبر که افزایش ۲۰ هزار تومانی حق مسکن کارگران برای بار دوم در هیئت دولت مطرح خواهد شد، گفت: شورایعالی کار در نشست اول خود، افزایش حق مسکن را در دستور کار قرار خواهد داد.


120 نظر برای «ای استخدام : حداقل حقوق، دستمزد و مزایای سال ۹۶»
  • سوسن

   با سلام خدمت شما سروان. گرامی شما در مورد قشر کارگر چه تفکری دارید آیا از اول انقلاب تا کنون مشکلات اقتصادی بر گرده این قشر نبوده آیا چرخ اقتصاد این مملکت را نچرخاندن دست مریزاد به شما که برای دستمزد این قشر تا ساعت دو بیدار بودین اما انگار یادتان رفته برای چرخاندن این چرخ این کارگران زحمتکش هستند که در سه شیفت کار میکنن انصافتان راشکر از هرجا که کم می آورید کارگران سپر بلا میشوند لطفا کمی عدالت داشته باشید

   پاسخ دادن
 1. مسعود عباسی

  با سلام خواهشن به فکر قشر ضعیف وکارگر جامعه هم باشید حقوق زیر یک ملیون تمن تو این دوره و زمونه و تورم ها به نظرتون کفاف یک ماهو میده

  پاسخ دادن

 2. پردیس

  کارمندای دولت که وضعشون خوبه از ساعت 8 تا 4 کار میکنن و پنج شنبه هم تعطیل. ما که پنج شتبه ها هم میریم
  دولتی ها واسه خودشون حقوق خوب تصویب می کنن و نمی دونن اون حداقل حقوقی که تصویب میشه نصیب ما میشه. یه کارمند دیپلمه دبیرخونه تو اداره دولتی از من فوق لیسانس بیشتزحقوق میگیره و کمتر کار میگیره

  پاسخ دادن


 3. احد

  سلام خواهشا به داد کارگران بخش خصوصی برسید سخت وزیان اور بودن شغلم وتاحالا طرح طبقه بندی اجرا داره میشه واون سالها که ۱۶سال سابقه دارم چی هردفعه میگن کارفرما راجب به سخت زیان اوار اعتراض زده

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را بیان کن

 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.
مدیریت وب‌سایت «ای-استخدام» از شما کاربران عزیز خواهشمند است با مشارکت و پاسخ‌گویی به سوالات و مشکلات سایر کاربران، ما را در هرچه بهتر شدن کیفیت پاسخ‌گویی یاری رسانید.