استخدام وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی (کلیه اخبار)

۱۴ روز قبل ۱۸۰ نظر

استخدام وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه آخرین اخبار استخدام وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در اسرع وقت منتشر خواهد شد

فهرست اخبار استخدام وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی موجود در این صفحه :


ایجاد ۱۲۰هزار شغل مرتبط با IT در سال آینده

۱۴ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید دارد که سال آینده ایجاد ۱۲۰ هزار فرصت شغلی در بخش فناوری اطلاعات محقق شدنی‌ است، به شرط آنکه دولت موانع پیش روی این بخش را از میان بردارد.تهیه سند اشتغال کردستان آماده است

۱۷ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سند اشتغال استان کردستان آماده شده است و در برنامه داریم سال آینده ۲ درصد نرخ بیکاری استان را کاهش دهیم.


ایجاد ۱۷ هزار و ۹۷۴ فرصت شغلی در قزوین

۲۱ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۷ هزار و ۹۷۴ فرصت شغلی در استان ایجادشده است که مدارک و اسناد آن با جزئیات کامل موجود است.


ایجاد اشتغال برای بیش از ۲۳ هزار تن در خوزستان

۲۳ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان با اشاره به این که امسال در مجموع برای ۲۳ هزار و ۱۲۱ تن در استان شغل ایجاد شده است، گفت: از مجموع ۱۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار ابلاغی به بانک‌ها برای تسهیلات مشاغل خانگی، حدود ۳.۵ میلیارد هنوز باقی‌مانده است.


کاهش ۱۵ هزار نفری اشتغال در باغات استان کرمان

۲۷ روز قبل

خبرگزاری مهر : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان گفت: سال گذشته بیش از ۱۵ هزار نفر از مجموعه اشتغال در باغات استان کرمان کاهش یافت.استخدام ۱۰۸ نیروی کار جدید از طریق ماده ۸۰ برنامه پنجم توسعه

۴۳ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : رئیس تعاون، کار و رفاه اجتماعی محلات گفت: امسال ۱۰۸ نیروی کار از طریق بند (واو) ماده ۸۰ برنامه پنجم توسعه کشور جذب واحدهای کارگری این شهرستان شدند.


سهم ارتباطات و فناوری اطلاعات در اشتغال ١٠ درصد است

۵۱ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی می گوید، اکنون سهم اشتغال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات(آی سی تی ) ١٠ درصد است و سال آتی به ١٢ درصد می رسد و انتظار داریم به زودی به سهم ٢٠ درصدی برسیم.


ایجاد بیش از ۲ هزار فرصت شغلی توسط دستگاه‌های کهگیلویه و بویراحمد

۵۸ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری فارس : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد از ایجاد بیش از ۲ هزار فرصت شغلی توسط دستگاه‌های استان در سال جاری خبر داد.

ثبت ۷۰۷ فرصت شغلی و محقق شدن ۷۰ درصد اشتغال در بندرلنگه

۷۸ روز قبل

خبرگزاری فارس : رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان بندرلنگه گفت: آمار اخذ شده از سامانه ملی رصد حاکی از ثبت ۷۰۷ فرصت شغلی است که با این رقم ۷۰ درصد از عملکرد اشتغال شهرستان بندرلنگه محقق شده است.ایجاد بیش از ۱۶ هزار نفر اشتغالزایی در خوزستان

۹۳ روز قبل ۲ نظر

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: تاکنون ۱۶ هزار و ۲۱۷ مورد یعنی ۸۴.۷ درصد آمار تعهده شده ایجاد اشتغال در خوزستان، محقق شده است.اجرای طرح توسعه اشتغال پایدار در ۲۰ استان

۱۴۳ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تدوین طرح توسعه اشتغال پایدار مناطق کشور خبر داد و گفت: عملیات اجرایی این طرح در ۲۰ استان کشور آغاز شده است.


ایجاد اشتغال قابل توجه در تولید کفش و پوشاک

۱۵۰ روز قبل

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: درتحلیل کارشناسان بین المللی و داخلی به این نتیجه رسیدیم که ابتدا در زمینه پوشاک و سپس کفش می توان درکوتاه مدت به نتایج مطلوب ایجاد اشتغال دست یافت.


ایجاد ۵۸۵۳ شغل جدید دراستان قزوین

۱۵۶ روز قبل

خبرگزاری مهر : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: در نیمه اول امسال بیش از ۵۸۵۳ شغل جدید در استان ایجاد شده که بخش کشاورزی و صنعت بیشترین سهم را به خود اختصاص داده اند.


ایجاد قریب به ۶ هزار شغل در نیمه اول سالجاری

۱۶۲ روز قبل

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: هم اکنون حدود ۵۰۰ کمیته حفاظت فنی و بهداشت کار در واحدهای تولیدی استان مشغول به فعالیت می باشند.


تحقق بیش از ۵۳ درصد از تعهد پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی در لرستان

۱۶۲ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: ۵۳.۷۹ درصد از تعهدات پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی توسط بانک‌های استان لرستان محقق شد.


تحقق ۲۰ درصد از تعهد اشتغال شهرضا در سال ۹۵

۱۷۵ روز قبل

افکار نیوز : رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی شهرضا گفت: تعهد اشتغال شهرستان شهرضا در سال ۹۵، ۴ هزار و ۴۷ نفر است که تاکنون ۷۶۵ نفر در سامانه رصد اشتغال ثبت شده و ۲۰ درصد تعهد اشتغال انجام شده است.


هر سال ۶۷۰هزار شغل در کشور ایجاد می‌شود

۱۸۴ روز قبل

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه در بخش تعاون تحرک چشمگیری را در کشور شاهد بودیم، گفت: با توجه به طرح تکاپو در زمینه اشتغال، در سه سال گذشته هر سال در بحث اشتغال حدود ۶۷۰ هزار شغل در کشور ایجاد شد.


۲ هزار و ۲۵۷ فرصت شغلی در گچساران ایجاد شد

۱۹۶ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گچساران گفت: ثبت ۵۵ تعاونی با اشتغالزایی بیش از ۲ هزار و ۲۵۷ نفر در این حوزه از دستاوردهای مهم دولت تدبیر و امید در این شهرستان است.


اشتغالزایی ۱۲ هزار نفر با اجرای طرح تکاپو

۲۰۱ روز قبل

خبرگزاری فارس: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان، یکی از معضلات مهم جامعه را در بحث اشتغال دانست و استفاده از ظرفیت بخش خصوصی و تعاونی را در اشتغالزایی موثر خواند.


توسعه تعاونی های فعال وایجاد تعاونی های دانش بنیان برای ایجاد اشتغال

۲۰۴ روز قبل

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی در جلسه هماهنگی مراسم های هفته تعاون گفت : توسعه تعاونی های فعال وایجاد تعاونی های دانش بنیان یکی از راه حل های اشتغال بعنوان بنگاه های کوچک زودبازده در استان است.


۲ طرح مهم دولت برای اشتغالزایی

۲۰۶ روز قبل

افکار نیوز : قائم‌مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ۲ طرح مهم برای اشتغالزایی خبر داد و گفت: حدود ۱۳۰ هزار شغل جدید در حوزه فناوری اطلاعات تا پایان امسال ایجاد خواهد شد.


اختصاص ۳۰۰۰ میلیارد ریال برای ایجاد اشتغال در سیستان و بلوچستان

۲۰۶ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری ایرنا: زاهدان- ایرنا- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سه هزار میلیارد ریال از محل صندوق کارآفرینی کشور برای ایجاد اشتغال در سیستان و بلوچستان اختصاص می یابد تا با تلاش ها و برنامه ریزی های لازم نرخ بیکاری در این استان تا ۲ سال آینده کاهش یابد.
ایجاد هزار شغل تا پایان سال ۹۵ در کشور

۲۱۳ روز قبل

خبرگزاری میزان : وزیر تعاون، تعاون و رفاه اجتماعی گفت: طرح تکاپو توسط سازمان فنی حرفه ای، صندوق کارآفرینی امید و بخش تعاون این وزارتخانه دنبال می شود و تا پایان سال ۹۵ به واسطه این طرح ۶۰۰ هزار شغل در کشور ایجاد می شود.


ایجاد ۱۰۰ هزارشغل در هر ۱ درصد رشد اقتصادی

۲۱۵ روز قبل

اقتصاد آنلاین : وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی رونق اشتغال و تولید را رویکرد مهم دولت عنوان کرد و گفت: هر یک درصد رشد ۱۰۰ هزار شغل ایجاد می‌کند.


اجرای طرح تکاپو برای به‌ کارگیری ظرفیت‌های بومی برای اشتغال‌زایی پایدار

۲۱۸ روز قبل

خبرگزاری فارس: رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمیرم گفت: «طرح تکاپو» برای به‌ کارگیری ظرفیت‌های بومی برای اشتغال‌زایی پایدار در شهرستان سمیرم اجرا می‌شود.طرح رشد فراگیر اشتغال برای ایجاد ۶۰۰ هزار فرصت شغلی بررسی می شود

۲۲۰ روز قبل

پایگاه اطلاع رسانی دولت: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه طرح رشد فراگیر اشتغال در دولت تدبیر و امید بررسی می شود، گفت: تلاش می شود با اجرای این طرح زمینه اشتغال ۶۰۰ هزار فرصت شغلی در کشور فراهم شود.


استخدام تحصیل کرده بدون پرداخت حقوق

۲۳۱ روز قبل

خبرگزاری مهر: این برنامه‌ای است که بیکاری و علاقه آنها برای جمع کردن سابقه کار را فرصتی مناسب برای استفاده رایگان از تحصیل‌کرده‌های بیکار معرفی می‌کند.


متوسط اشتغال هر تعاونی ۱۹ نفر

۲۳۸ روز قبل

بی باک : مرکز آمار وزارت کار با اعلام ایجاد ۳۰۰ تعاونی جدید در کشور طی تیرماه امسال، متوسط تعداد اعضا و اشتغال هر واحد تعاونی را به ترتیب ۱۵ و ۱۹ نفر اعلام کرد.


نحوه ایجاد ۱۵۰ هزار شغل توسط تعاونی ها

۲۳۹ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : معاون وزیر تعاون می‌گوید اگر پیشنهادی که به صندوق توسعه ملی داده‌ایم پذیرفته و عملیاتی شود تعاونی‌ها تا پایان امسال بیش از ۱۵۰ هزار شغل جدید ایجاد می‌کنند.


خلاء قانونی در زمینه توقف کار در گرمای شدید

۲۳۹ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: معاون توسعه اشتغال و کار آفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان با بیان این‌که در زمینه توقف فعالیت کارگران در گرمای شدید در قانون کار خلاء قانونی وجود دارد، گفت:‌ ستاد مدیریت بحران هر استان طبق اختیارات خود در این زمینه تصمیم‌گیری می‌کند که ما نیز ملزم به رعایت آن هستیم.


ایجاد ۲ درصد اشتغال در بخش کشاورزی

۲۵۲ روز قبل

خبرگزاری فارس : مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان از ثبت‎نام حدود ۱۱ هزار بیکار در کاریابی‎های این استان خبر داد.


اجرای دو برنامه در راستای ایجاد شغل

۲۵۵ روز قبل

خبرگزاری میزان : وزیر کار با اعلام اجرای ۲ برنامه در سال جاری به منظور اشتغال‌زایی گفت: نمی‌توان به یک‌باره دستمزدها را افزایش داد.
به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، علی ربیعی با تاکید بر اینکه دولت تدبیر و امید فاصله منفی نسبت دستمزدها با تورم را ترمیم کرد، از تزریق بیش از ۱۲۰ هزار میلیارد تومان اعتبار رفاهی به جامعه کارگری خبر داد.


آمادگی وزارت تعاون در اجرای طرحهای اشتغالزای حوزه it و ict در مارندران

۲۶۰ روز قبل

خبرگزاری پانا: معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: برآنیم تا در مازندران طرح توسعه اشتغال در حوزه it و ict را به مرحله اجرا درآوریم و البته این دو محور باید در خدمت و در کنار بخش های دیگر باشند.


برای ارتقاء اشتغال آمار صوری ارائه ندهیم

۲۶۰ روز قبل

خبرگزاری شبستان: استاندار خراسان شمالی با تاکید بر اینکه باید اشتغال ایجاد کرد، افزود: نباید برای ارتقای آمار اشتغال، به دنبال ارایه آمارهای صوری باشیم.


۸۰ درصد اشتغال کشور مربوط به بنگاه های خرد و کوچک است

۲۶۰ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : معاون توسعه کار آفرینی و اشتغال وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به اشتغال ۲۲ و نیم میلیون نفر از جمعیت کشور در بنگاههای اقتصادی کشور اشاره کرد و گفت که ۸۰ درصد از این اشتغال مربوط به بنگاههای خرد و کوچک است .
عیسی منصوری روز یکشنبه در کارگروه تخصصی اشتغال مازندران در ساری تعداد بنگاههای اقتصادی فعال کشور را بیشتر از دو میلیون و ۷۰۰ هزار واحد اعلام کرد.


ایجاد اشتغال در چهارمحال و بختیاری اولویت اصلی است

۲۶۰ روز قبل

خبرگزاری مهر : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: ایجاد اشتغال در چهارمحال و بختیاری اولویت اصلی در سالجاری است.


ثبت ۵۱۷ نفر اشتغال در سامانه رصد عنبرآباد

۲۶۷ روز قبل

خبرگزاری فارس : مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان عنبرآباد گفت: تعهد اشتغال این شهرستان در سال گذشته ۴۶۰ نفر بوده، اما ۵۱۷ نفر در سامانه رصد اشتغال کشور ثبت شده است.


۸۶۴ فرصت شغلی در طبس ایجاد می شود

۲۷۸ روز قبل

خبرگزای مهر : رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی طبس تعهد اشتغال این شهرستان در سال جاری را ۸۶۴ نفر اعلام کرد و گفت: تا کنون ۱۱ درصد این تعهد محقق شده است.


۱۰۵۲ نفر در سامانه رصد برای اشتغال در استان قزوین ثبت شده است

۲۸۰ روز قبل

خبرگزاری مهر : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: تاکنون ۱۰۵۲ نفر در سامانه رصد ثبت نام کرده اند و با این کار اطلاعات و آمار دقیق وضعیت مشاغل ایجاد شده رصد و کنترل می شود.


اشتغال ۲۵ هزار تبعه خارجی در صنایع گیلان

۲۸۵ روز قبل

خبرگزاری مهر : مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان از اشتغال ۲۵ هزار تبعه خارجی از کشورهای چین، افغانستان، ترکیه و کنیا در صنایع گیلان خبر داد.


دستگاه های اجرایی ایجاد ۱۵ هزار و ۵۲۷ فرصت شغلی را تعهد کردند

۲۸۵ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خوزستان بیان کرد: دستگاه های اجرایی استان امسال تعهد کرده اند ۱۵ هزار و ۵۲۷ شغل را ایجاد و در سامانه رصد ثبت کنند.


ایجاد ۱۰ هزار فرصت شغلی امسال در شهرستان آمل

۳۰۱ روز قبل

خبرگزاری آمل : رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی آمل از ایجاد ۱۰ هزار و ۱۵ فرصت شغلی در بخش‌های مختلف صنعتی، خدماتی و خصوصی در این شهرستان خبر داد.


ایجاد بالغ بر ۵۰۰ هزار شغل در سال ۹۴

۳۳۶ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : وزیر تعاون کار ورفاه اجتماعی گفت:در سال ۹۴ با احتساب ۳۰۰ هزار ریزش شغل که وجود داشت ،۵۰۰ هزار شغل با دفترچه بیمه ایجاد شد.


ایجاد ۸۰۰ هزار شغل در سال

۳۴۳ روز قبل

خبرگزاری فارس : وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، با بیان اینکه اگر در مسائل ملی اجماع نباشد، نمی‌توانیم به توسعه برسیم، گفت: از استعاره‌‌ای که آقای سیف گفت و هدفش این بود به‌ دنیا بفهماند که کار کنند، می‌بینید که چه بساطی به راه می‌افتد.


ایجاد ۶۰۰ هزار شغل در سال۹۵

۳۴۴ روز قبل

خبرگزاری مهر : وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه باحمایت از مشاغل خرد گشایش بیشتری در اشتغال خواهیم داشت، گفت: چنانچه دست دولت باز شود اعتباری ویژه به مسکن اجتماعی اختصاص داده می شود.


ایجاد ۱۹هزار شغل در تعاونی‌های خدماتی درسال۹۴

۳۴۶ روز قبل

خبرگرای تسنیم: مدیرکل تعاونی‌های خدماتی وزارت تعاون با اشاره به اینکه در سال ۹۴ حدود یک هزار و ۵۵۵ تعاونی در عرصه خدمات ایجاد شد گفت: این تعاونی‌ها موفق به ایجاد ۱۹هزار و ۷۷۷نفر اشتغالزایی در سال ۹۴ شدند.وعده ایجاد ۹۰۰ هزار شغل جدید

۳۵۷ روز قبل

خبرگزاری مهر : وزیر کار با اعلام برقراری موقت یارانه معترضان و حذف قطعی یارانه ۳.۲ میلیون نفر در سال گذشته گفت: افزایش یکباره مزد اقتصاد کشور را دچار شوک می‌کند و یکساله نمی‌توان پَرش مزدی ایجاد کرد.


ایجاد فرصت های شغلی جدید از طریق ICT

۳۸۸ روز قبل

معاون وزیر تعاون، کارو رفاه اجتماعی از فناوری‌های اطلاعات به عنوان ابزار توسعه آموزشهای فنی و حرفه‌ای نام برد و تاکید کرد: امروز ICT با خلق فرصت‌های شغلی جدید، آموزشهای مهارتی را به آموزشهای اثربخش تبدیل کرده است.


پیشنهاد ارائه سبد کالا به سالمندان به وزارت تعاون

۳۹۴ روز قبل

فرید براتی سده در نشستی که با عنوان بررسی دستاوردهای سفر به کشور مالت در حوزه سالمندان برگزار شد، اظهار داشت: گروهی کارشناسی متشکل از سازمان بهزیستی و وزارت تعاون چندی پیش سفری به کشور مالت برای آشنایی با برنامه عملی مادرید داشتیم.
اشتغال خوشه ای، راهکار رونق اشتغال دربرنامه ششم توسعه است

۴۱۱ روز قبل

معاون امور مجلس، حقوقی و استان های وزارت تعاون، کارو رفاه اجتماعی اشتغال خوشه ای را یکی از راهکارهای مهم رونق اشتغال در برنامه ششم توسعه دانست.


ارائه طرح برای ایجاد یک‌میلیون شغل در سال ۹۵ به مجلس

۴۱۳ روز قبل

قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اضافه کرد: طرحی به مجلس ارائه شده است که با به انجام رسیدن آن یک‌میلیون شغل در سال ۹۵ ایجاد می‌شود و ما امیدواریم که با بررسی‌های مجلس هر چه زودتر به مرحله عملیاتی این طرح بزرگ برسیم.


۲۰ میلیارد ریال اعتبار از محل صندوق توسعه ملی در کردستان جذب شد

۴۱۴ روز قبل

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کردستان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون از محل صندوق توسعه ملی حدود ۲۰ میلیارد ریال در استان جذب شده و امید است مابقی اعتبارات تا پایان سال جذب شود.نرخ بیکاری در بخش کشاورزی زنجان ۳.۲ درصد است

۴۴۲ روز قبل

احمد غریوی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: کار آن دسته از فعالیت‌های اقتصادی(فکری و بدنی) بوده که به منظور کسب درآمد صورت می‌گیرد و هدف آن تولید کالا و ارائه خدمات است.


تشکیل تعاونی های جدید اولویت اداره کل کار و رفاه اجتماعی است

۴۴۹ روز قبل

هوشمند صفائی در گفت و گو با خبرنگار پانا اظهارکرد:تشکیل این تعاونی ها در نقاط مختلف استان علاوه براین که یک هزار و ۶۴۲ عضو دارد ۲ هزار و ۲۷۲ اشتغال جدید ایجاد کرده است.


کاهش نرخ بیکاری با ایجاد اشتغال پایدار درسیستان وبلوچستان

۴۵۷ روز قبل

معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: دولت تلاش دارد در سیستان و بلوچستان با سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی هدفمند و با ایجاد اشتغال‌های پایدار نرخ بیکاری را کاهش دهد


نیاز به ایجاد ۸۰۰ هزار شغل سالانه در کشور

۴۹۰ روز قبل

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: سالانه در سطح کشور نیازمند ایجاد ۸۰۰ هزار شغل هستیم و باید به سمت مشاغلی برویم که بتوانیم بطور متوسط برای هر خانوار ۱.۵ شغل ایجاد کنیم و این مهم را در برنامه داشته باشیم.


صدور کارت اعتباری برای مستمری‌بگیران ‌و کارگران

۴۹۳ روز قبل

به گزارش خبرگزاری فارس از گچساران، علی ربیعی بعدازظهر امروز در جمع تشکل‌های کارگری شهرستان گچساران با بیان اینکه همه امروز باید به یکدیگر اعتماد داشته باشیم، اظهار کرد: امروزه و با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید حرکت عقلایی در کشور آغاز شده است.


ظرفیت اشتغال در مناطق مرزی خوزستان حدود ۲ ‌میلیون نفر است

۵۰۷ روز قبل

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: ظرفیت اشتغال در مناطق مرزی استان یک میلیون و ۶۰۰ هزار نفر است که می‌توان با همین اعتبار در این مناطق برای مرزنشینان کسب و کار ایجاد کرد.


توانایی استخدام ۵۰۰ نفر را دارم

۵۳۳ روز قبل

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی زمان باقی مانده برای ادامه فعالیتش در این وزارتخانه را ۷ هزار ساعت اعلام و تاکید کرد: برنامه های زیادی برای بازنشستگان داریم که باید انجام بدهیم و تلاش می کنیم در این مدت اجرایی شود.
ایجاد اشتغال پایدار از بستر تعاون شکل می گیرد

۵۶۲ روز قبل

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر اینکه ایجاد اشتغال پایدار از بستر تعاون شکل می گیرد، گفت: با توجه به موفقیت های دولت تدبیر و امید افزایش سهم تعاون در اقتصاد امکان پذیر است.


ایجاد ۵۰ هزار شغل در بخش تعاون طی سال گذشته

۵۶۹ روز قبل

معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی از ایجاد ۵۰ هزار شغل تعاونی در سال گذشته خبر داد و ادامه داد: تعاونی‌ها در ۵ ماهه امسال ۱۸ هزار شغل ایجاد کرده‌اند.


بهره‌برداری از ۵۵۸ تعاونی با اشتغالزایی ۱۸ هزار نفر

۵۷۵ روز قبل

معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از بهره‌برداری ۵۵۸ تعاونی با اشتغالزایی ۱۸ هزار نفر در هفته تعاون خبر داد و گفت: از زمان روی کار آمدن دولت تدبیر و امید ۹۵۳۸ تعاونی تاسیس شده که برای ۱۵۱ هزار نفر اشتغال ایجاد کرده است.


جریان ۷ گانه برای تحول در بخش اشتغال

۶۱۲ روز قبل

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: هفت جریان برای تحول اشتغال وجود دارد که اگر دست به دست هم بدهند مشکلات اشتغال رفع خواهد شد.


اداره توسعه کارآفرینی در کرمان راه اندازی شد

۶۱۲ روز قبل

مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت: اداره توسعه کارآفرینی استن کرمان برای افزایش کارآفرینی در اداره کل تعاون،کار ورفاه استان راه اندازی شده است.


برگزاری دوره پنجم آزمون ملی مشاوران حفاظت فنی و خدمات

۶۲۶ روز قبل

مدیر کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان البرز از برگزاری پنجمین دوره آزمون ملی مشاوران حفاظت فنی و خدمات ایمنی در سال ۱۳۹۴ از سوی مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی خبر داد.ایجاد ۵۰۰ هزار شغل در صنعت کفش و لباس

۶۵۹ روز قبل

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از حمایت بیش از ۲۵۰ نفر از کارآفرینان توسط صندوق کارآفرینی امید خبر داد و گفت: توان ایجاد ۵۰۰ هزار شغل در صنعت کفش و لباس را داریم.


ایجاد ۱.۵ میلیون فرصت شغلی توسط تعاونی‌ها در کشور

۶۶۸ روز قبل

سید حمید کلانتری بعد از ظهر امروز در دهمین جشنواره امتنان و نخستین همایش تخصصی کارآفرینی و اشتغال استان بوشهر در کنگان اظهار داشت: نقش تعاونی‌ها در توسعه و پیشرفت و ایجاد اشتغال پایدار غیرقابل انکار است و باید در راستای تقویت این نهاد اهتمام ورزیم.


لایحه مشاغل عمومی به دولت ارایه می شود

۶۷۳ روز قبل

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مشاغل عمومی به شکل لایحه تنظیم شده و بزودی به دولت ارایه خواهد شد و این در حالی است که ایجاد شبکه صندوقهای محلی تامین مالی نیز در دستور کار قرار دارد.


مراحل هشتگانه اجرای طرح توانمندسازی روستاییان و عشایر

۶۷۶ روز قبل

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به تبیین هشت مرحله اجرای طرح توانمندسازی و آموزش‌های مهارتی روستاییان، عشایر، مناطق محروم و مرزی پرداخت.


هر یک درصد رشد ۱۲۰ هزار شغل ایجاد می‌کند

۶۸۰ روز قبل

وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی از تبدیل سند حمایت بخش تعاون به سند سیاستی خبر داد و گفت: موضوع تعاون در سال ۱۳۹۴ به عنوان یک استراتژی مهم توسط وزارت تعاون دنبال خواهد شد.


ایجاد۸۸ هزار فرصت شغلی جدید توسط بخش تعاون در سال ۹۳

۶۸۱ روز قبل

سید حمید کلانتری ، معاون تعاون وزیر کار در نشست خبری خود که به مناسب برگزاری همایش ملی بهره‌وری برگزار شد با اشاره اینکه اهداف بخش تعاون امسال در قالب ۷ راهبرد دنبال می‌شود افزود:ترویج فرهنگ تعاون، توسعه مدیریت و توانمندسازی منابع انسانی تعاونی‌ها، تحکیم تعاملات شبکه ای، تقویت همکاری‌های بین دستگاهی، تأمین مشوق‌ها و منابع مالی، توسعه بازار تعاونی‌ها و تقویت برند تعاونی و تعمیم نظارت بر تعاونی‌ها از جمله اهداف مد نظر در بخش تعاون است.


ایجاد اشتغال برای ۱.۵ میلیون نفر

۶۹۲ روز قبل

معاون وزیر تعاون فرهنگ‌سازی، توانمندسازی، آموزش ارکان تعاونی و تحکیم تعاملات شبکه را از راهبردهای جدی وزارت تعاون در راستای تقویت و گسترش فعالیت تعاونی‌ها عنوان کرد.


امسال بیش از ۵۰۰ هزار فرصت شغلی ایجاد می شود

۶۹۵ روز قبل

معاون توسعه، اشتغال و کارآفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در صورت رسیدن به رشد چهار درصدی بیش از ۵۰۰ هزار فرصت شغلی امسال در کشور ایجاد می شود.پیش بینی ایجاد ۲۰ هزار شغل در تعاونی های خدماتی در سال ۹۴

۷۰۷ روز قبل

علیرضا ناطقی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، با بیان اینکه موضوع اشتغال به تمام دستگاه های اجرایی دولت و بخش های مختلف خصوصی و دولتی و تعاونی بر می‌گردد گفت: بخش خصوصی با سرمایه گذاری در صنایع مختلف می‌توانند ایجاد اشتغال کنند.


180 نظر برای «استخدام وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی (کلیه اخبار)»

 1. mohammad

  اینم بگم که میخوام برای خودم مستاقل کار کنم روی پای خودم باشم دست تو جیب خودم باشه و پدر و مادری دارم که سنشون بالا هس و به جای اینکه من پول برای پدر و مادرم ولی پدر و مادرم بیشتر کمک دستم هستن من به عنوان فرزند اخر این خانواده میخوام مستاقل باشم برای خودم ازتون خواهش میکنم برای جوونای امثال من کار فراهم کنید تا از این حالت بیکاری خلاص بشیم اقای وزیر خواهش رسیدگی کنید

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را بیان کن

 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.
مدیریت وب‌سایت «ای-استخدام» از شما کاربران عزیز خواهشمند است با مشارکت و پاسخ‌گویی به سوالات و مشکلات سایر کاربران، ما را در هرچه بهتر شدن کیفیت پاسخ‌گویی یاری رسانید.