استخدام وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی (کارنامه قبول شدگان)

امروز ۱۹۰ نظر

استخدام وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

راهنمای آمادگی برای آزمون های فراگیر و آموزش و پرورش (سوالات عمومی و تخصصی)

سوالات عمومی اصل دفترچه آزمون های استخدامی سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی (شامل آزمونهای آموزش و پرورش سال ۹۴ و ۹۵ و فراگیر ۱ و ۲ و ۳ و …)

دانلود دفترچه سوالات آزمونهای فراگیر ۱و ۲ و ۳ با پاسخنامه تشریحی

برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید


لینکهای مفید

 • برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات آزمون وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه های آزمون فراگیر چهار ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید
 • برای دانلود نمونه سوالات استخدامی استانداری ها اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود اصل سوالات عمومی آزمون های استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید
 • برای دانلود دفترچه سوالات آزمون فراگیر ۱ و ۲ و ۳ با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید
 • برای دانلود کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش به همراه بودجه‌بندی دروس، منابع مطالعاتی آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه های آزمون ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده درصدها و کارنامه های کاربران شرکت کننده در آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه بحث و تبادل اطلاعات در مورد سوالات آزمون های استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دریافت آخرین اخبار و آگهی های استخدامی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی سال ۹۶ در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید.

ضمن آرزوی موفقیت تیم ای-استخدام برای شرکت کنندگان آزمون استخدام وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی، لطفا تجربه های خود را در دیدگاههای همین صفحه به اطلاع دوستان خود رسانده و با هم تبادل اطلاعات نمایید.

کاربران عزیز توجه داشته باشید تمامی اخبار در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد در صورتی که تمایل دارید به محض اعلام خبردار شوید در کانال تلگرام ای-استخدام عضو شوید

برای عضویت در کانال تلگرام اینجا کلیک کنید


خبر ۱۴ آبان ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام اسامی چندبرابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶ به منظور انجام مصاحبه استخدامی

پیرواطلاعیه مورخ ۹۶/۰۷/۰۴ این سازمان، بدین‌وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که براساس اطلاعیه مذکور و نتایج مندرج درکارنامه آنهاجهت بررسی مدارک به‌دستگاه مربوطه‌معرفی گردیده‌و مدارک واطلاعات خوداظهاری آنها توسط دستگاه استخدام‌کننده بررسی و تأیید گردیده می‌رساند، که براساس اعلام نتیجه بررسی مدارک از سوی دستگاه‌های اجرایی ذیربط (دستگاه‌های‌اجرایی استان‌البرز، سازمان‌پزشکی‌قانونی‌کشور، سازمان‌دامپزشکی کشور، وزارت‌امور خارجه، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، وزارت امور اقتصاد و دارایی، بانک مسکن، بانک سپه، بانک صنعت و معدن، ، سازمان بنادر و دریانوردی، سازمان ملی بهره‌وری ایران، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، سازمان اداری و استخدامی کشور، سازمان سنجش آموزش کشور، سازمان انتقال‌خون ایران، سازمان‌حسابرسی و موسسه‌آموزش عالی‌علمی- کاربردی‌صنعت آب‌وبرق) نتایج مربوط به معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت از بین داوطلبان واجد شرایط جهت انجام مصاحبه استخدامی در قالب کارنامه برروی سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است. لذا داوطلبان فوق‌الذکر می‌بایست با توجه به نتیجه مندرج در کارنامه خود و توضیحات‌ ذیل این اطلاعیه اقدام لازم معمول دارند. همچنین با توجه به اینکه مصاحبه‌های استخدامی اکثر دستگاههای فوق‌الاشاره‌از ابتدای هفته‌آینده شروع‌خواهد شد، لذا داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند در طول هفته جاری با مراجعه به سایت اطلاع‌رسانی دستگاه استخدام‌کننده ذیربط، از شرایط، زمان و مکان مصاحبه استخدامی خود مطلع شوند.

توجه:

• عدم مراجعه داوطلب معرفی شده برای انجام مصاحبه استخدامی در زمان و مکان تعیین شده، به منزله انصراف از ادامه روند استخدام بوده و داوطلب حق اعتراض و پی گیری نخواهد داشت.
• از آن جایی که در مرحله بررسی اطلاعات خوداظهاری داوطلبان و مدارک آنها توسط دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط، تعداد محدودی از افراد معرفی شده فاقد شرایط احراز مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام از داوطلبان چهارمین آزمون متمرکز فراگیر بوده‌اند، لذا در هریک از شغل‌محل‌ها و سهمیه‌های استخدامی مربوط، نفرات بعدی با توجه به ترتیب نمرات فضلی و رتبه مکتسبه در سقف حداکثر سه برابر ظرفیت، انتخاب و جهت بررسی مدارک معرفی گردیده‌اند و تأکید می‌گردد انجام مصاحبه استخدامی با این افراد صرفاً در صورت تایید مدارک معرفی گردیده‌اند و تأکید می‌گردد انجام مصاحبه استخدامی با این افراد صرفاً در صورت تأیید مدارک و اطلاعات ثبت‌نامی آنها امکان‌پذیر می‌باشد. بنابراین مسؤولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن دفترچه ثبت‌نامی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده برعهده داوطلب می‌باشد.
• بدیهی است در هر مرحله از آزمون، مسابقه و جذب محرز شود که داوطلب به اشتباه و یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده و یا فاقد شرایط مندرج در دفترچه ثبت‌نامی است، داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌شود.
تذکر: پذیرفته‌شدگان نهایی‌هریک ازسهمیه‌های آزاد، ایثارگران‌و معلولین‌عادی در سقف تعیین شده، صرفاً در صورت صحت مدرک و تأیید اطلاعات ثبت‌نامی و به ترتیب نمرات فضلی (حاصل از ۷۰ درصد نمره آزمون کتبی و ۳۰ درصد نمره مصاحبه تخصصی)، به‌تعداد یک برابرظرفیت موردنیازاعلام شده دردفترچه ثبت‌نامی فوق‌الذکر، انتخاب و به گزینش معرفی خواهند شد.

در خاتمه اضافه می‌نماید که واحد پاسخگویی غیرحضوری چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور سال ۱۳۹۶ منحصراً در رابطه با کارنامه آزمون برای کلیه داوطلبان آماده پاسخگویی به سؤالات می باشد. لذا داوطلبان در صورت نیاز می توانند سؤالات خود را در خصوص مندرجات کارنامه حداکثر تا تاریخ ۹۶/۰۸/۲۵ با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org یا با تماس تلفنی در ساعات اداری با شماره تلفن ۴۲۱۶۳ با پیش شماره ۰۲۱ در میان بگذارند واز مراجعه حضوری به این سازمان اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است پاسخگویی به مکاتباتی که بعد از تاریخ ۹۶/۰۸/۲۵ ارسال گردد، مقدور نخواهند بود.

برای مشاهده کارنامه اینجا کلیک نمایید

کاربران گرامی شما برای مصاحبه تخصصی و عقیدتی میتوانید از موارد زیر استفاده نمایید

۱- جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۲- صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۳-کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید.


 خبر ۱۵ مهر ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور پیرامون چهارمین نتایج امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶

با توجه به سؤالات برخی از داوطلبان در خصوص درج عبارت «داوطلب گرامی با توجه به نمره مکتسبه در آزمون علی‌رغم کسب حد نصاب نمره لازم، بدلیل محدودیت سهمیه پذیرش، در رقابت با سایر داوطلبان در اولویت معرفی برای بررسی مدارک قرار نگرفته‌‌اید.» در کارنامه آنان، به اطلاع می‌رساند:

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


شرکت کنندگان در شغل محلهای اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز:

به اطلاع آن دسته از معرفی شدگان )سه برابر ظرفیت معرفی(چهارمین آزمون مشترک دستگاه های اجرایی در سال ۱۳۹۶ (ویژه شهرستان های تابعه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز( میرساند، ضروری است با همراه داشتن مدارک ذیل:
۱ . مدرک تحصیلی(رشته تحصیلی،گرایش و مقطع تحصیلی فرد باید با عنوان رشته تحصیلی ،گرایش و مقطع تحصیلی مندرج
در آگهی یکی باشد با شرایط احراز رشته شغلی انتخابی مطابقت داشته باشد همچنین عنوان رشته تحصیلی و گرایش باید
در متن گواهی نامه موقت یا دانش نامه درج شده باشد)
۲ . گواهی ایثارگری)(ویژه مشمولین ۵ درصد سهمیه ایثارگری)
۳ . گواهی معلولیت برای افراد معلول از مراجع ذیربط
۴ . کپی شناسنامه و کارت ملی عکسدار(جهت بررسی سن ،احراز هویت و تصدیق مدارک)
۵ . کپی پایان خدمت
۶ . مدارک دال بر امتیازات و سهمیه های قانونی)اعم از بومی بودن ،نیروی قراردادی برای احتساب سن،حافظان قرآن کریم
مطابق با شرایط مندرج در آگهی استخدامی( در بازه ی زمانی ۱۰ / ۷ / ۱۳۹۶ لغایت ۱۵ / ۷ / ۱۳۹۶ از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۲
ظهر والزاما” طبق حروف الفبا به شرح ذیل به واحد امور اداری اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز و به
آدرس:کرج،میدان آزادگان،بلوار امام رضا(ع)،جنب مدرسه تیزهوشان مراجعه فرمایند.

حروف الفباء نام خانوادگیبازه زمانی ۱۰ / ۷ / ۱۳۹۶ الی ۱۵ / ۷ / ۱
از “الف ” تا “ش”۹۶/۷۱۰ تا ۹۶/۷/۱۲
از “ل” تا “ی”۹۶/۷۱۳ تا ۹۶/۷۱۵

خبر ۵ مهر ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام اسامی سه برابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶ به منظور انجام سایر مراحل جذب و استخدام (بررسی مدارک، انجام مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش)

بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ ۹۶/۰۶/۰۳ شرکت نموده‌اند می‌رساند کارنامه نتایج اولیه سه برابر ظرفیت داوطلبان در سایت سازمان‌سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار گرفته است.

برای دریافت فایل برنامه زمانی معرفی شدگان سه برابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی فراگیر اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه و نتایج اینجا کلیک نمایید

کاربران گرامی شما برای مصاحبه تخصصی و عقیدتی میتوانید از موارد زیر استفاده نمایید

۱- جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۲- صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۳-کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید.


در این صفحه آخرین اخبار استخدام وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در اسرع وقت منتشر خواهد شد

فهرست اخبار استخدام وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی موجود در این صفحه :۳۰ بهمن ۹۶

تصویب ۱۱۵ طرح اشتغالزایی در کارگروه اشتغال شهرستان خوسف

مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان جنوبی گفت: ۱۱۵ طرح با اعتبار یکهزار و ۵۳ میلیارد ریال از محل تسهیلات صندوق توسعه ملی در کمیته فنی کارگروه اشتغال شهرستان خوسف تصویب و تاکنون از این تعداد هشت طرح در استان تایید شده است.

ادامه مطلب ...
۲۵ بهمن ۹۶

تعیین دستمزد عادلانه با در نظر گرفتن سه جانبه گرایی

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به پیشنهادات ۱۰ گانه برای ایجاد نهادسازی های اجتماعی گفت: مزد عادلانه از دیگر پیشنهادات من برای گفت و گوی اجتماعی است.

ادامه مطلب ...
۲۳ بهمن ۹۶

ایجاد بیش از ۴۵ هزار و ۵۰۰ شغل تعاونی های استان کرمانشاه

مسئول اداره نظارت بر تعاونی‎های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: یکی از سیاست های تشکیل تعاونی ها ایجاد اشتغال پایدار است و در همین راستا تاکنون ۴۵ هزار و ۵۳۳ فرصت شغلی توسط آن ها در استان ایجاد شده است.

ادامه مطلب ...
۷ بهمن ۹۶

پرداخت ۱۰۰میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری در زنجان

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی زنجان از پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری به میزان ۱۰۰ میلیارد تومان در زنجان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۵ بهمن ۹۶

ابلاغ ۴۶۴ میلیارد تومان اعتبارات اشتغال‌زایی به استان بوشهر

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت: در قالب تسهیلات بند الف و ب تبصره ماده ۱۸ قانون بودجه، تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در مناطق روستایی، محروم و مرزی و مشاغل خرد خانگی، ۴۶۴ میلیارد تومان اعتبارات اشتغال‌زایی به استان بوشهر ابلاغ شده است.

ادامه مطلب ...
۳ بهمن ۹۶

تحقق ۷۰۰ فرصت شغلی جدید در خمین

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی خمین گفت: ۷۰ درصد از سهمیه اشتغالزایی امسال خمین با ۷۰۰ فرصت شغلی پایدار محقق شده است.

ادامه مطلب ...
۳۰ دی ۹۶

اختصاص ۱۲۳۷ میلیارد تومان اعتبار طرح فراگیر اشتغال خوزستان

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی خوزستان با اشاره به طرح فراگیر اشتغال به عنوان یکی از سیاست های دولت گفت: یک هزار و ۲۳۷ میلیارد تومان اعتبار برای خوزستان پیش بینی شده است.

ادامه مطلب ...
۲۷ دی ۹۶

ایجاد بیش از چهار هزار فرصت اشتغال در بخش تعاون خراسان رضوی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: از ابتدای امسال تا پایان آذرماه دست کم چهار هزار و ۶۴۸ فرصت اشتغال در تعاونی های ثبت شده این استان ایجاد شده است.

ادامه مطلب ...
۲۷ دی ۹۶

اختصاص ۲۰۰ هزارمیلیارد ریال تسهیلات بانکی برای اشتغال فراگیر درکشور

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: حدود۲۰۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات بانکی با یارانه ۲ تا هشت درصد، برای اشتغال فراگیر در سطح کشور درنظر گرفته شده است.

ادامه مطلب ...
۲۶ دی ۹۶

اختصاص ۳۲۷۰ میلیارد ریال اعتبار به اشتغال در کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سال جاری برای رونق اشتغال در این استان سه هزار و ۲۷۰ میلیارد ریال تسهیلات به این استان اختصاص یافته است که از این مبلغ ۱۰۰ میلیارد ریال خوداشتغالی است.

ادامه مطلب ...
۲۵ دی ۹۶

ایجاد ۱۳هزار شغل با تخصیص کامل تسهیلات اشتغالزایی استان مرکزی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: تخصیص کامل تسهیلات اشتغالزایی استان مرکزی بیش از ۱۳هزار شغل ایجاد می کند و برای این مهم شش هزارمیلیارد ریال بودجه درنظر گرفته شده است.

ادامه مطلب ...
۲۵ دی ۹۶

آغاز فرآیند پرداخت تسهیلات اشتغال فراگیر در کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: عملیات اجرایی برنامه اشتغال فراگیر و فرایند پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی در این استان آغاز شد.

ادامه مطلب ...
۲۵ دی ۹۶

اختصاص ۴۹میلیارد ریال سهم بشرویه در طرح تکاپو

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی با اشاره به اختصاص ۴۹میلیارد تومان اعتبار به بشرویه در طرح تکاپو گفت: با تسهیلات این طرح برای ۱۵۸ نفر در شهرستان اشتغال ایجاد می شود.

ادامه مطلب ...
۲۰ دی ۹۶

اختصاص ۲۰۰ هزار میلیارد ریالی برای اشتغال فراگیر در استان یزد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در خصوص اجرای طرح اشتغال فراگیر در این استان، گفت: تامین منابع بانکی به میزان ۲۰۰ هزار میلیارد ریال و با نرخ سود ۱۸ درصد با یارانه ۲ تا ۸ درصدی محاسبه خواهد شد.

ادامه مطلب ...
۱۳ دی ۹۶

اختصاص ۵۳۰ میلیارد تومان برای ایجاد اشتغال فراگیر در سیستان و بلوچستان

مدیرکل دفتر سیاست گذاری و توسعه اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: طرح اشتغال فراگیر در چارچوب تعیین شده پیگیری می شود و حدود ۵۳۰ میلیارد تومان برای دو سال از منابع اختصاصی تبصره ۱۸ به سیستان و بلوچستان اختصاص یافت که بر اساس ساز و کار تنظیم شده توزیع خواهد شد.

ادامه مطلب ...
۱۰ دی ۹۶

اشتغال ۵۶۷ نفر در شهرک پتروشیمی مکران چابهار

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: هم اینک ۵۶۷ نفر در شهرک پتروشیمی مکران این شهرستان مشغول به کار هستند.

ادامه مطلب ...
۱۰ دی ۹۶

تحقق ۷۱.۵ درصد تعهد اشتغال خراسان جنوبی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی گفت: تاکنون از مجموع تعهد اشتغال استان هفت هزار و ۳۱۵ نفر معادل ۷۱.۵ درصد محقق شده است.

ادامه مطلب ...
۲۸ آذر ۹۶

ایجاد ۲۸ هزار فرصت شغلی در آذربایجان شرقی‌

بازارکار: سهم آذربایجان شرقی از تسهیلات ۲۰۰ هزار میلیارد ریالی طرح اشتغال فراگیر کشور ۸۷۳۰ میلیارد ریال است که انتظار می‌رود با اجرای آن ۲۸هزار فرصت شغلی در استان ایجاد شود.

ادامه مطلب ...
۲۸ آذر ۹۶

ایجاد اشتغال برای یک هزار و۸۳۷ نفر در فردیس

خبرگزاری ایرنا: رئیس اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی شهرستان فردیس گفت: امسال یک هزار و ۸۳۷ نفر در این شهرستان جذب بازار کار شدند.

ادامه مطلب ...
۱۹ آذر ۹۶

ثبت‌نام ۱۲ هزار نفر در سیستم اشتغال البرز

خبرگزاری فارس : مدیرکل اداره تعاون کار و رفاه استان البرز گفت: در راستای تحقق شعار سال، ۱۲ هزار اسم در سیستم اشتغال کشور به ثبت رسیده است.

ادامه مطلب ...

190 نظر برای «استخدام وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی (کارنامه قبول شدگان)»


 1. سارا

  سلام بیست و شش سالمه، چندساله لیسانس گرفتم، ولی بیکارم، لیسانس زیست شناسی دارم توروخدا برا منم دعا کنید کار گیرم بیاد هر روز با خانواده بحث داریم، خسته شدم پدر و مادرم روزی نیست که چیزی بهم نگن، خسته شدم، حتی اگه کارگری باشه تو خونه های مردم هم میرم

  پاسخ
 2. مدیر

  کاربران عزیز اصل دفترچه سوالات تخصصی آزمونهای فراگیر 2 و 3 و آموزش و پرورش 94 و 95 برخی از خوشه های شغلی مانند خوشه شغلی برق،مکانیک،کامپیوتر،امور اداری و امور مالی، آموزگار ابتدایی و یکسری خوشه های دیگر به صورت رایگان در سایت تعبیه شد.

  – برای دانلود سوالات تخصصی بر روی لینک زیر کلیک کنید

  توجه : کاربران گرامی به منظور آمادگی برای آزمونهای فراگیر ۴ و آموزش و پرورش لطفا صفحه زیر را به دقت مطالعه نمایید.

  http://e-estekhdam.com/?p=1068752

  پاسخ
 3. ابوالفضل داورپناه ازاصفهان

  سلام ودرود…من که دارای بیماری خاص هموفیلی وهپاتیت هستم وکسی منوبخاطرمعافیت پزشکی سرکارنمیبره وجایی هم به من وام نمیدن وتوخرج ومخارج زندگیم باهمسرودوتابچه موندم بایدچیکارکنم…کسی هست که مثل من شرمنده زن وبچش شده باشه ومنودرک کنه.ممنونم دعاتون میکنم

  پاسخ
 4. یوسف

  باسلام وخسته نباشید فردی هستم تحصیل کرده ومتاهل ودارای یک فرزند تاالان کاری که بتونم خرج خانوادام را در بیارم گیرم نیومده امورات فعلی ام را با کارگری میگذرانم هرجا میرم کار گیرم نمیاد سنم هم داره میره بالا در هیچ اداره ای هم اشنا ندارم لطفا یه کاری بهم معرفی کنید

  پاسخ
 5. mohammad

  اینم بگم که میخوام برای خودم مستاقل کار کنم روی پای خودم باشم دست تو جیب خودم باشه و پدر و مادری دارم که سنشون بالا هس و به جای اینکه من پول برای پدر و مادرم ولی پدر و مادرم بیشتر کمک دستم هستن من به عنوان فرزند اخر این خانواده میخوام مستاقل باشم برای خودم ازتون خواهش میکنم برای جوونای امثال من کار فراهم کنید تا از این حالت بیکاری خلاص بشیم اقای وزیر خواهش رسیدگی کنید

  پاسخ

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.