استخدام وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی (کارنامه قبول شدگان)

دیروز ۱۸۹ نظر

استخدام وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

راهنمای آمادگی برای آزمون های فراگیر و آموزش و پرورش (سوالات عمومی و تخصصی)

سوالات عمومی اصل دفترچه آزمون های استخدامی سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی (شامل آزمونهای آموزش و پرورش سال ۹۴ و ۹۵ و فراگیر ۱ و ۲ و ۳ و …)

دانلود دفترچه سوالات آزمونهای فراگیر ۱و ۲ و ۳ با پاسخنامه تشریحی

برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید


لینکهای مفید

 • برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات آزمون وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه های آزمون فراگیر چهار ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید
 • برای دانلود نمونه سوالات استخدامی استانداری ها اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود اصل سوالات عمومی آزمون های استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید
 • برای دانلود دفترچه سوالات آزمون فراگیر ۱ و ۲ و ۳ با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید
 • برای دانلود کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش به همراه بودجه‌بندی دروس، منابع مطالعاتی آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه های آزمون ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده درصدها و کارنامه های کاربران شرکت کننده در آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه بحث و تبادل اطلاعات در مورد سوالات آزمون های استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دریافت آخرین اخبار و آگهی های استخدامی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی سال ۹۶ در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید.

ضمن آرزوی موفقیت تیم ای-استخدام برای شرکت کنندگان آزمون استخدام وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی، لطفا تجربه های خود را در دیدگاههای همین صفحه به اطلاع دوستان خود رسانده و با هم تبادل اطلاعات نمایید.

کاربران عزیز توجه داشته باشید تمامی اخبار در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد در صورتی که تمایل دارید به محض اعلام خبردار شوید در کانال تلگرام ای-استخدام عضو شوید

برای عضویت در کانال تلگرام اینجا کلیک کنید


خبر ۱۴ آبان ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام اسامی چندبرابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶ به منظور انجام مصاحبه استخدامی

پیرواطلاعیه مورخ ۹۶/۰۷/۰۴ این سازمان، بدین‌وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که براساس اطلاعیه مذکور و نتایج مندرج درکارنامه آنهاجهت بررسی مدارک به‌دستگاه مربوطه‌معرفی گردیده‌و مدارک واطلاعات خوداظهاری آنها توسط دستگاه استخدام‌کننده بررسی و تأیید گردیده می‌رساند، که براساس اعلام نتیجه بررسی مدارک از سوی دستگاه‌های اجرایی ذیربط (دستگاه‌های‌اجرایی استان‌البرز، سازمان‌پزشکی‌قانونی‌کشور، سازمان‌دامپزشکی کشور، وزارت‌امور خارجه، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، وزارت امور اقتصاد و دارایی، بانک مسکن، بانک سپه، بانک صنعت و معدن، ، سازمان بنادر و دریانوردی، سازمان ملی بهره‌وری ایران، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، سازمان اداری و استخدامی کشور، سازمان سنجش آموزش کشور، سازمان انتقال‌خون ایران، سازمان‌حسابرسی و موسسه‌آموزش عالی‌علمی- کاربردی‌صنعت آب‌وبرق) نتایج مربوط به معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت از بین داوطلبان واجد شرایط جهت انجام مصاحبه استخدامی در قالب کارنامه برروی سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است. لذا داوطلبان فوق‌الذکر می‌بایست با توجه به نتیجه مندرج در کارنامه خود و توضیحات‌ ذیل این اطلاعیه اقدام لازم معمول دارند. همچنین با توجه به اینکه مصاحبه‌های استخدامی اکثر دستگاههای فوق‌الاشاره‌از ابتدای هفته‌آینده شروع‌خواهد شد، لذا داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند در طول هفته جاری با مراجعه به سایت اطلاع‌رسانی دستگاه استخدام‌کننده ذیربط، از شرایط، زمان و مکان مصاحبه استخدامی خود مطلع شوند.

توجه:

• عدم مراجعه داوطلب معرفی شده برای انجام مصاحبه استخدامی در زمان و مکان تعیین شده، به منزله انصراف از ادامه روند استخدام بوده و داوطلب حق اعتراض و پی گیری نخواهد داشت.
• از آن جایی که در مرحله بررسی اطلاعات خوداظهاری داوطلبان و مدارک آنها توسط دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط، تعداد محدودی از افراد معرفی شده فاقد شرایط احراز مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام از داوطلبان چهارمین آزمون متمرکز فراگیر بوده‌اند، لذا در هریک از شغل‌محل‌ها و سهمیه‌های استخدامی مربوط، نفرات بعدی با توجه به ترتیب نمرات فضلی و رتبه مکتسبه در سقف حداکثر سه برابر ظرفیت، انتخاب و جهت بررسی مدارک معرفی گردیده‌اند و تأکید می‌گردد انجام مصاحبه استخدامی با این افراد صرفاً در صورت تایید مدارک معرفی گردیده‌اند و تأکید می‌گردد انجام مصاحبه استخدامی با این افراد صرفاً در صورت تأیید مدارک و اطلاعات ثبت‌نامی آنها امکان‌پذیر می‌باشد. بنابراین مسؤولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن دفترچه ثبت‌نامی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده برعهده داوطلب می‌باشد.
• بدیهی است در هر مرحله از آزمون، مسابقه و جذب محرز شود که داوطلب به اشتباه و یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده و یا فاقد شرایط مندرج در دفترچه ثبت‌نامی است، داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌شود.
تذکر: پذیرفته‌شدگان نهایی‌هریک ازسهمیه‌های آزاد، ایثارگران‌و معلولین‌عادی در سقف تعیین شده، صرفاً در صورت صحت مدرک و تأیید اطلاعات ثبت‌نامی و به ترتیب نمرات فضلی (حاصل از ۷۰ درصد نمره آزمون کتبی و ۳۰ درصد نمره مصاحبه تخصصی)، به‌تعداد یک برابرظرفیت موردنیازاعلام شده دردفترچه ثبت‌نامی فوق‌الذکر، انتخاب و به گزینش معرفی خواهند شد.

در خاتمه اضافه می‌نماید که واحد پاسخگویی غیرحضوری چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور سال ۱۳۹۶ منحصراً در رابطه با کارنامه آزمون برای کلیه داوطلبان آماده پاسخگویی به سؤالات می باشد. لذا داوطلبان در صورت نیاز می توانند سؤالات خود را در خصوص مندرجات کارنامه حداکثر تا تاریخ ۹۶/۰۸/۲۵ با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org یا با تماس تلفنی در ساعات اداری با شماره تلفن ۴۲۱۶۳ با پیش شماره ۰۲۱ در میان بگذارند واز مراجعه حضوری به این سازمان اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است پاسخگویی به مکاتباتی که بعد از تاریخ ۹۶/۰۸/۲۵ ارسال گردد، مقدور نخواهند بود.

برای مشاهده کارنامه اینجا کلیک نمایید

کاربران گرامی شما برای مصاحبه تخصصی و عقیدتی میتوانید از موارد زیر استفاده نمایید

۱- جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۲- صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۳-کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید.


 خبر ۱۵ مهر ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور پیرامون چهارمین نتایج امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶

با توجه به سؤالات برخی از داوطلبان در خصوص درج عبارت «داوطلب گرامی با توجه به نمره مکتسبه در آزمون علی‌رغم کسب حد نصاب نمره لازم، بدلیل محدودیت سهمیه پذیرش، در رقابت با سایر داوطلبان در اولویت معرفی برای بررسی مدارک قرار نگرفته‌‌اید.» در کارنامه آنان، به اطلاع می‌رساند:

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


شرکت کنندگان در شغل محلهای اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز:

به اطلاع آن دسته از معرفی شدگان )سه برابر ظرفیت معرفی(چهارمین آزمون مشترک دستگاه های اجرایی در سال ۱۳۹۶ (ویژه شهرستان های تابعه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز( میرساند، ضروری است با همراه داشتن مدارک ذیل:
۱ . مدرک تحصیلی(رشته تحصیلی،گرایش و مقطع تحصیلی فرد باید با عنوان رشته تحصیلی ،گرایش و مقطع تحصیلی مندرج
در آگهی یکی باشد با شرایط احراز رشته شغلی انتخابی مطابقت داشته باشد همچنین عنوان رشته تحصیلی و گرایش باید
در متن گواهی نامه موقت یا دانش نامه درج شده باشد)
۲ . گواهی ایثارگری)(ویژه مشمولین ۵ درصد سهمیه ایثارگری)
۳ . گواهی معلولیت برای افراد معلول از مراجع ذیربط
۴ . کپی شناسنامه و کارت ملی عکسدار(جهت بررسی سن ،احراز هویت و تصدیق مدارک)
۵ . کپی پایان خدمت
۶ . مدارک دال بر امتیازات و سهمیه های قانونی)اعم از بومی بودن ،نیروی قراردادی برای احتساب سن،حافظان قرآن کریم
مطابق با شرایط مندرج در آگهی استخدامی( در بازه ی زمانی ۱۰ / ۷ / ۱۳۹۶ لغایت ۱۵ / ۷ / ۱۳۹۶ از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۲
ظهر والزاما” طبق حروف الفبا به شرح ذیل به واحد امور اداری اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز و به
آدرس:کرج،میدان آزادگان،بلوار امام رضا(ع)،جنب مدرسه تیزهوشان مراجعه فرمایند.

حروف الفباء نام خانوادگیبازه زمانی ۱۰ / ۷ / ۱۳۹۶ الی ۱۵ / ۷ / ۱
از “الف ” تا “ش”۹۶/۷۱۰ تا ۹۶/۷/۱۲
از “ل” تا “ی”۹۶/۷۱۳ تا ۹۶/۷۱۵

خبر ۵ مهر ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام اسامی سه برابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶ به منظور انجام سایر مراحل جذب و استخدام (بررسی مدارک، انجام مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش)

بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ ۹۶/۰۶/۰۳ شرکت نموده‌اند می‌رساند کارنامه نتایج اولیه سه برابر ظرفیت داوطلبان در سایت سازمان‌سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار گرفته است.

برای دریافت فایل برنامه زمانی معرفی شدگان سه برابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی فراگیر اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه و نتایج اینجا کلیک نمایید

کاربران گرامی شما برای مصاحبه تخصصی و عقیدتی میتوانید از موارد زیر استفاده نمایید

۱- جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۲- صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۳-کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید.


در این صفحه آخرین اخبار استخدام وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در اسرع وقت منتشر خواهد شد

فهرست اخبار استخدام وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی موجود در این صفحه :۳۰ آبان ۹۶

ایجاد تعاونی نیروی کار راهی برای مقابله با بحران بیکاری

خبرگزاری ایسنا: یک اقتصاددان معتقد است در شرایط کنونی راه حل مقابله با بحران بیکاری ایجاد تعاونی‌های نیروی کار است، نه طرح‌هایی مانند طرح کارورزی.

ادامه مطلب ...
۳۰ آبان ۹۶

ایجاد ۴۵ هزار فرصت شغلی در فردیس

خبرگزاری ایرنا: رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان فردیس اعلام کرد که امسال ایجاد۴۵ هزار فرصت شغلی در برنامه کاری این شهرستان قرار گرفته است.

ادامه مطلب ...
۲۳ آبان ۹۶

ایجاد ۱۴۱۹ شغل امسال در مینودشت

خبرگزاری ایرنا: فرماندار مینودشت از ایجاد اشتغال برای ۱۴۱۹ نفر در سال جاری در این شهرستان خبر داد و گفت: تاکنون حدود شصت درصد از این مقدار محقق شده است.

ادامه مطلب ...
۲۳ آبان ۹۶

افزایش چهار برابری اعتبارات اشتغالزایی در خراسان رضوی

خبرگزاری ایرنا : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: میزان اعتبارات اشتغالزایی در این استان از ۱۴۰ میلیارد ریال پارسال با حدود چهار برابر افزایش امسال به ۵۴۰ میلیارد ریال رسید.

ادامه مطلب ...
۲۱ آبان ۹۶

فراهم سازی زمینه اشتغال بیش از ۱۱ هزار نفر در هرمزگان با اجرای طرح تکاپو

خبرگزاری ایرنا : مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان از فراهم سازی زمینه اشتغال برای۱۱ هزار و ۴۳۹ نفر در استان با اجرای طرح توسعه کسب و کار اشتغال پایدار ( تکاپو) خبر داد.

ادامه مطلب ...
۴ آبان ۹۶

ایجاد اشتغال برای ۹۸۵ نفر در ملایر

خبرگزاری فارس : رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ملایر گفت: امسال در شهرستان ملایر برای ۹۸۹ نفر اشتغال ایجاد شده است.

ادامه مطلب ...
۲۶ مهر ۹۶

هدفگذاری برای جذب ۹۵۰ هزار جویای کار تا پایان سال ۹۶

خبرگزاری ایرنا:معاون امور مجلس، حقوقی و استان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ۹۵۰ هزار نفر از جمعیت بیکار و جویای شغل کشور تا پایان سال جاری در بخش های دولتی و خصوصی به کار گرفته می شوند.

ادامه مطلب ...
۲۶ مهر ۹۶

هدفگذاری برای جذب ۹۵۰ هزار جویای کار تا پایان سال ۹۶

خبرگزاری ایرنا:معاون امور مجلس، حقوقی و استان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ۹۵۰ هزار نفر از جمعیت بیکار و جویای شغل کشور تا پایان سال جاری در بخش های دولتی و خصوصی به کار گرفته می شوند.

ادامه مطلب ...
۱۶ مهر ۹۶

اشتغال‌زایی ۴۰۰ نفر در حوزه تعاون طی سال جاری

خبرگزاری فارس :مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز گفت: امسال باید برای هزار نفر ایجاد اشتغال کنیم که ۴۰۰ نفر از این تعداد انجام‌شده است.

ادامه مطلب ...
۱۵ مهر ۹۶

۵۰ درصد منابع اشتغالی به بانک ها ابلاغ شد

خبرگزاری تسنیم :وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی درباره طرح های اشتغالی گفت: در چارچوب برنامه توسعه اشتغال از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ۵۰ درصد از ۲۰۰ هزار میلیارد ریال در نظر گرفته شده به این منظور، به بانکها ابلاغ شده است.

ادامه مطلب ...
۱۱ مهر ۹۶

طرح اشتغالزایی ٢٠ هزار نفری در بخش مشاغل خانگی

بازارکار: معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: ٢٠ هزار شغل در هشت استان کشور از طریق عملیاتی کردن اشتغال فراگیر در بخش خانگی ایجاد می شود؛ اکنون اجرای این طرح در کشور شروع شده است.

ادامه مطلب ...
۱۱ مهر ۹۶

توانمندسازی مشاغل روستایی در وزارت کار

خبرگزاری فارس: مهدی حسین نژاد، مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری تعاون در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، با اشاره به اینکه در ایران با توجه به هرم سنی جوان و همچنین ورود انبوه جوانان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی به بازار کار، دولت و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، از طریق حمایت‌های مالی و توانمندسازی (با ایجاد کارگروه حمایت از مشاغل کوچک و روستائی) زمینه‌های مناسبی برای شروع فعالیت‌های اقتصادی برای خوداشتغالان فراهم کرده است، اظهار داشت:

ادامه مطلب ...
۳ مهر ۹۶

برنامه توسعه اشتغال پایدار خوزستان در حال نهایی شدن است

خبرگزاری ایسنا : معاون اشتغال اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان با بیان این‌که امسال حدود ۴۰ تا ۵۰ درصد از تعهدات اشتغال استان محقق شده است، گفت: برنامه توسعه اشتغال پایدار منطقه‌ای دستگاه‌های اجرایی خوزستان در حال نهایی شدن است و می‌تواند پایه بسیار خوبی برای سال ۹۷ باشد.

ادامه مطلب ...
۲ مهر ۹۶

ایجاد ۳۳ هزار شغل در البرز برای کاهش نرخ بیکاری به ۸ درصد

خبرگزاری ایرنا: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی البرز گفت که سهم اشتغال خالص البرز در قالب برنامه ششم توسعه کشور ۳۳ هزار نفر است تا نرخ بیکاری از ۱۲.۵ درصد به ۸ درصد کاهش یابد.

ادامه مطلب ...
۱ مهر ۹۶

اشتغال پایدار با اجرای سه طرح اشتغالی

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان تهران اصلی‌ترین مانع پیش روی جویندگان کار را فقدان مهارت عنوان کرد و گفت: محور اصلی طرح‌های تکاپو، روستا تعاون و کارورزی مهارت آموزی است و موجب ایجاد اشتغال پایدار می‌شود.

ادامه مطلب ...
۱۵ شهریور ۹۶

ایجاد ۳۴ هزار فرصت شغلی جدید در البرز

خبرگزاری ایرنا : مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی البرز اعلام کرد که دستگاه های اجرایی این استان متعهد به ایجاد ۳۴ هزار فرصت شغلی جدید در سال جاری شده اند.

ادامه مطلب ...
۱۱ شهریور ۹۶

نیاز سالانه به ۵٠٠هزار شغل

خبرگزاری مهر : وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه باید ١۵ تا ٣٢ هزار میلیاردتومان سرمایه، به بازار کار تزریق شود، گفت: این سرمایه می تواند از محل افزایش دریافت مالیات تامین شود.

ادامه مطلب ...
۳۱ مرداد ۹۶

ایجاد سه هزار و ۷۵۸ شغل جدید در استان قزوین

خبرگزاری ایرنا: مدیر کل کار،تعاون و رفاه اجتماعی قزوین گفت: براساس آخرین آمار به ثبت رسیدهف سه هزار و ۷۵۸ شغل جدید در پنج ماهه نخست امسال در استان ایجاد شده است.

ادامه مطلب ...
۷ مرداد ۹۶

ایجاد۲۵۹۶ شغل در استان سمنان

خبرگزاری فارس : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان از ایجاد دو هزار و ۵۹۶ شغل در این استان خبر داد و گفت: ۲۱ درصد این اشتغال‌زایی سهم سمنان است.

ادامه مطلب ...
۲۹ خرداد ۹۶

ایجاد ۲۵ هزار فرصت شغلی در سند اشتغال لرستان

خبرگزاری فارس : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: سند اشتغال لرستان برای ۲۵ هزار فرصت شغلی با اعتباری بالغ بر ۶ هزار و ۴۰۹ میلیارد تومان سرمایه گذاری تنظیم شده است.

ادامه مطلب ...

189 نظر برای «استخدام وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی (کارنامه قبول شدگان)»


 1. سارا

  سلام بیست و شش سالمه، چندساله لیسانس گرفتم، ولی بیکارم، لیسانس زیست شناسی دارم توروخدا برا منم دعا کنید کار گیرم بیاد هر روز با خانواده بحث داریم، خسته شدم پدر و مادرم روزی نیست که چیزی بهم نگن، خسته شدم، حتی اگه کارگری باشه تو خونه های مردم هم میرم

  پاسخ دادن
 2. مدیر

  کاربران عزیز اصل دفترچه سوالات تخصصی آزمونهای فراگیر 2 و 3 و آموزش و پرورش 94 و 95 برخی از خوشه های شغلی مانند خوشه شغلی برق،مکانیک،کامپیوتر،امور اداری و امور مالی، آموزگار ابتدایی و یکسری خوشه های دیگر به صورت رایگان در سایت تعبیه شد.

  – برای دانلود سوالات تخصصی بر روی لینک زیر کلیک کنید

  توجه : کاربران گرامی به منظور آمادگی برای آزمونهای فراگیر ۴ و آموزش و پرورش لطفا صفحه زیر را به دقت مطالعه نمایید.

  http://e-estekhdam.com/?p=1068752

  پاسخ دادن
 3. ابوالفضل داورپناه ازاصفهان

  سلام ودرود…من که دارای بیماری خاص هموفیلی وهپاتیت هستم وکسی منوبخاطرمعافیت پزشکی سرکارنمیبره وجایی هم به من وام نمیدن وتوخرج ومخارج زندگیم باهمسرودوتابچه موندم بایدچیکارکنم…کسی هست که مثل من شرمنده زن وبچش شده باشه ومنودرک کنه.ممنونم دعاتون میکنم

  پاسخ دادن
 4. یوسف

  باسلام وخسته نباشید فردی هستم تحصیل کرده ومتاهل ودارای یک فرزند تاالان کاری که بتونم خرج خانوادام را در بیارم گیرم نیومده امورات فعلی ام را با کارگری میگذرانم هرجا میرم کار گیرم نمیاد سنم هم داره میره بالا در هیچ اداره ای هم اشنا ندارم لطفا یه کاری بهم معرفی کنید

  پاسخ دادن
 5. mohammad

  اینم بگم که میخوام برای خودم مستاقل کار کنم روی پای خودم باشم دست تو جیب خودم باشه و پدر و مادری دارم که سنشون بالا هس و به جای اینکه من پول برای پدر و مادرم ولی پدر و مادرم بیشتر کمک دستم هستن من به عنوان فرزند اخر این خانواده میخوام مستاقل باشم برای خودم ازتون خواهش میکنم برای جوونای امثال من کار فراهم کنید تا از این حالت بیکاری خلاص بشیم اقای وزیر خواهش رسیدگی کنید

  پاسخ دادن

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.