استخدام شرکت نفت سال ۹۶ (جزییات آزمون جدید)

امروز ۲۳۲۴ نظر

استخدام شرکت نفت

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

برای دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت نفت + هدیه سوالات تخصصی اینجا کلیک نمایید

کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش به همراه بودجه‌بندی دروس، منابع مطالعاتی آزمونهای استخدامی


لینکهای مفید

 • برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات آزمون شرکت نفت اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت نفت + هدیه سوالات تخصصی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود اصل سوالات عمومی آزمون های استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش به همراه بودجه‌بندی دروس، منابع مطالعاتی آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه های آزمون ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده درصدها و کارنامه های کاربران شرکت کننده در آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه بحث و تبادل اطلاعات در مورد سوالات آزمون های استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دریافت آخرین اخبار و آگهی های استخدامی شرکت نفت سال ۹۶ در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید.

کاربران عزیز به محض اعلام شرایط استخدامی در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد در صورتی که تمایل دارید به محض اعلام خبردار شوید در کانال تلگرام ای-استخدام عضو شوید

برای عضویت در کانال تلگرام اینجا کلیک کنید


خبر ۱۳ مهر ۹۶ – شرایط و سهمیه داوطلبان نفتی و دانشگاهی در آزمون استخدامی وزارت نفت اعلام شد

به گزارش خبرنگار انرژی نیوز، تاخیرهای در آغاز فرآیند برگزاری آزمون استخدامی وزارت نفت آن قدر زیاد شده که هر روز خبرهایی مبنی بر منتفی شدن برگزاری این آزمون در فضای مجازی منتشر می شود.
مرداد ماه امسال «بیژن زنگنه» وزیر نفت در گفتگو با خبرنگار انرژی نیوز درباره آخرین وضعیت برگزاری آزمون استخدامی وزارت نفت، گفته بود: آغاز فرآیند ثبت نام آزمون استخدامی به پس از انتخاب کابینه دولت دوازدهم موکول شده است.
با این وجود انرژی نیوز در ادامه پیگیری های خود درباره آخرین وضعیت برگزاری آزمون استخدامی نفت شب گذشته موفق شد با یکی از مدیران ارشد وزارت نفت درباره آخرین وضعیت برگزاری آزمون استخدامی گفتگویی کند.
این مقام مسئول در وزارت نفت در گفتگو با انرژی نیوز ابتدا درباره دلایل طولانی شدن آغاز ثبت نام برگزاری آزمون استخدامی وزارت نفت، گفت: بر اساس قواعد و ضوابط تعیین شده از سوی سازمان امور اداری و استخدامی کشوری تمامی دستگاه های دولتی حق ندارند شرایط خاص برای داوطلبان حضور در آزمون استخدامی تعیین کنند.
وی با تاکید بر اینکه یکی از اهداف برگزاری آزمون استخدامی حضور کارکنان قراردادی و حتی پیمانکاری واجد شرایط شاغل در صنعت نفت به عنوان نیروهای تحصیل کرده و با تجربه بود، تصریح کرد: در طول چند ماه گذشته بارها با سازمان امور اداری و استخدامی کشور برای کسب مجوز تعیین شرایط خاص به منظور حضور این دسته از همکاران در آزمون مکاتبه و مذاکره شد.
این مدیر ارشد وزارت نفت با بیان اینکه در نهایت روز چهارشنبه سازمان اداری و استخدامی با پیشنهاد وزارت نفت موافقت کرد، افزود: با پیگیری هایی که توسط مدیران معاونت توسعه و سرمایه انسانی وزارت نفت به ویژه «کریم سلحشور» معاون وزیر نفت انجام گرفت در نهایت مجوزهای لازم برای حضور کارکنان صنعت نفت در آزمون اخذ شده و قرار است هفته آینده مجوز کتبی در اختیار وزارت نفت قرار بگیرد.
وی با تاکید بر اینکه آزمون استخدامی وزارت نفت در سه بخش برگزار می شود، بیان کرد: بخش اول مرتبط با کارکنان شاغل در شرکت های دولتی و غیر دولتی مرتبط با صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی بوده که برای این دسته از افراد سهمیه ای یکهزار و ۵۰ نفره تعیین شده است.
این مقام مسئول با بیان اینکه این دسته از داوطلبان باید دارای چهار سال سابقه کار متوالی با پرداخت حق بیمه باشند، افزود: دسته دوم مربوط به دانشجویان دانشگاه های معتبر دولتی و آزاد است.
وی با با اعلام اینکه برای دانشجویان هم شرط معدل تعریف شده و دانشجویان رشته ها و گرایش های تحصیلی مجاز با شرط معدل تعیین شده می توانند در آزمون استخدامی وزارت نفت حضور یابند، یادآور شد: برای دانشجویان و دانش آموختگان هم سهمیه یکهزار و ۲۵۰ نفره تعیین شده است.
این مدیر ارشد وزارت نفت با بیان اینکه سهمیه ای ۲۰۰ نفره هم برای دانش آموختگان گروه الف دانشگاه صنعت نفت برای جذب و استخدام تعریف شده است، گفت: مراحل اداری و قانونی جذب این دسته از همکاران هم در وزارت نفت آغاز شده است.
وی در پاسخ به این پرسش که با توجه به اخذ مجوز بالاخره فرآیند ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت کی آغاز خواهد شد؟ توضیح داد: هم اکنون تمامی بسترهای ثبت نام الکترونیکی آماده شده و با دریافت مجوز رسمی از سازمان اداری و استخدامی و بازگشت وزیر نفت از اجلاس GECFو کسب دستورات لازم مشکلی برای آغاز ثبت نام داوطلبان در روزهای پایانی مهر ماه نیست.
این مقام مسئول با بیان اینکه اواخر مهر ماه امسال آگهی استخدام در رسانه های کثیره الانتشار منتشر می‌شود، خاطرنشان کرد: در نهایت از اواسط آبان ماه یعنی به فاصله حدود دو هفته بعد از انتشار آگهی استخدامی، فرآیند ثبت نام آغاز خواهد شد.
توضیح انرژی نیوز: این گفتگو با هماهنگی مدیران ارشد وزارت نفت در سطوح مختلف انجام شده و امیدواریم در موعد مقرر تعیین شده بالاخره ثبت نام آزمون استخدامی هم آغاز شود.
با هماهنگی انجام شده در طول دو روزه آینده شرط معدل تعیین شده برای دانش آموختگان دانشگاه‌های دولتی و آزاد هم در اختیار انرژی نیوز قرار می گیرد که متعاقبا منتشر خواهیم کرد.


خبر ۲۱ مرداد ۹۶ – جزئیات آزمون جدید استخدامی در شرکت‌های نفت و پتروشیمی

به گزارش خبرنگار انرژی نیوز، به دنبال تماس گسترده مخاطبان و درخواست پیگیری آخرین وضعیت برگزاری آزمون استخدامی ۲۵۰۰ نفره در وزارت نفت، خبرنگار «انرژی نیوز» با یکی از مسئولان ارشد وزارت نفت گفتگو کرده است.
این مقام مسئول در گفتگو با خبرنگار انرژی نیوز با بیان اینکه همان طور که اخیرا «بیژن زنگنه» وزیر نفت اعلام کرده انتشار آگهی استخدام و آغاز ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت به بعد از انتخاب کابینه دولت دوازدهم موکول شده است، گفت: تاخیر در برگزاری فرآیند ثبت نام آزمون استخدامی به منزله منتفی شدن آن نیست زیرا هم اکنون تمامی مجوزهای لازم با دستگاه‌های ذیصلاح همچون سازمان اداری و استخدامی کشور انجام شده است.
وی با تاکید بر اینکه علاوه بر اخذ مجوزها از سازمان اداری و استخدامی کشور، هماهنگی با سازمان سنجش برای برگزاری بدون نقص آزمون استخدامی انجام شده است، تصریح کرد: همزمان با رفع ایرادات سازمان استخدامی کشور، متن آگهی استخدام آماده شده و در صورت دستور وزیر نفت امکان انتشار آگهی استخدام در رسانه ها وجود دارد.
این مقام ارشد وزارت نفت با اشاره به آماده سازی زیرساخت‌های سامانه ثبت نام الکترونیکی شرکت ملی نفت ایران برای آغاز ثبت نام داوطلبان واجد شرایط، اظهار داشت: در مجموع شرایط برای ثبت نام مهیا بوده و قطعا پس از انتخاب کابینه به عنوان یک برنامه اولویت دار فرآیند جذب و استخدام آغاز می‌شود.
در همین حال«بیژن زنگنه» وزیر نفت مرداد ماه امسال در گفتگو با خبرنگار انرژی نیوز با بیان اینکه مقدمات و تمام مجوزهای قانونی برای برگزاری آزمون استخدامی وزارت نفت از دستگاه‎‌های مختلف اخذ شده است و هم اکنون هیچ مشکلی برای برگزاری آزمون استخدامی در سطح وزارت نفت نداریم، گفته است: دستور داده ام تا ثبت نام داوطلبان واجد شرایط برای حضور در آزمون استخدامی وزارت نفت پس از معرفی کابینه و تشکیل دولت دوازدهم انجام شود.

جزئیات آزمون جدید استخدامی در شرکت‌های نفت و پتروشیمی

وی همچنین در خصوص برگزاری آزمون استخدامی در سایر شرکت های نفتی و پتروشیمی هم توضیح داد: با بهره برداری از طرح های جدید توسعه ای در پتروشیمی‌ها و پالایشگاه های نفت و گاز، مقرر شده که فرآیند استخدام این شرکت‌ها با نظارت مجموعه وزارت نفت انجام شود.
این مقام مسئول با تاکید بر اینکه وزارت نفت در برگزاری آزمون استخدامی شرکت‌های نفت و پتروشیمی خصوصی عملا دخل و تصرفی ندارد، افزود: پس از برگزاری حاشیه ساز آزمون استخدامی در یک شرکت جدید تاسیس پتروشیمی در مسیر خط لوله اتیلن غرب، تصمیم گرفته که نظارت دقیق تری در مراحل جذب نیرو داشته باشیم تا از وقوع تخلفات جلوگیری شود.
وی با تاکید بر اینکه پس از آغاز فرآیند استخدامی در پتروشیمی خراسان و پالایشگاه اصفهان، به زودی در تعدادی دیگر از شرکت‌های پتروشیمی فرآیند استخدامی آغاز خواهد شد، تاکید کرد: به عنوان نمونه شرکت پترو کنگان به عنوان یک شرکت خصوصی که در تعدادی از طرح‌های توسعه ای صنعت نفت مشارکت دارد، آزمون استخدامی برگزار خواهد کرد.

«عباس آقاهادی» مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی صنایع پتروشیمی هم در گفتگو با انرژی نیوز با بیان اینکه به زودی «منشور صلاحیت حرفه‌ای» در کارگروه ویژه منابع انسانی صنعت پتروشیمی با حضور نمایندگان شرکت ملی صنایع پتروشیمی، هلدینگ‌ها و شرکت های پتروشیمی کشور تدوین خواهد شد، گفت: هدف از تدوین این منشور به ساماندهی وضعیت آموزش و جذب نیروها و روشن تر شدن مسائل دیگری در بحث توسعه منابع انسانی مانند جانشین پروری، نیازسنجی مشاغل، سیستم حقوق و دستمزد، ارزیابی عملکرد و … است.

با عضویت در کانال تلگرام «ای استخدام» به محض انتشار آگهی استخدام شرکت نفت با خبر شوید

برای عضویت در کانال تلگرام اینجا کلیک کنید


خبر ۸ مرداد ۹۶ – اولویت استخدام در وزارت نفت با بومی‌هاست

خبرگزاری ایلنا: مشاور اجتماعی و منابع انسانی وزیر نفت اطمینان داد که اولویت استخدام در وزارت نفت، جذب بومی‌هاست.
به گزارش خبرنگار ایلنا، انتشار خبر استخدام ۲۵۰۰ نفر در وزارت نفت، می‌تواند برای بومی‌های بیکار در مناطق پارس جنوبی، کورسوی امیدی باشد.
کارگران و نیروهای جویای کارِ جنوب خواستار این هستند که بومی‌ها به استخدام رسمی و یا قراردادی وزارت نفت دربیایند. این تقاضا بارها به طرق مختلف مطرح شده است؛ حتی نمایندگان مجلس نیز در ارتباط با این موضوع موضع‌گیری کرده واز وزارت نفت خواسته‌اند نیروهای بومی را در پروژه‌های جنوب استخدام کند.
در همین رابطه، محسن دلاویز (مشاور اجتماعی و منابع انسانی وزیر نفت) در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی نفت و انرژی کشور، در خصوص لزوم جذب نیرو های بومی در منطقه پارس جنوبی گفته‌است: وزارت نفت در جذب نیروهایی که از طریق وزارت نفت استخدام می‌شوند، تمام قوانین و مقررات بالادستی از جمله قانون برنامه ششم و مقررات سازمان اداری و استخدامی را لحاظ می کند.
وی اظهار داشته: همچنین در جاهایی که برون‎سپاری انجام و امور توسط پیمانکاران اجرا می‌شود نیز با نظارت مستمر که از سوی منطقه ویژه انجام می‌شود، تلاش بر آن است در جذب نیرو، اولویت با نیروهای بومی استانی باشد.
به گفته وی، این سیاست از مسئولیت های اجتماعی وزارت نفت به شمار می رود، ضمن اینکه پیمانکاران هم ترجیح می‌دهند از کسانی استفاده کنند که نیاز به تامین خوابگاه و هزینه های اضافی نباشد.
دلاویز یادآور شده‌است: در عین حال همانگونه که نمایندگان محترم استحضار دارند، برخی جذب ها توسط بخش خصوصی که اغلب در شرکت های واگذار شده مطابق با اصل ۴۴ است رخ می دهد مثل پتروشیمی ها که این گونه استخدام‎ها در حوزه اختیارات و مسئولیت های وزارت نفت نیست؛ لذا خود این شرکت ها مطابق با سیاست های خود راسا اقدام به جذب نیرو می‌کنند.


خبر ۷ مرداد ۹۶ – دستور استخدام ۲۵۰۰ نفر در وزارت نفت صادر شد 

خبرگزاری تسنیم : مجوز انتشار آگهی استخدام ۲۵۰۰ نفره وزارت نفت برای شرکت ملی نفت ایران صادر شده و طی روزهای آتی این آگهی استخدام گسترده در صنعت نفت در روزنامه های کثیرالانتشار منتشر خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، اداره کل روابط عمومی وزارت نفت مجوز انتشار آگهی استخدام ۲۵۰۰ نفره وزارت نفت را برای شرکت ملی نفت ایران صادر کرده و قرار است آگهی استخدام دو هزار و ۵۰۰ نفر در صنعت نفت هفته جاری در تعدادی از روزنامه‌های کثیر الانتشار و برخی سایت‌های تخصصی حوزه صنعت نفت منتشر شود.
انتشار آگهی استخدام وزارت نفت به دنبال انجام ایرادهای سازمان امور اداری و استخدامی کشور و اخذ مجوز از این سازمان منتشر خواهد شد.
در همین حال «محسن دلاویز» مشاور اجتماعی و منابع انسانی وزیر نفت پیش‌تر گفته بود: به دنبال تلاش و رایزنی مهندس زنگنه مجوز استخدام دو هزار و ۵۰۰ نفر در صنعت نفت توسط سازمان اداری و استخدامی صادر شد، از این رو به‎زودی شاهد جذب این تعداد خواهیم بود.
وی عنوان کرده بود: از این دو هزار و ۵۰۰ نفر بخشی در ارزیابی داخلی از همکاران قراردادی تبدیل وضعیت خواهند شد و بخشی دیگر از طریق آزمون از دانشکده نفت و دیگر دانشگاه‌های معتبر کشور جذب می‌شوند.

مشاور اجتماعی و منابع انسانی وزیر نفت تصریح کرده بود: هم اکنون در حال تدوین سازوکاری مناسب برای جذب این تعداد هستیم و ان‌شاء‌الله شرایط آن به‎زودی اعلام می‎شود.

برای دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت نفت + هدیه سوالات تخصصی اینجا کلیک نمایید

کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش به همراه بودجه‌بندی دروس، منابع مطالعاتی آزمونهای استخدامی

با عضویت در کانال تلگرام «ای استخدام» به محض انتشار آگهی استخدام شرکت نفت با خبر شوید

برای عضویت در کانال تلگرام اینجا کلیک کنید


خبر ۲۰ مرداد ۹۶ – آخرین وضعیت برگزاری آزمون استخدامی وزارت نفت

خبر ۱۰ مرداد ۹۶ – ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت پس از تشکیل کابینه دولت دوازدهم

خبر ۹ مرداد ۹۶ – شهرستان بهمئی در استخدام نفت جزء استان خوزستان است

خبر ۳ مرداد ۹۶ – برنامه جذب نیرو در شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت

خبر ۲ مرداد ۹۶ – برگزاری دو آزمون استخدامی در وزارت نفت در سال جاری

خبر ۳۱ تیر ۹۶ – جزئیات سهمیه صنایع پتروشیمی در استخدام وزارت نفت

خبر ۲۶ تیر ۹۶ – وضعیت نیروهای قراردادی شرکت نفت ساماندهی می‌شود

خبر ۵ تیر ۹۶ – اعلام شرایط جدید سن داوطلبان برای حضور در آزمون استخدامی

خبر ۳۱ خرداد ۹۶ – انتشار آگهی استخدام وزارت نفت تا چند روز آینده

خبر ۲۷ خرداد ۹۶دستور زنگنه برای رفع تبعیض در بکارگیری زنان توانمند

خبر ۱۶ خرداد ۹۶ – جزئیات برگزاری آزمون استخدامی جدید وزارت نفت

خبر ۱۲ خرداد ۹۶ – اخذ مجوز برای انتشار آگهی استخدام ۲۵۰۰ نفر

خبر ۲۵ اردیبهشت ۹۶ – مجوز استخدام ٢۵٠٠ نفر در صنعت نفت صادر شد

خبر ۲۱ اردیبهشت ۹۶ – جذب ۲۵۰۰ نفر در وزارت نفت تا چند ماه آینده

خبر۹ دی  ۹۵ – استخدام ۱۵۰ تن از نخبه‎های دانشجویان نفتی

خبر ۱۰ مهر ۹۵ – سهم ۲۰ درصدی استخدام نیروی غیر بومی در شرکت نفت خوزستان

خبر ۹ شهریور ۹۵ – کارکنان ممتاز قرارداد موقت در اولویت استخدامی صنعت نفت قرار می گیرند

خبر ۲۵ مرداد ۹۵ – وزارت نفت ظرفیت جذب یک دهم ۲۰۰ هزار فارغ‌التحصیل را هم ندارد!

خبر ۲۰ مرداد ۹۵ – اجرای تعهد وزارت نفت در استخدام دانشجویان نخبه صنعت نفت

خبر ۲۶ تیر ۹۵ – تغییری در وضعیت استخدامی فارغ التحصیلان صنعت نفت ایجاد نشده

خبر ۲ تیر ۹۵ – ارایه پیشنهاد حذف شرط جنسیت در استخدام‌های وزارت نفت


برای مشاهده آرشیو استخدامهای شرکت نفت اینجا کلیک کنید

 


برای مطالعه تجربیات کاربران وب سایت از آزمون تا مصاحبه اینجا کلیک کنید

2,324 نظر برای «استخدام شرکت نفت سال ۹۶ (جزییات آزمون جدید)»


 1. ناشناس

  برای شرکت در آزمون نباید شرط معدل باشه و دانشگاه هم نباید دخالت بدن باید همه شرکت کنن و در مرحله مصاحبه یه نمره ای به اونایی که دانشگاه برتر بودن و معدل خوب داشتن بدن .اینا نمیخان استخدام کنن میخان اینطور بزنن زیر همه چی

  پاسخ دادن
 2. داوطلب

  سلام لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه.
  کتاب مالیه و بودجه کارشناسی ارشد مدرسان شریف شامل 8فصل زیر هست.
  من وقت نمیکنم بخوام کامل خونم.اگه کسی میدونه کدوم فصول مهمتره خواهشا بگه
  1-کلیات مالیه عمومی.
  2-درامدها و مخارج دولت.
  3-مالیات و اصول مالیات.
  4-سیاست های مالی دولت و ظرفیت مالیاتی
  5-کلیات تعاریف و اصول بودجه
  6-سیکل بودجه و سازمانهای بودجه ای
  7-طبقه بندی بودجه
  8-روش‌ های تنظیم بودجه
  برای استخدامی قوه قضاییه پرسیدم

  پاسخ دادن
 3. سید حسین از ماهشهر

  سلام دوستان
  من خودم پتروشیمی امیرکبیر مشغول به کار هستم و حقوقم هم خوبه
  اتفاقا حق من بچه های خوزستانه که تو استخدام بشیم چون ما داریم آلودگی شو تحمل میکنیم پس اولویت با ما است. خوزستان خودش کلی تحصیل کرده در همه رشته ها داره چه لزومی داره برن از جای دیگه نیرو بیارن.

  پاسخ دادن
   • محمد

    چون اون موقع هدفشون خوزستان تنها نبود از راه خوزستان اومدن که کل کشورو اشغال کنن،منتشو سر کسی نزارین اونموقع بحث کشور بود ،لطفا مقایسه نکنین این دو موضوع رو،ادمین خواهشا بچاپ

   • علی

    در جواب محمد
    الانم بحث خوزستان نیست.جوونهای این مرز و بوم میخوان نفت و گاز خوزستان رو اکتشاف و استخراج و پالایش کنن و اقتصاد ایران عزیز رو پویاتر و بارورتر کنن.بحث ایران عزیز هست نه خوزستان و چون بحث ایران عزیز هست مردم 31 استان باید آستینها رو بالا بزنن

   • رضا

    سلام
    در جواب علی
    خیر دوست عزیز
    نفت بیشترین درصدش در خوزستان و گاز هم درصد بالایی وجود داره . و نفت و گاز در کل کشور نیست.
    در ضمن توسعه بقیه شهرها بیشتر از خوزستان و اهواز بوده در صورتی که هیچ منابعی ندارند. فلذا با واقعیت را بفرمایید.
    و هیچ وقت واقعیت را کتمان نکنیم
    همچین اضافه می کنم تحصیل کرده های موجود در خوزستان کافی هستند
    شما زحمت نکش
    با تشکر

   • رسول

    سلام
    آره واقعا بودجه کل کشور از نفته بعد محرومترین جاها هم تو جنوب هستن
    میخواین اینم ندن
    باید ی فرقی بین بومی و غیر بومیا باشه

 4. زهره

  سلام دوستان.دوستان کامپیوتری که میخواند در آزمون کادر اداری قوه قضاییه که اطلاعیش قراره شنبه منتشر بشه و الان تا حدودی شرایطش مشخص شده لطفا درخواست بدید برای شغل کارشناس شبکه جنسیت خانم هم جذب کنند آخه فقط مرد میخواد و این واقعا طلمه ظرفیت پذیرش هم خوبه؟ هرچه درخواست ها بیشتر باشد نتیجه میگیریم همه خانم های فارغ التحصیل کامپیوتر تماس بگیرند و درخواست بدند لطفا؟

  پاسخ دادن
 5. علی

  من 3 ماه تو شرکت خطوط لوله و مخابرات وزارت نفت کارآموز بودم. واقعا شرکت خوب و عالی ای هست البته همه از وضع حقوقاشون مینالیدن که این ی امر طبیعی هست ولی من آرزومه که ی روز بتونم تو این شرکت استخدام شم
  معدلم 14 هست و رشتم برق مخابرات از دانشگاه صنعتی … اگه استخدامی در کار باشه بنظرتون مواد آزمون چیه؟

  پاسخ دادن
 6. z.gh به همه دوستان

  سلام دوستان.لطفا همه دوستانی که میخواهند استخدام های آینده مانند بانک مرکزی و تامین اجتماعی و فراگیر پنجم و سایر ارگان ها حداکثر سن کارشناسی 35 سال بشود و سراسری شود نه 30 و 32 سال فقط بگید 35 سال تا اکثرا بتونند شرکت کنند برای همه استخدام ها از امروز درخواست بدید به همه این ارگان ها و نمایندگان شهرتون و مسئولان راس کار که سن را برای همه ارگان ها بالا ببرند لطفا تا آگهی منتشر نشده اقدام بفرمایبید و ناامید هم نشید تا نتیجه بده لطفا دوستانی هم که شرط سنی آزمون ها به سنشون میخوره این کار را بکنند تا خدا کمکشون کنه از جمله خودم که شرط سنی را دارم ولی بخاطر دوستانم و برادرم این کار را میکنم اگه برای بنده های خدا خیر بخواید خدا هم برای شما بهترین ها رو رقم میزنه.موفق و موید باشید.با تشکر.

  پاسخ دادن
 7. Mohaddese

  دوستانی که اتقد دارین تو سر و کله هم میزنین من زنگ زدم به شرکت نفت اصلا هنوز هیچی مشخص نیست نه معدل نه رشته ها . کلا گفت خیلی امیدوار نباشین به برگزاری آزمونش چون بین خودشون اختلافه هنوز. با معد ۱۳ الان سر کار هستن ولی ۱۹ نه . بنابراین الان انقد بحث نکنین

  پاسخ دادن
 8. رضا

  این چه وضعیه آخه؟!!
  چرا من با معدل ارشد 17.97 توی دانشگاه دولتی صنعتی با اون استادای سخت گیر، نمیتونم شرکت کنم. این انصافه آخه، اونم فقط ب خاطر 3صدم اختلاف!! این معدل 18 رو واسه ارشد دولتی از کجا آوردن، چرا بین ماها و ده دانشگاه برتر باید 2 نمره اختلاف باشه، مگه هر دو دولتی محسوب نمیشن؟!!! حالا با دانشگاه آزاد باید 1 نمره فرق داشته باشیم، ک مطمئنن همشون راحت میتونن شرکت کنن!

  پاسخ دادن
  • ساناز

   نگران نباش دوست عزیز، اگر آزمونی بود از اردیبهشت تا الان لینک ثبت نامشو فعال میکردن ن اینکه فقط اگهی بزنن شرایط بگن، آخرشم همون قراردادی هاشونو با بچه های دانشگا نفتو میگیرن

   پاسخ دادن
 9. -

  هرکسی میاد از دغدغه ی خودش میگه.
  یکی میگه من دانشگاه برتر هستم. یکی میگه رشته ام بهتره.
  یکی میگه …
  آیا بهتر نیست این محدودیت های الکی رو بردارن و به همه ی تحصیلکرده ها اجازه ی ثبت نام و شرکت در آزمون رو بدن؟
  اونایی که از شرکت کردن بقیه داوطلبا میترسن میگن نه فلان رشته یا فلان دانشگاه نباید حق شرکت داشته باشه!
  چرا؟
  همه باید حق شرکت داشته باشن.
  نام دانشگاه یا رشته، دلیل بر باعلم بودن کسی نیست.
  همه شرکت کنن، اونوقت معلوم میشه کی علمش بیشتره؟
  این منطقی تر نیست؟

  پاسخ دادن
 10. mehdi-80

  سلام دوستان
  این شرط معدلی که وزارت نفت گذاشته (اگه صحت داشته باشه و واقعی باشه) واقعاً عین بی انصافی هست…آخه ممکنه یکی تو دوران تحصیلیش ی مشکلی براش پیش اومده باشه مثل فوت بستگان و …. و یا ی استادی باهاش لج کرده باشه و ی درسی، معدلشو یکم کم یا زیاد کرده باشه…دلیل نداره بخوان بذارنش کنار و بهش اجازه شرکت در آزمون رو ندن…بی انصافیه
  اگه آزمون برگزار میشه که دیگه چه کاریه شرط معدل

  پاسخ دادن
 11. فرامرز

  فعلا باید عزممون رو جزم کنیم تا سن استخدام بانک مرکزی را تا 35 سال افزایش بدیم آخه 26 یا 28 سال که قبلا بود اینبار هم باشه خیلی ناجوانمردانه هست و بعدش شرایط بومی بودن استخدام بانک مرکزی را بردارند بخاطر همین تو تماس هاتون هر دو تا نکته رو بگید

  پاسخ دادن
 12. ترانه

  سلام دوستان
  من امیدی به استخدام نفت ندارم,
  کسی اطلاع نداره استخدامی های ارگانهای دیگه آیا در سال 96خواهد بود یا نه؟
  آیا وزارت نیرو یا فراگیر باز هم استخدامی برگزار میکنند امسال؟
  من خودم به شخصه ترجیح میدم به استخدام های دیگه فکر کنم چون رشته ام مکانیک هست و بعید میدونم شرکت نفت اصلا مکانیک خانم استخدام کنن,تازه اونم با این شرط معدلی که از گوشه و کنار میشنوم .خواهشا دوستان عزیزم یا ادمین محترم پیج اگر اطلاعی دارین بگین…

  پاسخ دادن
  • اشکان

   دقیقا این استخدامی میفته اواخر امسال یا اوایل سال اینده با توجه به معدلی که گذاشتن مطمئن باش اعتراضی هم صورت میگیره وتا جواب اعتراض ازمون استخدامی رو هواست فراگیر ۶ هم بیشتر تو وزارت بهداشته!!!!ما می مونیمو بیکاری

   پاسخ دادن

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.