استخدام شرکت نفت سال ۹۳ (اطلاعیه کارآموزان)

۲۶ روز قبل

استخدام شرکت نفت سال ۹۳

برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات در یک صفحه اینجا کلیک کنید

 وب سایت ای استخدام برای تمام شرکت کنندگان در این آزمون آرزوی موفقیت و کامیابی دارد و امیدواریم تمام عزیزانی که برای این آزمون تلاش کرده اند موفق باشند.

شرکت کنندگان آزمون استخدامی شرکت نفت  لطفا تجربیات خود را در دیدگاههای همین صفحه به اطلاع دوستان خود رسانده و با هم تبادل اطلاعات نمایید.

اطلاعیه کارآموزان جدیدالاستخدام شرکت نفت و گاز غرب

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

استخدام ۲۶۷۲ نفر در وزارت نفت قطعی شد

رئیس کمیسیون انرژی مجلس از قطعی شدن استخدام ۲۶۷۲ نفر از افرادی که در آزمون استخدامی نفت شرکت کرده اند خبر داده است.
علی مروی با اشاره به نامه معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور به معاون سرمایه انسانی وزارت نفت گفت: پس از پیگیری های انجام شده برای استخدام دو هزار و ۶۷۲ نفری که در آزمون پذیرفته شده بودند، مقرر شد تا از تاریخ ۱۸ آبان سال جاری به مدت یک سال مراحل اداری، جذب و اشتغال به کار آنها انجام شود.
نماینده مردم نیشابور در مجلس گفت: علی رغم آنکه وزارت نفت جذب نیروی جدید نداشت اما مقرر شد با موافقت معاونت راهبردی رییس جمهور و معاونت توسعه و نیروی انسانی وزارت نفت مراحل قانونی اشتغال این افراد انجام شود.
بر اساس نامه معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور، ۲۵ درصد از افراد جذب شده با هماهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران و ۵۷ نفر هم از  فارغ التحصیلان دانشگاه نفت خواهند بود.

اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت نفت

با عنایت به موافقت حاصله، بدینوسیله نتایج نهایی و قطعی آزمون استخدامی سال ۱۳۹۲ شرکت ملی نفت براساس کل ظرفیت مورد نیاز و مجوز صادره اولیه اعلام می گردد.

قبل از ورود به صفحه اعلام نتایج توجه شما را به نکات زیر جلب می نماید

 •  این آگهی، آخرین اطلاع رسانی در خصوص آزمون مذکور و اعلام نتایج قطعی و نهایی آن می باشد.
 •  ضمن عرض تبریک به افراد پذیرفته شده به اطلاع می رساند شرکتهای مربوطه که داوطلبان در آن مصاحبه گردیده اند طی برنامه زمانبندی مشخص با پذیرفته شدگان نهایی، تماس گرفته و هماهنگی لازم جهت انجام تشریفات استخدامی را با ایشان به عمل خواهند آورد.
 •  همانگونه که در دفترچه راهنمای آزمون استخدامی نیز اعلام شده مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط استخدام بر عهده داوطلب بوده و چنانچه در هریک از مراحل حتی پس از شروع بکار، مشخص گردد داوطلبی اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده و یا علیرغم اعلام اطلاعات واقعی، واجد شرایط بکارگیری در صنعت نفت نبوده است؛ موضوع استخدام وی منتفی و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مذکور لغو و بلا اثر می گردد. ضمن آنکه حق پیگرد قانونی فرد متخلف برای این شرکت محفوظ خواهد بود.
 •  شروع بکار پذیرفته شدگان نهایی پس از اطلاع رسانی از سوی شرکت متقاضی نیرو و نیز منوط به وصول تائیدیه های مربوط به کلیه تشریفات استخدامی از جمله موافقت هسته گزینش، تاییدیه طب صنعتی، گواهی عدم سوء پیشینه، تایید صحت و اصالت مدرک تحصیلی، تایید وضعیت نظام وظیفه (درخصوص آقایان) و … می باشد.

برای مشاهده نتایج نهایی اینجا کلیک کنید

برای مشاهده مراحل انجام گزینش استخدامی صنعت نفت اینجا کلیک کنید

برای مشاهده مراحل معاینات طب صنعتی برای داوطلبان استخدامی نفت

 خبر ۱۰ آذر ۹۳ – مجوز استخدام پذیرفته‌ شدگان وزارت نفت صادر شد

رییس کمیسیون انرژی مجلس از صدور مجوز استخدام ۲۷۰۰ نفر از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی وزارت نفت توسط دولت خبرداد.

به گزارش ایسنا، علی مروی اظهار کرده است: طی پیگیری‌های صورت گرفته توسط کمیسیون انرژی مجلس و وزارت نفت با استخدام ۲۷۰۰ نفر از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی این وزارتخانه از سوی دولت موافقت شد.

بنابراین گزارش، در اسفند ماه سال ۱۳۹۱ بود که شرکت ملی نفت ایران با کسب مجوز ۵۵۰۰ نفری برای جذب نیرو اقدام به ثبت نام جهت برگزاری آزمون استخدامی کرد.

بر این اساس آزمون استخدامی وزارت نفت در روزهای پنجم و ششم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۲ با حضور بیش از ۱۲۹ هزار داوطلب به عنوان بزرگترین آزمون استخدامی کشور در شهرهای اصفهان، اهواز، بندرعباس، تبریز، تهران، شیراز، کرمانشاه و مشهد برگزار شد.

اما با گذشت بیش از یک سال از برگزاری این آزمون، نتایج نهایی آن اعلام نشده است.

۳۰ مهر ۹۳ – موافقت وزیر نفت با استخدام ۲۷۰۰ نفر از پذیرفته‌شدگان آزمون وزارت نفت

غلامرضا تاج‌گردون امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در گچساران در خصوص پیگیری استخدام تعدادی از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی نفت اظهار کرد: طی پیگیری‌های صورت گرفته وزارت نفت با استخدام دوهزار و ۷۰۰ نفر از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی این وزارتخانه موافقت کرده است.

وی با بیان این که این افراد در مدت کمتر از دو سال و به صورت تدریجی در وازتخانه نفت استخدام خواهند شد، افزود: برای اطلاع از اسامی این افراد سایت وزراتخانه نفت اقدام به انتشار اسامی کرده است.
نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی از مکاتبات و نشست‌های مکرر با وزیر نفت در این خصوص سخن گفت و بیان کرد: طی ماه‌های گذشته مکاتبات بسیاری در راستای جذب دوهزار و ۷۰۰ از پذیرفته شدگان آزمون نفت صورت گرفت و نشست‌های متعددی نیز با وزیر نفت صورت گرفت.
تاج‌گردون با بیان اینکه نشست‌‌های متعدد با وزیر نفت و محمدباقر نوبخت معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور برگزار شد نتیجه‌بخش بود، اظهار کرد: امیدوارم این افراد به زودی مراحل استخدام و جذب خود را سپری کنند و به حق و حقوق خود در این خصوص برسند.

خبر ۱۱ مهر ۹۳ –   پیش نویس طرح جذب تدریجی همه پذیرفته شدگان از وزارت نفت ارسال شده است و در حال حاضر در حال پیگیری آن هستیم

اویل نیوز: رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی‌گفت: تعهد وزارت نفت برای استخدام تدریجی پذیرفتگان آزمون استخدامی‌سال گذشته راهکاری عادلانه برای پاسخگویی به مطالبات این قشر است.
غلامرضا تاجگردون روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به پاسخ منفی وزارت نفت به استخدام افرادی که در آزمون کتبی و مصاحبه پذیرفته شده اند افزود: وزارت نفت می‌تواند با هماهنگی با سازمان مدیریت و برنامه متعهد به جذب تدریجی دو هزار و ۵۰۰ نفر از این افراد در یک دوره زمانی دو ساله شود.
وی با اشاره به برخی جذب‌های پیمانکاری تصریح کرد: شفاف سازی در مورد جذب‌های قانونی نقش اثرگذاری در ایجاد انگیره و نشاط در نخبگان دارند.
رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی‌ابراز داشت: پیش نویس این طرح از وزارت نفت ارسال شده است و در حال حاضر در حال پیگیری آن هستیم.
نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی‌ابراز امیدواری کرد: با همکاری سازنده وزارت نفت، دولت و مجلس شورای اسلامی‌بتوان شاهد پاسخگویی به مطالبات جوانان باشیم.

خبر ۴ شهریور ۹۳ – اطلاعیه شرکت ملی نفت ایران در خصوص نتایج آزمون استخدامی سال ۱۳۹۲
به دنبال فراخوان شرکت ملی نفت ایران و برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه استخدامی در سال ۱۳۹۲ به ترتیب مقرر در فرآیند آزمون، به اطلاع می رساند، متعاقب پیگیری و اخذ نظر موافق معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهور، آن دسته از شرکت کنندگان در آزمون که پس از کسب حدنصاب حداقل ۶۵ درصد درهر یک از مصاحبه های تخصصی و شایستگی محور و اعمال ۶۰ درصد ضریب وزنی نمره آزمون کتبی در محاسبه نمره کل داوطلبان حائز بالاترین امتیاز درسقف مجوز ماخوذه گردیده اند برای استخدام در شرکت ملی نفت ایران پذیرفته شده اند.
گرامی جهت اطلاع از نتیجه آزمون استخدامی به آدرس azmoon.nioc.ir مراجعه نمایند.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید

نمونه سوالات مصاحبه استخدام های دولتی

جزوه آمادگی برای جلسات مصاحبه استخدامی

خبر ۲۵ مرداد سال ۹۳ – موافقت دولت با استخدام نفتی‌ها/ نتایج آزمون استخدامی اعلام می‌شود

معاون وزیر نفت از موافقت معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهوری برای جذب بخشی از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی شرکت ملی نفت در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، کریم سلحشور معاون منابع انسانی وزارت نفت درباره آخرین وضعیت اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران، گفت: به دنبال درخواست بیژن زنگنه، وزیر نفت از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهوری برای موافقت با استخدام پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران، اسامی پذیرفته شدگان به زودی اعلام می شود.

این مقام مسئول با اشاره به مذاکرات و جلسات انجام گرفته با معاونت انسانی رئیس جمهوری، تصریح کرد: بخشی از تقاضای وزارت نفت مورد تایید این معاونت قرار گرفته و بر این اساس به زودی اسامی پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی شرکت ملی نفت اعلام می شود.

اخیرا احمد توکلی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به وزیر نفت، خواستار تعیین تکلیف آزمون استخدامی صنعت نفت شده بود.

خبر ۲۱ مرداد ۹۳ – وضعیت جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی وزارت نفت تا ۱۰ روز آینده مشخص می‌شود

وضعیت جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی وزارت نفت تا ۱۰ روز آینده مشخص می‌شود وزیر نفت یکی از راهکارهای رونق اقتصادی را ایجاد اشتغال عنوان کرد و گفت: مشکلی که در حال حاضر در خانه های مردم وجود دارد این است که هیچ خانه ای خالی از چند فرد بیکار نیست.

وقتی وزارت نفت را در سال ۸۴ ترک کردم حدود ۸۰ هزار نفر شاغل داشتیم و حالا که تمام پتروشیمی ها و پالایشگاه ها واگذار شده ۱۲۰ هزار نیرو داریم. در حال حاضر بین ۵۰ تا ۶۰ هزار نیروی مازاد داریم آیا می شود باز هم استخدام کنیم.به گزارش مهر، بیژن نامدار زنگنه که بامداد سه‌شنبه در برنامه اقتصادی پایش در شبکه یک سیما سخن می گفت، افزود: هفته ای حداقل ۱۵۰ نفری که به من دسترسی دارند برای استخدام تقاضا دارند. یک آزمون استخدامی در اردیبهشت سال ۹۲ برگزار شد که به حدود دو هزار و ۵۰۰ نفر نیرو نیاز داشتند ولی نزدیک به ۱۰۰ هزار نفر در آزمون شرکت کردند.

مراحلی از کار طی شده و بحث هست تا تعدادی از این شرکت کنندگان در آزمون استخدام شوند. بحث اینجاست که وقتی این تعداد استخدام را انجام دادیم تکلیف میلیون ها نفر دیگر چیست و وقتی مشکل این افراد حل شد بقیه مردم در کشور چه می شوند.وزیر نفت اظهارداشت: هرساله تولید ناخالص و ثروت کشور کم می شود و این به معنای فقیرتر شدن کشور است. اگر بخواهیم رشد اقتصادی داشته باشیم باید به نقطه ای برگردیم چون در حال حاضر رشد منفی داریم یعنی طبیعتا برای رسیدن به نقطه مثبت باید از نقاط قبلی عبور کنیم. رشد اقتصادی منفی به معنای فاجعه و بیکاری است. در این حالت مردم فقیرتر شده و قدرت خریدشان کمتر می شود.این عضو کابینه دولت یازدهم گفت : ما باید بیکاری را حل کرده، از رکود عبور کنیم و تورم را نیز پایین بیاوریم. مهمتر از همه علاوه بر اینکه اقتصاد با محور منطق اداره شود هر روز نیز یک اتفاق زیر و رو کننده و عجیب و غریب در این حوزه نداشته باشیم تا با یک روال منطقی رو به جلو حرکت کنیم. با رعایت منطق در اقتصاد می توانیم به اقتصادمان اعتماد کرده و از این وضعیتی که به طرز بدی به آن دچار شدیم خارج شویم. اگر به سال ۸۹ هم برگردیم اصلا خوب نیست ولی از نظر ریاضی باید به آن میزان تولید برگشت داشته باشیم و پس از آن رو به جلو حرکت کنیم. متاسفانه تولید طی چند سال گذشته همیشه نسبت به سال قبلش کمتر شده و از زمان جنگ هم بدتر بود.چرا در یکسال روزانه یک نفر را تغییر دادم؟وی در پاسخ به سئوال مجتبی قمری وفا سردبیر اقتصادی خبرگزاری مهر که پرسیده بود: آیا می دانید در یکساله اخیر در صنعت نفت به طور متوسط روزانه بیش از یک مدیر تغییر کرده‌اند؟ آیا می دانید صادرات روزانه نفت ایران در خرداد و تیرماه امسال  کاهش پیدا کرده است؟ آیا می دانید به احتمال زیاد، دادگاه لاهه به زودی علیه ایران به دلیل شکایت گازی ترکیه حکم خواهد داد؟ گفت: حالا به فرض اینکه روزی یک مدیر هم تغییر کرده باشد، خب یک گروه از افرادی که صلاحیت نداشته و بدون بلیط سوار اتوبوس شدند را عوض کرده و افراد با صلاحیت را جایگزین کردیم. مگر قرار است وقتی افراد بی سواد و ناتوان که در شلوغی و هرج و مرج جایی را گرفتند تا ابد آنجا بمانند. آنها باید جای خود را به افراد با صلاحیت تحویل دهند. وقتی در مجلس بودم تعهد کردم که نفت توسط نفتی ها اداره شود و همین کار را نیز انجام دادم.زنگنه اظهار داشت: تمامی مدیران نفت از افراد با سابقه و با صلاحیت هستند. همه آنها سالم هستند و سلامت نیز برای من بسیار مهم بود. این افراد سالم، با سابقه، با صلاحیت و مشهور هستند که خوشبختانه با کمک آنها آرامش را در نفت ایجاد کردیم. هر روز یکی از بیرون نفت اتفاقی می آمد و رئیس نفت می شد و بعد تمام دوستانش را دور خودش جمع می کرد این گونه که نمی شود زندگی کرد.وی افزود: وقتی در مجلس بودم تعهد کردم نفتی ها، نفت را اداره خواهند کرد؛ من نمی گویم که با صلاحیت ترین ها را بر سر کار آورده ام چرا که حرف مطلقی است اما مطمئن هستم که آدم های سابقه دار و سالم را بر سر امور قرار داده ام تا آرامش در نفت ایجاد شود.وزیر نفت گفت: متأسفانه در دولت قبلی هر روز یک نفر از خارج می آمد و مدیر یک بخش می شد و پس از مدتی دوستان خود را هم می آورد، اما امروز فردی مدیریت می کند که سابقه دارد نه اینکه یک تعداد گروهبان جای بالاتر از خود بنشینند.وی ادامه داد: کسی باید بیاید که سابقه دارد. به عنوان مثال در نیروی انتظامی یک نفر که سروان است را هیچ وقت در شغل سرتیپی نمی گذارند اما متاسفانه آنها یک سری گروهبان را روی کار گذاشته بودند.

عده ای از بیرون نفت می آمدند و مدیران نفت را تحقیر می کردند که شما چیزی سرتان نمی شود و ما آمده ایم تا یادتان دهیم. این کار خوبی نبود. اگر روزی یک مدیر هم عوض شود مگر اتفاقی می افتد یا اگر صادرات کم شده باشد نباید خوشحال بود.وی تصریح کرد: عده ای غیر نفتی در دولت گذشته وارد نفت شدند که جایگاه شان در وزارت نفت نبوده و در شلوغی وارد وزارت نفت شدند.زنگنه افزود: از همان ابتدا در مجلس عنوان کردم که مدیران غیر نفتی جایی در وزارت نفت ندارند، این درست نیست که یک گروهبان در جایگاه سرهنگی حضور داشته باشد.وجود ۶۰ هزار کارمند اضافی در وزارت نفتزنگنه درباره دلایل اعلام آزمون های استخدامی گرفته شده در سال ۹۲ تبیین کرد: از اینکه تعداد زیادی از جوانان ما با مشکل بیکاری روبرو هستند شرمنده ام و معتقدم که دولت باید با رونق بازار اشتغال، کاری برای آنها انجام دهد؛ چرا که امروز در هیچ خانه ای نیست که چند نفر بیکار نباشند.وزیر نفت با اشاره به تعداد نیروی کار در وزارت نفت بیان کرد: پیش از دولت گذشته و در زمان خروجم از وزارت نفت ۸۰ هزار کارمند داشتیم اما امروز با وجود واگذاری پتروشیمی ها و نیروگاه ها ۱۵۰ هزار کارمند داریم که قطعاً نیمی از آنان نیروی اضافه هستند.به گفته این مقام مسئول در صورتی که نرخ رشد اقتصادی در کشور مثبت شود، به میزان قابل توجهی مشکل اشتغال برطرف خواهد شد اما امروز در وضع بدی قرار داریم که به دلیل تصمیمات متعدد و یک شبه دولت قبلی بر ما تحمیل شده است و نخست باید از آن خارج شویم.وزیر نفت یادآور شد: با وجود اینها، ما درخواست خود را برای جذب تعدادی از افراد یادشده به معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهوری ارسال کرده ایم تا پس از تایید آن، استخدام این افراد صورت گیرد به طوری که تا ۱۰ روز آینده وضیعت اینها مشخص می‌شود.

خبر ۲۰ مرداد ۹۳ – نتایج نهایی آزمون استخدامی‌شرکت نفت به زودی اعلام خواهد شد

به گزارش خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران، حمید رسایی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در تذکری شفاهی با استناد به ماده ۲۴ آیین نامه داخلی بند ۱۱ و اصل ۱۷۶ قانون اساسی گفت: مدتی قبل چند نفر از همکاران مجلس به برخی از وزرا به صورت رسمی‌براساس اصول قانون اساسی در خصوص یکی از مصوبات مربوط به شورای عالی امنیت ملی که توسط وزارت ارشاد ابلاغ شده بود تذکری دادند.

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی‌تصریح کرد: با توجه به نقش سران فتنه مثل کروبی، موسوی و خاتمی‌در کودتای ۵ سال قبل شورای عالی امنیت ملی مصوبه ای داشت مبنی بر اینکه مواضع این افراد نباید در رسانه‌ها بازتاب داده شود اما وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی‌نامه ای را به رسانه‌ها فرستاد و این رسانه‌های فتنه گر به خاطر چند تذکر نماینده جوسازی بسیاری را داشتند که متأسفانه شورای عالی امنیت ملی و نه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی‌هیچ تذکری را مطرح نکرد.
وی ادامه داد: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی‌نامه دیگری را به رسانه‌ها فرستاده که محتوای آن با نامه قبلی متفاوت است این نامه مربوط به پرونده نفتی بین المللی شده و گفته اند که چون حکم آن قرار است صادر شود پس لازم است که رسانه‌ها هیچ موضوع را عنوان نکرده و تنها به آن چیزی که واحد حقوقی ریاست جمهوری می‌گوید اکتفا کند اما باید گفت که آقای شمخانی حرمت امامزاده را متولی آن مشخص می‌کند، من نمی‌گویم که در این موضوع کسی حرف بزند بلکه می‌گویم هر دو مربوط به شورای عالی امنیت ملی است و وزارت ارشاد ابلاغ کرده هر دو باید عمل شود هر دو قانون است.
نماینده تهران در مجلس تاکید کرد: چرا این همه به تذکرات نمایندگان در مجلس شورای اسلامی‌حمله کرده‌اند، چرا به تذکر نمایندگان در مجلس شورای اسلامی‌در خصوص عدم بازتاب مواضع سران فتنه در رسانه‌ها حمله شده و پاسخی داده نشد. مجلس باید واحد حقوقی داشته باشد بارها گفته‌ام وقتی به کلیت مجلس حمله می‌کنند واحد حقوقی مثل حقوق ریاست جمهوری مثل جاهای دیگر باید پیگیری قضایی کنند نماینده‌ها خودشان نمی‌توانند، هر دو مصوبه مربوط به شورای عالی امنیت ملی است ولی در مورد یکی سکوت می‌کنند و در مورد یکی دیگر الزام می‌کنند.
رسایی تصریح کرد: یک عده‌ای جلوی درب جمع شده‌اند که مربوط به آزمون شرکت نفت است، وزیر نفت اسامی‌منتخبان را اعلام نمی‌کند، آزمون قانونی و در وقت قانونی انجام شده مصاحبه‌ها در دوره همین وزیر اجرا شده، بنده در رابطه با همین مسئله از وزیر نفت سوال کردم و قرار است این سوال به صحن هم ارجاع شود.
وی افزود: ۴ هزار نفر در کارتابل وزیر نفت در حصر و زندانند، آقایانی که نگران حصرند ۴ هزار نفر را از حصر دربیاورند نه آن دو نفری که در حصرند.

خبر ۳۱ تیر ۹۳ – مجلس اعتبار پرداختی استخدامی‌ها را تامین کرد

به گزارش اویل نیوز از فارس، مجلس اعتبار پرداختی استخدامی‌ها را تامین کرده است.

به گزارش اویل نیوز، ابراهیم کارخانه نماینده مردم همدان در تذکری دیگر به وزیر کشور بر تسریع در حل مشکلات استخدام ۲۳۰ نفر از فرزندان شاهد و نزدیک به ۵۰۰ نفر دیگر از متقاضیان استخدام که به رغم شرکت در آزمون از سه سال قبل تاکنون تعیین تکلیف نشده اند، تصریح کرد.
اله افتخاری نماینده تهران در تذکری به وزیر نفت پیگیر علت تعیین تکلیف نشدن دعوت شدگان به مصاحبه استخدامی این وزارتخانه شد.
کمال علیپور و سیدهادی حسینی نمایندگان قائمشهر در مجلس در تذکری مشترک به رییس جمهوری خواستار «توضیح درباره علت صدور بخشنامه غیرقانونی راجع به ماده ۱۸۰ قانون بودجه سال ۱۳۹۳ کل کشور از سوی معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهوری» شدند.
مصطفی افضلی‌فرد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: تعیین تکلیف استخدامی‌های استانداری که تمام مراحل آن طی شده است باید به سرعت انجام شود؛ در مکاتباتی که خردادماه با معاون راهبردی رئیس جمهور و منابع انسانی نهاد ریاست جمهوری داشتیم به آنها اعلام کردیم که راه برگشتی در این زمینه وجود ندارد چرا که تمام مراحل استخدامی طی شده و دولت مکلف است بدون اینکه تخلفی را در این زمینه انجام دهد با تامین اعتباری که مجلس کرده هر چه سریع‌تر رویه استخدامی‌ها را تسهیل ببخشد.

خبر ۲۴ تیر ماه ۹۳ – نتایج نهایی آزمون استخدامی شرکت نفت به زودی اعلام می شود

وزیر نفت در نامه ای به معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری با توجه به درخواستهای مکرر، خواستار تعیین تکلیف افراد منتخب در آزمون استخدامی شرکت ملی نفت شد.

به گزارش خبرنگار شانا، بیژن زنگنه، وزیرنفت ١١ تیرماه امسال در نامه ای خواستار تعیین تکلیف افراد منتخب در آزمون استخدامی اردیبهشت سال ١٣٩٢ شرکت ملی نفت شده است.
وزارت نفت برای پاسخگویی به درخواستهای مکرر منتخبان این آزمون، مستند به حکم آیین نامه اجرایی قانون بودجه سال ١٣٩٣، از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری خواسته است که با توجه به مشکلات موجود، نسبت به تعیین وضعیت این افراد و شرکت ملی نفت ایران اظهار نظر کند.
بر پایه این گزارش، بزرگترین آزمون استخدامی کشور در سه نوبت طی روزهای پنجم و ششم اردیبهشت سال ٩٢ در حوزه های تهران، اهواز، شیراز، بندرعباس، اصفهان، کرمانشاه، مشهد، ماهشهر و تبریز با حضور ٩۴ هزار و ٩٢١ داوطلب برگزار شد که از این میان تعداد ٣۵٣١ نفر (دو برابر ظرفیت) دارندگان رتبه های برتر برای انجام مصاحبه دعوت شدند و با آنها مصاحبه شد.

خبر ۲۱ تیر ماه ۹۳ – آخرین خبر از اعلام نتایج آزمون استخدامی نفت
هیئت رئیسه مجلس از سوال ملی نماینده تهران از وزیر نفت خبر داد و بر این اساس بیژن زنگنه با ید به زودی برای پاسخگویی به این سوال در کمیسیون تخصصی مجلس حاضر شود .

به گزارش مهر ، در جلسه علنی چهارشنبه گذشته مجلس شورای اسلامی سوال ملی حمید رسایی نماینده مردم تهران از وزیر نفت درباه علت خوددرای از اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت ملی نفت از سوی هیئت رئیسه اعلام وصول شد.

لازم به ذکر است بسیاری از متقاضیان استخدام در شرکت نفت که مراحل آزمون را گذارنده اند منتظر شروع کار خود در آن شرکت هستند اما تا کنون از استخدام آن خود داری شده است .

خبر ۲۴ خرداد – تایج آزمون استخدامی نفت در مرحله تصویب قرار دارد

خبرگزاری تسنیم: در پی انتشار گزارشی توسط خبرگزاری تسنیم مبنی بر بلاتکلیفی حدود ۴ هزار نفر از جوانان تحصیل کرده در آزمون استخدامی سال گذشته وزارت نفت، این وزارتخانه توضیحاتی را در خصوص نتایج این آزمون ارائه کرد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، اردیبهشت سال ۹۲ شرکت ملی نفت ایران پیرو اطلاعیه سراسری قبلی این شرکت، اقدام به برگزاری آزمون استخدامی کرد. نتایج اولیه این آزمون با تأخیر فراوان اعلام شد و پذیرفته شدگان آن پاییز برای انجام مصاحبه به محل های اعلام شده رفتند. پس از برگزاری مصاحبه از چند هزار داوطلب پذیرفته شده، قرار بود تا ماه بعد نتایج پذیرفته شدگان نهایی اعلام شود اما باز هم اعلام نتایج با تأخیر مواجه شد و تا امروز حدود ۴ هزار نفر از جوانان تحصیل کرده کشور در بلاتکلیفی اعلام نتایج این آزمون قرار دارند.
حدود یک ماه پیش خبرگزاری تسنیم با انتشار گزارشی از بلاتکلیفی حدود ۴ هزار نفر از جوانان تحصیل کرده در آزمون استخدامی سال گذشته وزارت نفت خبر داد که وزارت نفت، توضیحاتی را در خصوص نتایج این آزمون به خبرگزاری تسنیم ارسال کرده است.
متن توضیحات وزارت نفت بدین شرح است:
«مصاحبه‌های استخدامی شرکت ملی نفت ایران در سال ۱۳۹۲، در موعد مقرر به اتمام رسیده و نتایج نهایی در مرحله اخذ تصویب قرار دارد.
داوطلبان شرکت در آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران، مطابق نمرات آزمون و مصاحبه انجام شده در گروه‌های پردازشی مختلف و سهمیه‌های مربوطه (اعم از ایثارگران، بومی و سایر داوطلبان) طی فرآیند پذیرش با یکدیگر به رقابت پرداخته و نتایج نهایی استخراج شده است.
بنابراین گزارش هر گونه اعلام نتایج و انجام تشریفات استخدامی پذیرفته شدگان نهایی در مرحله تصویب نتایج است که به محض انجام این مرحله، مراتب از طریق سامانه آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران به اطلاع عموم خواهد رسید.
یادآوری می‌شود بزرگترین آزمون استخدامی کشور در سه نوبت طی روزهای پنجم و ششم اردیبهشت ماه سال گذشته در حوزه‌های تهران، اهواز، شیراز، بندرعباس، اصفهان، کرمانشاه، مشهد، ماهشهر و تبریز با حضور ۹۴ هزار و ۹۲۱ داوطلب برگزار گردید که از این میان تعداد ۳۵۳۱ نفر (دو برابر ظرفیت) حائزین رتبه‌های برتر برای انجام مصاحبه دعوت شدند و از آنها مصاحبه به عمل آمد.»
حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی دوشنبه پنجم خردادماه سال جاری در تذکری به وزیر نفت در خصوص چرایی عدم اعلام نتایج آزمون این وزارتخانه علی رغم سپری شدن بیش از یکسال از آزمون استخدامی اردیبهشت ۹۲ تذکر داد.
سه شنبه هفته جاری (۲۷ خرداد) وزیر نفت جهت پاسخگویی به سوال ۷ نماینده به کمیسیون انرژی مجلس می رود که محور یکی از سوالات در خصوص بلاتکلیفی جوانان تحصیل کرده و چرایی عدم اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران است

۳۰ اردیبهشت ۹۳ – کارکنان غیررسمی صنعت نفت امسال ساماندهی می شوند

شانا_ گروه نفت: آنچه امروز دولت و به طور خاص صنعت نفت با آن مواجه است، هزاران نفر نیروی قراردادی هستند که برای تبدیل وضعیت آنان، فرایند درازمدتی طی شده؛ فرایندی که به طور قطع برای صنعت نفت با صرف هزینه و زمان زیادی همراه بوده است.
حال باید دید در این شرایط، بهترین روش ممکن برای ساماندهی این نیروها چیست؟ برگرداندن این حجم نیروی انسانی به وضعیت قبل (پیمانکاری) و یا تلاش برای ساماندهی آنان در چارچوب قوانین؟
ساماندهی کارکنان قراردادی صنعت نفت و بخصوص کارکنان قرارداد مدت موقت، مدت هاست به یکی از دغدغه های اصلی وزارت نفت و شرکت های تابعه، بخصوص معاونت توسعه منابع انسانی و مدیریت این مجموعه تبدیل شده است. پس از ابلاغ الزام تبدیل وضعیت کارکنان پیمانکاری به قراردادی در دولت دهم بود که حدود ۴٠ هزار نفر نیروی پیمانکار صنعت نفت که دارای شروط انعقاد قرارداد بودند، تبدیل وضعیت شدند و از آن پس در قالب کارکنان قرارداد مدت موقت به فعالیت خود ادامه می دهند. گذشته از اینکه تبدیل وضعیت کارکنان پیمانکار به قراردادی در شرایطی که مسئولان وقت، شعار کوچک سازی دولت را سر می دادند تا چه حد درست بوده است، اما آنچه امروز دولت و به طور خاص صنعت نفت با آن مواجه است، هزاران نفر نیروی قراردادی هستند که درست یا نادرست، به هر روی برای تبدیل وضعیت آنان، فرایند درازمدتی (از آزمایش های طب صنعتی گرفته تا دیگر مراحل) طی شده؛ فرایندی که قطعا برای صنعت نفت با صرف هزینه و زمان زیادی همراه بوده است. حال باید دید در این شرایط، بهترین روش ممکن برای ساماندهی نیروهای غیررسمی صنعت نفت چیست؟ برگرداندن این حجم نیروی انسانی به وضعیت قبل (پیمانکاری) به رغم هزینه های مالی و زمان صرف شده و یا تلاش برای ساماندهی آنان در چارچوب قوانین؟ کریم سلحشور؛ معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت در این باره پاسخ می دهد:

آقای دکتر! همانطور که خود نیز مستحضرید همچنان قاعده مشخصی برای پرداخت حقوق و دستمزد نیروهای قرارداد مدت موقت صنعت نفت تدوین نشده است. برای ساماندهی وضعیت این دسته از کارکنان، چه برنامه ای دارید؟
به هر حال واقعیتی است که کمیت نیروی انسانی در نفت، به نسبت سایر دستگاه های اجرایی بسیار زیاد است؛ ما در حال حاضر حدود ۴٠ هزار نیروی قرارداد مدت موقت و حدود یک هزار نفر نیروی قرارداد مدت معین در این مجموعه داریم و در حال بررسی وضعیت نیروهای قرارداد مدت موقت هستیم. طبیعی است هر شخصی که دارای کمترین میزان عاطفه انسانی است، نمی تواند نسبت به همکاران خود بی تفاوت باشد؛ اما ضوابط و مقررات قانون کار و الزاماتی که از سوی وزارت کار مورد تاکید است، این فرایند را تا حدودی پیچیده می کند. آنچه در این میان بدیهی و قطعی است، عزم و اراده مسئولان صنعت نفت برای ساماندهی مطلوب شرایط این دسته از کارکنان است و یقین بدانید که این موضوع با جدیت در دستور کار قرار دارد.
این فرایند چقدر طول می کشد؟
کار ساده ای نیست و ما در این مسیر با پیچیدگی های فراوانی مواجه هستیم. حقوق و دستمزد زمانی قاعده مند می شود که طبقه بندی مشاغل موجود باشد؛ در حالیکه مشاغل این ۴٠ هزار نفر، طبقه بندی نشده است. ما باید در این زمینه با وزارت کار به توافق برسیم. دقت کنید که بسیاری از مشاغل موجود در نفت، با فضاهای کاری دیگر بیگانه است و بردن این مشاغل در طبقات خاص و متقاعد کردن وزارت کار، کار دشواری است.
به هر حال در شرایط کنونی، سابقه کار، تحصیلات و بسیاری از معیارهای دیگر در پرداخت حقوق و دستمزد کارکنان قراردادی مدنظر واقع نشده است. این موضوع، با قوانین وزارت کار در تناقض نیست؟
ببینید، زمانی که مقرر شد قرارداد نیروهای پیمانکاری واجد شرایط به مدت موقت تبدیل شود، ما قاعده مشخصی برای پرداخت حقوق و دستمزد این دسته از کارکنان نداشتیم. از طرفی همانطور که پیشتر گفتم، طبقه بندی مشاغل برای این کارکنان موجود نبود و تنها گزینه ای که برای جلوگیری از اجحاف در حق این کارکنان می توانستیم مدنظر قرار دهیم، پرداخت حقوق و دستمزد به روال سابق بود. یعنی مقرر کردیم کارکنانی که تبدیل وضعیت شده اند، بر مبنای آخرین فیش حقوقی خود در زمانی که پیمانکار بوده اند، حقوق و دستمزد بگیرند؛ چون برای قاعده مند کردن نحوه پرداخت به آنان، نیازمند یک دوره زمانی و به عبارتی دوره گذار هستیم. این نکته را نیز باید متذکر شوم که ما پیش از این، چنین تجربه ای در صنعت نفت نداشتیم و این امر، قاعدتا به زمانبر شدن این فرایند دامن می زند. با این حال این تعهد اخلاقی را برای خود قائل شده ایم که این موضوع را با جدیت پیگیری کنیم و امیدواریم تا پایان سال جاری، این دسته از کارکنان ساماندهی شوند.
آیا تصویب ماده ١٠ قانون وظایف و اختیارات وزارت نفت، می تواند به تسریع فرایند کمک کند؟
مباحث مطروح شده در این قانون تنها کارکنان رسمی را دربرمی گیرد، اما در تلاشیم از ظرفیت های قانونی موجود بیشترین استفاده را داشته باشیم تا تعداد بیشتری از خانواده صنعت نفت، از مزیت های این قانون برخوردار شوند. رئیس جمهوری، معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهوری و وزیر نفت، افرادی هستند که به ترتیب مسئولیت تصویب، تایید و پیشنهاد مفاد این ماده را بر عهده دارند و امیدواریم این قانون در سال جاری، نهایی شود و به تصویب برسد.
ساماندهی نیروهای قراردادی که در خصوص آن صحبت کردید، نیروهای قرارداد مدت معین را نیز در برمی گیرد؟
هدف ما، ساماندهی تمام نیروهای غیررسمی صنعت نفت است؛ اما واقعیت این است که دغدغه اصلی ما به کارکنان قرارداد مدت موقت برمی گردد چراکه برای مدت معین ها، نظام پرداخت مشخصی تعریف شده است. کارکنان قرارداد مدت معین در برابر یک سمت خالی نشسته اند و نظام پرداخت آنها از قواعد خاصی تبعیت می کند. در خصوص نیروهای قرارداد مدت موقت، امکان نشستن در برابر سمت های خالی وجود نداشت و طبیعی بود که ما به تعداد ۴٠ هزار نفر، سمت خالی در نفت نداشتیم. بنابراین هم اکنون کارکنان قرارداد مدت موقت در دوره گذار به سر می برند و ما تمام تلاش خود را به کار می بندیم که در حداقل زمان و با توافق های قانونی ای که انجام می دهیم، وضعیت آنان را ساماندهی کنیم. این فرایند زمانبر و پیچیده است اما هیچ کدام از این موانع، نمی تواند مانع تلاش مجموعه منابع انسانی وزارت نفت برای تحقق این هدف باشد. امیدواریم تا پایان امسال، کار ساماندهی نیروهای غیررسمی صنعت نفت نهایی شود.
صحبت از حق و حقوق شد؛ در خصوص داوطلبان استخدامی شرکت ملی نفت ایران هم توضیحی بدهید. مصاحبه شوندگان مدت هاست در انتظار اعلام نتایج نهایی به سر می برند.
کاملا به آنها حق می دهیم و می دانیم فرایند اعلام نهایی افراد پذیرفته شده، بیش از حد زمانبر شده است. معاونت توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران، گزارش خود را در این زمینه ارائه و معاونت توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت نیز، جمع بندی خود را به وزیر نفت تحویل داده است و این اطمینان را می دهیم که نتایج نهایی در آینده ای نزدیک اعلام شود.

۲۱ اردیبهشت ۹۳ – برقراری ارتباط مستقیم با وزیر نفت فراهم شد
همکاران مجموعه وزارت نفت و مردم شریف ایران، از این پس می توانند به طور مستقیم با وزیر نفت ارتباط برقرار کنند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نفت (MOP)، با تاکید بیژن زنگنه؛ وزیر نفت، امکان برقراری ارتباط مستقیم با وی از طریق نشانی الکترونیکی Zangeneh@mop.ir فراهم شده است.به این ترتیب، همکاران مجموعه وزارت نفت و  مردم شریف ایران، می توانند به طور مستقیم از طریق نشانی الکترونیکی Zangeneh@mop.ir با وزیر نفت در ارتباط باشند و شکایتها، پیشنهادها و مطالب موردنظر خود را به اطلاع وی برسانند.
آقای زنگنه در بخشی از پیامی که به همین منظور منتشر کرده، اعلام کرده است: «مطالبی که به نشانی گفته شده ایمیل می شود، توسط افراد مورد اعتماد اینجانب مطالعه و موارد مهم آن هم به خود من برای اظهار نظر و احتمالا صدور دستور ارجاع می شود. اگر ارسال کنندگان ایمیل ها مایل باشند مطالبی را که ارسال می کنند، محرمانه بماند و به سلسله مراتب مسئولین نفت منعکس نشود، لطفا در ابتدای ایمیل خود این مطلب را تذکر دهند و مطمئن باشند که ان شاالله  به نظرشان عمل خواهد شد».

۱۴ اردیبهشت ۹۳ – مجوز جذب ۴۷۰ نفر در شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی

مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی از اخذ مجوز جذب ۴٧٠ نفر خبر داد و اعلام کرد:عملکرد مدیران شرکت ملی پالایش و پخش نفتی ارزیابی می شود.
به گزارش پانا نیوز به نقل از وزارت نفت، حسن نصر اصفهانی مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی از اخذ مجوز جذب ۴٧٠ نفر از سال گذشته وجود دارد، گفت: این مجوز جهت اجرای آن فعالیت‌هایی در دست اقدام است.
این مقام مسئول با بیان اینکه تعدادی نیروی انسانی از محل آزمون شرکت ملی نفت ایران برای مصاحبه و اقدامات بعدی آن دعوت شده اند، تصریح کرد: نیازهای سال ٩٣ نیز اعلام شده اند که بنا به سیاستهای توسعه ای وزارت نفت اقدام خواهد شد.
نصر اصفهانی همچنین به استقرار مرکز ارزیابی مدیران در آینده نزدیک در شرکت ملی پالایش و پخش نفتی اشاره کرد و افزود: پس از راه اندازی کامل این مرکز، نیروهایی که برای مدیریت آینده صنعت نفت نیاز است، بر اساس شاخصهای ویژه ای انتخاب و جهت آموزش‌های لازم به این مرکز اعزام می شوند.

 ۶ اردیبهشت ۹۳ – اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران

کریم سلحشور در گفتگو با خبرنگار وزارت نفت، از اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران (که سال گذشته برگزار شده بود)، در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: به زودی تکلیف پذیرفته شدگان نهایی مشخص می شود.

وی یادآور شد: قبول داریم فرآیند اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی این آزمون، طولانی شده، اما موضوع در حال رسیدگی است.
سلحشور گفت: شرکت ملی نفت ایران، مسئولیت خود را در این زمینه انجام و معاونت منابع انسانی وزارت نفت، گزارش های لازم را به وزیر نفت ارائه داده است.
معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت تاکید کرد: تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا در اولین فرصت ممکن، نتایج بررسی ها را اعلام کرده و به نگرانی پذیرفته شدگان در آزمون خاتمه دهیم.
آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران با شرکت ١٢٩ هزار نفر بزرگترین آزمون استخدامی کشور بود که در ۵ و ۶ اردیبهشت ماه سال گذشته برگزار شد؛ پس از اعلام نتایج آزمون کتبی، مصاحبه با پذیرفته شدگان انجام و مقرر شد نتایج نهایی در بهمن ماه سال ٩٢ اعلام شود. با توجه به تاکید معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت، انتظار می رود نتایج نهایی به زودی اطلاع رسانی شود.

استخدام شرکت نفت

نمونه سوالات مصاحبه استخدام های دولتی

جزوه آموزشی تخصصی جلسه مصاحبه استخدامی

 


برای مشاهده آرشیو استخدامهای شرکت نفت اینجا کلیک کنید

 


931 نظر برای «استخدام شرکت نفت سال ۹۳ (اطلاعیه کارآموزان)»

 1. میلاد

  با سلام کسی میدونه حقوق و مزایای شرکت نفت چقدره؟چه وام هایی میدن؟؟نیروهای قراردادی هم از مزایای رسمی ها برخوردارند؟
  لطفا اگه کسی اطلاعی داره بگه.ممنون

  پاسخ دادن

  • ایمان

   سلام.اگه تو شرکت نفت رسمی باشی خوبه و در حالت معمولش حقوقش هم بنا به سابقه و تحصیلات از 1/5 در اوایل تا 5 الی 6 تومن در اواخر افزایش پیدا می کنه و وام مسکن و… هم می دن. ولی اگه قراردادی باشی حقوقش پایینه تقریبا سی درصد رسمیا و خیلی از مزایا رو ندارن*

   پاسخ دادن

 2. شهرام

  سلام دوستان
  بنده همین امروز صبح که برای پیگیری پرونده تماس گرفتم بعد پاسکاری های که رو من انجام شد! آقای قناد (مسئول منابع انسانی شرکت نغت مناطق مرکزی) فرمودند، افرادی که نتایج اونا آذرماه امسال اومده، تا خردادماه سال آینده (یعنی خرداد سال 94) صبر کنن، تا مراحل استخدامشون کامل بشه…

  پاسخ دادن

 3. دوستان خوزستانی کمک کنند

  سلام،به دوستان اهوازی گفتید من هرچی در مورد گزینش و طب صنعتی و کرمانشاه دونستم بهتون گفتم حالا لطفا این سوال منو جواب بدیدکه اهواز چهار ترمینال داره به این ترتیب
  ترمینال شرق
  ترمینال سه راه
  ترمینال چهارشیر
  ترمینال آبادان و جنوب
  یه دوستی از یه ترمینال دیگه به اسم ترمینال تپه اسم برد اون دیگه چیه؟
  لطفا بگید این ترمینال ها هر کدام برای چه شهر هایی مسافر میبرند؟ من میخوام از مهران برم اهواز به کدوم ترمینال میرسم؟
  تشکر

  پاسخ دادن

  • حسن

   شرق همون تپه میشه.
   شما باید بری ترمینال سه راه خرمشهر داداش.
   دوست عزیز شما از مهران اگر بیای طرف اهواز
   ترمینال غرب(که سه راه خرمشهر ) میشه پیاده میشی
   بیرون ترمینال ماشین واسه چهارشیر هست
   سوار میشی کرایه فک کنم 3یا4تومن باشه آخه دو کورسه
   از چهارشیر تا خرمکوشک پیاده بیا که راه هم یاد بگیری
   زیاد راه نیست( با تاکسی خاستی بیای بگو خرمکوشک پیاده میشم)
   اگر تو نیوساید بخوای بیای خرمکوشک گم میشی
   از تو بلوار پیاده تا دروازه بعد خرمکوشک رو هم 15 دقیقه ست

   پاسخ دادن

 4. سوال(لطفا تایید کن)

  سلام،دوستان
  لطفا هر کی میتونه به سوالام جواب بده خصوصا دوستان ایلامی و خوزستانی
  من باید از طریق ایلام برم اهواز از شهرستان خودمون که برم ایلام سواری هست برای دهلران.
  1-حالا از دهلران تا اهواز ماشین مستقیم هست و چقدر راهه و کرایش چه قدره؟
  2-اهواز چند تا ترمینال داره و من کدومشون پیاده میشم؟
  3-از ترمینال مورد نظر تا مرکز علوم و فنون یا از ترمینال تا مسجد قبا چه طوری ماشین بگیرم؟
  خواهشا جواب بدید آدم خسیسی نیستم،فعلا دستم خالیه باید حساب جیبمو داشته باشم.
  با تشکر

  پاسخ دادن

  • حسن

   سلام هم استانی عزیز
   برا اینکه از ایلام بری برا اهواز بهترین راه با اتوبوس که هرر روز ساعت ۱بعدازظهر از ایلام حرکت ونزدیکا ساعت۷عصر میرسه اهواز
   اگرم میخوای با سواری کرایه بری از ایلام تا دهلران نفری۱۴هزار میری از دهلران تا اهواز نفری۱۷هزار میبرن هر وقت شبانه روز بری از دهلران ماشین هست برا اهواز….
   ایشالا موفق باشی

   پاسخ دادن

 5. omidd

  قابل توجه کارآموزان جدید الاستخدام

  به اطلاع کلیه کارآموزان جدید الاستخدام که نام آنها در لیست مربوطه قرار دارد میرساند، دوره های آموزشی بدو استخدام از تاریخ ۳۰/۱۱/۹۳ در مجتمع آموزش فنون اهواز آغاز می گردد، لذا کارآموزان موظف هستند در تاریخ مذکور ضمن همراه داشتن مدارک شناسایی ذیل در مرکز مزبور حضور بهم رسانند.

  آدرس مجتمع: اهواز- ۱۲ کیلومتری جاده اهواز- رامهرمز- بعد از سه راهی صنایع فولاد- برومی- مجتمع آموزش فنون اهواز- تلفن: ۳۴۴۲۷۷۲۵-۰۶۱ و ۳۴۴۲۷۷۲۱-۰۶۱

  لازم به ذکر سرویس ایاب و ذهاب از ساعت ۹ الی ۱۲ مورخ ۳۰/۱۱/۹۳ در محل: اهواز- خرمکوشک- مقابل مسجد قبا- مرکز آموزش های علمی و کاربردی آماده سرویس دهی به کاراموزان محترم می باشد.

  مدارک لازم:

  دو قطعه عکس ۴*۳

  کپی شناسنامه و کارت ملی

  اسامی هم زده شده(تو سایت نفت و گاز غرب)

  پاسخ دادن

 6. کاردانی الکترونیک(مدیر لطفا تایید کن)

  سلام،من کاردانی نفت و گاز غرب هستم و قبولی آذر ولی وقتی به سایت …. مراجعه میکنم(خدمات دولت الکترونیک وزارت نفت ایران ) ودر قسمت رویت وضعیت نیروهای جدید الاستخدام مینویسه:
  رکوردی با این کد ملی وارد نشده است.
  خواستم بدونم برای همه کاردانی ها اینجور هست یا فقط یه عده مثل من؟
  با تشکر

  پاسخ دادن

 7. کـــــســری انـوشـیروان

  اول باید ازمدیر محترم تشکر کنم که با اهمیت دادن به دغدغه های جوانان این سرزمین امکان تبادل نظر و تجربیات را برای این عزیزان فراهم می کند.
  دوستان من پسر بنده هم مانند شما جوانان عزیز در این آزمون شرکت ملی نفت شرکت کرد و قبول شد و همین مشکلاتی که شما در حال حاظرگریبانگیر آن هستید پسر من هم درگیر آن است. واما دوستان من چون خودم مدت زیادی است که در نهادهای مختلف نفت مشغول به کار هستم سعی کردم در کامنت های قبلی، شما دوستان را از چند و چون ماجرا با خبر کنم و در حد توان این کار را انجام دادم
  (استدعا می کنم از من نپرسید که چه کاره نفت هستم و یا شماره تماس در اختیارتان بگذارم) فقط همین را بدانید که نهایتا تا آخر سال آینده همه شما سر پست سازمانی خود خواهید بود . و اما…..
  طبق برنامه ریزی هایی که در حال صورت گرفتنه است و همانگونه که در کامنت های قبلی به عرضتان رسانیدم نحوه ی چگونگی استخدام وبه کار گیری داوطلبان به شرح زیر است

  دسته شهریور: اوایل سال ۹۴(که البته طبق پیگیری های صورت گرفته سعی می کنند عده ای از شهریورها را قبل از سال به دوره اعزام کنند)

  دسته آذری ها : اواخر تیرماه ( که البته ممکن است این تاریخ مجددا تغییر کند وبه اواخر تابستان انتقال یابد)

  دسته آبان ماهی ها : که این دسته شامل تمام جامانده های شهریوری و آذرماهی است که نتوانسته اند به موقع مراحل مختلف گزینش خود را طی کنند( که البته این تاریخ هم ممکن است تغییر کند و به دی ماه ۹۴انتقال یاب)
  و اما دوستان شهریوری خیالتان راحت باشد که تا ۲ یا ۳ ماه آینده اولین حقوق مشغول به کار شدنتان به حسابتان واریز می شود.

  واما دوستان آذر ماهی که پسر من هم جزء این دسته هست باید چند نکته خیلی مهم به شما متذکر شوم.
  اول اینکه یه مصاحبه عقیدتی پیش رو دارید که اگر یه بچه مسلمون واقعی باشی راحت تمومش میکنی اما اگه اهل نماز و روزه و مسجد نیستی خیلی اذیت میشی و از همین الان به فکر باش.

  دوما ازنظر پزشکی اگه هیچکدوم ازاین مواردی که برات میگم رو نداشته باشی خیالت راحت باشه که طب صنعتی قبولی
  ( پروتز –– پاره نبودن رباط صلیبی و تاندوم –– نداشتن بیماری های چشمی مخصوصا کورنگی –– واریکوسکل شدید گرید۳ –– محدودیت حرکتی در مفاصل گوی و کاسه ای کتف و لگن –– سالم بودن ماهیچه های حرکتی بدن به خصوص دو سر زانو، چهار سر ران ، سه سر بازو و نهایتا ماهیچه های گردن و کمر— عمل باز اعضای حیاتی بدن مانند مغز ، قلب ،کلیه ،کبد، پانکراس –– اختلالات شنوایی –– مشکلات تنفسی و اختلالات ریوی — سالم بودن مجموعه دستگاه های درون حفره شکمی)
  البته دوستان اگر موردی ازموارد بال را دارین اصلا نگران نباشید چون باید با انجام آزمایشات گوناگون و حتی در بعضی موارد گذراندن دوره نقاحت رای صادر می شود که برای آن هم باید توکل به خدا کنید
  درمورد مصاحبه عقیدتی هم چیزی نمی گویم چون قبلا به اندازه کافی درکامنت های قبلی توضیح دادم.
  با آرزوی موفقیت برای همه شما ( کــسـری ا نوشیروان )

  پاسخ دادن

 8. کجــــور

  با سلام خدمت تمام دوستان ، چند وقت پیش رفتم گزینش اهواز و منابع مطالعاتی جهت مصاحبه گزینش برای مدارک فوق دیپلم و لیسانس را به صورت زیر معرفی کردند:
  ۱ – احکام دین ۱و۲(نوشته محمد حسی فلاح زاده- انتشارات بین الملل)
  ۲- اصول اعتقادات ( نوشته اصغر قائمی-انتشارات ادباء)
  ۳- حکومت اسلامی (نوشته احمد واعظی- انتشارات مرکز مدیریت حوزه علمیه قم)
  ۴- احکام آموزشی حضرت امام (ره)(نوشته سید هادی اشرافی- انتشارات لاهیجی)
  ۵ – ده درس پیرامون امر به معروف و نهی از منکر(نوشته محسن قرائتی – انتشارات ستاد اقامه نماز)
  ۶- احکام روابط زن و مرد(نوشته سید مسعود معصومی – انتشارات بوستان کتاب)
  لازم به ذکر است از شماره ۴ الی ۶ مشترک بین همه مقاطع تحصیلی می باشد.
  با آرزوی موفقیت برای همۀ دوستان

  پاسخ دادن

 9. امیر

  سلام حسن جان.تبریک بابت قبولیت.میخواستم بدونم تو بچه سرخس هستی؟دوم اینکه چه سوالاتی تو مصاحبه و همچنین تو ازمون میپرسن و میاد.اگه میشه بیشتر راهنماییم کن

  پاسخ دادن


 10. ملی حفاری

  من قبولی آذر ماه هستم
  از دوستان آذر ماهی کسی هست بهش زنگ زده باشن؟
  سایت استعلام را برام اعلام کنین.
  من زنگ زدم حفاری یه آقای بد اخلاقی جواب داد وگفت که تا آخر امسال کسی از قبولی های آدر ماه باقی ن میمونه و به همه زنگ میزنند.

  پاسخ دادن

 11. علی کنکور

  لطفا کد ملی خود را وارد نمایید:
  لطفا کد تصویری زیر را وارد نمایید:

  گزارش استعلام

  محسن نام و نام خانوادگی:

  تاریخ پاسخ: تاریخ استعلام : اطلاعاتی وارد نشده است استعلام گزینش:
  تاریخ پاسخ: تاریخ استعلام : اطلاعاتی وارد نشده است استعلام طب صنعتی:
  تاریخ پاسخ: تاریخ استعلام : اطلاعاتی وارد نشده است استعلام برنامه ریزی نیروی انسانی:
  تاریخ پاسخ: تاریخ استعلام : اطلاعاتی وارد نشده است استعلام مدرک تحصیلی:
  تاریخ پاسخ: تاریخ استعلام : اطلاعاتی وارد نشده است استعلام سو ء پیشینه کیفری:
  تاریخ پاسخ: تاریخ استعلام : اطلاعاتی وارد نشده است استعلام شروع به کار:

  وضعیت نهایی
  با سلام و خسته نباشید از زمانیکه این سایت استعلاما فعال شده تا کی نامه دعوت به گزینش میاید .

  پاسخ دادن

 12. مرتضی

  سلام امین جان. بهت تبریک می گم.
  در ابتدای گزینش مشخصات خودتو و وضعیت خانوادگی اینکه چند نفر هستید و خواهر ها و برادرات هر کدوم چه کاری انجام می دهند و کجا زندگی می کنند و …؟
  بعد در مورد خودت می پرسن که آیا ازدواج کردی یا نه و اگه نه باید یه دلیل قانع کننده بیاری که چرا تا حالا ازدواج نکردی چون متاهل بودن خودش یه نمره مثبت هست اما نگران نباش اگه مجردی… هیچ اتفاقی نمیوفته…
  بعد در مورد احکام ازت سوال می شه
  مثلا سجده سهو چیست؟ چیزهایی که وضو و روزه را باطل می کنه؟ انواع غسل؟ نمازهای واجب چیه؟ نماز وحشت چیه؟ تعداد رکعت های نمازها؟ کدام یکی از نمایزهای یومیه را با صدای بلند باید بخونی و کدومشو با صدای کم (صبح و مغرب و عشا را باید حمد و سوره اش را بلند بخونی و ظهر و عصر را آروم)
  ممکنه بگه که تشهد سلام یا رکوع و سجده و .لا ارکان نماز رو بخونی براش…
  رکن های نماز چیا هستند؟
  در مورد فعالیت هات می پرسه.
  اگه عضو بسیج هستی یه نامه ای چیزی بگیر و ببر خوبه…
  فعالیت فرهنگی، سیاسی و سایر فعالیت ها را می پرسه…
  در راهپیمایی شرکت می کنهی یا نه؟
  نماز جمعه میری یا نه؟؟؟ حتما یاد بگیر که نماز جمعه رو چه جوری می خوندند و حتما آخرین نماز جمعه شهرتو حداقل خطبه هاشو بدون که چی بوده جریانش….
  شرکت در انتخابات داری یا نه؟
  ولایت فقیه چیه؟
  اگه ازدواج نکردی معیارهای انتخاب همسر؟
  معیارهای انتخاب دوستان؟
  مرجع تقلیدت کیه؟
  صورتتو با تیغ میزنی یا ماشین؟
  آخرین دیدار حضرت آقا را حتما بدون
  در مورد مذاکرات هسته ای نظرت چیه؟
  از اینترنت استفاده می کنی؟ اگه آره در چه مواردی استفاده می کنی.
  کتاب مذهبی می خونی؟؟؟ اسم چندتاشو بگو…..
  سابقه کیفری در خانواده یا فامیل کسی هست داشته باشه یا نه؟
  با چه دعاهایی عجین هستی؟ (زیارت عاشورا را معمولا ۵ شنبه ها می خونن، دعای توسل رو سه شنبه ها، دعای کمیل هم ۵ شنبه ها، دعای عهد هم هر روز صبح)
  قرآن می خونی یا نه؟ معمولا روزانه چقدر قرآن می خونی؟
  نکته: در مسایل سیاسی خودتو صاحب نظر و سیساتمدار نشون نده لطفا!!!
  موفق و موید باشی
  (مدیر جان تایید کن لطفا که این دوست ما هم بتونه بهره ببره از این پست)

  پاسخ دادن 13. جواب هیوا

  سلام
  معرفی نامه شب صنعتی رو نفت و گاز غرب در کرمانشاه میده ولی من از تهران از خود آقای باقری گرفتم چون ساکن تهرانم.بعد از گرفتن نامه باید بری پیش آقای باقری یه فرم هست که امضا میکنی.آدرس میده بهت و میری بیمارستان.همش نوبت نیاز داره
  با همون برگه معرفی نامه ای که اداره استخدام داده میری و همه کارهای طب صنعتی را انجام میدی البته اونجا دیگه برای هر قسمت نوبت می گیری که خیلی هم شلوغ نیست .
  اگه شما جزء بچه هایی هستید که آذر ماه نتیجشونو اومد که خسته نباشید الآن تازه به فکر طب صنعتی هستید؟
  من نتایجم شهریور اعلام شد به محض اینکه جواب گزینشم رفت شرکت نفت مناطق مرکزی فرداش رفتم پیش آقای باقری و نامه های بالا رو دستی گرفتم اوفتادم دنبالش
  البته با آقای باقری خیلی محترمانه صحبت کنید
  شما میتونید خودتون برید شرکت نفت مناطق مرکزی تهران طبقه دوم پیش آقای باقری تا سه تا نامه (طب صنعتی ، تاییدیه مدرک تحصیلی ، عدم سوئه پیشینه) رو براتون بزنه با امظاء آقای قناد که رئیس منابع انسانی هستند
  تاییدیه مدرک تحصیلی رو میبرید دانشگاه اونجا تاییدیه مدرکتونو با پست می فرستند البته پیگیری شدید کنید که زودتر بفرستند
  عدم سوئه پیشینه رو میبرید یکی از دفاتر پلیس +۱۰ اون ها هم با پست میفرستند شرکت
  اما طب صنعتی رو میبرید بیمارستان نفت خیابون سرهنگ سخایی اینو بگم اولین کاری که باید بکنید اینه که برید ساختمون طب صنعتی که بیرون بیمارستانه اونجا معرفی نامه های آزمایشات رو بهتون میدن صبح خیلی زود اونجا باشید اولین آزمایش هم آزمازمایش خون رو انجام بده چون تا ۱۰ صبح نمونه می گیرن بعدش به ترتیب برای آزمایش های دیگه اقدام کن و نوبت بگیر هرکدوم هم دیدی طول میکشه تا نوبتت بشه سریع برو تست اعتیاد رو انجام بده (زیر پارک شهر ناشنا) و برگرد اگه خیلی زرنگ باشی یه روزه کل آزمایش ها رو انجام میدی آخرش جواب همه آزمایش ها رو میبری ساختمان طب صنعتی اونجا تست ریه و پزشک طب صنعتی رو زیارت می کنی والسلام آخرش هم جواب طب صنعتی رو خود بیمارستان میفرسته شرکت نفت مناطق مرکزی پیش آقای قناد. کلا ۲ الی ۳ روزی وقت برای این کارا بگذار
  موفق باشی

  پاسخ دادن

 14. موسی

  ره روز مصاحبه هم مسئول منابع انسانی گفت هر کی قبل از 1393/02/05 مدرک بالاتر داشته و با مدرک پایین تر شرکت کرده خودش بیاد بیرون و کسانی هم که بعد 1393/02/05 مدرک گرفتن طبق دفترچه آزمون مشکلی نداره.

  پاسخ دادن

 15. عدم شرکت در گروه شغلی با مدرک پایین تر(لطفا تایید کنید)

  سلام بچه ها یه نکته خیلی مهم :
  طبق دفترچه آزمون باید با آخرین مدرک تحصیلی تا تاریخ ۱۳۹۲/۰۲/۰۵ شرکت میکردید و اگر آخرین مدرک تحصلیتون تا تاریخ 1392/02/05 کارشناسی بوده و در روز آزمون کتبی با کاردانی شرکت میکردین در هر مرحله که باشید حتی شروع به کار کرده باشین استخدام تان لغو می شود چون یک بند مهم از دفترچه را رعایت نکردین . البته کسانی هم که بعد روز آزمون کتبی مثلا 1393/02/07 مدرک بالاتر گرفتن طبق دفترچه آزمون نمی توانستند با مدرکی با این تاریخ در این آزمون شرکت کنند.
  طبق بند 4 از تذکرات مهم مدرک تحصیلی صفحه 5 دفترچه آزمون نفت:
  صرفا داوطلبانی که مدرک تحصیلی معتبر خود را تا تاریخ برگزاری آزمون کتبی اخذ نموده باشند مجاز به ثبت نام و شرکت در این آزمون خواهند بود همچنین داوطلبان ذکور نیز جهت شرکت در آزمون استخدامی می بایست کارت معافیت یا پایان خدمت و ظیفه عمومی خود را تا تاریخ برگزاری آزمون کتبی اخذ نموده باشند.
  همچنین در بخش مهم سوالات متداول سایت آزمون نفت در اسفند ماه 91 ذکر شده است:
  سوال : من دانشجوی ترم8 هستم و مدرک تحصیلیم را تا روز آزمون کتبی نمیتوانم بگیرم.وهنگام ثبت نام معدل کلّ را ندارم،ایا می توانم ثبت نام کنم چگونه؟با معدل میانگین 7 ترم؟
  پاسخ : مدارک مورد نیاز در صورت قبولی در روز مصاحبه استخدامی کنترل می گردند لیکن تاریخ فارغ التحصیلی می بایست تا تاریخ برگزاری آزمون کتبی باشد.
  همچنین یکی دیگر از سولات شرکت کنندگان:
  سوال : با عرض سلام اینجانب طبق صحبتی که با مسئولین آموزش دانشگاه خود داشته ام تا تاریخ 5 اردیبهشت فارغ التحصیل میشوم ولی تاریخ دقیق فراغت از تحصیل هنوز مشخص نیست در فرم ثبت نام چه تاریخی را باید بنویسم
  پاسخ : تاریخ فراغت از تحصیل می بایست تا روز برگزاری آزمون باشد.
  اینها همه نشان از مهم بودن این نکته دارد که کسی در روز برگزاری آزمون کتبی با مدرک بالاتر در گروه شغلی با مدرک پایین تر شرکت نکرده باشد.
  کسانی هم که ترم آخرشان بوده و طبیعتا خرداد یا تیرماه با مدرک بالاتر فارغ التحصیل شده اند هیچ نگران نباشند
  چون تا تاریخ 1393/02/05 اصلا نمی توانستند مدرک جدید بگیرند و بایستی با همان مدرک آخرین مدرک خود تا روز برگزاری آزمون کتبی شرکت می کردند تاریخ فارغ التحصیلی ملاک عمل تا 1393/02/05 بوده است.
  اگر این نکته را رعایت نکرده باشین مطمئن باشید استخدام شما در هر مرحله ای لغو می شود حتی گزینش یا حین کار.

  پاسخ دادن

 16. خوشبین

  سلام.من کاردانی هستم و میگن سال دیگه باید مراحل رو بگذرونم ولی من خوشبینم،چون هم طب صنعتی میفته تو هوای خوبی.هم برای مصاحبه عقیدتی وقت بیشتری دارم.هم وقتی مراحل تموم شد دیگه زیاد منتظر دوره نمیمونم.
  شما هم نیمه پر لیوان خودتون رو ببینید.

  پاسخ دادن

 17. هیوا رزازی

  سلام،لطفا هر کی میتونه به سوالم جواب بده
  دوستان نفت و گاز غرب معرفی نامه طب صنعتی رو کجا و کی تحویل گرفتید وآیا این معرفی نامه رو باید به آقای باقری تحویل داد و برای چی؟
  و اینکه قسمت هایی که تو بیمارستانند نوبت باید بگیریم،ولی آیا قسمت هایی که تو طب صنعتی هستند هم نوبت میخواهند؟مثل:1-پرستاری(اسپیومتری،نوارقلب و …) 2-منشی پزشک طب صنعتی جهت تست 3- معاینه پزشکی توسط پزشک طب صنعتی.
  ممنون.

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را بیان کن

 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.