استخدام استانداری کرمانشاه سال ۹۴ (جذب ۲۵۶ متخصص)

۹ روز قبل ۱۳۲ نظر

استخدام استانداری کرمانشاه سال ۹۴

برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات در یک صفحه اینجا کلیک کنید

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی استانداری ها اینجا کلیک نمایید

 خبر ۳۰ آبان ۹۴ – جذب ۲۵۶ متخصص و کادر درمان در کرمانشاه

خبرگزاری ایرنا : رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از جذب ۱۸۰ نیروی کادر درمان و ۷۶ متخصص در استان خبر داد.
حسین کریم روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: وزارت بهداشت به تازگی مجوز استخدام ۱۸۰ نفر را به دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه داده و ما هم در راستای رویکرد تمرکززدایی در دانشگاه مصوب کردیم که جذب این نیروها در درجه اول در شهرستان های مرزی استان (ثلاث باباجانی، قصرشیرین و گیلانغرب) و در گام دوم سایر شهرستان های استان صورت گیرد.
وی تاکید کرد که هیچ نیروی در مرکز استان جذب نمی شود.
کریم همچنین درباره مشکل کمبود متخصص در مراکز درمانی شهرستان های استان گفت: این یک مشکل کشوری است و نمی توان آن را آنی حل کرد و اقدامات کنونی همچون افزایش پذیرش دستیاری برای افزایش تعداد متخصصان هم طی چند سال آینده جواب می دهد.
وی خبر داد که با وجود این مشکلات، امسال توانسته ایم ۷۶ متخصص جذب کنیم که شرط اول آن هم خدمت در شهرستان های استان بوده است مگر افراد رتبه داری که برای عضویت هیات علمی پذیرش شده اند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت که متخصصان رتبه دار قبلا ترجیح می دادند که در دانشگاه های تهران، اصفهان و تبریز و… خدمت کنند اما امسال خوشبختانه چند متخصص رتبه دار کرمانشاهی از جمله در رشته های رادیولوژی، روانشناسی، داخلی و قلب به استان آمده اند که قاعدتا باید در مرکز استان از توان آنها استفاده کنیم.
به گفته کریم جذب این متخصصان در مرحله تقسیم است.
همچنین با هدف تکمیل کادر هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، روابط عمومی این دانشگاه هم اطلاعیه ای را در رسانه ها منتشر و از دارندگان مدارک تخصص و فوق تخصص رشته های بالینی Ph.D و کارشناسی ارشد رشته های علوم پایه پزشکی، داروسازی، پیراپزشکی و بهداشت که متعهد به خدمت به وزارت متبوع هستند، دعوت کرده است تا تقاضای خود را تا ۲۶ آذر ماه به معاونت آموزشی دانشگاه ارسال کنند.
این معاونت در ساختمان شماره ۲ دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به نشانی بلوار شهید بهشتی روبروی بیمارستان طالقانی قرار دارد.
همچنین از متقاضیان خواسته شده که به همراه تقاضای خود، شرح حال کاملی از سوابق فعالیت های علمی، پژوهشی، فهرست آثار، تالیفات، فتوکپی شناسنامه، مدارک تحصیلی، نشانی و شماره تماس خود را ارسال کنند.
یکی از مشکلات عمده در مراکز درمانی و بیمارستان های شهرستان های کرمانشاه، کمبود متخصص و کادر درمانی است.
در این بیمارستان اغلب تخصص ها یا وجود ندارند یا اینکه متخصص آن رشته، تنها یک یا ۲ روز در هفته در بیمارستان حضور دارد.
این مشکل با توسعه و تاسیس بیمارستان ها ممکن است بیشتر هم بشود.
به گفته رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، طی یک سال آینده دست کم سه بیمارستان اسلام آباد، پاوه و صحنه و چندین کلینیک در شهرستان های استان به بهره برداری می رسد


خبر ۱۷ شهریور ۹۴- ۴ هزار نفر در استان کرمانشاه صاحب شغل می‌شوند

خبرگزاری مهر : مدیر صندوق کارآفرینی امید استان کرمانشاه گفت: پیش بینی می شود باجذب اعتبارات تاپایان امسال تعداد ۴ هزار نفر صاحب شغل شوند.
به گزارش خبرنگار مهر، مسعود خاکسار در نشستی خبری با اصحاب رسانه که ظهر امروز یکشنبه در کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: صندوق کارآفرینی امید با رویکرد پرداخت تسهیلات بدون سود و تنها با اخذ کارمزد ۴ درصد در بخش ازدواج و اشتغال به جوانان جویای کار و با هدف ایجاد اشتغال پایدار برای آنها فعالیت می‌کند.
خاکسار مشکل بزرگ استان کرمانشاه در زمینه اشتغال را بی‌رغبتی افراد به کار مشارکتی و گروهی دانست و افزود: در این رابطه محور پرداخت تسهیلات در صندوق امید در بحث گردشگری و کار مشارکتی منجر به اشتغال پایدار است و در این رابطه تفاهم نامه‌ای با میراث فرهنگی استان در بحث پرداخت تسهیلات تا سقف یک میلیارد ریال به افراد جویای کار در بخش بوم گردشی امضا شده است.
وی از پرداخت ۲ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی در بخش گردشگری به افراد جویای کار در استان کرمانشاه خبر داد و گفت: از مهم ترین کارهای ما پرداخت قرض‌الحسنه ازدواج به جوانان است که در این رابطه از ابتدای سال تاکنون مبلغ ۲۸ میلیارد و ۷۰ میلیون تسهیلات قرض‌الحسنه برای ۷۶۲ مورد ازدواج در استان پرداخت شده است.
خاکسار حداکثر زمان پرداخت تسهیلات ازدواج از مدت ثبت نام تا دریافت را یک هفته عنوان کرد و گفت: البته در صورتی که افراد تمام روند قانونی کار را رعایت کنند تسهیلات ظرف یک هفته در اختیارشان قرار می‌گیرد که به هر کدام از زوجین مبلغ ۳۰ میلیون ریال و در صورت بهره‌مندی از سهمیه شاهد و ایثارگر مبلغ ۶ میلیون تومان بر هرکدام از طرفین اعطا می‌شود.
کسی در صف انتظار دریافت وام ازدواج از صندوق کارآفرینی امید کرمانشاه نیست
وی با بیان اینکه هم اکنون کسی در صف انتظار دریافت وام قرض‌الحسنه ازدواج از صندوق کارآفرینی امید کرمانشاه نیست، افزود: در ۶ ماهه نخست سال گذشته به دلیل کمبود بودجه تنها ۳۹۰ میلیون ریال تسهیلات به ۱۰ فقره ازدواج در استان پرداخت شد و مجموع اعتبارات در حوزه تسهیلات ازدواج به در سال گذشته نیز ۴۲ میلیون تومان برای ۱۴ فقره ازدواج بود.
خاکسار از تلاش برای جذب اعتبارات بیشتر برای پرداخت تسهیلات ازدواج به جوانان در استان کرمانشاه تا پایان سال اشاره کرد و گفت: در گذشته مبلغ ۷ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال تسهیلات برای ۷۴ زوج دانشجوی دانشگاه آزاد کرمانشاه پرداخت شد و هم اکنون نیز در تلاش هستیم تا امکان پرداخت تسهیلات ۱۰ میلیون تومانی برای زوج‌های دانشگاه آزاد استان فراهم شود.
رشد ۴ برابری اعطای تسهیلات اشتغال‌زایی به استان کرمانشاه
وی از رشد ۴ برابری اعطای تسهیلات اشتغال به استان کرمانشاه خبر داد و گفت: از ابتدای سال تاکنون مبلغ ۹۱ میلیارد و ۲۶ میلیون ریال تسهیلات قرض‌الحسنه برای اشتغال جوانان در استان پرداخت و در مجموع برای ۱۱۵۴ نفر اشتغال ایجاد شده در حالیکه در ۶ ماهه نخست سال گذشته تنها ۲۰ میلیارد و ۸۹۰ میلیون ریال تسهیلات اعطا شد.
مدیر صندوق کارآفرینی امید استان کرمانشاه در ادامه بیکاری را یکی از معضلات اصلی این استان دانست افزود: سال گذشته مبلغ ۲۱۳ میلارد و ۴۶۹ میلیون ریال تسهیلات برای اشتغالزایی ۲۱۳۳نفر در استان پرداخت شد و هم اکنون ۷ پله در کاهش بیکاری استان ارتقا یافتیم.
خاکسار بیشترین پرداختی تسهیلات اشتغالزایی در استان کرمانشاه را مربوط به حوزه اشتغال خانگی افراد بیان کرد و گفت: امسال در بحث حمایت از اشتغال خانگی و شرکت‌های دانش بنیان و پرداخت‌های زنجیره‌ای به ویژه در مناطق روستانشین استان اقدامات قابل توجهی انجام شده است.
وی مشارکت‌های مردمی در مناطق روستایی استان کرمانشاه را امری لازم در پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه دانست و گفت: در طرح‌های مشارکتی استانداری، بنیاد توسعه و صندوق کارآفرینی امید استان متولی پرداخت تسهیلات و بررسی شرایط متقاضیان است.
مشکل بزرگ اشتغال کرمانشاه نداشتن بازار فروش است
خاکسار نداشتن بازار فروش را مشکل بزرگ اشتغال در استان کرمانشاه دانست و افزود: متاسفانه در زمینه فروش تولیدات با مشکل مواجه هستیم وامید داریم تا با اتخاذ تدابیر چرخه اقتصاد به حرکت درآید.
وی ابراز امیدواری کرد با اعطای تسهیلات قرض الحسنه صندوق کارآفرینی امید تا پایان امسال تعداد ۴ هزار جوان جویای کار در استان کرمانشاه صاحب شغل شوند و سعی ما برآن است تا ۱ ریال از تسهیلات تخصیص داده شده به استان برگشت داده نشود.
خاکسار ملاک پرداخت تسهیلات قرض الحسته را ایجاد اشتغال پایدار دانست و گفت: بازرسان ما تمام فعالیت‌های متقاضیان دریافت وام در قبل و حین و بعد از دریافت تسهیلات را رصد کرده و در صورت مغایرت با قوانین، عدم اجرای طرح آنان ثبت و تسهیلات برگشت داده می‌شود.
وی همچنین به طرح امید اشاره کرد و گفت: در این طرح کسبه و دارندگان جواز کسب در صورت سپرده گذاری در صندوق کارآفرینی امید استان به میزان سپرده خود تسهیلات قرض‌الحسنه بدون سود و تنها با کارمزد ۴ درصد دریافت می‌کنند و امکان دریافت تسهیلات تا سقف ۱۵۰ میلیون ریال وجود دارد.
مدیر صندوق کارآفرینی امید استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه وام‌های صندوق کارآفرینی امید به هیچ عنوان قابل انتقال نیست، گفت: حمایت از طرح‌های نوآورانه در دستور کار ما قرار دارد.


خبر ۱۴ شهریور ۹۴ –  ۳۳۰۰ نفر در تعاونی های کرمانشاه فعال هستند

خبرگزاری مهر : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه، بخش تعاون را بازوی دولت برای ایجاد اشتغال دانست و از شاغل بودن ۳۳۰۰ نفر در تعاونی های استان کرمانشاه خبرداد.
به گزارش خبرنگار مهر، داود یاوری در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه کرمانشاه، با اشاره به توجه دولت یازدهم به مقوله تعاون، گفت: توجه دولت به بخش تعاون باعث فراهم کردن زیرساخت های توسعه آن و به تبع آن کارآفرینی و ایجاد اشتغال شده است.
وی با اشاره سخنرانی اخیر مقام معظم رهبری و تاکیدات همیشگی ایشان بر اجرای سیاست های اقتتصاد مقاومتی، افزود: با توجه به فرمایشات معظم و له، بخش تعاون می تواند یکی از بهترین و مناسب ترین قالب ها برای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی باشد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه مردم را یکی از مهمترین اصل ها در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی دانست و تعامل با آنها و بخش تعاون برای اجرای این سیاست ها تاکید کرد.
وی افزود: بخش تعاون در یک سال و نیم اخیر از وضعیت خوبی نسبت به گذشته برخوردار شده و ما در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از هیچ کمکی برای احیای این بخش دریغ نکرده ایم.
یاوری، تعاون را بازوی دولت برای ایجاد اشتغال دانست و گفت: اگر تعاونی ها در این مسیر قدم بردارند و به روح تعاون اعتقاد داشته باشند دستیابی به عدالت اجتماعی مبتنی بر این بستر ممکن خواهد بود.
وی یکی از برنامه های دولت را تشکیل تعاونی های عمرانی در شهرستان ها دانست و گفت: بر این اساس با عضویت نیم درصد از جمعیت هر شهرستان در بخش تعاون امکان تاسیس تعاونی های عمران شهرستانی وجود دارد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه افزود: با تشکیل این شرکت ها و از محل منابع آنها می توان شهرستان ها را برخوردار و معضل بیکاری را در آنها حل کرد.
وی بر تولید محور بودن جامعه تاکید کرد و گفت: متاسفانه تاکنون قدری از فرهنگ کار غافل بوده ایم و اگر قرار است، فرهنگ کار ارزشمند باشد باید نظریه هایی در راستای ارزش تولید محور در مقابل یارانه بگیر ارائه شود.
یاوری تاکید کرد: هم چنین باید جامعه را از مصرف کالای خارجی دور کرد تا مصرف کالای داخلی رواج یابد و اگر حتی پوشاک مردم ما مصرف داخلی پیدا کند حدود ۵۰۰ هزار شغل ایجاد می شود.
وی یکی از مصداق های تولید داخلی را تعاونی ها دانست و گفت: با توجه به موارد مذکور، تشکیل تعاونی های توسعه عمرانی دانش بنیان مورد تاکید و حمایت است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از فعالیت بیش از ۹ هزار تعاونی در استان کرمانشاه خبرداد و گفت: حدود یک میلیون و ۱۰۰ هزار نفر در این تعاونی ها عضو بوده و زمینه شغلی برای سه هزار و ۳۰۰ نفر فراهم است.
وی شرکت هایی چون بیستون، مانیزان، شهربازی کرمانشاه و مرغ پرطلایی را از جمله تعاونی های فعال در استان برشمرد.
یاوری از تقدیر از دو شرکت تعاونی کرمانشاهی در جشنواره تعاونگران برتر کشور خبرداد.
وی هم چنین به ارتقا جایگاه کرمانشاه در بحث بیکاری از اول کشور به ششم کشور در بهار امسال اشاره کرد و آن را نتیجه هم افزایی مسئولین دانست.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه افزود: این صعود ۶ پله ای وضعیت مناسبی است اما هنوز هم مورد رضایت نماینده ولی فقیه در استان و سایر مسئولان نیست و برای بهبود این وضعیت باید تلاش بیشتری صورت گیرد.
وی، اعتقاد به خرد جمعی را همان تعاون دانست و بر تقویت روح تعاون در جامعه تاکید کرد.
یاوری گفت: اعتقاد به خرد جمعی چیزی است که اتفاق افتاده و نمود آن نیز هم افزایی در کاهش بیکاری است.
وی با اشاره به تشکیل شورای مهارت در ذیل کارگروه اشتغال استان بر اهمیت مهارت آموزی تاکید کرد و گفت: نیاز سنجی برای ارائه آموزش های مهارتی متناسب با نیاز بازار از جمله مصوبات این شوراست که نقش مهمی را در کاهش بیکاری ایفا می کند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه، به افزایش تعداد مراکز مشاوره اشتغال از سه مرکز به ۹ مرکز در سال ۹۴ اشاره کرد و از تدوین سند اشتغال استان نیز خبرداد که تا حد زیادی در بهبود وضعیت اشتغال استان موثر خواهد بود.
وی بر تغییر فرهنگ کار در استان و کشور تاکید کرد و نقش ائمه جماعات و روحانیت را در این موضوع بسیار موثر دانست.
یاوری افزود: در حوزه کار و رفع مشکل بیکاری باید راهکارها مشخص و به مردم ارائه شود که خود موجب ترغیب مردم در این زمینه خواهد شد.
وی تغییر الگوی اقتصادی را از اولویت های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برشمرد و گفت: این اداره کل از هر ایده ای در این زمینه استقبال می کند و سعی ما این است که با حمایت از بخش تعاون و تعاونی ها، رویکرد اشتغال در استان را دنبال کنیم.


خبر ۱۲ شهریور ۹۴ – ایجاد اشتغال پایدار با بهره گیری از ظرفیت‌های گردشگری در کرمانشاه

خبرگزاری مهر : به گزارش  خبرنگارمهر، ابراهیم رضایی بابادی، شامگاه چهارشنبه درنشست مشترک استانداری و معاونین سرمایه گذاری و برنامه ریزی سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کشور که با حضور سرمایه گذاران و فعالان بخش صنعت گردشگری استان کرمانشاه برگزار شد اظهار داشت: بر اساس برنامه ششم توسعه، محور اصلی توسعه گردشگری است و استان کرمانشاه در این زمینه پتانسیل های خوبی دارد.
وی با اشاره به اینکه کرمانشاه جزو استان های جاذب در حوزه گردشگری است، افزود: طی بازدیدی به همراه معاونین رئیس جمهوری از استان، همگی اتفاق نظر و تاکید داشتند  که کرمانشاه ظرفیت خوبی برای گردشگری دارد.
استاندارکرمانشاه با بیان اینکه از وضعیت اشتغال پایدار در حوزه گردشگری آگاهی کامل دارد، تصریح کرد: مجموعه و دستگاه های اجرایی وظیفه دارند از ظرفیت موجود در این عرصه استفاده کنند چرا که صنعت گردشگری محور اصلی توسعه استان در برنامه ششم توسعه است.
وی اولویت دولت را برای توسعه، بهره گیری از بازرگانی و گردشگری و سپس صنعت و کشاورزی دانست و افزود: بر اساس برنامه های کارشناسی و مطالعات مشخص سازمان مدیریت کشور همگی در برآیند پارامتری و ویژگی های استان کرمانشاه متفق القول هستند که محور اصلی توسعه بازرگانی، تجارت و گردشگری است.
رضایی بابادی با بیان اینکه، مسؤلین و عوامل گردشگری و صنایع دستی به مشکلات و مسایل این بخش اشراف بیشتری دارند، گفت: با همه اختیاراتی که وجود دارد این آمادگی را داریم که با حمایت از این بخش مسئولیت های مرتبط را به دست اندکاران گردشگری و صنایع دستی بسپاریم.
وی با اشاره به بخشی از سخنان معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور، مبنی بر اینکه در چندسال آینده باید به ظرفیت پذیرش ۲۰ هزار گردشگر برسیم افزود: در این عرصه باید وارد عمل شد و همه تلاش در راستای ایجاد شغل پایدار در این حوزه انجام شود تا گردشگر افزایش پیدا کند.
استاندار کرمانشاه، با اشاره به اینکه در اولین تور افتتاحیه تونس حضور داشته و از نزدیک شاهد فعالیت های آنها بوده است، گفت: در یکی از روستاهای این منطقه صنایع گردشگری که قابل مقایسه با وسایل و آثار فاخر استان نبود توریست و گردشگری فراوانی را به خود جذب کرده بود در حالی که ما باظرفیت و کیفیت بیشتری می توانیم این صنعت را در استان توسعه دهیم.
رضایی بابادی تاکید کرد: برنامه ریزی در جهت رونق گردشگری به زمان وتلاش زیادی نیاز دارد و یکی از محورهای اصلی اشتغال آفرینی می تواند محسوب شود که امیدواریم هر چه سریعتر شاهد آن باشیم.


خبر ۱۱ شهریور ۹۴ – ۲۹هزار نفر در ۲۳۳۶ تعاونی استان کرمانشاه اشتغال دارند 

خبرگزاری تسنیم : داوود یاوری در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با بیان اینکه عمده تعاونی‌های این استان در مناطق مرزی قرار دارد اظهار داشت: آموزش‌های فنی و حرفه‌ای به مهارت‌آموزی و ایجاد شغل در این استان کمک شایانی کرده است.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه افزود: به کمک آموزش‌ها فنی و حرفه‌ای ۲۰۰ نفر از افراد فاقد مهارت و ۳۰۰ نفز از مقرری بگیران در بخش‌های تولیدی و خدماتی جذب بازار کار شده‌اند.
یاوری از کاهش چشمگیر جلسات کمیسیون امنیت کارگری در استان کرمانشاه در دو سال اخیر خبرداد و بیان کرد: این کاهش با هم‌افزایی، همدلی و مشارکت مناسب شرکای اجتماعی تحقق یافته است و در حال حاضر ۲۲۰ تشکل کارگری و کارفرمایی در تصمیم‌گیری‌های مربوطه حضور دارند.
وی با اشاره به اینکه اعتبارات مصوبات سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه ۱۰۰ میلیارد تومان است، گفت: از میزان این اعتبارات تاکنون تنها یک پنجم تخصیص و جذب شده است و کارگروه اشتغال استان نیز ۴۰ میلیارد تومان بیش از مبلغ مذکور برای ایجاد اشتغال در کرمانشاه مصوب کرده است.
یاوری از فعالیت ۹ مرکز اطلاع‌رسانی و کارآفرینی در استان کرمانشاه خبر‌داد و اظهار کرد: در سال گذشته شش مرکز اطلاع‌رسانی و کارآفرینی برای ارتقاء توانمندی و ایجاد شغل به مجموع مراکز استان کرمانشاه افزوده شد.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه پیرامون نظارت بر فعالیت تعاونی‌ها گفت: با سه هزار و ۳۶۵ مورد بازرسی توسط اتحادیه‌ها، اتاق تعاون و دیگر ارگان‌های مربوطه فعالیت تعاونی‌های استان بررسی و نظارت شده است.
یاوری عنوان کرد: چهار هزار و ۶۰ مورد بازرسی در حوزه حسن اجرای فعالیت‌ها و ۴۲ مورد بازرسی در حوزه کارهای سخت انجام شده است.
وی از برگزاری کارگاه آموزشی برندسازی کرمانشاه برای نخستین بار در سطح کشور خبرداد و بیان کرد: یک شرکت تعاونی توسعه عمرانی در شهرستان سنقر و کلیایی ثبت شده است و شش شرکت دیگر نیز در سایر شهرستان‌ها استان در حال ثبت هستند.


خبر ۲۴ مرداد ۹۴ – اشتغال زایی ۷۵۰۰ نفر توسط شرکت شهرک های صنعتی کرمانشاه

کرمانشاه – ایرنا – مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی کرمانشاه با بیان اینکه صنایع کوچک و متوسط دولتی با سرمایه گذاری اندک ۲۴ درصدی توانسته اند ۴۸ درصد در حوزه صنعت اشتغال زایی کنند افزود: این صنایع برای هفت هزار و ۵۰۰ نفر در استان اشتغال زایی کرده اند.
به گزارش خبرنگار ایرنا شاپور قنبری روز یکشنبه در نشست خبری به مناسبت ۲۱ مرداد سالروز حمایت از صنایع کوچک افزود: این میزان اشتغال زایی در صنایع کوچک و دولتی با سرمایه گذاری پنج میلیارد و ۲۰۸ میلیون ریال همراه بوده است.
وی اظهار کرد: دو هزار و ۲۹۰ هکتار زمین در اختیار داریم که به فراخور نیاز هر شهرستان قسمتی از آن در مرحله عملیاتی قرار می گیرد.
وی با بیان اینکه از این میزان یک هزار و ۳۵۴ هکتار زمین صنعتی برای ایجاد زیرساخت ها عملیاتی شده ادامه داد: از این میزان ۸۲۱ هکتار زمین صنعتی خروجی داشتیم که ۴۲۲ هکتار از آن به متقاضیان برای سرمایه گذاری واگذار شده است.
قنبری افزود: ۹۸ هکتار از ۴۲۲ هکتار زمین واگذارشده به صورت زمین خالی و یا دیوارکشی شده رها شده که برای بازپس گیری آن ۸۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.
وی اظهار کرد: ۲۰ شهرک صنعتی دارای برق و ۱۳ شهرک استان دارای گاز هستند که درصدد هستیم تعداد شهرک های دارای گاز را به ۱۵ شهرک برسانیم.
وی با تاکید براینکه هدف ما در توسعه واحدهای صنعتی، رعایت ضوابط زیست محیطی است ادامه داد: احداث تصفیه خانه برای پساب های صنعتی در دست اجراست به گونه ای که اکنون سه هزار و ۸۵۰ مترمکعب در شبانه روز تصفیه خانه در حال بهره برداری داریم که تصفیه پساب نزدیک به ۷۸ درصد از واحدهای صنعتی در حال بهره برداری را انجام می دهد.
قنبری افزود: درصدد ایجاد فضای سبز در شهرک های صنعتی هستیم که هر واحد صنعتی موظف است ۱۵ درصد از فضایی که در اختیار آنها گذاشته شده به فضای سبز اختصاص دهند.
قنبری تصریح کرد: در بخش نرم افزاری، توسعه صنعتی واحدهای صنعتی به صورت شبکه ای دنبال می شود که این امر موجب هم افزایی خواهد شد.
شناسایی ۱۰ خوشه صنعتی در استان
به گفته وی خوشه های صنعتی یکی از مدل ها و اشکال توسعه شبکه های واحدهای صنعتی است که اکنون در استان ۱۰ خوشه صنعتی با قابلیت توسعه شناسایی شده که چهار خوشه وارد مرحله عملیاتی شده است.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی کرمانشاه یادآور شد، برای اینکه واحدهای صنعتی عملیاتی شوند باید از حوزه رقابت و فناوری اطلاع داشته باشند که به همین منظور مرکز خدمات کسب و کار کرمانشاه در شهرک صنعتی بیستون دایر شده است.
وی افزود: این مکان محل استقرار مشاورین صنعتی است و هر کدام از مشاوران مستقر به فراخور مشکل هر واحد به بررسی جداگانه ای خواهند پرداخت.
برگزاری ۵۱ تور صنعتی در استان
قنبری با تاکید براینکه برخی از شهرک ها و واحدهای صنعتی با قوانین کار آشنا نیستند اظهار کرد: به همین منظور یک بسته آموزشی برای کارآفرینی و آشنایی با قوانین کسب و کار به این واحدها داده می شود و تاکنون ۲۳۴ دوره آموزشی برگزار شده است.
وی با اشاره به برگزاری ۵۱ تور صنعتی در استان اعلام کرد: پنج هزار و ۲۲۵ نفر خروجی این دوره های آموزشی بوده است.
قنبری با اشاره به وضعیت نامعلوم شهرک فناوری به دلیل اختصاص نیافتن اعتباری کافی ادامه داد: این پروژه از محل مصوبات سفر رهبری به استان بوده است.
قنبری با تاکید براینکه صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران نماد حمایت از صنایع کوچک و متوسط هستند ادامه داد: شرکت شهرک های صنعتی استان به نمایندگی از سازمان مرکزی در استان وظیفه اصلی حمایت از این صنایع را برعهده دارد.


خبر ۱۷ مرداد ۹۴ – سهمیه استخدامی خانواده‌های شاهد و ایثارگر کرمانشاه تا پایان سال تکمیل شود 

خبرگزاری تسنیم : به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، یونس مرادی در شورای هماهنگی ایثارگران استانداری که امروز در استانداری کرمانشاه برگزار شد، با اشاره به هزینه‌های درمانی جانبازان قطع عضو، اظهار داشت: در حال حاضر از سوی امور ایثارگران خدمات درجه دو و سه به جانبازان ارائه می‌شود که براساس قانون پنجم توسعه پرداخت تمامی هزینه‌های درمانی در خدمات درجه یک باید پرداخت شود.
وی به کثرت فرزندان ایثارگر و شاهد غیرشاغل در استان کرمانشاه اشاره و عنوان کرد: براساس برنامه پنجم توسعه تمامی دستگاه‌های اجرای موظف هستند که حداقل ۲۵ درصد از سهمیه استخدامی خود را از فهرست بنیاد شهید تکمیل کنند و براین اساس باید با اتمام برنامه پنجم توسعه در پایان سال ۹۴ ظرفیت ۲۵ درصد تکمیل و موانع اجرایی رفع شود.
مرادی با اشاره به عدم اجرای قانون سهمیه ۲۵ درصدی اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر، عنوان کرد: براساس مواد ۳۰ و ۳۱ قانون جامع خدمات‌رسانی ایثارگران باید از طریق وزارت رفاه و سایر دستگاه‌ها با اعمال مشوق‌های پیش‌بینی شده برای اجرای قانون ۲۵ درصد اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر در بخش خصوصی اقدام شود.
وی با بیان اینکه ۲۵ درصد فوق‌العاده ایثارگری کارکنان شاهد و ایثارگر در دستگاه‌های دولتی براساس قانون جامع خدمات‌رسانی ایثارگران در برخی از دستگاه‌ها و سازمان‌ها اجرا نمی‌شود، افزود: دلیل عدم اجرای این رویه را فقدان آیین نامه یا بودجه و امکانات اعلام کرده‌اند و تاخیر اجرای این قانون از سال ۹۱ تاکنون جایز نیست.
مرادی با اشاره به اینکه سن بالای والدین شاهد و ایثارگر و جانبازان بیش از ۷۰ درصد سبب تشدید ضایعات می‌شود، گفت: با این شرایط هزینه‌های درمان در محل سکونت، هزینه‌های نگهداری و اعزام به مراکز درمانی نیازمند توجه ویژه‌ای است تا خدمات ارائه شده متناسب با شرایط این افراد باشد.
وی با بیان اینکه براساس قانون جامع خدمت‌رسانی به ایثارگران شرکت‌های دولتی و خصوصی هواپیمایی، راه‌آهن و کشتیرانی با ارائه کارت ایثارگری یا معرفی بنیاد شهید مکلف به اعمال ۵۰ درصد تخفیف بلیت هستند، افزود: این بخش تنها در بخش هواپیمایی ایران ایر و آسمان انجام می‌شود که اجرای آن در بخش خصوصی نیازمند پیگیری است.
مرادی با اشاره به اینکه در راستای تکریم خانواده‌های شاهد و ایثارگر در تعطیلات نوروز و تابستان مطابق برنامه فرهنگیان برای رفاه این افراد نیز تدابیری اندیشیده شود، عنوان کرد: دستگاه‌های اجرایی براساس قانون باید ۲۰‌درصد از اعتبارات فرهنگی خود را صرف فعالیت‌های ترویج فرهنگ ایثار و شهادت کنند و نحوه این هزینه باید مورد بررسی بیشتر قرار گیرد.


خبر ۹ تیر ۹۴ – رقم اشتغال صنعتی کرمانشاه باید به ۲۰۰ هزار نفربرسد

کرمانشاه- دبیرکل خانه صنعت و معدن استان کرمانشاه گفت: ۲۸ هزار نفر اشتغال در حوزه صنعت رقم پایینی است و اشتغال استان کرمانشاه در این بخش باید به ۲۰۰ هزار نفربرسد.
به گزارش خبرنگار مهر، محمد دانش نیا، عصر دوشنبه در نشست خبری با خبرنگاران، تحریم ها را موانع پیش روی صنعت در سال های اخیر دانست و گفت: این موضوع باعث شد همه سرمایه ها به سمت بازاهای واسطه ای و دلالی رود که نه تنها مولد اشتغال نبوده بلکه باعث رکود سرمایه گذاری بلند مدت در بخش تولید می شود.
دبیرکل خانه صنعت و معدن استان کرمانشاه، رکود فعلی بخش صنعت و تولید را ناشی از فرار سرمایه ها از این بخش و سوق دادن آنها به سمت بازارهای دلالی دانست.
وی خواستار حمایت سرمایه گذاران از بخش تولید شد و استان کرمانشاه را یک ظرفیت مناسب برای این موضوع دانست.
دبیر کانون کارفرمایان کرمانشاه با بیان اینکه هم اکنون استانی مانند یزد  یکی از قطب های  تولید محصولات جالیزی است گفت: این استان امکانات چندانی ندارد اما در این زمینه موفق عمل کرده و محصولات خود را از مرزهای قصرشیرین صادر می کند اما ما که هم جوار این مرز هستیم از این ظرفیت استفاده کافی را نمی بریم.
وی بر فرهنگسازی در زمینه کارآفرینی تاکید کرد و گفت:  مردم باید بدانند که دولت امکان سرمایه‌گذاری و ایجاد شغل برای همه را ندارد و خود مردم باید کارآفرین بوده و بتوانند در نتیجه تلاش خود توسعه و اشتغال ایجاد کنند.
وی کرمانشاه را یکی از مراکز تجاری در گذشته عنوان کرد و گفت: متاسفانه هم اکنون کمتر کسی در این استان وارد حوزه سرمایه گذاری می شود.
دبیرکل خانه صنعت و معدن کرمانشاه، مرز عراق را یک ظرفیت خوب برای تجارت در کرمانشاه و صادرات کالا دانست که باید مورد توجه قرار گیرد.
وی تصریح کرد: ما برای ۵۰ سال در عراق و کشورهایی چون سوریه بازار مصرف داریم که باید از این ظرفیت استفاده شود.
دانش نیا، به  تلاش ترکیه برای قبضه بازار عراق اشاره کرد و گفت: نباید این بازار را از دست داد و ظرفیت بسیار خوبی برای استان کرمانشاه است.
وی فعال کردن واحدهای راکد را نوید بخش رفع مشکلات صنعت دانست و گفت: فعال کردن یک واحد راکد به اندازه احداث پنج واحد جدید سخت است چرا که واحد جدید براساس مطالعات جدید احداث می شود و واحدهای راکد اینگونه نیست.
دبیرکل خانه صنعت و معدن کرمانشاه، اشتغال در صنعت را مولد اشتغال در سایر حوزه ها دانست و گفت: ۲۸ هزار نفر اشتغال در صنعت رقم کمی است و باید به ۲۰۰ هزار نفر افزایش یابد.


خبر ۹ خرداد ۹۴ – نقش مهارت آموزی در ایجاد اشتغال و رفع بیکاری استان کرمانشاه

خبرگزاری مهر : کرمانشاه- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمانشاه، بر نقش مهارت آموزی در ایجاد اشتغال و رفع بیکاری استان کرمانشاه تاکید کرد.
به گزارش خبرنگار مهر، داوود ناصری امید ظهر شنبه در دهمین جلسه شورای مهارت استان که در محل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمانشاه برگزار شد گفت: تاکنون ۱۰ جلسه کارشناسی شورای مهارت در استان کرمانشاه و ۲۵ جلسه کمیته مهارت نیز در شهرستان های استان کرمانشاه تشکیل شده است.
وی افزود: طی جلسات برگزار شده ۴۶ مصوبه در شورای مهارت استان و ۱۴۵ مصوبه در کمیته های شهرستانی تشکیل شده است.
ناصری امید با یادآوری اینکه شورای مهارت استان کرمانشاه طی سال گذشته تشکیل شده است گفت: هدف از تشکیل این شورا تقویت مهارت و تبیین نقش آن در ایجاد اشتغال است که مصوبات زیادی را نیز درپی داشته است.
وی سیاست آموزش را مبتنی بر سند توسعه استان دانست که در شورای مهارت مطرح و در ۱۴ آیتم عنوان شده است.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمانشاه، به اهم مصوبات این شورا اشاره کرد و گفت: توزیع اعتبارات آموزشی در استان، معرفی افراد نیازمند مهارت آموزی از سوی دستگاه ها، جلوگیری از موازی کاری در امر آموزش، برگزاری همایش یک روزه آموزش و نقش آن در صنایع و تشکیل کمیته مهارت در شهرستان ها از جمله مصوبات شورای مهارت استان است.
ناصری امید در ادامه بر تدوین سند مهارتی استان تاکید کرد و خواستار ارائه گزارش عملکرد دستگاه های مختلف طی برگزاری جلسات شورای مهارت استان شد.
وی بار دیگر به نقش مهارت در رفع مشکل بیکاری استان اشاره و بر ترویج مهارت آموزی در جامعه تاکید کرد.


خبر ۲ خرداد ۹۴ – استان در رشته‌های فنی با کمبود فارغ‌التحصیل مواجه است

خبرگزاری ایسنا : معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کرمانشاه با بیان اینکه بسیاری از دانشجویان کرمانشاهی فارغ‌التحصیل رشته‌های نظری هستند، گفت: استان کرمانشاه در رشته‌های فنی با کمبود فارغ‌التحصیل روبرو است.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه کرمانشاه، هدایت حاتمی در مراسم تجلیل از اساتید و دانشجویان برتر دانشگاه علمی و کاربردی فنی و حرفه‌ای استان، اظهار کرد: ایجاد تناسب میان دانشجویان رشته‌های فنی و نظری در این استان نیازمند بازنگری و ارائه راهکار است.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کرمانشاه با اشاره به اینکه جامعه برای رفع مشکلات بیکاری به کارآفرین نیاز دارد، افزود: مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای و علمی و کاربردی با همکاری صنعتگران مهمترین نقش را در نزدیک ساختن حوزه علمی و اجرایی در جامعه بر عهده دارند.
حاتمی خاطرنشان کرد: امروزه فاصله و جدایی مسیر دانشگاه و صنعت به مفهوم عام جامعه از مشکلات اساسی کشور و به ‌ویژه استان کرمانشاه است.
وی از راه اندازی دومین مرکز استارت آپ کشور در استان کرمانشاه خبرداد و افزود: این مرکز که پس از تهران تنها مرکز استارت آپ کشور خواهد بود، بزودی در استان کرمانشاه با هدف شناسایی نخبگان استان و رسیدن به راهکارهایی برای توسعه استان راه اندازی می شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کرمانشاه همچنین با تاکید بر معضل بیکاری موجود در استان، راه اندازی مرکز استارت آپ را آغازی برای ارائه راهکارهای مناسب در رفع این مشکل برشمرد.
وی تصریح کرد: با راه‌اندازی مرکز استار‌تاپ و ارائه الگوها و مدل‌های جدید کسب و کار توسط نخبگان جذب شده در این مرکز می توان به ایجاد اشتغال در استان و اشتغالزایی امیدوار بود و این مرکز می تواند نقش مهمی را در این زمینه ایفا کند.
حاتمی عدم هماهنگی بین دستگاه های اجرایی را از مشکلات کشور و استان برشمرد و افزود: باید بین دستگاه های مختلف هم افزایی و تعاملی ایجاد شده تا این ناهماهنگی برطرف شود.
وی در ادامه بر حمایت از شرکت های دانش بنیان تاکید کرد و گفت: هم اکنون هشت مرکز رشد در استان کرمانشاه فعالیت داشته وشرکت های موجود در این مراکز رشد با بهره گیری از حمایت صندوق کار آفرینی مهر و امید می توانند در رفع مشکل بیکاری استان کمک کننده باشند.
معاون استاندار کرمانشاه از اجرای ۱۰۰ پروژه در حوزه ITبه عنوان زیرساخت اجرای پروژه استان مجازی خبرداد و گفت: برای این موضوع به دنبال جذب سرمایه گذار خصوصی در داخل و خارج استان هستیم که بتوانیم هر چه سریعتر پروژه استان مجازی را در استان عملیاتی و به نتیجه برسانیم.
وی از فعالیت چهار کنسرسیوم بزرگ در حوزه IT در استان خبرداد که طی ماه های گذشته تشکیل شده اند و گفت: این کنسرسیوم ها می توانند نقش مهمی در اجرای پروژه های ذکر شده برای تبدیل استان به استان مجازی داشته باشند.
حاتمی مهمترین چالش پیش روی استان را اشتغال عنوان کرد و مهارت را حلقه واسط برای ایجاد ارتباط مناسب بین دانشگاه و بازار کار دانست که باید در اولویت کار دانشگاه ها قرارگیرد.
وی افزود: استان کرمانشاه از نظر داشتن رشته‌های فنی ضعیف بوده و این موضوع یکی از مهمترین مشکلات فارغ التحصیلان برای بازار کار است که از مهارت کافی برخوردار نیستند.
حاتمی بار دیگر بر تربیت دانشجویان ماهر، متخصص و تکنسین توسط دانشگاه‌ها تاکید کرد و گفت: برای توسعه استان نیازمند کارآفرینانی با روحیه ایثارگری و همچنین مجهز به مهارت های فنی و مهارتی برپایه علم و دانش هستیم


استخدام در آتش نشانی های استان کرمانشاه

استانداری کرمانشاه برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداریهای استان از محل سهمیه استخدامی شماره ۱۲۶۷۲/۹۳/۲۲۵مورخ۲۳/۹/۹۳معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور و مصوبه تاریخ   ۱۵/۱۱/۹۳ شورای توسعه مدیریت  وسرمایه انسانی  شهرداری ها و دهیاریهای کشور؛ درنظر دارد تعداد ۹۸ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی ؛ عملی یا مصاحبه و گزینش بصورت پیمانی برای خدمت در شهرداری های :کرمانشاه – ماهیدشت- حمیل- گیلانغرب- جوانرود- هرسین از توابع استان کرمانشاه  استخدام نماید.

برای مشاهده آگهی و شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید

استخدام شهرداری های تازه تاسیس استان کرمانشاه در سال ۹۳

استانداری کرمانشاه بر اساس نامه شماره ۲۲۰/۹۲/۱۸۸۱۴ مورخ ۱۳۹۲/۱۱/۱۴ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور و مصوبه ۳۵۰۳۰ مورخ ۱۳۹۲/۱۲/۱۷ شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شهرداری ها و دهیاریهای کشور ؛در نظر دارد تعداد ۲۸نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی ؛ عملی یا مصاحبه و گزینش بصورت پیمانی برای خدمت در شهرهای تازه تاسیس استان استخدام می نماید.

برای دریافت نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری اینجا کلیک کنید

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی استانداری ها اینجا کلیک نمایید

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک نمایید

ردیفعنوان پست (شغل)رشته شغلیمحل جغرافیایی خدمتتعدادجنسیتشرایط احراز
۱حسابدارمتصدی امور دفتری بانه وره (۱)نفر –ریجاب (۱)نفر – گودین(۱) نفر – میانراهان (۱) نفر۴مرد زن دارا بودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه –دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم در یکی از رشته های حسابداری (کلیه گرایش ها ) – کامپیوتر (کلیه گرایش ها ) – فناوری اطلاعات و ارتباطات – مدیریت (کلیه گرایش ها )
۲ مسئول امور مالی و درآمدحسابداربانه وره (۱)نفر –ریجاب (۱)نفر – گودین(۱) نفر – میانراهان (۱) نفر۴مرد زن دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در رشته تحصیلی حسابداری (کلیه گرایش ها )
۳ مسئول امور عمرانیمهندسی راه وساختمانبانه وره (۱)نفر –ریجاب (۱)نفر – گودین(۱) نفر – میانراهان (۱) نفر۴مرد زن دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی عمران (گرایش مهندسی و مدیریت ساخت –گرایش سازه –گرایش سیستمهای اطلاعات جغرافیایی –عمران ) مدیریت پروژه و ساخت –طراحی محیط
۴آنش نشان (راننده)راننده وسائط نقلیه تند روی سنگین برای تصدی پست آتش نشان رانندهبانه وره( ۲)نفر –ریجاب (۲)نفر – گودین(۲) نفر – میانراهان (۲) نفر۸مرد دارا بودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه- داربودن گواهی نامه فوق دیپلم در یکی از رشته های مدیریت عملیات امداد و سوانح –مدیریت عملیات امداد و نجات – مدیریت امور امداد – ایمنی و آتش نشانی –مدیریت عملیات حریق وحوادث – پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و حوادث اطفاء حریق – امداد و نجات – بهداشت حرفه ای *دارا بودن گواهینامه رانندگی پایه یک برای داوطلبین این رشته الزامی است .
۵آتش نشانآتش نشانبانه وره (۲)نفر –ریجاب (۲)نفر – گودین(۲) نفر – میانراهان (۲) نفر۸مرد دارا بودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه –دارا بودن گواهی نامه فوق دیپلم در یکی از رشته های مدیریت عملیات امداد و سوانح – مدیریت عملیات امداد و نجات – مدیریت عملیات حریق و حوادث- پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و حوادث اطفاء حریق – امداد و نجات – بهداشت حرفه ای

الف – شرایط عمومی
۱- داشتن حداقل سن بیست سال تمام و حداکثر سی و پنج سال تمام
۲- داشتن تابعیت ایران
۳- دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافیت قانونی برای مردان
۴- عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانی
۵- نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
۶- نداشتن ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی به موجب آراء مراجع قانونی
۷- داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که در آن شغل استخدام می شود.
۸- دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی پایان دوره متوسطه
۹- اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اسای جمهوری اسلامی ایران
۱۰- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
ب – شرایط اختصاصی
۱- حداکثر سن داوطلبان در رشته شغلی آتش نشان ۲۵ سال و رشته شغلی آتش نشان راننده ۳۰ سال در زمان ثبت نام می باشد.
۲- داوطلبان رشته شغلی آتش نشان (راننده) می بایست دارای گواهینامه رانندگی پایه یک در زمان ثبت نام باشند.
۳- داوطلبانی که دارای کارت معافیت پزشکی می باشند و همچنین معلولین مجاز به شرکت در رشته شغلی آتش نشان و راننده وسائط نقلیه سنگین (برای تصدی پست آتش نشان راننده ) نمی باشد .
۴- داوطلبان استخدام در رشته شغلی آتش نشان (برای تصدی پست آتش نشان ) و راننده وسائط نقلیه سنگین (برای تصدی پست آتش نشان راننده ) در صورت موفقیت در آزمون تخصصی می بایست در آزمون عملی نیز شرکت نمایند.
۵- داوطلبان نمی توانند از مستخدمین رسمی ؛ثابت و پیمانی سایر دستگاه های اجرایی و بازنشسته یا باز خرید خدمت باشند .
۶- پذیرفته شدگان نهایی موظفند حداکثر ظرف مدت ۱۰ روزکاری پس از اعلام رسمی دفتر نسبت به ارائه مدارک لازم و تکمیل پرونده و ارائه تعهد محضری ۷ ساله برای عدم هرگونه انتقال و ماموریت به سایر شهر داری ها و سازمان های وابسته و نیز دستگاه های اجرایی دیگر و همچنین عدم تغییر رسته شغلی در شهرداری تازه تاسیس اقدام نمایند .
۷- موارد زیر به شرط ارائه تاییدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد .
الف –داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل ( از تاریخ ۱۳۵۹/۶/۳۱لغایت ۱۳۶۷/۵/۲۹) به طور داوطلبانه خدمت نموده اند ؛به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه های نبر حق علیه باطل
ب- اعضای خانواده شهدا؛آزادگان ؛مفقود الاثرها ؛جانبازان (همسر –فرزند-پدر-مادر-خواهر و برادر ) تا میزان ۵ سال .
ج- داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروه های ضد انقلاب در آمده اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه
د-داوطلبانی که بصورت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه ؛موسسات و شرکت های دولتی ؛ بانک ها و شرکت های تحت پوشش آنها ؛شرکت های بیمه دولتی ؛شهرداریها ؛موسسات و شرکت های تابعه و وابسته به موسسات و شرکت های دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است و همچنین موسسات و شرکت های ملی و مصادره شده و موسساتی که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می کنند ؛ نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت های ملی و مصادره شده و موسساتی که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می کنند ؛نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت های تحت پوشش آنها از تاریخ ۱۳۵۷/۱۱/۲۲ به خدمت اشتغال داشته اند ؛ به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها.
ج – ثبت نام و مدارک مورد نیاز
۱-داوطلبین می توانند تنها در یک رشته شغلی و در شهرهای مختلف یک استان به ترتیب اولویتی که در هنگام ثبت نام اعلام می نمایند از طریق سایت استانداری و بصورت اینترنتی ثبت نام کنند.
۲- شروع ثبت نام از ساعت ۸ صبح روز چهار شنبه مورخ ۹۳/۰۵/۲۹ به مدت ۸ روز می باشد .
۳- داوطلبان استخدام می بایست عکس پرسنلی ۴*۳ خود را با عرض ۱۵۰ و ارتفاع ۲۰۰ پیکسل و با فرمت jpg و حداکثر ۲۰۰ کیلو بایت در رایانه اسکن نموده و آنرا در قسمت مربوط در سایت وارد نمایند .
۴- واریز وجه به مبلغ ۳۰۰۰۰۰ ریال به حساب ۰۱۰۷۸۱۰۷۸۱۰۰۸ بانک ملی سیبا بنام سازمان همیاری شهرداریهای استان کرمانشاه به عنوان حق شرکت در آزمون استخدامی داوطلبان استخدام ( ایثارگران از پرداخت ۵۰% مبلغ مذکور و فرزندان شاهد از واریز وجه مذکور معاف می باشند ) .واطلاعات فیش واریزی و سایر موارد را در قسمت مربوط به پرداخت وجه ثبت نام واد و نهایتاً پس از بررسی مجدد صحت اطلاعات درج شده و تایید مراتب توسط سایت ؛شماره رهگیری خود را برای پیگیری مراحل بعدی آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه اخذ و نزد خویش نگهداری نمایند .
۵- کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی از تاریخ ۹۳/۶/۱۹ لغایت ۹۳/۶/۲۰ از طریق سایت استانداری کرمانشاه به داوطلبان ارائه می شود
۶- زمان برگزاری آزمون روز جمعه مورخ ۹۳/۰۶/۲۱ ساعت ۹ صبح است و محل برگزاری آزمون بر روی کارت ورود به جلسه آزمون داوطلبان درج خواهد شد .
۷-مدارک مورد نیاز به شرح زیر می باشد :
۱- تکمیل فرم درخواست شغل
۲- تصویر آخرین مدرک تحصیلی
۳- تصویر صفحه اول شناسنامه (در صورت داشتن توضیحات کلیه صفحات )
۴- تصویر کارت ملی (دو رو)
۵- تصویر کارت پایان خدمت وظیفه عمومی
۶- مستندات ایثارگری ؛معلولان عادی ؛و سوابق پرداخت بیمه در شهرداری ها ؛ سازمان های وابسته و دهیاری ها
۷- تصویر گواهینامه رانندگی پایه یک برای داوطلبان رشته شغلی راننده وسائط نقلیه تند رو در پست آتش نشان (راننده)
د – مواد آزمون تخصصی
آزمون تخصصی در هر رشته شغلی به صورت چهار گزینه ای و به تعداد ۱۲۰ سوال به صورت کاربردی و تخصصی در حوزه رشته شغلی مربوط با احتساب نمره منفی با سقف ۱۰۰امتیاز می باشد.

برای دریافت نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری اینجا کلیک کنید

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی استانداری ها اینجا کلیک نمایید

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک نمایید

ه –اعلام نتایج
اسامی داوطلبان پذیرفته شده برای شرکت در آزمون عملی یا مصاحبه در سایت رسمی استانداری کرمانشاه بعد از برگزاری آزمون اعلام خواهد شد .
و –تذکرات
• در رابطه با سهمیه ایثارگران مطابق ضوابط مربوطه عمل خواهد شد.
• در هر مرحله از مراحل آزمون استخدامی مشخص شود که داوطلب اطلاعات خلاف واقع ابراز نموده است یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است ؛از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد .
• به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی پایین تر و بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین مدارک در رشته های غیر مرتبط و معادل (به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و گواهی مبنی بر ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر با ارزش علمی دارند ) ترتیب اثر داده نخواهد شد .داوطلبین می بایست در زمان ثبت نام آزمون تخصصی دارای کلیه مدارک مورد نظر در آگهی استخدام باشند
• انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل آزمون عملی یا مصاحبه و گزینش صورت می پذیرد.
• انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده (۵%) به ترتیب نمره کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده اند انجام خواهد شد .
• معلولین عادی به شرط کسب حد نصاب نمره لازم و دارا بودن شرایط مندرج در آگهی به ترتیب نمره مکتسبه از ۳% سهمیه قانونی مربوط برخوردار خواهند شد .


۸ اردیبهشت ۹۳ – استخدام ۳۰۱ مهندس ناظر کشاورزی در کرمانشاه

کرمانشاه، اظهار کرد: در راستای قانون استخدام مهندسان ناظر بخش کشاورزی، مجوز مربوطه در تاریخ ۱۲ بهمن سال ۹۰ به تصویب مجلس شورای اسلامی رسیده و ابلاغ شد که پس از تهیه دستورالعمل و ابلاغ از سوی وزارت جهاد کشاورزی دوهزار متقاضی در استان کرمانشاه در سامانه اعلام شده ثبت‌نام کردند.

وی افزود: براساس ضوابط اعلام شده متقاضیانی که مشمول بند واو ماده ۴۴ ایثارگران، سهمیه بهزیستی، کسانی که حداقل ۳۰ ماه سابقه قبولی آزمون ورودی ناظران توسط سازمان مهندسی کشاورزی و گواهینامه معتبر دوره‌های آموزشی از مراکز آموزشی دارند طبق تبصره ۴ معاف از شرکت در آزمون هستند و مجازند بقیه مراحل را با توجه به نیازمندی اعلام شده از سوی جهاد کشاورزی طی کنند.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه بیان کرد: با بررسی‌های به عمل آمده از دوهزار  متقاضی ثبت‌نام شده، تعداد ۵۶۵ نفر واجد شرایط معاف از آزمون تشخیص داده شد که از این تعداد ۴۷ نفر واجد شرایط بند واو ایثارگران، ۷ نفر واجد شرایط سهمیه ۳درصدی بهزیستی، ۵۲۱ نفر واجد شرایط تبصره ۴ که از جمع ۵۶۵ نفر ۱۹۹ نفر زن و ۳۶۶ نفر مرد بودند.
حیدری تصریح کرد: سهمیه استخدامی ادارات و مراکز وابسته به سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه به صورت متمرکز از طریق استان انجام شد که سهمیه اعلام شده در سال‌های ۹۱ و ۹۲ شامل مدیریت تعاون روستایی ۱۹ نفر، مدیریت عشایری ۶ نفر، اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری ۳ نفر، مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی یک نفر  و سازمان جهاد کشاورزی ۲۴۵ نفر بوده است.
وی با قدردانی از تلاش استاندار و معاون برنامه‌ریزی استانداری کرمانشاه در راستای همکاری و جذب اعتبارات برای انجام استخدامی‌های اخیر گفت: استان کرمانشاه در استخدام ناظران کشاورزی در سطح کشور پیشتاز است که این افراد اینک در مراکز خدمات جهاد کشاورزی با تحصیلات کارشناسی و کارشناسی ارشد در سمت‌های کارشناسی مشغول به خدمت هستند.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی تصریح کرد: برای تکمیل پرونده‌های ۲۶۴ متقاضی دیگر نیز در حال پیگیری هستیم که پس از اخذ دستورات لازم از سوی جهاد کشاورزی و تأمین اعتبارات، سعی می‌شود تا پایان امسال نسبت به جذب و بکارگیری این افراد نیز اقدام شود.
حیدری با اشاره به بکارگیری متقاضیان در شهرستان‌های محروم استان کرمانشاه افزود: امیدواریم با بکارگیری نیروهای توانمند، در راستای اقتصاد مقاومتی در روستاها و افزایش تولیدات کشاورزی، در راستای تحقق شعار سال ۹۳ و خنثی کردن توطئه‌های دشمنان گام برداریم.

برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید

برای مشاهده شرایط دعوت به همکاری اینجا را کلیک کنید

برای ثبت نام اینجا را کلیک برای مشاهده یا ویرایش اطلاعات اینجا را کلیک کنید

برای دریافت نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری اینجا کلیک کنید

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی استانداری ها اینجا کلیک نمایید

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک نمایید

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.


استخدام استانداری کرمانشاه سال ۹۲

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی استانداری ها

در جلسات مصاحبه استخدامی دولتی چه می پرسند؟

آنچه در این خبر خواهید خواند:

۱۷ آذر ۹۲ – ایجاد اشتغال برای ۲۰۰ مددجوی کمیته امداد کرمانشاه (خبرگزاری مهر)

۹ آذر۹۲ – ایجاد ۳۲۰۰ فرصت شغلی از ابتدای سالجاری تاکنون در‌ سنندج(خبرگزاری مهر)

۲۹ مرداد ۹۲ – برنامه زمانبندی مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی مورخ ۲۶ خرداد ۹۱ استانداری کرمانشاه(خبرگزاری ایسنا)

۱۳ مرداد ۹۲ – نتایج ۳ برابر ظرفیت آزمون استخدامی مورخ ۲۶ خرداد ۹۱ متمرکز دستگاه های اجرایی استان کرمانشاه(خبرگزاری مهر)

۱۷ آذر ۹۲ – ایجاد اشتغال برای ۲۰۰ مددجوی کمیته امداد کرمانشاه

خبرگزاری مهر : مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کرمانشاه از ایجاد اشتغال برای ۲۰۰ مددجوی این کمیته طی مدت سپری شده از سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سیامک پاکرو روز چهارشنبه اظهار داشت: از ابتدای سال ۱۳۹۲ تاکنون طی تعامل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه با کارفرمایان زمینه فعالیت و اشتغال ۲۰۰ مددجو این استان در کارخانه ها، شرکت ها و سازمان های خصوصی فراهم شده است.

کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه در راستای اشتغال و خودکفایی مددجویان تحت حمایت به آنان آموزش های فنی و حرفه ای رایگان ارائه می دهد.

پاکرو افزود: طی هشت ماهه نخست سالجاری جهت ارائه آموزش های فنی و حرفه ای و حرفه آموزی مددجویان بالغ بر شش میلیارد ریال از منابع امدادی هزینه شده است.

وی تصریح کرد: آموزش های فنی و حرفه ای ارائه شده به مددجویان شامل آموزش های بلند مدت(حداقل یک ماه)، کوتاه مدت(حداقل چهار ساعته)، حرفه آموزی دانش آموزان دبیرستانی و آموزش های استاد شاگردی است.

پاکرو با بیان اینکه سرانه هزینه آموزش های فنی و حرفه ای بلند مدت برای هر مددجو هفت میلیون ریال است، خاطرنشان کرد: از ابتدای سالجاری تا پایان مهرماه قریب به ۱۸۰۰ مددجو تحت حمایت از آموزش های مختلف فنی و حرفه ای بلند مدت برخوردار شده اند.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه یادآور شد: مددجویان متقاضی حرفه آموزی به آموزشگاه های آزاد، سازمان فنی و حرفه ای، صنایع دستی، جهاد دانشگاهی و جهاد کشاورزی معرفی می شوند که پس از اتمام آموزش و اخذ مدرک فنی و حرفه ای قادر به راه اندازی کسب و کار خواهند بود.

پاکرو خاطرنشان کرد: تا پایان مهرماه سال ۱۳۹۲ بالغ بر چهار هزار مددجو از آموزش های کوتاه مدت بهره مند شده اند.

وی در ادامه افزود: طی ارائه آموزش های فنی و حرفه ای به دانش آموزان مددجو تحت حمایت کمیته امداد بیش از یک هزار و ۳۰۰ دانش آموز در رشته های مختلف دارای حرفه شده اند.

پاکرو با بیان اینکه آموزش های استاد- شاگردی به آموزشهایی اطلاق می شود که عموما مددجویان بی سواد به صورت عملی از استادان دارای حرفه کسب می کنند، تصریح کرد: از ابتدای سالجاری تاکنون بالغ بر ۵۸۰ کارآموز مددجو از آموزش های استاد – شاگردی بهره مند شده اند که پس از اتمام آموزش ها تسهیلات اشتغالزایی کمیته امداد در اختیار آنان قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) به مددجویان تحت حمایت دارای حرفه بالغ بر ۱۵۰میلیون ریال وام خود اشتغالی اعطاء و یا با کارفرمایان جهت جذب مددجویان تعامل و ارتباط مستمر برقرار می کند.

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی استانداری ها

۹ آذر۹۲ – ایجاد ۳۲۰۰ فرصت شغلی از ابتدای سالجاری تاکنون در‌ سنندج

خبرگزاری ایسنا : فرماندار سنندج گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون سه هزار و ۲۰۰ فرصت شغلی جدید در شهرستان سنندج ایجاد شده است.

‌به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه کردستان، میرزایی اصل در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان سنندج با اشاره به اینکه رفع مشکل بیکاری و معضلات گسترده ناشی از آن، از مهمترین دغدغه‌های مسئولین است، اظهار کرد: دستگاه‌های اجرایی شهرستان سنندج تعهد کرده‌اند که تا پایان سال جاری پنج هزار و ۴۰۰ فرصت شغلی جدید ایجاد کنند.

‌وی افزود: امسال به‌منظور اجرای طرح‌های خود‌اشتغالی در شهرستان سنندج اعتباری بالغ بر ۱۶ میلیارد ریال اختصاص یافته که در قالب تسهیلات کم بهره از طریق صندوق مهر امام رضا(ع) به متقاضیان واجد شرایط پرداخت می‌شود.

میرزایی اصل بیان کرد: سند توسعه اشتغال شهرستان سنندج با هدف شناسایی فرصتهای اشتغال و سرمایه گذاری تدوین شده است و مدیران ادارات مختلف باید از تمام ظرفیت‌ها و امکانات موجود برای نیل به اهداف این سند اقدام کنند.

وی هدف‌گذاری، برنامه محوری، شناسایی پتانسیل‌های شهرستان و پرهیز از ارائه آمارهای ساختگی و غیر‌واقعی را از ملزومات دستیابی به این هدف اعلام کرد.

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی استانداری ها

۲۹ مرداد ۹۲ – برنامه زمانبندی مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی ۲۶ خرداد ۹۱ استانداری کرمانشاه

تاریخ

رشته شغلی

ساعت برگزاری

سه شنبه ۵/۶/۹۲

کارشناس امورسیاسی وانتظامی

۸ صبح

چهار شنبه ۶/۶/۹۲

کارشناس امور شهری وروستایی

۸ صبح

چهارشنبه ۶/۶/۹۲

کارشناس اموراجتماعی وشوراها

۲:۳۰ بعد ازظهر

پنجشنبه ۷/۶/۹۲

کارشناس مطالعات اجتماعی (امور بانوان )

۸ صبح

پنجشنبه ۷/۶/۹۲

کارشناس برنامه ریزی

۸ صبح

پنجشنبه ۷/۶/۹۲

کارشناس مهندس راه وساختمان

۸ صبح

پنجشنبه ۷/۶/۹۲

برنامه نویس سیستم

۲:۳۰ بعد ازظهر

پنجشنبه ۷/۶/۹۲

مسئول دفتر

۲:۳۰ بعد ازظهر

داوطلبان محترم می بایست نیم ساعت قبل از ساعت تعیین شده درمحل استانداری کرمانشاه حضور داشته باشند۰

افرادی که دارای مقاله علمی تایید شده ( به استثنای مقالات دانشجویی ) می باشند می توانند در روز مصاحبه نسبت به ارائه آن اقدام نمایند۰

ارائه کارت ملی و شناسنامه در روز مصاحبه تخصصی الزامی می باشد.

نمونه سوالات مصاحبه استخدام های دولتی

جزوه آموزشی ( چگونه استخدام شویم؟ )


۱۳ مرداد ۹۲ – نتایج ۳ برابر ظرفیت آزمون استخدامی تاریخ ۲۶ خرداد ۹۱ متمرکز دستگاه های اجرایی استان کرمانشاه

داوطلب گرامی برای مشاهده نتیجه آزمون، از طریق یکی از گزینه های زیر اطلاعات شخصی خود را وارد و روی دکمه ” مشاهده نتیجه ” کلیک نمایید.در “جستجو بر اساس سایر مشخصات” جستجو بر اساس همه مشخصات انجام میشود و لازمست که کلیه مشخصات با اطلاعات صحیح پر گردند.

تذکر۱: داوطلبانی که در آزمون پذیرفته شده اند به دستگاه اجرایی مورد تقاضا در فرم آگهی استخدام مراجعه نمایند.

تذکر۲: داوطلبانی که نسبت به نمره یا نتیجه آزمون خود اعتراض دارند، درخواست کتبی خود را به دستگاه اجرایی مورد تقاضا در فرم آگهی استخدام ارسال نمایند تا مورد بررسی قرار گیرد.


۱۷ آذر ۹۲ – ایجاد اشتغال برای ۲۰۰ مددجوی کمیته امداد کرمانشاه

خبرگزاری مهر : مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کرمانشاه از ایجاد اشتغال برای ۲۰۰ مددجوی این کمیته طی مدت سپری شده از سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سیامک پاکرو روز چهارشنبه اظهار داشت: از ابتدای سال ۱۳۹۲ تاکنون طی تعامل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه با کارفرمایان زمینه فعالیت و اشتغال ۲۰۰ مددجو این استان در کارخانه ها، شرکت ها و سازمان های خصوصی فراهم شده است.

کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه در راستای اشتغال و خودکفایی مددجویان تحت حمایت به آنان آموزش های فنی و حرفه ای رایگان ارائه می دهد.

پاکرو افزود: طی هشت ماهه نخست سالجاری جهت ارائه آموزش های فنی و حرفه ای و حرفه آموزی مددجویان بالغ بر شش میلیارد ریال از منابع امدادی هزینه شده است.

وی تصریح کرد: آموزش های فنی و حرفه ای ارائه شده به مددجویان شامل آموزش های بلند مدت(حداقل یک ماه)، کوتاه مدت(حداقل چهار ساعته)، حرفه آموزی دانش آموزان دبیرستانی و آموزش های استاد شاگردی است.

پاکرو با بیان اینکه سرانه هزینه آموزش های فنی و حرفه ای بلند مدت برای هر مددجو هفت میلیون ریال است، خاطرنشان کرد: از ابتدای سالجاری تا پایان مهرماه قریب به ۱۸۰۰ مددجو تحت حمایت از آموزش های مختلف فنی و حرفه ای بلند مدت برخوردار شده اند.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه یادآور شد: مددجویان متقاضی حرفه آموزی به آموزشگاه های آزاد، سازمان فنی و حرفه ای، صنایع دستی، جهاد دانشگاهی و جهاد کشاورزی معرفی می شوند که پس از اتمام آموزش و اخذ مدرک فنی و حرفه ای قادر به راه اندازی کسب و کار خواهند بود.

پاکرو خاطرنشان کرد: تا پایان مهرماه سال ۱۳۹۲ بالغ بر چهار هزار مددجو از آموزش های کوتاه مدت بهره مند شده اند.

وی در ادامه افزود: طی ارائه آموزش های فنی و حرفه ای به دانش آموزان مددجو تحت حمایت کمیته امداد بیش از یک هزار و ۳۰۰ دانش آموز در رشته های مختلف دارای حرفه شده اند.

پاکرو با بیان اینکه آموزش های استاد- شاگردی به آموزشهایی اطلاق می شود که عموما مددجویان بی سواد به صورت عملی از استادان دارای حرفه کسب می کنند، تصریح کرد: از ابتدای سالجاری تاکنون بالغ بر ۵۸۰ کارآموز مددجو از آموزش های استاد – شاگردی بهره مند شده اند که پس از اتمام آموزش ها تسهیلات اشتغالزایی کمیته امداد در اختیار آنان قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) به مددجویان تحت حمایت دارای حرفه بالغ بر ۱۵۰میلیون ریال وام خود اشتغالی اعطاء و یا با کارفرمایان جهت جذب مددجویان تعامل و ارتباط مستمر برقرار می کند.

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی استانداری ها132 نظر برای «استخدام استانداری کرمانشاه سال ۹۴ (جذب ۲۵۶ متخصص)»

 1. ناشناس

  سلام خسته نباشید تورو خدا یه اطلاعیه بزنید که چه رشته های شما احتیاج دارید که ما بخونیم 6 سال غریبی میکشیم بعد میام رشته مارو نمیخواد رشته من جغرافیا و برنامه ریزی شهری. بیشتر کسایی که تو استانداری و شهردارین سنشون زیاده و با مدرک سیکل توروخدا پیگیری کنید حق ما جونارو نخورید

  پاسخ دادن

 2. بی خبر

  به به. دوستان همشری منو باش؟!!!!!!!!
  اومدم سوالی بپرسم از ناراحتی دربیام. معلومه چند قرنه کسی این صفحه نیومده که بخوام ازش سوالی بپرسم. یه جورایی بعد سالها این صفحه رو کشف کردم. پس باید به خودم بگم، کریسفت کلومانشاه

  پاسخ دادن 3. داوطلب آزمون

  سلام من تمام شرایط استخدامی رو دارم فیش رو واریز کردم وثبت نامم انجام شد کد رهگیری هم دریافت کردم اما الان میخام کارت ورود به جلسه بگیرم این پیغام رو میزنه( با اطلاعات داده شده موردی یافت نشد )
  در ضمن من پرینت ثبت نامم رو هم دارم .
  لطفا پاسخ بدین

  پاسخ دادندیدگاه خود را بیان کن

اگر پاسخی به دیدگاه من ارسال شد من را از طریق ایمیل باخبر کن

 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.
مدیریت وب‌سایت «ای-استخدام» از شما کاربران عزیز خواهشمند است با مشارکت و پاسخ‌گویی به سوالات و مشکلات سایر کاربران، ما را در هرچه بهتر شدن کیفیت پاسخ‌گویی یاری رسانید.