استخدام استانداری کرمانشاه سال ۹۴ (اشتغال زایی ۷۵۰۰ نفر)

۱۶ روز قبل ۱۲۹ نظر

استخدام استانداری کرمانشاه سال ۹۴

برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات در یک صفحه اینجا کلیک کنید

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی استانداری ها اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۴ مرداد ۹۴ – اشتغال زایی ۷۵۰۰ نفر توسط شرکت شهرک های صنعتی کرمانشاه

کرمانشاه – ایرنا – مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی کرمانشاه با بیان اینکه صنایع کوچک و متوسط دولتی با سرمایه گذاری اندک ۲۴ درصدی توانسته اند ۴۸ درصد در حوزه صنعت اشتغال زایی کنند افزود: این صنایع برای هفت هزار و ۵۰۰ نفر در استان اشتغال زایی کرده اند.
به گزارش خبرنگار ایرنا شاپور قنبری روز یکشنبه در نشست خبری به مناسبت ۲۱ مرداد سالروز حمایت از صنایع کوچک افزود: این میزان اشتغال زایی در صنایع کوچک و دولتی با سرمایه گذاری پنج میلیارد و ۲۰۸ میلیون ریال همراه بوده است.
وی اظهار کرد: دو هزار و ۲۹۰ هکتار زمین در اختیار داریم که به فراخور نیاز هر شهرستان قسمتی از آن در مرحله عملیاتی قرار می گیرد.
وی با بیان اینکه از این میزان یک هزار و ۳۵۴ هکتار زمین صنعتی برای ایجاد زیرساخت ها عملیاتی شده ادامه داد: از این میزان ۸۲۱ هکتار زمین صنعتی خروجی داشتیم که ۴۲۲ هکتار از آن به متقاضیان برای سرمایه گذاری واگذار شده است.
قنبری افزود: ۹۸ هکتار از ۴۲۲ هکتار زمین واگذارشده به صورت زمین خالی و یا دیوارکشی شده رها شده که برای بازپس گیری آن ۸۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.
وی اظهار کرد: ۲۰ شهرک صنعتی دارای برق و ۱۳ شهرک استان دارای گاز هستند که درصدد هستیم تعداد شهرک های دارای گاز را به ۱۵ شهرک برسانیم.
وی با تاکید براینکه هدف ما در توسعه واحدهای صنعتی، رعایت ضوابط زیست محیطی است ادامه داد: احداث تصفیه خانه برای پساب های صنعتی در دست اجراست به گونه ای که اکنون سه هزار و ۸۵۰ مترمکعب در شبانه روز تصفیه خانه در حال بهره برداری داریم که تصفیه پساب نزدیک به ۷۸ درصد از واحدهای صنعتی در حال بهره برداری را انجام می دهد.
قنبری افزود: درصدد ایجاد فضای سبز در شهرک های صنعتی هستیم که هر واحد صنعتی موظف است ۱۵ درصد از فضایی که در اختیار آنها گذاشته شده به فضای سبز اختصاص دهند.
قنبری تصریح کرد: در بخش نرم افزاری، توسعه صنعتی واحدهای صنعتی به صورت شبکه ای دنبال می شود که این امر موجب هم افزایی خواهد شد.
شناسایی ۱۰ خوشه صنعتی در استان
به گفته وی خوشه های صنعتی یکی از مدل ها و اشکال توسعه شبکه های واحدهای صنعتی است که اکنون در استان ۱۰ خوشه صنعتی با قابلیت توسعه شناسایی شده که چهار خوشه وارد مرحله عملیاتی شده است.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی کرمانشاه یادآور شد، برای اینکه واحدهای صنعتی عملیاتی شوند باید از حوزه رقابت و فناوری اطلاع داشته باشند که به همین منظور مرکز خدمات کسب و کار کرمانشاه در شهرک صنعتی بیستون دایر شده است.
وی افزود: این مکان محل استقرار مشاورین صنعتی است و هر کدام از مشاوران مستقر به فراخور مشکل هر واحد به بررسی جداگانه ای خواهند پرداخت.
برگزاری ۵۱ تور صنعتی در استان
قنبری با تاکید براینکه برخی از شهرک ها و واحدهای صنعتی با قوانین کار آشنا نیستند اظهار کرد: به همین منظور یک بسته آموزشی برای کارآفرینی و آشنایی با قوانین کسب و کار به این واحدها داده می شود و تاکنون ۲۳۴ دوره آموزشی برگزار شده است.
وی با اشاره به برگزاری ۵۱ تور صنعتی در استان اعلام کرد: پنج هزار و ۲۲۵ نفر خروجی این دوره های آموزشی بوده است.
قنبری با اشاره به وضعیت نامعلوم شهرک فناوری به دلیل اختصاص نیافتن اعتباری کافی ادامه داد: این پروژه از محل مصوبات سفر رهبری به استان بوده است.
قنبری با تاکید براینکه صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران نماد حمایت از صنایع کوچک و متوسط هستند ادامه داد: شرکت شهرک های صنعتی استان به نمایندگی از سازمان مرکزی در استان وظیفه اصلی حمایت از این صنایع را برعهده دارد.


خبر ۱۷ مرداد ۹۴ – سهمیه استخدامی خانواده‌های شاهد و ایثارگر کرمانشاه تا پایان سال تکمیل شود 

خبرگزاری تسنیم : به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، یونس مرادی در شورای هماهنگی ایثارگران استانداری که امروز در استانداری کرمانشاه برگزار شد، با اشاره به هزینه‌های درمانی جانبازان قطع عضو، اظهار داشت: در حال حاضر از سوی امور ایثارگران خدمات درجه دو و سه به جانبازان ارائه می‌شود که براساس قانون پنجم توسعه پرداخت تمامی هزینه‌های درمانی در خدمات درجه یک باید پرداخت شود.
وی به کثرت فرزندان ایثارگر و شاهد غیرشاغل در استان کرمانشاه اشاره و عنوان کرد: براساس برنامه پنجم توسعه تمامی دستگاه‌های اجرای موظف هستند که حداقل ۲۵ درصد از سهمیه استخدامی خود را از فهرست بنیاد شهید تکمیل کنند و براین اساس باید با اتمام برنامه پنجم توسعه در پایان سال ۹۴ ظرفیت ۲۵ درصد تکمیل و موانع اجرایی رفع شود.
مرادی با اشاره به عدم اجرای قانون سهمیه ۲۵ درصدی اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر، عنوان کرد: براساس مواد ۳۰ و ۳۱ قانون جامع خدمات‌رسانی ایثارگران باید از طریق وزارت رفاه و سایر دستگاه‌ها با اعمال مشوق‌های پیش‌بینی شده برای اجرای قانون ۲۵ درصد اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر در بخش خصوصی اقدام شود.
وی با بیان اینکه ۲۵ درصد فوق‌العاده ایثارگری کارکنان شاهد و ایثارگر در دستگاه‌های دولتی براساس قانون جامع خدمات‌رسانی ایثارگران در برخی از دستگاه‌ها و سازمان‌ها اجرا نمی‌شود، افزود: دلیل عدم اجرای این رویه را فقدان آیین نامه یا بودجه و امکانات اعلام کرده‌اند و تاخیر اجرای این قانون از سال ۹۱ تاکنون جایز نیست.
مرادی با اشاره به اینکه سن بالای والدین شاهد و ایثارگر و جانبازان بیش از ۷۰ درصد سبب تشدید ضایعات می‌شود، گفت: با این شرایط هزینه‌های درمان در محل سکونت، هزینه‌های نگهداری و اعزام به مراکز درمانی نیازمند توجه ویژه‌ای است تا خدمات ارائه شده متناسب با شرایط این افراد باشد.
وی با بیان اینکه براساس قانون جامع خدمت‌رسانی به ایثارگران شرکت‌های دولتی و خصوصی هواپیمایی، راه‌آهن و کشتیرانی با ارائه کارت ایثارگری یا معرفی بنیاد شهید مکلف به اعمال ۵۰ درصد تخفیف بلیت هستند، افزود: این بخش تنها در بخش هواپیمایی ایران ایر و آسمان انجام می‌شود که اجرای آن در بخش خصوصی نیازمند پیگیری است.
مرادی با اشاره به اینکه در راستای تکریم خانواده‌های شاهد و ایثارگر در تعطیلات نوروز و تابستان مطابق برنامه فرهنگیان برای رفاه این افراد نیز تدابیری اندیشیده شود، عنوان کرد: دستگاه‌های اجرایی براساس قانون باید ۲۰‌درصد از اعتبارات فرهنگی خود را صرف فعالیت‌های ترویج فرهنگ ایثار و شهادت کنند و نحوه این هزینه باید مورد بررسی بیشتر قرار گیرد.


خبر ۹ تیر ۹۴ – رقم اشتغال صنعتی کرمانشاه باید به ۲۰۰ هزار نفربرسد

کرمانشاه- دبیرکل خانه صنعت و معدن استان کرمانشاه گفت: ۲۸ هزار نفر اشتغال در حوزه صنعت رقم پایینی است و اشتغال استان کرمانشاه در این بخش باید به ۲۰۰ هزار نفربرسد.
به گزارش خبرنگار مهر، محمد دانش نیا، عصر دوشنبه در نشست خبری با خبرنگاران، تحریم ها را موانع پیش روی صنعت در سال های اخیر دانست و گفت: این موضوع باعث شد همه سرمایه ها به سمت بازاهای واسطه ای و دلالی رود که نه تنها مولد اشتغال نبوده بلکه باعث رکود سرمایه گذاری بلند مدت در بخش تولید می شود.
دبیرکل خانه صنعت و معدن استان کرمانشاه، رکود فعلی بخش صنعت و تولید را ناشی از فرار سرمایه ها از این بخش و سوق دادن آنها به سمت بازارهای دلالی دانست.
وی خواستار حمایت سرمایه گذاران از بخش تولید شد و استان کرمانشاه را یک ظرفیت مناسب برای این موضوع دانست.
دبیر کانون کارفرمایان کرمانشاه با بیان اینکه هم اکنون استانی مانند یزد  یکی از قطب های  تولید محصولات جالیزی است گفت: این استان امکانات چندانی ندارد اما در این زمینه موفق عمل کرده و محصولات خود را از مرزهای قصرشیرین صادر می کند اما ما که هم جوار این مرز هستیم از این ظرفیت استفاده کافی را نمی بریم.
وی بر فرهنگسازی در زمینه کارآفرینی تاکید کرد و گفت:  مردم باید بدانند که دولت امکان سرمایه‌گذاری و ایجاد شغل برای همه را ندارد و خود مردم باید کارآفرین بوده و بتوانند در نتیجه تلاش خود توسعه و اشتغال ایجاد کنند.
وی کرمانشاه را یکی از مراکز تجاری در گذشته عنوان کرد و گفت: متاسفانه هم اکنون کمتر کسی در این استان وارد حوزه سرمایه گذاری می شود.
دبیرکل خانه صنعت و معدن کرمانشاه، مرز عراق را یک ظرفیت خوب برای تجارت در کرمانشاه و صادرات کالا دانست که باید مورد توجه قرار گیرد.
وی تصریح کرد: ما برای ۵۰ سال در عراق و کشورهایی چون سوریه بازار مصرف داریم که باید از این ظرفیت استفاده شود.
دانش نیا، به  تلاش ترکیه برای قبضه بازار عراق اشاره کرد و گفت: نباید این بازار را از دست داد و ظرفیت بسیار خوبی برای استان کرمانشاه است.
وی فعال کردن واحدهای راکد را نوید بخش رفع مشکلات صنعت دانست و گفت: فعال کردن یک واحد راکد به اندازه احداث پنج واحد جدید سخت است چرا که واحد جدید براساس مطالعات جدید احداث می شود و واحدهای راکد اینگونه نیست.
دبیرکل خانه صنعت و معدن کرمانشاه، اشتغال در صنعت را مولد اشتغال در سایر حوزه ها دانست و گفت: ۲۸ هزار نفر اشتغال در صنعت رقم کمی است و باید به ۲۰۰ هزار نفر افزایش یابد.


خبر ۹ خرداد ۹۴ – نقش مهارت آموزی در ایجاد اشتغال و رفع بیکاری استان کرمانشاه

خبرگزاری مهر : کرمانشاه- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمانشاه، بر نقش مهارت آموزی در ایجاد اشتغال و رفع بیکاری استان کرمانشاه تاکید کرد.
به گزارش خبرنگار مهر، داوود ناصری امید ظهر شنبه در دهمین جلسه شورای مهارت استان که در محل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمانشاه برگزار شد گفت: تاکنون ۱۰ جلسه کارشناسی شورای مهارت در استان کرمانشاه و ۲۵ جلسه کمیته مهارت نیز در شهرستان های استان کرمانشاه تشکیل شده است.
وی افزود: طی جلسات برگزار شده ۴۶ مصوبه در شورای مهارت استان و ۱۴۵ مصوبه در کمیته های شهرستانی تشکیل شده است.
ناصری امید با یادآوری اینکه شورای مهارت استان کرمانشاه طی سال گذشته تشکیل شده است گفت: هدف از تشکیل این شورا تقویت مهارت و تبیین نقش آن در ایجاد اشتغال است که مصوبات زیادی را نیز درپی داشته است.
وی سیاست آموزش را مبتنی بر سند توسعه استان دانست که در شورای مهارت مطرح و در ۱۴ آیتم عنوان شده است.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمانشاه، به اهم مصوبات این شورا اشاره کرد و گفت: توزیع اعتبارات آموزشی در استان، معرفی افراد نیازمند مهارت آموزی از سوی دستگاه ها، جلوگیری از موازی کاری در امر آموزش، برگزاری همایش یک روزه آموزش و نقش آن در صنایع و تشکیل کمیته مهارت در شهرستان ها از جمله مصوبات شورای مهارت استان است.
ناصری امید در ادامه بر تدوین سند مهارتی استان تاکید کرد و خواستار ارائه گزارش عملکرد دستگاه های مختلف طی برگزاری جلسات شورای مهارت استان شد.
وی بار دیگر به نقش مهارت در رفع مشکل بیکاری استان اشاره و بر ترویج مهارت آموزی در جامعه تاکید کرد.


خبر ۲ خرداد ۹۴ – استان در رشته‌های فنی با کمبود فارغ‌التحصیل مواجه است

خبرگزاری ایسنا : معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کرمانشاه با بیان اینکه بسیاری از دانشجویان کرمانشاهی فارغ‌التحصیل رشته‌های نظری هستند، گفت: استان کرمانشاه در رشته‌های فنی با کمبود فارغ‌التحصیل روبرو است.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه کرمانشاه، هدایت حاتمی در مراسم تجلیل از اساتید و دانشجویان برتر دانشگاه علمی و کاربردی فنی و حرفه‌ای استان، اظهار کرد: ایجاد تناسب میان دانشجویان رشته‌های فنی و نظری در این استان نیازمند بازنگری و ارائه راهکار است.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کرمانشاه با اشاره به اینکه جامعه برای رفع مشکلات بیکاری به کارآفرین نیاز دارد، افزود: مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای و علمی و کاربردی با همکاری صنعتگران مهمترین نقش را در نزدیک ساختن حوزه علمی و اجرایی در جامعه بر عهده دارند.
حاتمی خاطرنشان کرد: امروزه فاصله و جدایی مسیر دانشگاه و صنعت به مفهوم عام جامعه از مشکلات اساسی کشور و به ‌ویژه استان کرمانشاه است.
وی از راه اندازی دومین مرکز استارت آپ کشور در استان کرمانشاه خبرداد و افزود: این مرکز که پس از تهران تنها مرکز استارت آپ کشور خواهد بود، بزودی در استان کرمانشاه با هدف شناسایی نخبگان استان و رسیدن به راهکارهایی برای توسعه استان راه اندازی می شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کرمانشاه همچنین با تاکید بر معضل بیکاری موجود در استان، راه اندازی مرکز استارت آپ را آغازی برای ارائه راهکارهای مناسب در رفع این مشکل برشمرد.
وی تصریح کرد: با راه‌اندازی مرکز استار‌تاپ و ارائه الگوها و مدل‌های جدید کسب و کار توسط نخبگان جذب شده در این مرکز می توان به ایجاد اشتغال در استان و اشتغالزایی امیدوار بود و این مرکز می تواند نقش مهمی را در این زمینه ایفا کند.
حاتمی عدم هماهنگی بین دستگاه های اجرایی را از مشکلات کشور و استان برشمرد و افزود: باید بین دستگاه های مختلف هم افزایی و تعاملی ایجاد شده تا این ناهماهنگی برطرف شود.
وی در ادامه بر حمایت از شرکت های دانش بنیان تاکید کرد و گفت: هم اکنون هشت مرکز رشد در استان کرمانشاه فعالیت داشته وشرکت های موجود در این مراکز رشد با بهره گیری از حمایت صندوق کار آفرینی مهر و امید می توانند در رفع مشکل بیکاری استان کمک کننده باشند.
معاون استاندار کرمانشاه از اجرای ۱۰۰ پروژه در حوزه ITبه عنوان زیرساخت اجرای پروژه استان مجازی خبرداد و گفت: برای این موضوع به دنبال جذب سرمایه گذار خصوصی در داخل و خارج استان هستیم که بتوانیم هر چه سریعتر پروژه استان مجازی را در استان عملیاتی و به نتیجه برسانیم.
وی از فعالیت چهار کنسرسیوم بزرگ در حوزه IT در استان خبرداد که طی ماه های گذشته تشکیل شده اند و گفت: این کنسرسیوم ها می توانند نقش مهمی در اجرای پروژه های ذکر شده برای تبدیل استان به استان مجازی داشته باشند.
حاتمی مهمترین چالش پیش روی استان را اشتغال عنوان کرد و مهارت را حلقه واسط برای ایجاد ارتباط مناسب بین دانشگاه و بازار کار دانست که باید در اولویت کار دانشگاه ها قرارگیرد.
وی افزود: استان کرمانشاه از نظر داشتن رشته‌های فنی ضعیف بوده و این موضوع یکی از مهمترین مشکلات فارغ التحصیلان برای بازار کار است که از مهارت کافی برخوردار نیستند.
حاتمی بار دیگر بر تربیت دانشجویان ماهر، متخصص و تکنسین توسط دانشگاه‌ها تاکید کرد و گفت: برای توسعه استان نیازمند کارآفرینانی با روحیه ایثارگری و همچنین مجهز به مهارت های فنی و مهارتی برپایه علم و دانش هستیم


استخدام در آتش نشانی های استان کرمانشاه

استانداری کرمانشاه برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداریهای استان از محل سهمیه استخدامی شماره ۱۲۶۷۲/۹۳/۲۲۵مورخ۲۳/۹/۹۳معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور و مصوبه تاریخ   ۱۵/۱۱/۹۳ شورای توسعه مدیریت  وسرمایه انسانی  شهرداری ها و دهیاریهای کشور؛ درنظر دارد تعداد ۹۸ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی ؛ عملی یا مصاحبه و گزینش بصورت پیمانی برای خدمت در شهرداری های :کرمانشاه – ماهیدشت- حمیل- گیلانغرب- جوانرود- هرسین از توابع استان کرمانشاه  استخدام نماید.

برای مشاهده آگهی و شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید

استخدام شهرداری های تازه تاسیس استان کرمانشاه در سال ۹۳

استانداری کرمانشاه بر اساس نامه شماره ۲۲۰/۹۲/۱۸۸۱۴ مورخ ۱۳۹۲/۱۱/۱۴ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور و مصوبه ۳۵۰۳۰ مورخ ۱۳۹۲/۱۲/۱۷ شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شهرداری ها و دهیاریهای کشور ؛در نظر دارد تعداد ۲۸نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی ؛ عملی یا مصاحبه و گزینش بصورت پیمانی برای خدمت در شهرهای تازه تاسیس استان استخدام می نماید.

برای دریافت نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری اینجا کلیک کنید

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی استانداری ها اینجا کلیک نمایید

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک نمایید

ردیفعنوان پست (شغل)رشته شغلیمحل جغرافیایی خدمتتعدادجنسیتشرایط احراز
۱حسابدارمتصدی امور دفتری بانه وره (۱)نفر –ریجاب (۱)نفر – گودین(۱) نفر – میانراهان (۱) نفر۴مرد زن دارا بودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه –دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم در یکی از رشته های حسابداری (کلیه گرایش ها ) – کامپیوتر (کلیه گرایش ها ) – فناوری اطلاعات و ارتباطات – مدیریت (کلیه گرایش ها )
۲ مسئول امور مالی و درآمدحسابداربانه وره (۱)نفر –ریجاب (۱)نفر – گودین(۱) نفر – میانراهان (۱) نفر۴مرد زن دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در رشته تحصیلی حسابداری (کلیه گرایش ها )
۳ مسئول امور عمرانیمهندسی راه وساختمانبانه وره (۱)نفر –ریجاب (۱)نفر – گودین(۱) نفر – میانراهان (۱) نفر۴مرد زن دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی عمران (گرایش مهندسی و مدیریت ساخت –گرایش سازه –گرایش سیستمهای اطلاعات جغرافیایی –عمران ) مدیریت پروژه و ساخت –طراحی محیط
۴آنش نشان (راننده)راننده وسائط نقلیه تند روی سنگین برای تصدی پست آتش نشان رانندهبانه وره( ۲)نفر –ریجاب (۲)نفر – گودین(۲) نفر – میانراهان (۲) نفر۸مرد دارا بودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه- داربودن گواهی نامه فوق دیپلم در یکی از رشته های مدیریت عملیات امداد و سوانح –مدیریت عملیات امداد و نجات – مدیریت امور امداد – ایمنی و آتش نشانی –مدیریت عملیات حریق وحوادث – پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و حوادث اطفاء حریق – امداد و نجات – بهداشت حرفه ای *دارا بودن گواهینامه رانندگی پایه یک برای داوطلبین این رشته الزامی است .
۵آتش نشانآتش نشانبانه وره (۲)نفر –ریجاب (۲)نفر – گودین(۲) نفر – میانراهان (۲) نفر۸مرد دارا بودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه –دارا بودن گواهی نامه فوق دیپلم در یکی از رشته های مدیریت عملیات امداد و سوانح – مدیریت عملیات امداد و نجات – مدیریت عملیات حریق و حوادث- پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و حوادث اطفاء حریق – امداد و نجات – بهداشت حرفه ای

الف – شرایط عمومی
۱- داشتن حداقل سن بیست سال تمام و حداکثر سی و پنج سال تمام
۲- داشتن تابعیت ایران
۳- دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافیت قانونی برای مردان
۴- عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانی
۵- نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
۶- نداشتن ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی به موجب آراء مراجع قانونی
۷- داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که در آن شغل استخدام می شود.
۸- دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی پایان دوره متوسطه
۹- اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اسای جمهوری اسلامی ایران
۱۰- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
ب – شرایط اختصاصی
۱- حداکثر سن داوطلبان در رشته شغلی آتش نشان ۲۵ سال و رشته شغلی آتش نشان راننده ۳۰ سال در زمان ثبت نام می باشد.
۲- داوطلبان رشته شغلی آتش نشان (راننده) می بایست دارای گواهینامه رانندگی پایه یک در زمان ثبت نام باشند.
۳- داوطلبانی که دارای کارت معافیت پزشکی می باشند و همچنین معلولین مجاز به شرکت در رشته شغلی آتش نشان و راننده وسائط نقلیه سنگین (برای تصدی پست آتش نشان راننده ) نمی باشد .
۴- داوطلبان استخدام در رشته شغلی آتش نشان (برای تصدی پست آتش نشان ) و راننده وسائط نقلیه سنگین (برای تصدی پست آتش نشان راننده ) در صورت موفقیت در آزمون تخصصی می بایست در آزمون عملی نیز شرکت نمایند.
۵- داوطلبان نمی توانند از مستخدمین رسمی ؛ثابت و پیمانی سایر دستگاه های اجرایی و بازنشسته یا باز خرید خدمت باشند .
۶- پذیرفته شدگان نهایی موظفند حداکثر ظرف مدت ۱۰ روزکاری پس از اعلام رسمی دفتر نسبت به ارائه مدارک لازم و تکمیل پرونده و ارائه تعهد محضری ۷ ساله برای عدم هرگونه انتقال و ماموریت به سایر شهر داری ها و سازمان های وابسته و نیز دستگاه های اجرایی دیگر و همچنین عدم تغییر رسته شغلی در شهرداری تازه تاسیس اقدام نمایند .
۷- موارد زیر به شرط ارائه تاییدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد .
الف –داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل ( از تاریخ ۱۳۵۹/۶/۳۱لغایت ۱۳۶۷/۵/۲۹) به طور داوطلبانه خدمت نموده اند ؛به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه های نبر حق علیه باطل
ب- اعضای خانواده شهدا؛آزادگان ؛مفقود الاثرها ؛جانبازان (همسر –فرزند-پدر-مادر-خواهر و برادر ) تا میزان ۵ سال .
ج- داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروه های ضد انقلاب در آمده اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه
د-داوطلبانی که بصورت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه ؛موسسات و شرکت های دولتی ؛ بانک ها و شرکت های تحت پوشش آنها ؛شرکت های بیمه دولتی ؛شهرداریها ؛موسسات و شرکت های تابعه و وابسته به موسسات و شرکت های دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است و همچنین موسسات و شرکت های ملی و مصادره شده و موسساتی که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می کنند ؛ نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت های ملی و مصادره شده و موسساتی که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می کنند ؛نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت های تحت پوشش آنها از تاریخ ۱۳۵۷/۱۱/۲۲ به خدمت اشتغال داشته اند ؛ به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها.
ج – ثبت نام و مدارک مورد نیاز
۱-داوطلبین می توانند تنها در یک رشته شغلی و در شهرهای مختلف یک استان به ترتیب اولویتی که در هنگام ثبت نام اعلام می نمایند از طریق سایت استانداری و بصورت اینترنتی ثبت نام کنند.
۲- شروع ثبت نام از ساعت ۸ صبح روز چهار شنبه مورخ ۹۳/۰۵/۲۹ به مدت ۸ روز می باشد .
۳- داوطلبان استخدام می بایست عکس پرسنلی ۴*۳ خود را با عرض ۱۵۰ و ارتفاع ۲۰۰ پیکسل و با فرمت jpg و حداکثر ۲۰۰ کیلو بایت در رایانه اسکن نموده و آنرا در قسمت مربوط در سایت وارد نمایند .
۴- واریز وجه به مبلغ ۳۰۰۰۰۰ ریال به حساب ۰۱۰۷۸۱۰۷۸۱۰۰۸ بانک ملی سیبا بنام سازمان همیاری شهرداریهای استان کرمانشاه به عنوان حق شرکت در آزمون استخدامی داوطلبان استخدام ( ایثارگران از پرداخت ۵۰% مبلغ مذکور و فرزندان شاهد از واریز وجه مذکور معاف می باشند ) .واطلاعات فیش واریزی و سایر موارد را در قسمت مربوط به پرداخت وجه ثبت نام واد و نهایتاً پس از بررسی مجدد صحت اطلاعات درج شده و تایید مراتب توسط سایت ؛شماره رهگیری خود را برای پیگیری مراحل بعدی آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه اخذ و نزد خویش نگهداری نمایند .
۵- کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی از تاریخ ۹۳/۶/۱۹ لغایت ۹۳/۶/۲۰ از طریق سایت استانداری کرمانشاه به داوطلبان ارائه می شود
۶- زمان برگزاری آزمون روز جمعه مورخ ۹۳/۰۶/۲۱ ساعت ۹ صبح است و محل برگزاری آزمون بر روی کارت ورود به جلسه آزمون داوطلبان درج خواهد شد .
۷-مدارک مورد نیاز به شرح زیر می باشد :
۱- تکمیل فرم درخواست شغل
۲- تصویر آخرین مدرک تحصیلی
۳- تصویر صفحه اول شناسنامه (در صورت داشتن توضیحات کلیه صفحات )
۴- تصویر کارت ملی (دو رو)
۵- تصویر کارت پایان خدمت وظیفه عمومی
۶- مستندات ایثارگری ؛معلولان عادی ؛و سوابق پرداخت بیمه در شهرداری ها ؛ سازمان های وابسته و دهیاری ها
۷- تصویر گواهینامه رانندگی پایه یک برای داوطلبان رشته شغلی راننده وسائط نقلیه تند رو در پست آتش نشان (راننده)
د – مواد آزمون تخصصی
آزمون تخصصی در هر رشته شغلی به صورت چهار گزینه ای و به تعداد ۱۲۰ سوال به صورت کاربردی و تخصصی در حوزه رشته شغلی مربوط با احتساب نمره منفی با سقف ۱۰۰امتیاز می باشد.

برای دریافت نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری اینجا کلیک کنید

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی استانداری ها اینجا کلیک نمایید

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک نمایید

ه –اعلام نتایج
اسامی داوطلبان پذیرفته شده برای شرکت در آزمون عملی یا مصاحبه در سایت رسمی استانداری کرمانشاه بعد از برگزاری آزمون اعلام خواهد شد .
و –تذکرات
• در رابطه با سهمیه ایثارگران مطابق ضوابط مربوطه عمل خواهد شد.
• در هر مرحله از مراحل آزمون استخدامی مشخص شود که داوطلب اطلاعات خلاف واقع ابراز نموده است یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است ؛از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد .
• به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی پایین تر و بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین مدارک در رشته های غیر مرتبط و معادل (به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و گواهی مبنی بر ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر با ارزش علمی دارند ) ترتیب اثر داده نخواهد شد .داوطلبین می بایست در زمان ثبت نام آزمون تخصصی دارای کلیه مدارک مورد نظر در آگهی استخدام باشند
• انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل آزمون عملی یا مصاحبه و گزینش صورت می پذیرد.
• انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده (۵%) به ترتیب نمره کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده اند انجام خواهد شد .
• معلولین عادی به شرط کسب حد نصاب نمره لازم و دارا بودن شرایط مندرج در آگهی به ترتیب نمره مکتسبه از ۳% سهمیه قانونی مربوط برخوردار خواهند شد .


۸ اردیبهشت ۹۳ – استخدام ۳۰۱ مهندس ناظر کشاورزی در کرمانشاه

کرمانشاه، اظهار کرد: در راستای قانون استخدام مهندسان ناظر بخش کشاورزی، مجوز مربوطه در تاریخ ۱۲ بهمن سال ۹۰ به تصویب مجلس شورای اسلامی رسیده و ابلاغ شد که پس از تهیه دستورالعمل و ابلاغ از سوی وزارت جهاد کشاورزی دوهزار متقاضی در استان کرمانشاه در سامانه اعلام شده ثبت‌نام کردند.

وی افزود: براساس ضوابط اعلام شده متقاضیانی که مشمول بند واو ماده ۴۴ ایثارگران، سهمیه بهزیستی، کسانی که حداقل ۳۰ ماه سابقه قبولی آزمون ورودی ناظران توسط سازمان مهندسی کشاورزی و گواهینامه معتبر دوره‌های آموزشی از مراکز آموزشی دارند طبق تبصره ۴ معاف از شرکت در آزمون هستند و مجازند بقیه مراحل را با توجه به نیازمندی اعلام شده از سوی جهاد کشاورزی طی کنند.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه بیان کرد: با بررسی‌های به عمل آمده از دوهزار  متقاضی ثبت‌نام شده، تعداد ۵۶۵ نفر واجد شرایط معاف از آزمون تشخیص داده شد که از این تعداد ۴۷ نفر واجد شرایط بند واو ایثارگران، ۷ نفر واجد شرایط سهمیه ۳درصدی بهزیستی، ۵۲۱ نفر واجد شرایط تبصره ۴ که از جمع ۵۶۵ نفر ۱۹۹ نفر زن و ۳۶۶ نفر مرد بودند.
حیدری تصریح کرد: سهمیه استخدامی ادارات و مراکز وابسته به سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه به صورت متمرکز از طریق استان انجام شد که سهمیه اعلام شده در سال‌های ۹۱ و ۹۲ شامل مدیریت تعاون روستایی ۱۹ نفر، مدیریت عشایری ۶ نفر، اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری ۳ نفر، مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی یک نفر  و سازمان جهاد کشاورزی ۲۴۵ نفر بوده است.
وی با قدردانی از تلاش استاندار و معاون برنامه‌ریزی استانداری کرمانشاه در راستای همکاری و جذب اعتبارات برای انجام استخدامی‌های اخیر گفت: استان کرمانشاه در استخدام ناظران کشاورزی در سطح کشور پیشتاز است که این افراد اینک در مراکز خدمات جهاد کشاورزی با تحصیلات کارشناسی و کارشناسی ارشد در سمت‌های کارشناسی مشغول به خدمت هستند.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی تصریح کرد: برای تکمیل پرونده‌های ۲۶۴ متقاضی دیگر نیز در حال پیگیری هستیم که پس از اخذ دستورات لازم از سوی جهاد کشاورزی و تأمین اعتبارات، سعی می‌شود تا پایان امسال نسبت به جذب و بکارگیری این افراد نیز اقدام شود.
حیدری با اشاره به بکارگیری متقاضیان در شهرستان‌های محروم استان کرمانشاه افزود: امیدواریم با بکارگیری نیروهای توانمند، در راستای اقتصاد مقاومتی در روستاها و افزایش تولیدات کشاورزی، در راستای تحقق شعار سال ۹۳ و خنثی کردن توطئه‌های دشمنان گام برداریم.

برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید

برای مشاهده شرایط دعوت به همکاری اینجا را کلیک کنید

برای ثبت نام اینجا را کلیک برای مشاهده یا ویرایش اطلاعات اینجا را کلیک کنید

برای دریافت نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری اینجا کلیک کنید

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی استانداری ها اینجا کلیک نمایید

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک نمایید

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.


استخدام استانداری کرمانشاه سال ۹۲

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی استانداری ها

در جلسات مصاحبه استخدامی دولتی چه می پرسند؟

آنچه در این خبر خواهید خواند:

۱۷ آذر ۹۲ – ایجاد اشتغال برای ۲۰۰ مددجوی کمیته امداد کرمانشاه (خبرگزاری مهر)

۹ آذر۹۲ – ایجاد ۳۲۰۰ فرصت شغلی از ابتدای سالجاری تاکنون در‌ سنندج(خبرگزاری مهر)

۲۹ مرداد ۹۲ – برنامه زمانبندی مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی مورخ ۲۶ خرداد ۹۱ استانداری کرمانشاه(خبرگزاری ایسنا)

۱۳ مرداد ۹۲ – نتایج ۳ برابر ظرفیت آزمون استخدامی مورخ ۲۶ خرداد ۹۱ متمرکز دستگاه های اجرایی استان کرمانشاه(خبرگزاری مهر)

۱۷ آذر ۹۲ – ایجاد اشتغال برای ۲۰۰ مددجوی کمیته امداد کرمانشاه

خبرگزاری مهر : مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کرمانشاه از ایجاد اشتغال برای ۲۰۰ مددجوی این کمیته طی مدت سپری شده از سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سیامک پاکرو روز چهارشنبه اظهار داشت: از ابتدای سال ۱۳۹۲ تاکنون طی تعامل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه با کارفرمایان زمینه فعالیت و اشتغال ۲۰۰ مددجو این استان در کارخانه ها، شرکت ها و سازمان های خصوصی فراهم شده است.

کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه در راستای اشتغال و خودکفایی مددجویان تحت حمایت به آنان آموزش های فنی و حرفه ای رایگان ارائه می دهد.

پاکرو افزود: طی هشت ماهه نخست سالجاری جهت ارائه آموزش های فنی و حرفه ای و حرفه آموزی مددجویان بالغ بر شش میلیارد ریال از منابع امدادی هزینه شده است.

وی تصریح کرد: آموزش های فنی و حرفه ای ارائه شده به مددجویان شامل آموزش های بلند مدت(حداقل یک ماه)، کوتاه مدت(حداقل چهار ساعته)، حرفه آموزی دانش آموزان دبیرستانی و آموزش های استاد شاگردی است.

پاکرو با بیان اینکه سرانه هزینه آموزش های فنی و حرفه ای بلند مدت برای هر مددجو هفت میلیون ریال است، خاطرنشان کرد: از ابتدای سالجاری تا پایان مهرماه قریب به ۱۸۰۰ مددجو تحت حمایت از آموزش های مختلف فنی و حرفه ای بلند مدت برخوردار شده اند.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه یادآور شد: مددجویان متقاضی حرفه آموزی به آموزشگاه های آزاد، سازمان فنی و حرفه ای، صنایع دستی، جهاد دانشگاهی و جهاد کشاورزی معرفی می شوند که پس از اتمام آموزش و اخذ مدرک فنی و حرفه ای قادر به راه اندازی کسب و کار خواهند بود.

پاکرو خاطرنشان کرد: تا پایان مهرماه سال ۱۳۹۲ بالغ بر چهار هزار مددجو از آموزش های کوتاه مدت بهره مند شده اند.

وی در ادامه افزود: طی ارائه آموزش های فنی و حرفه ای به دانش آموزان مددجو تحت حمایت کمیته امداد بیش از یک هزار و ۳۰۰ دانش آموز در رشته های مختلف دارای حرفه شده اند.

پاکرو با بیان اینکه آموزش های استاد- شاگردی به آموزشهایی اطلاق می شود که عموما مددجویان بی سواد به صورت عملی از استادان دارای حرفه کسب می کنند، تصریح کرد: از ابتدای سالجاری تاکنون بالغ بر ۵۸۰ کارآموز مددجو از آموزش های استاد – شاگردی بهره مند شده اند که پس از اتمام آموزش ها تسهیلات اشتغالزایی کمیته امداد در اختیار آنان قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) به مددجویان تحت حمایت دارای حرفه بالغ بر ۱۵۰میلیون ریال وام خود اشتغالی اعطاء و یا با کارفرمایان جهت جذب مددجویان تعامل و ارتباط مستمر برقرار می کند.

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی استانداری ها

۹ آذر۹۲ – ایجاد ۳۲۰۰ فرصت شغلی از ابتدای سالجاری تاکنون در‌ سنندج

خبرگزاری ایسنا : فرماندار سنندج گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون سه هزار و ۲۰۰ فرصت شغلی جدید در شهرستان سنندج ایجاد شده است.

‌به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه کردستان، میرزایی اصل در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان سنندج با اشاره به اینکه رفع مشکل بیکاری و معضلات گسترده ناشی از آن، از مهمترین دغدغه‌های مسئولین است، اظهار کرد: دستگاه‌های اجرایی شهرستان سنندج تعهد کرده‌اند که تا پایان سال جاری پنج هزار و ۴۰۰ فرصت شغلی جدید ایجاد کنند.

‌وی افزود: امسال به‌منظور اجرای طرح‌های خود‌اشتغالی در شهرستان سنندج اعتباری بالغ بر ۱۶ میلیارد ریال اختصاص یافته که در قالب تسهیلات کم بهره از طریق صندوق مهر امام رضا(ع) به متقاضیان واجد شرایط پرداخت می‌شود.

میرزایی اصل بیان کرد: سند توسعه اشتغال شهرستان سنندج با هدف شناسایی فرصتهای اشتغال و سرمایه گذاری تدوین شده است و مدیران ادارات مختلف باید از تمام ظرفیت‌ها و امکانات موجود برای نیل به اهداف این سند اقدام کنند.

وی هدف‌گذاری، برنامه محوری، شناسایی پتانسیل‌های شهرستان و پرهیز از ارائه آمارهای ساختگی و غیر‌واقعی را از ملزومات دستیابی به این هدف اعلام کرد.

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی استانداری ها

۲۹ مرداد ۹۲ – برنامه زمانبندی مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی ۲۶ خرداد ۹۱ استانداری کرمانشاه

تاریخ

رشته شغلی

ساعت برگزاری

سه شنبه ۵/۶/۹۲

کارشناس امورسیاسی وانتظامی

۸ صبح

چهار شنبه ۶/۶/۹۲

کارشناس امور شهری وروستایی

۸ صبح

چهارشنبه ۶/۶/۹۲

کارشناس اموراجتماعی وشوراها

۲:۳۰ بعد ازظهر

پنجشنبه ۷/۶/۹۲

کارشناس مطالعات اجتماعی (امور بانوان )

۸ صبح

پنجشنبه ۷/۶/۹۲

کارشناس برنامه ریزی

۸ صبح

پنجشنبه ۷/۶/۹۲

کارشناس مهندس راه وساختمان

۸ صبح

پنجشنبه ۷/۶/۹۲

برنامه نویس سیستم

۲:۳۰ بعد ازظهر

پنجشنبه ۷/۶/۹۲

مسئول دفتر

۲:۳۰ بعد ازظهر

داوطلبان محترم می بایست نیم ساعت قبل از ساعت تعیین شده درمحل استانداری کرمانشاه حضور داشته باشند۰

افرادی که دارای مقاله علمی تایید شده ( به استثنای مقالات دانشجویی ) می باشند می توانند در روز مصاحبه نسبت به ارائه آن اقدام نمایند۰

ارائه کارت ملی و شناسنامه در روز مصاحبه تخصصی الزامی می باشد.

نمونه سوالات مصاحبه استخدام های دولتی

جزوه آموزشی ( چگونه استخدام شویم؟ )


۱۳ مرداد ۹۲ – نتایج ۳ برابر ظرفیت آزمون استخدامی تاریخ ۲۶ خرداد ۹۱ متمرکز دستگاه های اجرایی استان کرمانشاه

داوطلب گرامی برای مشاهده نتیجه آزمون، از طریق یکی از گزینه های زیر اطلاعات شخصی خود را وارد و روی دکمه ” مشاهده نتیجه ” کلیک نمایید.در “جستجو بر اساس سایر مشخصات” جستجو بر اساس همه مشخصات انجام میشود و لازمست که کلیه مشخصات با اطلاعات صحیح پر گردند.

تذکر۱: داوطلبانی که در آزمون پذیرفته شده اند به دستگاه اجرایی مورد تقاضا در فرم آگهی استخدام مراجعه نمایند.

تذکر۲: داوطلبانی که نسبت به نمره یا نتیجه آزمون خود اعتراض دارند، درخواست کتبی خود را به دستگاه اجرایی مورد تقاضا در فرم آگهی استخدام ارسال نمایند تا مورد بررسی قرار گیرد.


۱۷ آذر ۹۲ – ایجاد اشتغال برای ۲۰۰ مددجوی کمیته امداد کرمانشاه

خبرگزاری مهر : مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کرمانشاه از ایجاد اشتغال برای ۲۰۰ مددجوی این کمیته طی مدت سپری شده از سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سیامک پاکرو روز چهارشنبه اظهار داشت: از ابتدای سال ۱۳۹۲ تاکنون طی تعامل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه با کارفرمایان زمینه فعالیت و اشتغال ۲۰۰ مددجو این استان در کارخانه ها، شرکت ها و سازمان های خصوصی فراهم شده است.

کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه در راستای اشتغال و خودکفایی مددجویان تحت حمایت به آنان آموزش های فنی و حرفه ای رایگان ارائه می دهد.

پاکرو افزود: طی هشت ماهه نخست سالجاری جهت ارائه آموزش های فنی و حرفه ای و حرفه آموزی مددجویان بالغ بر شش میلیارد ریال از منابع امدادی هزینه شده است.

وی تصریح کرد: آموزش های فنی و حرفه ای ارائه شده به مددجویان شامل آموزش های بلند مدت(حداقل یک ماه)، کوتاه مدت(حداقل چهار ساعته)، حرفه آموزی دانش آموزان دبیرستانی و آموزش های استاد شاگردی است.

پاکرو با بیان اینکه سرانه هزینه آموزش های فنی و حرفه ای بلند مدت برای هر مددجو هفت میلیون ریال است، خاطرنشان کرد: از ابتدای سالجاری تا پایان مهرماه قریب به ۱۸۰۰ مددجو تحت حمایت از آموزش های مختلف فنی و حرفه ای بلند مدت برخوردار شده اند.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه یادآور شد: مددجویان متقاضی حرفه آموزی به آموزشگاه های آزاد، سازمان فنی و حرفه ای، صنایع دستی، جهاد دانشگاهی و جهاد کشاورزی معرفی می شوند که پس از اتمام آموزش و اخذ مدرک فنی و حرفه ای قادر به راه اندازی کسب و کار خواهند بود.

پاکرو خاطرنشان کرد: تا پایان مهرماه سال ۱۳۹۲ بالغ بر چهار هزار مددجو از آموزش های کوتاه مدت بهره مند شده اند.

وی در ادامه افزود: طی ارائه آموزش های فنی و حرفه ای به دانش آموزان مددجو تحت حمایت کمیته امداد بیش از یک هزار و ۳۰۰ دانش آموز در رشته های مختلف دارای حرفه شده اند.

پاکرو با بیان اینکه آموزش های استاد- شاگردی به آموزشهایی اطلاق می شود که عموما مددجویان بی سواد به صورت عملی از استادان دارای حرفه کسب می کنند، تصریح کرد: از ابتدای سالجاری تاکنون بالغ بر ۵۸۰ کارآموز مددجو از آموزش های استاد – شاگردی بهره مند شده اند که پس از اتمام آموزش ها تسهیلات اشتغالزایی کمیته امداد در اختیار آنان قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) به مددجویان تحت حمایت دارای حرفه بالغ بر ۱۵۰میلیون ریال وام خود اشتغالی اعطاء و یا با کارفرمایان جهت جذب مددجویان تعامل و ارتباط مستمر برقرار می کند.

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی استانداری ها

تلفن: 083138254440

129 نظر برای «استخدام استانداری کرمانشاه سال ۹۴ (اشتغال زایی ۷۵۰۰ نفر)» 1. ناشناس

  سلام خسته نباشید تورو خدا یه اطلاعیه بزنید که چه رشته های شما احتیاج دارید که ما بخونیم 6 سال غریبی میکشیم بعد میام رشته مارو نمیخواد رشته من جغرافیا و برنامه ریزی شهری. بیشتر کسایی که تو استانداری و شهردارین سنشون زیاده و با مدرک سیکل توروخدا پیگیری کنید حق ما جونارو نخورید

  پاسخ دادن

 2. بی خبر

  به به. دوستان همشری منو باش؟!!!!!!!!
  اومدم سوالی بپرسم از ناراحتی دربیام. معلومه چند قرنه کسی این صفحه نیومده که بخوام ازش سوالی بپرسم. یه جورایی بعد سالها این صفحه رو کشف کردم. پس باید به خودم بگم، کریسفت کلومانشاه

  پاسخ دادن 3. داوطلب آزمون

  سلام من تمام شرایط استخدامی رو دارم فیش رو واریز کردم وثبت نامم انجام شد کد رهگیری هم دریافت کردم اما الان میخام کارت ورود به جلسه بگیرم این پیغام رو میزنه( با اطلاعات داده شده موردی یافت نشد )
  در ضمن من پرینت ثبت نامم رو هم دارم .
  لطفا پاسخ بدین

  پاسخ دادندیدگاه خود را بیان کن

 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.
مدیریت وب‌سایت «ای-استخدام» از شما کاربران عزیز خواهشمند است با مشارکت و پاسخ‌گویی به سوالات و مشکلات سایر کاربران، ما را در هرچه بهتر شدن کیفیت پاسخ‌گویی یاری رسانید.