استخدام استانداری زنجان سال ۹۲

۳۵۲ روز قبل

برای دریافت اخبار و آگهی های استخدام استان زنجان در ایمیل یا گوشی خود اینجا کلیک کنید.

آنچه در این خبر خواهید خواند:

16 بهمن 92 – اطلاعیه شماره 9 : آزمون استخدامی خردادماه 1391

16 بهمن 92 – اطلاعیه شماره 8 : نتایج نهایی آزمون استخدامی تیرماه 1392

23 آذر 92 – ایجاد 2 هزار فرصت شغلی برای مددجویان استان زنجان

12 آبان 92 – اطلاعیه آبان ماه استانداری زنجان منتشر شد

11 مهر 92 – انجام 2800 مورد بازرسی از طرح‌های اشتغال مددجویی در زنجان

5 شهریور 92 – نمرات و نفرات پذیرفته شده سه برابر ظرفیت استانداری زنجان

3 شهریور 92 – تاریخ جدید اعلام نتایج آزمون استخدامی استانداری زنجان

2 مرداد 92 – تاریخ اعلام نتایج آزمون استخدامی استانداری زنجان

16 بهمن 92 – اطلاعیه شماره 9 : آزمون استخدامی خردادماه 1391

به اطلاع داوطلبان گرامی می‌رساند در راستای بخشنامه شماره 13598/92/200 مورخ 139208/01/ معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور، کلیه اطلاعات آزمون استخدامی سال 1391 طی نامه شماره 476/10918/ مورخ 139210/08/ به آن معاونت ارسال شده است.

شایان ذکر است پیرو پیگیری‌های استان زنجان، مدارک آزمون استخدامی 1391 به تأیید کمیته بررسی آزمون معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور رسیده است. قطعاً پس از دریافت شماره مستخدم داوطلبان اصلی از معاونت مذکور، در خصوص ادامه فرآیند استخدامی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

16 بهمن 92 – اطلاعیه شماره 8 : نتایج نهایی آزمون استخدامی تیرماه 1392

به اطلاع می رساند نتایج نهایی آزمون استخدامی تیرماه 1392 از محل مجوز شماره 4550/110/ دم مورخ 1390 12/21/ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور؛ به شرح پذیرفته‌شدگان نهایی (اصلی و ذخیره) که قبلا به دستگاههای اجرایی استان اعلام شده به شرح زیر می‌باشند.

به اطلاع می‌رساند در راستای بخشنامه شماره 13598/92/200 مورخ 139208/01/ معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور، کلیه اطلاعات آزمون استخدامی طی نامه شماره 476/10918/ مورخ 139210/08/ به منظور اتخاذ تصمیم به آن معاونت ارسال شده است.

لذا به استناد بخشنامه فوق تا زمان اعلام نتیجه معاونت مذکور معرفی نفرات اصلی به گزینش دستگاههای ذیربط امکان پذیر نخواهد بود. قطعاً پس از تأیید معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور، در خصوص ادامه فرآیند استخدامی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

برای مشاهده نتایج نهایی آزمون استخدامی اینجا کلیک کنید

23 آذر 92 – ایجاد 2 هزار فرصت شغلی برای مددجویان استان زنجان

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی استان زنجان از ایجاد 2 هزار فرصت شغلی برای مددجویان این نهاد خبر داد.

منصور عبادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: کمیته امداد امام خمینی استان زنجان در راستای تحقق برنامه‌های توانمندسازی جامعه هدف امداد طی هشت ماه گذشته بیش از 2 هزار فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه یک‌هزار و 100 نفر از این تعداد با توجه به تعاملات موجود بین کمیته امداد و موسسات کاریابی خصوصی و کارفرمایان، شرکت‌ها، موسسات و کارخانجات در سطح استان مشغول به فعالیت شده‌اند، اظهار داشت: همچنین برای یک‌هزار نفر از مددجویان نیز با پرداخت تسهیلات اشتغال و اجرای طرح اشتغالزایی شده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان زنجان با بیان اینکه مشاغل ایجاد شده با پرداخت تسهیلات در زمینه مشاغل خانگی، دامپروری، مشاغل خدماتی و …. بوده است، ادامه داد: در مجموع برای ایجاد این تعداد شغل بیش از 70 میلیارد ریال هزینه شده است که بیش از 80 درصد اعتبارات در مناطق روستایی و محروم پرداخت شده است.

این مسئول با اشاره به بند (ب) ماده 39 برنامه پنج ساله توسعه درباره نهادهای حمایتی اذعان داشت: بر این اساس نهادهای حمایتی موظف هستند، سالانه 10 درصد از مددجویان خود را پس از توانمندسازی از چرخه حمایتی خود خارج سازند.

عبادی با بیان اینکه طبق برنامه سال 92 مقرر بود، 300 میلیارد ریال برای تحقق امر اشتغال مددجویان کمیته امداد اختصاص یابد، تصریح کرد: با توجه به عدم تامین منابع بانکی مورد نیاز از سوی بانک مرکزی و مشکلات موجود تنها 15 درصد اعتبار مورد نظر به بانک‌های عامل ابلاغ شده است.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد: در فرصت باقی مانده از سال‌جاری و تامین اعتبارات مورد نیاز افرادی که طی فرآیندهای لازم و پس از گذراندن دوره‌های آموزشی مورد نظر پرونده آنها تشکیل و به بانک‌های عامل ارسال شده است، این نهاد بتواند مطابق برنامه پنجم به تعهدات خود عمل کند.

جزوه آموزشی مصاحبه استخدامی دولتی

برای دریافت اخبار و آگهی های استخدام استان زنجان در ایمیل یا گوشی خود اینجا کلیک کنید.


12 آبان 92 – اطلاعیه آبان ماه استانداری زنجان منتشر شد

اطلاع داوطلبان گرامی می‌رساند فرآیند بررسی مدارک داوطلبان در دستگاههای اجرایی مربوطه به اتمام رسیده و دستورالعمل نحوه برگزاری مصاحبه نیز به دستگاههای ذیربط ارسال شده است. شایان ذکر است مصاحبه در چهار حوزه اعتقادی، اداری و رفتاری، فناوری اطلاعات و تخصصی شغل، در دستگاه اجرایی مورد تقاضای استخدام داوطلبان خواهد بود و نمره نهایی مصاحبه بر اساس مفاد آگهی استخدام محاسبه می‌شود.
همچنین زمان و مکان مصاحبه توسط دستگاههای ذیربط به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

جزوه آموزشی مصاحبه استخدامی دولتی

برای دریافت اخبار و آگهی های استخدام استان زنجان در ایمیل یا گوشی خود اینجا کلیک کنید.


11 مهر 92 – انجام 2800 مورد بازرسی از طرح‌های اشتغال مددجویی در زنجان

مدیر کمیته امداد شهرستان زنجان از انجام 2 هزار و 800 مورد بازرسی از طرح‌های اشتغال مددجویی در زنجان خبر داد.

اصغر پناهی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: یکی از رویکردهای اساسی کمیته امداد در حمایت از مددجویان اشتغالزایی برای آنها است.

وی با اشاره به اینکه در دهه چهارم خدمت‌رسانی کمیته امداد موضوع اشتغالزایی مددجویان بیش از پیش مورد توجه امدادگران قرار گرفته است، تصریح کرد: طی این دهه بسیاری از خانواده‌های زیرپوشش کمیته امداد توانمند شده و توانایی اداره زندگی خود را به صورت مستقل دارند.

 مدیر کمیته امداد شهرستان زنجان با اشاره به انجام نظارت و بازرسی بر طرح‌های اشتغال مددجویی اضافه کرد: انجام دادن این اقدامات یکی از موضوعات مهم در اجرای پایدار طرح‌های اشتغال و در نتیجه توانمند ساختن مددجویان محسوب می‌شود.

وی با اشاره به انجام 2 هزار و 854 مورد بازرسی از طرح‌های اشتغال فعال در شهرستان زنجان تصریح کرد: این بازرسی‌ها توسط کارشناسان متخصص در رشته شغلی که طرح مذکور اجرایی شده، صورت گرفته است.

مدیر کمیته امداد شهرستان زنجان در ادامه با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده توسط این نهاد در سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی اضافه کرد: این نهاد در راستای عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری اقدام به پرداخت 134 فقره وام اشتغال کرده است.

وی با بیان اینکه مبلغ هزینه شده برای پرداخت این تعداد وام 6 میلیارد و 650 میلیون ریال است، افزود: این وام‌ها در قالب اجرای طرح‌های اشتغال در رشته‌های مختلف شغلی کشاورزی، دامداری، دامپروری، مشاغل خانگی پرداخت شده است.

پناهی اظهار کرد: طرح‌های مذکور بر اساس استعداد، توانایی و دوره‌ای که مددجویان آموزش دیده‌اند، اجرا شده است

جزوه آموزشی مصاحبه استخدامی دولتی

برای دریافت اخبار و آگهی های استخدام استان زنجان در ایمیل یا گوشی خود اینجا کلیک کنید.


5 شهریور 92 – نمرات و نفرات پذیرفته شده سه برابر ظرفیت استانداری زنجان

داوطلبان گرامی بدینوسیله نمرات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی تیر ماه 1392 اعلام می‌گردد. لازم به ذکر است این نمرات به صورت خام بوده و تنها جهت اطلاع داوطلب از نمره خود اعلام می‌گردد، لذا لیست نفرات راه یافته به مرحله مصاحبه (سه برابر ظرفیت) تا پایان شهریور ماه 1392 از طریق همین سایت اعلام خواهد شد.

برای مشاهده نمرات آزمون اینجا کلیک کنید

  • توجه: استخراج نتایج بر اساس بندهای 2، 3، 5، 6، 7، 8 و 11 از تذکرات ، خواهد بود. از داوطلبین عزیز تقاضا دارد از تماس تلفنی یا مراجعه حضوری به استانداری و دستگاههای اجرایی استان خودداری فرمایند.

تذکرات:

1- داوطلبان صرفاً مجاز به انتخاب یک دستگاه اجرایی و یک رشته شغلی و یک محل جغرافیایی خدمت می‌باشد.
2- معلولین عادی بومی به شرط شرکت در آزمون و کسب حد نصاب نمره لازم و دارا بودن شرایط مندرج در آگهی به ترتیب نمره تخصصی مکتسبه از 3 درصد سهمیه قانونی مربوطه برخوردار خواهند بود.
3- صد در صد سهمیه استخدامی به داوطلبان بومی استان تعلق دارد و داوطلبان سایر استان‌ها هیچگونه حقی در صورت شرکت در آزمون نخواهند داشت.
تبصره : بومی شامل افرادی می‌شود که حداقل دارای یکی از ویژگی‌های زیر باشند:
الف) محل تولد داوطلب با استان مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.
ب) حداقل پنج سال از سنوات تحصیلی داوطلب (ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان) به صورت پیوسته در استان مورد تقاضا طی شده باشد.
ج) همسر و فرزندان پرسنل نیروهای مسلح که استان محل تولد همسر یا پدر (شاغلین نیروهای مسلح) در استان مورد تقاضای شغل باشد و یا محل سکونت کنونی آنان (در خصوص بازنشستگان نیروهای مسلح) در استان مورد تقاضای شغل باشد.
د) فرزندان و همسر کارکنان رسمی، پیمانی و نیروهای قراردادی که در اجرای مصوبات “کارگروه انتقال کارکنان دولت از تهران” به استان مورد تقاضا برای استخدام منتقل شده اند.
و) آن دسته از افرادی که حداقل سه سال تمام سابقه کار تمام وقت در دستگاههای اجرایی استان مورد تقاضا برای استخدام، با پرداخت حق بیمه داشته باشد.
توجه: اولویت انتخاب برای انجام مصاحبه با داوطلبان بومی شهرستان می‌باشد و در صورتی که داوطلبان بومی شهرستان حدنصاب لازم برای قبولی را کسب نکرده باشند از داوطلبان بومی سایر شهرستان‌های استان در صورت شرکت در آزمون مربوط به آن محل انتخاب می‌گردند.
4- صرفاً دارندگان مدارک تحصیلی مندرج در شرایط احراز آگهی استخدامی حق شرکت در آزمون را خواهند داشت.
5- بر اساس قانون اصلاح بند (و) ماده (44) قانون برنامه پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران، از کل سهمیه استخدامی 30 درصد آن برای استخدام ایثارگران بومی استان به شرح زیر اختصاص دارد :
– 25 درصد آن به جانبازان و آزادگان فاقد شغل و فرزندان و همسران شهداء و جانبازان 25% و بالاتر و فرزندان و همسران آزادگان یک‌سال و بالای یک‌سال اسارت، معرفی شده از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران با رعایت سقف مقرر در این بند اختصاص دارد، که این سهمیه قبل از انتشار آگهی، از کل سهمیه استخدامی کسر شده است. افرادی که از سوی بنیاد مذکور معرفی نشده‌اند می‌توانند در این آگهی ثبت نام نموده و در صورت عدم تکمیل سهمیه از باقیمانده سهمیه اختصاصی بهره مند شوند.
– پنج درصد باقیمانده نیز به رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه‌ها و همسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد (25%) و آزادگان کمتر از یک‌سال اسارت و خواهران و برادران شهداء اختصاص دارد. مشمولین این بند می‌بایست بر اساس آگهی استخدامی در آزمون شرکت نموده و بر اساس بالاترین نمره کسب شده، در بین خود به رقابت بپردازند.
6- استخدام مازاد بر 30 درصد سهمیه ایثارگران از طریق رقابت با سایر داوطلبان واجد شرایط صورت خواهد گرفت.
7- کارکنان غیررسمی بومی شاغل در دستگاههای ذیربط به ازای هر سال سابقه خدمت مربوط و مشابه از (2) درصد و حداکثر (20) درصد کل امتیاز در هر یک از مراحل آزمون استخدامی به صورت جداگانه برخوردار خواهند شد.
توجه: این امتیاز به متقاضیانی تعلق می‌گیرد که در دستگاه مورد تقاضای استخدام، سوابق کاری غیررسمی داشته و در حال حاضر شاغل غیررسمی آن دستگاه باشند (در صورت تایید دستگاه مذکور و ارائه سوابق بیمه این بند قابل اعمال است).
8- اولویت انتخاب داوطلبان در شرایط یکسان به ترتیب با شاغلین غیررسمی بومی دستگاه اجرایی استخدام کننده، داوطلبان بومی و شاغلین غیررسمی مناطق محروم و دور افتاده برای همان مناطق خواهد بود.
9- به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی بالاتر و پائین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مذکور در آگهی و همچنین مدارک معادل (به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و گواهی مبنی بر امکان ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر با ارزش علمی دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد و حق شرکت در آزمون را نخواهند داشت.
10- مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در صورت پذیرفته شدن در آزمون (حداکثر 2 ماه پس از اعلام نتیجه) بایستی به تائید سازمان مرکزی دانشگاه مذکور برسد.
11- مراحل انتخاب پذیرفته‌شدگان نهایی به ترتیب زیر خواهد بود :
الف) انتخاب داوطلبانی که حدنصاب نمره آزمون عمومی (60 درصد کل نمره آزمون) را کسب کرده اند.
ب) انتخاب داوطلبان برای انجام مصاحبه تخصصی به میزان 3 برابر ظرفیت مورد نیاز، به ترتیب بالاترین نمرات آزمون تخصصی که اولویت با داوطلبان بومی شهرستان خواهد بود.
ج) اولویت‌بندی داوطلبان در فرآیند مصاحبه بر اساس شایستگی‌ها و توانمندی‌های فردی آنها خواهد بود و نمره نهایی فرآیند مصاحبه متشکل از 80 درصد نمره آزمون کتبی – تخصصی و 20 درصد نمره کسب شده در مصاحبه خواهد بود و در مرحله مصاحبه داوطلبان بومی شهرستان بر داوطلبان بومی استان اولویتی ندارند (چنانچه نمره نهایی مصاحبه داوطلبان بومی شهرستان با بومی استان یکسان باشد اولویت با بومی شهرستان خواهد بود)، در غیر این صورت اعلام نتایج به ترتیب نمرات نهایی فضلی فرآیند مصاحبه خواهد بود.
د) انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون بعد از طی مراحل گزینش خواهد بود، که توسط واحد گزینش دستگاه اجرایی صورت می‌گیرد.
12- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارک بصورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل امتحان، مصاحبه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است. از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌گردد.

جزوه آموزشی مصاحبه استخدامی دولتی


3 شهریور 92 – تاریخ جدید اعلام نتایج آزمون استخدامی استانداری زنجان

با عرض پوزش به اطلاع داوطلبان آزمون استخدامی تیرماه 1392 دستگاه های اجرایی استان زنجان می رساند که نتایج آزمون در نیمه اول شهریور ماه از طریق همین وب سایت اعلام خواهد شد.

جزوه آموزشی مصاحبه استخدامی دولتی

برای دریافت اخبار و آگهی های استخدام استان زنجان در ایمیل یا گوشی خود اینجا کلیک کنید.


2 مرداد 92 – تاریخ اعلام نتایج آزمون استخدامی استانداری زنجان

نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی استان زنجان برگزار شده در تیر ماه 1392 ، در اواخر مرداد ماه سال 1392 از طریق همین سایت به اطلاع داوطلبان محترم خواهد رسید.

برای دریافت اخبار استخدامی استانداری زنجان در سال 92 در ایمیل یا گوشی خود اینجا کلیک کنید.

وبسایت: www.ostan-zn.ir

دیدگاه خود را بیان کن

  •  براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
  • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
  • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
  • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.