استخدام استانداری خراسان شمالی سال ۹۳

۳۶ روز قبل

استخدام استانداری خراسان شمالی سال ۹۳

خبر ۲۵ تیر ۹۳ – تعیین تکلیف استخدامی های استان خراسان شمالی

به گزارش اداره کل روابط عمومی‌استانداری خراسان شمالی محمود دلپسند در نخستین جلسه شورای اداری و مالی دستگاه‌های استان که روز گذشته در سالن شهید ماژانی برگزار شد، به دستگاه‌های دولتی حداکثر یک ماه فرصت داد تا تکلیف ۵۱۹ نیرویی را که سال گذشته استخدام شده اند به سرعت روشن کنند.

وی گفت: مراحل جذب این افراد انجام شده است اما به دلیل کمبود منابع مالی تاکنون به کار گرفته نشده اند و اکنون که منابع مالی آن فراهم شده است اگر دستگاه‌ها به سرعت دست به کار نشوند، زمان از دست می‌رود.

وی تأکید کرد: برای تعیین تکلیف این افراد از سوی دستگاه‌ها زمان می‌گذاریم و اگر فرآیند معرفی و جذب دستگاه‌ها کند باشد، دستگاه دیگری جایگزین می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: باید این نیروها ساماندهی شوند تا بتوانیم پس از آن برای جذب نیروهای دیگر اقدام کنیم.

وی با بیان این که نیروهایی که در بدنه ادارات و دستگاه‌های دولتی خدمت می‌کنند از لحاظ کمی‌و کیفی با سایر استان‌ها در یک سطح نیستند، اظهار داشت: هم تراز نبودن نیروهای انسانی دستگاه‌های دولتی استان با سایر استان‌های همسنگ و نوپا بودن استان موجب شده است تا روند توسعه ما مطابق با سایر استان‌ها نباشد.

دلپسند افزود: برای تامین نیروی مورد نیاز پست‌های خالی در ادارات و دستگاه‌های دولتی استان باید از طریق دریافت مجوزهای جدید استخدامی‌کمبودها را مدیریت کرد.

وی با بیان این که خلاء جدی در حوزه منابع و سرمایه‌های انسانی در استان وجود دارد، گفت: این خلاء هم به لحاظ کیفی و هم به لحاظ کمی‌در استان دیده می‌شود و برای ارتقای شاخص‌ها در این بخش برنامه ریزی کرده ایم.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به این که دولت مجوزهای لازم را برای استخدام خواهد داد باید آمادگی داشته باشیم تا ظرفیت‌های خالی خود را بدانیم و این که در کجاها نیروی بیشتری مورد نیاز است. وی تصریح کرد: در این ارتباط، توجه به شهرستان‌های تازه تاسیس اولویت دارد و در تأمین فضای اداری هم از استان‌هایی هستیم که با مشکلات جدی مواجه ایم.

وی تاکید کرد: دستگاه‌های اداری در بجنورد با مشکلات بیشتری دست و پنجه نرم می‌کنند و ادارات کل در ادارات بجنورد مستقرند.

معاون استاندار خراسان شمالی با اشاره به ماده ۳۲ قانون خدمات کشوری گفت: طبق قانون ۱۰ درصد از نیروهای ادارات و دستگاه‌های دولتی باید از طریق به کارگیری نیروهای قراردادی تامین شوند که این سقف در اکثر ادارات دولتی این استان رعایت نشده است.دلپسند افزود: باید از طریق دریافت مجوزهای جدید و جابه جایی نیروی انسانی مازاد در دستگاه‌های نیازمند، مشکل نیروهای مازاد قراردادی را رفع کرد و همچنین آمادگی این را داشته باشیم که در صورت نیاز به تعدیل، کار ناپخته ای انجام ندهیم. وی از خالی بودن ۴۲ درصد از پست‌های استان خبر داد و خاطر نشان کرد: برآیند مردم از دستگاه‌های دولتی مثبت نیست و در این زمینه نمره قبولی کسب نکرده ایم.معاون استاندار بیان کرد: با این که هدف نظام اداری و دستگاه‌های دولتی خدمت به مردم برای توسعه در ابعاد مختلف است اما مردم از بیرون به شکلی به دستگاه‌های دولتی نگاه می‌کنند که گویا نتوانسته ایم از ظرفیت‌های لازم استفاده کنیم و یا این ظرفیت‌ها را نداریم .دلپسند افزود: ادارات به جای این که عامل محرک و تأثیرگذاری برای توسعه باشند، درگیر عوامل درونی هستند و نظام اداری ما مانعی در سرعت بخشیدن به توسعه شده و کند و هزینه بر است.وی ادامه داد: این گمان وجود دارد که سیستم کم تحرک است و مسئولیت پذیر نیست و این عوامل باعث شده تا به هدف غایی و نهایی که برای دستگاه‌ها متصور است نرسیم.وی عنوان کرد: هر چند در این مورد نظام آماری مستند نداریم و نمی‌خواهیم عملکرد دستگاه‌ها را نیز زیر سوال ببریم اما سرعت دادن به روند رسیدگی به امور مردم لازم است.وی بهره گیری از دولت الکترونیک را راهکاری اصلی برای چابک سازی دستگاه‌های دولتی استان دانست و گفت: استان خراسان شمالی برای اجرای طرح دولت الکترونیک و هوشمند سازی اداری نیز با کمبود زیرساخت مواجه است.

۲۳ تیر ۹۳ – قبولی های آزمون استخدامی ۹۲ خراسان شمالی فراخوانده شدند

مدیرکل دفتر منابع انسانی استانداری خراسان شمالی گفت: قبولی های استخدامی سال ۹۲ دستگاه های دولتی این استان به کار فراخوانده شدند.
ˈولی گریوانیˈ دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: بودجه لازم برای پرداخت حقوق استخدامی های جدید دستگاه های دولتی استان تامین شده و مشکلی برای به کارگیری این نیروها وجود ندارد.
وی اضافه کرد: تمام دستگاه های دولتی استان که در سال قبل ردیف استخدامی داشته و آزمون برگزار کرده اند، باید مراحل قانونی پس از آزمون از جمله گزینش و مصاحبه را برای پذیرفته شدگان انجام دهند.
گریوانی افزود: علاوه بر آن دستگاه هایی که کد استخدامی برای نیروهای پذیرش شده خود از وزارتخانه متبوع دریافت کرده اند باید نیروهای خود را به کار دعوت کنند.
مدیرکل منابع انسانی استانداری خراسان شمالی گفت: براساس آزمون سال ۹۲ برای حدود ۵۱۹ نیروی جدید در دستگاه های دولتی ردیف استخدامی دریافت شده و تمام این نیروها نیز از طریق آزمون با دو برابر ظرفیت پذیرش شده اند.
وی تاکید کرد: دستگاه های اجرایی استان موظفند تا نیروهای استخدامی خود را تعیین تکلیف کرده و برای آنان فراخوان اشتغال به کار بدهند.
وی در مورد استخدامی های موسوم به ˈطرح مهرآفرین دولت دهمˈ گفت: استان خراسان شمالی در زمره استانهایی بود که این طرح را اجرا نکرد و مشکلی در این بخش ندارد.
در استان خراسان شمالی افزون بر ۱۴ هزار نفر در دستگاه های دولتی اشتغال به کار دارند که طبق گزارش معاونت منابع انسانی استاندار خراسان شمالی ۴۲ درصد از پست های سازمانی ادارات استان خالی است.

۲۵ خرداد ۹۳ – تامین اعتبار مورد نیاز برای بکارگیری نیروهای جدید

مدیر کل منابع انسانی استانداری خراسان شمالی از تامین اعتبار مورد نیاز برای بکارگیری نیروهای جدید که در آزمون های استخدامی سال گذشته شرکت کرده بودند ، خبر داد.

ولی گریوانی در گفتگو با خبرنگار اترک نیوز افزود: اعتبار مورد نیاز برای بکارگیری ۵۱۲ نفر از نیروهای مورد نیاز دستگاه های اجرایی استان تامین شده و این افراد پس از طی مراحل گزینش در پست های مشخص شده در هر دستگاه بکارگیری می شوند.
وی با بیان اینکه تاخیر در بکارگیری نیروهای جدید به دلیل مشکلات کمبود اعتبار بود ، اظهارکرد: مراحل گزینش نیرو های مورد نیاز سازمان جهاد کشاورزی و دستگاه های تابعه از جمله منابع طبیعی، امور عشایری،دامپزشکی ،مرکز تحقیقات جهاد کشاورزی و تعاون روستایی به پایان رسیده و تا یک ماه آینده نیروهای گزینش شده بکارگیری می شوند.
گریوانی اضافه کرد: در حال حاضر روند گزینش در دیگر دستگاه هایی که سال گذشته آزمون استخدامی برای جذب نیرو برگزار کرده اند نیز ادامه دارد و با پایان یافتن مراحل گزینش نیروهای مورد نیاز بکارگیری می شوند.
وی در خصوص استخدام نیرو در سال جاری افزود: تاکنون مجوزی برای جذب نیرو جدید در دستگاه ها صادر نشده است بنابراین در سال جاری آزمون استخدامی برگزار نمی شود.

۳۰ فروردین ۹۳ – استخدام ۱۰۰۰ نفر در دستگاه‌های خراسان شمالی     
استاندار خراسان‌شمالی از برنامه استخدام یک هزار نیرو در دستگاه‌های این استان طی امسال خبر داد و گفت:‌ اگر منابع مالی این سهمیه استخدامی تأمین شود آمادگی داریم این آزمون را برگزار کنیم.
به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد سید علی‌اکبر پرویزی عصر امروز در دیدار مادران و همسران شهدا در سالن اجتماعات شهید ماژانی استانداری بیان داشت: ۵۲۰ نفر از افرادی هم که در آزمون‌های استخدامی استان پذیرفته شدند، اردیبهشت امسال جذب دستگاه‌ها خواهند شد.
وی گفت: این افراد طی سال گذشته پس از برگزاری آزمون و گزینش پذیرفته شدند که به خاطر عدم تأمین منابع مالی، سال گذشته در دستگاه‌ها جذب نشده‌اند.
به گفته استاندار خراسان شمالی طی پیگیری‌هایی که انجام شده بودجه جذب این افراد تأمین و به زودی جذب دستگاه‌ها خواهند شد.
وی جذب ۵۲۰ نیروی جدید در دستگاه‌های خراسان شمالی را باعث رفع مشکلات دستگاه‌ها به لحاظ نیروی انسانی دانست.
نماینده عالی دولت در خراسان شمالی همچنین با اشاره به اهتمام خود برای استخدام فرزندان شاهد در دستگاه‌ها گفت: این موضوع علاوه بر قانون یک تکلیف برای همه ما بوده که نبایستی نسبت به آن غفلت شود.
وی افزود: بر همین اساس از ۵۲۰ سهمیه استخدامی سال گذشته که مراحل آزمون و استخدام آن برگزار شده یک سوم آن از فرزندان و خانواده‌های شهدا هستند که در سهمیه استخدام امسال هزار نفر در خراسان شمالی نیز به این موضوع توجه خواهد شد.
پرویزی ادامه داد: وضعیتمالی دولت به خصوص در سال گذشته خوب نبود که در صورت ابلاغ و تأمین منابع لازم می‌توان افراد استخدام شده را جذب و همچنین آزمون‌های استخدامی سهم استان را برگزار کرد.
وی اولویت استخدام در دستگاه‌های استان را با خانواده شهدا دانست و یادآور شد: این رویه در استخدامی‌ها باید مورد توجه بیش از پیش قرار بگیرد.
فخر نبی سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی هم خواستار توجه بیشتر به خانواده‌های شهدا در استخدامی‌ها شد.
به گزارش فارس در این نشست از مادران و همسران شهدا با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل به عمل آمد.
خراسان شمالی در دوران دفاع مقدس ۲ هزار و ۷۰۰ شهید را تقدیم نظام اسلامی کرده است.
این استان به لحاظ تعداد شهدا به نسبت جمعیت رتبه دوم در کشور را داراست.

برای دریافت اخبار و آگهی استخدام استانداری خراسان شمالی در سال ۹۳ در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.


استخدام استانداری خراسان شمالی سال ۹۲

نمونه سوالات استخدامی استانداری خراسان شمالی

آنچه در این خبر خواهید خواند:

۱۸ آبان ماه ۹۲ – جذب ۳۲۰ نیروی انسانی جدید در دستگاه‌های خراسان شمالی

۵ آبان ۹۲ – جذب ۳۲۰ نیروی انسانی جدید در دستگاه‌های خراسان شمالی

۲۸ مهر ۹۲ – اعلام اسامی پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی راه و شهرسازی خراسان شمالی

۱۸ تیر ۹۲ – دانلود متن آگهی استخدام ، مرحله سوم

۴ تیر ۹۲ – دانلود متن آگهی استخدام ، مرحله دوم

۱۸ آبان ماه ۹۲ – جذب ۳۲۰ نیروی انسانی جدید در دستگاه‌های خراسان شمالی

حسین فرجی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار کرد: این استخدامی‌ها اکنون در مرحله گزینش و مصاحبه بوده که پیش‌بینی می‌شود تا پایان امسال این تعداد نیروی سهمیه دستگاه‌های استان به تدریج جذب شوند.

این مسئول در استانداری خراسان شمالی شمار دستگاه‌هایی که این تعداد نیرو به استخدام آن در خواهند آمد را ۱۹ دستگاه عنوان کرد.

به گفته وی، بخش قابل توجهی از این نیروها به عنوان سهم شهرستان جدیدالتأسیس راز و جرگلان در این شهرستان مرزی خدمت خواهند کرد.

فرجی تصریح کرد: آزمون این استخدامی‌ها طی امسال برگزار شده و واجدان شرایط شرکت در مراحل گزینش و مصاحبه نیز اعلام شدند.

خراسان شمالی در ۱۹ مرداد ۸۳ تأسیس شده که همواره با کمبود نیروی انسانی در دستگاه‌های اداری مواجه بوده است.

مسئولان استان پیش‌بینی می‌کنند با ساماندهی پست‌های سازمانی دستگاه‌ها و جذب نیرو، این استان به لحاظ اداری به شاخص‌های کشوری برسد

به گزارش فارس، خراسان شمالی با دارا بودن هشت شهرستان ۸۶۷ هزار نفر جمعیت دارد

نمونه سوالات مصاحبه استخدام های دولتی

خود را برای آزمون استخدام استانداری آماده کنید

۵ آبان ۹۲ – جذب ۳۲۰ نیروی انسانی جدید در دستگاه‌های خراسان شمالی

مدیرکل منابع انسانی استانداری خراسان شمالی گفت: مراحل جذب ۳۲۰ نیروی انسانی جدید در دستگاه‌های این استان در حال انجام است.

حسین فرجی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار کرد: این استخدامی‌ها اکنون در مرحله گزینش و مصاحبه بوده که پیش‌بینی می‌شود تا پایان امسال این تعداد نیروی سهمیه دستگاه‌های استان به تدریج جذب شوند.

این مسئول در استانداری خراسان شمالی شمار دستگاه‌هایی که این تعداد نیرو به استخدام آن در خواهند آمد را ۱۹ دستگاه عنوان کرد.

به گفته وی، بخش قابل توجهی از این نیروها به عنوان سهم شهرستان جدیدالتأسیس راز و جرگلان در این شهرستان مرزی خدمت خواهند کرد.

فرجی تصریح کرد: آزمون این استخدامی‌ها طی امسال برگزار شده و واجدان شرایط شرکت در مراحل گزینش و مصاحبه نیز اعلام شدند.

خراسان شمالی در ۱۹ مرداد ۸۳ تأسیس شده که همواره با کمبود نیروی انسانی در دستگاه‌های اداری مواجه بوده است.

مسئولان استان پیش‌بینی می‌کنند با ساماندهی پست‌های سازمانی دستگاه‌ها و جذب نیرو، این استان به لحاظ اداری به شاخص‌های کشوری برسد.

به گزارش فارس، خراسان شمالی با دارا بودن هشت شهرستان ۸۶۷ هزار نفر جمعیت دارد.

در جلسات مصاحبه استخدامی دولتی چه می پرسند؟

۲۸ مهر ۹۲ – اعلام اسامی پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی راه و شهرسازی خراسان شمالی

اسامی پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت، آزمون استخدامی راه و شهرسازی خراسان شمالی اعلام شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اسامی پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی راه و شهرسازی خراسان شمالی اعلام شده است.

شرکت‌کنندگان می توانند برای مشاهده نتایج به آدرس nkh-ru.ir مراجعه کنند.

آزمون مورخ ۱۴ تیرماه ۹۲ در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد برگزار شده بود.

اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی راه و شهرسازی خراسان شمالی

در جلسات مصاحبه استخدامی دولتی چه می پرسند؟

۱۸ تیر ۹۲ – دانلود متن آگهی استخدام ، مرحله سوم

نمونه سوالات استخدامی استانداری خراسان شمالی

۴ تیر ۹۲ – دانلود متن آگهی استخدام ، مرحله دوم

نمونه سوالات استخدامی استانداری خراسان شمالی

جیب :: سیستم حسابداری شخصی

70 نظر برای «استخدام استانداری خراسان شمالی سال ۹۳»

 1. محمد

  کارشناس متالوزی هستم و حدود سه سال سابقه کار در شرکتهای ساخت قطعات خودرو در مشهد را در کارنامه خود دارم/ با تحویل مسکن مهر به بجنورد برگشتیم تا در شهر خودمون مشغله ای داشته باشم ولی متاسفانه باگذشت بیش از یکسال نتونستم کاری پیدا کنم. با توجه به اینکه اقساط مسکن مهر نیز شروع شده با مشکل جدی مواجه هستم/خواهشمند است استاندار محترم در خصوص به کار گیری اینجانب در ارگانهای استان مساعدت لازم را مبذول فرمایند(حتی بعنوان ابدارچی).اجرکم عندا…

  پاسخ دادن


 2. ali

  نتایج مرحله سوم هم اومد دوستان.برین سایت های اداراتی که براشون ازمون دادین مثل ثبت احوال خراسان شمالی… قبولی هارو زدن!

  پاسخ دادن

  • مسعود

   باسلام
   قبول شده آزمون از استان دیگه ای هستم
   اخباری که میگن قبول شدگان استخدامی دراستان خراسان شمالی دارن بکارگیری میشن صحت داره؟

   پاسخ دادن

 3. مهسا هستم

  باسلام بنده لیسانس برق وفوق لیسانس تربیت بدنی هستم دارای بسیجی فعال هستم ایا برای ما هم جای بین بقییه دوستان هست . خواهشا به درد ما جونهای تحصیل کرده بیکار باشید

  پاسخ دادن

 4. حمزه

  با سلام
  لطفا بررسی کنین نتایج آزمون استخدامی محیط زیست و میراث فرهنگی که در 30 شهریور 92 برگزار شد چرا اعلام نمی شه یعنی بدون اعلام نتلایج هم می شه نیرو بگیرن؟ این چه وضع شفاف سازیه؟ خسته شدیم به خدا….

  پاسخ دادن


  • پشتیبان شش

   با سلام
   کاربر عزیز برای اطلاع از آخرین آگهی های مربوط به رشته و شهر خود اینجا را کلیک کنید و در صورت عدم ثبت نام ثبت نام کرده و اعتبار دلخواه خود را خریداری کنید تا از این پس در اسرع وقت آگهی های شغلی مربوط به شما برایتان اس ام اس یا ایمیل شود. در صورت عدم خرید اعتبار شما به عنوان کاربر عادی برای سیستم محسوب میشود و سیستم فقط خبرنامه و یا یکسری آگهی های ویژه کارفرمایان را برای شما ارسال میکند.برای خرید اعتباراینجا کلیک نمایید.
   موفق باشید

   پاسخ دادن

 5. فاطمه حمیدی

  سلام.من مدرک لیسانس مدیریت وبرنامه ریزی اموزشی دارم ولی متاسفانه بیکارهستم لذاسوالم اینه ..ایااستانداری خراسان شمالی استخدامی داره یانه؟

  پاسخ دادن 6. انسیه جهانی

  سلام 28 ساله هستم لیسانس حسابداری دارم ایا استانداری دوباره استخدامی می زنه که رشته منو بخواد؟در ضمن 4سال سابقه کار دارم

  پاسخ دادن


  • پشتیبان پنج

   الهام عزیز سلام
   در صورتی که این مراکز اعلام استخدامی کنند ما به اطلاع کلیه کارجویانی که در سایت ثبت نام و خرید اعتبار نموده اند خواهیم رساند.
   موفق باشید

   پاسخ دادن

 7. hamid

  سلام اقا مدیر از شما دیگه انتظار نداشتیم یه خورد از مسولای استانمون انتقاد کردیم چرا به شما برخورد؟بعدشم من ک بدوبیرا ننوشته بودم ک شما تاییدش نکردین فقط یه خورده درد و دل با برو بچ استخدامی بود البته اگه اینم تایید کنید

  پاسخ دادن

  • مدیر

   با سلام

   حمید جان اینجا محلی برای تبادل اطلاعات در مورد استخدام میباشد لطفا درد و دلهای خود را در فریومها و سایتهای دیگر انجام دهید به علت حجم بالای کامنتها نمیتوانیم این چنین کامنتها را تایید کنیم زیرا کامنتهای مهم لابلای کامنتها گم میشود
   در مورد هر مسئولی هم انتقاد دارید در وب سایت خود مسئول درج نمایید

   با تشکر

   پاسخ دادن

دیدگاه خود را بیان کن

 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.