استخدام استانداری خراسان شمالی (استخدام ۸۷۰ بازرس)

۱۵ روز قبل

استخدام استانداری خراسان شمالی

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

استانداری خراسان شمالی به همراه سایر سازمانها از طریق آزمون مشترک فراگیر دستگها‌های اجرایی استخدام میکند.

دانلود نمونه سوالات تخصصی دستگاههای اجرایی (آزمون فراگیر)

دانلود نمونه سوالات عمومی دستگاههای اجرایی (آزمون فراگیر)

 استخدام  ۸۷۰ بازرس در خراسان شمالی

بازرس کل خراسان شمالی از جذب ۸۷۰ بازرس در استان پس از انجام مراحل مختلف خبر داد.
به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد، مسعود صفری بعدازظهر امروز در آستانه هفته قوه قضائیه به خبرنگاران اظهار کرد: در مجموع ۸۷۰ بازرس افتخاری جذب این اداره کل شده که از این تعداد ۱۵۰ بازرس فعال هستند.
وی بیان داشت: افزون بر این ۳۸ بازرس پاره وقت نیز که از کارکنان دستگاه‌های استان بوده با این اداره کل همکاری دارند و به تناسب حقوق دریافت می‌کنند.
بازرس کل خراسان شمالی عنوان کرد: بازرسی از ظرفیت بازرسان خود برای ایفای وظایف محوله استفاده می‌کند.
این مسئول، یکی از مهم‌ترین اقدامات این اداره‌کل را به سبب اهمیت امنیت غذایی و دارویی نظارت بر عملکرد دانشگاه علوم پزشکی و سازمان غذا و دارو عنوان کرد.
بازرس کل خراسان شمالی بیان داشت: افزون بر این نظارت‌ها و ارشادهای لازم به استاندارد استان به خاطر جایگاه این سازمان در انجام ماموریت‌های محوله از سوی بازرسی انجام شده است.
وی در ادامه یکی از مهم‌ترین رویکردهای بازرس استان را حمایت از بخش سرمایه‌گذاری و سرمایه‌گذار عنوان کرد.
به گفته صفری؛ فراهم کردن شرایط برای سرمایه‌گذاری موجب توسعه سرمایه‌گذاری و در نتیجه اشتغال‌زایی خواهد شد.
بازرس کل خراسان شمالی در پایان رونق اقتصادی و توسعه استان را در نتیجه سرمایه‌گذاری‌ها برشمرد و گفت: بازرسی استان برای فراهم کردن شرایط سرمایه‌گذاری اهتمام داشته و موارد و توصیه‌های خود را برای روان شدن امر سرمایه‌گذاری در استان به دستگاه‌های مرتبط ارائه می‌کند.


کمبود ۸۰۰ معلم در خراسان‌شمالی

خبرگزاری ایسنا : معاون پژوهش، برنامه ریزی و منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش خراسان‌شمالی از کمبود ۸۰۰ معلم برای سال تحصیلی جدید در استان خبر داد.قنبرعلی خوش آیینه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه خراسان‌شمالی، اظهار کرد: طی سال جاری این سازمان با کمبود ۸۰۰ معلم در مقطع ابتدایی مواجه شده است. جبران این تعداد نیروی انسانی در استان با تقلیل کار برخی از فرهنگیان، حفظ بازنشسته‌ها و موظفی مدیر و معاونان مدارس تا حدودی حل می‌شود.
وی افزود: با توجه به اجرای طرح رتبه بندی فرهنگیان از مهر ماه سال جاری، بیشتر نیروهای بازنشسته راغب بودند که طی سال تحصیلی جدید نیز در این سازمان فعالیت کنند. با استفاده از نیروهای فعلی آموزش و پرورش، کمبود معلم تا حدود ۷۰ و ۸۰ درصد جبران می‌شود. درصد باقی مانده از کمبود معلم نیز در قالب خرید خدمات آموزشی با استفاده از ظرفیت نیروهای بخش خصوصی تامین خواهد شد.
وی با ذکر اینکه وضعیت خراسان‌شمالی در حوزه نیروی انسانی مطلوب است، خاطرنشان کرد: همه نیروهای به کار گرفته شده در طرح خرید خدمات آموزشی گزینش شده و برای آنان دوره‌های ضمن خدمت برگزار خواهد شد


اشتغال ۴۰۰ جوان توسط پارک علم و فناوری خراسان شمالی

خبرگزاری مهر : رئیس پارک علم و فناوری خراسان شمالی گفت: پارک علم و فناوری خراسان شمالی تاکنون زمینه اشتغال ۴۰۰ نفر از جوانان این استان را فراهم کرده است.
علی اصغر پیله ور در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: براساس سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری پارک های علم و فناوری بستر مهم شکوفایی و تحقق اقتصاد مقاومتی هستند.
وی با تاکید بر اینکه یکی از دغدغه های مهم و اصلی پارک علم و فناوری خراسان شمالی بحث اشتغال است، اظهار داشت: امروز جوانان با حضور موثر خود در جایگاههای مختلف علمی کشور نقش آفرینی می کنند و از این جهت ایجاد اشتغال، مهم ترین خدمت به جوانان محسوب می شود.
پیله ور اظهار داشت: باید تلاش کنیم تا در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی به جای استفاده و متکی شدن به منابع زیر زمینی، از منابع رو زمینی که همان توجه به علم، اختراع و … است استفاده کنیم.
وی گفت: پارک علم و فناوری خراسان شمالی تاکنون موفق به ایجاد اشتغال برای ۴۰۰ نفر از جوانان این استان شده است.
این مقام مسئول در مورد وضعیت پارک علم و فناوری خراسان شمالی اظهار داشت: این استان از آخرین استان هایی بود که پارک و علم و فناوری در آن تاسیس شد و اکنون نیز با تلاشهای انجام شده در وضعیت مطلوبی قرار گرفته است.
این مقام مسئول ایجاد اشتغال برای جوانان، کمک به صنایع پتروشیمی، غذایی و … را از  مهمترین اقدامات پارک علم و فناوری خراسان شمالی در چند سال اخیر عنوان کرد.
وی با اشاره به فعالیت ۴۰ شرکت دانش بنیان و غیر بنیان در استان گفت: در حال حاضر پارک علم و فناوری خراسان شمالی از سوی وزرات علوم به عنوان مرجع فناوری به آسیای میانه معرفی شده است.
رئیس پارک علم و فناوری خراسان شمالی در خصوص برنامه های این پارک در سال جاری افزود: انجام عملیات ساختمان پارک علم و فناوری استان در زمینی به مساحت سه هزار مترمربع با اعتبار ۱۰۰ میلیارد ریال، کمک به بخش های اقتصاد استان، رفع بخشی از نیازهای خراسان شمالی در زمینه های مختلف و … از جمله برنامه های سالجاری است.
به گزارش خبرنگار مهر، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در سفر دوماه قبل خود به خراسان شمالی از ۶ طرح شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در خراسان شمالی رونمایی کرد.
خراسان شمالی با دارا بودن هشت شهرستان جمعیتی بالغ بر ۹۱۰ هزار نفر دارد.


 ۲ هزار استخدام جدید در خراسان شمالی / تعیین تکلیف پایان امسال

خبرگزاری مهر : بجنورد – استاندار خراسان شمالی از جذب دو هزار نیروی جدید در آزمون استخدامی آبانماه امسال در این استان خبرداد.
به گزارش خبرگزاری مهر، سید علی اکبر پرویزی در دومین جلسه شورای راهبری توسعه مدیریت استان، افزود: بر اساس مصوبه دولت آزمون های استخدامی دستگاههای اجرایی همه ساله طی دو مرحله در ماههای اردیبهشت و آبان ماه به صورت متمرکز توسط سازمان سنجش برگزار می شود.
وی اظهار داشت: آگهی اخیر اولین آزمون استخدام پیمانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی که در فروردین ماه امسال ثبت نام آن آغاز شد مربوط به سهمیه باقی مانده سال گذشته است.
استاندار خراسان شمالی با بیان اینکه برای استخدام جدید در آبان ماه امسال، پیش بینی حدود دو هزار نفر است افزود: با برگزاری آزمون آبانماه ۹۴ وضعیت جذب نیروهای جدید تا پایان سال تعیین تکلیف و به کارگیری قبول شدگان نهایی در سال ۹۵ عملیاتی خواهد شد.
پرویزی تصریح کرد: سازمان سنجش کشور برگزار کننده کلیه آزمون های استخدامی خواهد بود.
نماینده عالی دولت در خراسان شمالی یکی از اهداف شورای راهبری توسعه مدیریت استان را ساماندهی وضعیت استخدامی ها عنوان کرد و افزود: این آزمون ها به گونه‌ای خواهد بود که از تبعیضات ناروا جلوگیری و جلوی هرگونه شبهه‌ای را خواهد گرفت.
پرویزی در ادامه گفت:۷۰ درصد ملاک قبولی شرکت کنندگان در آزمون استخدامی  منوط به کسب نمره لازم در آزمون کتبی استخدام خواهد بود.
وی تصریح کرد: بر اساس دستورالعمل جدید نیروهای قراردادی با کار معین و مشخص که دارای تحصیلات مرتبط با پست‌های خالی هستند در آن پست‌ها به کارگیری می‌شوند.
استاندار خراسان شمالی افزود: شورای راهبری توسعه جانشین شورای عالی اداری بوده که بر اساس مصوبه شورای عالی اداری و ابلاغ ریاست جمهوری، مسائل اداری، نیروی انسانی، ساختار تشکیلاتی، پژوهشی، مدیریتی و کاری استان‌ها در آن مورد بررسی قرار می‌گیرد.


برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی

خبرگزاری فارس: مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از برگزاری نخستین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور برای استخدام پیمانی در سال ۹۴ خبر داد.

خبرگزاری فارس: برگزاری نخستین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور برای استخدام پیمانی در سال ۹۴
حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، اظهار داشت: وزارت امور اقتصادی و دارایی، دیوان عدالت اداری، سازمان امور مالیاتی کشور، سازمان پزشک قانونی کشور، سازمان ثبت‌احوال کشور، سازمان دامپزشکی کشور، سازمان سنجش آموزش کشور، سازمان ملی بهره‌وری ایران، سازمان هواپیمایی کشوری، مرکز اورژانس تهران، استانداری خراسان شمالی و برخی از دستگاه‌های اجرایی استان و سازمان علمی تحقیقاتی وابسته به نهاد ریاست جمهوری در نظر دارند نیروی انسانی مورد نیاز خود را طبق مفاد قانون مدیریت خدمات کشوری و در چارچوب دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای به کارگیری افراد واجد شرایط در دستگاه‌های اجرایی موضوع بخشنامه شماره ۲۰۰/۹۳/۹۷۵۷ مورخ ۹۳/۷/۱۹ و سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور (تبدیل وضع مربیان حق‌التدریس موضوع مصوبه شماره ۱۲۲۲۱۸/ت۵۰۹۴۷هـ مورخ ۹۳/۱۰/۱۷ هیأت وزیران) از محل مجوزهای استخدامی مأخوذه از طریق برگزاری آزمون مشترک فراگیر به صورت کتبی توسط سازمان سنجش آموزش کشور (با عنوان مؤسسه مجری) و با نظارت سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور در سال ۹۴ و طی مراحل گزینش به صورت پیمانی تأمین کنند.
وی افزود: متقاضیان می‌توانند برای مطالعه شرایط و ضوابط استخدام هر یک از دستگاه‌های اجرایی مذکور و نحوه و زمان ثبت‌نام از روز دوشنبه ۱۰ فروردین ۹۴ تا ۱۷ فروردین ۹۴ به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند.
توکلی تصریح کرد: توضیحات بیشتر در رابطه با شرایط و ضوابط هر یک از دستگاه‌ها و تاریخ برگزاری آزمون در دفترچه راهنمای آزمون و اطلاعیه ثبت‌نامی که در ۱۰ فروردین ۹۴ منتشر می‌شود درج می‌گردد.
مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در پایان گفت: چنانچه علاوه بر دستگاه‌های اجرایی فوق دستگاه دیگری اضافه گردد اسامی نهایی آنان در اطلاعیه مورخه ۱۰ فروردین ۹۴ درج خواهد شد.

برای مشاهده اخبار تکمیلی در مورد استخدامهای سال ۹۴ اینجا کلیک کنید

۱۴ اردیبهشت ۹۳ – برگزاری نشست کارکنان جدیدالاستخدام سال ۹۳

نشست کارکنان جدید الاستخدام سال ۱۳۹۳ معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی در تاریخ ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ در سالن غدیر برگزار شد. در این نشست نماینده معاونت نظارت راهبردی به تبیین ماموریتها، جایگاه و وظایف معاونت مذکور پرداخت.

خبر ۲۱ اسفند ۹۳ – اعلان نتایج نهایی آزمون استخدامی شهرداریهای تازه تاسیس استان
با عنایت به برگزاری آزمون استخدامی در مورخ ۲۱/۰۶/۹۳ به منظور جذب ۲۸ نفر در ۷ رشته شغلی در شهرداریهای شهرهای تازه تاسیس استان (آوا، چناران شهر، زیارت، قوشخانه) مصاحبه تخصصی آزمون طی روزهای شنبه و یکشنبه برابر با ۱۶ و ۱۷ اسفندماه جاری در محل ساختمان آموزش و پژوهش استانداری برگزار گردید .
با استعانت از حضرت حق و حول و قوه الهی، بدینوسیله نتایج نهائی (کارنامه) آزمون تخصصی، مصاحبه و رتبه داوطلب در مقایسه با سایر داوطلبان ۳ برابر ظرفیت در هر رشته شغلی اعلان می گردد .
داوطلبان می توانند حداکثر ظرف مدت ۲ هفته از تاریخ ۲۱/۱۲/۹۳ اعتراض خود را پس از ثبت در دبیرخانه استانداری به دفتر امور شهری و شوراها برای بررسی و اعلام نظر ارائه نمایند .
لازم به یادآوری است پس از انقضای مهلت فوق به اعتراض داوطلبان ترتیب اثر داده نخواهد شد .

برای مشاهده نتایج نهایی استخدام شهرداریهای خراسان شمالی اینجا کلیک کنید


اسامی پذیرفته شدگان ۳ برابر ظرفیت آزمون استخدامی شهرداری ها

نظر به اعلام نتایج اولیه (سه برابر ظرفیت) آزمون استخدامی مورخ ۲۱/۶/۹۳ شهرداریهای شهرهای تازه تاسیس استان خراسان شمالی بدینوسیله لیست اسامی پذیرفته شدگان و برنامه زمان بندی برگزاری مصاحبه تخصصی به شرح ذیل اعلام می گردد .

برای مشاهده نتایج استخدام شهرداریهای خراسان شمالی اینجا کلیک کنید

برای مشاهده تاریخ و زمان مصاحبه اینجا کلیک کنید


خبر ۱۵ دی ۹۳ – استخدام ۱۳۵ نیروی انسانی در خراسان شمالی

خبرگزاری مهر : بجنورد- معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان شمالی از جذب و استخدام ۱۳۵ نیروی انسانی برای بخش ها و شهرستان های محروم این استان خبر داد.

محمود دلپسند در گفتگو با خبرنگار مهر، از جذب ۱۳۵ نفر در بخش ها و شهرستان های محروم این استان خبر داد و افزود: استخدام افراد در راستای اقدامات قبلی جذب نیروی انسانی در دستگاه های خراسان شمالی بوده و بر اساس برنامه به زوی آگهی استخدام آنها در پرتال استانداری و رسانه های استانی منتشر می شود.
وی اضافه کرد: استخدام و جذب این تعداد نیروی انسانی در بخش ها و شهرستان های محروم استان صورت می گیرد و اولویت استخدام نیز با افراد بومی است.
دلپسند افزود: دولت یازدهم هر گونه استخدام و جذب نیروی جدید را ممنوع کرده اما خراسان شمالی به دنبال اجرا و احیای سهمیه استخدامی سال های قبل بود و با پیگیری های انجام شده موافقت کتبی برای انجام این آزمون استخدامی و جذب ۱۳۵ نفر از معاونت ریایست جمهوری اخذ شده است.
به گفته وی با اخذ مجوز جذب ۱۳۵ نفر برای استخدام در بخش ها و شهرستان های محروم خراسان شمالی، عملا تمام مجوزهای قبلی تکمیل شده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان شمالی با بیان این که بخشی از تاخیر در اجرای سهمیه استخدام استان به دلیل طولانی شدن فرآیند آگهی استخدام قبلی به جهت عدم تامین اعتبار بود، اضافه کرد: در این زمینه بخشی از نیروها انصراف داده و تعدادی از دستگاه های اجرایی نیز به دلیل نبود اعتبار، درج آگهی استخدام برای آنها در نظر گرفته نشد.


برای مشاهده نتایج آزمون شهرداری های تازه تاسیس اینجا کلیک کنید

استانداری خراسان شمالی برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداریهای تازه تاسیس استان ( آوا – چناران شهر – زیارت- قوشخانه )، از محل مجوز استخدامی به شماره ۱۸۸۱۴/۹۲/۲۲۰ مورخ ۱۴/۱۱/۱۳۹۲ معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری و تخصیص سهمیه طی نامه شماره ۱۰۴۵۸ مورخ ۲۰/۰۳/۹۳ ریاست محترم سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، در نظر دارد تعداد ۲۸ نفر افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی- علمی، مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی برای خدمت در شهرداری های تازه تاسیس استان استخدام نماید.

برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید

برای مشاهده شرایط دعوت به همکاری اینجا را کلیک کنید

برای مشاهده یا ویرایش اطلاعات اینجا را کلیک کنید

برای دریافت نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری اینجا کلیک کنید

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی استانداری ها اینجا کلیک نمایید

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۵ تیر ۹۳ – تعیین تکلیف استخدامی های استان خراسان شمالی

به گزارش اداره کل روابط عمومی‌استانداری خراسان شمالی محمود دلپسند در نخستین جلسه شورای اداری و مالی دستگاه‌های استان که روز گذشته در سالن شهید ماژانی برگزار شد، به دستگاه‌های دولتی حداکثر یک ماه فرصت داد تا تکلیف ۵۱۹ نیرویی را که سال گذشته استخدام شده اند به سرعت روشن کنند.

وی گفت: مراحل جذب این افراد انجام شده است اما به دلیل کمبود منابع مالی تاکنون به کار گرفته نشده اند و اکنون که منابع مالی آن فراهم شده است اگر دستگاه‌ها به سرعت دست به کار نشوند، زمان از دست می‌رود.

وی تأکید کرد: برای تعیین تکلیف این افراد از سوی دستگاه‌ها زمان می‌گذاریم و اگر فرآیند معرفی و جذب دستگاه‌ها کند باشد، دستگاه دیگری جایگزین می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: باید این نیروها ساماندهی شوند تا بتوانیم پس از آن برای جذب نیروهای دیگر اقدام کنیم.

وی با بیان این که نیروهایی که در بدنه ادارات و دستگاه‌های دولتی خدمت می‌کنند از لحاظ کمی‌و کیفی با سایر استان‌ها در یک سطح نیستند، اظهار داشت: هم تراز نبودن نیروهای انسانی دستگاه‌های دولتی استان با سایر استان‌های همسنگ و نوپا بودن استان موجب شده است تا روند توسعه ما مطابق با سایر استان‌ها نباشد.

دلپسند افزود: برای تامین نیروی مورد نیاز پست‌های خالی در ادارات و دستگاه‌های دولتی استان باید از طریق دریافت مجوزهای جدید استخدامی‌کمبودها را مدیریت کرد.

وی با بیان این که خلاء جدی در حوزه منابع و سرمایه‌های انسانی در استان وجود دارد، گفت: این خلاء هم به لحاظ کیفی و هم به لحاظ کمی‌در استان دیده می‌شود و برای ارتقای شاخص‌ها در این بخش برنامه ریزی کرده ایم.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به این که دولت مجوزهای لازم را برای استخدام خواهد داد باید آمادگی داشته باشیم تا ظرفیت‌های خالی خود را بدانیم و این که در کجاها نیروی بیشتری مورد نیاز است. وی تصریح کرد: در این ارتباط، توجه به شهرستان‌های تازه تاسیس اولویت دارد و در تأمین فضای اداری هم از استان‌هایی هستیم که با مشکلات جدی مواجه ایم.

وی تاکید کرد: دستگاه‌های اداری در بجنورد با مشکلات بیشتری دست و پنجه نرم می‌کنند و ادارات کل در ادارات بجنورد مستقرند.

معاون استاندار خراسان شمالی با اشاره به ماده ۳۲ قانون خدمات کشوری گفت: طبق قانون ۱۰ درصد از نیروهای ادارات و دستگاه‌های دولتی باید از طریق به کارگیری نیروهای قراردادی تامین شوند که این سقف در اکثر ادارات دولتی این استان رعایت نشده است.دلپسند افزود: باید از طریق دریافت مجوزهای جدید و جابه جایی نیروی انسانی مازاد در دستگاه‌های نیازمند، مشکل نیروهای مازاد قراردادی را رفع کرد و همچنین آمادگی این را داشته باشیم که در صورت نیاز به تعدیل، کار ناپخته ای انجام ندهیم. وی از خالی بودن ۴۲ درصد از پست‌های استان خبر داد و خاطر نشان کرد: برآیند مردم از دستگاه‌های دولتی مثبت نیست و در این زمینه نمره قبولی کسب نکرده ایم.معاون استاندار بیان کرد: با این که هدف نظام اداری و دستگاه‌های دولتی خدمت به مردم برای توسعه در ابعاد مختلف است اما مردم از بیرون به شکلی به دستگاه‌های دولتی نگاه می‌کنند که گویا نتوانسته ایم از ظرفیت‌های لازم استفاده کنیم و یا این ظرفیت‌ها را نداریم .دلپسند افزود: ادارات به جای این که عامل محرک و تأثیرگذاری برای توسعه باشند درگیر عوامل درونی هستند و نظام اداری ما مانعی در سرعت بخشیدن به توسعه شده و کند و هزینه بر است.وی ادامه داد: این گمان وجود دارد که سیستم کم تحرک است و مسئولیت پذیر نیست و این عوامل باعث شده تا به هدف غایی و نهایی که برای دستگاه‌ها متصور است نرسیم.وی عنوان کرد: هر چند در این مورد نظام آماری مستند نداریم و نمی‌خواهیم عملکرد دستگاه‌ها را نیز زیر سوال ببریم اما سرعت دادن به روند رسیدگی به امور مردم لازم است.وی بهره گیری از دولت الکترونیک را راهکاری اصلی برای چابک سازی دستگاه‌های دولتی استان دانست و گفت: استان خراسان شمالی برای اجرای طرح دولت الکترونیک و هوشمند سازی اداری نیز با کمبود زیرساخت مواجه است.


۲۳ تیر ۹۳ – قبولی های آزمون استخدامی ۹۲ خراسان شمالی فراخوانده شدند

خبرگزاری ایرنا : مدیرکل دفتر منابع انسانی استانداری خراسان شمالی گفت: قبولی های استخدامی سال ۹۲ دستگاه های دولتی این استان به کار فراخوانده شدند.
ˈولی گریوانیˈ دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: بودجه لازم برای پرداخت حقوق استخدامی های جدید دستگاه های دولتی استان تامین شده و مشکلی برای به کارگیری این نیروها وجود ندارد.
وی اضافه کرد: تمام دستگاه های دولتی استان که در سال قبل ردیف استخدامی داشته و آزمون برگزار کرده اند، باید مراحل قانونی پس از آزمون از جمله گزینش و مصاحبه را برای پذیرفته شدگان انجام دهند.
گریوانی افزود: علاوه بر آن دستگاه هایی که کد استخدامی برای نیروهای پذیرش شده خود از وزارتخانه متبوع دریافت کرده اند باید نیروهای خود را به کار دعوت کنند.
مدیرکل منابع انسانی استانداری خراسان شمالی گفت: براساس آزمون سال ۹۲ برای حدود ۵۱۹ نیروی جدید در دستگاه های دولتی ردیف استخدامی دریافت شده و تمام این نیروها نیز از طریق آزمون با دو برابر ظرفیت پذیرش شده اند.
وی تاکید کرد: دستگاه های اجرایی استان موظفند تا نیروهای استخدامی خود را تعیین تکلیف کرده و برای آنان فراخوان اشتغال به کار بدهند.
وی در مورد استخدامی های موسوم به ˈطرح مهرآفرین دولت دهمˈ گفت: استان خراسان شمالی در زمره استانهایی بود که این طرح را اجرا نکرد و مشکلی در این بخش ندارد.
در استان خراسان شمالی افزون بر ۱۴ هزار نفر در دستگاه های دولتی اشتغال به کار دارند که طبق گزارش معاونت منابع انسانی استاندار خراسان شمالی ۴۲ درصد از پست های سازمانی ادارات استان خالی است.


۲۵ خرداد ۹۳ – تامین اعتبار مورد نیاز برای بکارگیری نیروهای جدید

خبرگزاری اترک نیوز :مدیر کل منابع انسانی استانداری خراسان شمالی از تامین اعتبار مورد نیاز برای بکارگیری نیروهای جدید که در آزمون های استخدامی سال گذشته شرکت کرده بودند ، خبر داد.

ولی گریوانی در گفتگو با خبرنگار اترک نیوز افزود: اعتبار مورد نیاز برای بکارگیری ۵۱۲ نفر از نیروهای مورد نیاز دستگاه های اجرایی استان تامین شده و این افراد پس از طی مراحل گزینش در پست های مشخص شده در هر دستگاه بکارگیری می شوند.
وی با بیان اینکه تاخیر در بکارگیری نیروهای جدید به دلیل مشکلات کمبود اعتبار بود ، اظهارکرد: مراحل گزینش نیرو های مورد نیاز سازمان جهاد کشاورزی و دستگاه های تابعه از جمله منابع طبیعی، امور عشایری،دامپزشکی ،مرکز تحقیقات جهاد کشاورزی و تعاون روستایی به پایان رسیده و تا یک ماه آینده نیروهای گزینش شده بکارگیری می شوند.
گریوانی اضافه کرد: در حال حاضر روند گزینش در دیگر دستگاه هایی که سال گذشته آزمون استخدامی برای جذب نیرو برگزار کرده اند نیز ادامه دارد و با پایان یافتن مراحل گزینش نیروهای مورد نیاز بکارگیری می شوند.
وی در خصوص استخدام نیرو در سال جاری افزود: تاکنون مجوزی برای جذب نیرو جدید در دستگاه ها صادر نشده است بنابراین در سال جاری آزمون استخدامی برگزار نمی شود.

۳۰ فروردین ۹۳ – استخدام ۱۰۰۰ نفر در دستگاه‌های خراسان شمالی     
استاندار خراسان‌شمالی از برنامه استخدام یک هزار نیرو در دستگاه‌های این استان طی امسال خبر داد و گفت:‌ اگر منابع مالی این سهمیه استخدامی تأمین شود آمادگی داریم این آزمون را برگزار کنیم.
به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد سید علی‌اکبر پرویزی عصر امروز در دیدار مادران و همسران شهدا در سالن اجتماعات شهید ماژانی استانداری بیان داشت: ۵۲۰ نفر از افرادی هم که در آزمون‌های استخدامی استان پذیرفته شدند، اردیبهشت امسال جذب دستگاه‌ها خواهند شد.
وی گفت: این افراد طی سال گذشته پس از برگزاری آزمون و گزینش پذیرفته شدند که به خاطر عدم تأمین منابع مالی، سال گذشته در دستگاه‌ها جذب نشده‌اند.
به گفته استاندار خراسان شمالی طی پیگیری‌هایی که انجام شده بودجه جذب این افراد تأمین و به زودی جذب دستگاه‌ها خواهند شد.
وی جذب ۵۲۰ نیروی جدید در دستگاه‌های خراسان شمالی را باعث رفع مشکلات دستگاه‌ها به لحاظ نیروی انسانی دانست.
نماینده عالی دولت در خراسان شمالی همچنین با اشاره به اهتمام خود برای استخدام فرزندان شاهد در دستگاه‌ها گفت: این موضوع علاوه بر قانون یک تکلیف برای همه ما بوده که نبایستی نسبت به آن غفلت شود.
وی افزود: بر همین اساس از ۵۲۰ سهمیه استخدامی سال گذشته که مراحل آزمون و استخدام آن برگزار شده یک سوم آن از فرزندان و خانواده‌های شهدا هستند که در سهمیه استخدام امسال هزار نفر در خراسان شمالی نیز به این موضوع توجه خواهد شد.
پرویزی ادامه داد: وضعیتمالی دولت به خصوص در سال گذشته خوب نبود که در صورت ابلاغ و تأمین منابع لازم می‌توان افراد استخدام شده را جذب و همچنین آزمون‌های استخدامی سهم استان را برگزار کرد.
وی اولویت استخدام در دستگاه‌های استان را با خانواده شهدا دانست و یادآور شد: این رویه در استخدامی‌ها باید مورد توجه بیش از پیش قرار بگیرد.
فخر نبی سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی هم خواستار توجه بیشتر به خانواده‌های شهدا در استخدامی‌ها شد.
به گزارش فارس در این نشست از مادران و همسران شهدا با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل به عمل آمد.
خراسان شمالی در دوران دفاع مقدس ۲ هزار و ۷۰۰ شهید را تقدیم نظام اسلامی کرده است.
این استان به لحاظ تعداد شهدا به نسبت جمعیت رتبه دوم در کشور را داراست.

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.


استخدام استانداری خراسان شمالی سال ۹۲

نمونه سوالات استخدامی استانداری خراسان شمالی

آنچه در این خبر خواهید خواند:

۱۸ آبان ماه ۹۲ – جذب ۳۲۰ نیروی انسانی جدید در دستگاه‌های خراسان شمالی

۵ آبان ۹۲ – جذب ۳۲۰ نیروی انسانی جدید در دستگاه‌های خراسان شمالی

۲۸ مهر ۹۲ – اعلام اسامی پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی راه و شهرسازی خراسان شمالی

۱۸ تیر ۹۲ – دانلود متن آگهی استخدام ، مرحله سوم

۴ تیر ۹۲ – دانلود متن آگهی استخدام ، مرحله دوم

۱۸ آبان ماه ۹۲ – جذب ۳۲۰ نیروی انسانی جدید در دستگاه‌های خراسان شمالی

خبرگزاری فارس : حسین فرجی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار کرد: این استخدامی‌ها اکنون در مرحله گزینش و مصاحبه بوده که پیش‌بینی می‌شود تا پایان امسال این تعداد نیروی سهمیه دستگاه‌های استان به تدریج جذب شوند.

این مسئول در استانداری خراسان شمالی شمار دستگاه‌هایی که این تعداد نیرو به استخدام آن در خواهند آمد را ۱۹ دستگاه عنوان کرد.

به گفته وی، بخش قابل توجهی از این نیروها به عنوان سهم شهرستان جدیدالتأسیس راز و جرگلان در این شهرستان مرزی خدمت خواهند کرد.

فرجی تصریح کرد: آزمون این استخدامی‌ها طی امسال برگزار شده و واجدان شرایط شرکت در مراحل گزینش و مصاحبه نیز اعلام شدند.

خراسان شمالی در ۱۹ مرداد ۸۳ تأسیس شده که همواره با کمبود نیروی انسانی در دستگاه‌های اداری مواجه بوده است.

مسئولان استان پیش‌بینی می‌کنند با ساماندهی پست‌های سازمانی دستگاه‌ها و جذب نیرو، این استان به لحاظ اداری به شاخص‌های کشوری برسد

به گزارش فارس، خراسان شمالی با دارا بودن هشت شهرستان ۸۶۷ هزار نفر جمعیت دارد

نمونه سوالات مصاحبه استخدام های دولتی

خود را برای آزمون استخدام استانداری آماده کنید

۵ آبان ۹۲ – جذب ۳۲۰ نیروی انسانی جدید در دستگاه‌های خراسان شمالی

خبرگزاری فارس : مدیرکل منابع انسانی استانداری خراسان شمالی گفت: مراحل جذب ۳۲۰ نیروی انسانی جدید در دستگاه‌های این استان در حال انجام است.

حسین فرجی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار کرد: این استخدامی‌ها اکنون در مرحله گزینش و مصاحبه بوده که پیش‌بینی می‌شود تا پایان امسال این تعداد نیروی سهمیه دستگاه‌های استان به تدریج جذب شوند.

این مسئول در استانداری خراسان شمالی شمار دستگاه‌هایی که این تعداد نیرو به استخدام آن در خواهند آمد را ۱۹ دستگاه عنوان کرد.

به گفته وی، بخش قابل توجهی از این نیروها به عنوان سهم شهرستان جدیدالتأسیس راز و جرگلان در این شهرستان مرزی خدمت خواهند کرد.

فرجی تصریح کرد: آزمون این استخدامی‌ها طی امسال برگزار شده و واجدان شرایط شرکت در مراحل گزینش و مصاحبه نیز اعلام شدند.

خراسان شمالی در ۱۹ مرداد ۸۳ تأسیس شده که همواره با کمبود نیروی انسانی در دستگاه‌های اداری مواجه بوده است.

مسئولان استان پیش‌بینی می‌کنند با ساماندهی پست‌های سازمانی دستگاه‌ها و جذب نیرو، این استان به لحاظ اداری به شاخص‌های کشوری برسد.

به گزارش فارس، خراسان شمالی با دارا بودن هشت شهرستان ۸۶۷ هزار نفر جمعیت دارد.

در جلسات مصاحبه استخدامی دولتی چه می پرسند؟

۲۸ مهر ۹۲ – اعلام اسامی پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی راه و شهرسازی خراسان شمالی

خبرگزاری ایسنا : اسامی پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت، آزمون استخدامی راه و شهرسازی خراسان شمالی اعلام شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اسامی پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی راه و شهرسازی خراسان شمالی اعلام شده است.

شرکت‌کنندگان می توانند برای مشاهده نتایج به آدرس nkh-ru.ir مراجعه کنند.

آزمون مورخ ۱۴ تیرماه ۹۲ در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد برگزار شده بود.

اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی راه و شهرسازی خراسان شمالی

در جلسات مصاحبه استخدامی دولتی چه می پرسند؟

۱۸ تیر ۹۲ – دانلود متن آگهی استخدام ، مرحله سوم

نمونه سوالات استخدامی استانداری خراسان شمالی

۴ تیر ۹۲ – دانلود متن آگهی استخدام ، مرحله دوم

نمونه سوالات استخدامی استانداری خراسان شمالی


92 نظر برای «استخدام استانداری خراسان شمالی (استخدام ۸۷۰ بازرس)»
 1. خودآرام

  با سلام
  کارشناس ارشد علوم تربیتی گرایش تکنولوژی آموزشی هستم. هرجایی که فکر می کردم رشته منو میخواد رفتم ولی هیچکدوم نیرو نمیخواستن اگر واقعا امکان داره کمکم کنید تا منم بتونم کار پیدا کنم . با تشکر

  پاسخ دادن


 2. جواد

  کارشناس جغرافیا گرایش برنامه ریزی شهری هستم ۵ساله مدرک گرفتم اما هنوز بیکارم وداخل شهر مسافر کشی میکنم.با وجود اینکه رشته من برای کار در شهرداریها بسیار مناسب است اما متاسفانه تا حالا از این رشته استقبال نشده از مسولین تقاضا دارم یه فکری هم به حال ماها بکنن.دیگه خسته شدم زندگیم به سختی میگزره.ایا هست یاری دهنده ایی تا یاری دهد مرا

  پاسخ دادن
 3. samira

  سلام .کارشناسی مدیریت جهانگردی دارم اماهیج جایی استخدامی رشته منونمیخواد .بایدکجامراجعه کنم تابتونم استخدام شم بااینکه تودفترهواپیمایی کارمیکنم اماحقوق جندانی نداره ،بیمه نداره .ناامیدشدم ازاستخدامی ها

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را بیان کن

 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.