استخدام استانداری آذربایجان شرقی (خبر جدید)

۲۵ روز قبل ۵۶۰ نظر

استخدام استانداری آذربایجان شرقی

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

برای دریافت نمونه سوالات استخدام استانداری ها اینجا کلیک نمایید

برای دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید

برای دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید


لینکهای مفید

 • برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات آزمون استانداری ها اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود نمونه سوالات استخدامی استانداری ها اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود اصل سوالات عمومی آزمون های استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش به همراه بودجه‌بندی دروس، منابع مطالعاتی آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه های آزمون ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده درصدها و کارنامه های کاربران شرکت کننده در آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه بحث و تبادل اطلاعات در مورد سوالات آزمون های استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دریافت آخرین اخبار و آگهی های استخدامی استانداری آذربایجان شرقی سال ۹۶ در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید.

خبر ۷ بهمن ۹۶ – امید به ایجاد ۲۸ هزار فرصت شغلی در آذربایجان شرقی

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: ثبت نام برای استفاده از تسهیلات اشتغال فراگیر و حمایت از اشتغال روستایی در سراسر کشور شروع شده و با استفاده از این تسهیلات انتظار می رود ۲۸ هزار فرصت شغلی در استان ایجاد شود.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۹ مهر ۹۶ – اشتغال زایی ۱۵ هزار نفری در صنعت خودروی آذربایجان شرقی

خبرگزاری ایرنا:معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی میزان اشتغال ایجاد شده در ۳۲۸ واحد فعال در حوزه صنعت خودرو در این استان را ۱۴ هزار و ۹۶۶ نفر اعلام کرد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۳ مهر ۹۶ – اشتغال زایی ۹۳۰ نفری در بستان آباد

خبرگزاری ایرنا : فرماندار شهرستان بستان آباد از اشتغالزایی برای ۹۳۰ نفر با اعتباری افزون بر ۱۰ میلیارد ریال در طول سال گذشته خبر داد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۶ اسفند ۹۵ – ایجاد۲۴۰۰شغل در بناب

خبرگزاری مهر : فرماندار بناب از ایجاد۲۴۰۰ شغل در بناب خبر داد و گفت: شهرستان بناب ظرفیت ها و پتانسیل های بالایی دارد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۲ مهر ۹۵ – ایجاد ۱۵۰۰ فرصت شغلی در بناب

خبرگزاری مهر : فرماندار شهرستان بناب از اشتغال یک هزار و ۵۱۸ نفر در شش ماهه اول سال جاری در شهرستان بناب خبر داد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۷ شهریور ۹۵ -ضرورت بررسی و تجدید نظر در مباحث استخدامی و نیروی انسانی شهرداری‌ها

خبرگزاری تسنیم: رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با بیان این‌که در برنامه‌های اجتماعی، نیازمند ایجاد درآمدهای پایدار برای شهرداری‌ها هستیم، متذکر شد: عدم وصول مطالبات شهردای‌ها از دستگاه‌های اجرایی از مشکلات مهم کلان‌شهرهاست.

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک کنید


خبر ۲۵ مرداد ۹۵ – نتایج نهایی آزمون استخدامی شهرداری‌های استان آذربایجان شرقی (بهمن ماه ۱۳۹۴)

دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی نتایج نهایی آزمون استخدامی شهرداری‌های استان در بهمن ماه سال ۱۳۹۴ را اعلام کرد.
بر اساس اعلام دفتر امور شهری و شوراهای استانداری، نفرات پذیرفته‌شده اصلی در این آزمون برای طی مراحل بعدی استخدام به هسته گزینش استانداری معرفی خواهند شد.
دفتر امور شهری و شوراهای استانداری همچنین اعلام کرده است که با نفرات اصلی از طریق شهرداری انتخابی و یا هسته گزینش استانداری تماس تلفنی گرفته می‌شود.

برای مشاهده نتایج نهایی اینجا کلیک کنید


خبر ۱۹ مرداد ۹۵  -زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی شهرداری‌های استان (بهمن ۱۳۹۴)
دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی شهرداری‌های استان در بهمن ماه سال ۱۳۹۴ را اعلام کرد.
در این اطلاعیه آمده است: در پی تماس‌های مکرر داوطلبان آزمون استخدامی شهرداری‌های استان در بهمن ماه سال ۹۴، به اطلاع می‌رساند نتایج نهایی این آزمون از ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه ۲۵ مرداد بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری قابل دسترس خواهد بود.


خبر ۳۰ تیر ۹۵ – اشتغال ۳۶ هزار نفر در ۱۴۴۸ کارگاه تولیدی تبریز

خبرگزاری فارس : رحیم شهرتی‌فر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با اشاره به پتانسیل‌های شهرستان تبریز اظهار داشت: مقایسه کل شهرستان‌های تبریز نشان می‌دهد ۲۲ هزار و ۱۰ هکتار از اراضی کشاورزی دیم و ۲۲ هزار و ۲۰۶ هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان آبی هستند که به ترتیب ۲.۸ و ۵.۴ درصد از اراضی دیم و آبی استان را به خود اختصاص داده‌اند؛ یعنی در واقع وسعت این اراضی نسبت به جمعیتش کم است

 برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۰ تیر ۹۵ – ایجاد ۵۰ هزار شغل در آذربایجان شرقی

خبرگزاری تسنیم: استاندار آذربایجان فعالیت بیش از ۱۰۰ هزار واحد صنفی تک‌کارفرما در استان را یادآور شد و گفت: باید اجازه دهیم این واحد‌ها با مجوز اصناف و تأیید و نظارت تأمین اجتماعی، هرکدام یک شاگرد را با عدول از قانون کار و بیمه، جذب کنند که اگر نیمی از آنها اشتغال ایجاد کنند، ۵۰ هزار شغل ایجاد می‌شود.

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک کنید


اعلام برنامه زمان‌بندی مصاحبه پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی شهرداری‌های استان (بهمن ۱۳۹۴)

استانداری آذربایجان شرقی : دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه‌ای، برنامه زمان‌بندی مرحله مصاحبه آزمون استخدامی شهرداری‌های استان در بهمن ماه ۹۴ را اعلام کرد.

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک کنید


خبر ۱۱ خرداد ۹۵ – اعلام اسامی قبول‌شدگان و مردودین آزمون استخدام پیمانی شهرداری‌های استان در بهمن ماه ۱۳۹۴
دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه‌ای اسامی قبول‌شدگان و مردودین آزمون استخدام پیمانی شهرداری‌های استان در بهمن ماه ۱۳۹۴ را اعلام کرد.
در این اطلاعیه آمده است که داوطلبان می‌توانند اعتراض خود را نسبت به نتیجه آزمون از تاریخ اعلام نتایج به مدت یک هفته اعلام کنند و پس از این این مدت به هیچ وجه به اعتراضات ترتیب اثر داده نخواهد شد.
همچنین بر اساس این اطلاعیه برنامه زمان‌بندی مصاحبه علمی قبول‌شدگان (به غیر از رشته‌های شغلی کاردان آتش‌نشان و راننده وسایط نقلیه تندروی سنگین و برنامه زمان‌بندی آزمایش‌های طب کار برای داوطلبان رشته‌های شغلی کاردان آتش‌نشان و راننده وسایط نقلیه تندروی سنگین (راننده) متعاقبا اعلام می‌شود.
عناوین منابع مصاحبه علمی به این شرح می‌باشد: ۱. زبان انگلیسی  ۲. کامپیوتر (ICDL)  ۳. قوانین و مقررات شهرداری  ۴. روان‌شناسی  ۵. نگرش سازمانی و شغلی و مدیریتی  ۶. مصاحبه با استاد متخصص هر رشته شغلی  ۷. احکام و مسایل اعتقادی  ۸. همراه داشتن مدارک مربوط به شرکت در سمینارها، همایش‌ها یا دوره‌های آموزشی
اسامی قبول‌شدگان مرحله بررسی مدارک آزمون استخدامی شهرداری‌های استان در بهمن ماه ۱۳۹۴ به شرح ذیل است:

 برای مشاهده اسامی اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۱ خرداد۹۵ – ایجاد اشتغال ۲۰۰ هزار نفری‌ در انجمن صنایع غذایی آذربایجان‌شرقی

خبرگزاری فارس : عضو انجمن صنایع غذایی آذربایجان‌شرقی گفت: صنایع غذایی استان برای ۱۲۰ هزار نفر ایجاد اشتغال مستقیم کرده و برای افزایش این میزان اشتغال به ۲۰۰ هزار نفر می‌توان برنامه‌ریزی کرد.

 برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


نتایج استخدام شهرداری‌های استان آذربایجان شرقی اعلام شد

برای مشاهده صفحه اعلام نتایج اینجا کلیک کنید


خبر ۵ بهمن ۹۴ – استخدام دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور در سال ۹۴

به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز دستگاههای اجرایی در قالـب دسـتیاران سـتادی و در چـارچوب تصـویب نامـه شـماره ۲۰۶/۴۸۸۹۲ مورخ ۱۳۹۴/۴/۶ شورایعالی اداری با عنوان «ضوابط تامین دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور»، در نظر است تعداد ۹۱۳ نفر از متقاضیان واجد شرایط، از طریق امتحان کتبـی در دو حیطـه عمـومی و تخصصـی، مصـاحبه هـای اسـتخدامی و گزینش به صورت پیمانی جذب گردند. در ادامه توضیحات مربوطه در دو بخش ارائه خواهد شد.

در بخـش نخسـت، توضـیحاتی در خصوص شرایط عمومی و اختصاصی استخدام، فرآیند ثبت نام و پذیرش افراد، زمان و نحوه برگزاری آزمون، مواد آزمون و در بخـش دوم، خوشه ها، شغل محل های مربوط به هر دستگاه اجرایی آورده شده است.

برای مشاهده شرایط استخدام دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور در سال ۹۴ اینجا کلیک نمایید


خبر ۲ بهمن ۹۴ –  زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی شهرداری ها مشخص شد
نصر: آزمون استخدامی شهرداری‌های استان آذربایجان شرقی  امروز همزمان با سراسر کشور در تبریز برگزار شد.
به گزارش نصر، معاون امور عمرانی استانداری آذربایجان شرقی صبح امروز هنگام بازدید از مراحل اجرایی این آزمون گفت: در آزمون استخدامی شهرداری‌های استان بیش از ۵ هزار نفر شرکت کرده اند که ازبی این تعداد شرکت کننده حدود یک صد نفر پس از قبولی در مراحل مختلف آزمون ، گزینش و مصاحبه در ۲۱ شهرداری آذربایجان شرقی بکار گیری خواهند شد.
محمد صادق  پورمهدی افزود: نتایج این آزمون در حدود سه برابر ظرفیت استخدام تا یک ماه آینده اعلام خواهد شد و پس از آن قبول شدگان مراحل بعدی را طی و سپس برای بکار گیری به شهرداری ها معرفی و از سال آینده جذب خواهند شد.


کارت آزمون

برای دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید


اعلام زمان برگزاری آزمون استخدامی شهرداری‌های استان آذربایجان شرقی

دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه‌ای زمان برگزاری آزمون استخدامی شهرداری‌های استان را اعلام کرد.
دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه‌ای زمان برگزاری آزمون استخدامی شهرداری‌های استان را اعلام کرد.
در این اطلاعیه آمده است: آزمون استخدامی شهرداری‌های استان آذربایجان شرقی در روز جمعه دوم بهمن ماه همزمان با سراسر کشور برگزار خواهد شد.
بر اساس این اطلاعیه، کارت‌های ورود به جلسه آزمون نیز از روز یکشنبه ۲۷ دی لغایت پنج‌شنبه اول بهمن از طریق سایت استانداری آذربایجان شرقی در دسترس داوطلبان قرار خواهد گرفت.


 آگهی استخدام پیمانی در شهرداری‌های استان آذربایجان شرقی

متقاضیان می‌توانند از ساعت هشت صبح روز دوشنبه ۹۴.۹.۲۳ تا پایان وقت اداری روز پنج‌شنبه ۹۴.۱۰.۳ با مراجعه به سایت استانداری آذربایجان شرقی نسبت به ثبت‌نام در آزمون استخدامی اقدام کنند.

استانداری آذربایجان‌شرقی در نظر دارد برای تأمین نیروی انسانی شهرداری های ترک – سراب – ممقان – قره آغاج – سیس – شندآباد – خامنه – دوزدوزان – هادیشهر – خاروانا – آذرشهر – تسوج – خدافرین – کلیبر – مهربان – شبستر – خسروشاه – میانه – مراغه – عجب شیر –  اسکو و بخشایش استان آذربایجان شرقی از محل سهمیه استخدامی شماره ۱۶۶۱۸۱ مورخ ۱۸/۷/۹۴ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و مصوبه شماره ۳۳۳۶۱ مورخ ۲۹/۷/۹۴ شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شهرداری ها و دهیاری های کشور افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی، علمی ، مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی برای خدمت در شهرهای فوق الذکر استان به شرح ذیل استخدام ‌نماید.

ردیفرشته شغلیمحل جغرافیایی خدمتتعدادجنسیتشرایط احراز
۱متصدی اموردفتریترک – سراب – مهربان هر کدام یک نفر۳ نفرمرد و زندار بودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه – دارا بودن فوق دیپلم در یکی از رشته های حسابداری (کلیه گرایشها) – کامپیوتر (کلیه گرایشها) – فناوری اطلاعات – فناوری اطلاعات و ارتباطات – مدیریت ( کلیه گرایش ها ).
۲مسئول خدمات مالیآذرشهر دو نفر ممقان – شندآباد – مراغه – خاروانا – تسوج – کلیبر – اسکو هر کدام یک نفر۹ نفرمرد و زندار بودن گواهینامه فوق دیپلم در رشته تحصیلی حسابداری(کلیه گرایشها).
۳حسابدارشندآباد – کلیبر – بخشایش هر کدام یک نفر۳ نفرمرد و زندارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق‌لیسانس در رشته‌ تحصیلی حسابداری (کلیه گرایشها).
۴آرشیتکتسراب یک نفر۱ نفرمرد و زندارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق‌لیسانس در یکی از رشته‌ های تحصیلی مهندسی معماری – معماری منظر – تکنولوژی معماری – مرمت ابنیه سنتی – مطالعاتمعماری ایران – طراحی محیط.
۵کارشناس محیط زیستآذرشهر دو نفر سراب – خامنه – خاروانا – شبستر – خسروشاه – اسکو – عجب شیر هر کدام یک نفر۹ نفرمرد و زندارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی محیط زیست (گرایش ارزیابی و آمایش سرزمین , مهندسی طراحی محیط زیست )- محیط زیست (گرایش برنامه ریزی) –برنامه ریزی، مدیریت و آموزش محیط زیست – طراحی محیط زیست , مهندسی عمران گرایش محیط زیست , مهندسی منابع طبیعی ( گرایش محیط زیست)
۶کارشناس حقوقیممقان – آذرشهر – کلیبر هر کدام یک نفر۳ نفرمرد و زندارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق‌لیسانس در رشته‌ تحصیلی حقوق ( گرایش حقوق عمومی ، حقوق خصوصی , حقوق جزا و جرم شناسی , حقوق ثبت اسناد و املاک ).
۷مهندس راه وساختمانمیانه – قره آغاج – سیس – هادیشهر – خدافرین – کلیبر – خسروشاه – اسکو و عجب شیر هر کدام یک نفر۹ نفرمرددارابودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی عمران ( گرایش مهندسی و مدیریت ساخت , گرایش سازه , گرایش سیستمهای اطلاعات جغرافیایی , عمران ) , مدیریت پروژه و ساخت , طراحی محیط.
۸کارشناس روابط عمومیآذرشهر یک نفر مراغه دو نفر۳ نفرمرد و زندارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق‌لیسانس در یکی از رشته‌ تحصیلی مدرک تحصیلی مدیریت امور فرهنگی ، علوم ارتباطات اجتماعی ، علوم ارتباطات ، ارتباط تصویری ، مدیریت رسانه.
۹کارشناس شهرسازیقره آغاج – تسوج – مهربان هر کدام یک نفر۳ نفرمرددارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق‌لیسانس در یکی از رشته‌های تحصیلی شهرسازی ، برنامه‌ریزی شهری و منطقه‌ای ، مدیریت شهری ، برنامه ریزی منطقه ای ، طراحی شهری ، مهندسی شهرسازی ، جغرافیا و برنامه‌ریزی شهری.
۱۰کارشناس امور حمل و نقلمراغه یک نفر۱ نفرمرددارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق‌لیسانس در یکی از رشته های‌ تحصیلی مهندسی عمران ( گرایش مهندسی و برنامه ریزی حمل و نقل ) ، مهندسی ترافیک ، مهندسی حمل و نقل ، مهندسی تکنولوژی حمل و نقل و ترافیک شهری.
۱۱کارشناس امور اداریاسکو یک نفر۱ نفرمرد و زندارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق‌لیسانس در یکی از رشته‌ های تحصیلی مدیریت ( کلیه گرایش ها ) به جز گرایش مدیریت ورزش، مهندسی صنایع ( کلیه گرایش ها ) ، اقتصاد ( کلیه گرایش ها ).
۱۲راننده وسایط نقلیه تندرو سنگیندوزدوزان – خدافرین هر کدام یک نفر شندآباد –تسوج – مهربان و عجب شیر هر کدام دو نفر کلیبر – مراغه هر کدام ۳ نفر۱۶ نفرمرددارا بودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه-دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم در یکی از رشته های مدیریت عملیات امداد وسوانح,مدیریت عملیات امداد ونجات,مدیریت امور امداد,ایمنی وآتش نشانی,مدیریت عملیات حریق وحوادث,پیشگیری وایمنی در برابرحریق وحوادث اطفاء حریق,امداد ونجات,بهداشت حرفه ای **دارا بودن گواهینامه رانندگی پایه یک برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است.
۱۳کاردان آتش نشانمراغه چهار نفر اسکو یک نفر۵ نفرمرددارا بودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه- فوق دیپلم در تمام گرایش های یکی از رشته های مدیریت عملیات امداد وسوانح , مدیریت عملیات امداد و نجات , مدیریت امور امداد , ایمنی و آتش نشانی , مدیریت عملیات حریق و حوادث ، پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و حوادث اطفاء حریق , امداد و نجات , بهداشت حرفه ای ، تربیت بدنی ، برق ، تاسیسات ، مکانیک ، مخابرات ، کامپیوتر . **دارا بودن گواهینامه رانندگی با وسایط نقلیه موتوری با حداکثر مجموع وزن و ظرفیت بار بیش از شش تن برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است.
۱۴کارشناس تحلیلگر سیستم هامراغه دو نفر۲ نفرمرد و زندارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی کامپیوتر (کلیه گرایشها) ، مهندسی فناوری اطلاعات , مهندسی صنایع (کلیه کرایشها)
۱۵کارشناس امور باغبانیتسوج – کلیبر هر کدام یک نفر۲ نفرمرددارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی کشاورزی ( کلیه گرایشها ) ، معماری منظر ، مهندسی فضای سبز.
۱۶مامور حراستسیس – ممقان هر کدام یک نفر۲ نفرمرددارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مدیریت ( کلیه گرایشها ) به جز گرایش مدیریت ورزش ، حقوق ( کلیه گرایشها ).

الف-شرایط عمومی
۱.    داشتن حداکثر سی و پنج سال تمام سن در اولین روز ثبت نام ( به غیر از مشاغل عملیاتی آتش نشانی)
۲.    داشتن تابعیت ایران.
۳.    دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافیت قانونی برای مردان ( معافیت پزشکی برای مشاغل عملیاتی آتش نشانی مورد  قبول نمی باشد، همچنین معلولین مجاز به شرکت در آزمون مشاغل آتش نشانی نمی باشند. )
۴.    عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانی.
۵.    نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر.
۶.    نداشتن ممنوعیت استخدام در دستگاه های اجرایی به موجب آراء مراجع قانونی.
۷.    داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که در آن شغل استخدام می شود.
۸.    دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی پایان دوره متوسطه.
۹.    اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
۱۰.    التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
تبصره : شرکت شهرداران و دهیاران فعلی به شرط دارا بودن شرایط مربوط در آزمون استخدامی بلامانع است.

ب- شرایط اختصاصی
۱.    داوطلبان نمی توانند از مستخدمین رسمی ، ثابت و پیمانی سایر دستگاه های اجرایی و بازنشسته یا بازخرید خدمت باشند.
۲.    پذیرفته شدگان نهایی موظفند حداکثر ظرف مدت ۱۰ روز کاری پس از اعلام رسمی استانداری نسبت به ارائه مدارک لازم و تکمیل پرونده و ارائه تعهد محضری برای ۷ سال مبنی بر عدم هرگونه انتقال و ماموریت به سایر شهرداریها و سازمان های وابسته و نیز دستگاه های اجرایی دیگر اقدام نمایند. عدم مراجعه و ارائه مدارک لازم در مهلت مقرر به منزله انصراف وی از استخدام تلقی خواهد شد.
۳.    موارد زیر به شرط ارائه تاییدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد.
الف. دواطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل ( از تاریخ ۳۱/۶/۱۳۵۹ لغایت ۲۹/۵/۱۳۶۷) به طور داوطلبانه خدمت نموده اند ، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه های نبرد حق علیه باطل.
ب. اعضای خانواده شهدا، آزادگان، مفقود الاثرها، جانبازان ( همسر، فرزندان، پدر ، مادر، خواهر و برادر) تا میزان ۵ سال
ج. داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروه های ضد انقلاب درآمده اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه.
د. داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه ، موسسات و شرکت های دولتی ، بانک ها و شرکت های تحت پوشش آنها ، شرکت های بیمه دولتی ، شهرداری ها ، موسسات و شرکت های تابعه و وابسته به آن موسسات و شرکت های دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است و همچنین موسسات و شرکت های ملی و مصادره شده و موسساتی که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می کنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت های تحت پوشش آنها از تاریخ ۲۲/۱۱/۱۳۵۷ به خدمت اشتغال داشته اند، به میزان  مدت خدمت غیر رسمی آنها . لازم به ذکر است سابقه خدمتی افراد در شرکت های طرف قرارداد با شهرداری ها مشمول امتیازات این بند نمی باشد به استثناء کارکنانی که به طور تمام وقت با پرداخت حق بیمه در شرکت های طرف قرارداد با شهرداری که تا قبل از ابتدای سال ۱۳۹۰ در شهرداری اشتغال داشته اند.
تبصره ۱ : کارکنان قراردادی واحد های آتش نشانی و سازمان های آتش نشانی شهرداری ها و کارکنان شرکت های طرف قرارداد با شهرداری در واحد ها و یا سازمان های آتش نشانی که تا قبل از سال ۱۳۹۰ به طور تمام وقت با پرداخت حق بیمه اشتغال دارند می توانند با مدرک تحصیلی پایان دوره متوسطه در آزمون شرکت نمایند ، دراین صورت رشته شغلی آنان آتش نشان می باشد.
تبصره ۲ : طول مدت خدمت نظام وظیفه داوطلبان به حداکثر سن آنها اضافه نخواهد شد.
تبصره ۳ : داوطلبان عنوان شغلی راننده وسایط نقلیه تندرو سنگین ( برای تصدی پست آتش نشان راننده سنگین ) می توانند با مدرک تحصیلی پایان دوره متوسطه در آزمون عنوان مذکور شرکت نمایند.

۴ –  داوطلب بومی : به داوطلبی گفته می شود که حداقل دارای یکی از ویژگی های زیر باشد.
–    شهر محل صدور شناسنامه داوطلب یا همسر وی با شهر مورد تقاضا برای استخدام یکسان باشد.
–    داوطلب حداقل چهار(۴) سال از سنوات تحصیلی ( ابتدایی،راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه) را به صورت متوالی یا متناوب در شهر محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.
–    همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح ( اعم از شاغل و یا بازنشسته) که شهر محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با شهر محل مورد تقاضا برای استخدام یکسان باشد.
–    داوطلب یا پدر، مادر و یا همسر وی، حداقل چهار(۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهر محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشد. پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفاً توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است.
تبصره۱- مبنای استان و شهرستان برای تعیین بومی بودن، تقسیمات کشوری در زمان ثبت نام می باشد.
تبصره۲- در صورتیکه شهرداری متقاضی استخدام، در شهرستان یا استانی قرار داشته باشد که شهر داوطلب در آن شهرستان و یا استان واقع باشد، داوطلب به ترتیب مشمول مزایای داوطلبین بومی شهرستان و استان خواهد بود.
۵    حداکثر سن داوطلبان در رشته شغلی آتش نشان  ۲۵ سال و رشته شغلی آتش نشان (راننده) ۳۰ سال در زمان ثبت نام می باشد
۶    داوطلبان رشته شغلی آتش نشان ( راننده ) می بایست دارای گواهینامه رانندگی پایه  یک در زمان  ثبت نام باشند.
۷    داوطلبان رشته شغلی کاردان آتش نشان می بایست دارای گواهینامه رانندگی پایه ۲ قدیم یا پایه ۳ جدید در زمان ثبت نام باشند.
۸    داوطلبانی که دارای کارت معافیت پزشکی می باشند و همچنین معلولین مجاز به شرکت در رشته شغلی آتش نشان و راننده وسائط نقلیه سنگین ( برای تصدی پست آتش نشان راننده) نمی باشند.
۹    داوطلبان استخدام در رشته شغلی آتش نشان ( برای تصدی پست آتش نشان) و راننده وسائط نقلیه سنگین ( برای تصدی پست آتش نشان راننده) در صورت موفقیت در آزمون تخصصی می بایست در آزمون عملی نیز شرکت نمایند.
۱۰    حد نصاب آزمون تخصصی ( کتبی ) : کسب حداقل ۶۰ درصد میانگین امتیاز سه نفر بالاترین امتیاز آزمون در هر شغل قبل از اعمال ضرایب مربوط به امتیاز اولویت های در نظر گرفته شده در آزمون تخصصی می باشد.

ج- ثبت نام و مدارک مورد نیاز
۱.    داوطلبین می توانند تنها در یک عنوان شغلی و در شهرهای مختلف یک استان به ترتیب اولویتی که در هنگام ثبت نام اعلام می نمایند حداکثر تا سه گزینه محل جغرافیایی مورد تقاضا را انتخاب و از طریق سایت استانداری و بصورت اینترنتی ثبت نام کنند.
۲.    شروع ثبت نام از ساعت ۸ صبح روز دو شنبه مورخ ۲۳/۹/۹۴ لغایت آخر وقت اداری روز پنجشنبه مورخ ۰۳/۱۰/۹۴ می باشد. ضمنا” مهلت مذکور به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد و کلیه داوطلبان واجد شرایط می بایست در فرصت تعیین شده ازطریق سایت مذکور اقدام نمایند.
۳.    داوطلبان استخدام می بایست عکس پرسنلی ۴*۳ خود را با عرض ۱۵۰ و ارتفاع ۲۰۰ پیکسل و با فرمت jpg و حداکثر ۲۰۰ کیلوبایت در رایانه اسکن نموده و آنرا در قسمت مربوط در سایت وارد نمایند.
۴.  مبلغ  ۴۰۰/۰۰۰ ریال به صورت الکترونیکی به عنوان حق شرکت در آزمون استخدامی واریز  نمایید ( ایثارگران از پرداخت ۵۰% مبلغ مذکور و فرزندان شاهد از واریز وجه مذکور معاف می باشند )

توجه : بعد از پرداخت شماره رهگیری خود را  اخذ  نمایید و برای پیگیری مراحل بعدی آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه نزد خویش نگهداری نمایند .
۵.    کارت ورود به جلسه آزمون استخدام روز دوشنبه تاریخ ۰۷/۱۰/۹۴ تا روز پنج شنبه تاریخ ۱۰/۱۰/۹۴ از طریق وب سایت استانداری به داوطلبان ارائه می شود.
۶.    زمان برگزاری آزمون روز جمعه مورخ ۱۱/۱۰/۹۴ ساعت ۹ صبح است و محل برگزاری آزمون بر روی کارت ورود به جلسه آزمون داوطلبان درج خواهد شد .
۷.    مدارک مورد نیاز جهت اسکن در سایت ثبت نام به شرح زیر می باشد :
۱.    تکمیل فرم درخواست
۲.    تصویر آخرین مدرک تحصیلی
۳.    تصویر صفحه اول شناسنامه ( در صورت داشتن توضیحات کلیه صفحات)
۴.    تصویر کارت ملی( پشت و روی کارت )
۵.    تصویر کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا کارت معافیت
۶.    مستندات ایثارگری، معلولان عادی، و سوابق پرداخت بیمه در شهرداری ها ، سازمان های وابسته و دهیاری ها
۷.    تصویر گواهینامه های رانندگی پایه یک برای داوطلبان رشته شغلی راننده وسائط نقلیه تندرو در پست آتش نشان (راننده) و گواهینامه های پایه ۲ یا پایه ۳ در پست کاردان آتش نشان.

د-مواد آزمون تخصصی
آزمون تخصصی در هر عنوان شغلی به صورت چهار گزینه ای و به تعداد ۱۲۰ سوال ، شامل ۹۰ سئوال به صورت کاربردی و تخصصی در رشته شغلی مربوط و ۳۰ سئوال برای سنجش هوش ، سرعت ، دقت و استعداد یادگیری با احتساب نمره منفی طراحی خواهد شد. ( سقف امتیاز آزمون تخصصی ۱۰۰ می باشد و به ازای هر سه پاسخ غلط یک نمره منفی در نظر گرفته می شود.)

برای دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید

برای دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید

ه-اعلام نتایج
اسامی داوطلبان پذیرفته شده برای شرکت در مصاحبه و آزمون عملی در سایت رسمی استانداری ذیربط بعد از برگزاری آزمون اعلام خواهد شد.
و-تذکرات
•    پنج درصد ( ۵% ) سهمیه استخدامی به ایثارگران و خانواده های آنان شامل رزمندگان با سابقه حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و همسر و فرزندان آنان ، آزادگان کمتر از یک سال اسارت و همسر و فرزندان آنان ، جانبازان و همسر و فرزندان آنان و خواهران و برادران شهداء اختصاص دارد انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده ۵ % به ترتیب امتیاز کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که حد نصاب لازم در آزمون تخصصی و موفقیت در مصاحبه را کسب نموده باشند و مراحل مربوط را با موفقیت طی نموده باشند انجام خواهد شد.
•    داوطلبان شاغل در شهرداری ها ، مشروط به دارا بودن سابقه پرداخت بیمه در شهرداری تا۱۲۰ روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون تخصصی و کتبی از اولویت استخدام برخوردارند.
•    دهیاران ، شهرداران ، فرزندان کارکنان فوت شده حین خدمت در شهرداری یا سازمانهای وابسته ، یا فرزندان کارکنان از کار افتاده کلی دائم حین خدمت در شهرداری یا سازمانهای وابسته ، افراد بومی شهر ، شهرستان و استان شهر متقاضی استخدام از اولویت استخدام برخوردارند.
•    نمره نهائی داوطلب از مجموع امتیاز آزمون تخصصی با (( ضریب ۲ )) و امتیاز مصاحبه با (( ضریب یک )) محاسبه می شود.
•    تبصره : نمره نهائی داوطلبان مشاغل آتش نشانی از مجموع امتیاز آزمون تخصصی با (( ضریب ۱ )) و امتیاز آزمون عملی با         (( ضریب ۲ )) محاسبه می شود.
•    در صورت مساوی بودن نمره نهائی کسب شده داوطلبان، اولویت معرفی به گزینش به ترتیب با شاغلین قراردادی و بومی شهرداری ، شهرستان و استان می باشد.
•    داوطلبان می توانند حداکثر ظرف مدت ۲ هفته پس از اعلام نتایج ، اعتراض خود را به استانداری جهت بررسی و اعلام نظر ارائه نمایند. پس از مدت مذکور به اعتراض داوطلبان ترتیب اثر داده نخواهد شد.
•    چنانچه در هر مرحله از مراحل آزمون استخدامی محرز شود دواطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی می باشد ، از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد و مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارک به صورت ناقص برعهده داوطلب خواهد بود در این صورت خسارت و هزینه تحمیل شده برابر مقررات از داوطلب اخذ خواهد شد.
•    به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی پایین تر از مقاطع  تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره  و همچنین  مدارک در رشته های غیر مرتبط و معادل ( به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و گواهی مبنی بر ادامه تحصیلی در مقاطع بالاتر با ارزش علمی دارند ) ترتیب اثر داده نخواهد شد. افرادی که مدارک تحصیلی یک مقطع بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده دارند و داوطلب رشته شغلی کاردان آتش نشان و راننده وسایط نقلیه تندرو سنگین    می باشند می توانند مشروط به ارائه تعهدنامه مبنی بر عدم درخواست اعمال مدرک تحصیلی بالاتر در آزمون شرکت نمایند. در این صورت شرایط احراز عنوان شغلی راننده وسایط نقلیه تندرو سنگین در یک مقطع تحصیلی بالاتر همان رشته های تحصیلی مندرج در آگهی استخدام برای عنوان شغلی کاردان آتش نشانی در جدول شرایط احراز عناوین شغلی مندرج در آگهی استخدام می باشد. داوطلبین می بایست در زمان ثبت نام  در آزمون تخصصی دارای کلیه مدارک مورد نظر در آگهی استخدام باشند.
•    انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از موفقیت در کلیه مراحل آزمون تخصصی ، عملی ، مصاحبه و گزینش صورت خواهد گرفت و تا قبل از صدور احکام استخدامی پیمانی پذیرفته شدگان ، حقی برای آن ها ایجاد نخواهد شد.

برای ثبت نام اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده آگهی استخدام در سایت استانداری اینجا کلیک نمایید

برای دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید

برای دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید

 


560 نظر برای «استخدام استانداری آذربایجان شرقی (خبر جدید)»


 1. فیروز

  با سلام خدمت مدیر محترم
  میخواستم بدونم از کجا میتونم به نتایج اولیه(لیست نفرات اصلی و ذخیره) استخدامی شهرداریهای سال 90 شهرداریهای شهرستان هریس(هریس،کلوانق،رزنق،بخشایش) دسترسی پیدا کنم .ممنون میشم اگه جواب بدین

  پاسخ
 2. نادر مصطفایی

  سلام مدیر محترم سایت خدا قوت لطفا مطالب تازیخ گذشته را به آرشیو ارسال نمایی تا مطالب جدید در صفحه نخست دیده شوند با احترام

  پاسخ
 3. سمیه

  با سلام خدمت همه دوستان
  داوطلبان استان آذربایجان شرقی می توانند کارت ورود به جلسه خود را با مراجعه به سایت استانداری دریافت کنند.

  پاسخ
 4. بهزاد

  خیلی ممنون از پاسختون،برای سؤالات حسابداری و مدیریت و کامپیوتر منابع جمع کردم و دارم میخونم،ولی واسه سوالات اصول دفترداری و بایگانی موندم چی بخونم! جزوه ای،کتابی چیزی در این باره بهم معرفی کنین لطفا. سوال عمومی هم نداریم دیگه?خیالم راحت باشه??
  با تشکر

  پاسخ
 5. بهزاد

  سلام،ممنون از سایت خوبتون
  آقا من متصدی امور دفتری رو ثبت نام کردم،به نظرتون چی بخونم?یعنی چه کتابی بخونم? سوالات سالهای قبل رو دیدم همش از حسابداری و کامپیوتر هس!میشه کتابی معرفی کنین که توی این چند روز بخونم و بزنم? مدرک لیسانس زیست دارم و با مدرک دیپلمم شرکت کردم.

  پاسخ
 6. مسعود

  با سلام. دوستان منم ثبت نام کردم ولی با قطع برق موفق به پرداخت کامل پول نشدم و و بعدا پرداخت نمودم که خطا داد. مدیر محترم از کجا میتونم راهنمائی بگیرم؟ ایا برای من کارت داوطلبی صادرمیشه؟

  پاسخ
 7. سوالات کاردانی اتش نشانی اذربایجان شرقی

  سلام کسی میدونه واسه کاردانی اتش نشانی کدوم درسا میاد ؟خواهشا تخصصی و عمومی دقیق بفرماینن ؟

  پاسخ
 8. سمیه

  دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه‌ای زمان برگزاری آزمون استخدامی شهرداری‌های استان را اعلام کرد.

  در این اطلاعیه آمده است: آزمون استخدامی شهرداری‌های استان آذربایجان شرقی در روز جمعه دوم بهمن ماه همزمان با سراسر کشور برگزار خواهد شد.

  بر اساس این اطلاعیه، کارت‌های ورود به جلسه آزمون نیز از روز یکشنبه 27 دی لغایت پنج‌شنبه اول بهمن از طریق سایت استانداری آذربایجان شرقی در دسترس داوطلبان قرار خواهد گرفت.

  پاسخ
 9. داوطلب

  سلام.خیلی میبخشید آقای مدیر من متن آگهی رو دیدم که 2 بهمن آزمون برگزار میشه سوالم اینه کارتها رو دادن و زمان آزمون تغییر کرده یا کلا کارتها رو ندادن؟ چون من نمیتونم کارت ورود به جلسه رو پیدا کنم!

  پاسخ
  • مدیر

   با سلام
   کاربر گرامی برخی استانها زمان دریافت کارت آزمون در اعلام کرده اند ولی معمولا زمان کارت آزمون چند روز قبل از آزمون میباشد و از الان کارت آزمون ارائه نمیشود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

   پاسخ

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.