استخدام استانداری آذربایجان شرقی سال ۹۳

۲۷ روز قبل

استخدام استانداری آذربایجان شرقی سال ۹۳

خبر ۱۴ تیر ۹۳ – آزمون استخدامی در آذربایجان‌شرقی برگزار می شود
به گزارش آناج، معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی در مراسم معارفه نخستین شهردار شهر آچاچی از برگزاری آزمون استخدامی در چند منطقه از استان آذربایجان‌شرقی در آینده نزدیک که شهر آچاچی میانه هم یکی از آنها است، خبر داد و در این رابطه خاطرنشان کرد: سعی و تلاش ما بر این است تا در تمام این استخدام ها از نیروهای جوان و بومی منطقه با برگزاری آزمون رسمی استفاده شود.
پورمهدی همچنین ضمن تبریک افتتاح نخستین شهرداری شهر آچاچی و ابراز خرسندی از حضور خود در شهرستان میانه با اشاره به این موضوع که انسان باید  از لحظه لحظه عمر خویش به نحوه احسن استفاده کند، اظهار داشت: خدمت برای مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران و کسب رضایت پروردگار توفیق بزرگ الهی است.
وی با بیان این موضوع که تبدیل شدن آچاچی به شهر و افتتاح نخستین شهرداری در این منطقه مزایا و هزینه‌هایی را در بر خواهد داشت افزود: قطعاً محبت و همدلی میان مردم و مسئولان در شهرهای کوچک و تازه توسعه یافته همچون آچاچی بیشتر است که توسعه و پیشرفت این منطقه مشارکت و فعالیت بیشتر مردم این را می‌طلبد.
وی از اجرای طرح الحاق شهرک‌های اقماری حاشیه شهر در آینده نزدیک در شهرستان میانه خبر داد.

برای دریافت اخبار و آگهی استخدام استانداری آذربایجان شرقی در سال ۹۳ در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.


استخدام استانداری آذربایجان شرقی سال ۹۲

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی استانداری

آنچه در این خبر می خواهید:

۶ آذر ۹۲ – اشتغال ۲۴۰ هزار بهره‌بردار در بخش کشاورزی آذربایجان‌شرقی

۲۸ آبان ۹۲ – اشتغالزایی بیش از ۱۵ هزار نفری در معادن آذربایجان‌شرقی

۸ آبان ۹۲ – اطلاعیه دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری در خصوص آزمون‌های استخدامی

۱ آبان ۹۲ – اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی ۲۷ دستگاه اجرایی استان مورخ ۱۷ خرداد ۹۲

۲۰ مهر ۹۲ – تلاش آتش‌ نشانی تبریز برای استخدام سربازان آتش‌ نشان

۲۱ شهریور ۹۲ – اطلاعیه حائزین شرایط آزمون عمومی اداره راه و شهرسازی

۲۰ شهریور ۹۲ – زمان و نحوه مراجعه قبول شدگان استخدامی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان شرقی

۱۹ شهریور ۹۲ – زمانبندی اخذ مدارک اداره کل بازرسی استان آذربایجان شرقی

۱۹ شهریور ۹۲ – اعلام نتایج اداره کل ثبت احوال آذربایجان شرقی

۱۹ شهریور ۹۲ – زمانبندی تحویل مدارک پذیرفته‌شدگان اولیه آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی استان

۱۸ شهریور ۹۲ – زمانبندی ارائه مدارک اداره کل فرودگاه آذربایجان شرقی

۱۸ شهریور ۹۲ – اطلاعیه استخدامی سازمان حفاظت محیط زیست

۱۷ شهریور ۹۲ – اطلاعیه دریافت مدارک آزمون هواشناسی آذربایجان شرقی

۱۴ شهریور ۹۲ – اطلاعیه استخدامی اداره کل استاندارد آذربایجان شرقی زمانبندی تحویل مدارک

۴ شهریور ۹۲ – نتایج اولیه آزمون استخدامی استانداری آذربایجان شرقی

۱۲ خرداد ۹۲ – استخدام استانداری آذربایجان شرقی

۶ آذر ۹۲ – اشتغال ۲۴۰ هزار بهره‌بردار در بخش کشاورزی آذربایجان‌شرقی

رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان‌شرقی از اشتغال ۲۴۰ هزار بهره‌بردار در بخش کشاورزی در استان خبر داد. به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، مسعود محمدیان پیش از ظهر امروز در نشست شورای هماهنگی سازمان جهادکشاورزی استان اظهار کرد: پروانه فعالیت‌های صنفی کشاورزی، به منزله ایجاد فرصتی مدبرانه برای مدیریت بهینه تولید محصولات کشاورزی و افزایش توان برنامه‌ریزان در ایجاد پوشش حداکثری ارائه خدمات و حمایت از تولیدکنندگان بخش مهم و استراتژیک کشاورزی به شمار می‌آید. وی افزود: عضویت بهره‌برداران بخش کشاورزی در‌ نظام‌ صنفی کارهای کشاورزی بسیار مهم و حائز اهمیت بوده و توسعه فعالیت آن نیازمند حمایت نهادهای اجتماعی و اجرایی است و در این راستا تعامل و همکاری بانک‌های عامل، تأثیر چشمگیر در ارتقا و رشد فعالیت نظام صنفی کشاورزی برای حمایت از تولیدکنندگان بخش‌های مختلف کشاورزی داشته و خواهد توانست زمینه پیگیری روند توسعه این بخش را از طریق نظام صنفی فراهم آورد. محمدیان با اشاره به اینکه یکی از شاخصه‌های نظام صنفی کشاورزی با سایر تشکل‌های صنفی، نحوه درآمدزایی آن است که از طریق ارائه خدمات‌ به اعضاء درآمدزایی می‌کند، افزود: این نظام همچنین با فعالیت در زمینه‌های بازرگانی و اقتصادی می‌تواند در تعامل با نهادهای اجتماعی نقش فرهنگی و اجتماعی خود را در حوزه بهره‌برداران به صورت مستمر بهبود بخشید، زیر نظام صنفی کشاورزی حرکتی جدید است که مشارکت فعالان عرصه کشاورزی را طلب کرده تا فعالیت‌های آنان به صورت قانونمند تاثیر لازم در تحرک بخشی به حرکت در مسیر توسعه پایدار را در پی داشته باشد. رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان‌شرقی ادامه داد: با توجه به اشتغال بیش از ۲۴۰ هزار بهره‌بردار بخش کشاورزی در استان، همکاری نظام صنفی کارهای کشاورزی در پیشبرد اهداف توسعه‌ای با ایجاد بستر مناسب، برای همکاری بیشتر تولیدکنندگان با برنامه‌های توسعه دولت تدبیر و امید، خواهد توانست روند توسعه را به صورت مطلوب در تمام سطوح بخش کشاورزی تعمیم بخشده و به عنوان تشکلی قوی و توانمند در حل موانع و مشکلات پیش روی توسعه بخش کشاورزی، به عنوان حامی بهره‌برداران عمل کرده و مدت زمان حل مسائل و مشکلات را به حداقل آن کاهش دهد. محمدیان گفت: باید با استفاده حداکثری از امکانات تخصصی موجود در این بخش، با ایجاد زمینه برای توسعه همکاری، همفکری و تعامل با آگاهان و فعالان حوزه کشاورزی، تمرکز خود را جهت افزایش تحرک و شتاب این بخش به سوی پایداری مطمئن، با حل و فصل مدبرانه مشکلات تولیدکنندگان معطوف کرد.

۲۸ آبان ۹۲ – اشتغالزایی بیش از ۱۵ هزار نفری در معادن آذربایجان‌شرقی

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی از اشتغالزایی ۱۵ هزار و ۱۵۰ نفر به‌صورت مستقیم در معادن و صنایع معدنی استان خبر داد.محمدجعفر عظمای در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی آذربایجان‌شرقی، گفت: سالانه ۳۰ میلیون تن ماده معدنی در استان استخراج می‌شود.
وی ادامه داد: از ۶۵ نوع ماده‌ی معدنی موجود در کشور ۵۲ نوع در آذربایجان‌شرقی شناسایی شده است.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی افزود: این مواد معدنی شامل مواد اولیه‌ی مصالح ساختمان نظیر سنگ آهک، گچ، پوکه‌ی معدنی، سنگ لاشه، سنگ ساختمانی و تزئینی و کانی‌های فلزی شامل مس، آهن، منگنز و کانی‌های غیرفلزی شامل کائولن، زرنیخ و سیلیس و به‌ویژه پرلیت، زئولیت، ورمیکولیت، دیاتومیت، نفلین سینیت است.
عظمایی با انتقاد از خام‌فروشی این مواد گفت: متاسفانه بخش عمده‌ای از مواد معدنی به‌صورت خام از کشور خارج می‌شود که مدیران ارشد استانی و کشوری باید بر روی این مساله تامل کنند و راهکار آن توجه به صنایع پایین‌دستی معدن است.
وی یادآور شد: هم‌اکنون در آذربایجان‌شرقی ۳۸۵ معدن فعال وجود دارد و مقدار ماده‌ی معدنی کشف و ذخیره شده‌ی استان بالغ بر هشت میلیارد تن است. به‌لحاظ ذخیره‌ی مواد معدنی رتبه‌ی نخست و به‌لحاظ تنوع مواد معدنی رتبه‌ی سوم کشوری را دارد.

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی استانداری

۸ آبان ۹۲ – اطلاعیه دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری در خصوص آزمون‌های استخدامی

دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: فرایند کلیه آزمون‌های استخدامی سال‌های ۹۰، ۹۱ و ۹۲ تا اطلاع ثانوی متوقف می‌شود.

در این اطلاعیه آمده است: به این وسیله به اطلاع کلیه متقاضیان استخدام که در آزمون‌های استخدامی سال‌های ۹۰، ۹۱ و ۹۲ استانداری شرکت نموده‌اند می‌رساند برابر مفاد بخشنامه شماره ۱۳۵۹۸/۹۲/۲۰۰ تاریخ ۱/۸/۹۲ معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور و در اجرای بند ۲ تصویب‌نامه شماره ۳۰۹۴۵/ت۴۸۷۰۲‌هـ تاریخ ۲۸/۷/۹۲ هیأت محترم وزیران، فرایند استخدام‌های مذکور تا اطلاع ثانوی، متوقف اعلام می‌شود.

بدیهی است ادامه فرایند مذکور پس از اتخاذ تصمیم توسط معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور، از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری آذربایجان شرقی به اطلاع کلیه داوطلبان استخدام خواهد رسید.

۱ آبان ۹۲ – اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی ۲۷ دستگاه اجرایی استان مورخ ۱۷ خرداد ۹۲

توضیحات ضروری:- داوطلبانی که موفق به احراز حد نصاب نمره آزمون عمومی یعنی ۶۰ درصد و بالاتر می‌شوند، باید مدارک مورد نیاز را از تاریخ ۲۳ تا پایان شهریور به همراه تصویر کارنامه آزمون عمومی به اداره کل دستگاه اجرایی مربوطه در تبریز تحویل نمایند- نحوه مراجعه داوطلبان به دستگاه‌های مربوطه از طریق سایت همان دستگاه اعلام خواهد شد.- تحویل مدارک مذکور، صرفا برای بررسی صحت اظهارات داوطلب در زمان ثبت‌نام بوده و هیچ‌گونه حقی برای قبولی در آزمون ایجاد نمی‌کند.

- پس از بررسی صحت مدارک ارایه شده داوطلبانی که حد نصاب آزمون عمومی را کسب کرده‌اند، این افراد بر اساس نمره آزمون اختصاصی، شرط بومی محل خدمت، ایثارگری، معلولیت، سابقه قرارداد با واریز بیمه از طرف دستگاه اجرایی و سایر اولویت‌های مندرج در آگهی آزمون، برای مراحل بعدی گروه‌بندی خواهند شد.

- اولویت انتخاب داوطلبان پس از احراز حد نصاب قبولی، با افراد بومی شهرستان محل جغرافیایی خدمت می‌باشد و در صورتی که داوطلب بومی شهرستان، حد نصاب لازم برای قبولی را کسب نکند از داوطلبان بومی سایر شهرستان‌ها انتخاب خواهد شد.

- میزان سهمیه داوطلبان ایثارگر و داوطلبان معلولان از پذیرفته‌شدگان این آزمون، به ترتیب ۵ و ۳ درصد بوده و سنوات خدمت داوطلبان قراردادی دستگاه‌های اجرایی مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری، پس از احراز حد نصاب آزمون عمومی، محاسبه و مد نظر قرار می‌گیرد.

- مدارک مورد نیاز جهت ارایه به دستگاه‌های اجرایی به منظور بررسی وضعیت استخدامی داوطلبان و صحت شرایط اعلام شده در زمان ثبت‌نام، به این شرح می‌باشد:

۱- پوشه (رنگ سبز برای داوطلبان ایثارگر، رنگ زرد برای داوطلبان معلول و رنگ آبی برای داوطلبان بومی شهرستان)

۲- اصل و تصویر شناسنامه (صفحه اول و توضیحات)

۳- اصل و تصویر کارت ملی (پشت و رو)

۴- اصل و تصویر مدرک تحصیلی یا گواهی موقت فراغت از تحصیل (سایر مدارک از جمله گواهی تعداد واحدهای گذرانده مورد قبول نیست)

۵- اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دایم برای برادران

۶- اصل و تصویر رسید بانکی مبنی بر پرداخت مبلغ حق ثبت‌نام آزمون

۷- اصل و تصویر گواهی ایثارگری از مراجع ذیصلاح

۸- اصل و تصویر مدارک دال بر معلولیت از مراجع ذیصلاح

۹- اصل و تصویر مدارک دال بر بومی بودن برای محل جغرافیایی شغل مورد تقاضا برابر مندرجات آگهی استخدام (درصورتی که محل تولد مندرج در شناسنامه منطبق با محل جغرافیایی شغل مورد تقاضا باشد سایر مدارک مورد نیاز نیست)

۱۰- اصل و تصویر حکم استخدامی به همراه تاییدیه بیمه مربوط برای احتساب سنوات خدمت مربوط و مشابه نیروهای غیررسمی دولتی (گواهی صادره توسط بخش خصوصی و شرکت‌ها مورد تایید قرار نمی‌گیرد)

توضیح: کلیه مدارکی که بعد از تاریخ ۱۲ خرداد ۹۲ صادر شده باشند پذیرفته نخواهند شد.

اطلاعیه: زمان‌بندی تحویل مدارک به استانداری و فرمانداری‌های تابعه

دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه‌ای زمان‌بندی تحویل مدارک پذیرفته‌شدگان اولیه آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی استان که سازمان مورد تقاضای آنها، استانداری و فرمانداری‌های تابعه بوده است را اعلام کرد.

در این اطلاعیه آمده است: به اطلاع پذیرفته‌شدگان مرحله اول آزمون استخدامی ۱۷/۳/۹۲ که سازمان مورد تقاضای آنها، استانداری و فرمانداری‌های تابعه بوده می‌رساند جهت تحویل مدارک، طبق زمان‌بندی ذیل در تاریخ تعیین شده از ساعت ۸ صبح لغایت ۲ بعد از ظهر به اداره کل امور اداری و مالی استانداری مراجعه نمایند.

۱- کسانی که حرف اول نام خانوادگی آنان با حروف الف، ب، پ، ت، ث شروع می‌شود: روز شنبه ۲۳/۶/۹۲
۲- کسانی که حرف اول نام خانوادگی آنان با حروف ج، چ، ح، خ، د، ذ شروع می‌شود: روز یکشنبه ۲۴/۶/۹۲
۳- کسانی که حرف اول نام خانوادگی آنان با حروف ر، ز، ژ، س، ش شروع می‌شود: روز دوشنبه ۲۵/۶/۹۲
۴- کسانی که حرف اول نام خانوادگی آنان با حروف ص، ض، ط، ظ، ع، غ شروع می‌شود: روز سه‌شنبه ۲۶/۶/۹۲
۵- کسانی که حرف اول نام خانوادگی آنان با حروف ف، ق، ک، گ، ل شروع می‌شود: روز چهارشنبه ۲۷/۶/۹۲
۶- کسانی که حرف اول نام خانوادگی آنان با حروف م، ن، و، ه، ی شروع می‌شود: روز پنجشنبه ۲۸/۶/۹۲
۷- کلیه کسانی که در تاریخ‌های فوق موفق به تحویل مدارک نشوند طی روزهای شنبه و یکشنبه مورخ ۳۰/۶/۹۲ و ۳۱/۶/۹۲ فرصت دارند مدارک خود را تحویل نمایند.

۲۰ مهر ۹۲ – تلاش آتش‌ نشانی تبریز برای استخدام سربازان آتش‌ نشان

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تبریز از تلاش این سازمان برای جذب سربازان آتش‌نشان به عنوان نیروی رسمی این سازمان خبر داد.

انوشیروان کرمانی‌ نژاد در گفت‌ و گو با خبرنگار حوادث خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، با بیان اینکه سعی می‌کنیم در میان نیروهایی که وارد سازمان می‌شوند، سربازان آتش‌نشان را در اولویت جذب قرار دهیم، خاطرنشان کرد: این افراد پس از گذراندن دوران سربازی خود می‌توانند از امتیازی که به منظور جذبشان در سازمان آتش‌نشانی تبریز در نظر گرفته شده، استفاده کنند.

وی با اشاره به جذب ۱۰۰ نیروی جدید از سوی آتش‌نشانی تبریز طی دو سال اخیر، گفت: از این میان حدود ۷۰ تن را سربازانی شامل می‌شدند که دوران خدمت خود را در آتش‌نشانی تبریز طی کرده‌ بودند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تبریز در عین حال تصریح‌کرد: البته هیچ تضمین قطعی برای پذیرش صد درصدی این افراد وجود ندارد. اما تلاش کرد‌ه‌ایم اولویت‌مان برای پذیرش این افراد باشد.

۲۱ شهریور ۹۲ – اطلاعیه حائزین شرایط آزمون عمومی اداره راه و شهرسازی

۲۰ شهریور ۹۲ – زمان و نحوه مراجعه قبول شدگان استخدامی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان شرقی

به اطلاع کلیه قبول‌شدگان شرکت کننده در آزمون استخدامی مورخ ۹۲٫۰۳٫۱۷ استانداری آذربایجان‌شرقی جهت استخدام در اداره کل منابع‌طبیعی و آبخیزداری آذربایجان‌شرقی می‌رساند، نحوه مراجعه و تشکیل پرونده براساس جدول زیر می باشد.

داوطلبانی که موفق به احراز حد نصاب نمره آزمون عمومی یعنی ۶۰ درصد و بالاتر گردیده اند، و جزء لیست اعلامی میباشند لطفا” مدارک مو%

آدرس ایمیل: jazb.portaltvto.com
جیب :: سیستم حسابداری شخصی

219 نظر برای «استخدام استانداری آذربایجان شرقی سال ۹۳»   • amir

    عجله نکنید حداقل 4 ماه طول میکشه تا مصاحبه کنن قبول بشید برین سر کار.برای این استخدامی رو بعد عید حساب باز کنید.یعنی سال 1393.اونم اگه بتونید قبول بشید

    پاسخ دادن

 1. آرزو

  الان 3 هفته ای هست مدارکو بردیم ، ولی هیچ خبرو اطلاعی برای بعدش بهمون نگفتن!نه تو سایت های این ادارات چیزی نوشته شده نه خودشون تو اداره چیزی گفتن
  از کجا بفهمیم جزو انتخاب شده های مصاحبه هستیم یا نه!؟ زنگ میزنن یا چی!؟

  پاسخ دادن

  • پشتیان دو

   آرزو عزیز سلام
   در صورتی که مدارک شما مورد تایید آنان باشد با شما برای طی مراحل بعدی تماس گرفته می شود.
   موفق باشید.

   پاسخ دادن

  • طیبه ثقفی

   سلام سیمین عزیز
   پیشنهاد می کنم از طریق راههای ارتباطی که معرفی شده است با مسئولان این سازمان تماس بگیرید.

   پاسخ دادن


 2. حسین

  من یک سوال دارم، این مدرک مهارت های عمومی فناوری اطلاعات فقط icdl یک هست یا شامل تمام اون 7 مرحله (ورد – اکسل- اکسس-…) هست؟

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را بیان کن

 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.