استخدام استانداری آذربایجان شرقی سال ۹۴ (استخدام ۸۴ نفر)

۴ روز قبل ۳۷۶ نظر

استخدام استانداری آذربایجان شرقی سال ۹۴

برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات در یک صفحه اینجا کلیک کنید

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی استانداری ها اینجا کلیک نمایید

استخدام ۸۴ نفر در شهرداری‌های استان

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی از اخذ مجوز استخدام ۸۴ نفر نیروی جدید در شهرداری‌های استان خبر داد.
مرتضی علیخانی گفت: به منظور تامین نیروی انسانی متخصص و کارآمد در شهرداری‌های استان، تعداد ۸۴ نفر از بین داوطلبان واجد شرایط به صورت پیمانی استخدام خواهند شد.
وی با بیان این که این افراد پس از طی مراحل آزمون استخدام می‌شوند، افزود: نیازهای استخدامی شهرداری‌ها در شورای اداری و استخدامی شهرداری‌های استان بر اساس شاخص‌های مختلف از جمله ویژگی‌های اختصاصی هر شهر، جمعیت، اعتبار سنواتی و درصد تحقق پست‌های سازمانی مورد بررسی قرار گرفته و مجوز استخدام بین آنها توزیع شده است.
علیخانی با بیان این که آزمون استخدامی شهرداری‌های استان در نیمه دوم آذر ماه همزمان و هماهنگ با سراسر کشور در تبریز برگزار خواهد شد، از دارندگان مدارک تحصیلی معتبر دیپلم، فوق دیپلم، لیسانس و فوق لیسانس خواست با مطالعه دقیق آگهی آزمون استخدامی نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.
به گفته وی آگهی آزمون استخدامی شهرداری‌های استان طی روزهای آتی از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری آذربایجان شرقی و روزنامه‌های کثیرالانتشار محلی منتشر خواهد شد.

برای مشاهده خبر در سایت استانداری اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۴ شهریور ۹۴ – برخورد با شهرداری‌هایی که بدون مجوز نیرو استخدام کرده‌اند / سهمیه استخدامی شهرداری‌های تا پایان شهریور

خبرگزاری فارس : به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان‌شرقی، مرتضی علیخانی در نشست شورای سازمان همیاری شهرداری‌های استان، با اشاره به افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های عمران شهری در هفته دولت، اظهار داشت: اکثر پروژه‌های قابل افتتاح استان در هفته دولت در بخش مدیریت شهری بود که در سایه تلاش شهرداران و تدابیر دولت برای اختصاص بودجه مناسب برای شهرداری‌ها اجرا شده است.
وی با بیان اینکه پروژه‌های شهری با وجود مشکلات مالی اجرا شده است، افزود: امیدواریم با ادامه این روند در پایان فعالیت دولت تدبیر و امید، کارنامه درخشان عمرانی از سوی شهرداری‌ها ارائه شود.
مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان‌شرقی با تاکید بر اینکه پروژه‌های شهری باید به حال شهر و شهروندان مفید باشد، افزود: تمام تلاش دولت این است که کمبودهای شهری شناسایی شده و پروژه‌های شهری دارای پشتوانه فرهنگی و اجتماعی باشد.
علیخانی با اشاره به کمک ۲۸۰ میلیارد تومانی دولت به شهرداری‌های استان در سال ۹۳، اظهار داشت: کمک‌های دولت به شهرداری‌ها به طور متوسط ۳۵ درصد بودجه سالانه آنها و در برخی شهرها تا ۸۰ درصد بودجه بوده است.
وی افزود: با وجود این کمک‌ها، شهرداری‌ها باید منابع پایدار درآمدی برای خود تعریف کنند.
مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان‌شرقی با تاکید بر اینکه جذب نیروی جدید در شهرداری‌ها باید طبق قانون باشد، افزود: وزارت کشور با ابلاغ بخشنامه‌ای، جذب نیروی جدید در شهرداری‌ها را ممنوع کرده، اما متاسفانه برخی از شهرداری‌های استان اقدام به استخدام نیروی جدید کرده‌اند که به ناچار با آنها برخورد می‌شود.
وی افزود: استخدام نیرو تنها با مجوز وزارت کشور صورت خواهد گرفت و بر این اساس، سهمیه استخدامی شهرداری‌های استان بر اساس نیاز آنان تا پایان شهریور اعلام می‌شود تا در مهر ماه نسبت به برگزاری آزمون استخدامی اقدام کنیم.


خبر ۳۱ مرداد ۹۴ – ۵ هزار نفر در آموزش و پرورش استخدام می‌شوند
خبرگزاری فارس : مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی گفت: استخدام ۵ هزار نفر در آموزش و پرورش مورد توجه قرار دارد که به تدریج این استخدام‌ها صورت می‌گیرد.
خبرگزاری فارس: ۵ هزار نفر در آموزش و پرورش استخدام می‌شوند
به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، جعفر پاشایی چهارشنبه شب در جلسه شورای آموزش و پرورش با گرامیداشت هفته دولت اظهار داشت: اجرای طرح رتبه‌بندی، قبل از آغاز سال تحصیلی آغاز شده و در ابتدای سال تحصیلی در مهرماه اجرایی می‌شود.
وی افزود: استخدام ۵ هزار نفر نیز در آموزش و پرورش مورد توجه قرار دارد.
مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی با اشاره به سفر وزیر آموزش و پرورش به استان و برگزاری نشست مدیران کل در تبریز بیان کرد: در این سفر انسجام عمل و ظرفیت خوب استانی را به نمایش گذاشتیم.
وی با اشاره به میزبانی برای المپیاد ورزشی دختران دانش‌آموز در تبریز یادآور شد: در این المپیاد ۲ هزار نفر شرکت داشتند و علاوه بر آن میزبان طرح بزرگ یاوران نماز در تبریز بودیم و ۷۰۰ مدیر و مسئول مدارس شمال‌غرب در این طرح شرکت کردند.
پاشایی با اشاره به برنامه‌های فرهنگی و ورزشی در استان گفت: آذربایجان‌شرقی میزبان ۱۲ رویداد مهم علمی، فرهنگی و ورزشی منطقه‌ای و کشوری در سال‌جاری بوده است.
پاشایی یادآور شد: پروژه مهر نیز همزمان با آغاز سال تحصیلی در استان انجام می‌شود و ۸ هزار و ۵۰۰ مدرسه در سطح استان همزمان با آغاز سال تحصیلی آغاز به فعالیت خواهند کرد؛ پروژه مهر به شدت مورد توجه است تا آغاز سال تحصیلی با برنامه‌های مدون آغاز شود.
مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی در پایان گفت: با وجود تنگناهای اعتباری و مالی و سختی ساماندهی نیروی انسانی، مهر را با قوت و قدرت آغاز خواهیم کرد.


خبر ۶ مرداد ۹۴- ۴۰۰ واحد تولیدی راکد آذربایجان به چرخه تولید بازمی گردد
خبرگزاری مهر : رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: بر اساس بررسی و برنامه ریزی های صورت گرفته امسال در فاز نخست ۴۰۰ واحد تولیدی راکد استان فعال سازی می شود.
به گزارش خبرنگار مهر، جعفر صادق اسکندری ظهر دوشنبه در نهمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در استان با بیان اینکه تاپایان تیرماه امسال ۲۴۶ واحد تولیدی راکد شناسایی شد افزود: از این تعداد ۷۹ واحد تولیدی راکد به چرخه تولید بازگشته است.
وی با بیان اینکه در مرحله اول فعال سازی واحدهای صنعتی و تولیدی راکد استان ۴۰۰ واحد ساماندهی شده و به چرخه تولید بازمی گردد عنوان کرد: در سال ۹۳ طرح آمایش واحدهای تولیدی صنعتی را عملیاتی کرده و از ابتدای سال ۹۴ بر اساس احصا این واحدها تلاش خود را برای فعال سازی واحدهای راکد اجرایی کرده ایم.
اسکندری با بیان اینکه هم اکنون هزار نفر با فعال سازی ۷۹ واحد تولیدی راکد مشغول به کار شده اند گفت: امسال طرح سامان بخشی به این واحدهای تولیدی راکد و نیمه راکد از سالجاری در دست اجراست.
وی با اشاره به ابلاغ قانون تسهیل و رفع موانع تولید از برگزاری ۱۳ جلسه کارشناسی در مرکز استان و شش جلسه در شهرستانها خبر داد وافزود: در این جلسات مسایل ۵۴ واحد تولیدی با ۸۵ مصوبه بررسی شده و در جلسات کارگروه استانی پرونده ۴۰ واحد ارائه و ۵۸ مصوبه اخذ شده که از این ۵۸ مصوبه، ۴۳ مورد مربوط به بانکها و بقیه مربوط به سایر دستگاهاست.
اسکندری با اشاره به راه اندازی کیلینیک صنعت در شهرک های صنعتی استان اضافه کرد: مسائل و مشکلات پنج واحد تولیدی برای بررسی دقیق کارشناسی و عارضه یابی به این کلینینک ارائه شده است.
اسکندی با اعلام اینکه هم اکنون یک هزار و ۶۸۰ واحد تولیدی و صنعتی با ۳۲ هزار و ۱۲۴ میلیارد ریال سرمایه گذاری در آذربایجان غربی فعال هستند یاد آور شد: از دو هزار و ۸۰۰ واحد صنعتی و تولیدی مستقر در این استان، افزون بر یک هزار واحد با مشکلات متعدد سرمایه ای، در وضعیت راکد هستند.
رئیس صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: علاوه بر آنها تعداد زیادی از واحدهای تولیدی در آذربایجان غربی نیز با ظرفیتی کمتر از ۵۰ درصد ظرفیت اسمی کار می کنند که نیمه فعال نامیده می شوند.
یکی از مهمترین نتایج رکود تولید در آذربایجان غربی، رشد بیکاری در استان است به طوری که افزون بر ۱۱۰ هزار نفر فارغ التحصیل بیکار در این استان وجود دارد.


خبر ۳ مرداد ۹۴ – جهت قوانین حوزه کار به نفع تولیدکنندهخبرگزاری مهر : استاندار آذربایجان شرقی گفت: قوانین حوزه کار باید به نفع تولیدکننده باشد و نباید با قوانین دست و پاگیر، آن ها را دلسرد کنیم.
به گزارش خبرنگار مهر، اسماعیل جبارزاده پنج شنبه در دیدار با معاون روابط کار وزیر تعاون، ‌کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: خوشبختانه در سفر اخیر رئیس جمهور به استان شاهد اختصاص مبلغ قابل توجه ۳۰ هزار میلیارد ریالی در قالب تسهیلات بانکی به واحدهای استانی بودیم که امیدواریم با عملی شدن آن شاهد بهبود وضع واحدهای تولیدی و صنایع استان باشیم.
وی رشد اقتصادی کشور را در گرو حمایت از واحدهای تولیدی و صنایع آن دانست و گفت: تا زمانی که حمایت لازم را از این واحدها نداشته باشیم نمی توان انتظار پیشرفت اقتصادی را داشت، از سوی دیگر تقویت و نیرومندسازی نیروهای کار از جمله تشکل های کارگری و کارفرمایی در حوزه صنعت از دیگر ضروریاتی است که برای دستیابی به رونق اقتصادی جرو نیازهای اساسی به شمار می رود.
جبارزاده با اشاره به ضرورت حل مشکلات واحدهایی که با مشکل مالی روبرو شده اند، گفت: در صورتی که ۳۰ هزار میلیارد ریال اختصاص داده شده به واحدهای استان در اختیار واحدهایی که با تزریق اندک اعتبار و تامین نقدینگی مشکلشان حل می شود، قرار گیرد به طور یقین شاهد بالا رفتن پتانسیل و ظرفیت واحدهای تولیدی استان خواهیم بود.
دیدار اسماعیل جبارزاده استاندار آذربایجان شرقی با سیدحسن هفده‌تن معاون وزیر کار
استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اصلاح قوانین صنعتی و مرتبط با تولید گفت: نباید قوانین برای تولیدکنندگان دست و پا گیر شود و آنان را دچار دلسردی کند بلکه اگر خواستار رشد و توسعه کشور هستیم باید قوانین مربوط به حوزه کار را به سمتی پیش ببریم که به نفع تولید کننده و سبب آرامش خاطر وی شود.
وی ادامه داد: نباید هیچگونه اختلالی توسط هیچ فردی در سطح کشور در حوزه کار و تولید و صنعت ایجاد شود زیرا این کار گناهی سنگین محسوب می شود.
جبارزاده افزود: باید این باور را در تولیدکنندگان ایجاد کنیم که قانون به دنبال حمایت از تولید و صنعت است.
استاندار آذربایجان شرقی در ادامه در خصوص تولید خودرو در استان نیز گفت: در این زمینه برای تولید قطعه های با کیفیت و همچنین خودروهای به روز پیگیری های لازم را انجام می دهیم.
وی همچنین از ایجاد چندین نیروگاه بادی در استان خبر داد و گفت: پنج نیروگاه بادی و سیکل ترکیبی به ظرفیت سه هزار و ۵۰۰ مگاوات با سرمایه گذاری شرکت خارجی انجام خواهد شد که برای انجام آن سرمایه گذاری سه میلیارد دلاری صورت می پذیرد.
حوادث محیط کار کاهش می یابد
معاون روابط کار وزیر تعاون، ‌کار و رفاه اجتماعی نیز در این دیدار با تاکید بر لزوم واگذاری برخی اختیارات دولت به استانداری ها گفت: خوشبختانه در استان توانایی های بالایی وجود دارد و می توان نسبت به واگذاری اختیارات به استانداری ها در موضوعات مختلف به خصوص در زمینه کار و تولید اقدام کرد.
دیدار اسماعیل جبارزاده استاندار آذربایجان شرقی با سیدحسن هفده‌تن معاون وزیر کار
سیدحسن هفده‌تن ادامه داد: در تصمیم سازی های حوزه کار باید از نظرات و تفکر خود تشکل های کارگری و کارفرمایی بهره ببریم که این مشارکت و استفاده از خرد جمعی به طور یقین سبب رشد و توسعه اقتصادی می شود.
وی با اشاره به وجود تحول بالا در نظام بازرسی کار گفت: در طرح جدید نسبت به ایمنی نیروی کار تمرکز بالایی شده و نوعی حساسیت در بین مدیران واحدهای صنفی به وجود آمده است.
هفده تن در خصوص آمار حوادث منجر به فوت ناشی از بیماری‌های شغلی گفت: این آمار تقریبا ۱۲ برابر حوادث فیزیکی است که باید برای جلوگیری از آن اقدامات اساسی شکل گیرد.
معاون روابط کار وزیر تعاون، ‌کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: با اجرای طرح جدید پیش بینی می کنیم که حوادث محیط کار به شدت کاهش پیدا کند.


خبر ۱۱ تیر ۹۴ – اشتغال ۵۵ هزار نفر در واحد صنعتی شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی

خبرگزاری فارس : به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، محمدعلی عسگری صبح امروز در نشست خبری از توسعه فعالیت‌های شهرک‌های صنعتی در استان خبر داد و اظهار داشت: علاوه بر ۵۲ شهرک صنعتی استان یک شهرک صنعتی تخصصی نیز در ورزقان مصوب شده است.
وی افزود: در استان ۴۴ شهرک و ناحیه صنعتی می‌تواند زمین واگذار کند و مدیریت  ۲ منطقه ویژه اقتصادی را تقبل کرده‌ایم و در بناب و مراغه فعالیت‌های جدیدی را آغاز کرده‌ایم.
عسگری گفت: یک هزار و ۸۰۰ واحد صنعتی در شهرک‌های صنعتی ۵۵ هزار نفر را مورد پوشش قرار داده‌اند و در حوزه‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری فعال بوده و خدمات خوبی ارائه شده است.
وی گفت: امسال افزایش ۳۰ درصدی بودجه‌ها را پیش‌بینی می‌کنیم و از مسئولان بودجه‌ریزی استان انتظار داریم تا همراهی خوبی در تامین زیرساخت‌ها انجام دهند.
مدیرعامل شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی افزود: شهرک‌های صنعتی بازوی اجرایی صنعت و معدن هستند و در حوزه‌های اجرایی نیز کارهای خوبی را انجام می‌دهیم.
وی ادامه داد: در زمینه آموزش‌های لازم نیز استان توانسته است فراتر از حوزه وظایف محوله عمل کند و ایجاد معاونت صنایع کوچک نیز در همین زمینه از ۲۰ روز قبل صورت گرفته است.
مدیرعامل شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی خاطرنشان کرد: فعالیت در حوزه خوشه‌های صنعتی از جمله کشمش و سبزی و آجیل در استان آغاز شده است و برنامه‌های منسجمی برای اشتغال در حوزه خوشه‌های صنعتی مورد توجه است.
وی گفت: واحدهای مستقر در شهرک‌های صنعتی به طور متوسط بیش از ۱۳ نفر را به کار گرفته‌اند و استقرار این واحدها در شهرک‌های صنعتی نتایج موثری را به دنبال خواهد داشت.
عسگری افزود: ظرفیت‌های خوبی در استان وجود دارد و می‌توان بیش از این نیز از ظرفیت‌های موجود استفاده کرد و امسال نیز سه پروانه بهره‌برداری برای راه‌اندازی شهرک‌های صنعتی خصوصی صادر شده و زمینه رقابتی خوبی فراهم شده است.
وی گفت: ایده راه‌اندازی شهرک مشترک ایران و جمهوری آذربایجان و استقبال شرکت‌های ترکیه‌ای و چینی از شهرک‌های صنعتی نشانگر اهمیت این فعالیت‌ها است.
مدیرعامل شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی گفت: برای انتقال مشاغل و صنایع مزاحم به شهرک‌های صنعتی نیز تفاهم‌نامه‌ای با شهرداری و صنایع و معادن امضا شده است تا این صنایع به خارج از شهرها و شهرک‌های صنعتی منتقل شود.
عسگری گفت: شهرک صنعتی سلیمی به عنوان شهرک نمونه در سطح ملی انتخاب و معرفی شده که ۱۱ مرداد این شهرک معرفی می‌شود.
وی با اشاره به فاصله ارزشی واحدهای صنفی و صنعتی موجود در داخل شهر با شهرک‌های صنعتی گفت:‌ ارزش فعلی این واحدها به مراتب بالاتر از زمین‌های شهرک‌های صنعتی است و این فاصله ریالی می‌تواند هم در افزایش متراژ و هم در کمک به سرمایه در گردش آنها موثر باشد.


استخدام در آتش‌ نشانی‌ های استان آذربایجان‌ شرقی

استانداری آذربایجان شرقی برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداری‌های استان (به غیر از شهرداری تبریز) در مشاغل عملیاتی آتش‌نشانی، تعداد ۴۰ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون علمی تخصصی، عملی و گزینش به صورت پیمانی استخدام می‌کند.

برای مشاهده آگهی و شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید

خبر ۵ فروردین ۹۴ – آخرین وضعیت آزمون‌های استخدامی سال‌های ۹۱ و ۹۲
دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان‌شرقی با صدور اطلاعیه‌ای آخرین وضعیت آزمون‌های استخدامی سال‌های ۹۱ و ۹۲ را اعلام کرد. به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، در این اطلاعیه آمده است: سهمیه استخدامی جذب قبول‌شدگان اصلی آزمون سال ۹۱ (برگزار شده در تاریخ ۹۱.۱۲.۴) و کلیه فرزندان شاهد و جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر (معرفی شده از سوی بنیاد شهید در سال‌های ۹۱ و ۹۲) در اختیار دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط قرار داده شده و این افراد می‌توانند برای پیگیری مراحل استخدام خود به دستگاه مربوطه مراجعه کنند.
در ادامه این اطلاعیه اعلام شده است: سهمیه استخدامی جذب قبول‌شدگان اصلی آزمون سال ۹۲ (برگزار شده در تاریخ ۹۲.۳.۱۷) پس از مشخص شدن نتایج نهایی متعاقبا اعلام می‌شود از این رو از همه متقاضیان استخدام تقاضا می‌شود از تماس‌های غیرضروری با استانداری در این رابطه خودداری کنند.
خبر ۲۸ اسفند ۹۳ – اشتغال پذیرفته‌شدگان آزمون‌های استخدامی ۹۱ و ۹۲ سال آینده

خبرگزاری فارس : به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان‌شرقی، محمدتقی پاکزاد در جلسه شورای اداری این استان با اشاره به اینکه مقدمات استقرار دولت الکترونیک در استان در سال جاری آغاز شد، اظهار داشت: با وجود این که آذربایجان‌شرقی در این زمینه استان پایلوت است، اما به دلیل عدم مشارکت کافی از سوی دستگاه‌های ملی، توفیقات مد نظر در این خصوص حاصل نشد.
وی، ارتقای کیفیت ارایه خدمات در دفاتر پیشخوان خدمات دولت را ضروری دانست و گفت: استانداردسازی و نظارت بر نحوه فعالیت دفاتر پیشخوان جزو برنامه‌های مهم استان در سال جاری بود که خوشبختانه ۵۰ درصد این دفاتر سامان‌دهی شده‌اند و این حرکت باید تا پایان کار ادامه پیدا کند.
این مسئول، تشکیل دفاتر تخصصی پیشخوان را جزو برنامه‌های استانی ذکر کرد و گفت: در این راستا برای اولین بار در کشور، ۲۰ دفتر تخصصی پیشخوان خدمات شهرداری تبریز راه‌اندازی شد و امیدواریم این حرکت را به سایر دستگاه‌ها گسترش دهیم.
معاون استاندار آذربایجان‌شرقی در ادامه ارتباطات الکترونیکی بین دستگاه‌ها را از جمله مشکلات دستگاه‌های اجرایی استان دانست و با اشاره به اقدامات انجام یافته برای سامان‌دهی شبکه دولت و اتصال نقاط اداری به یکدیگر، گفت: با همکاری دستگاه‌های اجرایی و فرمانداری‌های استان در سال جاری، تاکنون ۸۵۰ نقطه اداری امکان ارتباط در فضای الکترونیکی را پیدا کرده‌اند و امیدواریم این آمار در مدت زمان کوتاهی به یک‌هزار نقطه برسد.
پاکزاد با تأکید بر ضرورت ارایه خدمات دولتی در فضای وب، از راه‌اندازی پرتال استان در دو بخش پرتال دولتی و مردمی و آمادگی آن برای ارایه خدمات دستگاه‌ها خبر داد.
وی از آغاز اجرای نقشه راه اصلاح نظام اداری از طریق احصای فرایندهای اداری، مهندسی ساختار دولت و برنامه‌ریزی نیروی انسانی در استان خبر داد و گفت: کمیته راهبری این برنامه به صورت مستمر در دستگاه‌های استانی تشکیل شده و تلاش کرده‌ایم فضای خدمت‌رسانی را در دستگاه‌‌های دولتی تقویت کنیم.
معاون استاندار آذربایجان‌شرقی در ادامه چنین توضیح داد: تا زمانی که نتوانیم فضای حاکم بر دستگاه‌ها را معطوف به خدمت کرده و بستر اجرای اهداف اصلاح نظام اداری را فراهم کنیم قاعدتا انتظاری از این که دستگاه بتواند نقش خود را به عنوان خدمت‌گزار درست و موثر ایفا کند نخواهیم داشت.
پاکزاد با اشاره به اینکه بحث مدیریت نیروی انسانی در سال‌های گذشته مغفول مانده بود، عنوان داشت: هنوز هم در این جهت ورود کافی نشده و ما در سطح استان تلاش کردیم که بانک اطلاعاتی نیروی انسانی را تشکیل و بررسی‌های اولیه را انجام دهیم.
وی از تعیین تکلیف نتایج آزمون‌های استخدامی سال‌های ۹۱ و ۹۲ در سال جاری خبر داد و گفت: بخشی از پذیرفته‌شدگان این آزمون‌ها از ابتدای سال ۹۴ و بخش دیگری با چند ماه تاخیر کار خود را در دستگاه‌های اجرایی شروع می‌کنند.
معاون استاندار آذربایجان‌شرقی در بخش دیگری از سخنان خود با تأکید بر اینکه نتایج کار دانشگاه‌ها باید در قالب فناوری به مرحله تولید محصول برسد، گفت: برای رسیدن به این هدف تلاش کردیم آذربایجان شرقی را به استانی دانش‌بنیان تبدیل کنیم که تشکیل ستاد اقتصاد دانش‌بنیان و ستادهای هشت‌گانه توسعه فناوری با عضویت ۴۰۰ نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها از جمله اقدامات انجام شده بود.
این مسئول با اشاره به برگزاری نمایشگاه فناوری‌های نو و پیشرفته تبریز در خرداد سال ۹۳ و ارایه ۵۹۰ طرح فناورانه در آن، اضافه کرد: در این نمایشگاه توانمندی استان در حوزه علم و فناوری بازشناسی شد.
پاکزاد با اشاره به اینکه تأسیس منطقه ویژه علم و فناوری تبریز از هشت سال پیش مطرح بود، اما به دلیل عدم تخصیص اعتبار مسکوت مانده بود، افزود: با پیگیری‌های انجام شده و انجام مطالعات این منطقه با ظرفیت استانی، تاسیس و ایجاد آن در هیات دولت تصویب شد و امروز نسبت به چهار منطقه ویژه دیگر در کشور پیشرفت قابل توجهی دارد.
وی در پایان با بیان اینکه تنها راه توسعه هر کشوری توجه به توسعه علم و فناوری است، تحقق اهداف منطقه ویژه علم و فناوری را بدون همراهی مسئولان، دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی و تولیدی غیرممکن دانست و تأکید کرد: حرکت ما در حوزه علم و فناوری باید متفاوت از گذشته باشد.


خبر ۲۰ اسفند ۹۳ – اطلاعیه شماره ۵ استخدامی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان شرقی: اعلام پذیرفته شده گان سه برابر ظرفیت آزمون
به استناد نامه  ۱۰۰۳۰۶/۶۱/۱۱-۰۸/۱۰/۹۳ مدیر کل محترم دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی لیست اسامی حائزین شرایط در آزمون استخدامی مورخ ۱۷/۰۳/۹۲ که امتیاز لازم برای شرکت در انجام مصاحبه تخصصی را کسب نموده اند به شرح ذیل اعلام میگردد.
شایان ذکر است برنامه زمانبندی حضور در اداره کل دامپزشکی استان و ارائه مدارک لازم جهت انجام مصاحبه تخصصی که طی روزهای شنبه ۲۰/۱۰/۹۳ و یکشنبه ۲۱/۱۰/۹۳ و دوشنبه ۲۲/۱۰/۹۳ انجام میگیرد از طریق پورتال اداره کل دامپزشکی استان به اطلاع متقاضیان محترم خواهد رسید .

برای مشاهده اسامی اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۹ اسفند ۹۳ -اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی ۹۳/۳/۱۷ اداره کل بهزیستی آذربایجان شرقی

اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی ۹۳/۳/۱۷ اداره کل بهزیستی آذربایجان شرقی (لیست ۱)

اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی ۹۳/۳/۱۷اداره کل بهزیستی آذربایجان شرقی (لیست۲)

خبر ۱۷ اسفند ۹۳ –  لیست نهایی آزمون استخدامی مورخه ۹۲/۰۳/۱۷  (هفدهم خرداد نود و دو)

لیست نهایی آزمون استخدامی مورخه ۹۲/۰۳/۱۷ 

اطلاع رسانی درمورد تکمیل پرونده متعاقبا اعلام خواهد شد.

خبر ۲۷ بهمن ۹۳ – صدور مجوز استخدام ۱۷۶ نفر در بهزیستی استان
منبع خبر : اعتدال نیوز-روابط عمومی بهزیستی استان
مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی از صدور مجوز استخدام ۱۷۶ نفر در بدنه این سازمان خبر دادو گفت: “در یک دهه اخیر حدوداً یک سوم پرسنل سازمان بهزیستی به دلیل بازنشستگی و انتقال به سایر دستگاه ها و…. کاهش چشمگیری یافته است و در حال حاضر حدود ۴۰ درصد ظرفیت پست¬های سازمانی در استان کارمند داریم.
به گزارش اعتدال نیوز، محسن ارشد زاده در مصاحبه با خبرنگار ما افزود: روی این اصل بنا به مجوزهایی که سال ۹۱ ابلاغ شده بود، بهزیستی استان مجوز استخدام برای ۱۷۶ نفر صادر نموده است که طی فراخوان عمومی از طریق استانداری، آزمون استخدامی اوایل ۹۲ برگزار شد و افرادی که حد نصاب لازم را کسب کرده و حائز شرایط بودند، مشخص شدند.
گفتنی است که تعداد اسامی اعلام شده قبولین این آزمون، سه برابر ظرفیت ابلاغ شده است که انشاء الله در مراحل بعدی استخدام گزینش و مصاحبه از این افراد بعمل خواهد آمد.”
%۲۵ درصد سهمیه استخدامی مختص خانواده معظّم شهدا وایثارگر و ۳% نیزمختص معلولین عزیز است
وی افزود:” تعداد قبولین درمرحله اوّلیه آزمون ۳۴۲ نفر می باشد که ۲۵ درصد از آنان سهمیه ایثارگران و خانواده معظّم شهدا هستند که این افراد از قبل مشخص و معرفی شده اند.
همچنین سه درصد از سهمیه استخدامی، به معلولین عزیز اختصاص دارد.
ارشدزاده ادامه داد: دولت محترم، اعلام کرده است که بودجه خاصی را برای دستگاه¬های مختلف و از جمله سازمان بهزیستی در نظر دارد، تا بتوان نیروهای لازم و کارآمد را جذب و به کار گرفت”.


خبر ۱۸ بهمن ۹۳ – اطلاعیه زمان برگزاری مصاحبه پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی شهرداری‌های استان 

دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه‌ای زمان‌بندی حضور پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی شهرداری‌های تازه‌تاسیس استان در سال ۱۳۹۳ برای انجام مصاحبه استخدامی را اعلام کرد.

وقتساعترشته شغلیتاریخساعت حضور در سالن مصاحبه
اول۸ الی ۹.۳۰  راه و ساختمان  ۹۳.۱۱.۲۶  ۷.۳۰ صبح
دوم  ۱۰ الی ۱۱.۳۰  راه و ساختمان  ۹۳.۱۱.۲۶  ۷.۳۰ صبح
 سوم  ۱۲ الی ۱۳.۳۰ شهرسازی  ۹۳.۱۱.۲۶  ۱۱.۳۰ قبل از ظهر
 چهارم  ۱۲ الی ۱۳.۳۰  روابط عمومی  ۹۳.۱۱.۲۶  ۱۱.۳۰ قبل از ظهر

 

وقتساعترشته شغلیتاریخساعت حضور در سالن مصاحبه
اول۸ الی ۹.۳۰محیط زیست۹۳.۱۱.۲۷۷.۳۰ صبح
دوم۱۰ الی ۱۱.۳۰محیط زیست و کارپرداز۹۳.۱۱.۲۷۷.۳۰ صبح
سوم۱۲ الی ۱۳.۳۰حسابدار۹۳.۱۱.۲۷۹.۳۰ صبح

 

وقتساعترشته شغلیتاریخساعت حضور در سالن مصاحبه
اول۸ الی ۹.۳۰تحلیلگر سیستم۹۳.۱۱.۲۸۷.۳۰ صبح
دوم۱۰ الی ۱۱.۳۰تحلیلگر سیستم۹۳.۱۱.۲۸۷.۳۰ صبح
دوم۱۰ الی ۱۱.۳۰ امور اداری۹۳.۱۱.۲۸۹.۳۰ صبح
سوم۱۲ الی ۱۳.۳۰مسوول خدمات مالی۹۳.۱۱.۲۸۱۱.۳۰ قبل از ظهر

ضمنا مصاحبه در محل فرمانداری تبریز واقع در خیابان جمهوری اسلامی، جنب استانداری برگزار می شود.


خبر  ۱۸  بهمن ۹۳ استخدام – اطلاعیه دریافت کارت ورود به جلسه
اطلاعیه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی خواهشمند است افراد ذکر شده در ذیل(فایل پیوستی) هرچه سریعتر حداکثر تا تاریخ پایان وقت اداری روز ۱۸/۱۱/۹۳ جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی ( تخصصی) تاریخ ۱۹/۱۱/۹۳ با شماره تلفن ۳۳۲۷۱۸۹۱ یا ۴-۳۳۳۲۱۱۹۱ داخلی ۲۱۱ تماس  حاصل فرمایید  و یا به آدرس تبریز – کوی ولیعصر –انتهای خیابان همام تبریزی – جنب اداره کل منابع طبیعی استان – خیابان استاندارد – اداره کل استاندارد استان آذربایجان شرقی حضوراً مراجعه فرمایید .


خبر ۱۲ بهمن ۹۳ استخدام – اطلاعیه دریافت کارت ورود به جلسه
داوطلبان محترم شرکت کننده در آزمون تخصصی استخدامی لطفاً جهت دریافت کارت ورود به جلسه امتحانی با دردست داشتن ۲ قطعه عکس (جدید ) ۴*۳ و اصل کارت ملی یا شناسنامه عکس دار در تاریخ های ۱۳ و ۱۴ بهمن ماه سال ۱۳۹۳ در ساعات اداری به اداره کل استاندارد استان آذربایجان شرقی واقع در تبریز – کوی ولی عصر – خیابان استاندارد مراجعه فرمایید .


خبر ۱۴ بهمن ۹۳- اطلاعیه دفتر امور شهری در خصوص مدارک برخی از شرکت‌کنندگان در آزمون استخدامی شهرداری‌های جدیدالتاسیس استان
دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی در خصوص مدارک استخدامی برخی شرکت‌کنندگان آزمون استخدامی شهرداری‌های تازه‌تاسیس استان اطلاعیه‌ای صادر کرد.
در این اطلاعیه آمده است: پیرو مصوبات جلسه مورخه ۲۴/۱۰/۹۳ کمیته آزمون استخدامی شهرداری‌های تازه‌تاسیس جلسه‌ای به منظور بررسی مدارک ارایه شده افراد جایگزین تشکیل گردید که بدین‌وسیله مصوبات جلسه در خصوص پرونده‌های دارای اشکال به شرح ذیل اطلاع رسانی می گردد:

ردیفنام و نام خانوادگیمصوبه جلسه
۱جعفر چابک غازانیبه دلیل داشتن سن بیشتر از ۳۰ سال در زمان ثبت نام نامبرده باید مدارک و مستندات قانونی لازم مندرج در بخشنامه استخدامی (شرط سنی) را جهت درج در پرونده ارائه نماید در غیراینصورت از انجام مرحله بعدی استخدام جلوگیری به عمل می آید
۲پوریا فضلی فردبه دلیل عدم مطابقت مدرک تحصیلی ارائه شده با رشته شغلی مورد درخواست، نامبرده شرایط ورود به مراحل استخدام را ندارد
۳سامان ذوالفقاریبه دلیل عدم مطابقت مدرک تحصیلی ارائه شده با رشته شغلی مورد درخواست، نامبرده شرایط ورود به مراحل استخدام را ندارد.

خبر ۷ بهمن ۹۳ – توضیحات دفتر منابع انسانی و تحول اداری در خصوص آزمون‌های استخدامی ۹۱ و ۹۲
دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه‌ای درخصوص آزمون‌های استخدامی دستگاه‌های اجرایی استان در سال‌های ۱۳۹۱ و ۱۳۹۲ توضیح داد.
در این اطلاعیه آمده است: پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی ۱۷ دستگاه اجرایی استان در سال ۱۳۹۱ که کلیه مراحل استخدامی را طی کرده و صرفا به دلیل عدم تامین اعتبار، ادامه مراحل استخدام آنها متوقف شده بود، با پیگیری‌های صورت گرفته و اخذ مجوز ادامه فرایند استخدامی و پس از اخذ کد استخدامی توسط دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط، از سال ۱۳۹۴ به کار گرفته می‌شوند.
دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری همچنین از اخذ مجوز ادامه فرایند آزمون استخدامی ۲۷ دستگاه اجرایی استان در سال ۱۳۹۲ و اعلام اسامی سه برابر ظرفیت این آزمون به دستگاه‌های مربوطه خبر داده و تاکید کرده است: داوطلبان این آزمون نیز پس از طی بقیه مراحل استخدام و انجام مصاحبه، انتخاب و در سال ۱۳۹۴ به کار گرفته خواهند شد.
در بند دیگری از این اطلاعیه آمده است: با توجه به این که آزمون تخصصی برخی رشته‌های شغلی در آزمون استخدامی سال ۱۳۹۲ بر اساس گزارش ناظران آزمون در سه حوزه امتحانی به دلیل نرسیدن سوالات تخصصی به صورت کامل انجام نشده بود، لذا برای بهره‌مندی از فرصت‌های برابر برای کلیه پذیرفته‌شدگان آزمون عمومی رشته‌های شغلی مورد نظر ، آزمون تخصصی این رشته‌ها مجددا در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۹۳ در تبریز برگزار می‌شود.
در ادامه این اطلاعیه آمده است: داوطلبان حایز شرایط که موفق به دریافت سوالات اختصاصی در آزمون مذکور نشده بودند الزاما و سایر داوطلبان در صورت تمایل، می‌توانند در آزمون مجدد اختصاصی رشته|های شغلی مورد اشاره شرکت کنند. بدیهی است با برگزاری آزمون مجدد، آزمون اختصاصی قبلی داوطلبان کان‌لم‌یکن تلقی می‌شود.
گفتنی است لیست داوطلبان حایز شرایط برای آزمون مجدد به دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط اعلام شده و رشته‌های شغلی مورد نظر برای آزمون مجدد به شرح زیر می‌باشد:
– اداره کل فرودگاه‌های استان:
رشته شغلی کارشناس فناوری اطلاعات فرودگاهی (تبریز) با کد رشته شغلی ۲۹۲
– اداره کل بازرسی استان:
رشته شغلی بازرس (تبریز) با کد رشته‌های شغلی ۲۴۲ و ۲۴۹
– اداره کل استاندارد استان:
رشته شغلی کارشناس امور استاندارد (تبریز) با کد رشته‌های شغلی ۲۹۵، ۲۹۹ و ۳۰۰
رشته شغلی کارشناس امور استاندارد (جلفا) با کد رشته‌های شغلی ۳۰۸ و ۳۱۱
رشته شغلی کارشناس اندازه‌شناسی (تبریز) با کد رشته شغلی ۲۹۶
رشته شغلی کارشناس اندازه انگ فلزات گرانبها (تبریز) با کد رشته شغلی ۲۹۷
سه برابر ظرفیت سایر رشته‌های شغلی بر اساس بالاترین امتیاز آزمون تخصصی و سایر شرایط مندرج در آگهی استخدامی برای انجام مصاحبه در بهمن ماه جاری دعوت خواهند شد.


خبر ۶ بهمن – فهرست اسامی سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی ۱۳۹۲/۳/۱۷ اداره کل بهزیستی آذربایجان شرقی

برای مشاهده اسامی اینجا کلیک کنید

خبر ۵ بهمن ۹۳ : اطلاعیه آزمون تخصصی برخی از دستگاهها

برای مطالعه اطلاعیه اینجا کلیک کنید

خبر ۱ بهمن ۹۳ : اطلاعیه مصاحبه تخصصی آزمون استانداری اداره کل راه و شهرسازی

لیست سه برابر ظرفیت داوطلبان آزمون استخدامی اداره کل راه و شهرسازی
(آزمون مورخ ۹۲/۳/۱۷ استانداری آذربایجانشرقی)
توجه: زمان مصاحبه تخصصیص متعاقبا اعلام خواهد شد

خبر ۱ بهمن ۹۳ : اطلاعیه مصاحبه تخصصی آزمون استانداری اداره اوقاف

بسمه تعالی


خبر ۲۸ دی ۹۳ :اصلاحیه/ اطلاعیه مهم اداره کل حفاظت محیط زیست استان آذربایجان شرقی: اعلام اسامی پذیرفته شده گان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی
به استناد نامه  ۱۰۰۳۰۵/۶۱/۱۱-۰۸/۱۰/۹۳ مدیر کل محترم دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی لیست اسامی حائزین شرایط در آزمون استخدامی مورخ ۱۷/۰۳/۹۲ که امتیاز لازم برای شرکت در انجام مصاحبه تخصصی را کسب نموده اند به شرح ذیل اعلام میگردد.
شایان ذکر است برنامه زمانبندی حضور در اداره کل حفاظت محیط زیست استان جهت انجام مصاحبه تخصصی روز دوشنبه مورخ ۰۴/۱۱/۹۳ راس ساعت ۸ صبح انجام میگیرد .

برای مشاهده اسامی اینجا کلیک کنید

اطلاعیه شماره ۵ استخدامی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجانشرقی: اعلام پذیرفته شده گان سه برابر ظرفیت آزمون
به استناد نامه  ۱۰۰۳۰۶/۶۱/۱۱-۰۸/۱۰/۹۳ مدیر کل محترم دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی لیست اسامی حائزین شرایط در آزمون استخدامی مورخ ۱۷/۰۳/۹۲ که امتیاز لازم برای شرکت در انجام مصاحبه تخصصی را کسب نموده اند به شرح ذیل اعلام میگردد.
شایان ذکر است برنامه زمانبندی حضور در اداره کل دامپزشکی استان و ارائه مدارک لازم جهت انجام مصاحبه تخصصی که طی روزهای شنبه ۲۰/۱۰/۹۳ و یکشنبه ۲۱/۱۰/۹۳ و دوشنبه ۲۲/۱۰/۹۳ انجام میگیرد از طریق پورتال اداره کل دامپزشکی استان به اطلاع متقاضیان محترم خواهد رسید .

برای مشاهده اسامی اینجا کلیک کنید

خبر۵ آذر ۹۳ – مراحل رسیدگی به استخدام پذیرفته‌ شدگان این آزمون‌ها
مدیرکل دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی تشریح کرد: آخرین وضعیت آزمون‌های استخدامی سال‌های ۹۱ و ۹۲ دستگاه‌های اجرایی استان مدیرکل دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی آخرین وضعیت آزمون‌های استخدامی سال‌های ۹۱ و ۹۲ و مراحل رسیدگی به استخدام پذیرفته‌شدگان این آزمون‌ها را تشریح کرد.
علیرضا مهرآسا در این باره گفت: تمام مراحل مجوز استخدامی فرزندان شاهد و ایثارگر از محل مجوز معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری در تاریخ ۹۱/۱/۲۳ که اسامی آنان توسط اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام شده است، انجام شده و دستگاه‌های اجرایی مکلفند جهت اخذ شماره مستخدم این افراد از طریق سامانه کارمند ایران اقدام کنند.
وی همچنین از ارسال لیست قبول‌شدگان اصلی باقی‌مانده از محل سهمیه استخدامی برنامه چهارم، آزمون مورخ ۹۱/۱۲/۴ و مجوز تاریخ ۹۰/۱۲/۲۸ فرزندان شاهد و ایثارگر به معاونت برنامه‌ریزی ریاست جمهوری جهت تامین اعتبار خبر داد و گفت: برابر قول مساعد مسوولان تا پایان سال جاری مشکل استخدام این افراد حل خواهد شد.
مهرآسا همچنین خاطرنشان کرد: معرفی اسامی سه برابر ظرفیت آزمون مورخ ۹۲/۳/۱۷ به دستگاه‌های اجرایی مربوط جهت برگزاری مصاحبه تخصصی و تعیین پذیرفته‌شده اصلی در دست اقدام است که این فرایند تا پایان آذر ماه سال جاری تکمیل می‌شود و در صورت تامین اعتبار توسط معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری مشکل استخدام این افراد نیز در سال ۹۴ حل خواهد شد.


خبر ۴ آذر ۹۳ –  نتایج سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی مورخ ۹۲/۳/۱۷

برای دانلود فایلها اینجا کلیک کنید 

اعلام نتایج شهرداری های تازه تاسیس

برای مشاهده نتایج آزمون شهرداری های تازه تاسیس اینجا کلیک کنید

استانداری آذربایجان‌شرقی برای تأمین نیروی انسانی شهرداریهای آچاچی-تیمورلو- جوان قلعه – خواجه –کوزه کنان –مبارک شهرو وایقان استان آذربایجان شرقی از محل سهمیه استخدامی  شماره ۱۸۸۸۱۴/۹۲/۲۲۰مورخ ۱۴/۱۱/۹۲ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری و مصوبه شماره ۳۵۰۳۰مورخ ۱۷/۱۲/۹۲شورای توسعه مدیریت وسرمایه انسانی شهرداریها ودهیاریهای کشور,در نظر دارد افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی, علمی , مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی برای خدمت در شهرهای فوق الذکر استان به شرح ذیل استخدام ‌نماید.

برای دریافت نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری اینجا کلیک کنید

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی استانداری ها اینجا کلیک نمایید

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک نمایید

ردیفرشته شغلیمحل جغرافیایی خدمتدتعدادجنسیتشرایط احراز
۱حسابدارتیمورلو-جوان قلعه-
هرکدام ۱ نفر
۲ نفرمرد و زندارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق‌لیسانس در رشته‌ تحصیلی حسابداری (کلیه گرایشها)
۲کارشناس شهرسازیکوزه کنان
۱نفر
۱ نفرمرددارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق‌لیسانس دریکی از رشته‌های تحصیلی شهرسازی، برنامه‌ریزی شهری و منطقه‌ای،مدیریت شهری, برنامه ریزی منطقه ای ,طراحی شهری,مهندسی شهرسازی, جغرافیا و برنامه‌ریزی شهری
۳کارشناس محیط زیستآچاچی-تیمورلو- جوان قلعه- خواجه- مبارک شهر هرکدام ۱ نفر۵ نفرمرددارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی محیط زیست (گرایش ارزیابی وآمایش سرزمین ,مهندسی طراحی محیط زیست )- محیط زیست (گرایش برنامه ریزی) برنامه ریزی مدیریت وآموزش محیط زیست-طراحی محیط زیست,مهندسی عمران گرایش محیط زیست ,مهندسی منابع طبیعی گرایش محیط زیست,مهندسی فضای سبز,مهندسی کشاورزی(گرایش باغبانی),معماری منظر
۴کاردان روابط عمومیکوزه کنان ۱ نفر۱ نفرمرددارا بودن مدرک تحصیلی فوق دیپلم یا لیسانس در یکی از رشته های امور فرهنگی، مدیریت امور فرهنگی- رشته علوم ارتباطات اجتماعی (روابط عمومی)،ارتباطات علوم اجتماعی- مدیریت دولتی,روابط عمومی آشنایی به زبان انگلیسی
۵راننده وسایط نقلیه تندروی سنگین برای تصدی پست آتش نشان رانندهآچاچی-جوان قلعه -کوزه کنان- مبارک شهر-وایقان هرکدام ۱نفر۵ نفرمرددارا بودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه-دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم در یکی از رشته های مدیریت عملیات امداد وسوانح,مدیریت عملیات امداد ونجات,مدیریت امور امداد,ایمنی وآتش نشانی,مدیریت عملیات حریق وحوادث,پیشگیری وایمنی در برابرحریق وحوادث اطفاء حریق,امداد ونجات,بهداشت حرفه ای
**دارا بودن گواهینامه رانندگی پایه یک برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است.
۶آتش نشانآچاچی ۱نفر۱ نفرمرددارا بودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه-دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم در یکی از رشته های مدیریت عملیات امداد وسوانح,مدیریت عملیات امداد ونجات,مدیریت امور امداد,ایمنی وآتش نشانی,مدیریت عملیات حریق وحوادث,پیشگیری وایمنی در برابرحریق وحوادث اطفاء حریق,امداد ونجات,بهداشت حرفه ای
**دارا بودن گواهینامه رانندگی پایه دو برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است.
۷کارشناس تحلیل گر سیستمهاآچاچی-جوان قلعه مبارک شهر هرکدام ۱نفر۳ نفرمرد و زندارابودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی کامپیوتر (کلیه گرایشها)ومهندسی فن آوری اطلاعات,مهندسی صنایع(کلیه کرایشها)
۸کارشناس امور اداریکوزه کنان ۱نفر۱ نفرمرد و زندارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس ,فوق لیسانس یا دکترا در یکی از رشته های مدیریت دولتی,مدِیریت اجرایی,مدیریت اداری,امور اداری ومدیریت,معارف اسلامی ومدیریت گرایش(مالی ,صنعتی,بازرگانی)-مدیریت سیستم وبهره وری,برنامه ریزی وتحلیل سیستمها
۸مسئول خدمات مالیکوزه کنان-وایقان هرکدام ۱نفر۲ نفرمرددار بودن گواهینامه فوق دیپلم یا لیسانس در رشته تحصیلی امورمالی و حسابداری(کلیه گرایشها)
۹مسئول خدمات مالیکوزه کنان-وایقان هرکدام ۱نفر۲ نفرمرددار بودن گواهینامه فوق دیپلم یا لیسانس در رشته تحصیلی امورمالی و حسابداری(کلیه گرایشها)
۱۰مهندسی راه وساختمانتیمورلو-خواجه- مبارک شهرهرکدام ۱نفر۳نفرمرددارابودن دانشنامه لیسانس یافوق لیسانس در یکی ازرشته های تحصیلی مهندسی عمران (گرایش مهندسی ومدیریت ساخت,گرایش سازه,گرایش سیستمهای اطلاعات جغرافیایی,عمران),مدیریت پروژه وساخت,طراحی محیط

الف – شرایط عمومی
۱- داشتن حداقل سن بیست سال تمام و حداکثر سی و پنج سال تمام
۲- داشتن تابعیت ایران
۳- دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافیت قانونی برای مردان
۴- عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانی
۵- نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
۶- نداشتن ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی به موجب آراء مراجع قانونی
۷- داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که در آن شغل استخدام می شود.
۸- دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی پایان دوره متوسطه
۹- اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اسای جمهوری اسلامی ایران
۱۰- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
ب – شرایط اختصاصی
۱- حداکثر سن داوطلبان در رشته شغلی آتش نشان ۲۵ سال و رشته شغلی آتش نشان راننده ۳۰ سال در زمان ثبت نام می باشد.
۲- داوطلبان رشته شغلی آتش نشان (راننده) می بایست دارای گواهینامه رانندگی پایه یک در زمان ثبت نام باشند.
۳- داوطلبانی که دارای کارت معافیت پزشکی می باشند و همچنین معلولین مجاز به شرکت در رشته شغلی آتش نشان و راننده وسائط نقلیه سنگین (برای تصدی پست آتش نشان راننده ) نمی باشد .
۴- داوطلبان استخدام در رشته شغلی آتش نشان (برای تصدی پست آتش نشان ) و راننده وسائط نقلیه سنگین (برای تصدی پست آتش نشان راننده ) در صورت موفقیت در آزمون تخصصی می بایست در آزمون عملی نیز شرکت نمایند.
۵- داوطلبان نمی توانند از مستخدمین رسمی ؛ثابت و پیمانی سایر دستگاه های اجرایی و بازنشسته یا باز خرید خدمت باشند .
۶- پذیرفته شدگان نهایی موظفند حداکثر ظرف مدت ۱۰ روزکاری پس از اعلام رسمی دفتر نسبت به ارائه مدارک لازم و تکمیل پرونده و ارائه تعهد محضری ۷ ساله برای عدم هرگونه انتقال و ماموریت به سایر شهر داری ها و سازمان های وابسته و نیز دستگاه های اجرایی دیگر و همچنین عدم تغییر رسته شغلی در شهرداری تازه تاسیس اقدام نمایند .
۷- موارد زیر به شرط ارائه اییدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد .
الف –داوطلبانی ک در جبهه های نبرد حق علیه باطل ( از تاریخ ۱۳۵۹/۶/۳۱لغایت ۱۳۶۷/۵/۲۹) به طور داوطلبانه خدمت نموده اند ؛به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه های نبر حق علیه باطل
ب- اعضای خانواده شهدا؛آزادگان ؛مفقود الاثرها ؛جانبازان (همسر –فرزند-پدر-مادر-خواهر و برادر ) تا میزان ۵ سال .
ج- داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروه های ضد انقلاب در آمده اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه
د-داوطلبانی که بصورت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه ؛موسسات و شرکت های دولتی ؛ بانک ها و شرکت های تحت پوشش آنها ؛شرکت های بیمه دولتی ؛شهرداریها ؛موسسات و شرکت های تابعه و وابسته به موسسات و شرکت های دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است و همچنین موسسات و شرکت های ملی و مصادره شده و موسساتی که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می کنند ؛ نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت های ملی و مصادره شده و موسساتی که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می کنند ؛نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت های تحت پوشش آنها از تاریخ ۱۳۵۷/۱۱/۲۲ به خدمت اشتغال داشته اند ؛ به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها.

ج – ثبت نام و مدارک مورد نیاز
۱. داوطلبین می توانند تنها در یک رشته شغلی در شهرهای مختلف یک استان به ترتیب اولویتی که در هنگام ثبت نام اعلام می نمایند از طریق سایت استانداری وبصورت اینترنتی ثبت نام کنند.
۲. شروع ثبت نام از ساعت ۸ صبح روزچهار شنبه.مورخ ۹۳/۰۵/۲۹ به مدت ۷ روز می باشد.
۳. داوطلبان استخدام می بایست عکس پرسنلی ۴*۳ خود را با عرض ۱۵۰ و ارتفاع ۲۰۰ پیکسل و با فرمت jpg و حداکثر ۲۰۰ کیلوبایت در رایانه اسکن نموده و آنرا در قسمت مربوط در سایت وارد نمایند.
۴. واریز وجه مبلغ ۲۵۰.۰۰۰ ریال به حساب ۵۸۵۵۹ بانک تجارت شعبه ابوریحان بنام سازمان همیاری شهرداریهای استان به عنوان حق شرکت در آزمون استخدامی داوطلبان استخدام( ایثارگران از پرداخت ۵۰% مبلغ مذکور و فرزندان شاهد از واریز وجه مذکور معاف می باشند) واطلاعات فیش واریزی و سایر موارد را در قسمت مربوط به پرداخت وجه ثبت نام وارد و نهایتاپس از بررسی مجدد صحت اطلاعات درج شده و تایید مراتب توسط سایت، شماره رهگیری خود را برای پیگیری مراحل بعدی آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه اخذ و نزد خویش نگهداری نمایند .
۵. کارت ورود به جلسه آزمون استخدام روزهای چهارشنبه و پنج شنبه مورخه های ۱۳۹۳/۰۶/۱۹ – ۲۰ از طریق وب سایت استانداری.به داوطلبان ارائه می شود
۶. زمان برگزاری آزمون روزجمعه مورخ ۹۳/۰۶/۲۱ ساعت ۹ صبح است و محل برگزاری آزمون بر روی کارت ورود به جلسه آزمون داوطلبان درج خواهد شد .

د – مواد آزمون تخصصی
آزمون تخصصی در هر رشته شغلی به صورت چهار گزینه ای و به تعداد ۱۲۰ سوال به صورت کاربردی و تخصصی در حوزه رشته شغلی مربوط با احتساب نمره منفی با سقف ۱۰۰امتیاز می باشد.

برای دریافت نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری اینجا کلیک کنید

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی استانداری ها اینجا کلیک نمایید

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک نمایید

ه –اعلام نتایج
اسامی داوطلبان پذیرفته شده برای شرکت در آزمون عملی یا مصاحبه در سایت رسمی استانداری ذیربط بعد از یرگزاری آزمون اعلام خواهد شد .

و –تذکرات
• در رابطه با سهمیه ایثارگران مطابق ضوابط مربوطه عمل خواهد شد.
• در هر مرحله از مراحل آزمون استخدامی مشخص شود که داوطلب اطلاعات خلاف واقع ابراز نموده است یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد.
• به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی پایین تر و بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین مدارک در رشته های غیر مرتبط و معادل ( به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و گواهی مبنی بر ادامه تحصیل در مقطع بالاتر با ارزش علمی دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد. داوطلبین می بایست در زمان ثبت نام در آزمون تخصصی دارای کلیه مدارک مورد نظر در آگهی استخدام باشند.
• انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل آزمون عملی یا مصاحبه و گزینش صورت می پذیرد.
• انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده (۵%) به ترتیب نمره کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده اندانجام خواهد شد.
• معلولین عادی به شرط کسب حد نصاب نمره لازم و دارا بودن شرایط مندرج در آگهی به ترتیب نمره مکتسبه از ۳% سهمیه قانونی مربوط برخوردار خواهند شد.
*داوطلب بومی به داوطلبی گفته می شود که دارای یکی از ویژگی های زیر باشد :
الف – محل تولد داوطلب با محل جغرافیای شهر یا شهرستان خدمت شغل مورد تقاضا برای استخدام یکسان باشد .
ب – حداقل دو مقطع تحصیلی ( ابتدیی ، راهنمایی و متوسطه ) را در محل شهر یا شهرستان مورد تقاضای استخدام گذرانده باشد .
چ – فرزندان پرسنل نیروهای مسلح در صورتی که محل جغرافیای ۳ سال از سنوات تحصیلی آنها ( اعم از ابتدائی ، راهنمائی و یا دبیرستان ) با شهر یا شهرستان مورد تقاضای استخدام یکسان باشد .

برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید

برای مشاهده شرایط دعوت به همکاری اینجا را کلیک کنید

برای مشاهده یا ویرایش اطلاعات اینجا را کلیک کنید

برای دریافت نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری اینجا کلیک کنید

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی استانداری ها اینجا کلیک نمایید

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۴ تیر ۹۳ – آزمون استخدامی در آذربایجان‌شرقی برگزار می شود
به گزارش آناج، معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی در مراسم معارفه نخستین شهردار شهر آچاچی از برگزاری آزمون استخدامی در چند منطقه از استان آذربایجان‌شرقی در آینده نزدیک که شهر آچاچی میانه هم یکی از آنها است، خبر داد و در این رابطه خاطرنشان کرد: سعی و تلاش ما بر این است تا در تمام این استخدام ها از نیروهای جوان و بومی منطقه با برگزاری آزمون رسمی استفاده شود.
پورمهدی همچنین ضمن تبریک افتتاح نخستین شهرداری شهر آچاچی و ابراز خرسندی از حضور خود در شهرستان میانه با اشاره به این موضوع که انسان باید  از لحظه لحظه عمر خویش به نحوه احسن استفاده کند، اظهار داشت: خدمت برای مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران و کسب رضایت پروردگار توفیق بزرگ الهی است.
وی با بیان این موضوع که تبدیل شدن آچاچی به شهر و افتتاح نخستین شهرداری در این منطقه مزایا و هزینه‌هایی را در بر خواهد داشت افزود: قطعاً محبت و همدلی میان مردم و مسئولان در شهرهای کوچک و تازه توسعه یافته همچون آچاچی بیشتر است که توسعه و پیشرفت این منطقه مشارکت و فعالیت بیشتر مردم این را می‌طلبد.
وی از اجرای طرح الحاق شهرک‌های اقماری حاشیه شهر در آینده نزدیک در شهرستان میانه خبر داد.

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در سال ۹۴ در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.


استخدام استانداری آذربایجان شرقی سال ۹۲

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی استانداری

آنچه در این خبر می خواهید:

۶ آذر ۹۲ – اشتغال ۲۴۰ هزار بهره‌بردار در بخش کشاورزی آذربایجان‌شرقی (خبرگزاری فارس)

۲۸ آبان ۹۲ – اشتغالزایی بیش از ۱۵ هزار نفری در معادن آذربایجان‌شرقی(خبرگزاری ایسنا)

۸ آبان ۹۲ – اطلاعیه دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری در خصوص آزمون‌های استخدامی

۱ آبان ۹۲ – اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی ۲۷ دستگاه اجرایی استان مورخ ۱۷ خرداد ۹۲

۲۰ مهر ۹۲ – تلاش آتش‌ نشانی تبریز برای استخدام سربازان آتش‌ نشان(خبرگزاری ایسنا)

۲۱ شهریور ۹۲ – اطلاعیه حائزین شرایط آزمون عمومی اداره راه و شهرسازی

۲۰ شهریور ۹۲ – زمان و نحوه مراجعه قبول شدگان استخدامی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان شرقی

۱۹ شهریور ۹۲ – زمانبندی اخذ مدارک اداره کل بازرسی استان آذربایجان شرقی

۱۹ شهریور ۹۲ – اعلام نتایج اداره کل ثبت احوال آذربایجان شرقی

۱۹ شهریور ۹۲ – زمانبندی تحویل مدارک پذیرفته‌شدگان اولیه آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی استان

۱۸ شهریور ۹۲ – زمانبندی ارائه مدارک اداره کل فرودگاه آذربایجان شرقی

۱۸ شهریور ۹۲ – اطلاعیه استخدامی سازمان حفاظت محیط زیست

۱۷ شهریور ۹۲ – اطلاعیه دریافت مدارک آزمون هواشناسی آذربایجان شرقی

۱۴ شهریور ۹۲ – اطلاعیه استخدامی اداره کل استاندارد آذربایجان شرقی زمانبندی تحویل مدارک

۴ شهریور ۹۲ – نتایج اولیه آزمون استخدامی استانداری آذربایجان شرقی

۱۲ خرداد ۹۲ – استخدام استانداری آذربایجان شرقی


۶ آذر ۹۲ – اشتغال ۲۴۰ هزار بهره‌بردار در بخش کشاورزی آذربایجان‌شرقی

خبرگزاری فارس : رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان‌شرقی از اشتغال ۲۴۰ هزار بهره‌بردار در بخش کشاورزی در استان خبر داد. به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، مسعود محمدیان پیش از ظهر امروز در نشست شورای هماهنگی سازمان جهادکشاورزی استان اظهار کرد: پروانه فعالیت‌های صنفی کشاورزی، به منزله ایجاد فرصتی مدبرانه برای مدیریت بهینه تولید محصولات کشاورزی و افزایش توان برنامه‌ریزان در ایجاد پوشش حداکثری ارائه خدمات و حمایت از تولیدکنندگان بخش مهم و استراتژیک کشاورزی به شمار می‌آید. وی افزود: عضویت بهره‌برداران بخش کشاورزی در‌ نظام‌ صنفی کارهای کشاورزی بسیار مهم و حائز اهمیت بوده و توسعه فعالیت آن نیازمند حمایت نهادهای اجتماعی و اجرایی است و در این راستا تعامل و همکاری بانک‌های عامل، تأثیر چشمگیر در ارتقا و رشد فعالیت نظام صنفی کشاورزی برای حمایت از تولیدکنندگان بخش‌های مختلف کشاورزی داشته و خواهد توانست زمینه پیگیری روند توسعه این بخش را از طریق نظام صنفی فراهم آورد. محمدیان با اشاره به اینکه یکی از شاخصه‌های نظام صنفی کشاورزی با سایر تشکل‌های صنفی، نحوه درآمدزایی آن است که از طریق ارائه خدمات‌ به اعضاء درآمدزایی می‌کند، افزود: این نظام همچنین با فعالیت در زمینه‌های بازرگانی و اقتصادی می‌تواند در تعامل با نهادهای اجتماعی نقش فرهنگی و اجتماعی خود را در حوزه بهره‌برداران به صورت مستمر بهبود بخشید، زیر نظام صنفی کشاورزی حرکتی جدید است که مشارکت فعالان عرصه کشاورزی را طلب کرده تا فعالیت‌های آنان به صورت قانونمند تاثیر لازم در تحرک بخشی به حرکت در مسیر توسعه پایدار را در پی داشته باشد. رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان‌شرقی ادامه داد: با توجه به اشتغال بیش از ۲۴۰ هزار بهره‌بردار بخش کشاورزی در استان، همکاری نظام صنفی کارهای کشاورزی در پیشبرد اهداف توسعه‌ای با ایجاد بستر مناسب، برای همکاری بیشتر تولیدکنندگان با برنامه‌های توسعه دولت تدبیر و امید، خواهد توانست روند توسعه را به صورت مطلوب در تمام سطوح بخش کشاورزی تعمیم بخشده و به عنوان تشکلی قوی و توانمند در حل موانع و مشکلات پیش روی توسعه بخش کشاورزی، به عنوان حامی بهره‌برداران عمل کرده و مدت زمان حل مسائل و مشکلات را به حداقل آن کاهش دهد. محمدیان گفت: باید با استفاده حداکثری از امکانات تخصصی موجود در این بخش، با ایجاد زمینه برای توسعه همکاری، همفکری و تعامل با آگاهان و فعالان حوزه کشاورزی، تمرکز خود را جهت افزایش تحرک و شتاب این بخش به سوی پایداری مطمئن، با حل و فصل مدبرانه مشکلات تولیدکنندگان معطوف کرد.

 


۲۸ آبان ۹۲ – اشتغالزایی بیش از ۱۵ هزار نفری در معادن آذربایجان‌شرقی

خبرگزاری ایسنا : رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی از اشتغالزایی ۱۵ هزار و ۱۵۰ نفر به‌صورت مستقیم در معادن و صنایع معدنی استان خبر داد.محمدجعفر عظمای در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی آذربایجان‌شرقی، گفت: سالانه ۳۰ میلیون تن ماده معدنی در استان استخراج می‌شود.
وی ادامه داد: از ۶۵ نوع ماده‌ی معدنی موجود در کشور ۵۲ نوع در آذربایجان‌شرقی شناسایی شده است.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی افزود: این مواد معدنی شامل مواد اولیه‌ی مصالح ساختمان نظیر سنگ آهک، گچ، پوکه‌ی معدنی، سنگ لاشه، سنگ ساختمانی و تزئینی و کانی‌های فلزی شامل مس، آهن، منگنز و کانی‌های غیرفلزی شامل کائولن، زرنیخ و سیلیس و به‌ویژه پرلیت، زئولیت، ورمیکولیت، دیاتومیت، نفلین سینیت است.
عظمایی با انتقاد از خام‌فروشی این مواد گفت: متاسفانه بخش عمده‌ای از مواد معدنی به‌صورت خام از کشور خارج می‌شود که مدیران ارشد استانی و کشوری باید بر روی این مساله تامل کنند و راهکار آن توجه به صنایع پایین‌دستی معدن است.
وی یادآور شد: هم‌اکنون در آذربایجان‌شرقی ۳۸۵ معدن فعال وجود دارد و مقدار ماده‌ی معدنی کشف و ذخیره شده‌ی استان بالغ بر هشت میلیارد تن است. به‌لحاظ ذخیره‌ی مواد معدنی رتبه‌ی نخست و به‌لحاظ تنوع مواد معدنی رتبه‌ی سوم کشوری را دارد.

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی استانداری

۸ آبان ۹۲ – اطلاعیه دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری در خصوص آزمون‌های استخدامی

دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: فرایند کلیه آزمون‌های استخدامی سال‌های ۹۰، ۹۱ و ۹۲ تا اطلاع ثانوی متوقف می‌شود.

در این اطلاعیه آمده است: به این وسیله به اطلاع کلیه متقاضیان استخدام که در آزمون‌های استخدامی سال‌های ۹۰، ۹۱ و ۹۲ استانداری شرکت نموده‌اند می‌رساند برابر مفاد بخشنامه شماره ۱۳۵۹۸/۹۲/۲۰۰ تاریخ ۱/۸/۹۲ معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور و در اجرای بند ۲ تصویب‌نامه شماره ۳۰۹۴۵/ت۴۸۷۰۲‌هـ تاریخ ۲۸/۷/۹۲ هیأت محترم وزیران، فرایند استخدام‌های مذکور تا اطلاع ثانوی، متوقف اعلام می‌شود.

بدیهی است ادامه فرایند مذکور پس از اتخاذ تصمیم توسط معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور، از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری آذربایجان شرقی به اطلاع کلیه داوطلبان استخدام خواهد رسید.


۱ آبان ۹۲ – اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی ۲۷ دستگاه اجرایی استان مورخ ۱۷ خرداد ۹۲

توضیحات ضروری:- داوطلبانی که موفق به احراز حد نصاب نمره آزمون عمومی یعنی ۶۰ درصد و بالاتر می‌شوند، باید مدارک مورد نیاز را از تاریخ ۲۳ تا پایان شهریور به همراه تصویر کارنامه آزمون عمومی به اداره کل دستگاه اجرایی مربوطه در تبریز تحویل نمایند- نحوه مراجعه داوطلبان به دستگاه‌های مربوطه از طریق سایت همان دستگاه اعلام خواهد شد.- تحویل مدارک مذکور، صرفا برای بررسی صحت اظهارات داوطلب در زمان ثبت‌نام بوده و هیچ‌گونه حقی برای قبولی در آزمون ایجاد نمی‌کند.

– پس از بررسی صحت مدارک ارایه شده داوطلبانی که حد نصاب آزمون عمومی را کسب کرده‌اند، این افراد بر اساس نمره آزمون اختصاصی، شرط بومی محل خدمت، ایثارگری، معلولیت، سابقه قرارداد با واریز بیمه از طرف دستگاه اجرایی و سایر اولویت‌های مندرج در آگهی آزمون، برای مراحل بعدی گروه‌بندی خواهند شد.

– اولویت انتخاب داوطلبان پس از احراز حد نصاب قبولی، با افراد بومی شهرستان محل جغرافیایی خدمت می‌باشد و در صورتی که داوطلب بومی شهرستان، حد نصاب لازم برای قبولی را کسب نکند از داوطلبان بومی سایر شهرستان‌ها انتخاب خواهد شد.

– میزان سهمیه داوطلبان ایثارگر و داوطلبان معلولان از پذیرفته‌شدگان این آزمون، به ترتیب ۵ و ۳ درصد بوده و سنوات خدمت داوطلبان قراردادی دستگاه‌های اجرایی مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری، پس از احراز حد نصاب آزمون عمومی، محاسبه و مد نظر قرار می‌گیرد.

– مدارک مورد نیاز جهت ارایه به دستگاه‌های اجرایی به منظور بررسی وضعیت استخدامی داوطلبان و صحت شرایط اعلام شده در زمان ثبت‌نام، به این شرح می‌باشد:

۱- پوشه (رنگ سبز برای داوطلبان ایثارگر، رنگ زرد برای داوطلبان معلول و رنگ آبی برای داوطلبان بومی شهرستان)

۲- اصل و تصویر شناسنامه (صفحه اول و توضیحات)

۳- اصل و تصویر کارت ملی (پشت و رو)

۴- اصل و تصویر مدرک تحصیلی یا گواهی موقت فراغت از تحصیل (سایر مدارک از جمله گواهی تعداد واحدهای گذرانده مورد قبول نیست)

۵- اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دایم برای برادران

۶- اصل و تصویر رسید بانکی مبنی بر پرداخت مبلغ حق ثبت‌نام آزمون

۷- اصل و تصویر گواهی ایثارگری از مراجع ذیصلاح

۸- اصل و تصویر مدارک دال بر معلولیت از مراجع ذیصلاح

۹- اصل و تصویر مدارک دال بر بومی بودن برای محل جغرافیایی شغل مورد تقاضا برابر مندرجات آگهی استخدام (درصورتی که محل تولد مندرج در شناسنامه منطبق با محل جغرافیایی شغل مورد تقاضا باشد سایر مدارک مورد نیاز نیست)

۱۰- اصل و تصویر حکم استخدامی به همراه تاییدیه بیمه مربوط برای احتساب سنوات خدمت مربوط و مشابه نیروهای غیررسمی دولتی (گواهی صادره توسط بخش خصوصی و شرکت‌ها مورد تایید قرار نمی‌گیرد)

توضیح: کلیه مدارکی که بعد از تاریخ ۱۲ خرداد ۹۲ صادر شده باشند پذیرفته نخواهند شد.

اطلاعیه: زمان‌بندی تحویل مدارک به استانداری و فرمانداری‌های تابعه

دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه‌ای زمان‌بندی تحویل مدارک پذیرفته‌شدگان اولیه آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی استان که سازمان مورد تقاضای آنها، استانداری و فرمانداری‌های تابعه بوده است را اعلام کرد.

در این اطلاعیه آمده است: به اطلاع پذیرفته‌شدگان مرحله اول آزمون استخدامی ۱۷/۳/۹۲ که سازمان مورد تقاضای آنها، استانداری و فرمانداری‌های تابعه بوده می‌رساند جهت تحویل مدارک، طبق زمان‌بندی ذیل در تاریخ تعیین شده از ساعت ۸ صبح لغایت ۲ بعد از ظهر به اداره کل امور اداری و مالی استانداری مراجعه نمایند.

۱- کسانی که حرف اول نام خانوادگی آنان با حروف الف، ب، پ، ت، ث شروع می‌شود: روز شنبه ۲۳/۶/۹۲
۲- کسانی که حرف اول نام خانوادگی آنان با حروف ج، چ، ح، خ، د، ذ شروع می‌شود: روز یکشنبه ۲۴/۶/۹۲
۳- کسانی که حرف اول نام خانوادگی آنان با حروف ر، ز، ژ، س، ش شروع می‌شود: روز دوشنبه ۲۵/۶/۹۲
۴- کسانی که حرف اول نام خانوادگی آنان با حروف ص، ض، ط، ظ، ع، غ شروع می‌شود: روز سه‌شنبه ۲۶/۶/۹۲
۵- کسانی که حرف اول نام خانوادگی آنان با حروف ف، ق، ک، گ، ل شروع می‌شود: روز چهارشنبه ۲۷/۶/۹۲
۶- کسانی که حرف اول نام خانوادگی آنان با حروف م، ن، و، ه، ی شروع می‌شود: روز پنجشنبه ۲۸/۶/۹۲
۷- کلیه کسانی که در تاریخ‌های فوق موفق به تحویل مدارک نشوند طی روزهای شنبه و یکشنبه مورخ ۳۰/۶/۹۲ و ۳۱/۶/۹۲ فرصت دارند مدارک خود را تحویل نمایند.


۲۰ مهر ۹۲ – تلاش آتش‌ نشانی تبریز برای استخدام سربازان آتش‌ نشان

خبرگزاری ایسنا : مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تبریز از تلاش این سازمان برای جذب سربازان آتش‌نشان به عنوان نیروی رسمی این سازمان خبر داد.

انوشیروان کرمانی‌ نژاد در گفت‌ و گو با خبرنگار حوادث خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، با بیان اینکه سعی می‌کنیم در میان نیروهایی که وارد سازمان می‌شوند، سربازان آتش‌نشان را در اولویت جذب قرار دهیم، خاطرنشان کرد: این افراد پس از گذراندن دوران سربازی خود می‌توانند از امتیازی که به منظور جذبشان در سازمان آتش‌نشانی تبریز در نظر گرفته شده، استفاده کنند.

وی با اشاره به جذب ۱۰۰ نیروی جدید از سوی آتش‌نشانی تبریز طی دو سال اخیر، گفت: از این میان حدود ۷۰ تن را سربازانی شامل می‌شدند که دوران خدمت خود را در آتش‌نشانی تبریز طی کرده‌ بودند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تبریز در عین حال تصریح‌کرد: البته هیچ تضمین قطعی برای پذیرش صد درصدی این افراد وجود ندارد. اما تلاش کرد‌ه‌ایم اولویت‌مان برای پذیرش این افراد باشد.

۲۱ شهریور ۹۲ – اطلاعیه حائزین شرایط آزمون عمومی اداره راه و شهرسازی

۲۰ شهریور ۹۲ – زمان و نحوه مراجعه قبول شدگان استخدامی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان شرقی

به اطلاع کلیه قبول‌شدگان شرکت کننده در آزمون استخدامی مورخ ۹۲٫۰۳٫۱۷ استانداری آذربایجان‌شرقی جهت استخدام در اداره کل منابع‌طبیعی و آبخیزداری آذربایجان‌شرقی می‌رساند، نحوه مراجعه و تشکیل پرونده براساس جدول زیر می باشد.

داوطلبانی که موفق به احراز حد نصاب نمره آزمون عمومی یعنی ۶۰ درصد و بالاتر گردیده اند، و جزء لیست اعلامی میباشند لطفا” مدارک مو%

آیا مطمئنید که رزومه شما حرفه‌ای ترین و جذاب ترین رزومه برای این کارفرما است؟ کلیک کنید...‬

آدرس ایمیل: (نمایش کامل) jazbxxxxxxxxxx

گزیده آگهی‌های استخدام مشابه

آیا میدانید؟
مطابق قوانین جذب نیرو و استخدام کشور، هیچ شرکت یا ارگانی برای استخدام یا مصاحبه یا آموزش قبل از استخدام و غیره حق دریافت هیچگونه وجهی از شما ندارد، مگر اینکه دارای مجوز رسمی از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور باشد.376 نظر برای «استخدام استانداری آذربایجان شرقی سال ۹۴ (استخدام ۸۴ نفر)» 1. rasol

  اگرامکان اشتغال برای همهئ ی کساتی که بخاطرعدم تامین مخارج اساسی زنذگی شرمنذه بچه و خانواده ی خوذ هستندفراهم کنیذ هم جلو ی انحرافات هم جلوی ظلاقهای فقر هم خودکشی ها را گرفتید هم خدا اجراخروی و دنیوی عطا میکندانشا ا… فقط کافیست خودتان را جای پدریبگدارید که سن استخئامش رد شده و کاذی هم ندارد و دست بدعا برای کار ثابت .اجروپااش مسولین دلسوز با خدا

  پاسخ دادن


 2. بی پول

  سلام. من از استخدامی های سال 91 استانداری هستم. از اول اردیبهشت هم رفتیم سر کارمون. اما فعلا حقوق نمیدن. میگن فعلا اعتبار نیست. کسی توی وضعیت من هست؟ اگه اطلاعاتی دارین بگین

  پاسخ دادن 3. بیکار

  اطلاعیه؛
  توضیحات دفتر منابع انسانی در خصوص آزمون‌های استخدامی سال‌های 91 و 92
  دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه‌ای آخرین وضعیت آزمون‌های استخدامی سال‌های 91 و 92 را اعلام کرد.

  در این اطلاعیه آمده است: سهمیه استخدامی جذب قبول‌شدگان اصلی آزمون سال 91 (برگزار شده در تاریخ 91.12.4) و کلیه فرزندان شاهد و جانبازان 25 درصد و بالاتر (معرفی شده از سوی بنیاد شهید در سال‌های 91 و 92) در اختیار دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط قرار داده شده و این افراد می‌توانند جهت پیگیری مراحل استخدام خود به دستگاه مربوطه مراجعه کنند.

  در ادامه این اطلاعیه اعلام شده است: سهمیه استخدامی جذب قبول‌شدگان اصلی آزمون سال 92 (برگزار شده در تاریخ 92.3.17) پس از مشخص شدن نتایج نهایی متعاقبا اعلام خواهد شد، لذا از کلیه متقاضیان استخدام تقاضا می‌شود از تماس‌های غیرضروری با استانداری در این رابطه خودداری نمایند.

  پاسخ دادن
دیدگاه خود را بیان کن

اگر پاسخی به دیدگاه من ارسال شد من را از طریق ایمیل باخبر کن

 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.
مدیریت وب‌سایت «ای-استخدام» از شما کاربران عزیز خواهشمند است با مشارکت و پاسخ‌گویی به سوالات و مشکلات سایر کاربران، ما را در هرچه بهتر شدن کیفیت پاسخ‌گویی یاری رسانید.