اخبار کارانه و محاسبه میزان آن

۲۱ روز قبل ۱ نظر

اخبار کارانه و محاسبه میزان آن

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه اخبار لحظه به لحظه کارانه اعلام میشود


فهرست اخبار کارانه و محاسبه میزان آن موجود در این صفحه :


پرداخت کا‌رانه پرستاران ۸ ماه تاخیر دارد

۲۱ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان: رئیس سازمان نظام پرستاری استان تهران گفت: پرداخت کارانه پرستاران ۸ ماه است که به تاخیر افتاده و اضافه کاری آنان به صورت علی‌الحساب پرداخت می‌شود.باشگاه خبرنگاران جوان: رئیس سازمان نظام پرستاری استان تهران گفت: پرداخت کارانه پرستاران ۸ ماه است که به تاخیر افتاده و اضافه کاری آنان به صورت علی‌الحساب پرداخت می‌شود.


پرداخت کارانه پرستاران البرزی تا دو ماه دیگر

۶۶ روز قبل

خبرگزاری مهر: استخدام مسئول دفتر خانم با روابط عمومی بالا در حدید سازان در البرز رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز از پرداخت مطالبات کارانه پرستاران البرزی تا پایان سال ۹۵ خبر داد.


پرداخت کارانه پرستاران باید در قالب تعرفه خدمات پرستاری

۹۶ روز قبل

پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری : عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه ۷ هزار تخت بیمارستانی به ۱۴ هزار پرستار نیاز دارد، گفت: وزارت بهداشت با ایجاد دانشکده های پرستاری تربیت ۱۴ هزار پرستار را در دستور کار قرار دهد.


تاخیر ۱۱ ماهه در پرداخت معوقات پرستاران جیرفتی

۱۰۴ روز قبل

سلامت نیوز : عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری با اشاره به تاخیر ۱۱ ماهه در پرداخت معوقات پرستاران جیرفتی گفت: این معوقات در دانشگاههای سراسر کشور وجود دارد.


دولت موظف به تأمین کارانه پرستاران از محل بودجه عمومی است

۲۳۱ روز قبل

خبرگزاری مهر : اردبیل – دبیر کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس شورای اسلامی گفت: در برنامه ششم توسعه دولت موظف است در سقف کارانه پرستاری اعتبارات را از محل بودجه عمومی تأمین کند.


پرستاران ۴۰۰ هزار تومان کارانه می گیرند

۶۶۳ روز قبل

خبرگزاری مهر: دبیر شورای عالی نظام پرستاری، از لاینحل ماندن مشکلات پرداخت به روز کارانه پرستاری خبر داد و گفت: با اجرای طرح تحول سلامت، شکاف در پرداخت های کارانه پرستاران و پزشکان، شدیدتر شد.


۱۴ ماه کارانه عقب افتاده پرستاران را تسویه کردیم

۸۷۸ روز قبل

دکتر ایرج حریرچی، معاون کل وزارت بهداشت و درمان در گفتگو با خبرنگار بهداشت و درمان باشگاه خبرنگاران، گفت: طی ابلاغ دستورالعمل جدید، میزان پرداخت پرستاران بسیار افزایش یافته و پرداخت‌ها بر اساس عملکرد بوده است، همچنین این پرداخت‌ها که از محل درآمد بیمارستا‌ن‌ها تامین می‌شود، بر اساس عملکرد بخش‌ها به میزان قابل توجهی افزایش پیدا خواهد کرد.


جزییات پرداخت کارانه پرسنل بیمارستان‌ ها

۹۵۳ روز قبل

وزیر بهداشت جزییات پرداخت کارانه پرسنل بیمارستان‌ها براساس نظام نوین پرداختی را توضیح داد.
به گزارش ایسنا؛دکترسیدحسن هاشمی گفت: آنچه که در زمینه پرداخت کارانه‌های پرسنل بیمارستان‌ها صورت می‌گیرد، از محل بازتوزیع درآمد بیمارستان‌هاست. این امر مربوط به اکنون نیست و از گذشته نیز وجود داشته است، اما به بیمارستان‌ها اعلام کرده‌ایم که با توجه به افزایش حجم کاری پرسنل بیمارستان‌ها، از اول آبان‌ماه پرداختی‌ها براساس مکانیسم جدید صورت گیرد.


تغییر وضعیت پرداخت های پرستاری/ افزایش کارانه پرستاران

۹۵۷ روز قبل

معاون پرستاری وزارت بهداشت، قرار گرفتن ۲۵۰ خدمت پرستاری در کتاب تعرفه های خدمات سلامت، یکی از چهار تحول اساسی در حوزه پرستاری کشور عنوان کرد. محمد میرزابیگی در گفتگو با خبرنگار مهر، به وضعیت حوزه پرستاری کشور بعد از روی کار آمدت دولت یازدهم و حضور دکتر هاشمی در وزارت بهداشت، اشاره کرد و افزود: قرار گرفتن ۲۵۰ خدمت پرستاری در کتاب تعرفه های سلامت، صدور پروانه صلاحیت حرفه ای پرستاران، تحول در نظام پرداخت به پرستاران و نوسازی و تجهیز پاویون پرستاران، چهار تحول اساسی در حوزه پرستاری است که نمی توان نسبت به آن بی اعتنا بود.


جدول نظام پرداخت کارانه پرستاران تغییر می کند

۱۰۵۰ روز قبل

در تاریخ ۱۷/۸/۹۳ جلسه ای با حضور مترون، سرپرستاران و مسئولین امور مالی- واحد درآمد- امور اداری در محل سالن کنفرانس بیمارستان با حضور رئیس- معاونین و مدیر بیمارستان برگزار شد. دراین جلسه ابتدا رئیس بیمارستان شهادت سرور و سالار شهیدان و یاران با وفایشان را تسلیت گفت سپس در رابطه با آماده باش یک هفته ای اجرای گام سوم نظام تحول سلامت پرداخت. ایشان اعلام کرد اخذ هر نوع وجه خارج از تعرفه و بجز از طریق صندوق بیمارستان مشمول بند د قانون نظام پزشکی که همان محرومیت از طبابت است می شود حتی برای اولین بار اگر احراز شود. ایشان ادامه داد ریاست محترم دانشگاه دستور داده اند که روزانه اگر موردی را مشاهده نمودند گزارش نمایند. عدم گزارش به معنای عدم وجود این تخلف است و مسئول خواهند بود.


«اخبار کارانه و محاسبه میزان آن»


  1. رضا حسن بور

    با سلام . خسته نباشی به تمام کارکنان زحمت کش دانشگاه علوم بزشکی بخصوص ریاست محترم دانشگاه اقای دکتر صومی از کارانه های عقب افتاده برستاران کمک بهیاران کارکنان خدمات سال تمام میشود الام چند ماه هم اضا فه کاری هم کارانه ما خبری نیست و کارکنان صدیق بیمارستان که شبانه روزی زحمت میکشند و خدمات که برای تمیز نگه داشتن محیط بیمارستانها و مراگز بهداشت زحمت میکشند و از مسولین صدیق جمهوری اسلامی ایران تقا ضا مندیدم در برداخت کارانه و اضافه کاری ما خدوم زحمت کش را برداخت کنیدتا خداوند هم کمک حال شما سروران گرامی باشد و از خداوند برایتان موفقیت روز افزون از خداوند جل و جلا له خواهانیم برای شما مسولین بزرگوار من الله التوفیق

    پاسخ دادن

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

  • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
  •  براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.