اخبار کارانه و محاسبه میزان آن

۷۴۴ روز قبل ۱ نظر

اخبار کارانه و محاسبه میزان آن

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه اخبار لحظه به لحظه کارانه اعلام میشود


فهرست اخبار کارانه و محاسبه میزان آن موجود در این صفحه :


۱۴ ماه کارانه عقب افتاده پرستاران را تسویه کردیم

۷۶۲ روز قبل

دکتر ایرج حریرچی، معاون کل وزارت بهداشت و درمان در گفتگو با خبرنگار بهداشت و درمان باشگاه خبرنگاران، گفت: طی ابلاغ دستورالعمل جدید، میزان پرداخت پرستاران بسیار افزایش یافته و پرداخت‌ها بر اساس عملکرد بوده است، همچنین این پرداخت‌ها که از محل درآمد بیمارستا‌ن‌ها تامین می‌شود، بر اساس عملکرد بخش‌ها به میزان قابل توجهی افزایش پیدا خواهد کرد.


جزییات پرداخت کارانه پرسنل بیمارستان‌ ها

۸۳۷ روز قبل

وزیر بهداشت جزییات پرداخت کارانه پرسنل بیمارستان‌ها براساس نظام نوین پرداختی را توضیح داد.
به گزارش ایسنا؛دکترسیدحسن هاشمی گفت: آنچه که در زمینه پرداخت کارانه‌های پرسنل بیمارستان‌ها صورت می‌گیرد، از محل بازتوزیع درآمد بیمارستان‌هاست. این امر مربوط به اکنون نیست و از گذشته نیز وجود داشته است، اما به بیمارستان‌ها اعلام کرده‌ایم که با توجه به افزایش حجم کاری پرسنل بیمارستان‌ها، از اول آبان‌ماه پرداختی‌ها براساس مکانیسم جدید صورت گیرد.


تغییر وضعیت پرداخت های پرستاری/ افزایش کارانه پرستاران

۸۴۱ روز قبل

معاون پرستاری وزارت بهداشت، قرار گرفتن ۲۵۰ خدمت پرستاری در کتاب تعرفه های خدمات سلامت، یکی از چهار تحول اساسی در حوزه پرستاری کشور عنوان کرد. محمد میرزابیگی در گفتگو با خبرنگار مهر، به وضعیت حوزه پرستاری کشور بعد از روی کار آمدت دولت یازدهم و حضور دکتر هاشمی در وزارت بهداشت، اشاره کرد و افزود: قرار گرفتن ۲۵۰ خدمت پرستاری در کتاب تعرفه های سلامت، صدور پروانه صلاحیت حرفه ای پرستاران، تحول در نظام پرداخت به پرستاران و نوسازی و تجهیز پاویون پرستاران، چهار تحول اساسی در حوزه پرستاری است که نمی توان نسبت به آن بی اعتنا بود.


جدول نظام پرداخت کارانه پرستاران تغییر می کند

۹۳۴ روز قبل

در تاریخ ۱۷/۸/۹۳ جلسه ای با حضور مترون، سرپرستاران و مسئولین امور مالی- واحد درآمد- امور اداری در محل سالن کنفرانس بیمارستان با حضور رئیس- معاونین و مدیر بیمارستان برگزار شد. دراین جلسه ابتدا رئیس بیمارستان شهادت سرور و سالار شهیدان و یاران با وفایشان را تسلیت گفت سپس در رابطه با آماده باش یک هفته ای اجرای گام سوم نظام تحول سلامت پرداخت. ایشان اعلام کرد اخذ هر نوع وجه خارج از تعرفه و بجز از طریق صندوق بیمارستان مشمول بند د قانون نظام پزشکی که همان محرومیت از طبابت است می شود حتی برای اولین بار اگر احراز شود. ایشان ادامه داد ریاست محترم دانشگاه دستور داده اند که روزانه اگر موردی را مشاهده نمودند گزارش نمایند. عدم گزارش به معنای عدم وجود این تخلف است و مسئول خواهند بود.


«اخبار کارانه و محاسبه میزان آن»

 1. رضا حسن بور

  با سلام . خسته نباشی به تمام کارکنان زحمت کش دانشگاه علوم بزشکی بخصوص ریاست محترم دانشگاه اقای دکتر صومی از کارانه های عقب افتاده برستاران کمک بهیاران کارکنان خدمات سال تمام میشود الام چند ماه هم اضا فه کاری هم کارانه ما خبری نیست و کارکنان صدیق بیمارستان که شبانه روزی زحمت میکشند و خدمات که برای تمیز نگه داشتن محیط بیمارستانها و مراگز بهداشت زحمت میکشند و از مسولین صدیق جمهوری اسلامی ایران تقا ضا مندیدم در برداخت کارانه و اضافه کاری ما خدوم زحمت کش را برداخت کنیدتا خداوند هم کمک حال شما سروران گرامی باشد و از خداوند برایتان موفقیت روز افزون از خداوند جل و جلا له خواهانیم برای شما مسولین بزرگوار من الله التوفیق

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را بیان کن

 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.
مدیریت وب‌سایت «ای-استخدام» از شما کاربران عزیز خواهشمند است با مشارکت و پاسخ‌گویی به سوالات و مشکلات سایر کاربران، ما را در هرچه بهتر شدن کیفیت پاسخ‌گویی یاری رسانید.