استخدام قوه قضاییه (کلیه اخبار + تجربیان کاربران)

۴۶ روز قبل ۳۷۸۰۳ نظر

استخدام قوه قضاییه

برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات در آزمون استخدامی سازمان قوه قضاییه اینجا کلیک کنید

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

فهرست آخرین اطلاعیه ها و  اخبار استخدامی قوه قضاییه موجود در این صفحه :قوه‌قضائیه ۴ هزار نفر را استخدام می‌کند

۴۶ روز قبل ۴۲ نظر

حسن نوروزی در گفت‌وگو با فارس، درخصوص مصوبات مربوط به قوه قضاییه در برنامه ششم توسعه گفت: قرار بر این شد که ۲.۹ از کل بودجه کشور به قوه قضائیه اختصاص پیدا کند البته پیشنهاد ما ۳.۲ درصد بود که با ۲.۹ درصد آن موافقت شد.۲۰ درصد سهمیه استخدامی دستگاه قضایی در اختیار شوراهای حل اختلاف

۸۷ روز قبل

خبرگزاری مهر: ایلام – رئیس کل دادگستری استان ایلام از واگذاری ۲۰ درصد سهمیه استخدامی دستگاه قضایی به اعضای شوراهای حل اختلاف خبر داد.
تقاضا از دولت برای برگزاری آزمون استخدامی در قوه قضائیه

۱۵۱ روز قبل

خبرگزاری مهر : معاون رئیس قوه قضائیه گفت: برای برگزاری آزمون استخدامی دیگری به دولت تقاضا داده‌ایم تا بتوانیم ۵ هزار نیروی اداری جذب دستگاه قضا شوند.قوه قضائیه در تأمین نیروی انسانی با کمبود بودجه مواجه است

۱۸۶ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس گفت: کمبود قاضی و کارمندان اداری و نیاز ساختمانی از مشکلات ناشی از کمبود بودجه در قوه قضائیه است که مجلس آماده همراهی با این مجموعه است.


جذب ۱۰۰ قاضی بومی در استان کرمان

۱۹۰ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : رئیس کل دادگستری استان کرمان از کمبود کادر قضایی در استان کرمان به علت افزایش واحدهای قضایی و رشد مراجعه به دستگاه قضایی در این استان خبرداد و گفت: ۱۰۰ قاضی بومی در استان کرمان جذب می‌شوند.


کمبود قضات مشاور در محاکم خانواده

۱۹۳ روز قبل

خبرگزاری میزان: پوریانی گفت: تاکنون موجبات حضور قاضی مشاور در اکثریت قریب به اتفاق شعب دادگاه‌ها فراهم نشده و توجه به این موضوع بطور قطع می‌تواند در کیفیت رسیدگی و سوق دادن زوجین به صلح و سازش موثر باشد.


کمبود قاضی اجرای صحیح آیین دادرسی جدید را با مشکل مواجه کرده است

۱۹۶ روز قبل

خبرگزاری فارس: نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس با بیان اینکه اشکالات موجود در حدی نیست که شاکله قانون را تغییر دهد، گفت: البته من اصلاح قانون را نیاز می‌دانم.


شرایط و نحوه جذب داوطلبان حوزوی برای تصدی منصب قضاء در سال ۱۳۹۵ اعلام شد

۱۹۸ روز قبل ۶ نظر

کلیه داوطلبان حوزوی تصدی منصب قضاء از روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۵/۰۶/۰۱ لغایت جمعه مورخ ۱۳۹۵/۰۶/۱۲ می توانند با مراجعه به …


ضرورت جذب سالانه هزار قاضی ازسوی قوه قضاییه

۲۰۰ روز قبل

خبرگزاری خانه ملت : رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با بیان اینکه سالانه هزارنفر قاضی باید به سیستم قوه قضایه افزوده شود، گفت: دولت پیشنهاد افزایش سالانه ۵۰۰ قاضی را در لایحه برنامه ششم داده است.
زمان اعلام نتایج آزمون قضاوت ویژه مناطق محروم اعلام شد

۲۳۹ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : به اطلاع عموم داوطلبان آزمون قضاوت ویژه مناطق محروم کشور سال ۱۳۹۵ می‌رساند، کارنامه آزمون مزبور از تاریخ ۱۳۹۵/۰۵/۱۰ در سایت دادگستری استان مربوط قابل رویت خواهد بود.


کمبود کادر شدید قضایی در کرمان

۲۴۵ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری تسنیم: معاون قضایی استان دادگستری استان کرمان با اشاره به فعالیت ۱۱ شعبه تجدید نظر گفت: در سال جدید دو شعبه جدید راه‌اندازی و به ۱۳ شعبه تجدید نظر در استان کرمان رسیده‌ایم.


نخبگان دانشگاه های کشور برای امر قضاوت جذب میشوند

۲۴۶ روز قبل

خبرگزاری میزان: به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، گفت‌وگوی تلویزیونی آیت الله آملی لاریجانی در پنجمین روز از هفته قوه قضاییه از طریق شبکه یک سیما پخش شد.


دست قوه قضاییه برای استخدام کارمند معمولی بسته است

۲۴۶ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: رئیس قوه قضائیه با اشاره به قانون جرم سیاسی گفت: این قانون خلاء هایی دارد و مجلس و دولت باید دست به دست هم بدهند تا قوانین با میزان و معیار دقیق نوشته شوند تا در مقام اجرا با مشکل مواجه نشویم.


دولت و مجلس اجازه استخدام تعدادی قاضی را در برنامه ششم بدهند

۲۴۹ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان: اژه ای گفت: ما از دولت و مجلس تقاضا داریم همان طور که اجازه داده‌اند ما در برنامه پنجم توسعه در طول پنج سال ۴ هزار قاضی استخدام کنیم باز به ما اجازه دهند که حداقل در برنامه ششم هم تعدادی قاضی و متناسب با قاضی‌ها، کارمند نیز استخدام کنیم. اگر این کار را انجام ندهیم قطعا موجب نارضایتی مردم خواهیم شد
بسیاری از مشکلات قوه قضاییه به کمبود نیروی انسانی و بودجه مربوط است

۲۵۳ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: رییس قوه قضاییه گفتار، روش و منش مقام معظم رهبری در مواجهه مقتدرانه، عزتمندانه و حکیمانه با نظام سلطه را الگویی عملی برای همه مسئولان اعلام کرد و گفت: استقلال، امنیت و پیشرفت کشور حول محور ولایت فقیه است و مسئولان نباید به گونه ای سخن بگویند که بوی مخالفت و دوقطبی بودن از آن استشمام شود.


زنجان کمبود قاضی ندارد

۲۵۳ روز قبل

خبرگزاری فارس : معاون دادگستری استان زنجان با اشاره به اینکه در زمینه قضات هم‌اکنون کمبود نیرو وجود ندارد، گفت: در بخش کارمندی و چارت تشکیلاتی ۲۰ درصد کمبود نیرو داریم که در دو سال آینده جذب خواهند شد.اعلام نتایج مصاحبه علمی داوطلبان جذب عمومی ۱۳۹۴ – نوبت سوم

۲۶۰ روز قبل

پایگاه اطلاع رسانی معاونت منابع انسانی: نتایج مصاحبه علمی داوطلبان دانشگاهی که از تاریخ ۹۵/۰۳/۰۱ لغایت ۹۵/۰۳/۱۶ در آزمون مزبور شرکت کرده‌اند، اعلام شد.۳۰۰ قاضی جذب دادگستری استان تهران می‌شود

۲۶۸ روز قبل

خبرگزاری فارس : رئیس قوه قضاییه در بخش بعدی سخنانش به بازدید اخیر خود و مسئولان عالی قضایی از دادگستری استان تهران و سازمان های تابعه اشاره کرد


ضرورت جذب ۴ هزار قاضی جدید در کشور

۲۷۴ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری تسنیم : رئیس قوه قضائیه با اشاره به موافقت دولت برای جذب ۴ هزار قاضی در طول برنامه ششم توسعه گفت: متأسفانه به رغم موافقت دولت، مجلس جذب ۸۰۰ قاضی در هر سال را به ۵۰۰ قاضی کاهش داده است.اعلام نتایج مصاحبه علمی داوطلبان جذب عمومی سال ۱۳۹۴ در نوبت اول

۲۹۴ روز قبل

پایگاه اطلاع رسانی معاونت منابع انسانی قوه قضاییه: نتایج مصاحبه علمی داوطلبان دانشگاهی که از تاریخ ۱۳۹۵/۰۲/۰۱ لغایت ۱۳۹۵/۰۲/۱۳ در آزمون مزبور شرکت کرده‌اند، اعلام شد.


جذب ۲۵۰ قاضی برای استان تهران طی ۲ سال گذشته

۲۹۷ روز قبل

خبرگزاری فارس: رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: امروز که در آغازین روزهای سومین سال شروع خدمت بنده است ۱۶ ساختمان علیرغم وضعیت سخت و بد مالی در شهر تهران در حال احداث است.


نیاز به حدود ۳۰ هزار نیروی انسانی افزون بر نیروهای جدید

۲۹۷ روز قبل

خبرگزاری میزان: حجت الاسلام و المسلمین امینی پیوند مجلس و قوه قضائیه را در مسئله قانون و نظارت دانست و گفت: افزایش استاندارد سیستم قانونگذاری از مطالبات قوه قضاییه بوده که نیازمند تعامل جدی دو قوه است.


آیین نامه شیوه اجرای قرارهای نظارت و تامین قضایی ابلاغ شد

۳۲۳ روز قبل

خبرگزاری مهر : آیت الله آملی لاریجانی «آیین نامه شیوه اجرای قرارهای نظارت و تامین قضایی» را ابلاغ کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر، متن کامل این آیین نامه به شرح ذیل است: در اجرای ماده ۲۵۲ قانون آیین دادرسی کیفری، ‌مصوب ۱۳۹۲ و اصلاحـیه آن و بنا به پیشــنهاد وزیر دادگستری، “آیین نامه شیوه اجرای قرارهای نظارت و تامین قضایی” به شرح مواد آتی است.


۱۰۸۸ نفر به تعداد قضات اضافه شد

۳۲۴ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : سخنگوی قوه قضاییه با اشاره به مشکلات دستگاه قضایی در سال ۹۴ گفت: دستگاه قضایی در سال ۹۴ به لحاظ بودجه به شدت در مضیقه بود که البته این مشکل بسیاری از دستگاه ها در سال ۹۴ بود که البته چک مربوط به بودجه صادر شده اما اگر تا ۲۵ فروردین ماه پرداخت نشود به آن رسیدگی می‌شود.


اطلاعیه اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی(فنی) قوه قضائیه

۳۲۵ روز قبل ۲ نظر

اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی(فنی) قوه قضائیه بدین وسیله به اطلاع دعوت شدگان به مصاحبه آزمون جذب مترجم رسمی قوه قضائیه در سال ۱۳۹۴ می رساند که مصاحبه تخصصی از تاریخ ۱۳۹۵/۳/۱ در محل اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی آغاز می گردد. متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص نحوه ارائه مدارک مورد نیاز و چگونگی برگزاری مصاحبه به سایت www.ekfam.ir مراجعه نمایند.


اعلام جزئیات برگزاری مصاحبه علمی جذب اختصاصی منصب قضا سال ۹۵

۳۳۰ روز قبل

خبرگزاری میزان : پیرو اتمام مهلت ثبت ­نام در سامانه جذب اختصاصی منصب قضا، جزئیات برگزاری مصاحبه علمی متقاضیان اعلام شد.
جزئیات برگزاری مصاحبه علمی جذب اختصاصی منصب قضا در سال ۱۳۹۵ اعلام شدبه گزارش خبرنگار حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، معاونت منابع انسانی قوه قضائیه پیرو اتمام مهلت ثبت ­نام در سامانه جذب اختصاصی منصب قضا، جزئیات برگزاری مصاحبه علمی متقاضیان شامل زمان و مکان برگزاری مصاحبه علمی، مدارک مورد نیاز در روز مصاحبه علمی و مواد امتحانی را اعلام کرد.


ویژگی‌های لایحه جامع اداری و استخدامی

۳۵۰ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: ماهیت وظایف و مسولیت های قانونی قوه قضاییه متفاوت از سایر قوای کشور بوده و انجام این وظایف، مستلزم استقلال سازمانی و اداری و استخدامی است.


آرشیو اخبار استخدامی قوه قضاییه

۳۵۵ روز قبل

جذب ۴ هزار قاضی در برنامه پنجم توسعه/گشایش در بودجه قوه قضائیه (خبرگزاری مهر)
بیش از ۱۱۰ کار آموز قضایی تا پایان جذب دستگاه قضا می شوند(خبرگزاری میزان)
اختصاص ۲۰ درصد استخدامی های قوه قضاییه به شوراهای حل اختلاف (باشگاه خبرنگاران جوان)
37,803 نظر برای «استخدام قوه قضاییه (کلیه اخبار + تجربیان کاربران)»

 1. رزا به ندا و ebb

  سلام دوستان٬ من مصاحبه شدم اوایل دی ماه٬ ولی هنوز جوابی ندادن بابت قبولی و تایید٬ منتظر جواب هستم. تحقیقات هم شدم.تهران هستم.
  کار قبلی یا در واقع فعلیم هم پیمانی نیستم در واقع کار دولتی نیست ولی خب به دلیل قراردادمون زودتر باید محل کار قبلی رو در جریان بذارم که خب اونا هم مشکلی پیدا نکنن در روند کارشون. امیدوارم همگی موفق باشیم.

  پاسخ دادن
 2. حيدري

  سلام . از دوستان مازندران کسی هست که در مرحله آخر مدارک کارگزینی رو تکمیل کرده باشه و منتظر حکم باشه؟ من 95/12/1 مدارک رو تکمیل کردم و منتظر حکم هستم. اگه کسی شرایطش مثل من هست لطفاً بگه آیا حکمش آمد یا خیر ؟

  پاسخ دادن

  • رزا

   حکم انشایی رو میفرمایید دیگه؟من شنیده بودم بعد تکمیل مدارک نهایی بلافاصله حکم انشایی صادر میشه٬ فقط حکم ریالی طول میکشه صادر بشه٬ پس چرا برای شما الان یک هفته هم بیشتر شده؟!

   پاسخ دادن

  • رزا

   ببخشید واقعا٬ سوء تفاهم نشه٬ آخه من میخوام با کار فعلیم تداخل پیدا نکنه٬ خودم یه مقدار ذهنم مشغوله که برای گزینش تایید شدم استعفامو به محل کار فعلیم بگم که یه تایمی هم نیروی جدید رو یه مقدار بهش آموزش بدم که مشکلی واسه کار پیش نیاد.بابت این موضوع ازتون پرسیدم که ببینم چقدر زمان دارم

   پاسخ دادن

   • ندا

    سلام رزا جان ،ی سوال ؟
    چند روز بعد از مصاحبه جواب قبولیت اومد؟
    چجوری بهتون اعلام شد؟و اینکه شما از کدوم شهر هستی ؟
    راستیاتش خیلی استرس دارم


   • ebb

    سلام رزا شما در کار قبلیتون پیمانی بودید یا قراردادی؟مراحل استعفاتون به چه صورت بود اذیت نکردن ؟منم همچین موردی دارم ممنون میشم جواب بدید


   • مریم

    اگه مدارکتون کامل باشه حکم انشایی رو سریع می زنن زمانی نمیبره. اگه حکم انشاییتون نخورده حتما هنوز کامل نیس. مثلا مدرک استعلام دانشگاه و سربازی وو… اینا اومده باشه بدستشون. حکم ریالی ام معمولا بیشتر طول میکشه ولی انشایی واسه شروع کار لازمه
 3. .....

  سلام بچه ها خداروشکر نتیجه گزینشم مثبت بود.فردا باید برم بقیه مراحلو انجام بدم.خیلی خوشحالم خداروشکر.انشالله همه شمارو خوشحال ببینم.کسی خبر نداره حقوق مسئول مالی چقده؟؟؟

  پاسخ دادن


  • sama

   سلام دوست عزیز!! مبارکتون باشه و آرزوی موفقیت در تمامی مراحل….
   میشه بفرمائید اهل کجا و قبول شده ی کجا هستین؟
   و اینکه چن وقت بعد مصاحبه باتون تماس گرفتن و چی گفتن بتون؟

   پاسخ دادن

   • .....

    سلام عزیز من قبول شده مازندرانم.۵ دی مدارکو دادم.سه شنبه هفته قبل مصاحبه عقیدتی شدم.دیروز بعد ۵ روز نتیجه گزینشو گفتنن.در مورد مصاحبه بهتره بگم بخون اماده باش ولی دلیل رد شدنت نیس.تو صفحه قبل گفتم چیا پرسیدن.


  • sama

   تشکر از پاسخگوئیتون…. خوبه ک شهرستان پروسه طولانی نیست…. ما ک خسته شدیم از انتظار و بی خبری…. نمیدونیم با خودمون چن چندیم؟؟
   من اهل مازندرانم، اما برای تهران آزمون دادم، چون رشته مو فقط اونجا میخواست… ۶بهمن مدارک تحویل دادم ب گزینش، ولی هنوز ن تحقیق شدم و ن مصاحبه، در حالیکه یکی از دوستان کرمونشاهی ک ۶بهمن باهم بودیم، تحقیقات محلی شدن!!!!!!
   کاش زودتر از بی خبری و بلاتکلیفی در بیایم همه مون…..

   پاسخ دادن

 4. مجيدمنتظرررررررررررربه shshnaz

  البته من سال٩٣لیسانس گرفتم ولى٢تاازهمکلاسی های بنده هردوتاسال٩٢شرکت کردندواواخرسال٩٣رفتنددادگستری تبریز استخدام شدندباهاشون درارتباط نیستم متاسفانه مدشده دانشگاه مثل سربازخونه هس هرکس تموم میکنه میره’شما تلاش میکنیدوبازورخودتون استخدام میشیدوکسی منت نمیزاره که اگه من نبودم شمااستخدام نمیشدیداین خوبه موفق باشید

  پاسخ دادن


 5. منتظرررررررررررررررر ازتبريز

  ممنونم shshnazکه جواب منودادی براتون آرزوى موفقیت میکنم’درجواب دوست hdlhkبایدبکم الان بیشتراداره هامثل همین راه آهن دارن وارگذارمیشن به بخش خصوصی مثلا یه لوکوموتیوران قبلا میگرفت٢۴٠٠الان میکره ١۴٠٠وبه احتمال زیادتوآینده اداره برق هم بیشترکاراش روواگذاربگنه به بخش خصوصی ولی قوه قضاییه یه نهاددولتی حاکمیتی هست هیچ وقت واگذارنمیشه به بخش خصوصی تاابدهم همین طورهس’قوه قضاییه روبچسب’راستیhdlhkشماخبری ازجذب۵هزارنیروداری

  پاسخ دادن

  • shshnaz

   با ارزوی موفقیت همشهری البته بنده اهل بناب هستم نه خود تبریز
   شما در چه مرحله ای الان؟ من محاسبه رفتم و تحقیقات محلی هم اومدن و دیروز زنگ زدم گفتن 3 تا 6 ماخ باید منتظر بمونم

   پاسخ دادن


   • shahnaz

    سلام همشهری دادبر عزی . بنده اوسط دی ماه مدارک بردم 1 بهمن مصاحبه داشتم و اواسط بهمن اومدن تحقیقات محلی
    نگران نباشین اینا مشخص نیست دعوتشون رو چه روالیه اما مطمئنا همه رو دیر یا زود دعوت میکنن و هممون حتما جذب میشیم
    با ارزوی موفقیت برا همه عزیزان 6. منتظررررررررررررررررررررررررر

  خسته شدم یه نفرنیست سوال منوجواب بده آخه میکن بابا این استخدام۵هزارنیروی اداری بااین جذب ذخیره ها فرق میکنه اگه فرق میکنه زمان استخدام۵هزارنیروچه زمانی هست؟کسی خبرى دراین خصوص داره بگه’به خداخیلى ناراحتم

  پاسخ دادن

  • shshnaz

   والا منم ی چیزایی شنیدم اما از زمانش اطلاع ندارم
   ب احتمال زیاد الان از این 5 هزار نفز آزمون میگیرن که ایناهم بمونن برا پند سال بعد استخدام شن مثل ما که 92 ازمون دادیم الان استخدام میشیم
   دوست عزیز احتمالا بقیه هم مثل من اطلاع دقیقیندارن که جواب نمیدن شما زنگ بزنی دادگستری بهتر و دقیق تر جوابتو میدن

   پاسخ دادن
 7. به ابى

  ابى جان اگه شما کارمنددادگستری هستیدمیشه ازکارگزینی اونجابپرسی ببینی این استخدام۵هزارنیروی اداری پس کی برگزارمیشه؟شمارو دعامیکنم’آخه میگن جذب ذخیره هابااین جذب۵هزارفرق میکنه

  پاسخ دادن  • مونا

   سلام
   دوستانی که یک دی یا قبل از اون مدارک دادید!
   نگران چی هستید؟!
   گزینش قوه قضاییه طوریه که از هر کی مدارک گرفته شده مطمئنا تمام مراحل گزینش از جمله تحقیقات محلی، استعلام و مصاحبه در موردش انجام میشه (اینطور که نیست که مثلا بعد اینکه از کسی مدارک گرفت دیگه از جذب افراد پشیمون بشه یا منصرف بشه!!!!) چون افراد زیادی باید جذب بشن مراحلش طولانی هست و احتمالا می افته اونور سال. علاوه بر این کارهای دیگه ای هم هست که باید تا آخر سال انجام بشه و تنها دغدغه قوه قضاییه در حال حاضر استخدام نیروهای جدید نیست!!
   همون طور که دوستان بارها گفتن اگر هم قرار باشه کسی رو رد کنن بعد از تحقیقات و مصاحبه رد میکنن نه قبلش! که این اتفاق هم واسه هیچ کدوممون نمی افته ان شاء الله (چون فقط کسایی که خودشون یا خانوادشون مشکل حاد سیاسی یا امنیتی داشته باشن ممکنه رد بشن!)
   من خودم 15 آذر مدارک دادم اما هنوز مصاحبه نشدم
   پس توکلتون به خدا باشه و بدون نگرانی به زندگیتون برسین 🙂
   لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم

   پاسخ دادن

   • اعظم

    سلام مونا جان حرفتون درسته ولی میدونی سختتر از انتظار جویا شدن خانواده اس،اینکه هی میان و میپرسن چی شد،حالا وضعیت من بهتره چون فقط و فقط خانواده ام در جریانه،انشاءالله زودی وضعیتمون مشخص بشه


  • دادبر

   سلام دوست عزیز منم ۱ دی مدارکمو تحویل داده ام فعلا برا مصاحبه دعوت نکردن اما هفته پیش با گزینش تماس گرفتم گفتن که پرونده تون در حال بررسی باید منتظر بمانید.

   پاسخ دادن


   • ساحل

    سلام منم یک دی مدارک دادم مجتمع امام اینطور که مشخصه دیگه اینور سال مصاحبه نمیکنند افتاد اونور سال .انتظار خیلی سخته خدا به هممون کمک کنه.


 8. hdlhk

  سلام
  من رشتم برقه اداره برق و اینجا قبول شدم. اون طور که پرسیدم حقوق اینجا حدود 2400 هستش. حقوق پایه برق حدود 1600 حالا نمیدونم حقوق برقم با مزایا به همون حدود 2400 میرسه یا نه. حقوق برق خدمات کشوریه.
  حالا نمیدونم کدوم رو برم. خواهش میکنم اگه کسی اطلاعاتی داره در مورد حقوق و مزایا و خدمات کشوری و شرایط کاری در هردو اداره اطلاع بده باید سریعتر یکی رو انتخاب کنم.
  ممنون

  پاسخ دادن


   • ف.احمدى

    شما خیلى منو دودل کردید من از یکى دو نفر که تو قوه هستن سوال کردم راضى بودن، شما میگید حجم کارى و استرسش بالاس!   • ابی

    من با نظر این دوستان موافقم ولی درشرایط یکسان حتما برق و انتخاب کن این نظر شخصی و تجربی من
    چون منم رشته ام غیرمرتبط حقوقه ولی متاسفانه در پست غیررشته خودم و غیرحکم استخدامی دارم کارمیکنم به دلیل نیروی زیادی که نیاز دارنوبک مطلب دیگه بحث تبعیض طبقاتی چون یک طبقه قضات هستن و شما یک گروه عظیم از شمادبالاترن مثل ادارات دیگه نیست که همه کارمند باشن نهایتش یکی دو تا سه تا رئیس داشته باشی
    پس درست تصمیم بگیر


  • مهدی

   به نظر منم مراحل هر دو را پیش برو به نوع استخدامی ها هم توجه کن بهتره از ادمایی که سرکار هستن بپرسی از هر دو محل بپرس بعد تصمیم بگیرشما رشته ت برق شابد اون حجم کاری که دوستمون گفت نداشته باشی البته گفتن که ربطی به رشته نداره ممکن هرجایی بکار گرفته بشید

   پاسخ دادن

   • hdlhk

    آخه معلوم نیست دقیقا تو چه قسمتی باید کار کرد که بخوام از آدمایی که سرکارن بپرسم.
    جواب درستی نمیدن و میگن فعلا معلوم نیست. بعدا تقسیم میشین.
    نکته دیگه در مورد حقوق هم بازم کارمندا نمیگن دقیقا چقدر میگیرن که بخوام مقایسه کنم.
    فقط میدونم اداره برق خدمات کشوریه ولی قوه قضایی رو نمیدونم
دیدگاه خود را بیان کن

 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.
مدیریت وب‌سایت «ای-استخدام» از شما کاربران عزیز خواهشمند است با مشارکت و پاسخ‌گویی به سوالات و مشکلات سایر کاربران، ما را در هرچه بهتر شدن کیفیت پاسخ‌گویی یاری رسانید.