استخدام قوه قضاییه (کلیه اخبار + تجربیان کاربران)

۳۹ روز قبل ۳۷۷۲۸ نظر

استخدام قوه قضاییه

برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات در آزمون استخدامی سازمان قوه قضاییه اینجا کلیک کنید

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

فهرست آخرین اطلاعیه ها و  اخبار استخدامی قوه قضاییه موجود در این صفحه :قوه‌قضائیه ۴ هزار نفر را استخدام می‌کند

۳۹ روز قبل ۴۰ نظر

حسن نوروزی در گفت‌وگو با فارس، درخصوص مصوبات مربوط به قوه قضاییه در برنامه ششم توسعه گفت: قرار بر این شد که ۲.۹ از کل بودجه کشور به قوه قضائیه اختصاص پیدا کند البته پیشنهاد ما ۳.۲ درصد بود که با ۲.۹ درصد آن موافقت شد.۲۰ درصد سهمیه استخدامی دستگاه قضایی در اختیار شوراهای حل اختلاف

۸۰ روز قبل

خبرگزاری مهر: ایلام – رئیس کل دادگستری استان ایلام از واگذاری ۲۰ درصد سهمیه استخدامی دستگاه قضایی به اعضای شوراهای حل اختلاف خبر داد.
تقاضا از دولت برای برگزاری آزمون استخدامی در قوه قضائیه

۱۴۴ روز قبل

خبرگزاری مهر : معاون رئیس قوه قضائیه گفت: برای برگزاری آزمون استخدامی دیگری به دولت تقاضا داده‌ایم تا بتوانیم ۵ هزار نیروی اداری جذب دستگاه قضا شوند.قوه قضائیه در تأمین نیروی انسانی با کمبود بودجه مواجه است

۱۷۹ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس گفت: کمبود قاضی و کارمندان اداری و نیاز ساختمانی از مشکلات ناشی از کمبود بودجه در قوه قضائیه است که مجلس آماده همراهی با این مجموعه است.


جذب ۱۰۰ قاضی بومی در استان کرمان

۱۸۳ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : رئیس کل دادگستری استان کرمان از کمبود کادر قضایی در استان کرمان به علت افزایش واحدهای قضایی و رشد مراجعه به دستگاه قضایی در این استان خبرداد و گفت: ۱۰۰ قاضی بومی در استان کرمان جذب می‌شوند.


کمبود قضات مشاور در محاکم خانواده

۱۸۶ روز قبل

خبرگزاری میزان: پوریانی گفت: تاکنون موجبات حضور قاضی مشاور در اکثریت قریب به اتفاق شعب دادگاه‌ها فراهم نشده و توجه به این موضوع بطور قطع می‌تواند در کیفیت رسیدگی و سوق دادن زوجین به صلح و سازش موثر باشد.


کمبود قاضی اجرای صحیح آیین دادرسی جدید را با مشکل مواجه کرده است

۱۸۹ روز قبل

خبرگزاری فارس: نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس با بیان اینکه اشکالات موجود در حدی نیست که شاکله قانون را تغییر دهد، گفت: البته من اصلاح قانون را نیاز می‌دانم.


شرایط و نحوه جذب داوطلبان حوزوی برای تصدی منصب قضاء در سال ۱۳۹۵ اعلام شد

۱۹۱ روز قبل ۶ نظر

کلیه داوطلبان حوزوی تصدی منصب قضاء از روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۵/۰۶/۰۱ لغایت جمعه مورخ ۱۳۹۵/۰۶/۱۲ می توانند با مراجعه به …


ضرورت جذب سالانه هزار قاضی ازسوی قوه قضاییه

۱۹۳ روز قبل

خبرگزاری خانه ملت : رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با بیان اینکه سالانه هزارنفر قاضی باید به سیستم قوه قضایه افزوده شود، گفت: دولت پیشنهاد افزایش سالانه ۵۰۰ قاضی را در لایحه برنامه ششم داده است.
زمان اعلام نتایج آزمون قضاوت ویژه مناطق محروم اعلام شد

۲۳۲ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : به اطلاع عموم داوطلبان آزمون قضاوت ویژه مناطق محروم کشور سال ۱۳۹۵ می‌رساند، کارنامه آزمون مزبور از تاریخ ۱۳۹۵/۰۵/۱۰ در سایت دادگستری استان مربوط قابل رویت خواهد بود.


کمبود کادر شدید قضایی در کرمان

۲۳۸ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری تسنیم: معاون قضایی استان دادگستری استان کرمان با اشاره به فعالیت ۱۱ شعبه تجدید نظر گفت: در سال جدید دو شعبه جدید راه‌اندازی و به ۱۳ شعبه تجدید نظر در استان کرمان رسیده‌ایم.


نخبگان دانشگاه های کشور برای امر قضاوت جذب میشوند

۲۳۹ روز قبل

خبرگزاری میزان: به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، گفت‌وگوی تلویزیونی آیت الله آملی لاریجانی در پنجمین روز از هفته قوه قضاییه از طریق شبکه یک سیما پخش شد.


دست قوه قضاییه برای استخدام کارمند معمولی بسته است

۲۳۹ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: رئیس قوه قضائیه با اشاره به قانون جرم سیاسی گفت: این قانون خلاء هایی دارد و مجلس و دولت باید دست به دست هم بدهند تا قوانین با میزان و معیار دقیق نوشته شوند تا در مقام اجرا با مشکل مواجه نشویم.


دولت و مجلس اجازه استخدام تعدادی قاضی را در برنامه ششم بدهند

۲۴۲ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان: اژه ای گفت: ما از دولت و مجلس تقاضا داریم همان طور که اجازه داده‌اند ما در برنامه پنجم توسعه در طول پنج سال ۴ هزار قاضی استخدام کنیم باز به ما اجازه دهند که حداقل در برنامه ششم هم تعدادی قاضی و متناسب با قاضی‌ها، کارمند نیز استخدام کنیم. اگر این کار را انجام ندهیم قطعا موجب نارضایتی مردم خواهیم شد
بسیاری از مشکلات قوه قضاییه به کمبود نیروی انسانی و بودجه مربوط است

۲۴۶ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: رییس قوه قضاییه گفتار، روش و منش مقام معظم رهبری در مواجهه مقتدرانه، عزتمندانه و حکیمانه با نظام سلطه را الگویی عملی برای همه مسئولان اعلام کرد و گفت: استقلال، امنیت و پیشرفت کشور حول محور ولایت فقیه است و مسئولان نباید به گونه ای سخن بگویند که بوی مخالفت و دوقطبی بودن از آن استشمام شود.


زنجان کمبود قاضی ندارد

۲۴۶ روز قبل

خبرگزاری فارس : معاون دادگستری استان زنجان با اشاره به اینکه در زمینه قضات هم‌اکنون کمبود نیرو وجود ندارد، گفت: در بخش کارمندی و چارت تشکیلاتی ۲۰ درصد کمبود نیرو داریم که در دو سال آینده جذب خواهند شد.اعلام نتایج مصاحبه علمی داوطلبان جذب عمومی ۱۳۹۴ – نوبت سوم

۲۵۳ روز قبل

پایگاه اطلاع رسانی معاونت منابع انسانی: نتایج مصاحبه علمی داوطلبان دانشگاهی که از تاریخ ۹۵/۰۳/۰۱ لغایت ۹۵/۰۳/۱۶ در آزمون مزبور شرکت کرده‌اند، اعلام شد.۳۰۰ قاضی جذب دادگستری استان تهران می‌شود

۲۶۱ روز قبل

خبرگزاری فارس : رئیس قوه قضاییه در بخش بعدی سخنانش به بازدید اخیر خود و مسئولان عالی قضایی از دادگستری استان تهران و سازمان های تابعه اشاره کرد


ضرورت جذب ۴ هزار قاضی جدید در کشور

۲۶۷ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری تسنیم : رئیس قوه قضائیه با اشاره به موافقت دولت برای جذب ۴ هزار قاضی در طول برنامه ششم توسعه گفت: متأسفانه به رغم موافقت دولت، مجلس جذب ۸۰۰ قاضی در هر سال را به ۵۰۰ قاضی کاهش داده است.اعلام نتایج مصاحبه علمی داوطلبان جذب عمومی سال ۱۳۹۴ در نوبت اول

۲۸۷ روز قبل

پایگاه اطلاع رسانی معاونت منابع انسانی قوه قضاییه: نتایج مصاحبه علمی داوطلبان دانشگاهی که از تاریخ ۱۳۹۵/۰۲/۰۱ لغایت ۱۳۹۵/۰۲/۱۳ در آزمون مزبور شرکت کرده‌اند، اعلام شد.


جذب ۲۵۰ قاضی برای استان تهران طی ۲ سال گذشته

۲۹۰ روز قبل

خبرگزاری فارس: رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: امروز که در آغازین روزهای سومین سال شروع خدمت بنده است ۱۶ ساختمان علیرغم وضعیت سخت و بد مالی در شهر تهران در حال احداث است.


نیاز به حدود ۳۰ هزار نیروی انسانی افزون بر نیروهای جدید

۲۹۰ روز قبل

خبرگزاری میزان: حجت الاسلام و المسلمین امینی پیوند مجلس و قوه قضائیه را در مسئله قانون و نظارت دانست و گفت: افزایش استاندارد سیستم قانونگذاری از مطالبات قوه قضاییه بوده که نیازمند تعامل جدی دو قوه است.


آیین نامه شیوه اجرای قرارهای نظارت و تامین قضایی ابلاغ شد

۳۱۶ روز قبل

خبرگزاری مهر : آیت الله آملی لاریجانی «آیین نامه شیوه اجرای قرارهای نظارت و تامین قضایی» را ابلاغ کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر، متن کامل این آیین نامه به شرح ذیل است: در اجرای ماده ۲۵۲ قانون آیین دادرسی کیفری، ‌مصوب ۱۳۹۲ و اصلاحـیه آن و بنا به پیشــنهاد وزیر دادگستری، “آیین نامه شیوه اجرای قرارهای نظارت و تامین قضایی” به شرح مواد آتی است.


۱۰۸۸ نفر به تعداد قضات اضافه شد

۳۱۷ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : سخنگوی قوه قضاییه با اشاره به مشکلات دستگاه قضایی در سال ۹۴ گفت: دستگاه قضایی در سال ۹۴ به لحاظ بودجه به شدت در مضیقه بود که البته این مشکل بسیاری از دستگاه ها در سال ۹۴ بود که البته چک مربوط به بودجه صادر شده اما اگر تا ۲۵ فروردین ماه پرداخت نشود به آن رسیدگی می‌شود.


اطلاعیه اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی(فنی) قوه قضائیه

۳۱۸ روز قبل ۲ نظر

اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی(فنی) قوه قضائیه بدین وسیله به اطلاع دعوت شدگان به مصاحبه آزمون جذب مترجم رسمی قوه قضائیه در سال ۱۳۹۴ می رساند که مصاحبه تخصصی از تاریخ ۱۳۹۵/۳/۱ در محل اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی آغاز می گردد. متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص نحوه ارائه مدارک مورد نیاز و چگونگی برگزاری مصاحبه به سایت www.ekfam.ir مراجعه نمایند.


اعلام جزئیات برگزاری مصاحبه علمی جذب اختصاصی منصب قضا سال ۹۵

۳۲۳ روز قبل

خبرگزاری میزان : پیرو اتمام مهلت ثبت ­نام در سامانه جذب اختصاصی منصب قضا، جزئیات برگزاری مصاحبه علمی متقاضیان اعلام شد.
جزئیات برگزاری مصاحبه علمی جذب اختصاصی منصب قضا در سال ۱۳۹۵ اعلام شدبه گزارش خبرنگار حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، معاونت منابع انسانی قوه قضائیه پیرو اتمام مهلت ثبت ­نام در سامانه جذب اختصاصی منصب قضا، جزئیات برگزاری مصاحبه علمی متقاضیان شامل زمان و مکان برگزاری مصاحبه علمی، مدارک مورد نیاز در روز مصاحبه علمی و مواد امتحانی را اعلام کرد.


ویژگی‌های لایحه جامع اداری و استخدامی

۳۴۳ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: ماهیت وظایف و مسولیت های قانونی قوه قضاییه متفاوت از سایر قوای کشور بوده و انجام این وظایف، مستلزم استقلال سازمانی و اداری و استخدامی است.


آرشیو اخبار استخدامی قوه قضاییه

۳۴۸ روز قبل

جذب ۴ هزار قاضی در برنامه پنجم توسعه/گشایش در بودجه قوه قضائیه (خبرگزاری مهر)
بیش از ۱۱۰ کار آموز قضایی تا پایان جذب دستگاه قضا می شوند(خبرگزاری میزان)
اختصاص ۲۰ درصد استخدامی های قوه قضاییه به شوراهای حل اختلاف (باشگاه خبرنگاران جوان)
37,728 نظر برای «استخدام قوه قضاییه (کلیه اخبار + تجربیان کاربران)»


 1. پریسا

  سلام دوستان من 3 هفته پیش از محل زندگیم تحقیق کردن یک هفته پیشم اومدن دانشگاه ک شهرستان بوده تحقیق کردن ازم امروزم قراره استعلام مدرک دانشگاهمو بفرستن برای دادگستری بنظرتون کی دعوت میشم برای مصاحبه؟

  پاسخ دادن

 2. سيب زمينى

  من که دوستم توقوه قضائیه کارمنده پرسیدم گفت؛جذب نیروی ذخیره سال٩٢باجذب ۵هزارنیروفرق میکنه حالاشمام یه تحقیقی بکنیدخبرموثق بدیدخبرالکی نباشه همه یه حرفی میزنن

  پاسخ دادن

 3. مرغابى

  یعنی چه(١٠مهرمیان میکن درخواست ازدولت برای برگزاری ازمون استخدامی ۵هزارنیروی اداری!الان هم دارن بدون برگزاری آزمون استخدامی ذخیره برمیدارن)بابایه نفربره ازکارگزینی دادگستری خبرموثق بگیره خبربده شایدجذب ۵هزارنیروبااین جذب ذخیره هابحث جدایی داره بریدبپرسیدخبربدیدممنون

  پاسخ دادن
   • .....

    اره عزیز.از خودتون میپرسن نمازتون راهپیمایی نماز جماعتو نماز جمعه.قران میخونی بسته به اینکه کدوم صفحه باشه ازت سوال میپرسن از من در مورد حضرت موسی پرسیدن. پیامبران و امام زمان. دلیل غایب شدن و….احکام بانوان.نماز واجب تره از وضو وتیمم حتما میپرسن ولی جو دوستانه بود.دو ساعتو نیم طول کشید
   • .....

    تقریبا ده تا دوازده روز بعد تحقیقات.
    مصاحبه سخت نبود بر میگرده به اطلاعات عمومیت.جو دوستانه بود.گفتن مصاحبه دلیل بر رد شدن شما نیس.حتی ممکنه مصاحبه رو ضعیف باشی ولی بعد اینکه سرکار رفتی دوباره ازت مصاحبه کنن.پس زیاد نگران نباشین.فقط تو تحقیقات نباید مشکلی داشته باشین.


 4. حسینی

  با سلام
  ب من امروز از کارگزینی استان خراسان رضوی زنگ زدن ک برای ادامه ی مراحل استخدامی (آزمایشات پزشکی و گرفتن نامه های استعلام ) برم دادگستری استان …
  ی سوال دارم لطفأ اگه اطلاعی دوستان دارن پاسخش رو بدین
  من acdl 2 رو دارم و برای acdl1 هم اقدام کردم بگیرم .کسی اطلاع داره آیا ارائه ی مدرک کافی هست یا خودشونم امتحان میگیرن بعد ارائه مدرک … کلأ چقد سخت میگیرن برای acdl

  پاسخ دادن


  • رزا

   ان شاءالله موفق باشید.
   ماشاالله روند کاراتون خیلی خوب داره پیش میره فکر کنم.
   فکر کنم زرنگ باشید یک هفته ای جواب پزشکیهاتون آماده بشه
   مدرک icdl هم اونطور که صفحات قبل گفتن باید خودشون معرفی کنن احتمالا سه تا مهارت رو آزمون میدید.اما جواب پزشکی هاتون آمادهبشه حکم انشاییتون میخوره.و بعد از جواب آزمون هاتون حکم ریالی که درواقع حقوقتونه

   پاسخ دادن


 5. علي

  با سلام . پس ار اعلام نتیجه گزینش ، از کارگزینی تماس گرفتند برای تکمیل مدارک که رفیتم اصل گواهی سوپیشینه رو دادیم روخوانی قرآن انجام شد – بعد کلاس کامپیوتر که معرفی میکنن موسسه فنی که خودشون گواهی رو میفرستند – پزشکی قانونی شامل تست الکل و مواد مخدر و روانپزشک که پاسخ همه اینا رو باید بدی کارگزینی – و تعهد ده ساله هم باید به دفتر خانه برید و تعهد رو امضا و به کارگزینی بدید . فقط پاسخ گواهی کامپیوتر طول میکشه حدود ده روز پس از آن منتظر صدور حکم .

  پاسخ دادن


 6. خوزستان معدل 12

  سلام به متقاضی راستی رفتی کارگزینی اهواز نپرسیدی جریان معدل کسریها چی شد فک کنم خانم سلطانی مسولش هست بپرسی بینم امیدی هست بابا ای معدل چیه ک اگه دو نمره یارو کم باشه دیگه اداره پیشرفت نمیکنه اگه کم نباشه دیگه همه چی درسته مستاجر و یک بچه و بیکار انصافه بخاطر معدل

  پاسخ دادن

 7. مجيدازتبريز

  سلام بعضی ازاستان ها توهمون سال٩٢که توازمون ق قضائیه شرکت کردن توهمون سال٩٢رفتندسرکارمثل شهرخودم تبریزولی توبعضی استانها امتحان واسشون بودولی هیچ نیرویی برداشته نشدحتی قبلا اعتراض هم شده بودکه مسولین درحاشیه خبراستخدام ۵هزارنیروی ق قضائیه گفته بودندبه فکراین استان هاهم خواهیم حلا اگه کسی ازتبریزونمیدونم اصفهان و…خبرازجذب این ۵هزارنیروخبرموثق داره یاکارمندق قضائیه هستش بیادخواهشایه خبربده

  پاسخ دادن


دیدگاه خود را بیان کن

 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.
مدیریت وب‌سایت «ای-استخدام» از شما کاربران عزیز خواهشمند است با مشارکت و پاسخ‌گویی به سوالات و مشکلات سایر کاربران، ما را در هرچه بهتر شدن کیفیت پاسخ‌گویی یاری رسانید.