استخدام قوه قضاییه (کلیه اخبار + تجربیان کاربران)

امروز ۳۶۳۴۷ نظر

استخدام قوه قضاییه

برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات در آزمون استخدامی سازمان قوه قضاییه اینجا کلیک کنید

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

فهرست آخرین اطلاعیه ها و  اخبار استخدامی قوه قضاییه موجود در این صفحه :


جذب ۱۰۰ قاضی بومی در استان کرمان

۲ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : رئیس کل دادگستری استان کرمان از کمبود کادر قضایی در استان کرمان به علت افزایش واحدهای قضایی و رشد مراجعه به دستگاه قضایی در این استان خبرداد و گفت: ۱۰۰ قاضی بومی در استان کرمان جذب می‌شوند.


کمبود قضات مشاور در محاکم خانواده

۵ روز قبل

خبرگزاری میزان: پوریانی گفت: تاکنون موجبات حضور قاضی مشاور در اکثریت قریب به اتفاق شعب دادگاه‌ها فراهم نشده و توجه به این موضوع بطور قطع می‌تواند در کیفیت رسیدگی و سوق دادن زوجین به صلح و سازش موثر باشد.


کمبود قاضی اجرای صحیح آیین دادرسی جدید را با مشکل مواجه کرده است

۸ روز قبل

خبرگزاری فارس: نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس با بیان اینکه اشکالات موجود در حدی نیست که شاکله قانون را تغییر دهد، گفت: البته من اصلاح قانون را نیاز می‌دانم.


شرایط و نحوه جذب داوطلبان حوزوی برای تصدی منصب قضاء در سال ۱۳۹۵ اعلام شد

۱۰ روز قبل ۵ نظر

کلیه داوطلبان حوزوی تصدی منصب قضاء از روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۵/۰۶/۰۱ لغایت جمعه مورخ ۱۳۹۵/۰۶/۱۲ می توانند با مراجعه به …


ضرورت جذب سالانه هزار قاضی ازسوی قوه قضاییه

۱۲ روز قبل

خبرگزاری خانه ملت : رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با بیان اینکه سالانه هزارنفر قاضی باید به سیستم قوه قضایه افزوده شود، گفت: دولت پیشنهاد افزایش سالانه ۵۰۰ قاضی را در لایحه برنامه ششم داده است.

زمان اعلام نتایج آزمون قضاوت ویژه مناطق محروم اعلام شد

۵۱ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : به اطلاع عموم داوطلبان آزمون قضاوت ویژه مناطق محروم کشور سال ۱۳۹۵ می‌رساند، کارنامه آزمون مزبور از تاریخ ۱۳۹۵/۰۵/۱۰ در سایت دادگستری استان مربوط قابل رویت خواهد بود.


کمبود کادر شدید قضایی در کرمان

۵۷ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری تسنیم: معاون قضایی استان دادگستری استان کرمان با اشاره به فعالیت ۱۱ شعبه تجدید نظر گفت: در سال جدید دو شعبه جدید راه‌اندازی و به ۱۳ شعبه تجدید نظر در استان کرمان رسیده‌ایم.


نخبگان دانشگاه های کشور برای امر قضاوت جذب میشوند

۵۸ روز قبل

خبرگزاری میزان: به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، گفت‌وگوی تلویزیونی آیت الله آملی لاریجانی در پنجمین روز از هفته قوه قضاییه از طریق شبکه یک سیما پخش شد.


دست قوه قضاییه برای استخدام کارمند معمولی بسته است

۵۸ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: رئیس قوه قضائیه با اشاره به قانون جرم سیاسی گفت: این قانون خلاء هایی دارد و مجلس و دولت باید دست به دست هم بدهند تا قوانین با میزان و معیار دقیق نوشته شوند تا در مقام اجرا با مشکل مواجه نشویم.


دولت و مجلس اجازه استخدام تعدادی قاضی را در برنامه ششم بدهند

۶۱ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان: اژه ای گفت: ما از دولت و مجلس تقاضا داریم همان طور که اجازه داده‌اند ما در برنامه پنجم توسعه در طول پنج سال ۴ هزار قاضی استخدام کنیم باز به ما اجازه دهند که حداقل در برنامه ششم هم تعدادی قاضی و متناسب با قاضی‌ها، کارمند نیز استخدام کنیم. اگر این کار را انجام ندهیم قطعا موجب نارضایتی مردم خواهیم شد
بسیاری از مشکلات قوه قضاییه به کمبود نیروی انسانی و بودجه مربوط است

۶۵ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: رییس قوه قضاییه گفتار، روش و منش مقام معظم رهبری در مواجهه مقتدرانه، عزتمندانه و حکیمانه با نظام سلطه را الگویی عملی برای همه مسئولان اعلام کرد و گفت: استقلال، امنیت و پیشرفت کشور حول محور ولایت فقیه است و مسئولان نباید به گونه ای سخن بگویند که بوی مخالفت و دوقطبی بودن از آن استشمام شود.


زنجان کمبود قاضی ندارد

۶۵ روز قبل

خبرگزاری فارس : معاون دادگستری استان زنجان با اشاره به اینکه در زمینه قضات هم‌اکنون کمبود نیرو وجود ندارد، گفت: در بخش کارمندی و چارت تشکیلاتی ۲۰ درصد کمبود نیرو داریم که در دو سال آینده جذب خواهند شد.اعلام نتایج مصاحبه علمی داوطلبان جذب عمومی ۱۳۹۴ – نوبت سوم

۷۲ روز قبل

پایگاه اطلاع رسانی معاونت منابع انسانی: نتایج مصاحبه علمی داوطلبان دانشگاهی که از تاریخ ۹۵/۰۳/۰۱ لغایت ۹۵/۰۳/۱۶ در آزمون مزبور شرکت کرده‌اند، اعلام شد.۳۰۰ قاضی جذب دادگستری استان تهران می‌شود

۸۰ روز قبل

خبرگزاری فارس : رئیس قوه قضاییه در بخش بعدی سخنانش به بازدید اخیر خود و مسئولان عالی قضایی از دادگستری استان تهران و سازمان های تابعه اشاره کرد


ضرورت جذب ۴ هزار قاضی جدید در کشور

۸۶ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری تسنیم : رئیس قوه قضائیه با اشاره به موافقت دولت برای جذب ۴ هزار قاضی در طول برنامه ششم توسعه گفت: متأسفانه به رغم موافقت دولت، مجلس جذب ۸۰۰ قاضی در هر سال را به ۵۰۰ قاضی کاهش داده است.اعلام نتایج مصاحبه علمی داوطلبان جذب عمومی سال ۱۳۹۴ در نوبت اول

۱۰۶ روز قبل

پایگاه اطلاع رسانی معاونت منابع انسانی قوه قضاییه: نتایج مصاحبه علمی داوطلبان دانشگاهی که از تاریخ ۱۳۹۵/۰۲/۰۱ لغایت ۱۳۹۵/۰۲/۱۳ در آزمون مزبور شرکت کرده‌اند، اعلام شد.


جذب ۲۵۰ قاضی برای استان تهران طی ۲ سال گذشته

۱۰۹ روز قبل

خبرگزاری فارس: رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: امروز که در آغازین روزهای سومین سال شروع خدمت بنده است ۱۶ ساختمان علیرغم وضعیت سخت و بد مالی در شهر تهران در حال احداث است.


نیاز به حدود ۳۰ هزار نیروی انسانی افزون بر نیروهای جدید

۱۰۹ روز قبل

خبرگزاری میزان: حجت الاسلام و المسلمین امینی پیوند مجلس و قوه قضائیه را در مسئله قانون و نظارت دانست و گفت: افزایش استاندارد سیستم قانونگذاری از مطالبات قوه قضاییه بوده که نیازمند تعامل جدی دو قوه است.


آیین نامه شیوه اجرای قرارهای نظارت و تامین قضایی ابلاغ شد

۱۳۵ روز قبل

خبرگزاری مهر : آیت الله آملی لاریجانی «آیین نامه شیوه اجرای قرارهای نظارت و تامین قضایی» را ابلاغ کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر، متن کامل این آیین نامه به شرح ذیل است: در اجرای ماده ۲۵۲ قانون آیین دادرسی کیفری، ‌مصوب ۱۳۹۲ و اصلاحـیه آن و بنا به پیشــنهاد وزیر دادگستری، “آیین نامه شیوه اجرای قرارهای نظارت و تامین قضایی” به شرح مواد آتی است.


۱۰۸۸ نفر به تعداد قضات اضافه شد

۱۳۶ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : سخنگوی قوه قضاییه با اشاره به مشکلات دستگاه قضایی در سال ۹۴ گفت: دستگاه قضایی در سال ۹۴ به لحاظ بودجه به شدت در مضیقه بود که البته این مشکل بسیاری از دستگاه ها در سال ۹۴ بود که البته چک مربوط به بودجه صادر شده اما اگر تا ۲۵ فروردین ماه پرداخت نشود به آن رسیدگی می‌شود.


اطلاعیه اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی(فنی) قوه قضائیه

۱۳۷ روز قبل ۲ نظر

اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی(فنی) قوه قضائیه بدین وسیله به اطلاع دعوت شدگان به مصاحبه آزمون جذب مترجم رسمی قوه قضائیه در سال ۱۳۹۴ می رساند که مصاحبه تخصصی از تاریخ ۱۳۹۵/۳/۱ در محل اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی آغاز می گردد. متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص نحوه ارائه مدارک مورد نیاز و چگونگی برگزاری مصاحبه به سایت www.ekfam.ir مراجعه نمایند.


اعلام جزئیات برگزاری مصاحبه علمی جذب اختصاصی منصب قضا سال ۹۵

۱۴۲ روز قبل

خبرگزاری میزان : پیرو اتمام مهلت ثبت ­نام در سامانه جذب اختصاصی منصب قضا، جزئیات برگزاری مصاحبه علمی متقاضیان اعلام شد.
جزئیات برگزاری مصاحبه علمی جذب اختصاصی منصب قضا در سال ۱۳۹۵ اعلام شدبه گزارش خبرنگار حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، معاونت منابع انسانی قوه قضائیه پیرو اتمام مهلت ثبت ­نام در سامانه جذب اختصاصی منصب قضا، جزئیات برگزاری مصاحبه علمی متقاضیان شامل زمان و مکان برگزاری مصاحبه علمی، مدارک مورد نیاز در روز مصاحبه علمی و مواد امتحانی را اعلام کرد.


ویژگی‌های لایحه جامع اداری و استخدامی

۱۶۲ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: ماهیت وظایف و مسولیت های قانونی قوه قضاییه متفاوت از سایر قوای کشور بوده و انجام این وظایف، مستلزم استقلال سازمانی و اداری و استخدامی است.


آرشیو اخبار استخدامی قوه قضاییه

۱۶۷ روز قبل

جذب ۴ هزار قاضی در برنامه پنجم توسعه/گشایش در بودجه قوه قضائیه (خبرگزاری مهر)
بیش از ۱۱۰ کار آموز قضایی تا پایان جذب دستگاه قضا می شوند(خبرگزاری میزان)
اختصاص ۲۰ درصد استخدامی های قوه قضاییه به شوراهای حل اختلاف (باشگاه خبرنگاران جوان)36,347 نظر برای «استخدام قوه قضاییه (کلیه اخبار + تجربیان کاربران)»


 1. به مهدی

  سلام دوست عزیز
  این دو ماهی که میفرمایی در صورتی هستش که پرونده توسط کارگزینی فرستاده بشه در حالیکه من خودم پرونده خودمو بردم تهران و چند مرحلش پیش خودم رد شد رفت بعدش گفتن بسلامت فکر کنمکمتر از دو هفته طول بکشه اونم اگه زیاد طول بکشه

  پاسخ دادن 2. به دوستان

  سلام منی که خودم پروندمو برده بودم برای ابلاغ انشائی چقدر طول میکشه که ابلاغمو بفرستن؟؟
  چون تهران که بودم بعد از طی مراحلی به من گفتن خوش اومدی وابلاغ رو سیستمی میفرستن
  کسی میدونه چقد طول مسیکشه تا ابلاغ امضا و فرستاده بشه؟

  پاسخ دادن
 3. شایان

  سلام دوستان من امروز مصاحبه گزینش داشتم بعد از تمام شون مصاحبه مصاحبه گر بهم گفت قبولی ولی ته دلمو خالی کرد چون گفت قوه ماشین نویس شدیدا نیاز داره وتورو احتمالا بفرستن اون قسمت. الان موندم

  پاسخ دادن

   • مهدی

    یسری فرم اونجا پرمیکنید. مدارک یسری میگیرن. بعد نامه میدن معرفی میکنن به پزشکیقانونی، پلیس بعلاوه10 برای عدم سوپیشینه، نامه میدن ب دانشگاه برای تایید مدرک و برای اقایون نامه میزنن برای کارت خدمت. حواب اینا بیاد مرحله استعلامها را گذروندین. میمونه مدرک کامپیوتر و آزمونش و تعهدمحضری و احیانا ازمون قرایت قرآن  • مهدی

   من شهرستان اقدام کردم قبلا توضیح دادم البته
   با مراجعه به پزشکی قانونی(از معرفی نامه کپی بگیرید ازتون میخوان عکس هم همراه داشته باش 6 تا لازم شد 2 تا برای نامه و 4 تا برای پرونده و نامه های معرفی به آزمایشگاه)
   به پذیرش مراجعه میکنی فیش 40 هزارتومنی واریز میکنی(برای ما نقدی بود فقط) با مدارک مراجعه میکنی به پذیرش(نوبت میگیری)
   بعد منتظر میشی صدات میکنن میری پیش دکتر
   دکتر نگاهی به معرفی نامه میندازه و بهت چند تا کاغذ میده(نامه) که اقدام کنی
   – تست اعتیاد
   – تست الکل
   – آزمایش خون کامل
   میری قسمت آزمایشگاه مبلغ 92 هزارتومن جدا و 30 هزار جدا داد گفت واریز کنم برای آزمایش هم گفتن برو آزمایشگاه های بیرون انجام بده جوابش را بیار
   آزمایشگاه مراجعه کردم مبلغ 203 هزارتومن هزینه اش شد(خصوصی) بعد ده روز جوابش اومد بردم پزشکی قانونی دکتر دید همه چی اوکی امضا کرد و نامه معرفی را برای اداره کل خودشون پست کردن 5500 بابت پست گرفتن.

   پاسخ دادن


 4. به منتظر مصاحبه

  سلام
  خدمت شما خواهر عی عر کنم خیلی و بیش از حد استرس داری زیاد نگران نباش فقط خودت باش…
  اگه چادر نپوشی و یهویی چادر بپوشی دلیلشو میپرسن…
  چون توی تحقیقات محلی میپرین و میفهمن و باید راستشو بگید که از کی چادر سر میکنید و جای نگرانی نیست
  اگر مانتویی هستید با مانتوی بلند و با پوشش کامل برید موهاتون اصلا مشخص نباشه هد بزنیدو بدون ارایش…
  اون موقع میپرسن چرا چادری نیستید بگید ان شا الله قصد دارید سرتون بکنید اهل نماز و روزه بوودنتون براشون مشخص بشه ان شا الله قبولید یا علی

  پاسخ دادن


   • مريم

    دلیل تعهد رو گفتن به خاطر مسائل حجابه ولی نمی دونم دقیقا منظورشون به این بود که قبلا چادرسر نمیکردم.ولی من بهش گفتم چادری هستم و حجابم کامله.قبلا هم چادری بودم و حجابم کامل بود ولی مدتی بود سرم نمیکردم وهمسایه ها گفته بودن که چادری نیس.من خودم حدسم اینه که برای چادر بود تعهد.من به گزینش گفتم که من ازخودم مطمئنم وشما تعهد هم میگیری….


  • منتظر

   سلام
   به نظ من خیلی مهمه براشون.حتما روز مصاحبه چادر سر کنید.ولی دروغی نگین که به دلیل عدم صداقت رد بشین.چون حتما از محلتون تحقیق صورت میگیره.میتونید بگین تازه چادری شدید. و حتما ازتون میپرسن از کی و چرا؟

   پاسخ دادن

دیدگاه خود را بیان کن

اگر پاسخی به دیدگاه من ارسال شد من را از طریق ایمیل باخبر کن
 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.
مدیریت وب‌سایت «ای-استخدام» از شما کاربران عزیز خواهشمند است با مشارکت و پاسخ‌گویی به سوالات و مشکلات سایر کاربران، ما را در هرچه بهتر شدن کیفیت پاسخ‌گویی یاری رسانید.