استخدام جمعیت هلال احمر سال ۹۳

۱۴۵ روز قبل

استخدام جمعیت هلال احمر سال ۹۳

برای دریافت اخبار و آگهی استخدام جمعیت هلال احمر در سال ۹۳ در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

توسعه خدمات و زیرساختهای حوزه فناوری، تلاش برای هوشمندسازی و زمینه‌سازی به منظور ارتقای ظرفیتهای بالقوه و بالفعل سرمایه‌های انسانی از اولویت‌های در دست اجراست.
ایلنا: معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر با اشاره به تدوین آئین‌نامه و دستورالعمل‌های جذب و نگهداشت سرمایه‌های انسانی، گفت: آئین‌نامه اداری و استخدامی جمعیت هلال‌احمر به منظور جذب و نگهداشت نیروهای انسانی در دست تدوین است.
به گزارش ایلنا، “محمد کاخکی” در همایش معاونین توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر افزود: توسعه خدمات و زیرساختهای حوزه فناوری، تلاش برای هوشمندسازی و زمینه‌سازی به منظور ارتقای ظرفیتهای بالقوه و بالفعل سرمایه‌های انسانی از اولویت‌های در دست اجراست.
وی با اشاره به اینکه مهارت و دانشی که در نیروهای انسانی وجود دارد، بسیاری از مواقع مورد غفلت قرار می‌گیرد، افزود: ما معمولا کمتر از این سرمایه‌ها استفاده می‌کنیم در حالی که همین سرمایه‌ها در صورت استفاده صحیح، تبدیل به سرمایه ملموس خواهند شد.
معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر همچنین با بیان اینکه یکی از اصلیترین ماموریت‌ها احصا و شناسایی منابع و دارایی‌های جمعیت است، اظهار کرد: برای ماموریتهای ما در حوزه پشتیبانی رویکردهایی مدنظر است که آینده‌نگری یکی از آن‌ها است.
کاخکی برنامه‌محوری در ماموریت‌ها را از دیگر رویکرد‌ها عنوان داشت و اظهار کرد: کیفیت‌گرایی و پرهیز از توسعه کمی فعالیت‌ها از دیگر مواردی است که باید به آن‌ها توجه کرد؛ چراکه اگر فقط به توسعه کمی در این بخش توجه کنیم، خسارات بسیاری متوجه ما خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه سلامت و انضباط مالی از دیگر رویکردهای معاونت پشتیبانی است که باید مورد توجه قرار گیرد، تاکید کرد: به علاوه باید حل مسائل و مشکلات را ارتقا داد؛ ما به شکل روزمره در حوزه‌های مختلف با مسائل و مشکلات بسیاری رو‌برو هستیم و ارتقای این مهم کمک بزرگی به ما خواهد کرد.
معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر گفت: تسهیل‌گری از دیگر مواردی است که از وظایف اصلی ما محسوب می‌شود و از سوی دیگر شفافیت و پاسخگویی هم در جایگاه خود اهمیت بسیاری دارد. اگر در فضای تاریک و ابهام خدمات خود را ارائه دهیم چندان که باید موثر نخواهد بود چراکه ماهیت فعالیتهای مرتبط با امور مادی این است که همواره ظن و گمان را به همراه خود دارد و لذا با شفافیت و پاسخگویی باید قبل از اینکه در معرض سوءظن قرار گیریم پیشگیری کرده و پاسخگو باشیم.
وی تاکید کرد: در این زمینه تقویت و توسعه رفاه ضابطه‌مند و سیستمی کردن خدمات با مشارکت همه پرسنل و شناسایی و پاسخگویی به نیاز‌ها از اهمیت بسیاری برخوردار است.


استخدام جمعیت هلال احمر سال ۹۱

اخبار ۱۴ آذر ۹۱:

ˈامیرحسین آزادی وفاˈ روز شنبه در حاشیه آیین تودیع و معارفه مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا در یاسوج افزود: این استخدام با برگزاری آزمونی دو مرحله ای انجام می شود که مرحله اول این آزمون روز جمعه ۱۷ آذر ۹۱ و مرحله دوم آن نیز دی ماه امسال برگزار خواهد شد.
وی بیان کرد: اولویت شرکت در این آزمون با آن عده از امدادگران جمعیت هلال احمر استان های کشور است که بیش از ۱۵ روز در پایگاه های امداد و نجات جاده ای اقامت دائم داشته و به آسیب دیدگان ناشی از سوانح کمک رسانی کرده باشند.
آزادی وفا بدون اشاره به آمار و اعتبار هزینه شده، اظهار کرد: اولویت برنامه های جمعیت هلال احمر کشور در سال ۹۱ تکمیل و افتتاح پروژه های نیمه تمام در ۳۱ استان است.
وی عنوان کرد: در این زمینه تاکنون هیچگونه اعتباری بین جمعیت هلال احمر ۳۱ استان کشور توزیع نشده که این امر بزودی و پس از سیر مراحل قانونی انجام خواهد شد.

رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با تاکید بر اینکه جذب نیروی امدادگر در این جمعیت در سال جاری در ۳ مرحله انجام خواهد شد،گفت،جمعیت هلال احمر در سال جاری در مجموع یک هزار نیرو استخدام مینماید که در مرحله اول،۲۵۰ نفر از طریق برگزاری آزمون جذب میشوند.

مظفر با اعلام اینکه فراخوان ثبت نامی داوطلبان در تیر ۹۱ منتشر شد،افزود،حدود سه هزار نفر موفق به ثبت نام شدند که آزمون مربوطه اواخر آبان یا هفته اول آذر ۹۱ برگزار میشود.

سوالات عمومی آزمون:

کمک های اولیه،اساس نامه جمعیت،تاریخچه صلیب سرخ و هلال احمر،پایه داوطلبی

سوالات تخصصی:

متناسب با شغل مورد تقاضای داوطلب بر اساس مباحث مرتبط با امداد و نجات در جاده،کوهستان،دریایی و ساحل و آنست

حد نصاب از آزمون،کسب حداقل ۶۰ درصد امتیاز سوالات کتبی و ۶۰ درصد امتیاز مدارک تخصصی می باشد.این دسته از داوطلبان برای مصاحبه عملی و سنجش توانایی تخصصی و عملیاتی به سازمان امداد و نجات معرفی میشوند.

مظفر در ادامه افزود:افراد از دیپلم به بالا استخدام میشوند،اما اولویت جذب با لیسانس به بالا می باشد.همچنین افراد پذیرفته شده ملزم به سپردن تعهد محضری به مدت ده سال خدمت در محل جغرافیایی پایگاه می باشند و همچنین در صورتی که پس از پذیرفته شدن در آزمون،خواهان تغییر محل جغرافیایی خدمت خود باشند،قرارداد آنها لغو میشود.

جیب :: سیستم حسابداری شخصی

142 نظر برای «استخدام جمعیت هلال احمر سال ۹۳»

 1. هدیه عطابخشی کاشی

  با سلام خدمت همکاران محترم با توجه به اینکه رشته ام روانشناسی بالینی است ویکسال است طرحم را درشبکه بهداشت می گذرانمبرای استخدام نیاز به کار دارم

  پاسخ دادن

 2. س.ش

  سلام من دارای مدرک لیسانس مهندسی عمران هستم.و دارای دو سال سابقه کار در پروزه مسکن مهر هستم در حال حاضر بیکار و جویای کار می باشم.

  پاسخ دادن


 3. س-ح

  سلام. فارغ التحصیل کارشناسی رشته جغرافیای شهری هستم و 1 ساله بیکارم دارای مدرک GIS و GPS و ICDL و دوره های هلال احمر دوره 50 ساعته کمکهای اولیه سال 1380 و دوره 45 ساعته پایه داوطلبی و 105 ساعته و 80 ساعته امداد و نجات و دوره پیش بیمارستانی و دوره کمکهای اولیه و فوریتهای پزشکی و جویای کارم ممنون میشم آزمون 92 هاال احمر قسمت اداری استخدامی شرکت کنم و رشته جغرافیا تو استخدامی باشد . با تشکر.

  پاسخ دادن


 4. امیرحسین

  من مدارک غواصی تا دوره Rescue Diver , Emergancy First Response و Children Care از موسسه PADI دارم . 2 تا سوال داشتم .
  اول اینکه واسه امداد و نجات دریایی امکان ثبت نام دارم یا نه ؟
  و دوم اینکه محل کار مربوط به کدام استام و یا شهر میشه ؟
  مرسی

  پاسخ دادن


 5. محسن ازالیگودرز

  سلام :من عضو داوطلبی امداد هلال احمر وچندمدرک هم اخذ کردم.مثل 40ساعته مهارت های امدادی_100ساعته و80ساعته امدادونجات راهم دارم . ممنون میشم تاریخ استخدامیای جدید را برام بفرستید

  پاسخ دادن 6. محمد

  کارشناسی مدیریت صنعتی هستم وعضو داوطلبی امداد هلال احمر وچند مدرک هم اخذ کردم.مثل 35ساعته-45ساعته-105ساعته امدادو نجات راهم دارم.ممنون میشم تاریخ استخدامیای جدید را برام بفرستید

  پاسخ دادن


دیدگاه خود را بیان کن

 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.