استخدام جمعیت هلال احمر سال ۹۴ (انتشار فراخوان استخدامی)

۳۶ روز قبل ۷۵ نظر

استخدام جمعیت هلال احمر سال ۹۴

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در سال ۹۳ در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

خبر ۱۳ شهریور ۹۴ – انتشار فراخوان استخدامی هلال احمر در پاییز

خبرگزاری ایسنا : رئیس جمعیت هلال احمر با بیان اینکه دیگر استخدام موردی در جمعیت هلال احمر نخواهیم داشت، تاکید کرد: از این پس همه استخدام ها بر اساس ضوابط و سوابق کارکنان صورت خواهد گرفت و تا دو ماه آینده نیز فراخوانی برای تامین نیروهای مورد نیاز با برگزاری آزمون خواهیم داشت.
به گزارش سرویس اجتماعی ایسنا، دکتر سید امیر محسن ضیائی در پنجمین جلسه سومین دوره مجمع عمومی جمعیت هلال احمر با اشاره به نزدیک بودن به انتخابات مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: اگر بوی مسائل سیاسی از جمعیت استشمام شود، دیگر این جمعیت مردمی نخواهد بود، لذا باید توجه داشت که به هیچ وجه از نماد، نام و امکانات هلال احمر برای انتخابات استفاده نشود.
وی، افزود: هرگونه استفاده سیاسی از امکانات جمعیت هلال احمر، اشکال شرعی، قانونی و حقوقی خواهد داشت و در مجموع هلال احمر نباید له و یا علیه کسی فعالیت کند.
ضیائی با تاکید بر ضرورت تقویت ارتباط میان صف و ستاد، گفت: بر این اساس از مدیران ستادی درخواست شد تا حداقل سالی دو بار در هر استان حاضر شده و هم اکنون نیز جلساتی در ستاد هلال احمر با استان ها برگزار می شود، تا از این طریق مسائل و مشکلات استان ها از نزدیک بررسی و برطرف شود.
رئیس جمعیت هلال احمر، با تاکید بر ضرورت واگذاری اختیارات قابل تفویض به استان ها، اظهار کرد: معتقدیم که باید علاوه بر حفظ یکپارچگی و تمرکز مدیریتی خود در کشور به مدیران عامل هم اختیارات لازم را بدهیم تا بتوانند امورات خود را هر چه بهتر در استان ها پیش ببرند.
وی با اشاره به اینکه باید برای افزایش درآمدهای داخلی اهتمام داشت، افزود: با توجه به شرایط کشور و مشکلاتی که در جذب درآمدهای پایدار خود داریم باید راهکارهایی چون افزایش بهره وری و صرفه جویی را سرلوحه کارهای خود قرار دهیم.
ضرورت تعامل با نمایندگان مجلس و گروه های مرجع اجتماعی در استان ها
ضیائی خطاب به اعضای مجمع عمومی جمعیت هلال احمر، تاکید کرد: تعامل با نمایندگان مجلس از اهمیت بسیاری برخوردار است، لذا همواره به استان ها در این مورد و همچنین در زمینه حفظ ارتباط گروه های مرجع اجتماعی در استان ها، همچون روحانیون، ائمه جماعات، اساتید دانشگاه و سایر گروه های اجتماعی به منظور پیشبرد برنامه ها و جلب حمایت ها و کمک های مردمی تاکید کرده ایم.
وی همچنین با اشاره به اهمیت رواج وقف، هبه و نذورات در جمعیت هلال احمر، اظهار کرد: همچنین باید در زمینه موقوفات و کمک های مردمی شفاف عمل کنیم و به خیران و واقفین نشان دهیم که عمل خیر آنها، در چه زمینه ای مورد بهره برداری قرار گرفته است، علاوه بر آن باید موقوفات را با توجه به نیت واقفین و با همکاری و هماهنگی دفاتر نمایندگی ولی فقیه در استان ها، تبدیل به احسن کنیم.
شارژ انبارهای امدادی هلال احمر در حال انجام است
رئیس جمعیت هلال احمر، با اشاره به اینکه بر اساس مجوز شورای عالی برای شارژ انبارهای امدادی اقدام کرده ایم، گفت: هم اکنون این کار در حال انجام است و به زودی همه انبارها با توجه به استانداردها تجهیز خواهد شد، به علاوه تکمیل ناوگان هوایی جمعیت هلال احمر نیز در دستور کار قرار دارد تا بتوانیم هدف هر استان یک بالگرد را محقق کنیم.
وی، با بیان اینکه دیگر استخدام موردی در جمعیت هلال احمر نخواهیم داشت، تاکید کرد: از این پس همه استخدام ها بر اساس ضوابط و سوابق کارکنان صورت خواهد گرفت و تا دو ماه آینده نیز فراخوانی برای تامین نیروهای مورد نیاز با برگزاری آزمون خواهیم داشت.
ضیائی، با اشاره به اصلاح آئین نامه انتخابات در هلال احمر، عنوان کرد: این مهم در مرحله تصویب نهایی مجمع قرار دارد و یکی از وجوه تمایز آن تقارن آراء و عقاید در اصلاح آئین نامه میان شورای عالی و مجمع عمومی جمعیت هلال احمر بوده است.


خبر ۱ شهریور ۹۴ – خدمات‌رسانی ۴۵۰ پایگاه امداد و نجات هلال احمر در کشور / استخدام از پایگاه‌ها و شعب هلال احمر

خبرگزاری فارس : به گزارش خبرگزاری فارس از تویسرکان، صبح امروز علی‌اصغر احمدی، دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور با همراهی محمد‌مهدی مفتح، نماینده مردم تویسرکان در مجلس، بهروز کارخانه‌ای مدیرعامل جمعیت هلال احمر همدان، یحیی خورشیدخانی معاون فرماندار، رحمت‌الله الوندی رئیس جمعیت هلال احمر تویسرکان و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی از طرح‌های هلال احمر این شهرستان بازدید کردند.
دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور پس از بازدید از مرکز جمعیت هلال احمر تویسرکان با اشاره به اینکه شهرستان تویسرکان دارای آب و هوای مطلوبی است، گفت: تلاش و دلسوزی برای توسعه و تقویت مسائل فرهنگی همکاران ما در جمعیت هلال احمر تویسرکان قابل تقدیر است.
علی‌اکبر احمدی با اشاره به احداث مجتمع فرهنگی ـ  ورزشی برای جوانان هلال احمر تویسرکان، ادامه داد: اعتبارات این پروژه از منابع شورای برنامه‌ریزی استان و هلال احمر تأمین شده و روند اجرای آن پیشرفت بسیار خوبی دارد.
وی با اشاره به ساختمان قدیمی هلال احمر گفت: پس از مطالعه و طراحی و بازسازی شده، حفظ ساختمان قدیمی این نهاد به عنوان یک مرکز تاریخی قابل تقدیر است.
دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور به ساخت پایگاه امداد و نجات ورودی شهر تویسرکان از محل اعتبارات استانی و داخلی جمعیت هلال احمر اشاره کرد و ادامه داد: این پروژه ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که امیدواریم امسال به نتیجه برسد.
وی با اشاره به اینکه در مسیر بین تویسرکان و کنگاور نیازمند ایجاد یک پایگاه امداد و نجات هستیم، خاطرنشان کرد: از یک محل برای اجرای این طرح بازدید شده که به لحاظ فنی سازمان امداد و نجات هلال احمر باید آن را بررسی و جانمایی کند.
احمدی تعداد پایگاه‌های امداد و نجات جاده‌ای را بالغ بر ۴۵۰ پایگاه برشمرد و بیان کرد: پایگاه‌های ما عمدتاً در ایام خاص با حداکثر توان خود به مردم خدمت‌رسانی می‌کنند.
وی به برنامه جمعیت هلال احمر در برنامه ششم توسعه اشاره کرد و افزود: توجه به جایگاه هلال احمر و تدوین یک برنامه برای این جمعیت بر اساس استانداردهای جهانی با بررسی نیازمندی‌های پایگاهی را در برنامه ششم در دستور کار داریم.
دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور ادامه داد: ما در دنیا به خاطر روحیه خوب و بشردوستانه مردم شریف ایران در حوزه داوطلبانه، مقام نخست را داریم.
وی با اشاره به اینکه بالغ بر ۲ میلیون داوطلب، امدادگر و نجاتگر در کشور وجود دارد گفت: این تعداد داوطلب جمعیت هلال احمر خود در دنیا بی‌نظیر است.
احمدی تاکید کرد: هلال احمر در راستای برنامه‌های جهانی سازمان جوانان امداد و نجات، کمک داوطلبانه به امر بهداشت و درمان، توانمندی‌سازی حوزه‌های فرهنگی، تعمیق و گسترش فرهنگ وقف فعالیت دارد.
وی با اشاره به مشارکت هلال احمر در حوادثی که در دنیا رخ می‌د‌هد گفت: کمک به آسیب‌دیدگان در عراق، یمن، سوریه جزو استراتژی انسان دوستانه هلال احمر است.
در پایان این گفت‌وگو دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور در پاسخ به سئوال نماینده فعالان این نهاد مبنی بر استخدام داوطلبانه هلال احمر، قاعده استخدام را آزمون و اعتبار دانست و گفت: براساس تصمیم اخذ شده استخدام جمعیت هلال احمر در آینده صرفاً از پایگاه‌ها و شعب خواهد بود.


خبر ۲۷ اردیبهشت ۹۴ – حمایت مجلس از اختصاص سهمیه استخدام برای داوطلبان ممتاز

نماینده زاهدان و عضو فراکسیون هلال احمر با تاکید بر اینکه در صورت اختصاص سهمیه استخدام برای داوطلبان ممتاز هلال احمر، کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از این طرح استقبال خواهد کرد، اظهارکرد: جمعیت هلال احمر در زمینه ارتوپدی و ارتز و پروتز تجربه فراوان دارد و امیدواریم مراکز تخصصی ارتوپدی و پروتز در مناطق محروم و کم برخوردار نیز دایر شود.
در دیدار صمیمانه اعضای فراکسیون هلال احمر با رئیس و دبیر کل جمعیت هلال احمر،  ناصر کاشانی، نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی ضمن گرامیداشت هفته هلال احمر، گفت: مباحث موجود در هلال احمر بسیار جدی و مهم است، چرا که کشور ما یک کشور بحران خیز و حادثه خیز است و عوامل جمعیت هلال احم همواره باید آماده باشند.
وی توجه به آموزش و نیروهای داوطلب جمعیت هلال احمر را بسیار ضروری دانست و تصریح کرد: باید داوطلبان و نیروهای هلال احمر آموزش دیده و متخصص باشند تا در زمان مواجهه با سوانح و حوادث از نیروهای زبده و متخصص برای خدمات رسانی بهره‌مند باشیم.
کاشانی افزود: این آموزش ها با همکاری سازمان ها، ارگان ها و موسسات آموزشی امکان پذیر است  و هرچقدر آموزش ها بیشتر باشد، نتایج خوب و مثبتی را به دنبال خواهد داشت.
وی در مورد استخدام داوطلبان جمعیت هلال احمر در این جمعیت نیز اظهار کرد: در صورت امکان سهمیه ای برای استخدام داوطلبان ممتاز در جمعیت هلال احمر در نظر گرفته شود و در این زمینه نیز کمیسیون اجتماعی مجلس مساعدت‌های لازم را برای تصویب قانون در این خصوص خواهد داشت.
کاشانی با اشاره به اینکه جمعیت هلال احمر در زمینه ارتوپدی و پروتز تجربه فراوان دارد، عنوان کرد: امیدواریم مراکز تخصصی ارتوپدی و پروتز در مناطق محروم و کم برخوردار نیز دایر شود تا مردم بتوانند از خدمات این مراکز بهره ببرند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال احمر، به گفته وی شهر زاهدان نیازمند پایگاه خاص امدادی و تجهیزات نجات است و در این زمینه درخواست می کنیم تا جمعیت هلال احمر هر چه سریعتر نسبت به ایجاد پایگاه امداد ونجات جاده ای اقدامات لازم را انجام دهد.


خبر ۳۱ فروردین ۹۴ –  جذب نیروهای عملیاتی درهلال احمر

رئیس جمعیت هلال احمر گفت:باوجود اینکه سیاست ما انقباضی عمل کردن است اما باید برنامه های مناسب در استان ها برای جذب نیروهای عملیاتی فراهم شود.
به گزارش خبرگزاری آریا، دکتر ضیائی در جلسه شورای معاونین جمعیت هلال احمر افزود: هم اکنون در کشور، پایگاه هایی وجو د دارند که به علت نداشتن نیروی صف تعطیل شده است.
وی گفت: هم اکنون جمعیت هلال احمر هشت هزار نیرو دارد که باید زمینه آموزش تخصصی این افراد مهیا شود که از دبیرکل جمعیت درخواست می شود عملیاتی شدن این موضوع را بررسی کند.
رئیس جمعیت هلال احمر در این جلسه با تقدیر از سازمان جوانان به علت تدوین برنامه های منسجم و هدفمند افزود: برنامه های این سازمان می تواند الگوی خوبی برای سایر مجموعه های جمعیت هلال احمر باشد.
ضیائی با اشاره به ضرورت افزایش اختیارات استان ها در حوزه فعالیتی خود گفت: یکی از کارهای مهم جمعیت جدا کردن وظایف صف و ستاد و دادن اختیارات لازم به استان هاست.
وی در خصوص بحث مدیریت بحران با تاکید بر سه نقش اصلی جمعیت شامل آموزش همگانی، مطالبه گری (آشنایی مردم با حقوق شان) و پاسخگویی به حوادث افزود: هم اکنون بیشترین وظیفه ما بر روی پاسخگویی به حوادث است.
رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه کاهش خطر پذیری و مدیریت بحران نسبت به پاسخگویی به حوادث در جایگاه ویژه ای بین جمعیت های ملی صلیب سرخ و هلال احمر قرار دارد گفت: یک رکن مهم برای شناسایی جمعیت های ملی برتر توان آنها در مدیریت بحران و کاهش خطر پذیری است .
رئیس جمعیت هلال احمر همچنین با تاکید بر استمرار کمک های دارویی و غذایی ایران به ضرورت تسریع در جمع آوری کمک برای مردم یمن اشاره کرد.
دبیرکل جمعیت هلال احمر نیز در این جلسه با اشاره به اینکه هم اکنون فعالیت های بسیاری در زمینه مدیریت بحران در سازمان امداد و نجات انجام می شود گفت: با توجه به وضع موجود و جذب نشدن نیرو می توان به سمت ایجاد یک سازمان مجازی در خصوص یک مدیریت بحران حرکت کنیم.

خبر ۲۰ اسفند ۹۳ – استخدام شرکت های وابسته به هلال احمر بر اساس قانون تجارت
 اردبیل – مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: استخدام شرکت های وابسته به هلال احمر بر اساس قانون تجارت است.
بهرام غیبی در گفتگو با خبرنگار مهر تصریح کرد: برخلاف نظر عموم مردم هلال احمر در استخدام های شرکت های وابسته به خود دخالتی ندارد.
وی افزود: به عنوان مثال از جمله این شرکت ها شرکت «سوها هلال» است که ما با هدف تامین داروهای کمیاب فعالیت آن در استان را خواستار شدیم.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان با یادآوری به کار گیری نیرو در این شرکت اضافه کرد: هلال احمر در این خصوص دخالتی نداشته و بر اساس قوانین تجارت این شرکت حق به کار گیری نیرو با توجه به نیاز و تشخیص خود را دارد.
غیبی اضافه کرد: نمونه دیگر داروخانه هلال احمر است که هر چند به صورت وابسته به این نهاد غیر دولتی است اما در به کار گیری و جذب نیرو به صورت مستقل عمل می کند.
وی با بیان اینکه تمامی شرکت های وابسته به هلال احمر به صورت قانونی نیروهای خود را جذب کرده اند، اضافه کرد: قانونا هلال احمر حق دخالت در جذب نیرو ندارد.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تاکید کرد: هلال احمر صرفا حق برگزاری آزمون و دخالت در جذب نیرو در بدنه کاری خود را دارد و این مهم با نظارت کامل انجام می شود.


خبر ۱۷ اسفند ۹۳ – برنامه ریزی منسجم برای جذب و نگهداشت داوطلبان هلال احمر
رئیس جمعیت هلال احمر، بر بومی سازی آموزش ها و ضرورت کانالیزه شدن برنامه ریزی در حوزه آموزش همگانی تاکید کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر، جلسه شورای معاونین جمعیت هلال احمر با حضور رئیس، روسا و معاونان جمعیت هلال احمر برگزارشد.
در این جلسه دکتر داوود شجاعی زاده رئیس موسسه آموزش عالی هلال و فرح ناز رافع رئیس سازمان داوطلبان گزارشی از فعالیت های مجموعه خود ارائه دادند.
بنابراین گزارش دکتر سید امیرمحسن ضیائی رئیس جمعیت هلال احمر، در این جلسه با تاکید بر اینکه آموزش همگانی یکی از موضوعات مبنایی در جمعیت هلال احمر است افزود: طبق قانون یکی از وظایف جمعیت هلال احمر توسعه آموزش های همگانی است و جزو ماموریت های اساسی ما نیز محسوب می شود.
هدف گذاری برای گسترش آموزش های همگانی باید سنین پایین شروع شود
رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه آموزش یک فن است و کسی که می خواهد آموزش دهد باید خودش به تمامی اصول آموزش مسلط باشد، افزود: ضروری است جایگاه آموزش و پژوهش در جمعیت هلال احمر نهادینه شود و آموزش ها بصورت منسجم و مستمر از پایین ترین سن شروع شود.
وی با تاکید بر اینکه شناسایی جایگاه خود در بحث آموزش و درست اجرا کردن شیوه آموزش موجب کاهش هزینه های اضافی می شود افزود: یکی از ماموریت های اصلی ما آموزش همگانی است و نیاز به ساختار خاص خود را دارد و جزو پیگیری های اصلی اینجانب نیز است.
آموزش ها باید مبنای علمی داشته باشند
رئیس جمعیت هلال احمر گفت: با توجه به اینکه کشور پهناور و پرجمعیتی هستیم فعالیت های بسیاری در حوزه آموزش همگانی انجام شده است اما هنوز تا نقطه عطف فاصله زیادی داریم.
ضیائی در ادامه با تاکید بر اینکه شیوه و و روش اجرایی آموزش ها در سایر کشورها باید مورد بررسی قرار گیرد خاطر نشان کرد: ضروری است تمامی آموزش همگانی علاوه بر اینکه پایه علمی دارند از منبع مورد استنادی برخوردار باشند.
رئیس جمعیت هلال احمر با تاکید بر بومی سازی آموزش ها و ضرورت کانالیزه شدن برنامه ریزی در حوزه آموزش همگانی خاطر نشان کرد: آموزش‌هایی که در کشورهای دیگر تولید می‌شود باید با شیوه و ابزار مناسب بومی سازی و به مرحله اجرا برسد.
وی با تاکید بر سه بخش مهم در آموزش همگانی افزود: در موضوع آموزش باید در مرحله اول سرمایه گذاری کنیم، متمرکز باشیم و یک ساختار مشخص و منسجم نیز ایجاد کنیم.
بهره مندی بیشتر کشورها از نیروهای داوطلب متخصص
رئیس جمعیت هلال احمر با تاکید براینکه فرآیند جذب داوطلبان جای کار بسیاری وجود دارد افزود: در کشوری مثل ایران با توجه به نیروهای بالقوه بسیار، جذب و نگهداشت داوطلبان جزو فعالیت های اصلی و کلیدی محسوب می شود.
ضیائی بحث داوطلبی در جمعیت هلال احمر را شامل سه موضوع مهم و کلیدی دانست و تصریح کرد: موضوع اول جذب نیروهای داوطلب است. در مرحله بعد باید این نیروها را پیشرفت داد و همچنین برنامه منسجمی برای نگه داشت آنها داشته باشیم.
وی با تاکید بر اینکه ضروری است فرایند عضو گیری فعال تر شود و نحوه نگهداشت تعریف شود، افزود: بسیاری از جمعیت های ملی کار اصلی شان برپایه نیروهای داوطلبی بنا شده است. در صورتیکه بتوانیم از فرآیند عضوگیری یک تعریف درست و علمی داشته باشیم می توان براساس آن آموزش ها را بهینه، به روز و کارآمد کرد.


خبر ۲۰فرودین ۹۳ – آئین‌نامه اداری و استخدامی جمعیت در دست تدوین است

توسعه خدمات و زیرساختهای حوزه فناوری، تلاش برای هوشمندسازی و زمینه‌سازی به منظور ارتقای ظرفیتهای بالقوه و بالفعل سرمایه‌های انسانی از اولویت‌های در دست اجراست.
ایلنا: معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر با اشاره به تدوین آئین‌نامه و دستورالعمل‌های جذب و نگهداشت سرمایه‌های انسانی، گفت: آئین‌نامه اداری و استخدامی جمعیت هلال‌احمر به منظور جذب و نگهداشت نیروهای انسانی در دست تدوین است.
به گزارش ایلنا، “محمد کاخکی” در همایش معاونین توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر افزود: توسعه خدمات و زیرساختهای حوزه فناوری، تلاش برای هوشمندسازی و زمینه‌سازی به منظور ارتقای ظرفیتهای بالقوه و بالفعل سرمایه‌های انسانی از اولویت‌های در دست اجراست.
وی با اشاره به اینکه مهارت و دانشی که در نیروهای انسانی وجود دارد، بسیاری از مواقع مورد غفلت قرار می‌گیرد، افزود: ما معمولا کمتر از این سرمایه‌ها استفاده می‌کنیم در حالی که همین سرمایه‌ها در صورت استفاده صحیح، تبدیل به سرمایه ملموس خواهند شد.
معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر همچنین با بیان اینکه یکی از اصلیترین ماموریت‌ها احصا و شناسایی منابع و دارایی‌های جمعیت است، اظهار کرد: برای ماموریتهای ما در حوزه پشتیبانی رویکردهایی مدنظر است که آینده‌نگری یکی از آن‌ها است.
کاخکی برنامه‌محوری در ماموریت‌ها را از دیگر رویکرد‌ها عنوان داشت و اظهار کرد: کیفیت‌گرایی و پرهیز از توسعه کمی فعالیت‌ها از دیگر مواردی است که باید به آن‌ها توجه کرد؛ چراکه اگر فقط به توسعه کمی در این بخش توجه کنیم، خسارات بسیاری متوجه ما خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه سلامت و انضباط مالی از دیگر رویکردهای معاونت پشتیبانی است که باید مورد توجه قرار گیرد، تاکید کرد: به علاوه باید حل مسائل و مشکلات را ارتقا داد؛ ما به شکل روزمره در حوزه‌های مختلف با مسائل و مشکلات بسیاری رو‌برو هستیم و ارتقای این مهم کمک بزرگی به ما خواهد کرد.
معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر گفت: تسهیل‌گری از دیگر مواردی است که از وظایف اصلی ما محسوب می‌شود و از سوی دیگر شفافیت و پاسخگویی هم در جایگاه خود اهمیت بسیاری دارد. اگر در فضای تاریک و ابهام خدمات خود را ارائه دهیم چندان که باید موثر نخواهد بود چراکه ماهیت فعالیتهای مرتبط با امور مادی این است که همواره ظن و گمان را به همراه خود دارد و لذا با شفافیت و پاسخگویی باید قبل از اینکه در معرض سوءظن قرار گیریم پیشگیری کرده و پاسخگو باشیم.
وی تاکید کرد: در این زمینه تقویت و توسعه رفاه ضابطه‌مند و سیستمی کردن خدمات با مشارکت همه پرسنل و شناسایی و پاسخگویی به نیاز‌ها از اهمیت بسیاری برخوردار است.


استخدام جمعیت هلال احمر سال ۹۱

اخبار ۱۴ آذر ۹۱:

ˈامیرحسین آزادی وفاˈ روز شنبه در حاشیه آیین تودیع و معارفه مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا در یاسوج افزود: این استخدام با برگزاری آزمونی دو مرحله ای انجام می شود که مرحله اول این آزمون روز جمعه ۱۷ آذر ۹۱ و مرحله دوم آن نیز دی ماه امسال برگزار خواهد شد.
وی بیان کرد: اولویت شرکت در این آزمون با آن عده از امدادگران جمعیت هلال احمر استان های کشور است که بیش از ۱۵ روز در پایگاه های امداد و نجات جاده ای اقامت دائم داشته و به آسیب دیدگان ناشی از سوانح کمک رسانی کرده باشند.
آزادی وفا بدون اشاره به آمار و اعتبار هزینه شده، اظهار کرد: اولویت برنامه های جمعیت هلال احمر کشور در سال ۹۱ تکمیل و افتتاح پروژه های نیمه تمام در ۳۱ استان است.
وی عنوان کرد: در این زمینه تاکنون هیچگونه اعتباری بین جمعیت هلال احمر ۳۱ استان کشور توزیع نشده که این امر بزودی و پس از سیر مراحل قانونی انجام خواهد شد.

رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با تاکید بر اینکه جذب نیروی امدادگر در این جمعیت در سال جاری در ۳ مرحله انجام خواهد شد،گفت،جمعیت هلال احمر در سال جاری در مجموع یک هزار نیرو استخدام مینماید که در مرحله اول،۲۵۰ نفر از طریق برگزاری آزمون جذب میشوند.

مظفر با اعلام اینکه فراخوان ثبت نامی داوطلبان در تیر ۹۱ منتشر شد،افزود،حدود سه هزار نفر موفق به ثبت نام شدند که آزمون مربوطه اواخر آبان یا هفته اول آذر ۹۱ برگزار میشود.

سوالات عمومی آزمون:

کمک های اولیه،اساس نامه جمعیت،تاریخچه صلیب سرخ و هلال احمر،پایه داوطلبی

سوالات تخصصی:

متناسب با شغل مورد تقاضای داوطلب بر اساس مباحث مرتبط با امداد و نجات در جاده،کوهستان،دریایی و ساحل و آنست

حد نصاب از آزمون،کسب حداقل ۶۰ درصد امتیاز سوالات کتبی و ۶۰ درصد امتیاز مدارک تخصصی می باشد.این دسته از داوطلبان برای مصاحبه عملی و سنجش توانایی تخصصی و عملیاتی به سازمان امداد و نجات معرفی میشوند.

مظفر در ادامه افزود:افراد از دیپلم به بالا استخدام میشوند،اما اولویت جذب با لیسانس به بالا می باشد.همچنین افراد پذیرفته شده ملزم به سپردن تعهد محضری به مدت ده سال خدمت در محل جغرافیایی پایگاه می باشند و همچنین در صورتی که پس از پذیرفته شدن در آزمون،خواهان تغییر محل جغرافیایی خدمت خود باشند،قرارداد آنها لغو میشود.


75 نظر برای «استخدام جمعیت هلال احمر سال ۹۴ (انتشار فراخوان استخدامی)»

 1. فاطمه نظری

  سال 91 در داروخانه هلال احمر ایلام مشغول کار بودم . سال 92 از طرف جمعیت هلال احمر با پرسنل داروخانه قرارداد یکساله منعقد گردید. در همین سال بنده به مرخصی زایمان رفته ، که متاسفانه بعداز مرخصی زایمان بنده را از کار اخراج کرده و یک نفر را جایگزین بنده کردن.
  خواستم بدونم اینه حمایت مسوولان از کسانی که بچه دار میشن.مسوولان بیانات مقام معظم رهبری را در این مورد فراموش کردن.به نظر شما استخدام معنی داره؟
  نظری/داروخانه هلال احمر ایلام.

  پاسخ دادن

 2. نسرین

  باعرض سلام خدمت امدادگران جمعیت هلال احمر ایران خسته نباشیدوخدا قوت
  استخدامی در کارنیست
  دوماه پیش رفتم مصاحبه برای دانشگاه علمی کاربردی هلال شیراز
  مصاحبه تخصصی :رامبد جوان
  مصاحبه عمومی: همیشه چادری هستی یا روز مصاحبه چادر پوشیدی؟
  پوشش مورد سوال قرار میگیره وحتما باید خندوانه را تماشا کنید .اصلا جواب مصاحبه نیامد .

  پاسخ دادن

 3. Aارمان

  سلام من ۲۳سالمه ۲سال داوطلب ازاد هلال احمر شهرستان روانسرم اما هیج استخدامی واسم نیومده خیلی ب جمعیت هلال احمر علاقه دارم لطفا کمکم کنید باتشکر

  پاسخ دادن

  • ميثم

   سلام داداش گلم بروکاری برای خودت ردیف کن به خداکسی به فکرمنو شمانیست.همش حرفه خوب بخواد هم استخدام کنه یکی دونفربیشترکه نمیکنه حساب کن این همه ادم …………

   پاسخ دادندیدگاه خود را بیان کن

اگر پاسخی به دیدگاه من ارسال شد من را از طریق ایمیل باخبر کن

 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.
مدیریت وب‌سایت «ای-استخدام» از شما کاربران عزیز خواهشمند است با مشارکت و پاسخ‌گویی به سوالات و مشکلات سایر کاربران، ما را در هرچه بهتر شدن کیفیت پاسخ‌گویی یاری رسانید.