استخدام بانک صادرات ایران (اعلام نتایج)

امروز ۱۷۸۷۱ نظر

استخدام بانک صادرات ایران

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

برای دانلود سوالات آزمون استخدامی بانک صادرات ایران اینجا کلیک کنید

برای دانلود جزوه رایگان ارتباطات سازمانی اینجا کلیک کنید (رایگان)

برای دانلود قسمتی از سوالات آزمون سال ۹۴، ارسال شده توسط یکی از کاربران عزیز اینجا کلیک کنید (رایگان)


ضمن آرزوی موفقیت و سربلندی تیم وب سایت ای-استخدام، برای تمام شرکت کنندگان آزمون استخدامی بانک صادرات سال ۹۵ به اطلاع می رسانیم تجربیات خود را در دیدگاههای همین صفحه به اطلاع دوستان خود رسانده و با هم تبادل اطلاعات نمایید. همچنین تمام اخبار جدید در همین صفحه به اطلاع شما خواهد رسید.


خبر ۲ تیر ۹۵ – نتایج بانک صادرات اعلام شد

کاربران عزیز نتایج آزمون بانک صادارت اعلام شد. برای مشاهده نتایج روی لینک زیر کلیک نمایید

 برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید


استخدام بانک صادرات ایران فرودین ماه سال ۹۵

بانک صادرات ایران به منظور تأمین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود در استان‌های سیستان و بلوچستان و بوشهر به شرح جدول زیر برای تصدی در شغل بانکدار و بانکیار (تحویلدار)، از داوطلبان مرد واجد شرایط به شرح زیر بر اساس ضوابط آیین‌نامه استخدامی مربوط، از طریق آزمون علمی، مصاحبه، تحقیق، معاینات پزشکی و . . . با انعقاد قرارداد کار موقت و بیمه درمان و بازنشستگی تامین اجتماعی دعوت به همکاری می‌نماید

ردیفنام استانحوزهشهرستان و شهر‌های مورد نیاز
۱سیستان و بلوچستانزابلزابل، زهک، هیرمند، هامون، نیمروز
ایرانشهرایرانشهر، سراوان، خاش، سرباز، فنوج، سوران، مهرستان، بمپور، سیب و سوران، اسپکه، دلگان
چابهارچابهار، کنارک، نیک‌شهر، راسک، قصرقند، نوبندیان، بریس، جکیگور، پیشین، بنت
۲بوشهر——بوشهر، گناوه، دیلم، دشتستان، تنگستان، دشتی، دیر، عسلویه، کنگان، جم

شرایط و ضوابط استخدامی

۱ – تابعیت جمهوری اسلامی ایران و تعهد به نظام و قانون اساسی.
۲ – تدین به یکی از ادیان رسمی کشور.
۳ – تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی طبق تشخیص مراجع پزشکی مورد نظر بانک.
۴ – عدم اعتیاد به دخانیات ، مواد مخدر و روان‌گردان.
۵ – نداشتن سوء پیشینه کیفری مؤثر.
۶ – دارابودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم.
توجه : کارت یا برگ معافیت موقت مورد پذیرش نمی‌باشد و تاریخ ترخیص خدمت وظیفه و یا تاریخ صدور کارت معافیت دائم قانونی باید قبل از تاریخ ۱۳۹۵/۰۲/۱۱ باشد.
۷ – بومی بودن ( صرفاً شهرستان و یا شهر محل تولد و یا محل اخذ مدرک تحصیلی دیپلم، ملاک بومی بودن متقاضی مورد پذیرش بانک می‌باشد. )
تبصره : برای کلیه داوطلبان شهرستان‌های استان بوشهر، شرط پذیرش بومی بودن، استان بوشهر لحاظ می‌گردد.
۸ – حداکثر سن برای متقاضیان با مدرک تحصیلی کارشناسی ۲۷ سال تمام ( متولدین ۱۳۶۸/۰۱/۱۵ به بعد )
و حداکثر سن برای متقاضیان با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد ۲۹ سال تمام ( متولدین ۱۳۶۶/۰۱/۱۵ به بعد)

۹ – رشته و گرایش‌های تحصیلی قابل پذیرش:

• مقطع کارشناسی
حسابداری- ‌حقوق- آمار- ‌مهندسی صنایع- فن‌آوری اطلاعات (IT)- علوم کامپیوتر– کامپیوتر با گرایش های«نرم‌افزار، سخت‌افزار»- اقتصاد و علوم اقتصادی با گرایش های « بازرگانی، نظری، ‌صنعتی، پول و بانکداری»- ‌مدیریت با گرایش‌های« مالی، بازرگانی، ‌صنعتی، ‌دولتی، بیمه، امورگمرکی، ‌بانکداری (علوم بانکی)، فن‌آوری اطلاعات (IT )»- ریاضی با گرایش های« محض- کاربردی»

• مقطع کارشناسی ارشد
حسابداری با گرایش های «حسابداری، حسابرسی»، مدیریت بازرگانی با گرایش های «بازاریابی، مدیریت مالی، مدیریت تحول، بازاریابی بین‌الملل، بازرگانی داخلی، مدیریت بیمه»، حقوق با گرایش های «خصوصی، عمومی، بین الملل، اقتصادی، مالی و اقتصادی، تجاری اقتصادی بین المللی، تجارت الکترونیکی»، مدیریت دولتی با گرایش های «مدیریت نیروی انسانی، مدیریت سیستمهای اطلاعاتی، مدیریت مالی دولتی، تشکیلات و روش‌ها، مدیریت تحول»، مدیریت صنعتی با گرایش های «تحقیق در عملیات، تولید، مالی»، مدیریت (MBA) با گرایش های «مدیریت مالی، استراتژی، اقتصاد مدیریت، مدیریت بازاریابی، مدیریت تکنولوژی، مدیریت توسعه سازمان و منابع انسانی، سیستمهای اطلاعاتی مدیریت»، مدیریت مالی، مدیریت اجرایی، مدیریت فن آوری اطلاعات، MBA مدیریت بازرگانی و بازاریابی بین المللی با گرایش های «بازرگانی بین المللی، بازاریابی، مالی»، مهندسی فن‌آوری اطلاعات با گرایش های «تجارت الکترونیکی، طراحی و تولید نرم افزار، فن آوری اطلاعات و مدیریت، مدیریت سیستمهای اطلاعاتی، شبکه های کامپیوتری، سیستمهای چند رسانه ای، امنیت اطلاعات، معماری سازمانی»، اقتصاد با گرایش های «علوم اقتصادی، برنامه ریزی سیستمهای اقتصادی، توسعه اقتصادی و برنامه ریزی ، اقتصاد انرژی ، اقتصاد و تجارت الکترونیک، اقتصاد اسلامی»، بانکداری اسلامی، ریاضی با گرایش‌های «آنالیز، ریاضیات مالی»، آمار با گرایش های «آمار ریاضی، آمار بیمه، آمار اجتماعی و اقتصادی»، علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر با گرایش های «معماری سیستمهای کامپیوتری، معماری کامپیوتر، مهندسی نرم‌افزار، الگوریتم-ها و محاسبات»، مهندسی صنایع با گرایش های «مدیریت سیستم و بهره وری، سیستم های اقتصادی و اجتماعی»

۱۰- حداقل معدل کل برای متقاضیانی که مدرک تحصیلی از دانشگاه‌های دولتی اخذ نموده‌اند ۱۴ تمام و دانشگاه‌های آزاد و غیرانتفاعی ۱۵ تمام می‌باشد.
توجه: صرفاً مدارک تحصیلی موسسات آموزش عالی که مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می باشد ملاک عمل قرار خواهد گرفت و تاریخ فراغت از تحصیل کلیه داوطلبان باید قبل از تاریخ ۱۳۹۵/۰۲/۱۱ باشد.

نحوه ثبت نام

۱ – متقاضیان واجد شرایط به منظور ثبت نام در آزمون استخدامی می بایست از ساعت ۰۰: ۱۰ صبح روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۵/۰۱/۲۹ با مراجعه به سایت اینترنتی بانک به آدرس www.bsi.ir نسبت به تکمیل فرم ثبت نام موجود در سایت مذکور اقدام و در ادامه از طریق درگاه اینترنتی نسبت به واریز وجه ثبت نام به مبلغ ۴۰۰.۰۰۰ ریال اقدام نموده و با دریافت کد رهگیری نهایی از تکمیل کلیه مراحل ثبت نام اطمینان حاصل نمایند.
* با عنایت به عدم امکان استرداد وجه ثبت نام، خواهشمند است صرفاً درصورت احراز شرایط مورد نیاز بانک،اقدام به ثبت نام گردد.
۲ – مهلت ثبت نام تا ساعت ۰۰: ۲۴ روز شنبه مورخ ۱۳۹۵/۰۲/۱۱ تعیین گردیده است. (به داوطلبان عزیز توصیه می‌گردد در مقطع زمانی فوق نسبت به انجام و تکمیل مراحل ثبت نام خود اقدام فرمایند.)
۳ – هنگام ثبت نام، داشتن فایل اسکن شده عکس ۴x3 ، صفحه اول شناسنامه و صفحه توضیحات (درصورت وجود توضیح) ، کارت ملی، کارت پایان خدمت یا معافیت دائم و مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد دارای معدل (مدرک تحصیلی دیپلم برای کسانی که ملاک بومی بودن آنها محل اخذ دیپلم می باشد) با مشخصات و فرمت درج شده بر روی سایت الزامی می‌باشد.
۴ – با عنایت به این که صرفاً مدارک ارسالی در زمان ثبت نام اینترنتی ملاک پذیرش بانک جهت استخدام خواهد بود، لذا مسئولیت صحت ثبت اطلاعات در سایت اینترنتی به عهده شخص متقاضی می‌باشد. بدیهی است درصورت قبولی در آزمون علمی، نسبت به اخذ و بررسی اصل مدارک پذیرفته‌‌شدگان در آزمون اقدام و چنانچه مغایرتی در مندرجات مدارک ارائه شده با شرایط آگهی بانک وجود داشته باشد و یا پس از اشتغال در بانک، مدرک تحصیلی بالاتری ارائه گردد که تاریخ اخذ آن قبل از تاریخ پایان مهلت ثبت نام و مغایر با مفاد آگهی استخدام باشد، از ادامه مراحل استخدامی متقاضی ویا ادامه همکاری در هر مرحله جلوگیری به عمل خواهد آمد و متقاضی حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.

سایر نکات

۱ – پرینت کارت ورود به جلسه آزمون از روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۵/۰۲/۲۱ تا یک ساعت قبل از شروع آزمون، از طریق سایت بانک www.bsi.ir قابل دریافت می باشد.
۲ – آزمون استخدامی رأس ساعت ۰۰: ۰۹ صبح روز جمعه مورخ ۱۳۹۵/۰۲/۲۴ برگزار می گردد. نشانی محل برگزاری آزمون متعاقباً در کارت ورود به جلسه درج خواهد شد.
۳ – مفاد آزمون استخدامی جمعاً دارای ۱۵۰ سوال به شرح جدول زیر می باشد:

برای دانلود سوالات آزمون استخدامی بانک صادرات ایران اینجا کلیک کنید

ردیفمواد آزمونتعداد سوالضریب سوال
۱مهارتهایICDL۲۵۳
۲هوش و استعداد (GMAT)۲۵۴
۳ریاضی و آمار۲۵۴
۴زبان انگلیسی عمومی۲۵۳
۵ادبیات فارسی۲۵۳
۶هوش هیجانی، ارتباطات انسانی و سازمانی۲۵۳

برای ثبت نام و ویرایش اطلاعات اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید

برای دانلود سوالات آزمون استخدامی بانک صادرات ایران اینجا کلیک کنید


متن آگهی استخدام بانک صادرات ایران سالهای ۹۳ و ۹۴

کاربران گرامی به منظور طولانی نشده صفحه استخدام بانک صادرات، استخدامهای قبلی بانک صادرات به صفحه زیر منتقل شد.

برای مشاهده آرشیو استخدامهای بانک صادرات در سالهای ۹۳ و ۹۴ ایران اینجا کلیک کنید

سوالات آزمون استخدامی بانک صادرات ایران ( بسته ویژه)برای مطالعه تجربیات کاربران وب سایت از آزمون تا مصاحبه اینجا کلیک کنید

17,871 نظر برای «استخدام بانک صادرات ایران (اعلام نتایج)»

 1. hesabdar

  طبق قانون اساسی کشور داشتن معافیت پزشکی مانعی برای استخدام نیست.
  قانون عدم ممنوعیت استخدام دارندگان معافیت پزشکی
  ‌ماده واحده – استخدام افراد دارای معافیت پزشکی درصورتیکه واجد شرایط مورد احتیاج دستگاه مربوطه باشند بلامانع است.
  ‌تبصره – کلیه وزارتخانه‌ها ، مؤسسات و شرکتهای دولتی، بانکها، شهرداریها و سازمانها و موسساتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است‌موظفند مواردی را که مانع استخدام می‌باشد قبلا اعلام نمایند.
  ‌تاریخ تصویب ۱۳۷۷٫۲٫۲۳
  ‌تاریخ تایید شورای نگهبان۱۳۷۷٫۲٫۳۰
  اگرچه قانون به صراحت اعلام کرده که استخدام افرادی که معافیت پزشکی گرفته اند بلا مانع است و فقط در موارد خاص مصادیق شرایطی که مانع استخدام است باید اعلام شود اما هر روز شاهد درج آگهی‌های استخدامی‌مراکز دولتی، نیمه دولتی، بانک‌ها و مراکز خصوصی هستیم که اعلام می‌کنند :«الزامی‌است که متقاضیان، کارت پایان خدمت یا معافیت غیر پزشکی داشته باشند»
  این به آن معناست که این افراد از حق طبیعی شان برای استخدام محروم خواهند بود و گزینه‌های بالقوه استخدامشان به طرز چشم گیری کاهش خواهد یافت.
  اما این که کارفرما، همه دارندگان معافیت‌های پزشکی را از تصاحب آن شغل محروم کند، با معیار عقل و قانون همخوانی ندارد، زیرا احتمال دارد مثلا فردی با توجه به نابینایی یک چشم، از انجام خدمت سربازی معاف شده باشد، اما برای کار در یک بانک، بسیار توانمند و موفق باشد

  پاسخ دادن


 2. آذربایجانشرقی

  کاش این آقای تبریز مه الود که میگفت استخدام پارساله بیاد یه سوالایی راجواب بده اخرش نفهمیدیم حرف اونایی درسته که از بانک تعریف میکنن یاحرف پسر دایی اقامحمود که گفته وامی درکار نیست و..

  پاسخ دادن

  • پیام

   والا منم همین سوالو دارم
   دیوانه شدم از بس هر کی یه چی میگه
   واقعا نمیدونم چکار کنم… بانک خوبه ؟؟؟
   بانک بده؟؟؟
   وام میدن؟؟؟
   وام نمیدن؟؟؟
   وام 14 درصد؟؟؟؟؟!!!!!!!!
   من الان جایی که کار میکنم 3 تومن حقوقمه
   بانکم که بچه میگن 2 حالا با کارانه بشه 2/5
   اگه وام ها باشه می ارزه بیایم
   اگه نه که چه مرضی هست.
   ضمنا یادم میاد قبلا بعضی ها میومدن ته دل مارو خالی کنن که انصراف بدیم و خودشون بیان تو گود. این نکته رو هم در نظر بگیرید
   راهنمایی کنید

   پاسخ دادن

   • محمود

    من خودم جزو نفرات اصلی قبول شده ازمون 95 هستم

    جدل نمیخواد اگر رفیق و اشنا و فامیل دارید که کارمند بانک باشند ازشون بپرسید
    خصوصا در مورد حقوقشون

    و مهمتر درمورد وام که از برج شش 95 یعنی همین شهریور ماه طبق مصوبه شون از یک درصد به 14 درصد افزایش پیدا کرده برا کارمندای بانک صادرات

    برید تحقیق بهتره تا اینکه حرفای اینجا رو ملاک قرار بدید
    من سوای از گوش دادن حرفای اینجا حضوری از کارمند بانک صادرات پرسیدم که پسرخاله م هست


   • حوسین

    جناب محمود زیادی دارن بدبینانه نگاه میکنن به موضوع
    اگه پسرخاله ایشون 5 ساله کارمند صادراته
    من فامیل زیاد دارم تو صادرات
    همشونم از حقوق و مزایاشون راضی هستن
    اتفاقا من میخواستم برم جای دیگه
    اما همین فامیلا نظرمو برگردوندن که صادراتو انتخاب کنم


   • تهران

    سلام به دوستان
    دوست عزیز اگه حقوق ٣میلیون میگیری و جایگاه شغلیت خوبه به نظرم بمونی شغل قبلیت بهتره، چون بانک الان خیلی شغل پر استرسیه و تنها مزیت این شغل وام هاش بود که اونم رفت رو هوا…. وام های بانک خیلی خوب بود ولی به این منوار هم نخواهد موند چون تنها دلخوشیه یک بانکی تسهیلاتشه
    انشا الله هرچی خیره برا هممون اتفاق بیوفته  • سامان

   اجباری نیست که حتما کت و شلوار بپوشی دوست عزیز. اما حتما لباس دارای شئونات بپوش. از پوشیدن لباس های تنگ و آستین کوتاه و رنگ های جیغ و کتونی و … خودداری کنید. جلسات اول حتما کت و شلوار تنتون باشه. در طول دوره هم بارها به شما تاکید میکنند که حتما لباس رسمی و کت و شلور بپوشید. بنظر من اگه میخواهید طو چشم نرید و ضایع هم نباشه شلوار پارچه ای و یک پیراهن راه راه یا ساده با (با یا بدون کت) بپوشید. راسش علت تاکیدم برای اینکه یادمه دو تا از بچه ها خودشونو خیلی تابلو کرده بودند. یکی با وضع ظاهرش و دیگری با پرحرفی و ………. که همه باهاشون لج افتاده بودند و به همه که کمک میکردن به این دو اصلا جواب درست و درمون هم نمیدادند.

   پاسخ دادن

 3. اسد

  مدیر محترم یه سوال داشتم
  علت اینکه زیر بعضی از کامنت ها کلمه ی پاسخ هست و زیر بعضی هاشون یه خطر تیره سفید چیه؟
  یعنی چرا به بعضی ار کامنت ها میشه پاسخ داد و به بعضی ها نمیشه؟

  پاسخ دادن

 4. ذخیره از فارس به حوسین و بقیه دوستان

  سلام.حوسین جان داداش گلم و بقیه دوستان عزیز یه سوال.ما از روز اولی که میریم تو شعبه که مشغول به کار شیم اون تاریخ تاریخ استخداممون حساب میشه؟یه چیز دیگه اینکه میگن وقتی میریم تو شعبه پشت سیستم نمیشینیم و چند روز کارآموزیه،این مدت که کارآموزیه حقوق بهمون تعلق میگیره؟یکی میگفت کارآموزیتون 45 روزه که این مدت حقوق بهتون تعلق نمیگیره ولی 15 روزه میذارنتون پشت سیستم.

  پاسخ دادن

  • سامان

   سلام دوست عزیز.
   شرحش به این صورته:
   1- دوره آموزشی که شامل کلاسهاست حقوقی ندارد(چون هنوز استخدام بانک نیستید)
   2- دوره کاراموزی (بعد از پایان دوره آموزشی تقسیم شده و به شعب مربوطه ارجاع داده میشید. در اونجا شما به عنوان کاراموز فعالیت نمیکنید. بلکه کارمند همونجا هستید که تازه کارید و عبارت کاراموزی برای این است که شما کار را یاد بگیری و بستگی دارد به هوش شما و نظر رئییس شعبه که شما از کی پشت سیستم سپهر بشینی. پس دوران کاراموزی اصلا طول مشخصی نداره و ممکن است از 24 ساعت تا 2 هفته باشد و این موضوع هم اصلا ربطی به حقوق ندارد)
   دوره بعد از کاراموزی (در این دوره شما دیگه به عنتوان یک بانکدار مشغول به فعالیت میشوید که در ابتدا این فعالیت محدود به ثبت چک و .. است و کم کم کارهای اصلی تری را بدوش میکشید)
   اما جریان حقوق به چه صورت است؟
   با توجه به اینکه دوران کاراموزی اصلا طول مشخصی ندارد و بلافاصله بعدش هم دوران شروع به کار اصلی است لذا نسبت دادن حقوق به این صورت اشتباه است.
   پس به این صورت که درست است بیان میکنم:
   حقوق ماه اول فعالیت در بانک که از زمان صدور حکم محاسبه میشود، برای دولت است و اصلا پرداخت نمیشود
   حقوق ماه دوم و ماه سوم هم تا طی مراحل به جریان انداختن حقوق پرداخت نمیشود و معمولا در ماه 4 فعالیت شما حقوق ماه 2 و 3 و4 را با هم میگیرید.
   مخلصیم

   پاسخ دادن

 5. عباس

  این شهر ما اکثریت طایفه ای و چند گروهی هست و هرکدوم کینه قبیله ای نسبت به هم دارند از قدیم الایام

  یعنی الان بعد اعلام نتایج مصاحبه قرار هست تحقیقات محلی بیاند؟؟
  یعنی با این وضع شانس ما برای جذب خیلی کم میشه که
  یعنی دروغای چند نفر رو قبول و ملاک قرار میدند؟

  خوشحال بودم تو بانک صادرات حقی ضایع نمیشه و مستحق به حق و حقوقش میرسه

  پاسخ دادن

 6. ramin

  از همه دوستان گرامی یه راهنمایی میخواستم
  لطفا بنده رو راهنمایی کنین
  من در حال حاضر در توزیع برق به عنوان کارشناس مالی مشغول به کارم و بعد از یه ماه دیگه رسمی میشم؛ با این حال بانک صادرات هم قبول شدم تو توزیع برق حقوقی کمی بالاتر از سه میلیون ماهانه به کارشناسا شون میدن و مزایای خیلی مهمی به جز 20 میلیون وام مسکن و چند مورد رمضانیه و دهه فجر چیزه دیگه نمیدن البته من قانعم ولی دور و اطراف از بانک تعریفها میکنن که نگو؟!؟! کار توزیع هم کار تقریبا راحتیه با پنج شنبه ها تعطیل بودن اما ساعات کاری 8 تا 16
  لطفا
  تمام دوستانی که تو این زمینه اطلاعات دارن کمک کنن

  پاسخ دادن

  • حوسین

   حقوق ماهانه بچه های جدیدالاستخدام بانک صادرات بین 1700 تا 2100 در نوسانه
   اینو اساتید آموزش گفتن بهمون
   حالا یه وقتایی بن میدن که اونم زمان دادنش معلوم نیست
   اگه حقوقت بالای سه میلیونه اینو بدون حقوق نقدیت تو بانک حداقل دو سه سال دیگه میشه سه میلیون ( منظور من بدون در نظر گرفتن بن کارت ها و پاداش هایی که به مناسبت های مختلف میدن )
   اما از لحظا مزایا خب بانک بهتره
   وام ضروری
   وام مسکن
   و وام جعاله
   این وام ها رو میدونم
   خبر ندارم وام دیگه ای هست یا نه
   در مورد رسمی شدن از خیلی ها پرسیدم یه عده از اساتید گفتن رسمی میشید یه عده هم گفتن نهایت ارتقای قراردادتون اینه که قرارداد دایم شید و رسمی نمیشید
   بیمتون نمیدونم چیه اما بیمه بانک صادرات بیمه تامین اجتماعیه حالا میگن تکمیلی هم داره
   میگی کارت راحته
   اما کار بانک خیلی پر استرسه
   خیلی باید حواست جمع باشه
   هر ضرری به بانک بزنی باید از جیبت جبران کنی
   بچه هایی که تو شعبه کار میکنن پنجشنبه ها تعطیل نیستن
   ساعت کاری شعب هم از ساعت 7:30 الی 14:30 هستش
   اینا نقایسه هایی بود که از متنی که نوشتی کردم
   سعی کن بهترین تصمیم رو بگیری
   موفق باشی

   پاسخ دادن

   • محمود

    حوسین جان پسرخاله م کارمند همین بانک صادرات هست سال 1390 جذب شد
    الان پنجمین سال سابقه ش هست و دریافتی مرداد ماهش رو خودم فیشش رو نگا کردم یک میلیون و نهصد بود با پنج سال سابقه
    گفت قبلا وام و تسهیلات برا کارمندای بانک بود ولی از برج شش همین سال 95 یعنی همین شهریور ماه بخشنامه اجرایی برای بانک اومده که وام تا سقف 200 میلیون برا کارمندای بانک مثل سابق تعلق میگیره با این تفاوت که قبلا سود 1 درصد برا کارمندای خود بانک لحاظ میشد الان فرق انچنانی با دیگر مردمان کوچه و بازاری نیست و سود این وام 14 درصد میباشد و لازم الاجراست

    پس تسهیلات و وام دیگر جمع شد
    چون طبق گفته پسر خاله م قبلا که 100 میلیون گرفته بود ماهی یک میلیون از حقوقش بابت قسط کم میشد و با دویست میلیون میشه تقریبا دو میلیون یعنی بیشتر از حقوق دریافتی باید قسط داد

    با این حساب 14 درصد سودی که از همین ماه طبق بخشنامه ابلاغی مصوب شده برا کارمندای بانک صادرات تقریبا قسطاش برجی به سه میلیون میرسه یعنی دو برابر حقوق دریافتی که این مبلغ وام رو محال ست بدهند چون حداکثر تا سقف دریافتی کارمند بهش وام میدند نه بیشتر


   • رامین

    خیلی ممنون از راهنمایت دیگه چون بیمه ایرانه میتونم بگم بهترین بیمه درمورد حقوقش هم بالای 3 میلیونه ولی تو ادارمون همه بهم میخندن و میگن تو اگه بانک بری یعنی خونه ماشین وامهای این چنینی و آنچنانی میگیری و اگه نری حتما بدون آن داری؟! باور کنید اینا عین واقعیته که واستون گفتم


  • محمود

   به اداره برق بچسب بهتره و خیلی برتره از بانک که نیروهاش قرارداد موقت هستند

   در ضمن وزارت نیرو بعد وزارت نفت تقریبا ثروتمندترین وزارت کشوره و رفیق صمیمیم بهره بردار اداره برق هست با مدرک دیپلم حقوق ماهانه ش کمتر از دو میلیون و هشتصد نیست اگر کارانه و …. در یک ماه نگیرند دو میلیون و هشتصد حداقلش هست

   چه برسه به اینکه کارمندش هستید و بقولتون قراره رسمی هم بشید بانک خبری از رسمی شدن هم نیست

   بهرحال تو زندگی و با آدمای سرشناس محله تون مشورت بگیرید شک نکنید اکثرشون اداره برق رو میگند دو دستی بچسبید و دنبال خربزه نیفتید

   پاسخ دادن

   • محمود

    قابل توجه دوستان خصوصا حوسین

    رسمی شدن در بانک صادرات بر اساس امتیاز هستش و فوق العاده سخت هست بر اساس سنوات و ….. طرف رو جذب رسمی نمیکنند
    طبق تجربه پسرخاله م که کارمند صادرات هست با پنج سال سابقه میگه امتیازات باید به حد نساب برسه تا بتونی مدارکت رو برای رسمی شدن تکمیل و درخواست و …. بدی

    گفت با اینکه تابحال مشکلی در بانک نداشتم و وظابفم همیشه بنحو احسن بوده با همین روال اگه ادامه پیدا کنه شاید سه سال دیگه رسمی بشم و طرف داریم باهم استخدام شدیم امتیازاش نصف امتیازهای من نیست یعنی اون تا ده سال آینده هم شاید رسمی نشه

 7. مددی

  سلام خدمت همه‌ی دوستانی که از لحاظ مراحل استخدامی از بنده جلوتر و یا عقب ترند
  امروز آخرین روز آموزشی بود هفته ی آینده امتحان داریم

  خدمت دوستان عرض کنم بعضی از دوستانم هستند که الان پنج شش ماه هست که دارند داخل شعبه کار میکنند اما متاسفانه هنوز بهشون کد ندادن, در واقع حقوق هم نگرفتن

  پس نتیجه میگیریم اگه همه‌ی مراحل رو بگذرونیم و حکم هم بدهند اما کد ندهند, یعنی همه چیز رو هواست. ان شاء الله همه مون کد بگیریم یه صلوات محمدی پسند بفرمائید.
  اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

  پاسخ دادن


 8. علیرﺽا

  آقایون پذیرفته شده و مصاحبه داده بوشهرو سیستان … چرا اینقدر کم حوصله اید؟؟ صبر هم خوب چیزیه والله.. میدونم شما هم استرس دارید اما این یه پروسه استخدامه مث بقیه استخدام ها… انشالله اوایل هفته آینده نتایج رو میزنن و تکلیف همه مشخص میشه… از همین الان برای دوستانی ک استخدام میشن آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم ک خدا توفیق کنه و بنده هم به عنوان همکار درکنارشون باشم …. اگه استخدام هم نشدیم باز خدایی هست و در مراحل دیگه زندگی یار و یاورمونه… پس بسپارید به بالایی اینقدر بی قرار نباشید

  پاسخ دادن

  • مددی

   سلام
   آره واقعا چرا اینقدر شماها عجولید, توی این راه فقط باید صبور باشید

   قسم میخورم پارسال آبان ماه یا آذر ماه 94 بود امتحان دادیم هنوزم که هنوزه نرفتیم سرکار, برای آرامش خودتونم که شده صبور باشید و امیدوار, و البته توکل به خدا داشته باشید

   پاسخ دادن


دیدگاه خود را بیان کن

اگر پاسخی به دیدگاه من ارسال شد من را از طریق ایمیل باخبر کن
 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.
مدیریت وب‌سایت «ای-استخدام» از شما کاربران عزیز خواهشمند است با مشارکت و پاسخ‌گویی به سوالات و مشکلات سایر کاربران، ما را در هرچه بهتر شدن کیفیت پاسخ‌گویی یاری رسانید.