آخرین تغییرات خدمت سربازی و معافیت ها در سال ۹۵ (آخرین اخبار)

۳ روز قبل ۲۱۰۳ نظر

آخرین تغییرات خدمت سربازی و معافیت ها

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه آخرین اخبار تغییرات خدمت سربازی و معافیت ها در اسرع وقت منتشر خواهد شد

لینکهای مرتبط


 فهرست اخبار آخرین تغییرات خدمت سربازی و معافیت ها موجود در این صفحه :


آموزش و پرورش از فرصت جذب سرباز طلبه استفاده کند

۳ روز قبل ۱ نظر

به گزارش خبرگزاری «حوزه»، حجت الاسلام والمسلمین مجتبی ملکی عصر امروز در دومین نشست فصلی ستاد همکاری حوزه های علمیه و آموزش و پرورش در سال ۹۵ که در مرکز مدیریت حوزه برگزار شد، با بیان اینکه استفاده از دوره خدمت ضرورت طلاب در آموزش و پرورش بعد از چهارسال به ثمر نشست، اظهار داشت: سال گذشته مقام معظم رهبری با درخواست طلاب علاقه‌ مندی که می ‌خواهند دوره خدمت سربازی خود را در آموزش و پرورش بگذرانند، موافقت فرمودند و اقدامات مقدماتی نیز انجام شد؛ اما تا این لحظه نتیجه ای را مشاهده نکرده ایم.


طرح سرباز صنعت در همه مقاطع تحصیلات دانشگاهی اجرا شود

۵ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری میزان: عضو هیئت علمی دانشکده داروسازی دانشگاه آزاد اسلامی، اظهارداشت: اجرای طرح «سرباز صنعت» باید در همه مقاطع تحصیلات دانشگاهی ولی همخوان با صنعت مرتبط امکان پذیر باشد.


ارائه تسهیلات خدمت سربازی به ۲ هزار مددجوی تحت پوشش

۶ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری مهر: شیراز – مدیرکل کمیته امداد استان فارس از ارائه تسهیلات خدمت سربازی به حدود ۲ هزار مددجوی تحت حمایت این نهاد درسال ۹۴ خبر داد.


بیمه‌شدگان تامین اجتماعی نسبت به خرید حق بیمه سربازی اقدام کنند

۷ روز قبل ۵ نظر

خبرگزاری فارس: رئیس سازمان تامین اجتماعی استان کرمانشاه گفت: بیمه‌شدگان تامین اجتماعی می‌توانند با مراجعه به شعب تامین اجتماعی، برای خرید حق بیمه دوران سربازی خود اقدام کنند.


تسهیلات خدمت سربازی به حدود ۲ هزار مددجوی استان فارس ارائه شد

۷ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری تسنیم: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان فارس از ارائه خدمت سربازی به نزدیک به ۲ هزار مددجوی این نهاد خبرداد.
استفاده از سرباز صنعت در شرکت‌های دانش بنیان

۸ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری مهر: خبرگزاری عضو هیئت علمی دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی تهران، بر ضرورت استفاده از دانش آموختگان سرباز در شرکت های دانش بنیان تاکید کرد.


آیا حضور در تیم ملی جایگزین سربازی می‌شود؟

۸ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: به دنبال انتشار خبری مبنی بر اینکه حضور در تیم ملی جایگزین خدمت سربازی خواهد شد، رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح این خبر را تکذیب کرد و درباره نحوه خدمت سربازی اعضای تیم‌های ملی توضیحاتی را ارائه کرد.
امکان انتخاب حوزه خدمت برای سربازان متأهل

۱۲ روز قبل ۳ نظر

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، پیش از ظهر امروز نشست خبری سخنگوی ناجا با حضور نمایندگان رسانه‌ها برگزار شد.
در زیر مشروح این نشست خبری را می‌خوانید.
کاهش ۱۶ درصدی تلفات تصادفات در تعطیلات عیدفطر/بیشترین تصادفات در ساعت ۱۶-۲۰ اتفاق می‌افتد


ارائه برگ معرفی‌نامه سربازان به مراکز آموزشی از طریق پلیس +۱۰ شد

۱۳ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: مشمولان دارای برگ آماده به خدمت، می بایست یک هفته قبل از تاریخ اعزام به خدمت، برگ معرفی نامه مراکز آموزشی را از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی( پلیس+۱۰) دریافت کنند.


جزئیات استفاده از معافیت تحصیلی برای مشمولان

۱۳ روز قبل

خبرگزاری آنا : دانش آموزان مدارس و دانشجویان مراکز آموزش عالی وابسته به وزارت آموزش و پرورش و یا مورد تأیید آن وزارت و دانشجویان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی یا غیر دولتی داخلی و خارجی مورد تأیید وزارتخانه‌های علوم و بهداشت و طلاب حوزه‌های علمیه که در حین تحصیل به سن مشمولیت رسیده و یا می‌رسند، تا زمانی که به تحصیلات خود ادامه می‌دهند، از اعزام به خدمت دوره ضرورت معاف هستند.


۱.۵میلیون مشمول غایب سربازی شناسایی شدند

۱۳ روز قبل ۵ نظر

خبرگزاری میزان: سخنگوی نیروی انتظامی گفت: سرقت از بانک های دولتی ۵۷ درصد کاهش یافته است اما شاهد افزایش ۲۰۰ درصدی سرقت از بانک های خصوصی هستیم.


اعلام تغییرات قانون جدید برای معافیت سربازی فرزندان ایثارگر

۱۳ روز قبل ۶۳۴ نظر

خبرگزاری ایرنا:معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان مرکزی، از اعلام جدید تغییرات قانون جدید برای معافیت فرزندان ایثارگر خبر داد.


خدمت سربازی سابقه کار محسوب می‌شود

۱۴ روز قبل

خبرگزاری برنا: سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد: انجام امور و تشریفات احتساب سوابق مدت نظام وظیفه افراد کمتر از ۵۰ سال صرفاً با ارائه کارت‌های پایان خدمت الکترونیکی امکان پذیر خواهد بود.
شرایط و تسهیلات کمیته امداد برای معافیت از سربازی مددجویان

۱۴ روز قبل ۱۴ نظر

خبرگزاری ایسنا: در اصلاح قانون خدمت وظیفه عمومی توجه ویژه‌ای به خانواده‌های مددجوی تحت پوشش کمیته امداد امام‌ خمینی(ره) و بهزیستی شده است، به نحوی که یکی از فرزندان ذکور مادران فاقد همسر تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی و همچنین تنها پسر خانواده‌هایی که حداقل دارای سه دختر بوده و تحت پوشش کمیته امداد یا بهزیستی باشند از خدمت دوره ضرورت معاف می‌شوند.


بهبود وضعیت سربازی در دستور کار ستاد نیروهای مسلح

۱۴ روز قبل ۲ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان: بهبود وضعیت سربازی از دستورکارهایی است که با جدیت در اولویت دستگاه های ذیربط قرار دارد،امری که از مدت ها پیش کلید خورده و البته وقوع حوادث متعددی برای سربازان در طول یک ماهه گذشته،حساسیت های عمومی را در این خصوص تشدید کرده است.توضیحات کمالی درباره تغییر و بهبود سربازی

۱۸ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : به دنبال انتشار برخی اخبار درباره احتمال تغییر در خدمت سربازی رییس اداره سرمایه انسانی سرباز توضیحاتی را درباره روند بهبود کیفیت خدمت سربازی ارائه کرد.


بهبود رفتار با سرباز، شاخص عمل انقلابی در نیروهای مسلح

۱۹ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری فارس: «الگوی خدمت سربازی یک ساله در دوران صلح» را شاید بتوان بهترین الگوی مرکز پژوهش های مجلس دانست که احتمال موافقت ستادکل نیروهای مسلح نیز با آن بیشتر است. در این مدل سربازی در دوران صلح، اجباری و مدت آن یک سال است


از وام بانکی سربازان غایب چه خبر؟

۲۰ روز قبل ۳۷۲ نظر

رایزنی برای ارائه تسهیلات به سربازان غائب در راستای تامین مالی خرید جریمه سربازی در حالی بین برخی بانک‌ها و سازمان وظیفه عمومی در جریان است که ظاهرا به زودی و احتمالا تا دو هفته آینده توافقات در این رابطه نهایی خواهد شد.


تعیین تکلیف یک میلیون مشمول غایب؛ امسال

۲۰ روز قبل ۷۷ نظر

جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، از تعیین تکلیف یک میلیون مشمول غایب، در سال ۹۵ خبر داد.
سردار سرتیپ ابراهیم کریمی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: مهلت ثبت نام پرداخت جریمه مشمولان غایب تا ۱۵ مرداد امسال است و در صورتی که این مشمولان در موعد مقرر ثبت نام نکنند باید به خدمت سربازی بروند.


شرایط استخدام مشمولان قانون سرباز قهرمان تعیین شد

۲۰ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان: جذب و استخدام قهرمانان مشمول قانون سرباز قهرمان در بازی‌های المپیک، پارا المپیک، بازی‌های آسیایی، قهرمانی جهان و جام جهانی طی شرایطی از سوی هیات وزیران پذیرفته شد.


پرداخت جریمه ریالی برای سربازان فراری چگونه است؟

۲۱ روز قبل ۱۱۷ نظر

ملاک برای پرداخت پذیرش جریمه ریالی سربازان فراری تاریخ آخرین غیبت آنها است.
به گزارش انتخاب، کاربری در صفحه مشکلات مردم نوشته است: ” آیا امسال شرایط برای سربازان فراری در جریمه ریالی فرقی کرده یا من با همان شرایط امکان ثبت نام دارم؟”


ارسال پیامک به متقاضیان پرداخت قسطی جریمه سربازی

۲۱ روز قبل ۷۳ نظر

خبرگزاری ایسنا: جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد: پیامک‌های تعیین تکلیف برای متقاضیان پرداخت قسطی جریمه ریال سربازی از فردا ارسال خواهد شد.


ارائه پایان خدمت یا معافی برای صدور گواهینامه لازم نیست

۲۲ روز قبل ۳۱ نظر

خبرگزاری خبرآنلاین : مشمولان غایب و سربازان فراری می توانند راننده شوند و گواهینامه رانندگی بگیرند چون قانون، شرط ارائه کارت پایان خدمت یا معافی را برای صدور گواهینامه برداشته است.


زمان ثبت‌نام پرداخت جریمه غیبت تمدید شد

۲۲ روز قبل ۷۸ نظر

خبرگزاری تسنیم: جانشین سازمان وظیفه عمومی با اعلام خبر تمدید یک‌ماهه زمان ثبت متقاضیان پرداخت جریمه نقدی غیبت سربازی از ثبت‌نام بیش از ۳۱هزار نفر در این طرح خبر داده و هشدار داد که زمان مذکور به هیچ وجه قابل تمدید نیست.


فراخوان مشمولان طرح سرباز معلم، دیپلم و زیردیپلم در تیر ماه سال جاری

۲۷ روز قبل ۳۹۴ نظر

پایگاه خبری نیروی انتظامی: گروه ناجا- سازمان وظیفه عمومی ناجا ، در اطلاعیه ای کلیه مشمولان دیپلم و زیر دیپلم دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم تیرماه ۱۳۹۵ و مشمولان سرباز معلم را به خدمت سربازی فراخواند.


سربازان برای ازدواج و تولد فرزند پاداش می گیرند

۲۷ روز قبل ۱۴ نظر

خبرآنلاین: سرهنگ حبیب جعفرزاده رئیس پلیس وظیفه عمومی آذربایجان غربی گفت: سربازان در صورت ازدواج و یا تولد فرزند حین خدمت از پاداش و کسر خدمت بهره مند می شوند.


به‌کارگیری سربازان غایب و فراری در صنوف دولتی و خصوصی ممنوع است

۲۷ روز قبل

خبرگزاری فارس : از ارومیه، حبیب جعفرزاده بعد از ظهر امروز در نشست خبری که در سالن جلسات معاونت اجتماعی نیروی انتظامی آذربایجان غربی برگزار شد، اظهار داشت: قانون خدمت سربازی وظیفه عمومی شناور بوده و بر مبنای گذر زمان در حال تغییر است.


جزئیات طرح خدمت سربازی طلاب و روحانیون تشریح شد

۲۸ روز قبل

خبرگزاری شبستان: طلاب و روحانیون واجد شرایط می‌توانند از طریق انجام مأموریت‌های فرهنگی، تبلیغی و تدریسی طبق شرایط خاص، خدمت سربازی خود را طی کرده و کارت پایان خدمت دریافت کنند.


کار در شرکتهای دانش بنیان تسهیلات جدید نظام وظیفه به نخبگان

۲۹ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری مهر : سرپرست امور شرکت ها و موسسات دانش بنیان در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری آخرین آمار افرادی که از تسهیلات نظام وظیفه برای فعالیت در شرکت های دانش بنیان برخوردار شده اند را اعلام کرد.


سربازان در حین خدمت چگونه معاف می‌شوند؟

۲۹ روز قبل

خبرگزاری آنا : سربازان حین خدمت در صورت داشتن بیماری از طریق بهداری یگان خدمتی باید اقدام کنند تا به وضعیت جسمی و روانی آنان رسیدگی شود و اگر طبق نظر شورای نیرو، قادر به انجام خدمت نبوده و بر اساس ضوابط این آیین نامه و پیوست آن، معاف دائم پزشکی تشخیص داده شوند، از بقیه خدمت دوره ضرورت معاف می‌شوند.


طرح توانمندسازی سربازان وظیفه استان بوشهر آغاز شد

۲۹ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : معاون آموزش فنی و حرفه‌ای بوشهر گفت: طرح توانمندسازی سربازان وظیفه بوشهر با هدف توسعه فرهنگ مهارت‌آموزی، ایجاد اشتغال و تربیت نیروی کار ماهر و متخصص اجرا شد.


نحوه احتساب سوابق سربازی بیمه شدگان تامین اجتماعی

۳۱ روز قبل

خبرگزاری مهر: سازمان تامین اجتماعی شرایط لازم برای ارائه خدمات دفترچه درمانی به همسر بیمه شده زن و همچنین نحوه احتساب خدمت سربازی را اعلام کرد.


عفو سربازان جنگ اقتصادی

۳۲ روز قبل

اقتصاد آنلاین : سابقه ورشکستگی واحدهای تولیدی به همین چند سال قبل برمی‌گردد؛ در دورانی که با وجود درآمدهای هنگفت نفتی، پول عاید واردکنندگان و سوداگران شد و کمر واحدهای تولیدی شکست.


کسری خدمت سربازی در قبال انجام فعالیت‌های پژوهشی

۳۳ روز قبل ۶ نظر

خبرگزاری ایسنا: رئیس دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان ایلام گفت: دانشجویان و پژوهشگران نخبه که مشمول خدمت مقدس سربازی هستند می‌توانند در قبال انجام فعالیت‌های تحقیقاتی و پژوهشی از کسری خدمت برخوردار می‌شوند.
شرایط قطعی پرداخت قسطی جریمه سربازی اعلام شد

۳۶ روز قبل ۶۳۹ نظر

خبرگزاری ایسنا : سردار موسی کمالی در گفت‌وگو با ایسنا، در این‌باره، گفت: برابر بند (ب) تبصره ۱۱۰ قانون بودجه سال ۹۵ نحوه پرداخت جریمه ریالی مشمولان غایب سربازی که تا پایان سال ۹۵ حداقل هشت سال از غیبت یا ترک یگان خدمتی‌شان گذشته باشد به دو صورت نقدی و قسطی امکان‌پذیر خواهد بود.


بومی‌گزینی می‌تواند جرم فرار از خدمت سربازی را کاهش دهد

۳۶ روز قبل ۵ نظر

خبرگزاری ایسنا: حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدجعفر دینی اظهار کرد: سازمان قضایی نیروهای مسلح طبق اصل ۱۷۲ قانون اساسی و ماده یک مجازات نیروهای مسلح به تمام جرائم نیروهای نظامی و انتظامی صالح به رسیدگی است.


معافیت سربازان حادثه دیده بر اساس میزان مصدومیت

۳۶ روز قبل

خبرگزاری آنا: فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن حضور در بیمارستان و عیادت از سربازان آسیب دیده در سانحه اتوبوس مسافربری حامل سربازان گفت: بر اساس میزان مصدومیت، دستورهای لازم برای معافیت سربازان عزیز حادثه دیده صادر شده است.


۸ روش جایگزین شیوه فعلی خدمت سربازی

۳۶ روز قبل ۱۰ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان : برخی نهادهای رسمی از جمله مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی طی سال‌های اخیر تلاش کرده است مدل‌های جایگزین مناسب‌تری را برای خدمت سربازی معرفی کند.بهره‌مندی مشمولان از کسری خدمت در ازای ترجمه کتاب

۳۹ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری ایسنا: رئیس دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی خراسان‌شمالی گفت: مشمولان خدمت سربازی می‌توانند با ترجمه کتاب از کسری خدمت سربازی بهره‌مند شوند.


سرباز فراری ها دستگیر می شوند

۴۰ روز قبل ۱۱ نظر

خبرگزاری دانشجو: اداره کل حقوقی سازمان قضایی نیروهای مسلح در نظریه مشورتی خود اعلام کرد که مأموران انتظامی و دژبان مربوط اعم از ضابط یا غیرضابط مکلف به دستگیری سربازان فراری هستند.


زمان و نحوه اعزام مشمولان سربازمعلم اعلام شد

۴۰ روز قبل ۶۰ نظر

خبرگزاری تسنیم: جانشین منابع انسانی ستادکل نیروهای مسلح با تشریح نحوه اعزام مشمولان «سربازمعلم» و آموزش آنها در تابستان هرسال زمان اعزام این مشمولان را اعلام کرد و از کنسل شدن فرایند اعزام این دسته از مشمولان که به‌اشتباه در اعزام امروز شرکت کرده بودند خبر داد.


۱۵ تیرماه، مهلت نهایی متقاضیان پرداخت جریمه ریالی سربازی

۴۰ روز قبل ۲۷۸ نظر

اطلاعات : جانشین اداره سرمایه‌های انسانی ستاد کل نیروهای مسلح از پایان مهلت متقاضیان پرداخت جریمه ریالی سربازی در ۱۵ تیرماه خبر داد.


تصویب آئین نامه سرباز قهرمان در کمیسیون اصلی دولت

۴۰ روز قبل

خبرگزاری صداوسیما: وزیر ورزش از تصویب آئین نامه سرباز قهرمان در کمیسیون اجتماعی دولت خبر داد و گفت: امیدواریم این آئین نامه در صحن دولت نیز به تصویب برسد.


پرداخت مبلغ بازخرید ۲ سال خدمت سربازی به کارکنان دانشگاه آزاد

۴۱ روز قبل

خبرگزاری مهر: معاون اداری مالی دانشگاه آزاد اسلامی با ابلاغ بخشنامه ای از پرداخت مبلغ بازخرید ۲ سال خدمت سربازی کارکنان این دانشگاه خبر داد.


شرایط تردد مشمولان غایب به داخل کشور چیست؟

۴۱ روز قبل ۹ نظر

خبرگزاری آنا : بنا به اعلام سازمان نظام وظیفه عمومی تمامی مشمولان ایرانی مقیم خارج از کشور که حداقل سه سال در خارج از کشور اقامت داشته باشند می‌توانند در هرسال حداکثر دوبار و مجموعا به مدت سه ماه به داخل کشور تردد کنند.


فراخوان اعزام به خدمت فارغ التحصیلان دانشگاه ها در تیر ماه ۹۵

۴۱ روز قبل ۸ نظر

به گزارش اداره اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا ، این سازمان طی اطلاعیه ای اعلام کرد: کلیه مشمولان فارغ التحصیل دوره های کاردانی ، کارشناسی و بالاتر و همچنین مشمولان گروه پزشکی سراسر کشور که برگ آماده به خدمت از سازمان وظیفه عمومی ناجا به تاریخ یکم تیر ماه ۱۳۹۵ دریافت داشته اند می رساند.آمادگی مجلس برای احتساب ماه‌های حضور در تیم ملی به عنوان خدمت سربازی

۴۲ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری خانه ملت: سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس از آمادگی مجلس دهم برای رفع خلاء قانونی درباره وضعیت ورزشکاران مشمول خدمت سربازی خبر داد و تصریح کرد:عدم همکاری ستاد مشترک با آموزش و پرورش برای اعزام سرباز معلمان

۴۲ روز قبل ۳۲۸ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان : مدیر کل دفتر تشکیلات اداری وزارت آموزش و پرورش دلیل عدم اعزام سرباز معلمان در موعد مشخص را عدم همکاری ستاد مشترک با آموزش و پرورش دانست.


بانک‌های پرداخت کننده وام خرید سربازی

۴۳ روز قبل ۶۷ نظر

اقتصاد آنلاین: سردار موسی کمالی جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص آخرین وضعیت پرداخت جریمه سربازی اظهار داشت: دور جدید ثبت‌نام‌ها از ۱ خرداد ماه آغاز شده و تا کنون بیش از ۱۰ هزار نفر در طرح پرداخت جریمه سربازی ثبت نام کرد‌ه‌اند .ماجرای ۴ هفته انتظار و اضطراب مشمولان سربازی برای معافیت‌های جدید

۴۳ روز قبل ۱۸۰ نظر

سلامت نیوز: اواخر ماه گذشته انتشار خبری مربوط به تغییرات جدی در قانون خدمت وظیفه عمومی حواشی زیادی را پیرامون آن ایجاد کرد


کاهش سنوات غیبت جریمه ریالی سربازی/ تشدید دستگیری مشمولان غایب

۴۴ روز قبل ۱۰۵ نظر

خبرگزاری ایسنا : تغییر در سنوات بهره مندی از جریمه ریالی سربازی، تسهیل شرایط بهره مندی از جریمه ریالی برای دانشجویان انصرافی، تشدید برخورد و دستگیری مشمولان غایب، تشریح نحوه استفاده سربازان فراری از جریمه ریالی سربازی و …


ارائه تسهیلات جدید به مشمولان اعزام به خدمت

۴۶ روز قبل ۱۶ نظر

پایگاه خبری پلیس: گروه ناجا- جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا از ارائه تسهیلات جدید به مشمولان و سربازان متاهل در راستای خوشایندسازی خدمت سربازی خبر داد.


ثبت نام طرح پرداخت جریمه غیبت تا ۱۵ تیر ادامه دارد

۴۷ روز قبل ۱۸۵ نظر

خبرگزاری تسنیم: جانشین سازمان وظیفه عمومی با اشاره به ادامه داشتن ثبت نام از متقاضیان پرداخت جریمه غیبت سربازی، خاطرنشان کرد: تمامی مشمولانی که تا پایان اسفند ۹۵، حداقل ۸ سال غیبت داشته باشند می‌توانند با مراجعه به دفاتر پلیس +۱۰، درخواست خود را ثبت کنند.


تشدید برخورد با مشمولان غایب از خدمت سربازی در همدان

۴۷ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری شبستان: معاون وظیفه عمومی نیروی انتظامی استان همدان گفت: با سربازان بیش از ۸ سال غیبت و فراری در استان همدان برخورد خواهد شد.


ارائه تسهیلات خدمات سربازی به بیش از ۷۰۰ مددجوی کمیته امداد

۴۷ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری مهر: معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد از ارائه تسهیلات معافیت سربازی به ۷۷۴ مددجوی مورد حمایت این نهاد درسال ۹۴ خبر داد.
خبر خوش برای سربازهای قهرمان

۴۸ روز قبل ۶ نظر

خبرگزاری مشرق : رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، گفت: ورزشکارانی که طبق مقررات به خدمت سربازی اعزام شده اند و یا به سن مشمولیت رسیده اند در صورتی که به تیم ملی دعوت شوند


روش هایی برای کسر خدمت سربازی!

۴۸ روز قبل ۲۸ نظر

خبرگزاری آنا: بنا به اعلام سازمان نظام وظیفه، چهار راه برای کاهش خدمت مشمولان غیر غایب متولد سال ۷۲ و ماقبل آن که در سال ۹۰ و سنوات قبل آن به سن مشمولیت رسیده‌اند، وجود دارد.


موضع ستاد کل نیروهای مسلح درباره رد طرح معافیت‌های جدید از سربازی

۴۹ روز قبل ۴۴ نظر

خبرگزاری ایسنا : در پی رد لایحه احکام دائمی شدن برنامه‌های توسعه کشور از سوی شورای نگهبان، طرح کاهش زمان جانبازی، آزادگی و رزمندگی برای بهره مندی از معافیت سربازی نیز رد شد.


رد مصوبه مجلس نهم درباره معافیت‌های جدید سربازی

۴۹ روز قبل ۱۰ نظر

خبرگزاری ایسنا : با رد «لایحه احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور» از سوی شورای نگهبان، موضوع تغییر در شرایط بهره مندی از معافیت‌های سربازی مربوط به سابقه ایثارگری، آزادگی و رزمندگی نیز منتفی شد.


آخرین خبر‌ها از معافیت جدید فرزندان ایثارگران و رزمندگان

۴۹ روز قبل ۱۴ نظر

جانشین اداره کل منابع انسانی ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: ستاد هنوز درباره معافیت های جدید برای فرزندان ایثارگران بررسی‌های لازم را انجام نداده است.


برخورد با مشمولان غایب نظام وظیفه در استان کرمانشاه تشدید می‌شود

۵۰ روز قبل ۱۰۳ نظر

خبرگزاری تسنیم: معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: براساس ابلاغیه جدید سازمان نظام وظیفه با هرگونه به‌کارگیری مشمولان غایب نظام وظیفه در استان کرمانشاه برخورد می‌شود.


شورای نگهبان با معافیت‌های جدید سربازی مخالفت کرد

۵۰ روز قبل ۸۴ نظر

شورای نگهبان نظر خود را در مورد لایحه احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور اعلام کرد. ماده ۵ الحاقی این لایحه، به معافیت های جدید برای فرزندان ایثارگران اختصاص داشت.
سربازان بی سواد کارت پایان خدمت نمی‌گیرند

۵۰ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری مهر: رئیس سازمان نهضت سوادآموزی درباره توسعه سواد در پادگان ها گفت: طبق مصوبات ستاد مشترک نیروهای مسلح سربازان مشمول تا وقتی که باسواد نشوند کارت پایان خدمت دریافت نخواهند کرد.


ثبت‌نام ۱۰ هزار نفر برای پرداخت جریمه سربازی

۵۰ روز قبل ۲۸ نظر

آفتاب : جانشین سازمان وظیفه عمومی با اعلام خبر ثبت نام حدود ۱۰ هزار نفر برای پرداخت جریمه سربازی گفت: ثبت نام‌های انجام شده نشان می‌دهد که بیشتر متقاضیان ترجیح داده‌اند علی‌رغم امکان پرداخت به صورت اقساط، این جرائم را به صورت نقدی پرداخت کنند.


برگزیدگان سطح ۲ نخبگان از خدمت سربازی معاف خواهند شد

۵۳ روز قبل ۱ نظر

خبرآنلاین: به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین از همدان ؛ غلامحسین مجذوبی، رئیس بنیاد نخبگان همدان که در جمع خبرنگاران سخن می گفت با اعلام مطلب فوق افزود:

همه جزئیات خرید سربازی در سال ۹۵

۵۶ روز قبل ۳۹ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان : طرح فروش ایام غیبت سربازی در سال جاری از مدتی پیش کلید خورد،طرحی که بر اساس شواهد و قرائن با استقبال چندان گرمی در سال گذشته مواجه نشد و پیش بینی می شود در سالجاری نیز وضعیت همانند سال گذشته رقم بخورد.


نباید دوران سربازی را دوران بطالت بنامیم

۵۹ روز قبل ۳۱ نظر

خبرگزاری میزان : رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان فارس گفت: خدمت سربازی از هر لحاظ، یک ارزش اجتماعی است و این تصور غلطی است که دوران سربازی را دوران بطالت بنامیم.


ارائه تسهیلات خدمات سربازی به بیش از ۲۸هزار مددجوی کمیته امداد

۵۹ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری مهر : مدیرکل حمایت های اجتماعی کمیته امداد از ارائه تسهیلات معافیت سربازی به ۲۸ هزار و ۱۱۸ مددجوی تحت حمایت این نهاد در سال ۹۴ خبر داد.فراهم شدن امکان ثبت درخواست تعجیل درتاریخ اعزام دانش آموختگان

۶۰ روز قبل ۱۰ نظر

خبرگزاری ایرنا : سمنان-معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان سمنان گفت: مشمولان دانش آموختگان که دارای برگه اعزام هستند می توانند درخواست تعجیل تاریخ اعزام خود را برای تاریخ اعزام ۰۱/۰۴/۱۳۹۵ ثبت نمایند.افزایش مدت مرخصی سربازان وظیفه متاهل

۶۰ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری فارس: معاون وظیفه عمومی انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: مرخصی سربازان وظیفه متاهل از ۲۲ روز به ۳۰ روز افزایش یافته و این افراد می‎توانند از این پس هفته‎ای سه روز پس از ساعت کاری مرخص شوند.


دانشجویان مشمول سربازی بدون وثیقه به عتبات عالیات می روند

۶۱ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری صدا و سیما: رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت : دانشجویان مشمول سربازی بدون وثیقه تنها با یک معرفی نامه کتبی می تواند به سفر معنوی عتبات عالیات دانشگاهی اعزام شوند.اگر پس از تصویب شورای‌نگهبان اجرا نشد، به مجلس شکایت کنید

۶۳ روز قبل ۸۶۶ نظر

خبرگزاری میزان : عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس نهم گفت: طرح تسهیلات برای فرزندان ایثارگران، نماینده دولت که ارتش بود،‌ نظرش را اعلام کرد. اما نمایندگان رای دادند و تصویب شد.


جزئیات تازه از وام بانکی پرداخت جریمه سربازی

۶۳ روز قبل ۲۱ نظر

خبرگزاری ایسنا: به دنبال ابلاغ قانون بودجه ۱۳۹۵، مذاکراتی با برخی بانک‌ها برای اعطای وام بانکی به مشمولان غایب سربازی در جریان است تا این افراد بتوانند به طور اقساطی جریمه ریالی خود را پرداخت کنند.


مشمولان غایب با پرداخت جریمه از مزایای کارت معافیت برخوردار می شوند

۶۳ روز قبل ۵۳ نظر

خبرگزاری ایرنا : معاون وظیفه عمومی فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: مشمولانی که تا پایان سال ۹۵ حداقل هشت سال غیبت داشته باشند با پرداخت جریمه می توانند از مزایای کارت معافیت برخوردار شوند.


منویات مقام معظم رهبری در زمینه سربازان متاهل در زنجان اجرا می‌شود

۶۴ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری فارس: فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: منویات مقام معظم رهبری در زمینه سربازان متاهل در زنجان در حال اجرا است.


امکان پرداخت جریمه سربازی با وام بانکی

۶۴ روز قبل ۶ نظر

خبرگزاری ایسنا: جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا با تشریح شرایط قسط‌بندی پرداخت مبلغ جریمه ریالی سربازی از فراهم شدن امکان دریافت وام بانکی برای پرداخت مبلغ جریمه خبر داد.2,103 نظر برای «آخرین تغییرات خدمت سربازی و معافیت ها در سال ۹۵ (آخرین اخبار)» 1. مبین

  سلام بزرگان، بنده پدرم 28 ماه 17 روز جبهه داره و برای برادرم 8 ماه کسری گرفته، ایا قانون جدید تصویب شه احتمال اینکه بنده معاف بشم هست؟ممنون میشم پاسخ بدین

  پاسخ دادن
 2. الما

  دوستان زمان اجرا شدن این طرح برج 10 اعلام شده یعنی زمانی که برنامه 5توسعه اتمام و برنامه 6 اجرا میشود…در بیانیه این طور اماده که برنامه 5توسعه 1سال تمدید و تمام قوانین برنامه 6 ملغی میگردد در صورت تصویب.
  موفق باشید

  پاسخ دادن 3. محسن

  دوستان اگه صحن علنی امروز رو از رادیو گوش کرده باشید بند ب ماده الحاقی ۵ که مزبوط به معافیت های جدید بود رو دوباره قرار دادن و بند های دیگه ایثارگری که حذف شده بود رو داخل ماده الحاقی ۳ قرار‌دادن .

  پاسخ دادن

 4. رها

  به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،نمایندگان ملت در نشست علنی امروز (چهارشنبه 30 تیر ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی لایحه احکام دائمی برنامه های توسعه کشور اعاده شده از سوی شورای نگهبان با ماده 45 این لایحه در ادامه موافقت کردند.

  http://www.icana.ir/Fa/News/304119

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را بیان کن

اگر پاسخی به دیدگاه من ارسال شد من را از طریق ایمیل باخبر کن
 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.
مدیریت وب‌سایت «ای-استخدام» از شما کاربران عزیز خواهشمند است با مشارکت و پاسخ‌گویی به سوالات و مشکلات سایر کاربران، ما را در هرچه بهتر شدن کیفیت پاسخ‌گویی یاری رسانید.