آخرین تغییرات خدمت سربازی و معافیت ها در سال ۹۵ (آخرین اخبار)

دیروز ۱۸۵۴ نظر

آخرین تغییرات خدمت سربازی و معافیت ها

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه آخرین اخبار تغییرات خدمت سربازی و معافیت ها در اسرع وقت منتشر خواهد شد

لینکهای مرتبط


فهرست اخبار آخرین تغییرات خدمت سربازی و معافیت ها موجود در این صفحه :


فراخوان مشمولان دیپلم و زیردیپلم در اردیبهشت ماه سال جاری

دیروز

پایگاه خبری پلیس ایران: گروه ناجا- سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه ای کلیه مشمولان دیپلم و زیر دیپلم دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ را به خدمت سربازی فراخواند.امکان تقسیط حق بیمه دوران خدمت سربازی، حداکثر در ۱۲ ماه فراهم است

۴ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: تهران – ایرنا – مدیرکل امور فنی بیمه‌ شدگان تامین ‌اجتماعی گفت: امکان تقسیط حق بیمه دوران خدمت سربازی، حداکثر در ۱۲ ماه فراهم است.


چگونگی احتساب خدمت سربازی در سوابق بیمه‌ای

۵ روز قبل

خبرگزاری برنا: مدیرکل امور فنی بیمه‌شدگان سازمان تامین اجتماعی گفت: مدت خدمت نظام وظیفه کلیه مشمولان یا شرکت داوطلبانه آن‌ها در جبهه، قبل از اشتغال یا حین اشتغال، جزو سوابق خدمتی این افراد نزد سازمان تامین اجتماعی محسوب می‌شود.


معتادان چگونه به خدمت سربازی اعزام می‌شوند؟

۵ روز قبل

افکار نیوز: با توجه به آمار موجود از اعتیاد دانشجویان و دانش اموزان، این سوال در ذهن شکل می‌گیرد که این افراد به عنوان مشمول چگونه و با طی چه مراحلی به خدمت وظیفه اعزام می‌شوند.


ادامه تحصیل سربازان در دوره خدمت ممکن نیست

۷ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری صدا و سیما: سردار سرتیپ کمالی گفت: تصمیم گیری درباره سربازی صرفا در ستاد کل نیروهای مسلح صورت می گیرد و سازمان های دیگر در این رابطه نمی توانند ورود کنند.


امکان ادامه تحصیل حین خدمت سربازی

۸ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری مهر: رئیس دانشگاه پیام نور از برنامه های راهبردی این دانشگاه خبر داد و گفت: یکی از این برنامه ها برگزاری دوره های دو و چهارساله ویژه سربازان به صورت الکترونیکی است.


جذب سرباز حرفه‌ای موثرترین روش در تحول خدمت سربازی است

۸ روز قبل ۳ نظر

خانه ملت: عضو کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس با بیان اینکه جذب سرباز حرفه ای موثرترین روش در تحول دوران سربازی است، گفت: مجلس از طرح ستاد کل نیروهای مسلح برای جذب سرباز حرفه ای استقبال می‌کند.


اجرای طرح جریمه ریالی سربازی در سال ۹۵ چگونه است؟

۹ روز قبل ۲۸ نظر

خبرگزاری ایسنا: جانشین اداره سرمایه‌های انسانی ستادکل نیروهای مسلح از ماموریت صدور کارت پایان خدمت برای مشمولان و سربازان بی‌سواد خبر داد.


حمایت مجلس از تغییرات در دوره سربازی

۹ روز قبل

خبرگزاری خانه معلم: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، احتمال تغییر و تحولات در سربازی را مورد حمایت اغلب نمایندگان مجلس دانست و تاکید کرد: دنیای کنونی طلب می کند روش سنتی سربازی موجود در کشور تغییر کند.آغاز ثبت‌نام خرید خدمت سربازی از اواخر اردیبهشت ماه

۱۰ روز قبل

خبرگزاری آنا : جانشین اداره سرمایه‌های انسانی ستادکل نیروهای مسلح خبری را که روز گذشته درباره تغییر و تحول در خدمت سربازی، در رسانه‌ها منتشر شد، تکذیب کرد و گفت: پیش‌بینی می‌کنیم از اواخر اردیبشهت ماه ثبت‌نام متقاضیان خرید خدمت غیبت سربازی آغاز شود.


جذب سرباز حرفه‌ای گامی موثر در استفاده بهینه از ظرفیت نیروی انسانی کشور

۱۰ روز قبل

خبرگزاری خانه ملت : عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه هم اکنون برخی جوانان به صورت اجباری دوران خدمت سربازی را سپری می‌کنند، جذب سرباز حرفه‌ای را گامی موثر در استفاده بهینه از ظرفیت نیروی انسانی کشور دانست.


احتمال تغییر و تحول در خدمت سربازی

۱۱ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری تسنیم: معاون نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به راه‌اندازی قرارگاه اقتصاد مقاومتی و مطرح شدن دو دیدگاه سرباز حرفه‌ای و خدمت وظیفه عمومی، از انجام اقدامات متحول کننده خبر داد.


شرایط معافیت‌سربازی برای کفالت خواهر مجرد

۱۱ روز قبل ۷ نظر

خبرآنلاین: روابط عمومی سازمان نظام وظیفه : مشمولی که خواهرش از سن ۱۸ سالگی تا ۲۴ سالگی به عقد کسی در نیامده و مجرد باقیمانده باشد و همچنین پدر مشمول در قید حیات نباشد می تواند درخواست معافیت بدهد.


طلاب با سربازی در ۲۸ نهاد کارت پایان خدمت می‌گیرند

۱۵ روز قبل

خبرگزاری فارس: معاون امور طلاب و دانش‌آموختگان حوزه‌های علمیه گفت: طلاب در قالب طرح «سربازطلبه» در ۲۷ نهاد کشور حضور می‌یابند و کارت پایان خدمت دریافت می‌کنند که اخیراً با موافقت رهبر معظم انقلاب، آموزش و پرورش نیز به این فهرست اضافه شده است.


آیین نامه اجرایی قانون احتساب خدمت سربازی در سنوات بیمه ای به تصویب دولت رسید

۱۵ روز قبل

روزنامه خراسان: آیین نامه اجرایی قانون احتساب ایام خدمت سربازی بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی به عنوان سنوات پرداخت حق بیمه به تصویب هیأت وزیران رسید. به گزارش ایسنا محمد حسین شریف زادگان، وزیر رفاه و تامین اجتماعی گفت: به موجب این مصوبه کسانی که قبل از اشتغال و شمول قانون کار به سربازی رفته اند زمان خدمت آنان جزو سنوات خدمتی نزد سازمان تامین اجتماعی محسوب می شود.


فراخوان مشمولان اعزامی فارغ التحصیل دانشگاه و موسسات آموزش عالی

۱۷ روز قبل ۵ نظر

خبرگزاری فارس : معاون وظیفه عمومی استان قم از فراخوان مشمولان اعزامی فارغ‌التحصیل دانشگاه و موسسات آموزش عالی در اردیبهشت ماه خبر داد.


موافقت رهبری با خدمت سربازی طلاب در آموزش و پرورش

۱۸ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری فارس: دبیر ستاد همکاری‌های حوزه علمیه و آموزش و پرورش گفت:‌ با موافقت رهبر معظم انقلاب، طلاب علاقه‌مند و واجد شرایط می‌توانند دوره خدمت سربازی را در آموزش و پرورش بگذرانند.عدالت در صدور کارت معافیت خدمت سربازی بین سالهای ۹۴ تا ۹۵ رعایت نشده

۱۹ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان: به گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، احمد امیرآبادی فراهانی نماینده قم طی اخطاری براساس بند ۹ اصل سوم قانون اساسی در صحن علنی امروز شنبه ۲۸ فروردین ماه خطاب به باهنر نایب رئیس مجلس که ریاست مجلس را برعهده داشت گفت: براساس این بند بر رفع تبعیضات ناروا و ایجاد امکانات عادلانه برای همه تأکید شده است.


رفع محرومیت از نامزدی در انتخابات برای خریداران خدمت سربازی

۱۹ روز قبل

خبرگزاری خانه ملت: نایب رئیس مجلس شورای اسلامی درباره محرومیت از نامزدی در انتخابات مجلس و شورای شهر برای کسانی که اقدام به خرید کارت پایان خدمت در سال ۹۴ کردند، گفت: جهت رفع این موضوع می‌توان طرح قانونی را به مجلس ارائه کرد.اختصاص منابع حاصل از فروش خدمت سربازی به تقویت بنیه دفاعی

۲۲ روز قبل ۴ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان: نمایندگان در جریان بررسی بخش هزینه‌ای بودجه سال ۹۵ منابعی را برای تقویت بنیه دفاعی کشور اختصاص دادند.


به مناسبت روز ارتش ۲۹ روز از اضافه خدمت سربازان وظیفه بخشیده می‌شود

۲۲ روز قبل

خبرگزاری ایلنا: فرماندهی تیپ ۲۱۶ زرهی زنجان، گفت: به مناسبت ۲۹ فروردین ۲۹ روز از اضافه خدمت سربازان وظیفه بخشیده می شود.


طرح جریمه مشمولان غایب در انتظار ابلاغ لایحه قانون بودجه سال ۹۵

۲۲ روز قبل ۹ نظر

خبرگزاری فارس: سازمان وظیفه عمومی در اطلاعیه ای اعلام کرد: طرح جریمه مشمولان غایب در امسال با ابلاغ لایحه قانون بودجه سال ۹۵ اجرا می شود بنابراین متقاضیان از مراجعه حضوری به این سازمان خودداری کنند.


آخرین جزئیات قسطی‌شدن جریمه غیبت سربازی از زبان سردار کمالی

۲۲ روز قبل ۱۱ نظر

خبرگزاری فارس: جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح از مصوبه جدید مجلس شورای اسلامی در خصوص قسطی شدن مبلغ جریمه غیبت سربازی، آمار مشمولان غایب و … سخن گفت.


عدم پرداخت جریمه غیبت ۱۳۵هزار مشمول سربازی

۲۲ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری ایرنا : رئیس سازمان نظام وظیفه عمومی نیروی انتظامی با بیان اینکه ۱۳۵ هزار از مشمولان پرداخت جریمه غیبت سربازی، جریمه خود را پرداخت نکرده اند، گفت: ضمن افزایش مدت غیبت این مشمولان در سال ۹۵، لازم است با نام نویسی مجدد، جریمه خود را با ۱۰ درصد افزایش دیرکرد پرداخت کنند.


جدیدترین خبرها ازجریمه ریالی سربازی در ۹۵

۲۳ روز قبل ۱۴ نظر

خبرگزاری ایسنا: جانشین اداره سرمایه‌های انسانی ستاد کل نیروهای مسلح جزییات و ابهامات پیرامون قانون جریمه ریالی سربازی در سال ۹۵ را تشریح کرد.


خرید سربازی قسطی شد

۲۳ روز قبل ۷۲ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان : نمایندگان مجلس در ادامه بررسی لایحه بودجه سال ۱۳۹۵ به دولت اجازه دادند تا کلیه مشمولان خدمت وظیفه عمومی را که بیش از ۸ سال غیبت دارند با پرداخت جریمه مدت زمان غیبت، به صورت یکجا یا تقسیط تا پایان سال ۱۳۹۵ معاف کند.


پاسخ به درخواست متقاضیان طرح هیأت علمی سربازی تا پایان فروردین

۲۴ روز قبل

خبرگزاری مهر: مرکز نظارت و ارزیابی وزارت علوم اعلام کرد: تمامی درخواست‌های عضویت هیات علمی (طرح سربازی) برای سال ۹۵ دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی، در فروردین ماه سال جاری بررسی و پاسخ داده می شود.


معافیت ۱۲۰ معلول از خدمت سربازی

۲۶ روز قبل

خبرگزاری فارس : مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: در یک سال اخیر و در واگذاری فعالیت‌ها و برنامه‌های توانبخشی به بخش خصوصی گام‌های عملی برداشته شده تا زمینه خروج از تصدیگری دولتی فراهم آید.


مشمولان خدمت وظیفه روز پنج شنبه به سربازی می روند

۲۹ روز قبل

خبرگزاری میزان: سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه ای مشمولان دیپلم و زیر دیپلم دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم فروردین ماه ۹۵ را به خدمت سربازی فراخواند.


فراخوان مشمولان اعزامی دیپلم و زیردیپلم فروردین ماه ۹۵ در قم

۳۰ روز قبل

خبرگزاری فارس: معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان قم از فراخوان مشمولان دیپلم و زیردیپلم در فروردین ماه سال جاری خبر داد.


شرایط به‌کارگیری مشمولان نظام وظیفه در نهادهای غیرنظامی مشخص شد

۳۰ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری میزان : نمایندگان مردم در خانه ملت شرایط به کارگیری مشمولان نظام وظیفه را در دولت، شهرداری‌ها، دهیاری‌ها، نهادهای عمومی غیردولتی، دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی عالی دولتی و غیردولتی و فدراسیون‌های ورزشی و واحدهای تولیدی را مشخص کردند.


مشمولان سربازی آماده اعزام به خدمت شوند

۳۸ روز قبل ۱۵ نظر

خبرگزاری میزان : سازمان وظیفه عمومی ناجا با صدور اطلاعیه ای،مشمولان متولد سال های ۱۳۵۵ تا ۱۳۷۷که به سن مشمولیت رسیده اند را به خدمت سربازی فراخواند.


بررسی پرونده متقاضیان عضویت در هیئت علمی طرح سربازی دانشگاه‌ها در فروردین

۴۹ روز قبل ۵ نظر

خبرگزاری صدا و سیما: پرونده متقاضیان عضویت در هیئت علمی طرح سربازی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی در فروردین بررسی …


تسهیل اشتغال جوانان در دوران خدمت سربازی از سال ۹۵

۵۲ روز قبل

خبرگزاری موج : معاون منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح از توسعه حرفه‌آموزی و تسهیل اشتغال جوانان در دوران خدمت سربازی از سال ۹۵ خبر داد.
به گزارش خبرگزاری موج، محمدحسن باقری در خصوص هشتمین جشنواره جوان سرباز گفت: نام این جشنواره به نام حضرت علی‌اکبر (ع) مزین شده است و همه سازمان‌های نیروهای مسلح برای معرفی الگوی برجسته برای جوانان سرباز این جشنواره را برگزار می‌کنند.


تبدیل خدمت شبانه روزی سربازی به خدمت روزانه

۵۲ روز قبل ۳ نظر

شفاف : معاون منابع انسانی ستادکل نیروهای مسلح از توسعه حرفه آموزی و تسهیل اشتغال جوانان در دوران خدمت سربازی از سال ۹۵ خبر داد.
به گزارش شفاف، امیر “محمدحسن باقری ” در خصوص هشتمین جشنواره جوان سرباز گفت: نام این جشنواره به نام حضرت علی اکبر(ع) مزین شده است و همه سازمان های نیروهای مسلح برای معرفی الگوی برجسته برای جوانان سرباز این جشنواره را برگزار می کنند.


در چه شرایطی مدت زمان غیبت برای خرید سربازی پنج ساله می شود؟

۵۴ روز قبل ۱۵ نظر

خبرآنلاین: جانشین رییس سازمان نظام وظیفه گفت: برای آن که مدت زمان غیبت برای پرداخت جریمه سربازی پنج سال بشود، احتیاج به تصویب قانون است و ما همچنان منتظریم ببینیم قانون در این باره چه تکلیفی تعیین می کند.


فروش خدمت، به سربازی خدشه می زند/ سربازانِ ناراحت شناسایی شوند

۵۴ روز قبل ۸ نظر

خبرگزاری مهر : رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: یکی از دلایل مخالفت با فروش خدمت سربازی را خدشه‌دار شدن ماهیت آن است.


جریمه مشمولان سربازی غایب در سال ۹۵ قسطی می‌شود

۵۴ روز قبل ۶ نظر

خبرگزاری مهر: جانشین معاون منابع انسانی ستادکل نیروهای مسلح از تمدید طرح جریمه مشمولان غایب تا پایان سال ۹۵ و فراهم شدن امکان پرداخت قسطی مبلغ طرح جریمه مشمولان غایب از سال آینده خبر داد.


اقساطی شدن خرید خدمت سربازی با غیبت ۹ سال

۵۶ روز قبل ۱۵ نظر

خبرگزاری خانه ملت : عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۹۵ در مجلس از قسطی شدن خرید خدمت سربازی برای مشمولان با غیبت ۹ ساله خبر داد و گفت: ضمنا هیچ افزایش مبلغی هم برای خرید غیبت صورت نمی‌گیرد.


جریمه غایبان خدمت سربازی چقدر است؟

۵۷ روز قبل ۱۲ نظر

پورابراهیمی گفت: مبلغ پرداختی جرایم افرادی که بیش از ۸ سال غیبت خدمت نظام وظیفه داشته باشند مشخص شد.
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۱۳۹۵ کل کشور در مجلس شورای اسلامی در مصاحبه ای از مشخص شدن مبلغ پرداختی جرایم افرادی که بیش از ۸ سال غیبت خدمت نظام وظیفه داشته باشند خبر داد.


عوامل برون سازمانی درصد بیشتری از دلایل فرار سربازان را تشکیل می‌دهند

۵۷ روز قبل

خبرگزاری میزان : فرمانده قرارگاه عملیاتی جنوب شرق ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: عوامل برون سازمانی درصد بیشتری از دلایل فرار سربازان را تشکیل می‌دهند.


جزییات اعزام به خدمت سربازی مشمولان معتاد

۵۸ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : سخنگوی ستاد مبارزه با موادمخدر به اعلام جدیدترین آمار کشفیات موادمخدر پرداخت و توضیحاتی را درباره وضعیت اعزام به خدمت سربازی مشمولان معتاد ارائه کرد.


مشمولان وظیفه با ۸ سال غیبت معاف می‌شوند

۵۸ روز قبل ۴ نظر

گروه جامعه: طبق مصوبه کمیسیون تلفیق، یارانه نقدی تجار، اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها، پزشکان و افرادی که درآمد سالانه آنان بالا باشد، سال ۹۵ قطع می‌شود که ۵۰ درصد از درآمد حاصل از قطع یارانه نقدی این افراد صرف اشتغال‌زایی و ۵۰ درصد نیز صرف طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی می‌شود.


سربازان فاقد دیپلم با گذراندن خدمت در مراکز آموزشی ارتش دیپلم فنی دریافت می‌کنند

۵۸ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: با وجود تحریم ‌های دشمنان، امروز جوانان ایران اسلامی در تمام عرصه‌ ها، بویژه عرصه های علمی، هسته ای و پزشکی می‌درخشند.


سربازان مانند شاغلین از مزایای صندوق بیمه عمر و حوادث نیروهای مسلح

۵۹ روز قبل

خبرگزاری خانه ملت : معاون حقوقی و امور مجلس وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: سربازان از مزایای صندوق بیمه عمر و حوادث نیروهای مسلح همانند کارکنان و شاغلین نیروهای مسلح برخوردار می‌شوند.


جزییات پرداخت وام به سربازان غایب جهت پرداخت جریمه

۵۹ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: اگر سازوکار‌ها فراهم شود ظرفیت برای پرداخت وام به سربازان غایب جهت پرداخت جریمه وجود دارد.


فروش سربازی درسال ۹۵ صحت ندارد

۵۹ روز قبل ۱۰ نظر

خبرگزاری ایسنا : وی افزود: درباره جزییات و نحوه اجرای طرح جریمه ریالی سربازی در سال ۹۵ تصمیم‌گیری خواهد شد. رقم‌های پرداختی در سال آینده نیز از مواردی است که پس از بررسی نهایی و اعلام خواهد شد.تسهیلات خاص برای پاکی سربازان معتاد/مرخصی ترک اعتیاد،فرصت یا تهدید؟

۶۰ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : آخرین اخبار از نحوه خرید خدمت سربازمعضل اعتیاد بخش ها و لایه های بسیاری از جامعه را در نوردیده است، سالمند، زنان، مردان، جوانان، نوجوانان، دانشگاه ها،مدارس و حتی سربازخانه ها و پادگان های نظامی را و این امر موید عمق فاجعه و خطرجدی این معضل برای بنیان جامعه است.


بررسی درآمدهای حاصل از فروش سربازی

۶۰ روز قبل ۱ نظر

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :جرایم ناشی از دیرکرد در پرداخت جرایم راهنمایی و رانندگی در صورت تسویه صورتحساب جریمه تا پایان سال ۱۳۹۵ بخشیده می‌شود.۱۸۸ مدد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌جو در استان کرمانشاه از خدمت سربازی معاف شدند

۶۴ روز قبل

 خبرگزاری تسنیم : معاون حمایت‌ و‌ سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه گفت: بر اساس آخرین آمار امسال ۱۸۸ مددجوی مشمول در استان کرمانشاه از خدمت سربازی معاف شدند.


فرصت پرداخت جریمه سربازی تا پایان اسفندماه است

۶۵ روز قبل

خبرگزاری فارس: معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی کردستان گفت: براساس قانون خدمت وظیفه عمومی مشمولین که دارای بیش از ۸ سال غیبت دارند تا پایان اسفندماه سال‌جاری فرصت دارند نسبت به پرداخت جریمه خود اقدام کنند.


کارت‌های پایان خدمت و معافیت عودتی از پست،تعیین تکلیف می‌شوند

۶۵ روز قبل

سردار ابراهیم کریمی در خصوص سرنوشت کارت‌های پایان خدمت و معافیت پیدایشی و عودتی از پست، گفت: در راستای ارتقاء خدمات بهینه غیر حضوری، ساماندهی و تعیین تکلیف کارت های پیدایشی، عودتی از پست، جلوگیری از امحا و تولید مجدد، امکانی فرآهم شده تا کارت‌های معافیت و پایان خدمت مشمولانی که به دلایل مختلف همچون مفقودیت، عدم شناسایی آدرس و تغییر محل سکونت به سازمان مسترد شده است تا مجددا به مخاطبان از طریق پست ارسال شود.


معافیت ۱۹۰ هزار مشمول طرح پرداخت جریمه غیبت سربازی

۶۵ روز قبل ۱ نظر

سردار ابراهیم کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری تسنیم با اشاره به آخرین وضعیت متقاضیان مشمولان طرح پرداخت جریمه غیبت از خدمت سربازی اظهار داشت: تا کنون بیش از ۳۲۸ هزار نفر در این طرح ثبت نام کرده و مشمول شرایط این طرح شده‌اند.نحوه درمان و برخورد با سربازان و مشمولان معتاد

۶۷ روز قبل

معاون کاهش تقاضای ستاد مبارزه با مواد مخدر با تأکید بر اینکه سربازان و مشمولان معتاد حتما باید قبل از ادامه خدمت درمان شوند، گفت: دوران درمان نه غیبت محسوب می‌شود و نه دوران خدمت و این افراد به علت اعتیاد اضافه خدمت نمی‌خورند.


دانشگاه شریف از میان نخبگان امریه سربازی می‌گیرد

۶۹ روز قبل

دانشگاه صنعتی شریف با مساعدت ستاد فرماندهی کل قوا و برای رفع نیازهای تخصصی خود فارغ التحصیلان نخبه را به صورت امریه سربازی در سال ۹۵ جذب می کند.


آخرین مهلت پرداخت جریمه ریالی سربازی

۷۰ روز قبل ۱ نظر

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: متقاضیان ثبت نام طرح جریمه مشمولان غایب دارای بیش از ۸ سال غیبت، فقط تا پایان اسفند ماه فرصت دارند از این تسهیلات قانون بهره مند شوند.


ای استخدام: طرح سرباز طلبه مصوب شد

۷۲ روز قبل

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش‌وپرورشی گفت: طرح سرباز طلبه مصوب شده تا سربازان طلاب بتوانند دوره سربازی خود را با شرایط ویژه و مصاحبه در وزارت آموزش‌وپرورش سپری کنند.


لزوم همکاری مجلس و ستاد کل نیروهای مسلح برای بهینه‌سازی سربازی

۷۲ روز قبل

مهرداد بذرپاش در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به اعزام سالانه جمعیت قابل توجهی از جوانان کشور به خدمت سربازی اظهار داشت: باید متناسب با روحیات امروز جوانان، در این باره تصمیم‌گیری شود که ایجاد تغییراتی در شکل و محتوای سربازی، از جمله این امور است.


خدمت سربازی، دوران پختگی و انسان سازی است

۷۲ روز قبل

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان؛ کارگاه آموزشی انتخاباتی و جلسه پرسش و پاسخ مشکلات سربازان وظیفه با حضور سرهنگ بهرام خلیلی فرمانده انتظامی شهرستان خدابنده و روسای عقیدتی و حفا این شهرستان برگزار شد.


تاکید بر بررسی علمی و پژوهشی همه جوانب خدمت سربازی

۷۲ روز قبل

گروه ناجا – معاون نیروی انسانی ستادکل نیروهای مسلح با استقبال از برگزاری همایش با موضوع سربازی در دانشگاه، از برگزارکنندگان خواست تا به صورت علمی و پژوهشی همه جوانب مرتبط با خدمت وظیفه عمومی را بررسی کنند.رسانه‌ها اطلاعات لازم را پیرامون سربازی به خانواده‌ها منتقل کنند

۷۴ روز قبل

معاون نظام وظیفه عمومی فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت: رسانه‌های جمعی باید اطلاعات لازم و کافی را پیرامون خدمت سربازی در اختیار خانواده‌ها قرار دهند.برای اشتغال مردان متأهل و خدمت سربازی تسهیلات خاصی در نظر گرفته شود

۷۵ روز قبل

نماینده کلیمیان در مجلس گفت: مسئولان باید برای اشتغال مردان متأهل و کمک به خدمت مقدس سربازی تسهیلات خاصی را در نظر گیرند که البته در زمینه اشتغال شاهد اتفاق مثبتی نبوده ایم.


پیشنهاد طرح سرباز صنعت جوانان به جای خدمت سربازی

۷۵ روز قبل

یحیی آل اسحاق عضو لیست ۳۰ نفره ائتلاف اصولگرایان در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، به نقشه‌های دشمن و توطئه‌های اقتصادی آنان علیه ایران اشاره کرد و اظهار داشت: جنگ اصلی امروز با ما عمدتاً در حوزه اقتصادی است و اصولاً جنگ اقتصادی یکی از رایج‌ترین جنگ‌ها به شمار می‌رود.


دولت، سربازان را هم شاغل حساب می‌کند

۷۸ روز قبل

معضل بیکاری یکی از عمده‌ترین دغدغه‌های حال حاضر جوانان و خانواده‌هاست. با وجود اینکه جمعیت ایران در افق سال ۱۴۰۰ به عدد ۸۰ میلیون نفر خواهد رسید، اما بسیاری از شاخصه‌های رفاه اجتماعی و توسعه متوازن در اقتصاد کشور هنوز محقق نشده است. آمار و ارقام نشان می‌دهد نیمی از جمعیت در سن اشتغال کشور دارای شغل نبوده و به‌اصطلاح خانه‌نشین هستند.


سربازان غایب چشم انتظار تعیین تکلیف مجلس برای موضوع فروش خدمت سربازی

۷۹ روز قبل ۶ نظر

دولت در لایحه بودجه ۹۵ پیشنهادی برای فروش دوره سربازی مشمولانی که بیش از ۵ سال غیبت دارند را به مجلس ارایه کرده؛ موضوعی که زمان، چگونگی اخذ جریمه و شرایط مشمولان در نحوره اجرای آن مورد بحث است.فراخوان مشمولان فارغ‌التحصیل دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی

۸۰ روز قبل

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان قم از فراخوان فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی به خدمت سربازی در اسفند ماه خبر داد.


کاهش سنوات غیبت برای جریمه ریالی سربازی در سال ۹۵ منتفی است

۸۱ روز قبل ۱ نظر

جانشین اداره سرمایه‌های انسانی ستاد کل نیروهای مسلح تاکید کرد که بحث کاهش سنوات غیبت سربازی برای بهره‌مندی از جریمه ریالی به ۵ سال، منتفی است.


قوانین روشنی درباره معافیت از سربازی وجود دارد

۸۱ روز قبل

حبیب جعفرزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه، اظهار داشت: خانواده‌ها به ویژه جوانان برای مطالعه قوانین و بندهای مربوط به معافیت از خدمت سربازی اقدام کنند، زیرا قوانین روشنی در این مورد وجود دارد.


شرط بهره‌مندی تک فرزندان از معافیت کفالت

۸۲ روز قبل ۲ نظر

سردار سید حمید صدرالسادات اظهار کرد: در مورد تعیین تکلیف خدمت سربازی برای اخذ گواهینامه که از ضروریات به شمار می‌رود از سوی ستاد کل نیروهای مسلح و سازمان وظیفه عمومی ناجا اظهارنظر شده است و منتظر تصویب نهایی این قانون هستیم


موافقت با تعجیل تاریخ اعزام خدمت سربازی

۸۴ روز قبل ۱ نظر

به گزارش مهر، سرهنگ رحمان علیدوست گفت: با توجه به افزایش محدود ظرفیت پذیرش نیروهای مسلح مشمولان دارای برگه آماده به خدمت، با تاریخ های اعزام در سال ۱۳۹۵ می توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان وظیفه عمومی ناجا به نشانی www. Vazifeh.police.ir بخش سامانه خدمات اینترنتی دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +۱۰) به صورت غیرحضوری یا با مراجعه حضوری به این دفاتر نسبت به ثبت درخواست تعجیل در موعد اعزام به خدمت خود اقدام کنند.فرصت تعجیل برای سربازان آماده به خدمت

۸۸ روز قبل

سرهنگ “محمدباقر دهقان” گفت: برابر اعلام ستاد کل نیروهای مسلح کشور،‌ تعدادی سهمیه در اعزام ۱ اسفند ۹۴ برای سربازان مشمول که دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم و یا بالاتر از فوق دیپلم هستند و دارای دفترچه اعزام به خدمت در بعد از این تاریخ هستند، در نظر گرفته شده است.امکان ادامه تحصیل دارندگان مدرک دیپلم در خارج از کشور فراهم شد

۸۹ روز قبل

معاون مشمولان و امور معافیت های سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت:دانش آموزانی که دیپلم یا پیش دانشگاهی خود را قبل یا بعد از ورود به سن مشمولیت در داخل کشور اخذ کردند می توانند ادامه تحصیل دهند.


شرایط خرید خدمت مشمولان غایب تسهیل شود

۹۲ روز قبل

علیرضا محجوب در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره پیشنهاد دولت در لایحه بودجه ۹۵ نسبت به شرایط خرید مشمولان سربازی با غیبت ۵ ساله، افزود: اگرچه باید تفاوتی بین فردی که دوران سربازی خود را می‌گذارند و فردی که تمایلی به گذراندن خدمت سربازی ندارد قائل شد اما واقعیت آن است که پرداخت‌ این هزینه‌ها برای مشمولان غایب سخت و طاقت‌فرسا است.


آخرین مهلت پرداخت جریمه فراریان از خدمت سربازی پایان امسال است

۹۲ روز قبل

احمدرضا پورخاقان ظهر امروز در جمع خبرنگاران در شهرکرد اظهار کرد: سازمان قضایی نیروهای مسلح برای صیانت از حقوق نیروهای نظامی و انتظامی شکل گرفته است.دانش‌آموختگان فناور تسهیلات نظام وظیفه می‌گیرند

۹۶ روز قبل

بنیاد ملی نخبگان تسهیلات نظام وظیفه برای دانش آموختگان برتر کارشناسی ارشد که به فعالیت های فناورانه در شرکت‌های دانش بنیان اشتغال دارند اعطا می کند.


اتخاذ تمهیدات ویژه برای معافیت معلولان از خدمت سربازی

۹۶ روز قبل ۱ نظر

حبیب جعفرزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه، اظهار داشت: قوانین شفاف و روشنی در ارتباط با وضعیت خدمت نظام وظیفه عمومی اعضای خانواده شهدا و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس و پیروزی انقلاب، مددجویان کمیته امداد امام خمینی و سازمان بهزیستی همچنین و سیار قشرها وجود دارد.


باید در روش‌های خدمت‌سربازی تجدیدنظر شود

۹۸ روز قبل

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح از دستگیری سربازان‌فراری در سراسر کشور خبر داد.
مجمع استانی پیشگیری از وقوع جرم در نیروهای مسلح با موضوع بررسی علل نوین زمینه‌ساز جرم فرار از خدمت و راه‌های پیشگیری از وقوع جرم برگزار شد.


دستگیری سربازان فراری در سراسر کشور

۹۸ روز قبل

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: دستگیری سربازان فراری مربوط به امروز و دیروز یا این استان و آن استان نیست این قانون سراسری است که از قبل در همه کشور بوده و خواهد ماند.مهم‌ترین علت فرار سربازان از خدمت، کاهش عزت نفس آن‌هاست

۹۹ روز قبل

رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: جوانان امروز در کنار اطلاعات، استعدادها و توانمندی‌های بالا، انتظارات فراوانی نیز دارند. به همین دلیل فرمانده نیروهای مسلح باید با اراده قاطع، شیوه برخورد با آنان را پیدا کرده و به بهترین شکل سربازان خوبی را به گذراندن خوب این دوره ترغیب کنند.


جوانان برای فرار از خدمت در دام شیادان گرفتار نشوند

۱۰۰ روز قبل

حبیب جعفرزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه، اظهار داشت: فرآیند رسیدگی به معافیت از خدمت سربازی مددجویان کمیته امداد امام خمینی و سازمان بهزیستی در قوانین روشن شده‌است، که افراد مشمول و حائز شرایط برای مطالعه آن و بررسی شرایط مبادرت کنند.کسر خدمت سربازی با انجام فعالیت‌های تحقیقاتی تا سال ۹۹ تمدید شد

۱۰۱ روز قبل

جانشین بنیاد نخبگان ستاد کل نیروهای مسلح از تمدید مصوبه اعطای کسر خدمت سربازی تا پایان سال ۱۳۹۹ برای مشمولانی که فعالیت تحقیقاتی برای نیروهای مسلح انجام دهند، خبر داد.تب خرید سربازی و واکنش‌ها به فروش سربازی در لایحه ۹۵

۱۰۲ روز قبل

طبق اخبار منتشر شده در رسانه ها دولت در لایحه بودجه سال ۹۵ مجددا پیشنهاد فروش خدمت سربازی را مطرح ساخته است،در این گزارش،ثمرات و مخاطرات این طرح مورد بررسی قرار می گیرد.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان،سابقه فروش خدمت سربازی به ۱۷ سال پیش باز می گردد،زمانی که برای مقطعی سه ساله،مشمولان سربازی مجالی پیدا کردند تا با پرداخت مبالغی از خدمت مقدس سربازی معاف شوند.


آیین‌نامه جدید‌معافیت/کدام بیماری ها می تواند منجر به معافیت از سربازی شود؟

۱۰۲ روز قبل

سردار سید حمید صدرالسادات در خصوص مشمولان هموفیلی گفت: آیین نامه جدید معاینه و معافیت پزشکی مشمولان در جلسات متعدد کارشناسی با حضور پزشکان و رؤسای شوراهای پزشکی نیروهای مسلح و همچنین نماینده وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در اداره بهداشت و درمان ستاد کل نیروهای مسلح اصلاح و تدوین شده و در نهایت در هیئت دولت به تصویب رسیده است.


خبر خوش سربازی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی

۱۰۲ روز قبل

سردار سیدعلیرضا قاسمی درباره مصوبه کسر خدمت‌های سربازی در ازای انجام فعالیت‌های تحقیقاتی برای مشمولان گفت: مصوبه اعطای کسر خدمت سربازی به کسانی که فعالیت تحقیقاتی برای نیروهای مسلح انجام دهند، با موافقت مقام معظم رهبری، تا پایان سال ۹۹ تمدید شد.


1,854 نظر برای «آخرین تغییرات خدمت سربازی و معافیت ها در سال ۹۵ (آخرین اخبار)»
 1. علی

  ضمن سلام وخسته نباشید خدمت شما مسئولین محترم.لطفاً نحوه ی پیگیری روندصدور کارت را به ما اطلاع دهید. چند ماه از ثبت نام خرید خدمت میگذره اما کارتی به دست ما نرسیده.ممنون از زحمات شما عزیزان

  پاسخ دادن


 2. پوریا

  با سلام
  سه تا از برادرام در سال 91 خدمتشون تموم شده ولی چون من مشمول نبودم نتونستم معاف بشم.آیا الان که مشمول هستم یعنی سنم بیشتر از 18 سال شده راهی داره که بتونم معافیت سه برادری بگیرم؟

  پاسخ دادن

 3. رضا

  باسلام واحتراما
  بنده ازدوستان بزرگواردرخواستی دارم من لیسانس حسابداری ونزدیک به یکسال 5ماه نامزدکردم فکرمیکردم برم خدمت میتونم کارنیمه وقت انجام بدم ولی درحین خدمت نمیشه ازشماخواهش داری برای کسایی که متاهل هستند یه کسری خدمتی قائل بشید ممنون

  پاسخ دادندیدگاه خود را بیان کن

اگر پاسخی به دیدگاه من ارسال شد من را از طریق ایمیل باخبر کن

 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.
مدیریت وب‌سایت «ای-استخدام» از شما کاربران عزیز خواهشمند است با مشارکت و پاسخ‌گویی به سوالات و مشکلات سایر کاربران، ما را در هرچه بهتر شدن کیفیت پاسخ‌گویی یاری رسانید.