آخرین تغییرات خدمت سربازی و معافیت ها در سال ۹۵ (آخرین اخبار)

امروز ۲۳۲۹ نظر

آخرین تغییرات خدمت سربازی و معافیت ها

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه آخرین اخبار تغییرات خدمت سربازی و معافیت ها در اسرع وقت منتشر خواهد شد

لینکهای مرتبط


 فهرست اخبار آخرین تغییرات خدمت سربازی و معافیت ها موجود در این صفحه :


دانشجویان مشمول خدمت سربازی بدون وثیقه زائر اربعین می‌شوند

امروز

خبرگزاری ایسنا: معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم گفت: در مراسم اربعین مهمترین مسئله همان پیاده روی است و افزودن هر مسائل تبلیغی و حاشیه‌ای در این حرکت لزوما مثبت نیست و رعایت حق و احترام به میزبانی کشور و مردم عراق امری ضروری است.


آغاز ارسال اخطار کتبی به منازل سربازان غایب از امروز

امروز ۳۱ نظر

خبرگزاری تسنیم: جانشین سازمان وظیفه عمومی با اعلام خبر ارسال اخطاریه کتبی به منازل سربازان غایب از اول آبان، گفت: اگر مشمولان غایب به مهلت مقرر در اخطاریه توجه نکرده و برای تعیین تکلیف خدمتی خود اقدام نکنند، تحت تعقیب قرار گرفته و دستگیر می‌شوند.


ضرورت بهبود کیفیت خدمت سربازی

امروز ۲ نظر

خبرگزاری خانه ملت: عضو هیات رئیسه مجمع نمایندگان استان تهران ضمن تاکید بر لزوم افزایش کیفیت خدمت سربازی، گفت: تمامی سربازان باید بتوانند از ظرفیت برابر جهت گذراندن خدمت نظام وظیفه در دستگاه‌های دولتی برخوردار باشند.


بهره‌مندی ۱۴۰ دستگاه دولتی از سربازان امریه

۳ روز قبل ۱۴ نظر

خبرگزاری ایسنا: رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح اعلام کرد که بیش از ۱۴۰ دستگاه دولتی می‌توانند از سربازان امریه استفاده کنند.پرداخت حق بیمه دوران خدمت سربازی حداکثر در ١٢ قسط

۴ روز قبل ۸ نظر

خبرگزاری ایرنا: تهران – ایرنا – مدیر کل امور فنی بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی گفت: پرداخت حق بیمه دوران خدمت سربازی و حضور داوطلبانه در جبهه حداکثر در ١٢ قسط امکان پذیر است و متقاضی ملزم به پرداخت در زمان های تعیین شده است.


مشکلی برای جذب سرباز در دستگاه های اجرایی وجود ندارد

۵ روز قبل ۱۱ نظر

خبرگزاری صدا و سیما: معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: هیچ مشکلی برای به کارگیری سربازان در امور تخصصی دستگاه ها وجود ندارد.


استقبال ستادکل از طرح‌های جدید برای سربازی

۵ روز قبل ۷ نظر

خبرگزاری ایسنا: رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح اعلام کرد که ستادکل از هر طرحی که در راستای محرومیت‌زدایی از کشور با استفاده از ظرفیت سربازان باشد، استقبال می‌کند.


اعلام شرایط حضور مشمولان سربازی در راهپیمایی اربعین

۶ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری میزان: سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد مشمولان غیر غایبی که قصد حضور در راهپیمایی اربعین حسینی(ع) را دارند باید طبق ضوابط و با پرداخت وثیقه معین شده، مجوز خروج را از سازمان وظیفه عمومی دریافت کنند.


مهلت ۳ ماهه به سربازان معتاد

۶ روز قبل

تابناک : به گزارش تابناک یزد،دکتر پرویز افشار در گفت‌وگو با خبرنگار با اشاره به اینکه مشمولان معتاد به هیچ وجه تا زمانی که درمان نشده‌اند به خدمت اعزام نمی‌شوند اظهار داشت: در حال حاضر پزشکان معتمد سازمان وظیفه عمومی در مبادی اعزام به خدمت، اگر متوجه اعتیاد مشمولان خدمت وظیفه عمومی شوند، مهلتی سه ماهه را برای درمان این معتادان درنظر خواهند گرفت که این مهلت سه ماه جزو غیبت سربازی محسوب نمی‌شود.


چرایی ارسال پیامک تعیین تکلیف سربازی به سربازی‌رفته‌ها

۷ روز قبل ۶۷ نظر

خبرگزاری ایسنا : با آغاز ارسال پیامک تعیین تکلیف به مشمولان غایب خدمت سربازی، برخی از افرادی که پیشتر به سربازی اعزام شده بودند نیز چنین پیامکی را دریافت کرده و از آنان خواسته شده بود که وضعیت خدمتی خود را مشخص کنند که جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا در این‌باره توضیح داده است.تغییرات گسترده لایحه برنامه ششم توسط نمایندگان

۱۲ روز قبل ۶۰ نظر

خبرگزاری تسنیم : عضو کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه مجلس گفت: لایحه پیشنهادی دولت برای برنامه ششم توسعه توسط نمایندگان تغییرات زیادی تا کنون داشته و در کمیسیون تلفیق در حال بررسی است.


ایراد احتمالی شورای نگهبان به لایحه احکام برنامه ششم حل شده است

۱۴ روز قبل ۱۰۴۰ نظر

خبرگزاری مهر : عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: با توجه به اعلام نظر مقام معظم رهبری در مورد لایحه برنامه ششم توسعه، شورای نگهبان به تحولات رخ داده در این لایحه ایراد نخواهد گرفت.


پیگرد قانونی استخدام مشمولان خدمت سربازی در دستگاههای دولتی و خصوصی

۱۴ روز قبل ۱۴ نظر

خبرگزاری میزان : معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی هرمزگان گفت: استخدام و به‌کارگیری مشمولان در وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های دولتی و خصوصی دارای پیگرد قانونی است و طبق ماده ۶۲ و ۶۳ قانون وظیقه عمومی کشور با متخلفان برخورد خواهد شد.


دانشگاه شریف از میان نخبگان امریه سربازی می‌گیرد

۱۹ روز قبل

خبرگزاری مهر: دانشگاه صنعتی شریف با مساعدت ستاد فرماندهی کل قوا و برای رفع نیازهای تخصصی، فارغ التحصیلان نخبه خود را به صورت امریه سربازی در سال ۹۵ جذب می کند.


دور دوم پرداخت جریمه‌های خدمت سربازی تا پایان سال ادامه دارد

۲۰ روز قبل ۱۱۳۳ نظر

نسیم آنلاین: معاون اجتماعی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: خروج افراد از کشور یک ماه بعد از پرداخت ۵۰ درصد جرایم بلامانع است و همچنین در صورت استخدام به آن‌ها نامه داده می‌شود.ثبت‌نام ۱۶۰۰ نفر برای پرداخت نقدی جریمه سربازی در خراسان شمالی

۲۰ روز قبل ۳۳ نظر

خبرگزاری مهر: بجنورد- معاون وظیفه عمومی خراسان شمالی از ثبت‌نام یک هزار و ۶۰۰ نفر برای پرداخت نقدی جریمه سربازی طی سال گذشته در استان خبر داد.


ارسال اخطاریه کتبی به سربازان غایب

۲۴ روز قبل ۱۱۵ نظر

خبرگزاری تسنیم: جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا با اشاره به ثبت نام روزانه حدود ۲۰۰۰ نفر در طرح پرداخت جریمه غیبت، از آغاز ارسال اخطاریه کتبی از طریق پست برای سربازان غایب خبر داد.


ارجاع لایحه خدمات رسانی به ایثارگران به مجمع تشخیص مصلحت نظام

۲۴ روز قبل ۵۷۸ نظر

خبرگزاری خانه ملت : عضوکمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس از ارجاع لایحه خدمات رسانی به ایثارگران به مجمع تشخیص مصلحت نظام خبر داد.


فراخوان به خدمت سربازی

۲۴ روز قبل ۲ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان : به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ معاون وظیفه عمومی استان کلیه مشمولان متولد ۱۳۵۵ تا ۱۳۷۷ که به سن مشمولیت رسیده اند و از معافیت های تحصیلی و سایر معافیت های قانونی استفاده نمی کنند را به خدمت سربازی فرا خواند.


بخشودگی خدمت سربازی برای ارائه دهندگان طرح های تحقیقاتی و پژوهشی دانشجویی

۲۶ روز قبل ۳ نظر

شبکه اطلاع رسانی راه دانا: مسئول دفتر تحقیقات کاربردی انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: کسر خدمت وظیفه برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا که طرح‌های تحقیقاتی و پژوهشی ارائه می‌دهند، اعمال می‌شود.


تا ۲۴ ماه کسر خدمت سربازی بگیرید

۲۷ روز قبل ۵ نظر

اقتصاد آنلاین : رییس تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی خوزستان، ‌دانشگاه را پشتوانه‌ی علمی خوبی برای ایجاد امنیت دانست و گفت: طرح‌های پژوهشی، پایان‌نامه‌های دانشجویی یا مقالات علمی که به فرمانده انتظامی خوزستان در راستای نظم و امنیت کمک کنند، متناسب با طرح از مزایای کسر خدمت از یک تا ۲۴ ماه برخوردار می‌شوند.

آغاز طرح تشدید برخورد با مشمولان غایب از اول مهر

۳۱ روز قبل ۴۲ نظر

خبرگزاری ایسنا: آغاز تشدید برخورد با مشمولان غایب سربازی، ارسال پیامک تعیین تکلیف برای بیش از دو میلیون و ۲۰۰ هزار مشمول غایب، آغاز ثبت نام برای مرحله دوم جریمه ریالی سربازی و … از جمله محورهای گفت وگوی ایسنا با جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا است.


ضرورت ارزیابی اثربخشی خرید خدمت سربازی مشمولان غایب

۳۱ روز قبل ۶۲۵ نظر

خبرگزاری خانه ملت: عضو کمیسیون امنیت‌ملی وسیاست خارجی مجلس با تاکید بر ارزیابی میزان اثربخشی خرید خدمت سربازی مشمولان غایب، گفت: پس از بررسی نتایج می‌توان درباره کاهش سال‌های غیبت برای خرید خدمت یا ادامه روند فعلی تصمیم‌گیری کرد.


آغاز مرحله دوم ثبت‌نام برای جریمه ریالی سربازی

۳۳ روز قبل ۲۳۹ نظر

خبرگزاری ایسنا: جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا از آغاز مرحله دوم ثبت‌نام برای جریمه ریالی سربازی در سال جاری از اول مهر ماه خبر داد.


پیشنهاد دانشگاه فنی و حرفه ای برای رفع مشکل سربازی دانشجویان

۳۵ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان: رییس دانشگاه فنی و حرفه ای گفت: دوران سربازی بین تحصیل و مهارت آموزی دانشجویان این دانشگاه فاصله انداخته که در حال بررسی این موضوع هستیم.


بیمه بیکاری مشمولان غایب متوقف می‌شود

۳۸ روز قبل ۴۲ نظر

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا با هشدار به سربازان غایب، از اعمال محدویت‌های جدید خبر داد و گفت: هماهنگی‌های لازم به عمل آمده تا در آینده نزدیک ارائه خدماتی همچون تسهیلات بانکی، دریافت مستمری و بیمه بیکاری برای مشمولان غایب متوقف شود.


فرصت سازمان وظیفه عمومی به مشمولان غایب برای تعیین تکلیف خدمتی

۳۹ روز قبل ۸۷ نظر

خبرگزاری ایرنا : رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی با اشاره به اتمام مهلت ثبت نام طرح جریمه مشمولان غایب در ۲۰شهریورماه، گفت: آن دسته از مشمولان غایبی که پیامک تعیین تکلیف خدمتی دریافت کرده اند، همچنان فرصت ثبت درخواست خود را در دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +۱۰) دارند.


زمانبندی فراخوان شهریور ۹۵ اعلام شد / فراخوان جذب از ۱۳ شهریور

۴۱ روز قبل ۸ نظر

خبرگزاری مهر: برنامه زمانبندی شانزدهمین فراخوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیأت علمی (پیمانی و طرح سربازی) دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور مربوط به فراخوان شهریور ۱۳۹۵ اعلام شد .


نظر شورای نگهبان درباره لایحه احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور

۴۲ روز قبل ۳۷۵ نظر

اداره کل روابط عمومی شورای نگهبان: شورای نگهبان نظر خود را در مورد لایحه احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور اعلام کرد.


۵۰۰ طلبه خدمت سربازی خود را در مدارس شبانه‌روزی سپری می‌کنند

۴۲ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری ایسنا : مشاور وزیر آموزش و پرورش با اشاره به به‌کارگیری ۵۰۰ طلبه در مدارس شبانه‌روزی کشور گفت: این طلاب خدمت سربازی خود را در مدارس شبانه‌روزی سپری خواهند کرد که سهم استان لرستان هم ۱۳طلبه است.


ثبت نام دور جدید پرداخت جریمه غیبت سربازی از اول مهر

۴۴ روز قبل ۸۴۷ نظر

خبرگزاری میزان: رئیس سازمان وظیفه عمومی گفت: دور جدید ثبت نام برای پرداخت جریمه غیبت سربازی و معافیت از خدمت وظیفه از اول مهر آغاز می شود.


فراخوان مشمولان دارای برگ اعزام به خدمت شهریور ماه

۴۵ روز قبل ۲ نظر

گروه ناجا: سازمان وظیفه عمومی ناجا کلیه مشمولان دیپلم و زیر دیپلم دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم شهریور ماه ۱۳۹۵ را به خدمت سربازی فراخواند.طلاب دوران خدمت «سربازی» خود را در آموزش و پرورش می‌گذرانند

۴۵ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری ایسنا: مشاور وزیر و دبیر ستاد همکاری حوزه‌های علمیه و آموزش و پرورش گفت: بررسی وضعیت فعلی آموزش ‌و پرورش نشان می‌دهد این نهاد ساخته و پرداخته فکر و فلسفه ما نیست و آنچه به دنبال آن بودیم هنوز در این مجموعه محقق نشده است.معرفی سربازان دارای سابقه اعتیاد به کمپ‌های درمانی

۴۶ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: رئیس مرکز مشاوره فرمانداری آمار و پشتیبانی شمال شرق ارتش گفت: سربازان به صورت خود معرف به کلینیک‌ها و مراکز ترک اعتیاد معرفی می‌شوند.متولدین سال ۶۹ به قبل مشمول خرید خدمت سربازی شدند

۵۱ روز قبل ۹۱۲ نظر

خبرگزاری تسنیم: معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی کردستان گفت: متولدین سال‌های ۱۳۶۹ به قبل می‌توانند مشمول خرید خدمت سربازی شوند.آخرین مهلت برای مشمولان غایب؛۲۰ شهریور

۵۲ روز قبل ۱۷۹ نظر

گروه ناجا: جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد: تمامی مشمولان غایب تا ۲۰ شهریور ۹۵ مهلت دارند برای تعیین تکلیف خدمت سربازی، اقدام کنند در غیراین صورت براساس قانون تمامی محدودیت ها برای این افراد اعمال خواهد شد.


تغییر وضعیت افراد دارای کارت معافیت پزشکی در دستور کار نظام وظیفه

۵۳ روز قبل ۱ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان : معاون وظیفه عمومی فرمانده نیروی انتظامی آذربایجان غربی از قبول درخواست بررسی و تغییر وضعیت افراد دارای کارت معافیت پزشکی خبر داد .


۸۵ هزار نفر در طرح پرداخت جریمه غیبت سربازی ثبت نام کردند

۵۴ روز قبل ۱۶۴ نظر

خبرگزاری ایرنا : رئیس سازمان نظام وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: امسال ۸۵ هزار نفر در طرح پرداخت جریمه غیبت سربازی ثبت نام کردند.


تاریخ اعزام به خدمت مشمولان دارای مدرک تحصیلی کاردانی تغییر کرد

۵۴ روز قبل

خبرگزاری مهر: معاون احضارواعزام سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: برای ارائه خدمات بیشتر به مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه ها دوره انتظار برای اعزام به خدمت مشمولان دارای مدرک تحصیلی کاردانی کاهش یافت.


کارت های قدیمی پایان خدمت بی اعتبار شد

۵۴ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: رئیس سازمان نظام وظیفه عمومی نیروی انتظامی اعلام کرد: کارت های قدیمی پایان خدمت سربازی از درجه اعتبار ساقط شده است براین اساس افرادی که به ارایه کارت ها در موارد لازم نیاز دارند باید نسبت به تعویض و دریافت کارت هوشمند پایان خدمت اقدام کنند.


اعمال معافیت از خدمت سربازی فرزندان معلول و مددجوی بهزیستی فریدونکنار

۵۴ روز قبل

خبرگزاری فارس: رئیس اداره بهزیستی فریدونکنار از اعمال معافیت از خدمت سربازی فرزندان معلول و مددجو به تعداد ۱۷ نفر خبر داد.


پزشکان در چه صورت از سربازی معاف می‌شوند؟

۵۵ روز قبل ۳ نظر

خبرآنلاین: گروه پزشکان فقط در صورتی معاف دائم از خدمت دوره ضرورت شناخته می شوند که براساس ضوابط تشخیص شوراها ،قادر به اشتغال به حرفه طبابت درنیروهای مسلح نباشند.جعل کارت های پایان خدمت و معافیت به حداقل رسیده است

۵۸ روز قبل

خبرگزاری صدا وسیما : رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: هوشمند شدن “کارت های پایان خدمت و معافیت سربازی ” امکان جعل را به حداقل رسانده است.


بخشنامه گذراندن خدمت طلاب در آموزش و پرورش تا هفته آینده صادر می شود

۵۸ روز قبل

دبیر ستادهمکاری حوزه های علمیه و آموزش و پرورش گفت :امیدواریم بخشنامه گذارندن خدمت سربازی طلاب تا هفته آینده صادر و مراحل اجرایی آن انجام شود.


بکارگیری سربازان غایب از سوی کارفرمایان جرم است

۵۹ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری تسنیم: فرمانده انتظامی شهرستان آمل، با اشاره به اینکه بکارگیری مشمولین سربازان غایب در کارگاه‌ها و واحدهای تولیدی از سوی کارفرمایان جرم است گفت: یازده هزار تماس تلفی شهروندان آملی در پلیس ۱۱۰ آمل به ثبت رسیده است.


دوران خدمت سربازی چگونه بدون پرداخت حق بیمه جزو سابقه محسوب می شود؟

۶۱ روز قبل ۲ نظر

خبرآنلاین: از کسانیکه قبل از رفتن به سربازی شاغل باشند و حق بیمه پرداخت کرده باشند حق بیمه‌ای بابت سربازی برای سابقه بیمه دریافت نمی‌شود.


۲۰ شهریور آخرین مهلت تعیین تکلیف سربازی

۶۲ روز قبل ۴۴۱ نظر

خبرگزاری میزان : جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی گفت: ۱.۵ میلیون پیامک برای مشمولان غایب سربازی ارسال کردیم و این افراد تا ۲۰ شهریور برای تعیین تکلیف وقت دارند.


نحوه درخواست معافیت پزشکی و کفالت مشمولان مقیم خارج از کشور

۶۳ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری ایلنا: معاون مشمولان و امور معافیت های سازمان وظیفه عمومی ناجا نحوه درخواست معافیت پزشکی و کفالت مشمولان مقیم خارج از کشور را اعلام کرد.


شرایط ثبت نام مشولان سربازی در دانشگاه

۶۳ روز قبل ۶ نظر

تابناک: با اعلام نتایج کنکور برخی از داوطلبان امکان قبولی در رشته مورد علاقه خود را پیدا نکرده و به همین دلیل اقدام به ثبت نام در رشته‌های بدون آزمون برخی از دانشگاه‌ها همچون دانشگاه آزاد اسلامی می‌کنند. موضوعی که این نگرانی را برای متقاضیان پسر ایجاد کرده که آیا تحصیل در رشته‌های بدون آزمون مشکلی برای سربازی‌شان ایجاد می‌کند یا خیر؟ جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا به این سوال پاسخ داده است.


مخترعان برتر از سربازی معاف می‌شوند

۶۳ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان: دبیر کل رویداد جایزه بزرگ اختراعات ایران گفت: مخترعان از تسهیلات نظام وظیفه برخوردار شده و به ۳۰ اختراع تسهیلات صد میلیونی بانکی تعلق می‌گیرد.


سربازان فراری می توانند از طرح مشمولان غایب استفاده کنند

۶۵ روز قبل ۲۸۳ نظر

خبرگزاری میزان: رئیس سازمان نظام وظیفه ناجا گفت: سربازان فراری می توانند از طرح مشمولان غایب با پرداخت جریمه برای دریافت کارت پایان خدمت اقدام کنند.


فراخوان مشمولان فارغ‌التحصیل دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی قم

۶۵ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری فارس: معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان قم از فراخوان مشمولان فارغ‌التحصیل دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی در شهریور ۹۵ خبر داد.


اعزام مشمولان وظیفه عمومی فوق دیپلم و بالاتر به مراکز آموزشی

۶۶ روز قبل ۲ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان : به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازگیلان؛معاون وظیفه عمومی پلیس گیلان گفت: مشمولان فوق دیپلم و بالاتر که موعد اعزامشان روز دوشنبه، یکم شهریور ۱۳۹۵ است و باید برای اعزام به مراکز آموزش رأس ساعت هفت صبح در معاونت وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان در بلوار خلیج فارس- کیلومتر۳ جاده رشت به تهران –جنب راهنمایی و رانندگی حضور داشته باشند.


معافیت تحصیلی مشمولان پذیرفته شده در رشته‌های بدون آزمون علمی کاربردی

۶۷ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: دانشگاه جامع علمی کاربردی درخصوص اعطای معافیت تحصیلی به مشمولان خدمت سربازی که در رشته‌های بدون آزمون این دانشگاه در سال ۹۵ پذیرفته شوند، اطلاعیه‌ای صادر کرد.


بخشنامه گذراندن خدمت طلاب در آموزش و پرورش تا هفته آینده صادر می شود

۶۸ روز قبل

خبرگزاری پانا: دبیر ستادهمکاری حوزه های علمیه و آموزش و پرورش گفت :امیدواریم بخشنامه گذارندن خدمت سربازی طلاب تا هفته آینده صادر و مراحل اجرایی آن انجام شود.


وام خرید جریمه سربازی در ابهام

۶۸ روز قبل ۱۳۰ نظر

خبرگزاری ایسنا: گرچه قرار بود طی مذاکراتی بین برخی بانک‌ها و سازمان نظام وظیفه، شرایطی برای اعطای وام بانکی به عنوان کمک هزینه به مشمولان غائب سربازی فراهم شود، اما به نظر می‌رسد هنوز این موضوع به نتیجه نرسیده و فعلا فروش نقدی به صورت اقساط تا پایان سال دریافت خواهد شد.


جزییات معافیت قهرمانان المپیک و فرزندان مدال آوران پارالمپیک از سربازی

۶۸ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان:جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا جزییات استفاده قهرمانان المپیک و فرزندان مدال آوران پارالمپیک از طرح معافیت سربازی را تشریح کرد.


تسهیلات سربازی نخبگان و رتبه‌های برتر کنکور اعلام شد

۶۸ روز قبل

خبرگزاری برنا: جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: رتبه‌های برتر کنکور سراسری و نخبگان، می‌توانند پس از دوره آموزش نظامی اقدام به دریافت کارت پایان خدمت خود کنند.


شورای نگهبان با معافیت‌های سربازی مخالفت نکرده

۶۹ روز قبل ۱۲۸۸ نظر

نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه شورای نگهبان با معافیت‌های سربازی مخالفت نکرده است، گفت: اضافه شدن حدود ۳۰ ماده به لایحه احکام دائمی شدن برنامه های توسعه مورد مخالفت شورای نگهبان قرار گرفته است.


معافیت ایثارگران در سربازی شامل چه کسانی می‌شود؟

۶۹ روز قبل ۵۷ نظر

خبرگزاری آنا : متولدین ۷۲ و ماقبل که فاقد غیبت هستند، می‌توانند از کسرخدمت ایثارگری استفاده کنند. مشمولانی که در حین خدمت مرتکب فرار شده و در شمول معافیت ایثارگران قرار داشته باشند باید ابتدا به یگان خدمتی مراجعه و با ارائه گواهی اشتغال به خدمت به درخواست آنان رسیدگی می‌شود.


آدرس و شماره تلفن تمام مشمولان را به دست آوردیم

۷۲ روز قبل ۲۲۲ نظر

خبرگزاری میزان : رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: در حال حاضر آدرس وشماره تلفن تمام مشمولان غایب به دست آمده و از طریق پیامک خواستار تعیین تکلیف وضعیت مشمولان شده ایم.


همه فرزندان پسر خانواده شهدا و جاوید الاثر معاف می شوند

۷۴ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان سمنان گفت: برابر قانون خدمت وظیفه عمومی، همه فرزندان پسر خانواده شهدا و جاوید الاثر از خدمت دوره ضرورت معاف می شوند.


آغاز راستی آزمایی ثبت نام کنندگان طرح پرداخت جریمه غیبت

۷۴ روز قبل ۱۲۱ نظر

خبرگزاری میزان: جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی گفت: به ۹۹.۵ درصد ثبت نام کنندگان طرح پرداخت جریمه مشمولان غایب،کارت تعلق می گیرد.


ملی پوشان سربازی خود را در سازمانهای نیروهای مسلح سپری می‌کنند

۷۴ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: معاون وظیفه عمومی انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: اعضای تیم ملی، می‌توانند خدمت سربازی خود را در یکی از سازمان‌های نیروهای مسلح زیر نظارت وزارت ورزش سپری کنند.فراخوان مشمولان دارای برگ اعزام به خدمت مرداد

۷۵ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری ایسنا: سازمان وظیفه عمومی ناجا کلیه مشمولان دیپلم و زیر دیپلم دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم مرداد ماه ۱۳۹۵ را به خدمت سربازی فراخواند.اولتیماتوم جدی پلیس به سربازان غایب

۷۶ روز قبل ۸۷ نظر

خبرگزاری تسنیم : سردار کریمی با اشاره به ارسال ۱.۵ میلیون پیامک به سربازان غایب و اعمال محرومیتهای جدید، از آنها خواست تا نسبت به تعیین تکلیف خدمت خود اقدام کنند؛ در غیراینصورت اخطاریه کتبی به منازل آنها ارسال شده و طبق قانون تحت تعقیب قرار گرفته و دستگیر می‌شوند.
فراخوان مشمولان عضو هیات علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی به سربازی

۷۷ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری ایرنا : معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی ناجا از فراخوان مشمولان عضو هیات علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور، برای سپری کردن دوره آموزش رزم مقدماتی خبر داد .ضرب الاجل دانشگاه‌ها برای غایبین نظام وظیفه

۷۹ روز قبل ۵ نظر

خبرگزاری برنا: معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی ناجا از فراخوان مشمولان عضو هیئت علمی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور، برای سپری کردن دوره آموزش رزم مقدماتی خبر داد و گفت: حضور نداشتن این افراد در تاریخ تعیین شده به منزله غیبت محسوب شده و نسبت به لغو تعهد آنان اقدام خواهد شد.


باسواد شدن یک هزار و ۲۰۰ سرباز در پادگان

۷۹ روز قبل

خبرگزاری پانا: رئیس سازمان نهضت سوادآموزی گفت: سال گذشته حدود یک هزار و ۲۰۰ سرباز بیسواد در ۴ پادگان منتخب کشور آموزش سواد دیدند و این طرح امسال نیز ادامه خواهد داشت.


محدودیت‌های جدی برای مشمولان غایب خدمت سربازی اعمال می‌شود

۷۹ روز قبل ۲۱ نظر

خبرگزاری تسنیم: معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان کرمان از اعمال محدودیت‌های جدی برای مشمولان غایب خبر داد و گفت: با واحدهایی که این افراد را نیز به‌کارگیری کنند، برخورد می‌شود.


اتمام حجت با مشمولان غایب/ ارسال پیامک به تمامی غایبان سربازی

۸۰ روز قبل ۷۵ نظر

خبرگزاری ایسنا : جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا از ارسال پیامک تعیین تکلیف سربازی به تمامی مشمولان غایب خبر داد و گفت که این پیامک به منزله اتمام حجت با تمامی مشمولان غایب است و آنان باید تا پایان مردادماه وضعیت خود را مشخص کنند.


اعزام مشمولان دیپلم و زیردیپلم به مراکز آموزشی

۸۰ روز قبل ۳ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان : به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازگیلان؛معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی گیلان از اعزام مشمولان دیپلم و زیر دیپلم به مراکز آموزشی نیروهای مسلح خبر داد.


مهلت ۲ روزه ثبت‌نام پرداخت جریمه غیبت مشمولان

۸۰ روز قبل ۶۴ نظر

مشرق نیوز: جانشین سازمان وظیفه عمومی با اعلام خبر ثبت نام ۵۵ هزار سرباز غایب برای پرداخت جریمه غیبت سربازی، از مهلت ۲ روزه برای ثبت درخواست متقاضیان در مرحله اول این طرح خبر داد.


در چه صورت امکان معافیت سربازی از طریق مادربزرگ امکان دارد؟

۸۰ روز قبل ۹ نظر

خبرآنلاین: اگر فرزندان مادر بزرگ بیمار باشند و کسی برای رسیدگی به او نباشد نوه بالای ۱۸ سال می تواند درخواست معافیت کفالت بدهد.
شرایط خرید خدمت سربازی به عنوان سابقه بیمه

۸۳ روز قبل ۳۳ نظر

اقتصاد آنلاین : به نقل از خبرآنلاین، کاربری در صفحه مشکلات مردم نوشته است: ” با سلام ببخشید کسی که۲ سال سابقه بیمه مشاغل ازاد دارد میتواند مدت خدمت سربازی اش را به سوابق بیمه اش اضافه کند یا اینکه این قانون فقط شامل کسانی است که بیمه اجباری دارند؟ هزینه اش چقدر می شود؟


قوانین تصویب شده در قانون اساسی برای سربازان اجرا نمی‌شود

۸۳ روز قبل

برنا نیوز: کمپین بهبود سربازی نزدیک به دو سال است که فعالیت خودرا آغاز کرده است.این کمپین یک حرکت خودجوش اجتماعی است و فارغ از هرگونه جهت گیری سیاسی، برای کمک به بهبود سربازی راه‌اندازی شده است. یکی از اعضای فعال این کمپین به برنا گفت: بنابر تحقیقات انجام شده در این پویش اجتماعی، در قانون اساسی قوانین زیادی برای کمک به سربازان وجود دارد که هیچ‌کدام اجرایی نمی‌شود.آموزش و پرورش از فرصت جذب سرباز طلبه استفاده کند

۸۶ روز قبل ۱ نظر

به گزارش خبرگزاری «حوزه»، حجت الاسلام والمسلمین مجتبی ملکی عصر امروز در دومین نشست فصلی ستاد همکاری حوزه های علمیه و آموزش و پرورش در سال ۹۵ که در مرکز مدیریت حوزه برگزار شد، با بیان اینکه استفاده از دوره خدمت ضرورت طلاب در آموزش و پرورش بعد از چهارسال به ثمر نشست، اظهار داشت: سال گذشته مقام معظم رهبری با درخواست طلاب علاقه‌ مندی که می ‌خواهند دوره خدمت سربازی خود را در آموزش و پرورش بگذرانند، موافقت فرمودند و اقدامات مقدماتی نیز انجام شد؛ اما تا این لحظه نتیجه ای را مشاهده نکرده ایم.


طرح سرباز صنعت در همه مقاطع تحصیلات دانشگاهی اجرا شود

۸۸ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری میزان: عضو هیئت علمی دانشکده داروسازی دانشگاه آزاد اسلامی، اظهارداشت: اجرای طرح «سرباز صنعت» باید در همه مقاطع تحصیلات دانشگاهی ولی همخوان با صنعت مرتبط امکان پذیر باشد.


ارائه تسهیلات خدمت سربازی به ۲ هزار مددجوی تحت پوشش

۸۹ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری مهر: شیراز – مدیرکل کمیته امداد استان فارس از ارائه تسهیلات خدمت سربازی به حدود ۲ هزار مددجوی تحت حمایت این نهاد درسال ۹۴ خبر داد.


بیمه‌شدگان تامین اجتماعی نسبت به خرید حق بیمه سربازی اقدام کنند

۹۰ روز قبل ۶ نظر

خبرگزاری فارس: رئیس سازمان تامین اجتماعی استان کرمانشاه گفت: بیمه‌شدگان تامین اجتماعی می‌توانند با مراجعه به شعب تامین اجتماعی، برای خرید حق بیمه دوران سربازی خود اقدام کنند.


تسهیلات خدمت سربازی به حدود ۲ هزار مددجوی استان فارس ارائه شد

۹۰ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری تسنیم: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان فارس از ارائه خدمت سربازی به نزدیک به ۲ هزار مددجوی این نهاد خبرداد.


2,329 نظر برای «آخرین تغییرات خدمت سربازی و معافیت ها در سال ۹۵ (آخرین اخبار)» 1. سراج الدین قربانی

  سلام.دوستان من تازه دفترچه تحویل دادم اعزامی ۱۱/۱۹هستم.پدرم ۲۸ ماه جبهه داره کسری ندادن گفتن بایستی متولد ۷۲به پایین باشید.خواستم از دوستان سوال کنم اگه معافیت ۱۲ماه جبهه پدر تصویب بشه اونم محدودیت سنی داره؟

  پاسخ دادن

 2. محسن.

  با عرض سلام ایا از معافیت قانون سه برادری دیگر نمیشود استفاده کرد؟امکان اجرای این قانون دوباره هست؟ایا به برادر چهارم کسری تعلق میگیرد؟اگر میگیرد چند ماه خیلی ممنون میشم جواب بدین.

  پاسخ دادندیدگاه خود را بیان کن

 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.
مدیریت وب‌سایت «ای-استخدام» از شما کاربران عزیز خواهشمند است با مشارکت و پاسخ‌گویی به سوالات و مشکلات سایر کاربران، ما را در هرچه بهتر شدن کیفیت پاسخ‌گویی یاری رسانید.