شروع استخدام های جدید در سال ۹۶

۴ روز قبل ۱۶۹ نظر

شروع استخدام های جدید در سال ۹۶

در این صفحه آخرین اخبار در مورد زمان استخدام های جدید در سال ۹۶ در اسرع وقت منتشر خواهد شد

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده استخدام های جدید در جریان اینجا کلیک کنید

فهرست اخبار شروع استخدام های جدید در سال ۹۶ موجود در این صفحه :


آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی (اطلاعیه کارت آزمون)

امروز ۹۳۲۱۲ نظر

چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای …

خبر برگزاری آزمون فراگیر چهارم اواخر تیر و یا اوایل مرداد ماه

۶۷ روز قبل ۹۰ نظر

شرایط آزمون استخدامی چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور سال ۱۳۹۶ اعلام شد کاربران عزیز شرایط آزمون استخدامی فراگیر …خبر برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش تا پایان خرداد

۱۰۱ روز قبل ۵۱۴ نظر

خبرگزاری ایسنا: رییس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش از موافقت سازمان اموراستخدامی برای جذب ۱۴هزار و ۵۰۰ …استخدام شرکت آلومینیوم کاوه خوزستان (اعلام نتایج)

۲۱۲ روز قبل ۴۵ نظر

بازارکار : مدیرعامل کارخانه آلومینیوم مسجدسلیمان:سید عباس حسینی مدیرعامل شرکت آلومینیوم مسجدسلیمان در نشستی با اصحاب رسانه مسجدسلیمان به تشریح آخرین اقدامات انجام شده در احداث کارخانه آلومینیوم مسجدسلیمان پرداخت. حسینی با اشاره به سرعت انجام پروژه آلومینیوم مسجدسلیمان گفت: کلنگ احداث این کارخانه در اواخر سال ۹۳ به زمین زده شد و با توجه به پیشرفتی که تا امروز داشته است یکی از نادر پروژه هایی خواهد بود که زودتر از تاریخ مقرر شده به بهره برداری خواهد رسید.
استخدام نیروهای درمانی مورد نیاز بیمارستان ها و مراکز درمانی تابعه دانشگاه آزاد

۲۸۱ روز قبل ۳۹ نظر

استخدام نیروهای درمانی مورد نیاز بیمارستان ها و مراکز درمانی تابعه دانشگاه آزاد اسلامی با استعانت از خداوند متعال در …

منتظر استخدام ۱۰ هزار معلم باشید

۳۷۴ روز قبل ۲۴ نظر

خبرگزاری تسنیم: کلاف سردرگم آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش سردرازی دارد. ازیک‌طرف وجود دانشگاه فرهنگیان کل این آزمون را در مقابل یک علامت سؤال بزرگ قرار می‌دهد که تکلیف دانشجویان این دانشگاه که باهدف ورود به آموزش‌وپرورش پا به این دانشگاه گذاشته‌اند چه می‌شود؟

اطلاعیه‌ قوه قضائیه درباره‌ تاریخ و نحوه ثبت نام در آزمون‌تصدی منصب قضا سال ۱۳۹۵

۴۰۴ روز قبل ۱ نظر

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی تصدی منصب قضا در سال ۱۳۹۵ …


اطلاعیه ثبت‌نام سومین آزمون استخدام دستگاههای اجرایی کشور

۴۰۹ روز قبل ۳۶ نظر

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره ثبت‌نام و شرکت در سومین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور در …آزمون استخدام ۱۶ هزار نفر در وزارت بهداشت آبان برگزار می‌شود

۴۱۲ روز قبل ۲۹ نظر

خبرگزاری ایرنا : معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی گفت: آزمون استخدام ۱۶ هزار نفر در وزارت بهداشت مهر یا حداکثر آبان امسال(سال ۹۵) برگزار می شود.


استخدام قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء ارتش | تیر سال ۹۵

۴۱۴ روز قبل

قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) ارتش جمهوری اسلامی ایران، به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود، از بین دارندگان مدرک دیپلم جهت آموزشگاه نظامی به صورت پیمانی (۵ ساله) داوطلب پسر می پذیرد.
استخدام ۱۶ هزار نفر در وزارت بهداشت و درمان

۴۴۹ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری فارس: معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به کمبود نیرو در وزارت بهداشت از برنامه استخدام ۱۶ هزار نفر در وزارت بهداشت و درمان خبر داد.
استخدام شرکت پتروشیمی امیر کبیر سال ۹۵ (استخدام جدید)

۴۵۶ روز قبل

شرکت پتروشیمی امیرکبیر واقع در سایت ۴ منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در چارچوب قانون کار و تامین اجتماعی (بصورت قرارداد مدت معین) از میان داوطلبان مرد (ذکور) واجد شرایط بومی در مقطع دیپلم (متولدین یا افرادی که مدرک تحصیلی دیپلم خود را در شهرستان ماهشهر اخذ نموده اند) و مقطع لیسانس ( متولدین یا افرادی که مدرک تحصیلی دیپلم خود را در استان خوزستان اخذ نموده اند) از طریق آزمون کتبی ، مصاحبه تخصصی ،طب صنعتی ،گزینش و تست روانشناسی دعوت به همکاری می نماید .استخدام نیروی دریایی ارتش در خرداد ماه امسال

۴۶۴ روز قبل ۱۱ نظر

خبرگزاری ایرنا : معاون تربیتی و آموزشی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی گفت: این نیرو در خرداد ماه امسال از بین داوطلبان مرد ۳۰۰ نفر را به صورت پیمانی استخدام می کند.


استخدام شرکت فولاد سیرجان ایرانیان سال ۹۵

۴۷۷ روز قبل

شرکت فولاد سیرجان ایرانیان (سهامی خاص) به منظور تکمیل سرمایه انسانی مورد نیاز خود برای همکاری در مجتمع کنسانتره و گندله سازی سیرجان (کیلومتر ۵۰ جاده سیرجان-شیراز) و مجتمع احیا مستقیم و فولاد سازی بردسیر (کیلومتر ۷ جاده نگار) از بین واجدین‌ شرایط (مرد) در مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی از طریق برگزاری آزمون و مصاحبه (فنی، تخصصی، مهارتی و روان­شناختی) ، به صورت قرارداد موقت طبق ضوابط قانون کار و تأمین اجتماعی اقدام به جذب نیرو می‌نماید.


استخدام ۲۰ هزار نفر در سال جدید در آموزش و پرورش

۴۷۸ روز قبل ۳۳ نظر

خبرگزاری فارس : وزیر آموزش و پرورش از برگزاری آزمون استخدامی در آموزش و پرورش در سال جدید خبر داد و گفت:‌ ۱۰ هزار نفر از طریق آزمون استخدامی و نیز ۱۰ هزار نفر از طریق دانشگاه فرهنگیان جذب این وزارتخانه می‌شوند.


استخدام شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران (پروژه قابلیت سازی ۳)

۴۷۸ روز قبل

شرکت راه آهن ج.ا.ا جهت انجام امور پروژه های مورد نظر خود در تهران وسایر شهرستان ها نیاز به همکاری تعدادی از فارغ التحصیلان دانشگاهی دارد. علاقمندان می توانند در صورت دارا بودن شرایط زیر، از روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۵/۲/۱۲ لغایت ۱۳۹۵/۲/۲۰ نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اقدام نمایند.


ایجاد اشتغال برای ۲۵ هزار نفر درکشور تاپایان تیرماه ۹۶

۴۷۸ روز قبل

خبرگزاری مهر : مدیرعامل شرکت زیست فناوری پیشرفته اسپان عنوان کرد: پیش بینی کردیم تا پایان تیرماه سال آینده ۲۵ هزار نفر در کشور را مشغول به کار خواهیم کرد.


ایجاد ۸۰۰ هزار شغل در سال

۴۸۶ روز قبل

خبرگزاری فارس : وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، با بیان اینکه اگر در مسائل ملی اجماع نباشد، نمی‌توانیم به توسعه برسیم، گفت: از استعاره‌‌ای که آقای سیف گفت و هدفش این بود به‌ دنیا بفهماند که کار کنند، می‌بینید که چه بساطی به راه می‌افتد.


ایجاد ۶۰۰ هزار شغل در سال۹۵

۴۸۷ روز قبل

خبرگزاری مهر : وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه باحمایت از مشاغل خرد گشایش بیشتری در اشتغال خواهیم داشت، گفت: چنانچه دست دولت باز شود اعتباری ویژه به مسکن اجتماعی اختصاص داده می شود.


استخدام جدید بانک صادرات ایران | فروردین سال ۹۵

۴۸۸ روز قبل

بانک صادرات ایران به منظور تأمین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود در استان‌های سیستان و بلوچستان و بوشهر به شرح جدول زیر برای تصدی در شغل بانکدار و بانکیار (تحویلدار)، از داوطلبان مرد واجد شرایط به شرح زیر بر اساس ضوابط آیین‌نامه استخدامی مربوط، از طریق آزمون علمی، مصاحبه، تحقیق، معاینات پزشکی و . . . با انعقاد قرارداد کار موقت و بیمه درمان و بازنشستگی تامین اجتماعی دعوت به همکاری می‌نماید


وعده وزیر تعاون برای ایجاد ۸۰۰ تا ۹۰۰ هزار شغل در سال آینده

۵۲۴ روز قبل

خبرگزاری میزان: وزیر تعاون گفت: جهت گیری ما برای اشتغال در سال آینده حدود ۸۰۰ تا ۹۰۰ هزار شغل است.
به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، علی ربیعی در خصوص برنامه ها و سیاست های دولت برای ایجاد اشتغال در سال آینده گفت:‌ دو جهت‌گیری را در بحث اشتغال دنبال می کنیم و در جلسه‌ای با حضور رییس جمهوری نظام اطلاعاتی بازار کار را مدنظر قرار دادیم .


فارغ‌التحصیلان رشته کشاورزی استخدام می‌شوند

۵۳۳ روز قبل ۱۳ نظر

خبرگزاری تسنیم: معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر جهاد کشاورزی گفت: سند دیگری به تصویب رسیده که بر اساس آن در سال‌های آینده استخدام فارغ‌التحصیلان رشته کشاورزی در دستور کار قرار می‌گیرد و در سال آینده استخدام‌های جدیدی در تمام کشور خواهیم داشت.
استخدام ۱۲ هزار پرستار در سال ۹۵

۵۴۹ روز قبل

از سبزوار، احمد نجاتیان دوشنبه شب در مراسم تجلیل از پرستاران برتر شهرستان سبزوار با بیان اینکه مهم‌ترین اهداف وزارت بهداشت افزایش کیفیت خدمات‌رسانی پرستاران است، اظهار کرد: انتظاراتی که مردم از پرستاران بیمارستان‌ها و مراکز درمانی دارند تا‌کنون محقق نشده که برای افزایش خدمات پرستاری و دسترسی بیشتر مردم به خدمات مراقبتی کارگروه‌های مختلف با حضور صاحبنظران بخش پرستاری کشور تشکیل شده است.


169 نظر برای «شروع استخدام های جدید در سال ۹۶»


 1. علی

  سلام ادمین جان میشه لطف کنی جوابمو بدی برای شغل نگهبانی که دیپلم میخاد و من دیپلم تجربی دارم چطوری کد موسسه اخذ مدرک تحصیلی رو پیدا کنم من هرکاری میکنم آموزش و پرورش نداره

  پاسخ دادن
 2. محمد د

  سلام. ادمین جان من با خوندن دفترچه یه ذره گیج شدم. چندتا سوال دارم لطفا اگه میشه منو راهنمایی کنید

  1-فقط برای اموزش و پرورش دامنه پذریش مطرحهه؟ مثلا اگه من بخوام یه شغل محل توی سازمان بنادر رو انتخاب کنم که محل خدمت توی یه شهر دیگه از استانمه میتونم یا نه؟

  2- حق انتخاب از چند دستگاه را داریم؟ مثلا هم میتونم از اموزش و پرورش انتخاب کنم هم از سازمان بنادر؟ اونوقت اولویت بندی به چه شکله؟

  ممنونم از زحماتتون

  پاسخ دادن

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.