جزئیات ثبت تعاونی ها در سال ۹۶

۲۳ روز قبل

اطلاعیه ها و اخبار جزئیات ثبت تعاونی ها

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه آخرین اخبارجزئیات ثبت تعاونی ها در اسرع وقت منتشر خواهد شد

فهرست اخبار ثبت شرکت های دانش‌ بنیان موجود در این صفحه :


تعاونی‌ها ضامن کسب و کار پایدار در روستاها

۲۳ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : معاون وزیر تعاون می‌گوید تعاونی‌ها بهترین راه تجمیع سرمایه‌ها و منابع خرد در مناطق محروم و روستایی هستند. او معتقد است اجرای طرح اشتغال هزار روستا ـ هزار تعاونی موجب رفع فقر و محرومیت و ایجاد اشتغال پایدار در نقاط روستایی می‌شود.استفاده از ظرفیت تعاونی‌ها برای اشتغال جوانان

۸۶ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : معاون وزیر تعاون،کارو رفاه اجتماعی می‌گوید در برنامه ششم توسعه سهم بخش تعاون به ۲۵ درصد افزایش یافته است.او استفاده از ظرفیت تعاونی‌ها و مشارکت مردم را در رونق تولید و اشتغال پایدار موثر می‌داند.


تسهیلات اشتغالزایی به واحدهای تولیدی و تعاونی واگذار می شود

۹۱ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : فرماندار شهرستان سروآباد گفت: تسهیلات اشتغالزایی بدون کارمزد به واحدهای تولیدی و تعاونی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی در این شهرستان پرداخت می شود.


ایجاد ۲۰ هزار و ۵۱۳ تعاونی با ٣٢۵ هزار شغل

۱۰۶ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ایجاد ۲۰ هزار و ۵۱۳ تعاونی با ٣٢۵ هزار فرصت شغلی در سالهای ۹۲ تا ۹۵ در کشور خبر داد.


ایجاد ۶۳۰۰ فرصت شغلی در بخش تعاون استان مرکزی

۱۱۴ روز قبل

خبرگزاری مهر : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: ۶ هزار و ۳۰۰ فرصت شغلی طی سه سال گذشته در بخش تعاون در استان مرکزی ایجاد شد.


بخش تعاون ظرفیت بالایی در تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال دارد

۱۱۶ روز قبل

خبرگزاری فارس : عباس نجفی، عضو هیأت‌ مدیره بانک توسعه تعاون، بخش تعاون را دارای ظرفیت بالایی در تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال دانست و توجه بیشتر به جایگاه تعاونی‌ها و نقش آنها در اشتغال‌زایی را امری ضروری عنوان کرد.


سهم ۱۰ درصدی بخش تعاون در اشتغالزایی طی سال ۹۵

۱۳۳ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : نگاهی به آمار و عملکرد تعاونی‌ها در سال ۹۵ نشان می‌دهد که بخش تعاون، نقش ۱۰درصدی در ایجاد اشتغال کشور داشته است و تعاونگران در سال ۹۴ نیز به همین میزان در اشتغالزایی کشور فعال بوده‌اند.اختصاص بخشی از منابع طرح اشتغالزایی روستائیان به تعاونی‌ها

۱۵۵ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : سیدحمید کلانتری، معاون امور تعاون وزارت تعاون،کارو رفاه اجتماعی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، درباره برنامه وزارتخانه برای اواخر امسال گفت: مجلس بودجه ای را برای سال آینده تصویب می کند که به موجب آن ۱.۵میلیارد دلار از منابع صندوق توسعه ملی در جهت ایجاد اشتغال در مناطق روستایی مورد استفاده قرار می گیرد که تنها کسانی می توانند از این تسهیلات استفاده کنند که در شرکت های تعاونی در زمینه های مختلف کشاورزی، تولید،خدمات وصنایع دستی، قالی بافی و … هستند.


ایجاد ۴۵۰۰ شغل در بخش تعاونی

۱۷۲ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: براساس اطلاعات اخذ شده از سامانه ثبتی وزارت تعاون در بهمن ماه ۱۳۹۵ تعداد ۳۲۶ اتحادیه و تعاونی با اشتغالزایی ۴۵۲۰ نفر و عضویت ۹۶۵۳ نفر به ثبت رسیده که در مقایسه با ماه قبل ۳۲ درصد افزایش ثبت تعاونی را نشان می‌دهد.


تخصیص بودجه‌های اشتغال در سال ٩۶ با گرایش تعاون است

۱۹۲ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : ربیعی در جمع نمایندگان بخش تعاون کشور با بیان اینکه تخصیص بودجه‌های اشتغال در سال ٩۶ با گرایش تعاون است گفت: تعاونی‌ها فعالیتهای خود را به سمت اشکال جدید و زمینه های جذاب ببرند.اشتغال ۱۱ هزار نفری تعاونی‌های دهداری

۱۹۹ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل تعاونی‌های خدماتی از تشکیل ۸۴۸ تعاونی دهیاری با اشتغالزایی یازده هزار نفر خبر داد و گفت: با راه‌اندازی تعاونی‌های دهداری ضمن ایجاد فرصتهای شغلی در مناطق محروم، از مهاجرت گسترده به شهرها جلوگیری می‌شود


اشتغال‌زایی ۱۵ هزار نفر در تعاونی‌ها استان کردستان

۱۹۹ روز قبل

خبرگزاری ایلنا : مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی به نقش تعاونی‌ها تاکید کرد و گفت: تعاونی های استان کردستان در بخش های خدماتی، کشاورزی و صنعت و معدن برای ۱۵ هزار و ۶۷۲ نفر اشتغال‌زایی کرده اند.


ثبت ۲۹۰۰ تعاونی و اتحادیه در ۱۰ ماهه ۹۵/ اشتغال‌زایی ۵۰ هزار نفری

۲۱۹ روز قبل

خبرگزاری مهر : ۲۹۰۰ تعاونی و اتحادیه در ۱۰ ماهه نخست سال جاری به ثبت رسیده‌اند که در مرحله بهره‌برداری و فعالیت هستند. تعاونی‌های ثبت شده در سال جاری برای حدود ۵۰ هزار و ۵۸۵ نفر اشتغالزایی داشته‌اند.ایجاد ۱۱۱۷ فرصت شغلی با تشکیل چند تعاونی جدید در خراسان جنوبی

۲۲۱ روز قبل

خبرگزاری فارس : محمد سنجری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بیرجند اظهار داشت: شکل‌گیری و فعالیت تعاونی‌ها می‌تواند نقش موثری در ایجاد اشتغال داشته باشد.


استفاده از ظرفیت تعاونی‌ها در طرح‌های اشتغال

۲۲۱ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : معاون وزیر تعاون با اشاره به اختصاص ۱.۵ میلیارد دلار از منابع صندوق توسعه ملی برای توسعه و ایجاد اشتغال ابراز امیدواری کرد که از ظرفیتهای بالای بخش تعاون برای حل بیکاری و ایجاد فرصتهای شغلی استفاده شود.
ایجاد ۱۲۰ هزار شغل در تعاونی‌های سراسر کشور

۲۳۸ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با برنامه‌ریزی انجام شده و توسعه تعاونی‌ها امسال ۱۲۰ هزار فرصت اشتغال‌زایی در بخش تعاونی ایجاد می‌شود.تعاونی های روستایی بستر توسعه پایدار و اشتغال در کشورند

۲۴۶ روز قبل

خبرگزاری مهر : مدیرکل دفتر آموزش و ترویج سازمان جنگل ها، مراتع وآبخیزداری گفت: تعاونی های روستایی نقش موثری در توسعه پایدار و تحقق اقتصاد مقاومتی و اجرای طرح های عمرانی در بخش منابع طبیعی دارند.


اشتغال‌زایی بیش از ۹۷ هزار نفر در ۴۹۸۵ تعاونی فعال در خوزستان

۲۴۷ روز قبل

خبرگزاری ابسنا : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان از فعالیت ۴ هزار ۹۸۵‌ اتحادیه و شرکت تعاونی با اشتغالزایی ۹۷ هزار و ۹۳۲ نفر در استان خبر داد.


وعده مشروط ایجاد ۵۰۰ هزار شغل توسط تعاونی‌ها

۲۶۰ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به نقش تعاون در توسعه اشتغال گفت: باید نقش ویژه برای تعاون در اشتغال قائل شویم و اگر این مساله تحقق پیدا کند پیش بینی می کنیم تا ۵۰۰ هزار شغل در کشور ایجاد شود.


فعالیت ۱۱هزار تعاونی زنان

۲۷۷ روز قبل

خبرگزاری مهر : مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور بانوان با اشاره به فعالیت بیش از ۱۰ هزار و ۸۰۰ تعاونی زنان در کشور گفت:حدود۱۱میلیون نفر از اعضای تعاونی‌های فعال کشور را زنان تشکیل می‌دهند.ایجاد بیش از یک میلیون و ۶۰۰ هزار شغل توسط تعاونی‌ها

۳۳۵ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : اجرای طرح پایش سلامت کارگران کشور، ابلاغ بخشنامه امنیت شغلی و سرمایه‌گذاری از سوی وزیر کار و ایجاد بیش از ۱۷۰ هزار شغل تعاونی در سه سال گذشته از مهمترین خبرهای حوزه کار و تعاون در هفته جاری بود.


طرحی که ۵۰۰ هزار شغل ایجاد می‌کند

۳۳۶ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : معاون وزیر تعاون از اجرای طرحی خبر داد که در صورت تامین اعتبار و به اجر درآمدن، ظرف سه سال ۵۰۰ هزار شغل در بخش تعاون ایجاد خواهد کرد.


۸۹۷ شرکت تعاونی استان قم غیرفعال و نیمه فعال است

۳۳۷ روز قبل

خبرگزاری برنا : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم گفت: تعداد تعاونی‌های غیرفعال و یا نیمه فعال استان قم شامل ۸۹۷ شرکت با عضویت ۳۰ هزار نفر و با سرمایه ۲۷ میلیارد ریال و اشتغال‌زایی ۶ هزار نفر در قم است.


ایجاد تعاونی تنها راه توسعه اشتغال و کاهش بیکاری است

۳۴۰ روز قبل

خبرگزاری مهر : نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی تنها راه در مسیر توسعه اشتغال و کاهش بیکاری را ایجاد تعاونی دانست.


۵۴۰۰ تعاونی در بخش‌های مختلف در استان کرمان فعالیت دارد

۳۴۰ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان گفت: استان کرمان با دارا بودن ۵۴۰۰ تعاونی در بخش‌های کشاورزی، خدمات و صنعت در سال ۹۴ در رتبه ۴ کشوری قرار گرفت.


تعاون بستری برای اشتغال زایی و تحقق رفاه اجتماعی است

۳۴۰ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: تعاون به عنوان مردمی ترین بخش اقتصاد در کشور، بستری برای اشتغال زایی و تحقق رفاه اجتماعی هستند.


اساسنامه جدید تعاونی‌ها برای ورود به بورس رونمایی شد

۳۴۲ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: اساسنامه جدید تعاونی‌های سهامی عام برای انجام معاملات در بورس با حضور رئیس سازمان بورس و رئیس اتاق تعاونی ایران و نمایندگان دولت رونمایی شد.


ورود تعاونی‌ها به عرصه بانکداری در آینده نزدیک

۳۴۲ روز قبل

خبرگزاری مهر: ممدیرکل دفتر تعاونی‌های خدماتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ورود تعاونی‌ها به عرصه بانکداری در آینده نزدیک خبرداد و گفت:طبق قانون، بخش تعاون باید به عرصه‌های بیمه و بانک ورود کند.


بیش از یک میلیون کرمانشاهی در تعاونی‌های استان مشغول به کار هستند

۳۴۳ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: یک میلیون کرمانشاهی در ۲۸۰۹ تعاونی با اشتغالزایی بیش از ۳۸ هزار نفر مشغول به کار هستند.


معضل بیکاری در استان گیلان با مشارکت مردم در تعاونی‌ها حل می‌شود

۳۴۳ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: اگر بخواهیم مشکل اشتغال استان را حل کنیم باید مشارکت مردم را داشته باشیم و از سرمایه‌های خرد در قالب تعاونی‌ها استفاده کنیم و مدیریت را به مردم بسپاریم.


حمایت از شرکت های تعاونی

۳۴۴ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : فرماندار آبدانان گفت: با استفاده از تسهیلات ارزان قیمت و مساعدت دولت می توانند با افزایش ظرفیت تولید تعاونی ها ، بخشی از اهداف اقتصاد مقاومتی را محقق کنند.ایجاد ۳۰ تعاونی با اشتغال بیش از ۱۸۰۰ نفر

۳۴۴ روز قبل

به گزارش تابناک قم، نصرالله بازوند دوشنبه شب در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان قم که در تالار امام جواد(ع) استانداری برگزار شد، با اشاره به اینکه ۱۳ تا ۱۹ شهریورماه به عنوان هفته تعاون نام‌گذاری شده است، اظهار کرد: مراسم تجلیل از تعاون‌گران برتر استان قم روز چهارشنبه با حضور قائم مقام وزیر و استاندار قم برگزار می‌شود.


اشتغال بیش از ۲۲ هزار نفر در تعاونی‌های استان سمنان

۳۴۵ روز قبل

خبرگزاری پانا : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان از اشتغال بیش از ۲۲ هزار نفر در تعاونی‌های استان سمنان خبر داد و گفت: تعاونی به اعتراف همه نحله‌های اقتصادی، سالم‌ترین شکل اقتصادی در دنیا است.


توسعه تعاونی های فعال وایجاد تعاونی های دانش بنیان برای ایجاد اشتغال

۳۴۵ روز قبل

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی در جلسه هماهنگی مراسم های هفته تعاون گفت : توسعه تعاونی های فعال وایجاد تعاونی های دانش بنیان یکی از راه حل های اشتغال بعنوان بنگاه های کوچک زودبازده در استان است.
وجود یک هزار و ۷۲۱ تعاونی فعال

۳۴۶ روز قبل

خبرگزاری فارس: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: از سال گذشته تا امروز بیش از یک‌هزار و ۳۳۴ مورد نظارت از تعاونی‌های استان انجام شده که منجر به شناسایی ۲۰۳ مورد تعاونی غیر فعال و صدور مجوز انحلال ۱۳۸ مورد از این تعداد شده است.


۵.۴ درصد تعاونی‌های کل کشور در استان کرمان

۳۴۶ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان کرمان با اشاره به تاثیر برجام در حوزه تعاون گفت: از ابتدای سال ۹۴ تا تیرماه همان سال تعداد ۲۷ تعاونی با ۷۳۰ نفر عضو با ۲۹۴ نفر اشتغالزایی در استان تاسیس شده و از ابتدای امسال تا ۲۳ تیرماه تعداد ۸۴ تعاونی با یک هزار ۹۵۸ نفر عضو و اشتغال یک هزار و ۶۳۱ و سرمایه ۲۳ میلیارد ریال به ثبت رسیده است.


۲۲۵۰۰ فرصت شغلی در تعاونی‌های فعال سمنان ایجاد شد

۳۴۶ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت: بیش از یک سوم مردم استان سمنان عضو تعاونی‌های فعال این استان هستند.


ایجاد بیش از ۶۹ هزار فرصت شغلی توسط تعاونی‌ها در استان هرمزگان

۳۵۰ روز قبل

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان با اشاره به ایجاد بیش از ۶۹ هزار فرصت شغلی توسط تعاونی‌ها در هرمزگان گفت: با راه‌اندازی تعاونی‌های توسعه و عمران به رونق اقتصادی بخش‌های مختلف استان کمک می‌شود.


ایجاد تعاونی‌های نسل جدید با رویکرد رقابت‌پذیری

۳۵۰ روز قبل

خبرگزاری فارس : وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه تعاونی‌های نسل جدید با رویکرد رقابت‌پذیری ایجاد خواهند شد، گفت: باید از نوستالوژی بخش تعاون برای ایجاد تعاونی‌های نسل جدید بهره ببریم.ایجاد بیش از ۱۴ هزار تعاونی در کشور در دولت یازدهم

۳۵۰ روز قبل

خبرگزاری میزان : معاون امور تعاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی می گوید از ١٧ مردادماه سال ۱۳۹۲ تاکنون ۱۴هزار و۱۲۶ تعاونی درکشور ایجاد شده است که بخش خدمات با پنج هزار و ٢٨١ تعاونی، کشاورزی با چهارهزارو ۲۶۲ تعاونی و صنعت با سه هزار و ١٩٧ تعاونی به ترتیب در رده های اول تا سوم هستند.


اشتغال بالای صنعت فرش در سایه محرومیت از بیمه‌های اجتماعی

۳۵۳ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : مدیرعامل اتحادیه ‌تعاونی‌های فرش دستباف می‌گوید با وجود آنکه صنعت فرش پتانسیل‌ها و ظرفیتهای بالایی برای اشتغالزایی و توسعه صادرات غیر نفتی دارد اما بافندگان و شاغلان این صنعت هنوز از مزایای بیمه‌های اجتماعی که در قانون پیش بینی شده برخوردار نیستند.۱۴۵ شرکت تعاونی زنان در خراسان جنوبی فعالیت دارد

۳۶۴ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : دیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خراسان جنوبی با اشاره به تعداد شرکت تعاونیهای فعال در استان گفت: در حال حاضر ۱۴۵ شرکت تعاونی زنان در خراسان جنوبی فعالیت دارد.


جایگاه تعاون با ادغام در وزارت کار تضعیف شد

۳۶۴ روز قبل

خبرگزاری فارس: عضو فراکسیون تعاون مجلس شورای اسلامی نسبت به آمارسازی‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص ایجاد تعاونی‌های جدید انتقاد کرد و گفت: بخش تعاون پس از ادغام در وزارت کار به شدت تضعیف شد و سهم ۲۵ درصدی نیز محقق نشد.تصمیمات جدید بورس برای تعاونی‌ها

۳۶۶ روز قبل

خبرگزاری مهر : یک مقام مسئول در وزارت کار گفت: طبق هماهنگی صورت گرفته، شرکت‌ها تعاونی با احراز شرایط می‌توانند شرکت سرمایه‌گذاری یا مادرتخصصی (هلدینگ) در قالب تعاونی تشکیل دهند.


فعالیت ۱۰۰ هزار تعاونی در سطح کشور

۳۶۶ روز قبل

خبرگزاری فارس : معاون امور تعاون وزیر تعاون، کار و رفاه‌ اجتماعی با اشاره به فعالیت ۱۰۰ هزار تعاونی در سطح کشور گفت: زنجان یکی از استان‌های مستعد کشور در بخش تعاون است.


فعالیت ۲۳۵۳ تعاونی در استان مرکزی

۳۷۱ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: دو هزار و ۳۵۳ تعاونی در استان مرکزی فعال است و در سال جاری ۲۵ تعاونی جدید به ثبت رسیده است.


فعالیت ۳۲۵ تعاونی روستایی در زمینه توانمند سازی زنان در کشور

۳۷۸ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : رییس تعاونی‌های روستایی زنان سازمان تعاون روستائی از فعالیت ۳۲۵ تعاونی روستایی در زمینه توانمند سازی زنان در کشور خبر داد.


متوسط اشتغال هر تعاونی ۱۹ نفر

۳۷۹ روز قبل

بی باک : مرکز آمار وزارت کار با اعلام ایجاد ۳۰۰ تعاونی جدید در کشور طی تیرماه امسال، متوسط تعداد اعضا و اشتغال هر واحد تعاونی را به ترتیب ۱۵ و ۱۹ نفر اعلام کرد.


نحوه ایجاد ۱۵۰ هزار شغل توسط تعاونی ها

۳۸۰ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : معاون وزیر تعاون می‌گوید اگر پیشنهادی که به صندوق توسعه ملی داده‌ایم پذیرفته و عملیاتی شود تعاونی‌ها تا پایان امسال بیش از ۱۵۰ هزار شغل جدید ایجاد می‌کنند.


آمادگی وزارت تعاون در اجرای طرحهای اشتغالزای حوزه it و ict در مارندران

۴۰۱ روز قبل

خبرگزاری پانا: معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: برآنیم تا در مازندران طرح توسعه اشتغال در حوزه it و ict را به مرحله اجرا درآوریم و البته این دو محور باید در خدمت و در کنار بخش های دیگر باشند.۷ درصد اشتغال کشور در دست تعاونی‌ها

۴۵۹ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : معاون وزیر تعاون از راه‌اندازی بازار مجازی تعاون در هفته جاری خبر داد و هدفگذاری صادرات تعاونی‌ها تا پایان امسال را ۳ میلیارد دلار ذکر کرد.


ایجاد ۱۹هزار شغل در تعاونی‌های خدماتی درسال۹۴

۴۸۷ روز قبل

خبرگرای تسنیم: مدیرکل تعاونی‌های خدماتی وزارت تعاون با اشاره به اینکه در سال ۹۴ حدود یک هزار و ۵۵۵ تعاونی در عرصه خدمات ایجاد شد گفت: این تعاونی‌ها موفق به ایجاد ۱۹هزار و ۷۷۷نفر اشتغالزایی در سال ۹۴ شدند.


تشکیل تعاونی های جدید اولویت اداره کل کار و رفاه اجتماعی است

۵۹۰ روز قبل

هوشمند صفائی در گفت و گو با خبرنگار پانا اظهارکرد:تشکیل این تعاونی ها در نقاط مختلف استان علاوه براین که یک هزار و ۶۴۲ عضو دارد ۲ هزار و ۲۷۲ اشتغال جدید ایجاد کرده است.ایجاد اشتغال پایدار از بستر تعاون شکل می گیرد

۷۰۳ روز قبل

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر اینکه ایجاد اشتغال پایدار از بستر تعاون شکل می گیرد، گفت: با توجه به موفقیت های دولت تدبیر و امید افزایش سهم تعاون در اقتصاد امکان پذیر است.


ایجاد ۵۰ هزار شغل در بخش تعاون طی سال گذشته

۷۱۰ روز قبل

معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی از ایجاد ۵۰ هزار شغل تعاونی در سال گذشته خبر داد و ادامه داد: تعاونی‌ها در ۵ ماهه امسال ۱۸ هزار شغل ایجاد کرده‌اند.ایجاد ۱.۵ میلیون فرصت شغلی توسط تعاونی‌ها در کشور

۸۰۹ روز قبل

سید حمید کلانتری بعد از ظهر امروز در دهمین جشنواره امتنان و نخستین همایش تخصصی کارآفرینی و اشتغال استان بوشهر در کنگان اظهار داشت: نقش تعاونی‌ها در توسعه و پیشرفت و ایجاد اشتغال پایدار غیرقابل انکار است و باید در راستای تقویت این نهاد اهتمام ورزیم.


ایجاد۸۸ هزار فرصت شغلی جدید توسط بخش تعاون در سال ۹۳

۸۲۲ روز قبل

سید حمید کلانتری ، معاون تعاون وزیر کار در نشست خبری خود که به مناسب برگزاری همایش ملی بهره‌وری برگزار شد با اشاره اینکه اهداف بخش تعاون امسال در قالب ۷ راهبرد دنبال می‌شود افزود:ترویج فرهنگ تعاون، توسعه مدیریت و توانمندسازی منابع انسانی تعاونی‌ها، تحکیم تعاملات شبکه ای، تقویت همکاری‌های بین دستگاهی، تأمین مشوق‌ها و منابع مالی، توسعه بازار تعاونی‌ها و تقویت برند تعاونی و تعمیم نظارت بر تعاونی‌ها از جمله اهداف مد نظر در بخش تعاون است.


پیش بینی ایجاد ۲۰ هزار شغل در تعاونی های خدماتی در سال ۹۴

۸۴۸ روز قبل

علیرضا ناطقی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، با بیان اینکه موضوع اشتغال به تمام دستگاه های اجرایی دولت و بخش های مختلف خصوصی و دولتی و تعاونی بر می‌گردد گفت: بخش خصوصی با سرمایه گذاری در صنایع مختلف می‌توانند ایجاد اشتغال کنند.


لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

  • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
  •  براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.