ای استخدام : اخبار جدید بیمه بیکاری در سال ۹۵

۱۷ روز قبل ۷۰ نظر

اخبار جدید بیمه بیکاری

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه اخبار جدید بیمه بیکاری در اسرع وقت منتشر خواهد شد

لینکهای مرتبط

فهرست اخبار جدید بیمه بیکاری موجود در این صفحه :


۵۵۰ نفر از کارگران پلاسکو مقرری بیمه بی‌کاری دریافت می‌کنند

۱۷ روز قبل

خبرگزاری فارس : از مجموعه ۸۳۰ نفر شاغل در بهمن ۱۳۹۵ در ساختمان پلاسکو بیش از ۵۵۰ نفر از کارگران که لیست حق بیمه ارسال شده داشتند و مقرری بیمه بیکاری دریافت کردند و هنوز تحت حمایت کوتاه‌مدت سازمان تامین اجتماعی هستند.


۸۷۵ کارگر پلاسکو تحت پوشش بیمه بیکاری قرار گرفتند

۴۳ روز قبل

خبرگزاری ایلنا : معصومه آباد در سیصد و سی و هشتمین جلسه شورای شهر تهران گفت: گزارش اولیه یکی از دو کمیته تشکیل شده در شورای شهر تهران برای مشخص شدن زوایای حادثه پلاسکو نهایی شده است.


طرح بیمه بیکاری مجدداً به کمیسیون اجتماعی بازگشت

۴۶ روز قبل

خبرگزاری فارس : نمایندگان مجلس طرح با پیشنهاد رئیس مجلس و به دلیل عدم تأمین بار مالی و ایراد اصل ۷۵ قانون اساسی، طرح بیمه بیکاری و حمایت از بیکاران متقاضی کار را مراعا گذاشته و مجدداً به کمیسیون اجتماعی ارجاع دادند.


بیمه بیکاری ۶۰۵ نفر از کارگران پلاسکو برقرار شد

۵۱ روز قبل

خبرگزاری مهر : ​وزارت کار اعلام کرد: تاکنون ۱۵۰۰ نفر از کارکنان پلاسکو به اداره کار جنوب غرب تهران مراجعه و ثبت نام کردند که پس از بررسی های لازم ، اشتغال ۱۴۰۰ نفر در این ساختمان محرز شد.


رشد ۲۹ درصدی دریافت‌کنندگان بیمه بیکاری در چهارمحال و بختیاری

۵۳ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: مسئول روابط عمومی تامین اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری از رشد ۲۹ درصدی دریافت‌کنندگان بیمه بیکاری در استان نسبت به سال گذشته خبر داد.


بیمه بیکاری به هنرمندان تعلق می‌گیرد

۵۹ روز قبل

باشگاه خبرنگارات جوان : عضو ناظر در کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی، بودجه بیمه خبرنگاران و هنرمندان را از ۸ به ۱۳ میلیارد تومان افزایش داده است.


طرح مجلس برای پرداخت بیمه بیکاری به تمام بیکاران

۷۵ روز قبل

خبرگزاری خانه ملت: رییس کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر ضرورت تامین اعتبار لازم برای پرداخت بیمه بیکاری به تمامی بیکاران، گفت: دولت از محل های مختلف مانند حذف یارانه پردرآمدها اعتبارات لازم برای پرداخت بیمه بیکاری به بیکاران را تامین کند.


قانون بیمه بیکاری بازنگری شود

۷۵ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت کار بازنگری قانون بیمه بیکاری را خواستار شد و بر ضرورت ایجاد صندوق مستقل بیمه بیکاری تاکید کرد.


متقاضیان دریافت بیمه بیکاری پلاسکو ۱۴۲۳ نفر شدند

۸۰ روز قبل

خبرگزاری مهر : مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تهران از مراجعه ۱۴۲۳ نفر از شاغلان ساختمان پلاسکو برای دریافت بیمه بیکاری تا دیروز خبرداد.


مقرری‌بگیران بیمه بیکاری در خراسان‌رضوی ۱۹ درصد رشد داشته است

۸۶ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: مدیرکل تأمین اجتماعی خراسان‌رضوی گفت: تعداد مقرری بگیران بیمه بیکاری تا پایان دی ماه امسال نسبت به انتهای سال گذشته ۱۹ درصد رشد داشته است.


ثبت‌‌نام ۱۲۵۰ کارگر پلاسکو برای مقرری بیمه بیکاری

۸۸ روز قبل

خبرگزاری فارس : مدیر کل کار استان تهران از ثبت‌نام ۱۲۵۰ نفر از کارگران پلاسکو برای دریافت بیمه بیکاری خبر داد و گفت: افرادی که مشمول بیمه تأمین اجتماعی نبودند طبق مصوبه دولت از ۴ ماه مقرری بیمه بیکاری یک میلیون تومانی برخوردار خواهند شد.


پذیرش۳۵۰ کارگر پلاسکو برای دریافت بیمه بیکاری

۹۴ روز قبل

خبرگزاری مهر : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تهران با بیان اینکه ۳۵۰ کارگر پلاسکو برای دریافت بیمه بیکاری مراجعه کرده‌اند، گفت:تمام کارگران این مرکز به شرط داشتن سابقه بیمه، مشمول بیمه بیکاری می شوند.


بیمه بیکاری کارگران بیکار شده پلاسکو برقرار می‌شود

۹۶ روز قبل

خبرگزاری مهر: به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، علی ربیعی در بازدید از محل حادثه ساختمان پلاسکو گفت: کارگران بیکار شده ساختمان پلاسکو از فردا (یکشنبه) می توانند برای دریافت بیمه بیکاری به اداره های کار مراجعه کنند.


اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه بیمه بیکاری می‌شوند

۱۰۲ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : نمایندگان مجلس در ادامه بررسی لایحه برنامه ششم توسعه ماده‌ای را مصوب کردند که بر اساس آن دولت مکلف به بیمه بیکاری اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه می‌شود.


۲۲۰ هزار نفر در کشور بیمه بیکاری می‌گیرند

۱۰۶ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : معاون حمایت از مشاغل و نیروی بیکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در حال حاضر بیش از ۲۲۰ هزار نفر در کشور از بیمه بیکاری بهره مند هستند.


جزئیات بخشودگی جرائم بدهی حق‌بیمه و بیمه‌بیکاری

۱۰۹ روز قبل

خبرگزاری مهر : آئین‌نامه اجرایی بخشودگی تمام یا قسمتی از جریمه‌های مقرر در قانون تأمین‌اجتماعی به درخواست کارفرما که اواخر بهار امسال ابلاغ شده بود، از سوی هیأت‌وزیران با پیشنهاد وزارت کار اصلاح شد.


توانمند سازی مقرری بگیران بیمه بیکاری در اولویت اصلی است

۱۱۵ روز قبل

خبرگزاری ایلنا: مدیر کل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعلام این که توانمند سازی مقرری بگیران بیمه بیکاری اولویت اصلی ماست، از معرفی مقرری بگیران بیمه بیکاری به سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور خبر داد.

۲۱۸ هزار نفر بیمه بیکاری می‌گیرند

۱۷۵ روز قبل

اقتصاد آنلاین: مهمترین خبرهای هفته جاری به طرح توسعه صنعت پوشاک، پرداخت بیمه بیکاری به بیش از ۲۰۰ هزار نفر و تشکیل ۲۱۹ تعاونی در کشور با اشتغالزایی ۳۰۰۰ نفر اختصاص داشت.


چرا بیمه مشاغل آزاد،مقرری بیکاری ندارد؟

۱۷۵ روز قبل

خبرآنلاین: در بیمه صاحبان حرف و مشاغل آزاد شرایط و نحوه محاسبه مستمری بازنشستگی و شرایط پرداخت مستمری ازکارافتادگی غیرناشی از کار و مستمری فوت غیرناشی از کار همانند دیگر بیمه‌شدگان اجباری است.


پرداخت ماهیانه ۷۰۵ میلیون ریال بیمه بیکاری در گناباد و بجستان

۱۷۷ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : رئیس شعبه تامین اجتماعی گناباد گفت: بطور متوسط ماهیانه ۷۰۵ میلیون و ۳۹۱ هزار ریال بیمه بیکاری به یکصد بیمه شده در شهرستان های گناباد و بجستان پرداخت می شود.


پرداخت ۱۵ میلیارد تومان بیمه بیکاری در سال جاری

۱۸۷ روز قبل

خبرگزاری فارس : مدیرکل تامین اجتماعی استان یزد با اشاره به حجم بالای فعالیت این سازمان گفت: در سال جاری بیش‌از ۱۵ میلیارد تومان بیمه بیکاری پرداخت شده است.


پرداخت ۱۳۰ میلیارد ریال مقرری بیمه بیکاری تامین اجتماعی

۲۰۳ روز قبل

خبرگزاری ایرنا:مدیرکل تامین اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: این مجموعه ماهانه ۱۳۰ میلیارد ریال از بابت مقرری بیمه بیکاری به مقرری بگیران تحت پوشش پرداخت می کند.پرداخت وام از بودجه بیمه بیکاری

۲۱۲ روز قبل

خبرگزاری مهر : وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت که این وزارتخانه در حال رایزنی با بانک رفاه است تا از اعتبارات بیمه بیکاری وام با سود ۱۸ درصد به بنگاههای کوچک پرداخت شود.


بیمه بیکاری مشمولان غایب متوقف می‌شود

۲۲۵ روز قبل ۴۲ نظر

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا با هشدار به سربازان غایب، از اعمال محدویت‌های جدید خبر داد و گفت: هماهنگی‌های لازم به عمل آمده تا در آینده نزدیک ارائه خدماتی همچون تسهیلات بانکی، دریافت مستمری و بیمه بیکاری برای مشمولان غایب متوقف شود.۲۸۰۰ کارگر سمنانی از مقرری‌بیمه بیکاری بهره‌مند شدند

۲۳۴ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان از وجود دو هزار و ۸۰۰ نفر مقرری‌بگیر بیمه بیکاری در این استان خبر داد.
سالانه ۲۳ هزار نفر در اصفهان بیمه بیکاری دریافت می‌کنند

۲۳۸ روز قبل

خبرگزاری مهر: اصفهان- معاون روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان گفت: سالانه ۲۳ هزار نفر در اصفهان بیمه بیکاری دریافت می‌کنند که رشد ۲۴ و نیم درصد به نسبت سال گذشته داشته است.


مقرری بیمه بیکاری ۸۱۲هزار تومان شد

۲۴۲ روز قبل

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران از افزایش مقرری بیمه بیکاری به ۸۱۲هزار تومان در سال جاری خبر داد و گفت: در حال حاضر حدود ۱۸۰هزار نفر در کشور از بیمه بیکاری استفاده می‌کنند.


پرداخت یک هزار و ۸۵۰ میلیارد ریال بیمه بیکاری در استان اصفهان

۲۴۶ روز قبل

خبرگزاری مهر : مدیر کل تامین اجتماعی استان اصفهان گفت: سال گذشته یک هزار و ۸۵۰ میلیارد ریال بیمه بیکاری به مقرری بگیران تامین اجتماعی، در استان اصفهان پرداخت شد.


پرداخت بیمه بیکاری گیلان بیشتر از میانگین کشور است

۲۴۸ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل تامین اجتماعی گیلان گفت: تعداد مقرری بگیران بیمه بیکاری گیلان ۴ درصد است و به این ترتیب این استان ۱ درصد از سهم نسبتی بیشتری نسبت به میانگین کشوری برخوردار است.


نرخ بیکاری استان تهران به ۱۳.۸ درصد رسید

۲۴۸ روز قبل

اقتصادپرس: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی نرخ بیکاری استان تهران در سال گذشته را ۱۳.۸درصد، نرخ بیکاری مردان را ۴۷.۶ درصد و نرخ بیکاری زنان را ۸۷.۱۶ درصد اعلام کرد.حادثه دیدگان حوادث غیرمترقبه بدون شرط سابقه بیمه مقرری بیکاری می‌گیرند

۲۵۳ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: دبیر کانون انجمن های صنفی کارگران با بیان اینکه حادثه دیدگان حوادث غیرمترقبه نیاز به سابقه بیمه برای دریافت بیمه ندارند گفت: بیمه شده بیکار، برای دریافت مقرری بیمه بیکاری، باید حداکثر ظرف مدت ۳۰ روز از تاریخ بیکاری موضوع را به واحد کار اطلاع دهد.


ابلاغ نشدن بخشنامه‌های تغییر رویه پرداخت بیمه بیکاری

۲۶۰ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: مدیرکل تأمین اجتماعی خراسان‌رضوی گفت: هنوز هیچ ابلاغیه‌ای برای تغییر رویه‌های بیمه بیکاری به خراسان‌رضوی ابلاغ نشده است.پرداخت بیمه بیکاری در ۱۰ استان نقدی شد

۲۶۳ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: سامانه بیمه بیکاری تامین اجتماعی از اردیبهشت سال گذشته بتدریج در ۱۰ استان پایلوت شده است و در حال حاضر ۲۰۳هزار و ۸۰۰ نفر حقوق بیمه بیکاری دریافت می کنند.


شرایط دریافت مقرری بیمه بیکاری از تامین اجتماعی

۲۶۶ روز قبل

خبرگزاری میزان: مدیرکل فنی سازمان تامین اجتماعی گفت: افرادی که به صورت غیر ارادی بیکار می شوند می توانند از مقرری بیمه بیکاری سازمان تامین اجتماعی بهره مند شوند.


راه‌اندازی سامانه بیمه بیکاری

۲۶۷ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل امور فنی بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی از پوشش ۲۰۴ هزارنفری صندوق بیمه بیکاری خبر داد و گفت: با راه‌اندازی سامانه بیکاری از دی ماه سال گذشته، رفع همپوشانی اطلاعات مقرری بگیـران و جلوگیری از پرداخت غیرحق مقرری انجام شده است.


پرداخت ۱۸۹ میلیارد ریال مقرری بیمه بیکاری در گیلان

۲۶۸ روز قبل

خبرگزاری ایلنا: مدیر روابط عمومی تامین اجتماعی استان گیلان از پرداخت ۱۸۹ میلیارد ریال مقرری بیمه بیکاری به بیش از ۷۵۰۰ نفر مشمولان این تعهد در سه ماهه اول سال ۹۵ خبر داد.استمرار پرداخت بیمه بیکاری کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی

۲۷۰ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه صندوق بیمه بیکاری نزد خود دانشگاه است از استمرار پرداخت بیمه بیکاری کارکنان خبر داد.


بیمه بیکاری متاهلین چگونه محاسبه می‌شود؟

۲۷۵ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: این روزها واحدهای تولیدی در رکود به سر می‌برند، در راستای این رکود تعداد زیادی از کارگران از کار بیکار و به سمت بیمه بیکاری هدایت می شوند و این سوال برای شان مطرح است که بیمه بیکاری افراد متاهل و مجرد چگونه محاسبه می شود؟


۳۳۰۰ نفر در کرمانشاه بیمه بیکاری دریافت می کنند

۲۸۵ روز قبل

خبرگزاری مهر : مدیر کل تامین اجتماعی استان کرمانشاه از پرداخت حقوق به ۳۳۰۰ بیکار و اخراج شده از کار در استان خبر داد.
به گزارش خبرنگار مهر، کیومرث فلاحی پیش از ظهر امروز شنبه در نشستی خبری به مناسبت هفته تامین اجتماعی به موضوع تعطیلی کارخانجات اشاره کرد و اظهار داشت: تعطیل شدن کارخانه ها لطمه ای برای سازمان تامین اجتماعی است، چرا که پس از تعطیل شدن کارخانه ها کارگران حق بیمه بیکاری دریافت می کنند.۱۱ هزار نفر از بیمه بیکاری در مازندران از سازمان تامین اجتماعی بهره‌مند می‌شوند

۲۹۰ روز قبل

خبرگزاری ایلنا: سید علی‌اصغر محمودی در دیدار کارکنان تامین اجتماعی استان با نماینده ولی فقیه در مازندران به اهم فعالیت‌های این سازمان حمایتی در استان پرداخت.


پرداخت یک هزار و ۱۳۰میلیارد ریال مقرری ماهانه بیکاری در آذربایجان شرقی

۲۹۰ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: تبریز- ایرنا- مدیر کل تأمین اجتماعی آذربایجان شرقی با بیان اینکه ۱۴۱ هزار نفر در استان مقرری بیکاری از این سازمان دریافت می کنند، گفت: برای این افراد ماهانه یک هزار و ۱۳۰میلیارد ریال پرداخت می شود.


دریافت بیمه بیکاری بیش از ۷۰۰۰ گیلانی

۲۹۱ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل تامین اجتماعی گیلان با اشاره به آمار هشداردهنده و بالای مقرری بگیران بیمه بیکاری دراین استان گفت: ۷۴۱ میلیاردو ۲۵۶ میلیون ریال مقرری بیمه بیکاری به بیش از ۷۰۰۰ گیلانی درسال ۹۴ پرداخت شده است که این آمار جای بسی تامل در وضعیت اشتغال استان دارد.


طرح وزارت کار برای حمایت از بنگاه‌های دارای مشکل‌‌ بیمه‌بیکاری

۲۹۴ روز قبل

خبرگزاری فارس : وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شناسایی و استاندارسازی اقلام آماری حوزه‌های مختلف را برای یافتن ابزارهای مطمئن ارتقای کیفیت بنگاه‌ها در سطح سازمانی و ملی در دستور کار داد.شرط اصلی پرداخت بیمه بیکاری چیست؟

۳۰۶ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری آنا : سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد: غیر ارادی بودن بیکاری، ملاک اصلی برقراری حمایت‌های قانونی و مقرری بیمه بیکاری برای بیمه شدگان بیکار به شمار می آید.


غیرارادی بودن بیکاری از شرایط اصلی برقراری مقرری بیمه بیکاری است

۳۰۹ روز قبل

خبرگزاری فارس: غیر ارادی بودن بیکاری، ملاک اصلی برقراری حمایت‌های قانونی برای بیمه شدگان بیکار است. بنابراین کارگری که به میل و اراده خود، کار را ترک می‌کند، نمی‌تواند از این حمایت‌ها برخوردار شود


کارگران آهن وفولاد لوشان به بیمه بیکاری معرفی شدند

۳۰۹ روز قبل

خبرگزاری ایلنا: بدنبال پرداخت شدن معوقات بیمه‌ای ۱۸۰ کارگر کارخانه «آهن وفولاد لوشان» حدود ۱۲۰ نفر از کارگران این کارخانه برای دریافت بیمه بیکاری به اداره کار شهرستان رودبارمعرفی شدند.


۵۰۰ نفر از ۸۰۰ کارگر کارخانه کاشی نیلو مشمول بیمه بیکاری شده اند

۳۱۲ روز قبل

خبرگزاری مهر: اصفهان- عضو کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: ۵۰۰ کارگر از ۸۰۰ کارگر کارخانه کاشی نیلوی نجف آباد مشمول بیمه بیکاری شده اند.


معرفی ۳ هزار و ۸۳۰ نفر بابت بیمه بیکاری به تامین اجتماعی استان کرمان

۳۱۲ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: مدیر روابط کار اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان گفت: سال گذشته ۳ هزار و ۸۳۰ نفر از کارگران برای دریافت بیمه بیکاری به اداره‌کل تامین اجتماعی استان کرمان معرفی شدند.


افزایش حقوق بازنشستگان/قانون بیمه بیکاری اصلاح شد

۳۱۵ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری مهر : اصلاح قانون بیمه بیکاری ، ۳.۵ برابری نرخ تولد در شهرها نسبت به روستاها ،آغاز پرداخت افزایش حقوق بازنشستگان و حمایت بهزیستی از کودکان بزهکار ازجمله اخبار حوزه رفاه وتامین اجتماعی بوده است.


کاهش آمار مقرری بگیران بیمه بیکاری با تقویت آموزش‌های فنی و حرفه‌ای

۳۲۰ روز قبل

خبرگزاری فارس: مدیرکل تامین اجتماعی قم با تاکید بر ارتقای کیفی آموزش‌های فنی و حرفه ای به مقرری بگیران بیمه بیکاری و جویندگان شغل گفت: باید با برنامه‌ریزی و پیش بینی‌های لازم در میزان ورودی و خروجی مقرری بگیران بیمه بیکاری تعادل ایجاد کرد.


شرایط بهره مندی از بیمه بیکاری

۳۲۰ روز قبل ۱ نظر

مشرق : رایزنی‌های اشتغالی با ۳ کشوربهره مندی افراد از بیمه بیکاری داری شرایطی است از جمله بیکارشدن بدون میل و اراده فرد اما شرایط دریافت مقرری این نوع از بیمه چگونه است؟


مدت پرداخت مقرری بیمه بیکاری برای بیمه‌شدگان متأهل ۵۰ ماه است

۳۲۴ روز قبل

خبرگزاری فارس : معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی گفت: مدت پرداخت مقرری بیمه بیکاری برای بیمه‌شدگان مجرد حداکثر ۳۶ ماه و برای بیمه‌شدگان متأهل حداکثر ۵۰ ماه است.جزئیات پرداخت مقرری بیمه بیکاری متاهل ها

۳۲۶ روز قبل

خبرگزاری فارس : معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی گفت: مدت پرداخت مقرری بیمه بیکاری برای بیمه‌شدگان مجرد حداکثر ۳۶ ماه و برای بیمه‌شدگان متأهل حداکثر ۵۰ ماه است.لزوم بازنگری در قانون بیمه بیکاری برای جلوگیری از برخی سو استفاده ها

۳۳۰ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان: مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان گفت: برای جلوگیری از برخی سو استفاده ها از قانون بیمه بیکاری فعلی، بازنگری در این قانون ضروری به نظر می رسد.


هدایت منابع بیمه بیکاری به سمت چرخه تولید و اشتغال

۳۳۱ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی گفت: هزینه‌ای که صندوق بیمه بیکاری برای حمایت از کارگران بیکار پرداخت می‌کند باید صرف تولید و رفع موانع تولید در استان شود.


تعداد مقرری‌بگیران بیمه بیکاری چقدر است؟

۳۳۲ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: یک کارشناس بازار کار معتقد است: واگذاری بیمه بیکاری به بخش خصوصی امکان سوء استفاده را افزایش می‌دهد، به همین دلیل امور مربوط به بیمه بیکاری نباید به کاریابی‌ها سپرده شود.


افزایش ۱۱ درصدی افراد تحت پوشش بیمه بیکاری

۳۳۹ روز قبل

خبرگزاری میزان: مدیر کل امور فنی بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی گفت: در حال حاضر میزان افراد تحت پوشش بیمه بیکاری نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۱ درصد افزایش یافته است.


اعلام نحوه پرداخت مقرری بیمه بیکاری به بیمه شدگان تامین اجتماعی

۳۴۳ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری مهر: سازمان تامین اجتماعی نحوه پرداخت مقرری بیمه بیکاری به بیمه شدگان تحت پوشش این سازمان را تشریح کرد.


همچنان در انتظار بیمه بیکاری هستیم

۳۴۴ روز قبل

خبرگزاری ایلنا: دو کارگر بیکار شده فولاد زاگرس که در هفته های گذشته چندین باربه تهران آمده اند ، برای دومین روز متوالی در وزارت کار در انتظار پاسخ مسئولان هستند.


قطع حقوق موقت ۱۴۲ هزارنفر به دلیل اتمام مهلت پرداخت موقت مقرری

۳۴۶ روز قبل

خبرگزاری مهر: با وجود افزایش ۳۰ درصدی مقرری بگیران بیمه بیکاری در فاصله سال ۹۳ تا ۹۴، حقوق ۱۴۲ هزار نفر به دلیل اتمام مهلت پرداخت موقت مقرری قطع و تنها ۶.۴ درصد بیکاران موفق به یافتن شغل جدید شدند.


شرایط دریافت مقرری بیمه بیکاری چیست؟

۳۴۶ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: کارشناس ارشد فنی امور و بیمه‌شدگان تامین‌اجتماعی استان زنجان گفت: بیمه شده‌های بیکار باید مشمول قانون کار و تامین‌اجتماعی بوده و مستمری‌بگیر بازنشسته یا از کارافتاده نباشند.


صندوق بیمه بیکاری یک اراده ملی می‌طلبد

۳۴۸ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : حجت‌الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی در خصوص صندوق بیمه بیکاری هنرمندان به خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: صندوق بیمه بیکاری هنرمندان نیازمند بودجه بالایی است که سازمان سینمایی به تنهایی نمی تواند از عهده آن بر آید. وجود این صندوق یک ضرورت است که یک اراده ملی را می‌طلبد. از نهادها و مجلس شورای اسلامی می‌خواهیم که یک بودجه خوبی را به این امر اختصاص دهند که نگرانی اهالی هنر برطرف شود.


آیا می توان همزمان با دریافت بیمه بیکاری در جای دیگر هم استخدام شد؟

۳۴۹ روز قبل

خبرگزاری خبرآنلاین : کسانیکه هنوز بیمه بیکاری دریافت می کنند اما مشغول به کار شدند باید اطلاع دهند تا مبالغ دریافتی وصل نشود.


چه کسانی مشمول بیمه بیکاری می‌شوند؟

۳۵۲ روز قبل

خبرگزاری فارس : دو گروه مشمول بیمه بیکاری هستند، یکی کارکنان رسمی‌ که غیر ارادی بیکار می‌شوند و دیگر قراردادی‌هایی که قراردادشان به پایان رسیده است. مشمولان بیمه بیکاری برای دریافت حق بیمه بیکاری چه کار کنند؟


افزایش ۳۵ درصدی دریافت کنندگان بیمه بیکاری در فروردین امسال

۳۵۴ روز قبل

خبرگزاری مهر: اصفهان – مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت: تعداد مقرری بیمه بیکاری بگیران استان اصفهان در فرورین سال ۹۵ نسبت به فروردین سال ۹۴ با افزایش ۳۵ درصدی روبرو بوده است.


کشف اشتغال‌های پنهان برای دریافت مقرری بیمه بیکاری در بوشهر

۳۵۵ روز قبل

خبرگزاری مهر: مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر از کشف اشتغال‌های پنهان برای دریافت مقرری بیمه بیکاری در بوشهر خبر داد.


افزایش ۵۰ درصدی مقرری‌بگیران بیمه بیکاری در گلپایگان

۳۶۲ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان گلپایگان گفت: سال گذشته زنجیره معیوب در صنعت خودرو و رکود در ساخت و ساز، شرایطی سخت را رقم زد به طوری که تعداد مقرری‌بگیران بیمه کاری در شهرستان گلپایگان با ۵۰ درصد افزایش روبرو شد.


بیش از ۳ هزار نفر در زنجان مقرری بیمه بیکاری دریافت می‌کنند

۳۶۲ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به اینکه ۳ هزار و ۶۰۰ نفر در زنجان از بیمه بیکاری استفاده می‌کنند، گفت: با بررسی‌های انجام شده ۸۰۰ نفر از این تعداد که دارای شرایط لازم نبودند حذف شدند.


پرداخت بیمه بیکاری به بیش از یک هزار نفر در استان اردبیل

۳۶۶ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل از پرداخت بیمه بیکاری به بیش از یک هزار و ۵۰۰ نفر در سطح استان خبر داد.


مستمری بیمه بیکاری برای ۶۳۸ نفر در استان ایلام برقرار شد

۳۶۷ روز قبل

خبرگزاری شبستان: مدیرکل تعاون، رفاه و تامین اجتماعی ایلام، گفت: سال گذشته مستمری بیمه بیکاری برای ۶۳۸ نفر در این استان برقرار شده است.


۲۸۰۰ نفر در یزد از بیمه بیکاری استفاده می‌کنند

۳۶۹ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: مدیرکل تامین اجتماعی استان یزد با اشاره به اینکه بیش از ۸۴۰ هزار نفر تحت پوشش خدمات بیمه تامین اجتماعی یزد هستند، گفت: ۲۸۰۰ نفر از خدمات بیمه بیکاری تامین اجتماعی یزد استفاده می‌کنند.


ثبت نام متقاضیان استفاده از بیمه بیکاری در کاریابی ها انجام می شود

۳۷۴ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری ایرنا: قزوین-ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین گفت: ثبت نام از متقاضیان استفاده از مقرری بیمه بیکاری در کاریابی های غیردولتی استان انجام می شود.


پرداخت مقرری بیمه بیکاری به ۳۷ هزار نفر در سال گذشته متوقف شد

۳۷۴ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: قزوین – ایرنا – مدیرکل امور فنی بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی گفت: پرداخت مقرری بیمه بیکاری به ۳۷ هزار و ۱۲۴ نفر از مقرری بگیران در سال گذشته قطع شد.
مقرری بیمه بیکاری ۸۱۲هزار تومان شد

۳۸۷ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری تسنیم: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران از افزایش مقرری بیمه بیکاری به ۸۱۲هزار تومان در سال جاری خبر داد و گفت: در حال حاضر حدود ۱۸۰هزار نفر در کشور از بیمه بیکاری استفاده می‌کنند.


اعلام مدت پرداخت مقرری بیمه بیکاری

۳۸۸ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری مهر: براساس اعلام سازمان تامین اجتماعی، مدت پرداخت مقرری بیمه بیکاری به بیمه شدگان واجد شرایط، به میزان سابقه پرداخت حق بیمه آنان بستگی دارد و این مدت برای بیمه شدگان مجرد حداکثر ٣۶ ماه و برای بیمه شدگان متأهل یا متکفل حداکثر۵٠ ماه است.


ایجاد صندوق بیمه بیکاری کارگران ساختمانی در اولویت قرار گیرد

۳۸۹ روز قبل

خبرگزاری ایلنا: یک فعال صنفی کارگران ساختمانی گفت: نمایندگان انتخابی مجلس ، بایستی لزوم ایجاد و استقرار صندوق بیمه بیکاری برای کارگران ساختمانی را دریابند و آن را در اولویت برنامه های خود قرار دهند.
ایجاد صندوق بیمه بیکاری کارگران ساختمانی در اولویت قرار گیرد


برای اولین بار منابع بیمه بیکاری از مصارف پیشی گرفت

۴۲۴ روز قبل ۹ نظر

مدیر کل حمایت از پایداری مشاغل بیمه بیکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: برای اولین بار در ۱۲ سال گذشته منابع بیمه بیکاری از مصارف پیشی گرفته است.


بیمه بیکاری می‌تواند جایگزین هدفمندی یارانه‌ها شود

۴۳۰ روز قبل

نماینده مردم تهران با بیان اینکه بودجه سال ۹۵ دارد از راه افزایش حامل انرژِی و بقیه موارد منابع هدفمندی یارانه را تامین می کند، تاکید کرد: این امر خطای استراتژیکی و تاکتیکی است است که باید این خطا متوقف شود .


۱۷۰ هزار نفر در کشور بیمه بیکاری می گیرند.

۴۴۳ روز قبل

دولت با برنامه ای منسجم و تزریق سرمایه به واحدهای تولیدی ، قصد دارد اقتصاد را از رکود خارج کند
مدیر کل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی امروز در همایش توانمند سازی کارگران در پساتحریم در گرگان گفت: با تحریم سال های گذشته و رکود کارخانه ها شمار افرادی که بیمه بیکاری دریافت می کنند بیشتر شده است.


افزایش مستمری‌ بگیران بیمه بیکاری در سال جاری

۴۴۹ روز قبل

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، علی‌اصغر دادخواه ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: سازمان تأمین اجتماعی استان اصفهان از جمعیت ۵ میلیون و ۸ هزارنفری اصفهان، ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر را تحت پوشش دارد که در ۴۳ شعبه و ۲۳ شعبه اقماری و ۱۶ واحد کارگزاری در حال انجام خدمت هستند.


واگذاری امور بیمه بیکاری به کاریابی‌های سراسر کشور

۴۵۳ روز قبل

یک مقام مسئول وزارت کار با اعلام این خبر که در شرایط پساتحریم یکی از اقدامات مهم واگذار شده به کاریابی‌های اعزام نیروی کار به خارج کشور است گفت: امور بیمه بیکاری و تمام مراحل آن به کاریابی‌های سراسر کشور واگذار می‌شود.


کارگران وبازنشستگان نماینده‌دار می شوند

۴۵۳ روز قبل

عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: با اصلاح قانون ساختار رفاه و تامین اجتماعی، کارگران و بازنشستگان نیز با نماینده دار شدن در تصمیم گیری‌ها دخیل شده و سازمان از دولتی بودن خارج می شود.


پرداخت آخرین مرحله وام‌های ضروری بازنشستگان تا پایان سال

۴۵۳ روز قبل

مدیرکل فرهنگی اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری خبر داد: ۲۰۰ هزار نفر از بازنشستگان مشمول دریافت وام ضروری قرض‌الحسنه صندوق بازنشستگی کشوری، این وام را دریافت کردند.70 نظر برای «ای استخدام : اخبار جدید بیمه بیکاری در سال ۹۵»

 1. ارزو

  باسلام,خواهش میکنم جواب بدید این چندمین پیام منه.باتشکر
  میخواستم بگم من ماه ششم بارداری هستم و ٢۶ماه سابقه دارم که ۶ماه ازآن را کارفرما معوقه گذاشته حال بنده با برگه ی ترک کار ازکارفرما بدلیل نیروی مازاد و داشتن قرارداد یکسال اخر برای بیمه بیکاری اقدام نموده ام ولی بخاطر معوقه های کارفرما ازایشان شکایت کردم حالا ١.بارداری بنده اختلالی در گرفتن بیمه بیکاری ایجادنمکند؟٢.این معوقه های کارفرما باید در سابقه ی من بیاید تا بتوانم ازبیمه بیکاری استفاده کنم؟٣.میتوانم از مرخصی بارداری یازایمان استفاده کنم؟

  پاسخ دادن 2. اسماعیل

  سلام
  من حدود ۱۰روز قبل رفتم تامین اجتماعی مدارکم واسه بیمه بیکاری رو کامل کردم و بهم گفتن باید ازتهران باید واریز بشه ،میخواستم بدونم کی واریز میشه،،،آیا قبل از سال جدید واریز میشه؟

  پاسخ دادن

 3. وحید

  با سلام.من در امور مهندسی شرکتی مشغول بکار بوده و مامور در سایتی در اطراف تهران هستم و بیش از یک سال است بیمه من به شعبه 1 تهران واریز میشود.از ابتدای سال 96 قرار است قراردادم دیگر با امور مهندسی ( منظور کادر اداری شرکت ) نباشد و در محل ماموریتم از طرف مدیر پروژه قرارداد 6 ماهه منعقد شود.بدین لحاظ از ابتدای سال 96 و به مدت 6 ماه محل واریز بیمه من شعبه 1 تهران نخواهد بود و شعبه دیگری واریز میشود.سوالم این است : اگر در طی دو سال در یک شرکت مشغول بکار باشیم ولی محل پرداخت بیمه در مدت زمانهای معین در دو شعبه پرداخت شود ، آیا بیمه بیکاری در پایان قرارداد مشمول حالم میشود؟با تشکر از راهنمایی شما

  پاسخ دادن

 4. زهرا همت زاده

  با عرض سلام بنده دارای 19 سال سابقه بیمه می باشم که26 ماه از بیمه بیکاری استفاده نموده و بعد از آن حدود 5 ماه بیکار بودم در حال حاضر حدود 7 ماه است که مشغول به کار هستم و بیه برای اینجانب رد شده است متاسفانه از محل کار جدید اخراج گردیده ام آیا امکان اینکه دوباره از بیمه بیکاری استفاده کنم امکان پذیر می باشد .

  پاسخ دادن


 5. م

  سلام ، من تو ی مدرسه غیرانتفاعی کار میکنم که پارسال برام 7 ماه بیمه رد کردن و تابستونم که مدرسه تعطیل بود و بیمه ای ریخته نشده ، حالا دوباره از مهر برام بیمه ردشده ، سوالم اینه که در صورت اخراج، ب من بیمه بیکاری تعلق میگیره؟
  ممنون میشم دوستان ج بدن

  پاسخ دادن

 6. محمد صفائی

  با سلام و عرض ادب
  من معلول جسمی حرکتی و دارای حدود 28 سال سابقه پرداخت بیمه هستم که از سال گذشته به دلیل اخراج غیر ارادی مشمول دریافت بیمه بیکاری شده ام حقوقم زمانی که بیکار شدم یکمیلیون و نهصد و شصت هزار تومان بود که اداره کار یکمیلیون دویست هزار تومان ماهانه مقرری بیکاری تعیین کرده است از سال گذشته تعیین کرده است اما افزایش حقوق سالیانه و حق اولاد به من تعلق نمی گیرد.

  پاسخ دادن


 7. محمد

  سلام ببخشید من یکم شهریور بیکار شدم درخواست بیمه بیکاری دادم کاراش تموم شدهاداره کار گفت 12آبان میریزن حساب. ولی هنوز نریختم. میشه بیشتر توضیح بدین کی قراره بریزن؟.

  پاسخ دادن

 8. بابک

  با سلام من تا 31/4 در دفتر اسناد رسمی مشغول بکار بودم ولی گارفرما از این تاریخ به بعد منرو اخراج کرد ومن هم رفتم شکایت کردم .ودرموقع جلسه چون اقرارنامه داده بودم که تاتاریخ 12/25تسویه گردم و اشتباها توجلسه امضا کردم که تا ناریخ 4/31 تسویه کردم بهم بیمه بیکاری تعلق نگرفت .اعتراض هم زدم گفتم چون امضا کردی بهت تعلق نمیگیره .چیکار بکتم راهنماییم کنید

  پاسخ دادن


 9. مصطفی

  سلام. اگه بیمه مدت زمانی رو برای پرداخت مقرری مشخص میکنه مثلاً 18ماه چرااصرار وپافشاری ویابهانه تراشی برای قطع مقرری رو داره. اخه اون مشمول طبق اون بازه زمانی برنامه ریزی میکنه تایه شغل خوبی پیداکنه. به نظر من ازهمون اول مدت زمان مقرری رو به دو سه ماه کاهش بدین هم خیال خودتونو راحت کنین هم مشمولان ازبلاتکلیفی دربیان.
  متشکرم

  پاسخ دادن

 10. علی

  سلام من چندماهی است بیمه بیکاری دریافت میکنم چون عضو سازمان نظام مهندسی هستم یک کار نظارتی به مبلغ700 هزار تومان مهر کردم این بهانه ای شده واسه لغو بیمه بیکاری.آیا این کار قانونی است با توجه به اینکه این درآمد ثابت و مستمر نبوده خواهشمندم در صورت وجودمفاد قانونی بنده را راهنمایی کنید .ممنونم

  پاسخ دادن


دیدگاه خود را بیان کن

 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.
مدیریت وب‌سایت «ای-استخدام» از شما کاربران عزیز خواهشمند است با مشارکت و پاسخ‌گویی به سوالات و مشکلات سایر کاربران، ما را در هرچه بهتر شدن کیفیت پاسخ‌گویی یاری رسانید.