استخدام ۲۵ هزار نفر در آموزش و پرورش

۶۳۲ روز قبل

رئیس مرکز نیروی انسانی آموزش و پرورش از جذب 25 هزار دانشجو در دانشگاه فرهنگیان از مهر امسال خبر داد.

دانلود سوالات استخدامی آموزش و پرورش

اسدالله اسدی گرمارودی، رئیس مرکز نیروی انسانی آموزش و پرورش در سومین روز از اجلاس رؤسای آموزش و پرورش سراسر کشور که هم‌ اکنون در سالن همایش‌های رازی در حال برگزاری است، اظهار داشت: گواهی آموزش‌های برون‌ دستگاهی را چنانچه مورد تاییدمان باشد، می‌پذیریم و به عنوان گواهی ضمن‌ خدمت لحاظ می‌شود.
وی به سامانه آموزش فرهنگیان اشاره کرد و گفت: این سامانه در 32 استان نصب شده است و برنامه‌های مختلفی مانند برگزاری کلاس‌های مجازی از این طریق اجرا می‌شود.
گرمارودی با بیان اینکه با ایجاد سامانه آموزشی فرهنگیان، حضور گواهینامه‌های کاغذی حذف خواهد شد افزود: کلاس‌های حضوری به حداقل می‌رسد و چرخش نیروی انسانی نیز کاهش می‌یابد.
وی خطاب به مدیران کل آموزش و پرورش استان‌ها گفت: در انتخاب مدرسینی که برای شرکت در کلاس‌های آموزشی مدرسان کتب جدیدالتألیف که در تهران برگزار می‌شود، توجهی ویژه شود و صلاحیت‌های مدیریتی این افراد لحاظ شود.
رئیس مرکز نیروی انسانی آموزش و پرورش با بیان اینکه آموزش مدرسان در دو نوبت برگزار می‌شود، اضافه کرد: نوبت اول از چهارم تیرماه آغاز شده و فردا پایان می‌یابد و مرحله دوم بعد از ماه مبارک رمضان آغاز می‌شود که بعد از آن دوره‌های شهرستان‌ها آغاز خواهد شد.
وی به ایجاد 5 رشته برای دوره ابتدایی در دانشگاه فرهنگیان از مهر امسال خبر داد و گفت: 25 هزار دانشجو امسال در دانشگاه فرهنگیان جذب می‌شوند.

دانلود سوالات استخدامی آموزش و پرورش


374 نظر برای «استخدام ۲۵ هزار نفر در آموزش و پرورش»


 1. سمیه

  من لیسانس ریاضی دارم و هم اکنون دانشجو ارشد در گرایش تحقیق در عملیات هستم و مایلم در آزمون آموزش وپرورش شرکت کنم .
  لطفا تاریخ دقیق و شرایط و اعلام کنید.

  پاسخ دادن 2. فاطمه

  با سلام من لسانس شیمی هستم و ۲سال سابقه ئکار با بیمه و۲ سال بدون بیمه در آزمایشگاه دارم ودروس ریاضی ششم وشیمی دبیرستان را نیز تدریس خصوصی داشتم جویای کار هستم لطفا خبرم کنید با سپاس

  پاسخ دادن


دیدگاه خود را بیان کن

 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.