استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان سال ۹۳ – اعلام نتایج مرحله آزمون مهارت

۲۹۴ روز قبل

استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان سال  93

اعلام نتایج مرحله آزمون مهارت

مراحل و زمانبندی مرحله دوم شرکت فولاد مبارکه اعلام شد.

برای مشاهده اطلاعیه ها و نتایج اینجا کلیک کنید

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در سال 93 در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.


استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان سال 92

آنچه در این خبر خواهید خواند:

16آذر 92 – اعلام نتایج آزمون استخدامی فولاد مبارکه اصفهان

19 آبان 92 – اطلاعیه استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان

16آذر 92 – اعلام نتایج آزمون استخدامی فولاد مبارکه اصفهان

نتایج مرحله اول آزمون استخدامی اعلام شد.

لطفا به نکات زیر توجه فرمایید:

1.شرط قبولی مرحله اول کسب حداقل بیست درصد از نمره کل و قرار گرفتن در دو برابر ظرفیت کد رشته در سهمیه ثبت نامی می باشد
2. افراد قبول شده در مرحله اول طبق جدول زمان بندی که در تاریخ 23/9/92 از طریق سایت اعلام خواهد شد برای آزمون مهارت دعوت خواهند شد
3. هرگونه سوال صرفا از طریق بخش پرسش و پاسخ سایت آزمون فولاد مطرح تا توسط کارشناسان ذیریط پاسخ داده شود
4. 25درصد از نیاز اعلام شده در هر رسته شغلی جهت سهمیه فرزندان معزز شهدا و جانبازان بالای 25 درصد براساس نمرات مکتسبه به منظور اعلام نتیجه اسامی واجد شرایط در اختیار بنیاد شهید استان قرار گرفته است لذا معرفی افراد واجد شرایط برای شرکت در آزمون مهارت از طریق آن بنیاد محترم خواهد بود.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید.

19 آبان 92 – اطلاعیه استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان

از اخبار استخدام شرکت فولاد مبارکه جا نمانید

جذب نیروی شرکت فولاد مبارکه اصفهان در مقطع تحصیلی دیپلم و فوق‌ دیپلم در سال 1392

شرکت فولاد مبارکه اصفهان به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از میان واجدین شرایط مرد در مقاطع تحصیلی دیپلم و فوق دیپلم، از طریق برگزاری آزمون کتبی، آزمون مهارت و مصاحبه فنی، طب صنعتی، آزمون توانایی جسمانی و گزینش، به صورت قرارداد موقت طبق ضوابط قانون کار و تأمین اجتماعی اقدام به جذب نیرو می نماید.

برای آزمون استخدامی فولاد مبارکه اصفهان آماده شوید

شرایط عمومی:

 1. تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
 2. تدین به دین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
 3. نداشتن سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد
 4. عدم اعتیاد به مواد مخدر به تأیید مراجع ذیصلاح
 5. عدم اشتغال و تعهد خدمت به دستگاه‌های دولتی و نهادهای انقلاب اسلامی و نیز عدم بازخرید خدمت و مستمری بگیر
 6. داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی دائمی یا معافیت دائم غیر پزشکی
 7. داشتن حداقل 18 سال تمام شمسی تا تاریخ 01/08/1392 ( متولدین تا تاریخ 01/08/1374 )
 8. داشتن تندرستی و توانائی کامل جسمی و روحی جهت انجام فعالیت‌های شغلی طبق تأیید مرکز بهداشت حرفه‌ای شرکت فولاد مبارکه
 9. تایید پذیرفته شدگان توسط هسته گزینش شرکت فولاد مبارکه

برای آزمون استخدامی فولاد مبارکه اصفهان آماده شوید

شرایط اختصاصی:

 1. داشتن مدرک تحصیلی دیپلم یا فوق دیپلم مطابق با مفاد مندرج در این آگهی
 2. دارا بودن حداقل معدل کل 13
 3. حداکثر سن 24 سال (متولدین 01/08/1368 به بعد) و حداکثر 25 سال برای متقاضیان فوق دیپلم با کد ثبت نام 10

برای آزمون استخدامی فولاد مبارکه اصفهان آماده شوید

تسهیلات سنی:

الف- مدت خدمت نظام وظیفه انجام شده به حداکثر سن اضافه می گردد.
ب- متقاضیانی که در شرکت‌های پیمانکاری مستقر در فولاد مبارکه اشتغال دارند به ازاء هر سال سابقه در شرکت فولاد مبارکه (به شرط پرداخت حق بیمه) تا سقف 4 سال به حداکثر شرط سنی اعلام شده اضافه می‌گردد. این دسته از داوطلبین می بایست فرم ” تایید سابقه فعالیت در شرکت های پیمانکار” را از واحد خدمات پرسنلی پیمانکاران تحویل و پس از تکمیل و اخذ تاییدیه مربوطه نسبت به تحویل فرم ، حداکثر تا آخرین روز مهلت ثبت نام به واحد خدمات پرسنلی پیمانکاران اقدام نمایند.
ج- فرزندان معظم شهدا و جانبازان بالای 25% که از طرف بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان معرفی می شوند تا سقف 5 سال به حداکثر سن اضافه می شود.

تذکر: در هر صورت سن داوطلبان مشمول تسهیلات فوق نمی بایست از 30 سال بالاتر باشد.

 1. متقاضیان می بایست بومی یکی از استان های اصفهان یا چهار محال بختیاری باشند.

تبصره: متقاضی بومی به متقاضیانی اطلاق می گردد که دارای حداقل یکی از شرایط زیر باشند:
الف:محل صدور شناسنامه آنها یکی از شهرستان های این دو استان باشد.
ب:محل اخذ دیپلم آنها یکی از شهرستان های این دو استان باشد.

 1. محدوده جغرافیایی سکونت برای متقاضیان، حوزه سرویس‌های عمومی ایاب و ذهاب فعلی شرکت می‌باشد و شرکت فولاد مبارکه هیچگونه تعهدی در قبال ارائه سرویس ایاب و ذهاب به افرادی که خارج از این محدوده ساکن می باشند را نخواهد داشت و هیچ گونه مسیر سرویس دهی یا ایستگاه جدیدی اضافه نخواهد شد.

تذکر: محدوده سرویس دهی شامل: اصفهان، شهرکرد، بروجن، مبارکه، شهرضا، شاهین شهر، زرین شهر، سپاهان شهر، بهارستان، فولادشهر، نجف آباد، باغ بهادران، خمینی شهر، کلیشاد، زازران، ولاشان، چمگردان، سده لنجان، ورنامخواست، دیزیچه، صفاییه، قهنویه، حسن آباد، دهنو، کرکوند، مجلسی، طالخونچه، دهاقان، پوده، خوراسگان، سیاهبوم، یزدآباد، سفید دشت، چرمهین، کچوییه، سهر و فیروزان، کلیسان، کافشان، زفره، قلعه قاسم، دهسرخ، اراضی، باغملک، لنج، زیبا شهر، نکو آباد، اسماعیل ترخان، وینیچه، لاو حوض ماهی، قمیشلو، درچه، سورچه، قهه، یزدان شهر، قهدریجان، قلعه لایبید، قلعه قاسم، علی آباد جمبزه ، حسین آباد کرسگان ، امیرآباد یزدانشهر، بلداجی و فرخ شهر می گردد.

برای آزمون استخدامی فولاد مبارکه اصفهان آماده شوید

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام:

 1. تکمیل فرم اینترنتی تقاضای ثبت نام که می بایست با دقت تکمیل گردد.
 2. اسکن آخرین مدرک تحصیلی منطبق با شرایط آگهی جذب
 3. اسکن صفحه اول شناسنامه (در صورت داشتن توضیحات، اسکن صفحه توضیحات نیز ضمیمه شود)
 4. اسکن پشت و روی کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم غیر پزشکی

توضیح: لازم به یادآوری است که تاریخ صدور مدرک تحصیلی و کارت پایان خدمت یا معافیت می‌بایست قبل از تاریخ اتمام مهلت ثبت نام در آزمون باشد.

 1. اسکن عکس 4×3 جدید ( با مشخصات ذکر شده در سایت ثبت نام )
 2. پرداخت الکترونیکی مبلغ 201,000 ( دویست و یک هزار) ریال بابت ثبت نام و شرکت در آزمون کتبی از طریق سامانه ثبت نام

تذکر: امکان عودت وجه ثبت نام واریز شده به هیچ وجه وجود نخواهد داشت.

برای آزمون استخدامی فولاد مبارکه اصفهان آماده شوید

نحوه ثبت نام و مهلت آن:

 1. هر یک از متقاضیان با توجه به شایستگی، علاقه، جدول پیوست و شرایط اعلام شده ، تنها مجازند یک ردیف از رسته های شغلی(یک کد ثبت نام) مورد نیاز را انتخاب نمایند.
 2. متقاضیان واجد شرایط، می بایست از روز سه شنبه مورخ 23 مهر 92 تا روز یکشنبه مورخ 28 مهر 92 به وب سایت www.mohajertc.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
 3. لازم است متقاضیان قبل از مراجعه به سامانه ثبت نام ، نسبت به تهیه مدارک مورد نیاز اقدام نمایند.
مهلت ثبت نام تا 1 آبان 92 تمدید شد.

برای آزمون استخدامی فولاد مبارکه اصفهان آماده شوید

زمان توزیع کارت و آزمون:

زمان اخذ چاپ کارت ورود به جلسه آزمون روزهای 14 و 15 آبان 92 می باشد. همچنین آزمون در روزهای 16 آبان 92 و 17 آبان 92 برگزار خواهد شد.
داشتن شناسنامه عکس‌دار یا کارت ملی در روز آزمون الزامی می‌باشد.

تذکر بسیار مهم: متقاضیان می بایست در طول فرآیند جذب جهت آگاهی از اطلاعیه ها و نتایج مراحل مختلف ، به صورت مستمر به پایگاه فوق و وب سایت شرکت فولاد مبارکه به آدرس www.msc.ir مراجعه نمایند. لذا عدم اطلاع داوطلب از مراحل و جزییات آزمون جذب ، موجب هیچ گونه حقی برای وی نمی گردد.

برای آزمون استخدامی فولاد مبارکه اصفهان آماده شوید

توضیحات مراحل فرآیند استخدام

فرآیند استخدام شامل مراحل زیر می باشد:

 1. آزمون کتبی: شامل آزمون علمی می شود . سوالات علمی با توجه به ماهیت هر رسته شغلی و رشته های مورد نیاز و مطابق با جدول پیوست طراحی شده و مفاد درسی مورد آزمون متعاقبا اعلام خواهد شد.
 2. آزمون مهارت و مصاحبه: نفرات برتر در آزمون کتبی به این مرحله راه پیدا می کنند ( چند برابر ظرفیت پذیرش در هر رسته شغلی). این مرحله شامل آزمون عملی-مهارتی و مصاحبه فنی-تخصصی در ارتباط با رسته شغلی انتخاب شده می باشد.
 3. طب صنعتی: با استخراج نمرات مراحل قبل و محاسبه امتیاز نهایی متقاضیان (با احتساب ضریب وزنی هر مرحله) نفرات برتر به تعداد درج شده در اطلاعیه استخدامی جهت انجام معاینات طب صنعتی دعوت خواهند شد.
 4. آزمون توانایی جسمانی: در صورت تایید فرد در مرحله طب صنعتی تست های استاندارد ورزشی با هدف اطمینان از توانایی انجام وظایف شغلی برگزار می گردد.
 5. تشکیل پرونده و گزینش: تشکیل پرونده (شامل: استعلام مدارک ارائه شده، آزمایش عدم اعتیاد به مواد مخدر، عدم سوء پیشینه و ………. ) و گزینش (مصاحبه و تحقیقات محلی) برای تایید شدگان مرحله قبل انجام می گردد.
 6. شروع به کار: در صورت موفقیت آمیز بودن نتایج مراحل قبل، جهت شروع به کار از افراد در رسته شغلی انتخاب شده دعوت به عمل خواهد آمد.

برای آزمون استخدامی فولاد مبارکه اصفهان آماده شوید

تذکرات آگهی:

 1. از فرزندان معظم شهدا و جانبازان 25% و بالاتر ، در صورت شرکت در آزمون و قرار گرفتن در لیست مورد تایید بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان ، در چهارچوب سهمیه های قانونی و شرایط مندرج در اطلاعیه جذب جهت ادامه مراحل دعوت بعمل می آید.
 2. با توجه به استعلام مدرک تحصیلی از مراجع ذی صلاح به تقاضای داوطلبان دارای مدرک تحصیلی پایین‌تر و بالاتر از مدارک اعلام شده در این آگهی و همچنین مدارک معادل ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 3. با توجه به اینکه آزمونها، ارزیابی نتایج، تعیین محل فعالیت و عنوان شغلی پذیرفته شدگان نهایی بر اساس رسته شغلی انتخاب شده توسط متقاضی انجام می شود لازم است متقاضیان با دقت بالا و با توجه به علائق فردی نسبت به انتخاب رسته شغلی اقدام نمایند. بدیهی است امکان تغییر رسته شغلی در طول فرآیند جذب و در طول اشتغال (با درخواست شخصی) امکان پذیر نمی باشد.
 4. پذیرفته شدگان نهایی در کد ثبت نام 10 با مدرک فوق دیپلم صرفا در مشاغل اپراتوری به کارگیری خواهند شد.
 5. مدارک و مستندات مورد نیاز اعلام شده در این اطلاعیه، تا زمان کنترل مدارک دریافت نمی گردد و با تکیه بر اصل اعتماد و صداقت، اطلاعات اعلام شده از طرف متقاضیان ( شامل شرایط اعلام شده در جدول رسته های شغلی) ملاک عمل قرار می گیرد. چنانچه در هر زمان، خلاف اطلاعات اعلام شده توسط داوطلب محرز گردد، داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد و در صورت شروع به کار از ادامه اشتغال وی جلوگیری و قرارداد وی فسخ خواهد گردید.
 6. در صورتیکه در طول فرآیند جذب یا پس از شروع اشتغال، داشتن مدرک بالاتر برای شرکت فولاد مبارکه محرز گردد از ادامه فرآیند جذب جلوگیری یا قرارداد فرد فسخ می گردد.
 7. متقاضیانی که قبلاً در آزمون‌های جذب نیروی فولاد مبارکه شرکت نموده و پذیرفته نشده‌اند، در صورت تمایل و داشتن شرایط لازم می‌توانند مطابق مفاد این اطلاعیه مجدداً در این آزمون شرکت نمایند و هیچ تقاضای دیگری معتبر نخواهد بود.
 8. مواد آزمون کتبی علمی شامل دروس عمومی ( ریاضی، زبان انگلیسی، دانش کامپیوتر، ادبیات فارسی و هوش و استعداد تحصیلی ) به میزان 25 درصد و دروس تخصصی ( سوالات تخصصی هر رسته شغلی) به میزان 75 درصد از امتیازات آزمون کتبی می باشد. ضمنا آزمون دارای نمره منفی و بصورت چهارگزینه ای خواهد بود.
 9. شرکت فاقد منازل مسکونی ، خوابگاه و … بوده و تعهدی در قبال اسکان پذیرفته‌شدگان نخواهد داشت.
 10. معاینات طب صنعتی و آزمون های توانایی جسمانی با معیار توانمندی فردی برای فعالیت در مشاغل مورد نیاز صورت می پذیرد. لذا عدم موفقیت در این مرحله به منزله منتفی شدن فرآیند جذب می باشد.
 11. نیاز های اعلام شده در رسته های مختلف اطلاعیه بر اساس ساختار سازمانی مصوب شرکت بوده و هرگونه درخواست شخصی مبنی بر تغییر رسته استخدامی و رده شغلی مرتبط با ارتقا تحصیلی فرد پس از جذب، از نظر شرکت مردود بوده و در این خصوص تعهد محضری مبنی بر عدم ارائه مدرک بالاتر اخذ خواهد گردید.
 12. متقاضیان بومی شهرستان مبارکه و فرزندان کارکنان بازنشسته شرکت فولاد در شرایط مساوی در اولویت جذب قرار خواهند گرفت.
 13. تعیین محل اشتغال پذیرفته شدگان نهایی بر اساس نیاز در هریک از واحدهای شرکت یا تابعه، در اختیار شرکت فولاد مبارکه بوده و قابل تغییر نمی باشد.
 14. متقاضیان جهت اطلاع از منابع آزمون و سایر جزییات می توانند نسبت به بارگیری فایل راهنمای آزمون که همزمان با ثبت نام در پایگاه http://www.mohajertc.ir موجود می باشد اقدام نمایند.

برای آزمون استخدامی فولاد مبارکه اصفهان آماده شوید

جدول استخدامی نیازهای منابع انسانی شرکت فولاد مبارکه در مقطع دیپلم و فوق دیپلم

رسته شغلیکد ثبت ناممقطعرشته – گرایشتعداد نیازتوضیحات
ماشین افزار10فوق دیپلممکانیک- ساخت و تولید و قالب سازی19صرفا جهت اشتغال در مشاغل اپراتوری
تاسیسات11دیپلممکانیک-تاسیسات55افراد با تخصص لوله کشی صنعتی (Fitter) در اولویت قرار می گیرند.
جوشکاری عمومی و تخصصی12دیپلممکانیک- صنایع فلزی26افراد جوشکار و گوج زن به روشهای TIG و MIG و جوشکار برق و جوشکار استیلن در اولویت قرار می گیرند.
اپراتور تولید ، تعمیرات وجرثقیل13دیپلممکانیک- صنایع فلزی7افراد دارای تخصص برشکاری در اولویت قرار می گیرند.
14دیپلممکانیک-ساخت و تولید94صرفا جهت اشتغال در ناحیه آهن سازی
15دیپلممکانیک-ساخت و تولید-مکانیک خودرو-صنایع فلزی-تاسیسات116
16دیپلمبرق-الکتروتکنیک43
17دیپلمبرق-الکترونیک43افراد دارای تجربه در زمینه تاسیسات حرارت مرکزی و تهویه مطبوع، آسانسورها و درب های برقی و اتوماتیک در اولویت قرار می گیرند.
18دیپلممتالورژی22صرفا جهت اشتغال در ناحیه فولاد سازی و ریخته گری مداوم
19دیپلمریاضی و فیزیک52صرفا جهت اشتغال در ناحیه آهن سازی و فولادسازی
آزمایشگاه شیمی و متالورژی20دیپلمریاضی و فیزیک-تجربی-شیمی-متالورژی5
اپراتور مکانیزم سنگین و نیمه سنگین21دیپلمکلیه رشته ها8* داشتن گواهینامه پایه یک یا ویژه جرثقیل یا بیل مکانیکی الزامی می باشد.
بازرسی و کنترل کیفی22دیپلممتالورژی، مکانیک5
آتش نشان23دیپلمآتش نشانی- برق – مکانیک –ریاضی- متالورژی-صنایع شیمیایی10
بسته بندی و بارگیری محصولات و جرثقیل24دیپلممکانیک،متالورژی69افراد دارای گواهینامه ویژه لیفتراک و جرثقیل در اولویت هستند.
متصدی انبار کالا25دیپلمبرق،مکانیک،حسابداری3
نسوزکاری26دیپلمسرامیک، متالورژی،عمران73داشتن توانایی جسمانی و فیزیکی بالا الزامی بوده و افراد دارای تخصص بنایی و نسوزچینی در اولویت می باشند
جمع:650

 

برای آزمون استخدامی فولاد مبارکه اصفهان آماده شوید

از اخبار استخدام شرکت فولاد مبارکه جا نمانید

مهمترین استخدام های امسال در یک نگاه


73 نظر برای «استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان سال ۹۳ – اعلام نتایج مرحله آزمون مهارت»


  • یک دوست

   سخن آخر برای استخدام در هر کجا استغفار را پیشه کنید .نخند خشکه مقدسی نیستم بکن تا بهش برسی من که دارم استغفار می کنم . یکی از معضلات بیکاری خانم ها هستند ماهی 50 تومن بدون بیمه . خدا به داد هممون برسه .

   پاسخ دادن


 1. ناشناس

  سلام
  ببخشید خواستم بپرسم اگه کسی به جای معدل 13 نیم نمره کم اورده باشه(12:5) تبصره ای وجود داره که بتونه آزمون بده
  .
  تو رو خدا جواب بدید حیاتیه….

  پاسخ دادن

 2. بهروز

  این خیلی بده که برای معافیت پزشکی . . .
  استخدام ندارید
  من معافیت پزشکی چشم هستم (غوض قرنیه) اما کاملا دید کامل برای انجام کار را دارم
  و به زودی عمل میکنم
  این کاملا نا عادلیست . . .

  پاسخ دادن


دیدگاه خود را بیان کن

 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.