استخدام سرباز معلم در سال ۹۶ (کلیه اخبار + شرایط پذیرش)

۶۲ روز قبل ۸۰۲ نظر

جزییات استخدام سرباز معلم

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه آخرین اخبار سرباز معلم در اسرع وقت منتشر خواهد شد

لینکهای مرتبط


فهرست اخبار سرباز معلم موجود در این صفحه :


مشمولان سرباز معلم به تاریخ اول تیرماه فراخوانده شدند

۶۲ روز قبل ۱۰ نظر

خبرگزاری ایلنا : سازمان وظیفه عمومی ناجا تمام مشمولان سرباز معلم دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم تیرماه ۱۳۹۶ را به خدمت سربازی فراخواند.جذب سرباز معلم در استان قم

۹۶ روز قبل ۱ نظر

بر اساس بخشنامه ۷۱۰/۲ مورخ ۱۳۹۶/۲/۱۸ وزارت محترم متبوع، اداره کل آموزش و پرورش استان قم برای سال تحصیلی ۱۳۹۶-۹۷ از دارندگان مدرک تحصیلی (لیسانس و فوف لیسانس)علاقمند به تدریس ف با شرایط ذیل اقدام به ثبت نام افراد متقاضی واجد شرایط در برنامه جذب و سازماندهی معلم وظیفه می نماید


جذب سرباز معلم در استان قزوین

۹۶ روز قبل ۱ نظر

مرتضی سمیعی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین با اشاره به جذب سرباز معلم گفت: دستورالعمل جذب و بکارگیری سرباز معلمان در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ ابلاغ شد و داوطلبان باید با مدارک تا ۳۰ اردیبهشت ماه به امور اداری مراجعه نمایند.


دستورالعمل آموزش و پرورش درباره جذب و سازماندهی معلمان وظیفه+بخشنامه

۹۸ روز قبل ۵ نظر

خبرگزاری فارس: در بخشنامه آموزش و پرورش درباره جذب و سازماندهی معلمان وظیفه آمده است: ادامه اشتغال معلمان وظیفه پس از اتمام خدمت موظف، ممنوع است و انجام خدمت ضرورت در آموزش و پرورش، هیچگونه حق استخدامی برای افراد ایجاد نمی‌کند.


جذب سرباز معلم در استان یزد

۹۸ روز قبل

معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش از اعلام شرایط پذیرش معلمان وظیفه برای سال تحصیلی۹۷-۹۶ در آموزش و پرورش خبرداد و گفت : ثبت نام از داوطلبان از فردا ۲۰ اردیبهشت ماه آغاز و تا بیست وهفتم این ماه ادامه دارد .
جذب سرباز معلم در استان کهگیلویه وبویراحمد

۹۸ روز قبل

معاون توسعه مدیریت وپشتیبانی آموزش وپرورش استان گفت:دارندگان مدرک فوق دیپلم به بالا جهت خدمت در۲بخش آموزش ابتدایی وفنی وحرفه ای وکاردانش به اموراداری آموزش وپرورش لوداب-مارگون-دیشموک-چاروسا-عشایر-گچساران وباشت مراجعه نمایند.پذیرش ۳۸ سرباز معلم در آموزش و پرورش چهارمحال وبختیاری

۹۹ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: کارشناس مسئول استخدام آموزش و پرورش چهارمحال وبختیاری از آغاز پذیرش ۳۸ سرباز معلم در آموزش و پرورش این استان خبر داد.


جذب سرباز معلم در مدارس خراسان‌ شمالی

۹۹ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری ایسنا: معاون پژوهش،برنامه ریزی و منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش خراسان‌ شمالی از به کارگیری سرباز معلم طی سال جاری در استان خبر داد.


جزئیات به‌کارگیری سربازمعلم/ عدم جذب معلم وظیفه در تهران

۹۹ روز قبل

خبرگزاری فارس: مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش گفت: تاریخ اعزام سربازمعلمان اول تیرماه هر سال است که دو ماه آموزش نظامی طی می‌کنند و از اول شهریور تا اول مهرماه، دوره یک ماهه آمادگی تدریس را می‌بینند و محل خدمت‌شان مشخص می‌شود.


جذب سرباز معلم در استان لرستان

۱۰۱ روز قبل

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان از ابلاغ دستورالعمل جذب سرباز معلم در سال تحصیلی ۹۷-۹۶خبر داد و گفت : ثبت نام متقاضیان از تاریخ ۲۱ اردیبهشت ماه سال جاری آغاز و تا ۲۶ اردیبهشت ماه صرفاً جهت تدریس در رشته های مورد نیاز مناطق محروم و نیمه برخوردار انجام می پذیرد .جذب سرباز معلم در شهرستان های استان تهران

۱۰۱ روز قبل ۲ نظر

اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران: بدینوسیله به اطلاع میرساند متقاضیان استفاده از امریه معلمان وظیفه سال ۹۶ میتوانند پس از دانلود و تکمیل فرم های ذیل و مطالعه بخشنامه و جدول سهمیه بندی به مناطق تابعه این اداره کل مراجعه کنند.


جذب سرباز معلم در استان کرمانشاه

۱۰۲ روز قبل

اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه در نظر دارد، به منظور تأمین کادر واحدهای آموزشی از بین فارغ التحصیلان لیسانس و فوق لیسانس در رشته های مورد نیاز، تعدادی از مشمولین وظیفه را برای اعزام به مناطق مورد نیاز و محروم به عنوان معلم وظیفه گزینش نماید. بنابراین داوطلبان می توانند با ارایه دفترچه آماده به خدمت (برگه اعزام بدون مهر غیبت) که اعتبار آن از اول تیر ۱۳۹۶ تا اول شهریور ۱۳۹۶ باشد، از تاریخ ۲۰ / ۲ / ۹۶ تا تاریخ ۲۴ / ۲ / ۱۳۹۶ جهت ثبت نام به آموزش و پرورش منطقه مربوط به رشته مورد نیاز مراجعه نمایند.جذب سرباز معلم در استان سمنان

۱۰۲ روز قبل ۲ نظر

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان سمنان؛ به اطلاع متقاضیان جذب معلم وظیفه ( سرباز معلم ) دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد می رساند در صورت داشتن شرایط با در دست داشتن برگه اعزام و مدارک ذیل از روز شنبه ۲۳ اردیبهشت۹۶ تا شنبه۳۰ اردیبهشت ۹۶ به اداره طرح وبرنامه آموزش و پرورش استان سمنان مراجعه نمایند.جذب سرباز معلم در استان بوشهر

۱۰۲ روز قبل ۵ نظر

در اجرای بخشنامه شماره ۲/۷۱۰ مورخ ۱۸/۰۲/۱۳۹۶ معاونت توسعه و پشتیبانی وزارت متبوع ، سهمیه معلمان وظیفه آن شهرستان/ منطقه به شرح ذیل اعلام می گردد. شایسته است بر حسن اجرای بخشنامه مذکور نظارت نموده و نسبت به ثبت نام متقاضیان دارای شرایط براساس سهمیه تخصیص یافته در جدول ذیل اقدام نمایید. تصویر بخشنامه یاد شده، جدول مشخصات پذیرفته شدگان، فرم تعهد، فرم امتیاز بندی و فرم مصاحبه نیز جهت استفاده­ی بهینه پیوست می باشد. همکاران محترم نسبت به اجرای نکات ذیل دقت لازم را داشته باشند :جذب سرباز معلم در استان البرز

۱۰۳ روز قبل ۵ نظر

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز به نقل از معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل البرز به اطلاع متقاضیان جذب معلم وظیفه ( سرباز معلم ) دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد می رساند در صورت داشتن شرایط با در دست داشتن برگه اعزام و مدارک ذیل از روز سه شنبه ۱۹ اردیبهشت۹۶ تا یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۹۶ به اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش استان البرز مراجعه نمایند .


جذب سرباز معلم در استان زنجان

۱۰۳ روز قبل

با استناد به بخشنامه شماره ۲/۷۱۰مورخه ۱۸/۲/۹۶معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش وپرورش وسهمیه اختصاصی ، فرایند جذب معلم وظیفه ( سرباز معلم ) از بین دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس وفوق لیسانس ،که دارای برگه اعزام به خدمت (بدون مهر غیبت واضافه خدمت ویا کسر خدمت )به تاریخ های ۱/۴/۹۶ و ۱/۶/۹۶ می باشند،از تاریخ ۱۹/۲/۹۶شروع وتاپایان وقت اداری ۲۵/۲/۹۶ ادامه خواهد داشت ومهلت تعیین شده قابل تمدید نخواهد بود.


جذب سرباز معلم در استان هرمزگان

۱۰۳ روز قبل ۳ نظر

معاون پژوهش، برنامه ریزی و منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان از آغاز ثبت نام سرباز معلمین سال ۹۷-۹۶ خبرداد و گفت: زمان شروع ثبت نام سرباز معلمان از ۱۸ اردیبهشت تا ۲۴ اردیبهشت می باشد .


جذب نیروی آموزش و پرورش به صورت سرباز معلم در اصفهان

۱۰۳ روز قبل

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان ؛ آموزش و پرورش استان اصفهان جهت سال تحصیلی ۹۷ – ۱۳۹۶ سرباز معلم جذب می کند . باطلاع آن دسته از متقاضیان طرح سرباز معلم می رساند ثبت نام از متقاضیان از تاریخ ۲۰/ ۰۲ / ۱۳۹۶ لغایت ۲۵ / ۰۲ / ۱۳۹۶ صرفاً جهت تدریس در رشته های مورد نیاز مناطق محروم و نیمه برخوردار و با توجه به موارد ذیل انجام می پذیرد . لذا متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام و ارائه مدارک و مستندات به آموزش و پرورش محل سکونت و رعایت ضوابط و مقررات مربوطه نسبت به ثبت نام اولیه اقدام نمایند .ثبت نام جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش استان مرکزی

۱۰۴ روز قبل ۱۴ نظر

اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی: به استناد مجوز شماره ۰۱۲/۲۰مورخ ۱۹۹۶/۲۰/۱۱وزارت آموزش و پرورش، اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی در نظر دارد به منظور تامین بخشی از نیروهای مورد نیاز آموزشی (تدریس) مناطق تابعه خود از بین متقاضیان واجد شرایط با توجه به ضوابط (امتیازات مکتسبه، مصاحبه و گزینش ) معلم وظیفه جذب نماید.


ثبت نام جذب سرباز معلم در آموش و پرورش آذربایجان شرقی از فردا

۱۰۵ روز قبل ۸۳ نظر

اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی: در راستای اعلام اداره کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش ، اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی برای طرح جذب معلم وظیفه ثبت نام می نماید .


واریز متمرکز حقوق سرباز معلمان، حق‌التدریسی‌ها و نیروهای قراردادی

۱۳۰ روز قبل ۱۵۹ نظر

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش از الحاق حقوق نیروهای قراردادی، حق التدریسی‌ها و سرباز معلمان به بند “و” بودجه خبر داد و گفت: بدین ترتیب پرداخت متمرکز حقوق این افراد از فروردین یا اردیبهشت انجام می شود.


پرداخت حق‌التدریس معلمان آزاد و حقوق سرباز معلمان

۱۶۲ روز قبل

خبرگزاری فارس : مدیرکل برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش گفت: امیدواریم بتوانیم در دو، سه روز آینده همه حق‌التدریس معلمان آزاد، حقوق سرباز معلمان و نیروهای قراردادی و همچنین بخشی از حق‌التدریس نیروهای آزاد را پرداخت کنیم.


میزان حقوق و فوق العاده سرباز معلمان

۱۹۵ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، بخشنامه اصلاح حقوق و فوق العاده های کارکنان وظیفه ( سرباز معلم ) در سال ۱۳۹۵ از سوی معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش ابلاغ شد.


سربازی در کسوت معلمی

۲۲۸ روز قبل ۲ نظر

خبر آنلاین : روزنامه همشهری زنجان نوشت؛ کمبود معلم در برخی از روستاهای دورافتاده و کم‌خانوار باعث شده آموزش و پرورش این کمبودها را با جایگزینی سربازهای معلم در روستاها جبران کند. با این روش ۲ سال از سواد افراد تحصیلکرده استفاده می‌شود و دانش‌آموزان نیز به دلیل دور ماندن از شهر بی‌سواد نمی‌مانند و تحصیلات خود را در محل تولدشان می‌گذرانند.آغاز بکار ۸۸ سرباز معلم در آموزش و پرورش آذربایجان غربی

۳۴۹ روز قبل ۱ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان: دوره آموزشی فنون و روش تدریس معلمان وظیفه در اداره کل آموزش‌ و پرورش آذربایجان غربی به میزبانی آموزش و پرورش ناحیه یک ارومیه به پایان رسید.


ورود ۴ هزار سرباز معلم به کلاس‌های درس از مهرماه امسال

۳۶۲ روز قبل ۹ نظر

خبرگزاری فارس : معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از ورود ۴ هزار سرباز معلم از مهرماه امسال به مدارس مناطق محروم خبر داد.


فعالیت چهارهزار سرباز معلم از مهر ۹۵

۳۹۷ روز قبل ۱۵ نظر

خبرگزاری ایرنا : بطحایی در قسمت دیگری از مطالب خود با اشاره به توافق وزارت آموزش و پرورش با سازمان نظام وظیفه و ستاد کل نیروهای مسلح کشور گفت: بر اساس این توافق، چهار هزار نفر سرباز معلم با مدارک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد از مهر ۹۵ برای امر آموزش به دانش آموزان مناطق کم برخوردار و محروم به کار گرفته می شوند.
۵۰۰ سهمیه برای طلاب سرباز معلم در نظر گرفته شده است

۴۰۶ روز قبل

خبرگزاری پانا: مشاور وزیر آموزش و پرورش گفت : امسال حدود ۵۰۰ سهمیه سربازمعلمی برای طلاب در نظر گرفته شده است که در صورت تامین اعتبارات و فراهم شدن مقدمات انجام خواهد شد.


جزئیات نحوه اعزام سرباز معلم در کرمانشاه

۴۰۷ روز قبل ۱۰ نظر

خبرگزاری فارس: معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از چگونگی نحوه اعزام سربازان معلم خبر داد و گفت: به تمامی مشمولان سرباز معلم ابلاغ می‌شود که خود را در تاریخ ۱۹ تیرماه به معاونت وظیفه عمومی استان معرفی کنند.آماده به خدمت معلمان وظیفه پذیرفته شده صادر می گردد

۴۱۱ روز قبل ۱۶۹ نظر

برابر اطلاعیه شماره ۱۹ مورخ ۹۵/۴/۱۳ اداره کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش ، به اطلاع آن تعداد از معلمان وظیفه پذیرش شده سال ۱۳۹۵ می رساند اعزام پذیرفته شدگان برنامه سربازمعلم سال ۱۳۹۵ به مراکز آموزش نظامی ( المهدی بابل ، شهدای کرمانشاه و شهید قاضی طباطبایی تبریز ) در تاریخ ۹۵/۴/۱۹ انجام خواهد گرفت .


فراخوان مشمولان طرح سرباز معلم، دیپلم و زیردیپلم در تیر ماه سال جاری

۴۱۲ روز قبل ۳۹۵ نظر

پایگاه خبری نیروی انتظامی: گروه ناجا- سازمان وظیفه عمومی ناجا ، در اطلاعیه ای کلیه مشمولان دیپلم و زیر دیپلم دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم تیرماه ۱۳۹۵ و مشمولان سرباز معلم را به خدمت سربازی فراخواند.جزئیات طرح خدمت سربازی طلاب و روحانیون تشریح شد

۴۱۳ روز قبل

خبرگزاری شبستان: طلاب و روحانیون واجد شرایط می‌توانند از طریق انجام مأموریت‌های فرهنگی، تبلیغی و تدریسی طبق شرایط خاص، خدمت سربازی خود را طی کرده و کارت پایان خدمت دریافت کنند.مجوزی برای استخدام سربازمعلمان و روحانیون نگرفته ایم

۴۲۱ روز قبل ۴۲۳ نظر

خبرگزاری پانا: مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش گفت: در حال حاضر مجوزی برای استخدام سربازمعلمان و روحانیون وجود ندارد.


سرباز معلم حذف نشده است +‌جزئیات و پاسخ به ابهامات

۴۲۵ روز قبل ۱۳۱ نظر

خبرگزاری ایسنا : سردار موسی کمالی در گفت‌وگو با ایسنا درباره اخبار منتشر شده پیرامون حذف سرباز معلم و تغییر تاریخ اعزام سرباز معلم‌ها به دوران آموزشی اظهار کرد:‌ چنین اخباری صحیح و مورد تایید ستادکل نیروها مسلح نیست. همه ساله تعدادی از مشمولان وظیفه عمومی به عنوان سرباز معلم به وزارت آموزش و پرورش معرفی می‌شوند و دوران سربازی خود را در آنجا سپری می‌کنند.


زمان و نحوه اعزام مشمولان سربازمعلم اعلام شد

۴۲۵ روز قبل ۶۰ نظر

خبرگزاری تسنیم: جانشین منابع انسانی ستادکل نیروهای مسلح با تشریح نحوه اعزام مشمولان «سربازمعلم» و آموزش آنها در تابستان هرسال زمان اعزام این مشمولان را اعلام کرد و از کنسل شدن فرایند اعزام این دسته از مشمولان که به‌اشتباه در اعزام امروز شرکت کرده بودند خبر داد.


اطلاعیه خبری در مورد اعزام سرباز معلمان سال ۹۵ در کردستان

۴۲۵ روز قبل ۱۲ نظر

خبرگزاری پانا: معاونت پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش کردستان در خصوص زمان اعزام سرباز معلمان سال ۹۵ اطلاعیه ضروری صادر کرد.


بلاتکلیفی ۴ هزار سرباز معلم

۴۲۵ روز قبل ۳۹ نظر

خبرگزاری تسنیم : اعزام سرباز معلمان که قرار بود از اول تیر انجام شود، به اول آبان موکول شده است این در شرایطی است که آموزش و پرورش اعلام می‌کند در چنین وضعیتی دیگر نمی‌تواند از این افراد برای اول مهر به عنوان معلم بهره مند شود.تاریخ اعزام مشمولان متقاضی طرح سرباز معلم تا یکم آبان ماه سال جاری تمدید شد

۴۲۶ روز قبل ۱۱۶ نظر

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، کاربری در صفحه مشکلات مردم نوشته است:” قرار بود زمان اعزام برای طرح سرباز معلم تمدید شود از آموزش وپرروش هم پیگیری کردیم نتیجه نداد.”


عدم همکاری ستاد مشترک با آموزش و پرورش برای اعزام سرباز معلمان

۴۲۷ روز قبل ۳۲۸ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان : مدیر کل دفتر تشکیلات اداری وزارت آموزش و پرورش دلیل عدم اعزام سرباز معلمان در موعد مشخص را عدم همکاری ستاد مشترک با آموزش و پرورش دانست.


تاخیر در صدور آماده به خدمت معلمان وظیفه پذیرش شده سال ۱۳۹۵

۴۲۸ روز قبل ۲۰۸ نظر

به اطلاع آن تعداد از معلمان وظیفه پذیرش شده سال ۱۳۹۵ می رساند با توجه به مشکل پیش آمده در خصوص صدور آماده به خدمت معلمان وظیفه پذیرش شده سال ۱۳۹۵ از سوی ستاد کل نیروهای مسلح ، وزارت آموزش و پرورش پیگیر حل مشکل و صدور آماده به خدمت پذیرفته شدگان به تاریخ اعزام ۹۵/۴/۱ می باشد .


سربازمعلم‌ها اول مهر به کلاس درس می‌روند؟

۴۳۱ روز قبل ۱۲۴ نظر

خبرگزاری تسنیم : اعزام سربازمعلمان که باید از اول تیر آغاز می‌شد، ۴ ماه به تأخیر افتاده است و همین موضوع منجر به نگرانی این گروه شده است، موضوعی که آموزش و پرورش علت آن را برخی مشکلات در مسیر برگزاری دوره‌های آموزشی می‌داند.


تاریخ اعزام مشمولان متقاضی طرح سرباز معلم تمدید شد

۴۳۴ روز قبل ۲۰۷ نظر

خبرگزاری مهر : معاون وظیفه عمومی فرماندهی نیروی انتظامی استان کرمان از تمدید تاریخ اعزام مشمولان متقاضی طرح سرباز معلم خبر داد.


جذب سرباز معلم در آموش و پرورش خوزستان پایان یافت

۴۳۹ روز قبل ۶ نظر

خبرگزاری تسنیم: معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش خوزستان از پایان یافتن جذب سرباز معلم از سوی این اداره کل خبر داد و گفت: این اداره کل برای سال تحصیلی ۱۳۹۵-۱۳۹۶ نیروی مورد نیاز خود را گزینش کرد.


هزینه یک میلیاردی برای آموزش سربازمعلم ها در آموزش و پرورش

۴۵۸ روز قبل

خبرگزاری پانا: مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش گفت: برای جذب سرباز معلم باید با مرکز آموزش سپاه قرارداد ببندیم که در این بخش، آموزش هر نفر یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان هزینه خواهد داشت.


اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی طرح جذب معلم وظیفه سال ۹۵

۴۵۹ روز قبل

اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی: کیانوش عطائی رئیس اداره امور اداری و تشکیلات اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی خبرداد :


آغاز ثبت نام مرحله دوم جذب سرباز معلم در کرمان

۴۶۶ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان: رییس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش استان کرمان، گفت:ثبت نام مرحله دوم جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش این استان آغاز شده است.۴۲ نفر سرباز معلم در آموزش و پرورش خراسان شمالی جذب می شوند

۴۷۳ روز قبل

خبرگزاری مهر : معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: طی سال جاری ۴۲ نفر سرباز معلم در آموزش و پرورش استان جذب می شوند.آموزش و پرورش زنجان در ۲۵ رشته تحصیلی سرباز معلم جذب می کند

۴۷۴ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: زنجان – ایرنا – معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره‌ کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: این دستگاه تعلیم و تربیت برای جذب نیروی مود نیاز خود برای همه مقاطع تحصیلی در ۲۵ رشته تحصیلی سرباز معلم جذب می کند.


پرداخت حق‌التدریس‌ها، حقوق سربازمعلمان و قراردادی‌ها آغاز شد

۴۷۷ روز قبل

خبرگزاری فارس: وزیر آموزش و پرورش از آغاز پرداخت تمام معوقات فرهنگیان شامل حق‌التدریس‌ها، حق‌الزحمه امتحانات، حقوق سربازمعلمان و افراد قراردادی خبر داد.
۴۲ نفر سرباز معلم در آموزش و پرورش خراسان شمالی جذب می شوند

۴۸۰ روز قبل

خبرگزاری مهر: بجنورد- معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: طی سال جاری ۴۲ نفر سرباز معلم در آموزش و پرورش استان جذب می شوند.


جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش فارس آغاز شد

۴۸۲ روز قبل ۲ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان: به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ معاون پژوهش، برنامه ریزی و منابع انسانی آموزش و پرورش فارس گفت: این اداره کل برای تأمین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز مناطق محروم و کمتر توسعه یافته در سال تحصیلی ۹۶-۱۳۹۵ سرباز معلم جذب می کند.
زمان شرایط پذیرش سرباز معلم اعلام شد

۴۸۴ روز قبل

مشرق: معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: مشمولان علاقه‌مند به خدمت در آموزش و پرورش، به ادارات این سازمان در سراسر کشور مراجعه کرده و پس از ارائه درخواست، مراحل گزینش و انتخاب این افراد از سوی آموزش و پرورش انجام و به ستاد کل نیروهای مسلح اعلام می‌شود.


جذب ۲۰۰ سرباز معلم در آموزش و پرورش هرمزگان

۴۸۴ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: بندرعباس- ایرنا – معاون پژوهش و برنامه ریزی منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: جذب و ساماندهی ۲۰۰ سرباز معلم برای سال تحصیلی ۹۵-۹۶ در۲۲ منطقه آموزشی استان تا هفتم اردیبهشت ماه جاری ادامه دارد.جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش لرستان

۴۸۴ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : خرم آباد -ایرنا -مدیر کل آموزش و پرورش لرستان از ابلاغ دستورالعمل جذب و بکارگیری سرباز معلم در سال جاری از سوی معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت متبوع خبر داد.اعلام شرایط پذیرش سرباز معلم

۴۸۷ روز قبل ۱۷ نظر

پایگاه خبری پلیس: گروه ناجا- معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی ناجا، گفت:متقاضیان خدمت به صورت سرباز معلم می بایست به ادارات آموزش و پرورش محل سکونت خود مراجعه نمایند.


شیوه نامه جدید جذب سربازمعلم در کردستان اعلام شد

۴۸۸ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری ایرنا: معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش کردستان از ابلاغ شیوه نامه جذب نیروهای سرباز معلم در آموزش و پرورش استان در سال جاری خبر داد.


جذب سرباز معلم در خراسان شمالی

۴۸۹ روز قبل

خبرگزاری میزان : مدیر کل آموزش و پرورش استان خراسان‌شمالی گفت: اعتبارات حذف مدارس خشتی و گلی استان در سفر هیئت دولت به استان دیده شده و ۸۳ مدرسه خشتی و گلی تا پایان سال ۹۶ حذف می شوند.


ابلاغ دستورالعمل طرح سرباز معلم در قزوین

۴۸۹ روز قبل

خبرگزاری فارس : معاون توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی اداره‌کل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: دستورالعمل جذب سرباز معلم به این اداره‌ کل ابلاغ شده است.


موافقت رهبری با خدمت سربازی طلاب در آموزش و پرورش

۴۹۰ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری فارس: دبیر ستاد همکاری‌های حوزه علمیه و آموزش و پرورش گفت:‌ با موافقت رهبر معظم انقلاب، طلاب علاقه‌مند و واجد شرایط می‌توانند دوره خدمت سربازی را در آموزش و پرورش بگذرانند.


شرایط و جزئیات جذب سربازمعلم برای سال تحصیلی ۹۶-۹۵ اعلام شد

۴۹۱ روز قبل ۹ نظر

خبرگزاری فارس: بخشنامه جذب سرباز معلم در تاریخ ۲۵ فروردین ماه امسال توسط معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش به ادارات آموزش و پرورش استان‌ها ابلاغ شد.
طرح استخدام سرباز معلمان در مجلس شورای اسلامی مطرح شود

۶۲۱ روز قبل ۸ نظر

یک عضو خانه مطبوعات استان خوزستان گفت: سالهاست با توجه به تدابیر فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در جهت تقویت وزارت آموزش‌وپرورش از جوانان تحصیل‌کرده مشمول خدمت مقدس سربازی، به‌عنوان سرباز معلم در مدارس استفاده می‌شود این افراد تحصیل‌کرده در طول خدمتشان به‌جای حفاظت و حراست از مرزهای خاکی و آبی با حضور در مدارس از مرزهای دانش و علم پاسداری می‌کنند و زمینه را برای توسعه و پیشرفت علم فراهم می‌کنند.


سابقه سرباز معلمی در آزمون استخدام آموزش و پرورش لحاظ می‌شود

۷۴۸ روز قبل

محمد حسین سلیمی جهرمی رئیس مرکز برنامه‌ریزی نیروی انسانی آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس و در پاسخ به این پرسش که آیا تمام طیف‌ها با تمام مدارک تحصیلی می‌توانند در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنند، اظهار داشت: سیاست اصلی آموزش و پرورش بومی گزینی است و افرادی می‌توانند در آزمون شرکت کنند که وقتی قبول شدند بتوانند استخدام شوند.جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش

۸۴۸ روز قبل

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها متناسب با سهمیه‌ای که دارند بر اساس رشته‌های مورد نیاز به جذب معلمان وظیفه اقدام می‌‌‌کنند.


احتمال صدور مجوز جذب سرباز معلم تا هفته آینده

۸۵۹ روز قبل

کارشناس مسئول استخدام اداره‌کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: در صورت عدم جذب سرباز معلم این اداره کل با کمبود ۵۵۰ نیروی انسانی مواجه خواهد شد.حمیدرضا توحیدیان در گفت‌وگو با خبرنگار ‌خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، اظهار کرد: هر ساله نیروهای مسلح مجوز جذب سرباز معلم برای وزارت آموزش و پرورش را در بهمن ماه صادر می‌کند


جزییات ثبت نام سرباز معلم

۱۱۷۲ روز قبل

براساس بخشنامه شماره ۴۲/۷۱۰مورخ ۱۶/۱۱/۹۲وزارتی متقاضیان واجدشرایط دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم ولیسانس دررشته‌های موردنیازآموزش وپرورش می‌توانند باتوجه به سهمیه شهرستانهاومناطق جهت ثبت نام وارائه مدارک بارعایت مواردذیل مراجعه نمایند.


جذب سرباز معلم در استان اصفهان

۱۱۹۸ روز قبل

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان ؛ آموزش و پرورش استان اصفهان جهت سال تحصیلی ۹۷ – ۱۳۹۶ سرباز معلم جذب می کند . باطلاع آن دسته از متقاضیان طرح سرباز معلم می رساند ثبت نام از متقاضیان از تاریخ ۲۰/ ۰۲ / ۱۳۹۶ لغایت ۲۵ / ۰۲ / ۱۳۹۶ صرفاً جهت تدریس در رشته های مورد نیاز مناطق محروم و نیمه برخوردار و با توجه به موارد ذیل انجام می پذیرد . لذا متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام و ارائه مدارک و مستندات به آموزش و پرورش محل سکونت و رعایت ضوابط و مقررات مربوطه نسبت به ثبت نام اولیه اقدام نمایند .


802 نظر برای «استخدام سرباز معلم در سال ۹۶ (کلیه اخبار + شرایط پذیرش)»لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

  • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
  •  براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.