استخدام سرباز معلم در سال ۹۶ (کلیه اخبار + شرایط پذیرش)

۲ روز قبل ۸۱۲ نظر

جزییات استخدام سرباز معلم

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه آخرین اخبار سرباز معلم در اسرع وقت منتشر خواهد شد

لینکهای مرتبط


فهرست اخبار سرباز معلم موجود در این صفحه :


۲۸ بهمن ۹۶

جذب سرباز امریه در جهاد دانشگاهی استان فارس

جهاد دانشگاهی فارس جهت تکمیل کادر پژوهشی و آموزشی خود در شیراز از میان مشمولین دارای مدرک کارشناسی ارشد در …

ادامه مطلب ...
۲۴ بهمن ۹۶

اخذ مجوز فعالیت ۶ هزار سربازمعلم

اون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه مجوز حضور ۶ هزار سرباز معلم را در این وزارتخانه گرفته‌ایم، گفت: مطالبات کل سال سربازمعلمان در اسفندماه تسویه می‌شود.

ادامه مطلب ...
۲۳ بهمن ۹۶

استخدام اداره کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان، این اداره کل در نظر دارد جهت تامین …

ادامه مطلب ...
۲۱ بهمن ۹۶

برگزاری سومین آزمون الکترونیکی جذب سرباز مربی و سرباز کارشناس

سومین آزمون الکترونیکی جذب سرباز مربی و سرباز کارشناس اسفندماه در خرم آباد برگزار میشود.

ادامه مطلب ...
۱۰ بهمن ۹۶

معلمان بومی جایگزین سرباز معلم ها می شوند

سرپرست دفتر آموزش و پرورش عشایر کشور گفت: به کار گیری ۱۵ هزار معلم برای آموزش ۱۸۲ هزار دانش آموز عشایر غیر منطقی است و این امر پرداخت سرانه وزارت آموزش و پرورش را دچار مشکل کرده است.

ادامه مطلب ...
۸ بهمن ۹۶

درخواست جذب ۷ هزار سرباز معلم برای سال تحصیلی آینده

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش از درخواست جذب ۷ هزار سرباز معلم در سال تحصیلی آینده خبر …

ادامه مطلب ...
۴ بهمن ۹۶

جذب سرباز مربی در مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان خراسان جنوبی

اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی، پس از برگزاری آزمون های تخصصی (کتبی و علمی) و همچنین …

ادامه مطلب ...
۲۴ دی ۹۶

الزام در حذف طرح سرباز معلم از مدارس عشایر

سرپرست دفتر آموزش و پرورش عشایر کشور گفت: حذف سرباز معلم از سیستم آموزش و پرورش منجر به افزایش کیفیت آموزش در مدارش عشایر می شود.

ادامه مطلب ...
۲۳ دی ۹۶

استخدام معلمان در آموزش و پرورش برای خدمت تحت نظارت نیروهای مسلح

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از به کارگیری سرباز معلمان در آموزش وپرورش با هدف خدمت در مناطق محروم وروستایی خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۹ دی ۹۶

انتظار ۶ ماهه سرباز معلمان برای دریافت حقوق

سرباز معلمان مناطق مختلف با گذشت ۶ ماه از تدریس خود در مناطق روستایی هنوز هیچ حقوقی دریافت نکرده و دفترچه درمانی ندارند.

ادامه مطلب ...
۱۳ دی ۹۶

تمدید تاریخ اعزام به خدمت مشمولان طرح سرباز معلم سال ۹۷

معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی ناجا از تمدید تاریخ اعزام به خدمت برای مشمولان طرح سرباز معلم سال ۹۷ خبر داد.

ادامه مطلب ...
۹ دی ۹۶

درخواست حذف «سرباز معلم» از آموزش و پرورش عشایر

خبرگزاری ایسنا : سرپرست آموزش و پرورش عشایر وزارت آموزش و پرورش حذف «سرباز معلم» جهت آموزش دانش آموزان عشایر و راه‌اندازی دوباره «تربیت معلم عشایر» را از جمله راهکارهای برون رفت از شرایط فعلی آموزش و پرورش عشایر دانست و گفت: به‌کارگیری معلمان چندمهارتی در مناطق عشایری می‌تواند بسیاری از مشکلات را حل کند. این معلمان تصویری از طرح چندپیشگان اوایل انقلاب هستند که مهارت‌های مختلفی در زمینه بهداشت، ورزش، کتابداری، مهارت‌های فنی و مشاوره را همزمان دارا بودند.

ادامه مطلب ...
۲۵ آذر ۹۶

فعالیت ۶۰۰ سربازمعلم در مدارس عشایری

خبرگزاری فارس : سرپرست دفتر آموزش و پرورش عشایر کشور گفت: حدود ۲۰۰ مدرسه خشت و گلی عشایری در کشور داریم که باید تبدیل به مدارس کانکسی شوند و برای تثبیت شرایط آموزشی موجود نیاز به ۸۰۰ کانکس و ۵۰۰ چادر داریم.

ادامه مطلب ...
۲۳ آذر ۹۶

جزئیات آزمون سرباز مربی در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای کهگیلویه وبویراحمد

خبرگزاری تابناک : فرج اله راد گفت:هفتمین آزمون الکترونیکی جذب سرباز مربی از مشمولین واجد شرایط سربازی به منظور تامین نیروی انسانی در مراکز آموزش فنی و حرفه ای در سطح استان در دی ماه به صورت همزمان با سراسر کشور برگزار می شود.

ادامه مطلب ...
۱ مهر ۹۶

جذب سرباز مربی در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای قزوین

خبرگزاری ایرنا: مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای قزوین گفت: ششمین آزمون الکترونیکی جذب سرباز مربی برای این دستگاه در مهرماه جاری می شود.

ادامه مطلب ...
۱۲ شهریور ۹۶

جذب ۱۰۴ سرباز معلم در آموزش و پرورش البرز

خبرگزاری ایرنا: معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل اموزش و پرورش البرز گفت: با توجه به کمبود معلم در این استان ، ۱۰۴ سرباز معلم برای سال تحصیلی ۹۷-۹۶ در مدارس البرز جذب شدند.

ادامه مطلب ...
۲۹ خرداد ۹۶

مشمولان سرباز معلم به تاریخ اول تیرماه فراخوانده شدند

خبرگزاری ایلنا : سازمان وظیفه عمومی ناجا تمام مشمولان سرباز معلم دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم تیرماه ۱۳۹۶ را به خدمت سربازی فراخواند.

ادامه مطلب ...
۲۸ خرداد ۹۶

جزئیات حقوق و مزایای سربازمعلمان اعلام شد

خبرگزاری فارس: حقوق، بیمه خدمات درمانی و مکمل، هزینه خوراک(ماهانه) و پوشاک(سالیانه) کارکنان وظیفه مأمور به آموزش و پرورش اعلام شد.

ادامه مطلب ...
۲۶ اردیبهشت ۹۶

جذب سرباز معلم در استان قم

بر اساس بخشنامه ۷۱۰/۲ مورخ ۱۳۹۶/۲/۱۸ وزارت محترم متبوع، اداره کل آموزش و پرورش استان قم برای سال تحصیلی ۱۳۹۶-۹۷ از دارندگان مدرک تحصیلی (لیسانس و فوف لیسانس)علاقمند به تدریس ف با شرایط ذیل اقدام به ثبت نام افراد متقاضی واجد شرایط در برنامه جذب و سازماندهی معلم وظیفه می نماید

ادامه مطلب ...
۲۶ اردیبهشت ۹۶

جذب سرباز معلم در استان قزوین

مرتضی سمیعی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین با اشاره به جذب سرباز معلم گفت: دستورالعمل جذب و بکارگیری سرباز معلمان در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ ابلاغ شد و داوطلبان باید با مدارک تا ۳۰ اردیبهشت ماه به امور اداری مراجعه نمایند.

ادامه مطلب ...
۲۴ اردیبهشت ۹۶

دستورالعمل آموزش و پرورش درباره جذب و سازماندهی معلمان وظیفه+بخشنامه

خبرگزاری فارس: در بخشنامه آموزش و پرورش درباره جذب و سازماندهی معلمان وظیفه آمده است: ادامه اشتغال معلمان وظیفه پس از اتمام خدمت موظف، ممنوع است و انجام خدمت ضرورت در آموزش و پرورش، هیچگونه حق استخدامی برای افراد ایجاد نمی‌کند.

ادامه مطلب ...
۲۴ اردیبهشت ۹۶

جذب سرباز معلم در استان یزد

معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش از اعلام شرایط پذیرش معلمان وظیفه برای سال تحصیلی۹۷-۹۶ در آموزش و پرورش خبرداد و گفت : ثبت نام از داوطلبان از فردا ۲۰ اردیبهشت ماه آغاز و تا بیست وهفتم این ماه ادامه دارد .

ادامه مطلب ...
۲۴ اردیبهشت ۹۶

جذب سرباز معلم در استان همدان

معاون توسعه‌ی مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان همدان از ابلاغ دستورالعمل جذب و سازماندهی معلمان وظیفه در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۴ اردیبهشت ۹۶

جذب سرباز معلم در استان مازندران

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران، متن اطلاعیه به شرح زیر است:

ادامه مطلب ...
۲۴ اردیبهشت ۹۶

جذب سرباز معلم در استان کهگیلویه وبویراحمد

معاون توسعه مدیریت وپشتیبانی آموزش وپرورش استان گفت:دارندگان مدرک فوق دیپلم به بالا جهت خدمت در۲بخش آموزش ابتدایی وفنی وحرفه ای وکاردانش به اموراداری آموزش وپرورش لوداب-مارگون-دیشموک-چاروسا-عشایر-گچساران وباشت مراجعه نمایند.

ادامه مطلب ...
۲۴ اردیبهشت ۹۶

جذب سرباز معلم در استان فارس

شیوه نامه ثبت نام و به کار گیری سرباز معلمان برای سال تحصیلی ۹۷-۹۶ اعلام شد.

ادامه مطلب ...
۲۳ اردیبهشت ۹۶

پذیرش ۳۸ سرباز معلم در آموزش و پرورش چهارمحال وبختیاری

خبرگزاری ایرنا: کارشناس مسئول استخدام آموزش و پرورش چهارمحال وبختیاری از آغاز پذیرش ۳۸ سرباز معلم در آموزش و پرورش این استان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۳ اردیبهشت ۹۶

جذب سرباز معلم در مدارس خراسان‌ شمالی

خبرگزاری ایسنا: معاون پژوهش،برنامه ریزی و منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش خراسان‌ شمالی از به کارگیری سرباز معلم طی سال جاری در استان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۳ اردیبهشت ۹۶

جزئیات به‌کارگیری سربازمعلم/ عدم جذب معلم وظیفه در تهران

خبرگزاری فارس: مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش گفت: تاریخ اعزام سربازمعلمان اول تیرماه هر سال است که دو ماه آموزش نظامی طی می‌کنند و از اول شهریور تا اول مهرماه، دوره یک ماهه آمادگی تدریس را می‌بینند و محل خدمت‌شان مشخص می‌شود.

ادامه مطلب ...
۲۱ اردیبهشت ۹۶

جذب سرباز معلم در استان لرستان

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان از ابلاغ دستورالعمل جذب سرباز معلم در سال تحصیلی ۹۷-۹۶خبر داد و گفت : ثبت نام متقاضیان از تاریخ ۲۱ اردیبهشت ماه سال جاری آغاز و تا ۲۶ اردیبهشت ماه صرفاً جهت تدریس در رشته های مورد نیاز مناطق محروم و نیمه برخوردار انجام می پذیرد .

ادامه مطلب ...
۲۱ اردیبهشت ۹۶

جذب سرباز معلم در استان گلستان

اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان جهت تامین بخشی از نیازهای آموزشی در نقاط محروم و مورد نیاز خود با توجه به سهمیه زیر معلم وظیفه جذب می نماید .

ادامه مطلب ...
۲۱ اردیبهشت ۹۶

جذب سرباز معلم در شهرستان های استان تهران

اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران: بدینوسیله به اطلاع میرساند متقاضیان استفاده از امریه معلمان وظیفه سال ۹۶ میتوانند پس از دانلود و تکمیل فرم های ذیل و مطالعه بخشنامه و جدول سهمیه بندی به مناطق تابعه این اداره کل مراجعه کنند.

ادامه مطلب ...
۲۰ اردیبهشت ۹۶

جذب سرباز معلم در استان کرمانشاه

اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه در نظر دارد، به منظور تأمین کادر واحدهای آموزشی از بین فارغ التحصیلان لیسانس و فوق لیسانس در رشته های مورد نیاز، تعدادی از مشمولین وظیفه را برای اعزام به مناطق مورد نیاز و محروم به عنوان معلم وظیفه گزینش نماید. بنابراین داوطلبان می توانند با ارایه دفترچه آماده به خدمت (برگه اعزام بدون مهر غیبت) که اعتبار آن از اول تیر ۱۳۹۶ تا اول شهریور ۱۳۹۶ باشد، از تاریخ ۲۰ / ۲ / ۹۶ تا تاریخ ۲۴ / ۲ / ۱۳۹۶ جهت ثبت نام به آموزش و پرورش منطقه مربوط به رشته مورد نیاز مراجعه نمایند.

ادامه مطلب ...
۲۰ اردیبهشت ۹۶

جذب سرباز معلم در استان کرمان

رئیس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش استان کرمان از جذب معلم وظیفه در سال تحصیلی ۹۷-۱۳۹۶ خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۰ اردیبهشت ۹۶

جذب سرباز معلم در استان سمنان

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان سمنان؛ به اطلاع متقاضیان جذب معلم وظیفه ( سرباز معلم ) دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد می رساند در صورت داشتن شرایط با در دست داشتن برگه اعزام و مدارک ذیل از روز شنبه ۲۳ اردیبهشت۹۶ تا شنبه۳۰ اردیبهشت ۹۶ به اداره طرح وبرنامه آموزش و پرورش استان سمنان مراجعه نمایند.

ادامه مطلب ...
۲۰ اردیبهشت ۹۶

جذب سرباز معلم در استان خراسان جنوبی

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی برای سال تحصیلی آینده سرباز معلم جذب می کند.

ادامه مطلب ...
۲۰ اردیبهشت ۹۶

جذب سرباز معلم در استان بوشهر

در اجرای بخشنامه شماره ۲/۷۱۰ مورخ ۱۸/۰۲/۱۳۹۶ معاونت توسعه و پشتیبانی وزارت متبوع ، سهمیه معلمان وظیفه آن شهرستان/ منطقه به شرح ذیل اعلام می گردد. شایسته است بر حسن اجرای بخشنامه مذکور نظارت نموده و نسبت به ثبت نام متقاضیان دارای شرایط براساس سهمیه تخصیص یافته در جدول ذیل اقدام نمایید. تصویر بخشنامه یاد شده، جدول مشخصات پذیرفته شدگان، فرم تعهد، فرم امتیاز بندی و فرم مصاحبه نیز جهت استفاده­ی بهینه پیوست می باشد. همکاران محترم نسبت به اجرای نکات ذیل دقت لازم را داشته باشند :

ادامه مطلب ...
۱۹ اردیبهشت ۹۶

جذب سرباز معلم در استان آذربایجان غربی

اداره امور اداری آموزش و پرورش استان در خصوص ثبت‌نام سرباز معلمان برای سالتحصیلی ۹۶-۹۷ اطلاعیه ای صادر کرد.

ادامه مطلب ...
۱۹ اردیبهشت ۹۶

جذب سرباز معلم در استان البرز

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز به نقل از معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل البرز به اطلاع متقاضیان جذب معلم وظیفه ( سرباز معلم ) دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد می رساند در صورت داشتن شرایط با در دست داشتن برگه اعزام و مدارک ذیل از روز سه شنبه ۱۹ اردیبهشت۹۶ تا یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۹۶ به اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش استان البرز مراجعه نمایند .

ادامه مطلب ...
۱۹ اردیبهشت ۹۶

جذب سرباز معلم در استان زنجان

با استناد به بخشنامه شماره ۲/۷۱۰مورخه ۱۸/۲/۹۶معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش وپرورش وسهمیه اختصاصی ، فرایند جذب معلم وظیفه ( سرباز معلم ) از بین دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس وفوق لیسانس ،که دارای برگه اعزام به خدمت (بدون مهر غیبت واضافه خدمت ویا کسر خدمت )به تاریخ های ۱/۴/۹۶ و ۱/۶/۹۶ می باشند،از تاریخ ۱۹/۲/۹۶شروع وتاپایان وقت اداری ۲۵/۲/۹۶ ادامه خواهد داشت ومهلت تعیین شده قابل تمدید نخواهد بود.

ادامه مطلب ...
۱۹ اردیبهشت ۹۶

جذب سرباز معلم در استان هرمزگان

معاون پژوهش، برنامه ریزی و منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان از آغاز ثبت نام سرباز معلمین سال ۹۷-۹۶ خبرداد و گفت: زمان شروع ثبت نام سرباز معلمان از ۱۸ اردیبهشت تا ۲۴ اردیبهشت می باشد .

ادامه مطلب ...
۱۹ اردیبهشت ۹۶

جذب نیروی آموزش و پرورش به صورت سرباز معلم در اصفهان

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان ؛ آموزش و پرورش استان اصفهان جهت سال تحصیلی ۹۷ – ۱۳۹۶ سرباز معلم جذب می کند . باطلاع آن دسته از متقاضیان طرح سرباز معلم می رساند ثبت نام از متقاضیان از تاریخ ۲۰/ ۰۲ / ۱۳۹۶ لغایت ۲۵ / ۰۲ / ۱۳۹۶ صرفاً جهت تدریس در رشته های مورد نیاز مناطق محروم و نیمه برخوردار و با توجه به موارد ذیل انجام می پذیرد . لذا متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام و ارائه مدارک و مستندات به آموزش و پرورش محل سکونت و رعایت ضوابط و مقررات مربوطه نسبت به ثبت نام اولیه اقدام نمایند .

ادامه مطلب ...
۱۹ اردیبهشت ۹۶

اطلاعیه جذب سرباز معلم در استان گیلان

معاونت پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش استان گیلان درباره جذب سرباز معلمان اطلاعیه ای

ادامه مطلب ...
۱۸ اردیبهشت ۹۶

ثبت نام جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش استان مرکزی

اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی: به استناد مجوز شماره ۰۱۲/۲۰مورخ ۱۹۹۶/۲۰/۱۱وزارت آموزش و پرورش، اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی در نظر دارد به منظور تامین بخشی از نیروهای مورد نیاز آموزشی (تدریس) مناطق تابعه خود از بین متقاضیان واجد شرایط با توجه به ضوابط (امتیازات مکتسبه، مصاحبه و گزینش ) معلم وظیفه جذب نماید.

ادامه مطلب ...
۱۷ اردیبهشت ۹۶

ثبت نام جذب سرباز معلم در آموش و پرورش آذربایجان شرقی از فردا

اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی: در راستای اعلام اداره کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش ، اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی برای طرح جذب معلم وظیفه ثبت نام می نماید .

ادامه مطلب ...
۲۳ فروردین ۹۶

واریز متمرکز حقوق سرباز معلمان، حق‌التدریسی‌ها و نیروهای قراردادی

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش از الحاق حقوق نیروهای قراردادی، حق التدریسی‌ها و سرباز معلمان به بند “و” بودجه خبر داد و گفت: بدین ترتیب پرداخت متمرکز حقوق این افراد از فروردین یا اردیبهشت انجام می شود.

ادامه مطلب ...
۲۱ اسفند ۹۵

پرداخت حق‌التدریس معلمان آزاد و حقوق سرباز معلمان

خبرگزاری فارس : مدیرکل برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش گفت: امیدواریم بتوانیم در دو، سه روز آینده همه حق‌التدریس معلمان آزاد، حقوق سرباز معلمان و نیروهای قراردادی و همچنین بخشی از حق‌التدریس نیروهای آزاد را پرداخت کنیم.

ادامه مطلب ...
۱۸ بهمن ۹۵

میزان حقوق و فوق العاده سرباز معلمان

خبرگزاری تسنیم: به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، بخشنامه اصلاح حقوق و فوق العاده های کارکنان وظیفه ( سرباز معلم ) در سال ۱۳۹۵ از سوی معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش ابلاغ شد.

ادامه مطلب ...
۱۵ دی ۹۵

سربازی در کسوت معلمی

خبر آنلاین : روزنامه همشهری زنجان نوشت؛ کمبود معلم در برخی از روستاهای دورافتاده و کم‌خانوار باعث شده آموزش و پرورش این کمبودها را با جایگزینی سربازهای معلم در روستاها جبران کند. با این روش ۲ سال از سواد افراد تحصیلکرده استفاده می‌شود و دانش‌آموزان نیز به دلیل دور ماندن از شهر بی‌سواد نمی‌مانند و تحصیلات خود را در محل تولدشان می‌گذرانند.

ادامه مطلب ...
۲۳ آبان ۹۵

جذب سرباز مربی و سرباز کارشناس در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس

اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس جهت تامین نیروی های موردنیاز خود (سرباز مربی و سرباز کارشناس) از …

ادامه مطلب ...
۱۵ شهریور ۹۵

آغاز بکار ۸۸ سرباز معلم در آموزش و پرورش آذربایجان غربی

باشگاه خبرنگاران جوان: دوره آموزشی فنون و روش تدریس معلمان وظیفه در اداره کل آموزش‌ و پرورش آذربایجان غربی به میزبانی آموزش و پرورش ناحیه یک ارومیه به پایان رسید.

ادامه مطلب ...
۲ شهریور ۹۵

ورود ۴ هزار سرباز معلم به کلاس‌های درس از مهرماه امسال

خبرگزاری فارس : معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از ورود ۴ هزار سرباز معلم از مهرماه امسال به مدارس مناطق محروم خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۹ تیر ۹۵

فعالیت چهارهزار سرباز معلم از مهر ۹۵

خبرگزاری ایرنا : بطحایی در قسمت دیگری از مطالب خود با اشاره به توافق وزارت آموزش و پرورش با سازمان نظام وظیفه و ستاد کل نیروهای مسلح کشور گفت: بر اساس این توافق، چهار هزار نفر سرباز معلم با مدارک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد از مهر ۹۵ برای امر آموزش به دانش آموزان مناطق کم برخوردار و محروم به کار گرفته می شوند.

ادامه مطلب ...
۲۶ تیر ۹۵

اعزام چهار هزار سرباز معلم به خدمت سربازی

خبرگزاری میزان: جانشین رئیس سازمان نظام وظیفه ناجا از اعزام چهار هزار سرباز معلم به خدمت سربازی خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۴ تیر ۹۵

۹۲ سرباز معلم در سال تحصیلی جدید جذب آموزش و پرورش می‌شوند

خبرگزاری فارس: مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: برای سال تحصیلی جدید ۹۲ سرباز معلم جذب آموزش و پرورش استان بوشهر می‌شوند.

ادامه مطلب ...
۲۰ تیر ۹۵

۵۰۰ سهمیه برای طلاب سرباز معلم در نظر گرفته شده است

خبرگزاری پانا: مشاور وزیر آموزش و پرورش گفت : امسال حدود ۵۰۰ سهمیه سربازمعلمی برای طلاب در نظر گرفته شده است که در صورت تامین اعتبارات و فراهم شدن مقدمات انجام خواهد شد.

ادامه مطلب ...
۱۹ تیر ۹۵

جزئیات نحوه اعزام سرباز معلم در کرمانشاه

خبرگزاری فارس: معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از چگونگی نحوه اعزام سربازان معلم خبر داد و گفت: به تمامی مشمولان سرباز معلم ابلاغ می‌شود که خود را در تاریخ ۱۹ تیرماه به معاونت وظیفه عمومی استان معرفی کنند.

ادامه مطلب ...
۱۹ تیر ۹۵

اعزام مشمولان طرح سرباز معلم درچهارمحال و بختیاری

خبرآنلاین: معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان از اعزام مشمولان طرح سرباز معلم در روز شنبه ۱۹ تیرماه خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۵ تیر ۹۵

آماده به خدمت معلمان وظیفه پذیرفته شده صادر می گردد

برابر اطلاعیه شماره ۱۹ مورخ ۹۵/۴/۱۳ اداره کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش ، به اطلاع آن تعداد از معلمان وظیفه پذیرش شده سال ۱۳۹۵ می رساند اعزام پذیرفته شدگان برنامه سربازمعلم سال ۱۳۹۵ به مراکز آموزش نظامی ( المهدی بابل ، شهدای کرمانشاه و شهید قاضی طباطبایی تبریز ) در تاریخ ۹۵/۴/۱۹ انجام خواهد گرفت .

ادامه مطلب ...
۱۴ تیر ۹۵

فراخوان مشمولان طرح سرباز معلم، دیپلم و زیردیپلم در تیر ماه سال جاری

پایگاه خبری نیروی انتظامی: گروه ناجا- سازمان وظیفه عمومی ناجا ، در اطلاعیه ای کلیه مشمولان دیپلم و زیر دیپلم دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم تیرماه ۱۳۹۵ و مشمولان سرباز معلم را به خدمت سربازی فراخواند.

ادامه مطلب ...
۱۴ تیر ۹۵

تمدید جدب سرباز معلم در آذربایجان غربی

معاون نظام وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی آخرین تغییرات خدمت سربازی را تشریح کرد.

ادامه مطلب ...
۱۳ تیر ۹۵

جزئیات طرح خدمت سربازی طلاب و روحانیون تشریح شد

خبرگزاری شبستان: طلاب و روحانیون واجد شرایط می‌توانند از طریق انجام مأموریت‌های فرهنگی، تبلیغی و تدریسی طبق شرایط خاص، خدمت سربازی خود را طی کرده و کارت پایان خدمت دریافت کنند.

ادامه مطلب ...
۱۳ تیر ۹۵

اعزام پذیرفته شدگان برنامه سرباز معلم سال جاری به مراکز آموزش نظامی

اعزام پذیرفته شدگان برنامه سرباز معلم سال جاری به مراکز آموزش نظامی

ادامه مطلب ...
۵ تیر ۹۵

مجوزی برای استخدام سربازمعلمان و روحانیون نگرفته ایم

خبرگزاری پانا: مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش گفت: در حال حاضر مجوزی برای استخدام سربازمعلمان و روحانیون وجود ندارد.

ادامه مطلب ...
۱ تیر ۹۵

سرباز معلم حذف نشده است +‌جزئیات و پاسخ به ابهامات

خبرگزاری ایسنا : سردار موسی کمالی در گفت‌وگو با ایسنا درباره اخبار منتشر شده پیرامون حذف سرباز معلم و تغییر تاریخ اعزام سرباز معلم‌ها به دوران آموزشی اظهار کرد:‌ چنین اخباری صحیح و مورد تایید ستادکل نیروها مسلح نیست. همه ساله تعدادی از مشمولان وظیفه عمومی به عنوان سرباز معلم به وزارت آموزش و پرورش معرفی می‌شوند و دوران سربازی خود را در آنجا سپری می‌کنند.

ادامه مطلب ...
۱ تیر ۹۵

زمان و نحوه اعزام مشمولان سربازمعلم اعلام شد

خبرگزاری تسنیم: جانشین منابع انسانی ستادکل نیروهای مسلح با تشریح نحوه اعزام مشمولان «سربازمعلم» و آموزش آنها در تابستان هرسال زمان اعزام این مشمولان را اعلام کرد و از کنسل شدن فرایند اعزام این دسته از مشمولان که به‌اشتباه در اعزام امروز شرکت کرده بودند خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱ تیر ۹۵

اطلاعیه خبری در مورد اعزام سرباز معلمان سال ۹۵ در کردستان

خبرگزاری پانا: معاونت پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش کردستان در خصوص زمان اعزام سرباز معلمان سال ۹۵ اطلاعیه ضروری صادر کرد.

ادامه مطلب ...
۱ تیر ۹۵

بلاتکلیفی ۴ هزار سرباز معلم

خبرگزاری تسنیم : اعزام سرباز معلمان که قرار بود از اول تیر انجام شود، به اول آبان موکول شده است این در شرایطی است که آموزش و پرورش اعلام می‌کند در چنین وضعیتی دیگر نمی‌تواند از این افراد برای اول مهر به عنوان معلم بهره مند شود.

ادامه مطلب ...
۳۱ خرداد ۹۵

رفع مشکل صدور آماده به خدمت معلمان وظیفه پذیرفته شده سال ۱۳۹۵

آقای کیانوش عطائی رئیس اداره امور اداری و تشکیلات استان گفت : برابر اطلاعیه شماره ۱۴ مورخ ۹۵/۳/۳۱ اداره کل …

ادامه مطلب ...
۳۱ خرداد ۹۵

تاریخ اعزام مشمولان متقاضی طرح سرباز معلم تا یکم آبان ماه سال جاری تمدید شد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، کاربری در صفحه مشکلات مردم نوشته است:” قرار بود زمان اعزام برای طرح سرباز معلم تمدید شود از آموزش وپرروش هم پیگیری کردیم نتیجه نداد.”

ادامه مطلب ...
۳۰ خرداد ۹۵

عدم همکاری ستاد مشترک با آموزش و پرورش برای اعزام سرباز معلمان

باشگاه خبرنگاران جوان : مدیر کل دفتر تشکیلات اداری وزارت آموزش و پرورش دلیل عدم اعزام سرباز معلمان در موعد مشخص را عدم همکاری ستاد مشترک با آموزش و پرورش دانست.

ادامه مطلب ...
۲۹ خرداد ۹۵

تاخیر در صدور آماده به خدمت معلمان وظیفه پذیرش شده سال ۱۳۹۵

به اطلاع آن تعداد از معلمان وظیفه پذیرش شده سال ۱۳۹۵ می رساند با توجه به مشکل پیش آمده در خصوص صدور آماده به خدمت معلمان وظیفه پذیرش شده سال ۱۳۹۵ از سوی ستاد کل نیروهای مسلح ، وزارت آموزش و پرورش پیگیر حل مشکل و صدور آماده به خدمت پذیرفته شدگان به تاریخ اعزام ۹۵/۴/۱ می باشد .

ادامه مطلب ...
۲۶ خرداد ۹۵

سربازمعلم‌ها اول مهر به کلاس درس می‌روند؟

خبرگزاری تسنیم : اعزام سربازمعلمان که باید از اول تیر آغاز می‌شد، ۴ ماه به تأخیر افتاده است و همین موضوع منجر به نگرانی این گروه شده است، موضوعی که آموزش و پرورش علت آن را برخی مشکلات در مسیر برگزاری دوره‌های آموزشی می‌داند.

ادامه مطلب ...
۲۳ خرداد ۹۵

تاریخ اعزام مشمولان متقاضی طرح سرباز معلم تمدید شد

خبرگزاری مهر : معاون وظیفه عمومی فرماندهی نیروی انتظامی استان کرمان از تمدید تاریخ اعزام مشمولان متقاضی طرح سرباز معلم خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۸ خرداد ۹۵

جذب سرباز معلم در آموش و پرورش خوزستان پایان یافت

خبرگزاری تسنیم: معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش خوزستان از پایان یافتن جذب سرباز معلم از سوی این اداره کل خبر داد و گفت: این اداره کل برای سال تحصیلی ۱۳۹۵-۱۳۹۶ نیروی مورد نیاز خود را گزینش کرد.

ادامه مطلب ...
۳۰ اردیبهشت ۹۵

هزینه یک میلیاردی برای آموزش سربازمعلم ها در آموزش و پرورش

خبرگزاری پانا: مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش گفت: برای جذب سرباز معلم باید با مرکز آموزش سپاه قرارداد ببندیم که در این بخش، آموزش هر نفر یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان هزینه خواهد داشت.

ادامه مطلب ...
۲۹ اردیبهشت ۹۵

اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی طرح جذب معلم وظیفه سال ۹۵

اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی: کیانوش عطائی رئیس اداره امور اداری و تشکیلات اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی خبرداد :

ادامه مطلب ...
۲۲ اردیبهشت ۹۵

آغاز ثبت نام مرحله دوم جذب سرباز معلم در کرمان

باشگاه خبرنگاران جوان: رییس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش استان کرمان، گفت:ثبت نام مرحله دوم جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش این استان آغاز شده است.

ادامه مطلب ...
۲۱ اردیبهشت ۹۵

۳۸ سرباز معلم در چهارمحال و بختیاری جذب می شود

باشگاه خبرنگاران جوان : مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری، از جذب ۳۸ سرباز معلم از سال تحصیلی آینده در این استان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۵ اردیبهشت ۹۵

۴۲ نفر سرباز معلم در آموزش و پرورش خراسان شمالی جذب می شوند

خبرگزاری مهر : معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: طی سال جاری ۴۲ نفر سرباز معلم در آموزش و پرورش استان جذب می شوند.

ادامه مطلب ...
۱۵ اردیبهشت ۹۵

لیست مناطق و رشته ها برای جذب سرباز معلم در مناطق آموزشی گیلان

لیست مناطق و رشته های مورد نیاز آموزش و پرورش استان گیلان جهت جذب معلمان وظیفه در سال تحصیلی ۹۶-۹۵ اعلام شد.

ادامه مطلب ...
۱۴ اردیبهشت ۹۵

آموزش و پرورش زنجان در ۲۵ رشته تحصیلی سرباز معلم جذب می کند

خبرگزاری ایرنا: زنجان – ایرنا – معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره‌ کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: این دستگاه تعلیم و تربیت برای جذب نیروی مود نیاز خود برای همه مقاطع تحصیلی در ۲۵ رشته تحصیلی سرباز معلم جذب می کند.

ادامه مطلب ...
۱۱ اردیبهشت ۹۵

پرداخت حق‌التدریس‌ها، حقوق سربازمعلمان و قراردادی‌ها آغاز شد

خبرگزاری فارس: وزیر آموزش و پرورش از آغاز پرداخت تمام معوقات فرهنگیان شامل حق‌التدریس‌ها، حق‌الزحمه امتحانات، حقوق سربازمعلمان و افراد قراردادی خبر داد.

ادامه مطلب ...
۹ اردیبهشت ۹۵

جذب سرباز معلم سال تحصیلی ۹۶-۹۵ در ایلام

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل آموزش‌وپرورش ایلام از جذب سرباز معلم سال تحصیلی ۹۶-۹۵ در استان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۸ اردیبهشت ۹۵

سرباز معلم ها در قالب امریه خدمت می کنند

خبرآنلاین: جانشین اداره سرمایه‌های انسانی ستادکل نیروهای مسلح گفت: تعداد سرباز معلم ها با تایید ستاد کل نیروهای مسلح مشخص می شود.

ادامه مطلب ...
۸ اردیبهشت ۹۵

۴۲ نفر سرباز معلم در آموزش و پرورش خراسان شمالی جذب می شوند

خبرگزاری مهر: بجنورد- معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: طی سال جاری ۴۲ نفر سرباز معلم در آموزش و پرورش استان جذب می شوند.

ادامه مطلب ...
۶ اردیبهشت ۹۵

جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش فارس آغاز شد

باشگاه خبرنگاران جوان: به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ معاون پژوهش، برنامه ریزی و منابع انسانی آموزش و پرورش فارس گفت: این اداره کل برای تأمین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز مناطق محروم و کمتر توسعه یافته در سال تحصیلی ۹۶-۱۳۹۵ سرباز معلم جذب می کند.

ادامه مطلب ...
۵ اردیبهشت ۹۵

تمدید مهلت ثبت نام سرباز معلم در آموزش و پرورش استان یزد

باشگاه خبرنگاران جوان: مهلت ثبت نام جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش استان یزد تمدید شد.

ادامه مطلب ...
۴ اردیبهشت ۹۵

شرایط جذب سرباز معلم

نظر به اینکه مراجعات زیادی برای جذب معلم وظیفه به اداره کل آموزش و پرورش استان صورت می گیرد لذا برای اطلاع داوطلبان موارد ذیل را اعلام می دارد :

ادامه مطلب ...
۴ اردیبهشت ۹۵

زمان شرایط پذیرش سرباز معلم اعلام شد

مشرق: معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: مشمولان علاقه‌مند به خدمت در آموزش و پرورش، به ادارات این سازمان در سراسر کشور مراجعه کرده و پس از ارائه درخواست، مراحل گزینش و انتخاب این افراد از سوی آموزش و پرورش انجام و به ستاد کل نیروهای مسلح اعلام می‌شود.

ادامه مطلب ...
۴ اردیبهشت ۹۵

جذب ۲۰۰ سرباز معلم در آموزش و پرورش هرمزگان

خبرگزاری ایرنا: بندرعباس- ایرنا – معاون پژوهش و برنامه ریزی منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: جذب و ساماندهی ۲۰۰ سرباز معلم برای سال تحصیلی ۹۵-۹۶ در۲۲ منطقه آموزشی استان تا هفتم اردیبهشت ماه جاری ادامه دارد.

ادامه مطلب ...
۴ اردیبهشت ۹۵

اطلاعیه جذب سرباز معلم در کرمان

باشگاه خبرنگاران جوان: رییس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش وپرورش استان کرمان از جذب سرباز معلم در سال تحصیلی ۹۶-۹۵ دراین استان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۴ اردیبهشت ۹۵

جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش لرستان

خبرگزاری ایرنا : خرم آباد -ایرنا -مدیر کل آموزش و پرورش لرستان از ابلاغ دستورالعمل جذب و بکارگیری سرباز معلم در سال جاری از سوی معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت متبوع خبر داد.

ادامه مطلب ...
۴ اردیبهشت ۹۵

دستورالعمل جذب سرباز معلمان در سال جدید ابلاغ شد

خبرآنلاین: دستورالعمل جذب و بکارگیری سرباز معلمان در سال ۹۵ از سوی معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش ابلاغ شد

ادامه مطلب ...
۱ اردیبهشت ۹۵

اعلام شرایط پذیرش سرباز معلم

پایگاه خبری پلیس: گروه ناجا- معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی ناجا، گفت:متقاضیان خدمت به صورت سرباز معلم می بایست به ادارات آموزش و پرورش محل سکونت خود مراجعه نمایند.

ادامه مطلب ...
۳۱ فروردین ۹۵

شیوه نامه جدید جذب سربازمعلم در کردستان اعلام شد

خبرگزاری ایرنا: معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش کردستان از ابلاغ شیوه نامه جذب نیروهای سرباز معلم در آموزش و پرورش استان در سال جاری خبر داد.

ادامه مطلب ...
۳۰ فروردین ۹۵

جذب سرباز معلم در خراسان شمالی

خبرگزاری میزان : مدیر کل آموزش و پرورش استان خراسان‌شمالی گفت: اعتبارات حذف مدارس خشتی و گلی استان در سفر هیئت دولت به استان دیده شده و ۸۳ مدرسه خشتی و گلی تا پایان سال ۹۶ حذف می شوند.

ادامه مطلب ...
۳۰ فروردین ۹۵

ابلاغ دستورالعمل طرح سرباز معلم در قزوین

خبرگزاری فارس : معاون توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی اداره‌کل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: دستورالعمل جذب سرباز معلم به این اداره‌ کل ابلاغ شده است.

ادامه مطلب ...
۲۹ فروردین ۹۵

موافقت رهبری با خدمت سربازی طلاب در آموزش و پرورش

خبرگزاری فارس: دبیر ستاد همکاری‌های حوزه علمیه و آموزش و پرورش گفت:‌ با موافقت رهبر معظم انقلاب، طلاب علاقه‌مند و واجد شرایط می‌توانند دوره خدمت سربازی را در آموزش و پرورش بگذرانند.

ادامه مطلب ...
۲۸ فروردین ۹۵

شرایط و جزئیات جذب سربازمعلم برای سال تحصیلی ۹۶-۹۵ اعلام شد

خبرگزاری فارس: بخشنامه جذب سرباز معلم در تاریخ ۲۵ فروردین ماه امسال توسط معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش به ادارات آموزش و پرورش استان‌ها ابلاغ شد.

ادامه مطلب ...

812 نظر برای «استخدام سرباز معلم در سال ۹۶ (کلیه اخبار + شرایط پذیرش)»


 1. مسعود

  سلام. بابا تازه گفتن اونایی ک اعزامشون برج 12/1 96 هست یا اونایی ک 2/1. 97میتونن بادر دست داشتن فرم اعلام نیاز از آموزش و پرورش سهرستان یا استان خدمتشونو تمدید کنن ب برج 4/1. 97 حالا من هر جایی میرم و از هر کسی میپرسم میگن خبر نداریم . اصلا میگن کی همچین حرفی زده. خود متن خبر هم الان توسایت سازمان وظیفه عمومی نا جا هستش . حالا ما از کی ی جواب بگیریم؟؟؟؟

  پاسخ
 2. حامد

  سلام دوستان من لیسانس عمران دارم بعد میخام برم سربازی خواستم بدونم سرباز معلم برم خوبه یا اینکه تو سپاه خاتم برم ثبت نام کنم و اونجا خدمت کنمظ؟کدومش فک میکنید بهتره؟

  پاسخ
 3. فریبرزغلامی

  بخدا حتی پول کرایه برا رفتن به مدرسه هم ندارم…آخه حرفمونو به کی بگیبیییییییییییییم….۱۲۰کیلومتر باید برم ۱۲۰کیلومتر باید برگردم…تازه بچمم هفته پیش بدنیا اومد…تازه بیممونم قطع کردن میگن آموزش پرورش حق بیمه پرداخت نکرده……

  پاسخ

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.