استخدام بیمه سینا

۳۲۱ روز قبل
این آگهی مربوط به ۳۲۱ روز پیش است و به احتمال زیاد منقضی شده است.

استخدام بیمه سینا

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

شرکت بیمه سینا ( سهامی عام ) به منظور تامین منبع انسانی در سطوح مدیریتی در سراسر کشور از فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و دارای سابقه کارمرتبط با شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.

  • لیسانس مدیریت بیمه یا رشته های مرتبط با حداقل دو سال سابقه کار
  • لیسانس حسابداری با حداقل دو سال سابقه کار
  • لیسانس با حداقل یک سال سابقه کار مرتبط رشته تحصیلی مامایی
  • لیسانس جهت اپراتوری ثبت خسارت با دو سال سابقه کار مرتبط

متقاضیان می توانند رزمه خود را به آدرس  ارسال نمایند :  HR@sinainsurance.com

تاریخ انقضا : ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

 

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

 


استخدام بیمه سینا سال ۹۲

خبر ۱۵ مرداد سال ۹۲ :

شرکت بیمه سینا زمان برگزاری آزمون استخدامی را شهریور ماه ۹۲ اعلام کردند.

برای مشاهده اینجا کلیک کنید

برای آمادگی آزمون بیمه سینا میتوانید جزوات بیمه مرکزی را که شبیه موارد آزمونی زیر میباشد را مطالعه کنید برای دانلود اینجا کلیک کنید.

شرکت بیمه سینا (سهامی عام) به منظور تأمین منابع انسانی برای رده‌های کارشناسی و مدیریتی در سراسر کشور، از فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های معتبر داخلی و خارجی دعوت به همکاری می‌نماید. از متقاضیان محترم در صورت تمایل به همکاری بر اساس جدول زیر و شرایط مربوطه،خواهشمند است فرم درخواست همکاری را تکمیل فرمایند.

sina insurance

روی عکس بالا کلیک کنید

شرایط احراز:
• کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم برای متقاضیان مرد
• حداقل مدرک تحصیلی مورد پذیرش کارشناسی از دانشگاه های معتبر داخلی و خارجی
• افرادی که اضافه بر شرایط فوق دارای گواهینامه‌های تخصصی و حرفه‌ای منطبق با حوزه‌های مورد درخواست از موسسات معتبر می‌باشند، از امتیاز بیشتری جهت استخدام برخوردار خواهند بود.

از کلیه داوطلبین خواهشمند است از ارسال مدارک به صورت پستی و یا نمابر و یا پست الکترونیک و یا مراجعه حضوری به ستاد تهران و یا شعب سرپرستی شهرستان‌های شرکت بیمه سینا اکیداً خودداری فرمایند. بدیهی است صِرف تکمیل و ارسال فرم درخواست همکاری، هیچگونه تعهدی برای شرکت بیمه سینا وجود نخواهد داشت و در زمان لازم از متقاضیان منتخب جهت مصاحبه حضوری توسط کمیته استخدام و یا آزمون کتبی دعوت به عمل خواهد آمد. بدیهی است اخذ حد نصاب در مراحل مختلف به معنای تعهد استخدام برای شرکت بیمه سینا نبوده و تنها افرادی که کتباً اسامی آنها اعلام خواهد شد، به عنوان واجدین شرایط استخدام تلقی خواهند گردید. آخرین مهلت تکمیل و ارسال فرم درخواست همکاری تا وقت اداری روز پنجشنبه مورخ ۹۲/۰۴/۱۳ بوده و زمان قابل تمدید نخواهد بود.

فرآیند استخدام:

۱-ثبت نام در سایت شرکت بیمه سینا
۲-بررسی مشخصات متقاضیان استخدام و دعوت به آزمون در صورت تایید شرایط اولیه (دعوت از طریق سامانه پیامک خواهد بود، به همین منظور در ثبت اطلاعات تلفن همراه دقت لازم صورت گیرد)
۳-پرداخت هزینه آزمون به مبلغ ۲۰۰،۰۰۰ ریال معادل بیست هزار تومان توسط متقاضی (پس از دریافت پیام دعوت به آزمون) به شماره حساب ۱-۶۷۸۵۳۴-۸۰۱-۳۹۶ به نام “شرکت بیمه سینا” نزد بانک سینا شعبه بهشتی) و ارسال تصویر فیش بانکی به پست الکترونیکی HR@sinainsurance.com (تاییدیه دریافت فیش به متقاضیان ارسال خواهد شد)
از متقاضیان درخواست می گردد از پرداخت هزینه قبل از دریافت پیام دعوت به آزمون خودداری فرمایند در غیراینصورت مطابق مقررات اقدام خواهد شد.
۴-دریافت و بررسی مستندات متقاضیان و برگزاری آزمون کتبی و انجام مصاحبه عمومی و تخصصی (تاریخ آزمون اواخر تیر ۹۲ می‌باشد، تاریخ دقیق متعاقباً اطلاع‌رسانی خواهد شد)

 برای آمادگی آزمون بیمه سینا میتوانید جزوات بیمه مرکزی را که شبیه موارد آزمونی زیر میباشد را مطالعه کنید برای دانلود اینجا کلیک کنید.

 روی عکس زیر کلیک کنید

sina 2

۵-انتخاب نهایی نفرات بر اساس نتایج ارزیابی استخدامی و انجام مراحل اداری جذب و استخدام

آیا مطمئنید که رزومه شما حرفه‌ای ترین و جذاب ترین رزومه برای این کارفرما است؟ کلیک کنید...‬

آدرس ایمیل: HR@sinainsurance.com

181 نظر برای «استخدام بیمه سینا»

دیدگاه خود را بیان کن

  •  براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
  • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
  • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
  • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.