استخدام بانک سپه (نتایج مصاحبه اعلام شد)

امروز ۳۲۷۲۹ نظر

استخدام بانک سپه

برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات در یک صفحه اینجا کلیک کنید

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

شرکت کنندگان آزمون استخدامی بانک سپه لطفا تجربیات خود و اینکه قبول شدید یا نه را در دیدگاههای همین صفحه به اطلاع دوستان خود رسانده و با هم تبادل اطلاعات نمایید.

برای دانلود سوالات عمومی بانک سپه سال ۹۳ ارسال شده توسط کاربران عزیز در دیدگاه ها اینجا کلیک کنید

برای دانلود سوالات  تحصصی بانک سپه سال ۹۳ ارسال شده توسط کاربران عزیز در دیدگاه ها اینجا کلیک کنید

برای دانلود جزوه نمونه سوالات دین وزندگی ارسالی توسط یکی از کاربران عزیز اینجا کلیک کنید

برای دانلود جزوه نمونه سوالات دین و زندگی دوم دبیرستان ارسالی توسط یکی از کاربران عزیز اینجا کلیک کنید

اطلاعیه جدید – نتایج مصاحبه بانک سپه اعلام شد
به آگاهی آن دسته از داوطلبانی که برای انجام مصاحبه حضوری از آنان دعوت به عمل آمده است می رساند؛ نتایج پس از اخذ تأییدیه از مراجع ذیصلاح اعلام شد.
با آرزوی موفقیت در تمامی مراحل زندگی، به اطلاع پذیرفته شدگان در این مرحله می رساند به منظور ادامه مراحل استخدامی (گزینش، معاینات پزشکی و…) طی تماس تلفنی از آنان دعوت به عمل خواهد آمد. بر این اساس شایسته است از پیگیری و تماسهای تلفنی با واحدهای بانک خودداری فرمایند.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید

نمونه سوالات مصاحبه استخدام های دولتی

جزوه آمادگی برای جلسات مصاحبه استخدامی

اطلاعیه – قابل توجه داوطلبان آزمون استخدامی بانک سپه

به آگاهی آن دسته از داوطلبانی که امتیاز لازم را در آزمون استخدامی این بانک کسب نموده اند؛ می رساند، از شما به منظور انجام مصاحبه حضوری دعوت بعمل می آید.

زمانبندی برای انجام مصاحبه:
مشاهده اسامی داوطلبان برای مراجعه در روز پنجشنبه مورخ ۱۱ دیماه ۱۳۹۳

برای مشاهده جدول زمانبندی اینجا کلیک کنید

 مدارک مورد نیاز:
کارت شناسایی ملی یا شناسنامه
 محل مراجعه:
نشانی: تهران، بالاتر از میدان آرژانتین، ابتدای بلوار آفریقا، نبش ساختمان راه آهن، خیابان نوروز، ساختمان ادارات مرکزی بانک سپه (نگین سپه)، طبقه دوم، اداره کل کارگزینی


اطلاعیه – قابل توجه داوطلبان آزمون استخدامی بانک سپه

به آگاهی آن دسته از داوطلبانی که امتیاز لازم را در آزمون استخدامی این بانک کسب نموده اند؛ می رساند، از شما به منظور انجام مصاحبه حضوری طی آذرماه سال جاری دعوت بعمل می آید.

جدول زمانبندی مراجعه از تاریخ ۱۰ لغایت ۲۰ آذرماه ۱۳۹۳ به همراه اسامی داوطلبان برای انجام مصاحبه حضوری

برای مشاهده جدول زمانبندی اینجا کلیک کنید

جدول زمانبندی مراجعه از تاریخ ۲۳ لغایت ۲۵ آذرماه ۱۳۹۳ به همراه اسامی داوطلبان برای انجام مصاحبه حضوری

برای مشاهده جدول زمانبندی اینجا کلیک کنید

مدارک مورد نیاز:
کارت شناسایی ملی یا شناسنامه
محل مراجعه:
نشانی: تهران، خیابان شهید مطهری، بعد از چهارراه سهروردی، مرکز همایشهای بانک سپه (باشگاه بانک سپه)

قابل توجه داوطلبان آزمون استخدامی بانک سپه
به آگاهی آن دسته از داوطلبانی که امتیاز لازم را در آزمون استخدامی این بانک کسب نموده اند؛ می رساند، از شما به تدریج طی تماس تلفنی، از طریق شماره تلفن (ثابت / همراه) -که در فرم ثبت نام درج کرده اید- به منظور ارائه مدارک، دعوت بعمل خواهد آمد.
خواهشمند است ضمن خودداری از مراجعه حضوری و تماس تلفنی، در موعد مقرر اعلام شده طی تماس تلفنی، شخصاً با مدارک زیر به نشانی اعلام شده مراجعه فرمایید.
مدارک مورد نیاز:
۱. اصل شناسنامه و تصویر تمام صفحات آن
۲. اصل کارت ملی و تصویر پشت و روی آن
۳. اصل مدرک تحصیلی و تصویر آن
۴. اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم و تصویر پشت و روی آن (برای آقایان)
۵. دو قطعه عکس ۴*۳ با پس زمینه روشن (پشت نویسی شده)
۶. نسخه چاپ شده نتیجه آزمون (از سایت بانک سپه)
ضمناً در صورت آماده نبودن مدرک تحصیلی و یا کارت پایان خدمت، ارائه گواهی معتبری که در آن اطلاعات مورد نظر (رشته تحصیلی، معدل، تاریخ فراغت از تحصیل و تاریخ پایان خدمت) درج شده باشد، در این مرحله الزامی است.
 محل مراجعه:
* داوطلبان در استان تهران:
نشانی: تهران، میدان آرژانتین، ابتدای بزرگراه آفریقا، خیابان نوروز، ساختمان نگین بانک سپه، طبقه دوم، اداره کل کارگزینی ـ دایره استخدام
* داوطلبان در سایر استانهای کشور:
نشانی: مدیریت شعب بانک سپه استان محل مورد تقاضا، دایره کارگزینی

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده متن آگهی استخدام بانک سپه در سال ۹۳ اینجا کلیک کنید

 برای مشاهده صفحه ختم قرآن کریم اینجا کلیک کنید

وبسایت: www.banksepah.ir


32,729 نظر برای «استخدام بانک سپه (نتایج مصاحبه اعلام شد)»

 1. دو خاهر شاهرودي

  ذخیره هفتاد شما دختر فعالی هستی من مطمینم ی جای دیه از ایهجا بهتر نتیجه میکیری ولی کاش از همون اول میبرسیدی ببینی اسمت توی لیست هست یا نه برات ارزوی موفقیت میکنم.اما در باره تعداد کی به شما این امار و داده والا هانوم هاشمی که به من کفتن اجازه ندارن تعدادو بکن?

  پاسخ دادن

 2. ذخیره 70

  سلام دوستان؛
  طبق قولم تماس گرفتم،ظاهرا برای ی سری جاها ک اون مشکلاتی ک آقا داوود گفتنو درخواست نیرو دادن و ی سری جاهی دیگم ک کلا حذفشون کردن.
  متاسفانه استان ما جزء دسته دوم بوده…
  خیلی خوشحال بودم ک در طی این مدت در کنارتون بودم،شاید خدا نخواست واقعا برام این اتفاق بیفته،اما خیلی تلاش کرده بودم خیلی…
  انشالله همه بچه های عزیز من جمله دو خاهر شاهرودی و ذخیره خوش خبر عزیز ناامید نشن…
  برای موفقیت من هم دعا کنین دوستان…
  طبیعتا دیگه ب این پیج سر نمیزنم،چون برای من همه چیز تمام شد.ان شالله بعد قبولیم تو ی جای دیگه میام و از اوضاع و احوالتون جویا میشم،انشالله تا اون موقع خبرای جذبتونو شنیده باشم.
  موفق باشین…

  پاسخ دادن


  • ذخیره خوش خبر

   ذخیره 70 عزیز سلام
   نمی دونم چی از خانم هاشمی شنیدید ولی کامنت شما حس پارسال که نتایج مصاحبه را اعلام کردن برای من تداعی کرد. کامل شرایط شما را درک میکنم و میدونم که ناامیدی مثل آوار روی سر آدم خراب میشه. البته امیدوارم برای شما اینطور نیست چون گویا شما بانک ملت قبول شدید و این “خبر خوش” شما هنوز میتونه باشه!
   به جاهای بهتر فکر کنید و امیدوار باشید.
   خداوند این روزها به شما نزدیکتر است چون دلشکسته اید برای ما دعا کنید.
   به امید “خبرهای خوش” از اوضا شما
   خدانگهدار

   پاسخ دادن


 3. منبع موثق

  سلام دوستانم
  طبق اخرین خبری ک من حضوری گرفتم،از تعداد 900نفر مورد نیاز 200نفر در مراحل مصاحبه و گزینش و ازمایشات ریزش داشتن،قرار نیست ازمونی بزودی برگزار بشه و اخرین ازمونم قبل از 93،سال 80بوده.
  و حال به دلیل اینکه به این 200نفر نیاز دارن،از ذخیره های همون منطقه قرار شده استفاده بشه،ولی اینکه دقیقا چه زمانی با ذخیره ها تماس میگیرن مشخص نیست،احتمالا بعد از دوره ی اموزشی اقایون ک اخرین دوره هستند،مشخص بشه.
  موفق باشید.

  پاسخ دادن

  • ذخیره 70

   سلام؛بچه ها قول داده بودم امروز تماس میگیرم،اما هرچی زنگ زدم رو اشغال بود،بازم فردا زنگ میزنم خبرشو بهتون میدم.
   ضمنا دوست عزیز آخرین آزمون بانک سپه سال 87 بوده و این خیلی بعیده ک 200 نفر ریزش داشته باشن،من شنیده بودم تعداد ریزشی ها خیلی کم بوده.
   شما کی رفتین و حضوری پرسیدین؟آیا از بخش منابع انسانی پرسیدین؟

   پاسخ دادن

   • داود

    سلام دوستان
    از آزمونی ها چه اونشهرهایی که کسی قبول نشد چه انصرافو ردی 154نفر بودن و 40نفر از سهمیه ایثارگران کناررفتن یعنی از کل 980نفر 194نفر و از آزمونیاکه 627نفر میخواست 154رفتن کنار که میشه 25درصد آن

    پاسخ دادن


     • داود

      سلام
      من حضوری رفتم کارگزینی تهران و دو سه ساعت اونجا بودم البته از 154تا آزمونی که رفتن کنار بین40تا50نفرش جاهایی بوده که کسی کلا نمره نیاورده بوده و یه 100نفریش کنار رفتن که اکثرا انصرافی بودن مثلا میگفت ادمی بوده اومده یه ماهم کار کرد لعد انصراف داده
      بانک هم که نیرو نیاز داره گفته که حتما دوس داریم بجاشون نفرات بعدیو بگیریم که سهمیمون خالی نشه چون میگفتن چند برابر اینو درخواست داده بودیم که با 1000نفر موافقت کردن و الان یه ایست جایگزینها و یه لیست جاهایی که کسی قبول نشده رو اماده کردن و احتمالا هفته قبل فرستادن معاونت رایست جمهوری که اتید کنه پس بانک کار خودشو کرده الان منتظر معاونت راسیت جمهوریه ومیگفت احتمال 90درصد تاید کنن چون مجوز داریم ولی دیگه زمانش دست اونا نیست و به نظر خودم میره بعد عید. میگفتندنو درخ 4. مرتضی

  سلام به همه دوستان عزیز علی الخصوص ذخیره های دوست داشتنی
  چیزی که من از کامنت های اخرتون متوجه شدم اینه که بانک سپه تصمیم گرفته از افرادی که در مصاحبه رد رتبه کافی رو نیاوردن استفاده کنه و خیلی خوشحال شدم فقط سوالم اینه که پس چرا من که از طریق یکی از بازنشسته های بانک سپه استانمون پیگیر شدم و ایشون با سرپرستی بانک استان تماس گرفتن و در مورد ذخیره ها پرسیدن که در جواب بهش گفته بودن که ما درخواست نیرو رو به تهران فرستادیم ولی تهران گفته فعلا نیرو نمیگیریم تا زمانیکه ازمون استخدامی جدید برگزار کنیم
  حالا بنظرتون حرف سرپرستی استان ما اشتباهه که کامنتهای شما ؟
  ایا منبع اطلاعاتی شما به اندازه کافی موثق هست ؟

  پاسخ دادن

  • ذخیره 70

   سلام؛حقیقتش استان ها اصلا در جریان نیستن،با اونا مطرح نکنین.
   کسایی ک تو این سایت هنوز هستیم،ب نوعی شرایطمون خاص بوده ک منتظر تصمیمات بانک و در نهایت سازمان مدیریت هستیم.ما منبعمون فقط کارگزنی تهران هست اون هم بیشتر از طریق تماس تلفنی.
   مثلا یکی این جا نفر اولش انصراف داده اون هم منتظره تا اونو وردارن و بقیه هم ب نوعی همین شرتیطو دارن.تا جایی هم ک من میدونم هیچ آزمون استخدامی بانک سپه در آینده نزدیک نخواهد داشت،بازم ب نقل از منابع انسانی تهران…
   شما هم تماس بگیر با تهران،منابع انسانی تا مطمئن تر بشی…
   براتون آرزوی موفقیت دارم…

   پاسخ دادن
 5. دو خاهر شاهرودی

  ذخیره 70 عزیزم آخه چون شما گفتین قبلا پرسیدین و گفتن اسمتون توی لیست هست نپرسیدم دیه آخه دوباره هم زنگ بزنین همونو میگه تا نره سازمان مدیریت و نتیجه بررسی اونا مشخص نشه وگرنه بانک که اسمتونو رد کرده

  پاسخ دادن

  • ذخیره 70

   آره حدس زدم شما این طوری فک کرده باشین.من هیچ وقت نپرسیدم اسمم تو لیست هست یا ن،فقط گفتن نظر هیات مدیره مساعده.حالا باز شنبه زنگ میزنم میپرسم.
   مرسی دوست عزیز…

   پاسخ دادن

 6. سوال

  بچه ها اینجا کسی هست که منتظر جواب نامه اش از سازمان مدیریت باشه الان واسه من را چند ماه فرستادن سازمان مدیرین ولی هنوز جواب نیامده لطفا اگه کسی هست اعلام حضور کنه

  پاسخ دادن

 7. ذخیره 70

  سلام؛دو خاهر شاهرودی ممنونم از تون.
  راجع ب جنسیتا اطلاعات دقیقی نگرفتین؟تو استان ما ک شهرای اطراف جنس مردو پذیرش نکردن،اون جاهاییم ک پذیرش کردن خیلی فاصله داره…

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را بیان کن

اگر پاسخی به دیدگاه من ارسال شد من را از طریق ایمیل باخبر کن

 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.
مدیریت وب‌سایت «ای-استخدام» از شما کاربران عزیز خواهشمند است با مشارکت و پاسخ‌گویی به سوالات و مشکلات سایر کاربران، ما را در هرچه بهتر شدن کیفیت پاسخ‌گویی یاری رسانید.