استخدام بانک تجارت سال ۹۴ (اطلاعات مصاحبه شوندگان)

دیروز ۲۲۴۸۸ نظر

استخدام بانک تجارت سال ۹۳

برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات در یک صفحه اینجا کلیک کنید

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

ضمن آرزوی موفقیت برای شرکت کنندگان در آزمون استخدامی بانک تجارت لطفا تجربیات آزمون خود را در دیدگاههای همین صفحه به اطلاع دوستان خود رسانده و با هم تبادل اطلاعات نمایید.

اعلام نتایج آزمون استخدامی مورخ ۹۴/۰۱/۲۸ بانک تجارت

ضمن آرزوی توفیق برای داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی مورخ ۹۴/۰۱/۲۸ بانک تجارت، به اطلاع می رساند داوطلبان می توانند با وارد کردن کد ملی و کد امنیتی در فرم زیر از نتیجه آزمون خود مطلع شوند

برای مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک کنید

نمونه سوالات مصاحبه استخدام های دولتی

جزوه آمادگی برای جلسات مصاحبه استخدامی


آزمون استخدامی بانک تجارت روز جمعه مورخ ۲۸/۱/۹۴ به طور همزمان در هجده استان کشور برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی ، این آزمون استخدامی به منظور جذب پرسنل برای ارائه خدمات بهینه بانکی و تکمیل کادر اجرایی شعب در سمت متصدی امور بانکی (مسئول دریافت و پرداخت-تحویلدار) و از طریق سازمان سنجش آموزش کشور در هجده استان برگزار شد.دراین آزمون ۱۵۴۳۶نفر داوطلب متشکل از ۶۹۰۶نفر خانم و ۸۵۳۰نفر آقا که دارای مدرک لیسانس در رشته های حسابداری ، علوم اقتصادی،مدیریت و مهندسی صنایع بودند شرکت نمودند .
گفتنی است محل برگزاری این آزمون در استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اصفهان ،البرز، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خوزستان، زنجان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، کردستان ، کرمان ، کرمانشاه، و یزد بوده است .


 آزمون استخدامی بانک تجارت برگزار شد

آزمون استخدامی مدیریت شعب بانک تجارت استان اصفهان روز جمعه بیست و هشتم فروردین ماه سال جاری همزمان با دیگر شهرهای تعیین شده برگزار شد .آزمون استخدامی بانک تجارت در شهر اصفهان همزمان با شهرهای تبریز ، ارومیه ، کرج ، بوشهر ، شهرکرد ، بیرجند ، اهواز ، زنجان ، زاهدان ، شیراز ، قزوین ، سنندج ، کرمان ، کرمانشاه و یزد برگزار گردید .

 برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


متن آگهی استخدام بانک تجارت در سال ۹۳

بانک تجارت با استعانت از خداوند متعال و با راهبرد مشتری مداریدر نظر دارد به منظور ارائه خدمات بهینه بانکی به مشتریان و تکمیل کادر اجرائی شعب در سمت متصدی امور بانکی (مسئول دریافت و پرداخت-تحویلدار) بر اساس ضوابط و مقررات و آیین نامه استخدامی بانک، از بین متقاضیان مرد و زن واجد شرایط در مقطع تحصیلی «لیسانس» به شرح جدول ذیل، نیروی انسانی مورد نیاز خود را پس از کسب موفقیت در آزمون کتبی علمی، آزمون روانشناختی، مصاحبه عمومی و تخصصی، گزینش و معاینات پزشکی، با انعقاد « قراردادکار با مدت معین و بیمه درمان و بازنشستگی تأمین اجتماعی » استخدام نماید.

الف-رشته و گرایشهای تحصیلی مورد پذیرش در مقطع کارشناسی:

رشتهگرایش
حسابداریکلیه گرایشها
علوم اقتصادیاقتصاد، پول وبانکداری،نظری، بازرگانی، صنعتی، بین الملل، اقتصادسنجی، اسلامی
مدیریتاموربانکی، امور شعب، مالی، بازرگانی، دولتی، صنعتی، اجرائی
مهندسی صنایع

دانلود نمونه سوالات پیشنهادی جهت آمادگی آزمون استخدام بانک تجارت اینجا کلیک کنید

نمونه سوالات تخصصی رایج آزمونهای استخدام بانکها (مناسب برای رشته های حسابداری،مدیریت،بانکداری و اقتصاد)

برای دانلود نمونه سوالات رایج آزمونهای استخدام بانکها اینجا کلیک کنید

ب-شرایط ورودی عمومی و اختصاصی :

۱) تابعیت ایران و متعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی
۲) تدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
۳) عدم سوء پیشینه کیفری منتج به محرومیت ازحقوق اجتماعی و همچنین عدم اشتهار و محکومیت به فساد اخلاقی
۴) عدم سابقه وابستگی یا عضویت در احزاب و گروه های سیاسی معارض با نظام جمهوری اسلامی ایران
۵) عدماعتیادبه دخانیات،موادمخدرو روان گردان
۶) عدم اشتغال(رسمی، پیمانی) و تعهدخدمت به دستگاههای دولتی،خصوصی، مراکز آموزشی و نهادهای انقلاب اسلامی
۷) داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی دائمی یامعافیت دائم پیش از تاریخ «۲۸-۱-۱۳۹۴»(داوطلبان ذکور)
تبصره: برای دارندگان کارت معافیت پزشکی در صورت قبولی در مراحل سنجش، تایید پزشک معتمد بانک در مورد توانایی انجام کار الزامی است.
توجه : به تقاضای داوطلبانی که دارای کارت یا برگ معافیت موقت تحت هر عنوان هستند به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۸) تندرستی وتوانایی کامل جسمی،روحی و اخلاقی جهت انجام فعالیتهای شغلی بانکی(به تأییدپزشک معتمد بانک)
۹) نداشت ممانعت ستخدامی به موجب آراء مراجع قضایی ذیصلاح
۱۰)حداکثر سن «۲۸» سال تمام (متولدین ۲۸-۱-۱۳۶۶ به بعد) می باشد
۱۱)حداقل معدل کل در مقطع تحصیلی لیسانس در کلیه رشته ها و گرایش ها «۱۴» تمام می باشد.
نکته مهم : تاریخ فراغت از تحصیل داوطلبان می بایست پیش از مورخ ۲۸-۱-۱۳۹۴ باشد.
۱۲)متقاضیان باید بومی و ساکن استان و شهر مورد تقاضا باشند
تبصره۱: بومی به شخصی اطلاق می گردد که دارای حداقل یک شرط از چهارشرط ذیل باشد:
· محل تولد وی شهر مورد تقاضا باشد
·حداقل در سه سال گذشته به طور پیوسته در شهر مورد تقاضا ساکن بوده باشد.(با ارائه مدرک معتبرسند مالکیت یا اجاره نامه با کد رهگیری)
·داوطلب استخدامی حداقل چهار(۴) سال از سنوات تحصیلی (ابتدائی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه) را بصورت متوالی و متناوب در شهر محل مورد تقاضا طی کرده باشد.
·داوطلب ، پدر، مادر و یا همسر وی، حداقل چهار(۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهر مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشد.(پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفاً توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است.)
تبصره۲: متقاضیان، فقط در شهر مورد تقاضا مطابق جدول نیازها بکارگیری خواهند گردید. ازپذیرفته شدگان تعهدی مبنی بر عدم درخواست جابجائی (انتقال)به استانهای دیگر به مدت ۱۰ سال اخذ خواهد شد.
۱۳)عدم اشتغال به تحصیل در دانشگاهها و مراکز آموزش عالی (موکداً اعلام می گردد چنانچه در مراحل استخدامی مشخص شود داوطلبی اشتغال به تحصیل دارد ادامه مراحل استخدامی وی منتفی خواهد شد)

ج – مواد آزمون

مواد آزمون استخدامی شامل دروس : معارف اسلامی، ادبیات ونگارش اداری، زبان انگلیسی عمومی، اطلاعات عمومی، مهارتهای ICDL، هوش و استعداد تحصیلی (GMAT) و سوالات تخصصی رشته تحصیلی می باشد.

د- تذکرات مهم

o صرفاً فارغ التحصیلان رشته و گرایش های تحصیلی مندرج در جدول فوق، می توانند در فرآیند استخدامی شرکت نمایند و پذیرش دیگر رشته ها یا گرایش ها امکان پذیر نمی باشد.
o استخدام در بانک مستلزم دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی وهمچنین قبولی در آزمون، مصاحبه، معاینات پزشکی و تأئید گزینش بانک می باشد. لیکن ثبت نام، ارائه مدارک و شرکت در هر یک از مراحل فوق هیچگونه تعهدی را برای بانک جهت استخدام ایجاد نمی نماید.
o چنانچه خلاف هریک از شرایط اشاره شده در آگهی استخدام در مورد هریک از داوطلبان به اثبات برسد، ویا متقاضی با مدرک تحصیلی بالاتر در آزمون شرکت نماید از استخدام و اشتغال بکار وی ممانعت بعمل آمده و حتی در صورت استخدام اقدامات لازم جهت قطع رابطه استخدامی انجام خواهد شد.
o مسئولیت هرگونه اشتباه در اطلاعات ارسالی یاتفسیر اشتباه شرایط اعلام شده درآگهی، با متقاضی می باشد.

o تبصره: از آنجا که از نفرات برتر در مرحله آزمون کتبی جهت شرکت در مصاحبه استخدامی دعوت بعمل می آید لذا مقتضی است داوطلبان دقت لازم را در خصوص درج تلفن های ضروری تماس در فرم تقاضای ثبت نام مبذول نمایند.

هـ – نحوه ثبت نام- هزینه ثبت نام – دریافت کد رهگیری- مهلت ثبت نام-دریافت کارت ورود به جلسه آزمون- زمان و محل برگزاری آزمون

ثبت نام صرفاً از طریق سایت اینترنتی بانک تجارت انجام می پذیرد و داوطلبان می بایست ابتدا به سایت اینترنتی استخدام بانک تجارت به آدرس www.Tejaratbank.ir مراجعه و پس از مطالعه دقیق شرایط و ضوابط استخدام )درصورت دارا بودن شرایط) نسبت به تکمیل فرم ثبت نام الکترونیکی اقدام نمایند.

توجه:کلیه متقاضیان استخدام می بایست ضمن تکمیل مشخصات و فرم تقاضانامه الکترونیکی در سایت فوق الذکر اقدام به اسکن عکس خود با شرایط ذیل می باشند:

*  فایل عکس باید با فرمت JPEG (پسوند jpg یا jpeg) باشد
*  اندازه فایل عکس باید بیشتر از ۲۰۰ پیکسل عرض و ۳۰۰ پیکسل ارتفاع و کمتر از ۳۰۰ پیکسل عرض و ۴۰۰ پیکسل ارتفاع باشد
*  فایل تصویری باید واضح و مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه یا هر گونه لکه باشد.
*  حاشیه های زاید اطراف عکس را در صورت وجود با نرم افزارهای ویرایش تصویر حذف شده باشد
*  در صورتی که عکس شما دارای چرخش ۹۰ یا ۱۸۰ درجه باشد باید قبل از ارسال در نرم افزارهای ویرایش تصویر آنرااصلاح نمایید

هزینه ثبت نام

داوطلبان می بایست مبلغ ۰۰۰ر۴۰۰ (چهارصدهزار ریال) را به عنوان هزینه شرکت در آزمون از طریق درگاه اینترنتی موجود در صفحه ثبت نام ( با داشتن الزامات آن همانند CVV2 و رمز دوم کارت بانکهای عضو شتاب) پرداخت نمایند.

توجه : هزینه شرکت در آزمون به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.

دریافت کد رهگیری : کلیه متقاضیان می بایست نسبت به ثبت اطلاعات و ارسال موفق آن اطمینان حاصل نموده و پس از اخذ کد رهگیری،آن را جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نزد خود نگهداری نمایند.

مهلت ثبت نام : از روز شنبه مورخ ۱۳۹۳/۱۱/۱۸ لغایت پایان روز جمعه مورخ ۱۳۹۳/۱۲/۰۱ میباشد (مهلت مذکور قابل تمدید نمی باشد).

دریافت کارت ورود به جلسه

کلیه متقاضیان واجد شرایط می بایست در روزهای دوشنبه مورخ۲۴-۱-۱۳۹۴ و سه شنبه مورخ۲۵-۱-۱۳۹۴(به مدت ۲روز) با مراجعه به سایت استخدام بانک به نشانی فوق از کارت ورود به جلسه آزمون خود یک نسخه چاپی تهیه و نزد خود جهت حضور در جلسه آزمون نگهداری نمایند.

تبصره: کلیه متقاضیان واجد شرایط لازم است در روز آزمون ،کارت چاپی ورود به جلسه و کارت ملی خود را به همراه داشته باشند.

زمان و محل برگزاری آزمون

روز جمعه مورخ ۲۸-۱-۱۳۹۴ساعت۸:۳۰ صبح و محل آن نیز در کارت ورود به جلسه (چاپی) درج خواهد شد.

توجه: ثبت نام صرفا از طریق سایت بانک صورت می پذیرد. به درخواست ها و یا مدارک ارسالی از طریق پست و یا مراجعه حضوری هیچگونه ترتیب اثری داده نشده و تعهدی نیز برای بانک ایجاد نخواهد کرد.

برای مشاهده جدول نیروهای مورد نیاز در مقطع تحصیلی لیسانس براساس محل خدمت و جنسیت اینجا کلیک کنید

برای ثبت نام اینجا کلیک کنید

دانلود نمونه سوالات پیشنهادی جهت آمادگی آزمون استخدام بانک تجارت اینجا کلیک کنید

نمونه سوالات تخصصی رایج آزمونهای استخدام بانکها (مناسب برای رشته های حسابداری،مدیریت،بانکداری و اقتصاد)

مدیریت امور سرمایه انسانی بانک تجارت
اداره برنامه ریزی و تأمین سرمایه انسانی

 

برای مشاهده استخدام بانک تجارت در سال ۹۲ اینجا کلیک کنید22,488 نظر برای «استخدام بانک تجارت سال ۹۴ (اطلاعات مصاحبه شوندگان)»

 1. عشق بانک

  ببخشید دوستان میشه ادرس محل برگزاری دوره در تهران را بنویسید و اینکه آیا خوابگاه به مادرانی که بچه خردسال دارند هم میدند؟ اگه کسی اطلاع داره حتما جواب بده ممنون.

  پاسخ دادن

 2. بوشهری

  دوستان میشه موقعی که میخوان تو شهرستان ها تقسیم بشیم بگیم محلی که الان خونمون هست بنداز مون.یا باید همون شهر موردتقاضا رفت. همین اول کار میشه افتاد شهرستان دیگه؟
  اگه کسی چیزی در این مورد میدنه با ما هم در میان بزاره؟

  پاسخ دادن

  • به دوست بوشهري

   سلام هر شهری که خودشون بخوان میفرستنتون ، الان همسر من بوشهریه ولی انداختنش یکی از شهرستانهای بوشهر هفت ساله اونجاییم منتظر نیروی جدید هستیم که بهمون انتقالی بدن

   پاسخ دادن


 3. سعید-تبریز

  درسته دوست عزیز -من کارم با سر برستی تموم شده یه جای دیگه قرار بذاریم -تو از بارانلو بودی نه؟ میشه یه اسم مستعار برا خودت بذاری که منم بتونم برات پست بذارم ممنون میشم.

  پاسخ دادن


 4. تبریز 3

  سلام بچه‌ها ی ذخیره بخدا قصد ناامید کردن شما ندارم هفته گذشته من تهران بودم یکی از بچه‌های خوزستان که توی شهرستان گتوند هم بود البته داداش جاش آ مده بود به اسم امامی آمده بود از خانوم نصیری سوال کرد گفت که نفر اصلی شهرستان رفته سرکارما میشه هم بریم سرکارگفت اون دیگه کارش درست شده و…..
  درآ خر گفت چقدر شانس هست ماهم بریم که خانوم نصیری گفت صفر درصد
  قصد ناراحتی شما راندارم .انشالله موفق باشید

  پاسخ دادن


 5. باربد

  بچه های استان فارس چه خبر ؟
  خیلی بی حالین ؟
  چرا پیگیری نمیکنین ؟
  فقط من در حال پیگیریم
  یه دست صدا نداره
  نمیخواین پیگیری نکینین ولی به خدا من نگران آیندتونم
  همینجور بیخیال باشید اتفاق های بدتری براتون میفته ها…
  خدا حمایتتون کنه

  پاسخ دادن 6. علی

  سلام بچه‌ها. وقتتون به خیر.
  روی صحبتم با بچه‌های ذخیرست که حتما برن پیگیر کاراشون باشن. به تماس تلفنیم اکتفا نکنن چون این بانکی که من دیدم و میشناسم بنا به دلایلی که از منابع موثق سراغ دارم دنبال پیچوندن و کمتر گرفتن از بین نیروهای قبول شدست.
  با این روندی که طی شده تا حالا خیلی راحت میشه این قضیه رو فهمید.
  برین پیگیری کنین که حقتون خورده نشه با این همه الافی که بهتون تحمیل کردن.
  بیشتر از هفتاد هشتاد نفر از بچه‌هایی که اصلی قبول شدنو بنا به دلایل مختلف رد کردن که اگه صداقت تو کارشون باشه همونجوری که انقد شعارشو میدن باید از بچه‌های ذخیره بردارن ولی اینا این کارو نمیکنن.
  حتما حتما برید پیگیر حقتون باشین چون شهرایی رو میدونم که ظرفیتشون 3 یا چهارتا بوده ولی یه نفر ورداشتن.

  پاسخ دادن

  • silver moon

   استخدام تا الان سالم و بر اساس لیاقت بوده ما شاهدیم دیگه، راحت بهتان نزن که گناه کبیره است.

   بعدشم بسیاری از کسانی که الان قبول شدن ذخیره هستن خودت نمیدونی، من میشناسم

   پاسخ دادن

   • علی

    استخدام تا الآن دقیقا بر اساس قوانین بوده که هر دفعه زنگ میزنین میگن باید جلسه بگیریم و از این حرفا دیگه. الآن حد اقل چهار ماهه که اوضاع اینجوریه. برادر من جلسه‌هارو قبل آزمون میگیرن. تصمیم‌گیری ها مال قبل آزمونه.
    حتما هم سالم بوده که خیلیارو نفهمیدن که ارشد دارن و الآنم سر کارن خیلیام که دانشجو بودنو تو تحقیقات نفهمیدن و کساییم که فهمیدن مجبور شدن که انصراف بدن.یعنی از ارشدا یه سری رد شدن یه سری قبول شدن. از دانشجوهای ارشدم یه سری بدون انصراف قبول شدن یه سریم کلی پول انصراف دادن. یعنی اصلا هیچ چیز قانونی نبوده و تصمیم‌گیری ها سلیقه‌ای بوده.
    من بحثم سر ارشد و غیر ارشدو اینا نیست.
    کسی که ارشد بوده یا دانشجو بوده و رفته سر کار نوش جونش چون حقش بوده زحمت کشیده.
    وقتی یه کسی یه بندی تو شرایط پذیرش میذاره که نمیتونه درست بهش عمل کنه، خوب همون بهتر که نذاره.
    آقا حمیدی که میگی به شمایی که ذخیره بودین زنگ زدن. امثال شما خیلی کمن که باهاشون تماس گرفتن باید خیلی بیشتر از اینا باشن.
    واسه همینه که میگم بچه‌های ذخیره حتما پیگیر باشن.
    خداییش واسه من هیچ هیچ منفعتی در کار نیست که اینارو میگم.
    فقط میخوام حق کسی ضایع نشه این وسط واسه بی برنامه بودن بعضیا.

    پاسخ دادن

  • hamid

   سلام علی جان اگه حرف شما درست بود منی که نفر اول ذخیره بودم نمیگفتم که کار شما درست شده و حتما جذب تون میکنیم فقط یکم صبر داشته باشین آخه شهرستان ما نیاز به نیرو داره اگه قصد پیچوندن داشتن همون اول میگفتن شما رد شدین

   پاسخ دادن

  • SilveR MooN

   ارشد اصلا حق استخدام نداشت و هر کی ارشدی بود و بانک فهمید از فرایند استخدام کنار گذاشته شد.
   اینایی هم که کار کردن حقه بازی در آوردن ک بانک مطلع نیست.

   تو هم فقط دنبال استخدام شدن خودتی و بس در چه جایگاهی هستی که استخدام ارشدیا رو تایید میکنی؟
   مگه آقای قانونی نبودی؟
   مگه قانون نمیگه فقط لیسانس؟

   من اصلیم قبول شدم مشکلی ندارم اما اون لیسانسه هایی که بخاطر ارشدیا خونه نشین شدن حق ندارن؟
   فقط توی ذخیره حق داری؟

   پاسخ دادن

   • علی

    ببین برادر من، اصلا قصد بحث کردن با شمارو ندارم.
    اولا اینکه تو از کجا میدونی من ذخیرم!؟ به خدا اگه ذخیره باشم. منم اصلیم ولی نمیتونم بی تفاوت از سر این قضیه بگذرمو بگم به من ربطی نداره. البته که اگه بخوام خیلی راحتم میتونم همچین کاری بکنم.
    حرف منم اصلا چیز دیگه‌ایه.
    من نمیدونم شما دنبال چی هستی!؟
    وقتی خود جناب آقای مسئولش برمیگرده میگه که واسه ما به صرفه نیست که بعد از این همه مدت و صرف هزینه بیایم یه سریو کلا رد کنیم و با این حرف سلیقه‌ای اعمال کردن تصمیمشونو توجیه میکنن دیگه من و شما چیکاره ایم.
    اصلا حق با شما این آزمون همه چیش اصولی بوده.
    من میگم خیلی از شهراست که میدونم از اون ظرفیتشون کمتر نیرو گرفتن و بچه های ذخیره باید پیگیر باشن وگرنه کسی حقشونو نمیذاره کف دستشون.
    حالا نمیدونم دیگه چی بگم!

    پاسخ دادن

 7. ???

  سلام دوستان. تبریک به دوستانی که مشکل بومی بودنشان حل شده. ظاهرا من تنها مانده ام.دیگر تنها راهم توکل و توسل به 14 معصوم است. دعا کنید مشکل منم حل بشه
  تکیه بر تقوا و دانش در طریقت کافری‌ست راهرو گر صد هنر دارد توکل بایدش

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را بیان کن

اگر پاسخی به دیدگاه من ارسال شد من را از طریق ایمیل باخبر کن

 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.
مدیریت وب‌سایت «ای-استخدام» از شما کاربران عزیز خواهشمند است با مشارکت و پاسخ‌گویی به سوالات و مشکلات سایر کاربران، ما را در هرچه بهتر شدن کیفیت پاسخ‌گویی یاری رسانید.