استخدام بانک تجارت (اطلاعات مصاحبه شوندگان)

۴۱ روز قبل ۲۴۳۳۷ نظر

استخدام بانک تجارت

برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات در آزمون استخدامی بانک تجارت اینجا کلیک کنید

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده صفحه استخدام سایر بانکها اینجا کلیک کنید

ضمن آرزوی موفقیت برای شرکت کنندگان در آزمون استخدامی بانک تجارت لطفا تجربیات آزمون خود را در دیدگاههای همین صفحه به اطلاع دوستان خود رسانده و با هم تبادل اطلاعات نمایید.

اعلام نتایج آزمون استخدامی مورخ ۹۴/۰۱/۲۸ بانک تجارت

ضمن آرزوی توفیق برای داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی مورخ ۹۴/۰۱/۲۸ بانک تجارت، به اطلاع می رساند داوطلبان می توانند با وارد کردن کد ملی و کد امنیتی در فرم زیر از نتیجه آزمون خود مطلع شوند

برای مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک کنید

نمونه سوالات مصاحبه استخدام های دولتی

جزوه آمادگی برای جلسات مصاحبه استخدامی


آزمون استخدامی بانک تجارت روز جمعه مورخ ۲۸/۱/۹۴ به طور همزمان در هجده استان کشور برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی ، این آزمون استخدامی به منظور جذب پرسنل برای ارائه خدمات بهینه بانکی و تکمیل کادر اجرایی شعب در سمت متصدی امور بانکی (مسئول دریافت و پرداخت-تحویلدار) و از طریق سازمان سنجش آموزش کشور در هجده استان برگزار شد.دراین آزمون ۱۵۴۳۶نفر داوطلب متشکل از ۶۹۰۶نفر خانم و ۸۵۳۰نفر آقا که دارای مدرک لیسانس در رشته های حسابداری ، علوم اقتصادی،مدیریت و مهندسی صنایع بودند شرکت نمودند .
گفتنی است محل برگزاری این آزمون در استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اصفهان ،البرز، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خوزستان، زنجان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، کردستان ، کرمان ، کرمانشاه، و یزد بوده است .


 آزمون استخدامی بانک تجارت برگزار شد

آزمون استخدامی مدیریت شعب بانک تجارت استان اصفهان روز جمعه بیست و هشتم فروردین ماه سال جاری همزمان با دیگر شهرهای تعیین شده برگزار شد .آزمون استخدامی بانک تجارت در شهر اصفهان همزمان با شهرهای تبریز ، ارومیه ، کرج ، بوشهر ، شهرکرد ، بیرجند ، اهواز ، زنجان ، زاهدان ، شیراز ، قزوین ، سنندج ، کرمان ، کرمانشاه و یزد برگزار گردید .

 برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


متن آگهی استخدام بانک تجارت در سال ۹۳

بانک تجارت با استعانت از خداوند متعال و با راهبرد مشتری مداریدر نظر دارد به منظور ارائه خدمات بهینه بانکی به مشتریان و تکمیل کادر اجرائی شعب در سمت متصدی امور بانکی (مسئول دریافت و پرداخت-تحویلدار) بر اساس ضوابط و مقررات و آیین نامه استخدامی بانک، از بین متقاضیان مرد و زن واجد شرایط در مقطع تحصیلی «لیسانس» به شرح جدول ذیل، نیروی انسانی مورد نیاز خود را پس از کسب موفقیت در آزمون کتبی علمی، آزمون روانشناختی، مصاحبه عمومی و تخصصی، گزینش و معاینات پزشکی، با انعقاد « قراردادکار با مدت معین و بیمه درمان و بازنشستگی تأمین اجتماعی » استخدام نماید.

الف-رشته و گرایشهای تحصیلی مورد پذیرش در مقطع کارشناسی:

رشتهگرایش
حسابداریکلیه گرایشها
علوم اقتصادیاقتصاد، پول وبانکداری،نظری، بازرگانی، صنعتی، بین الملل، اقتصادسنجی، اسلامی
مدیریتاموربانکی، امور شعب، مالی، بازرگانی، دولتی، صنعتی، اجرائی
مهندسی صنایع

دانلود نمونه سوالات پیشنهادی جهت آمادگی آزمون استخدام بانک تجارت اینجا کلیک کنید

نمونه سوالات تخصصی رایج آزمونهای استخدام بانکها (مناسب برای رشته های حسابداری،مدیریت،بانکداری و اقتصاد)

برای دانلود نمونه سوالات رایج آزمونهای استخدام بانکها اینجا کلیک کنید

ب-شرایط ورودی عمومی و اختصاصی :

۱) تابعیت ایران و متعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی
۲) تدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
۳) عدم سوء پیشینه کیفری منتج به محرومیت ازحقوق اجتماعی و همچنین عدم اشتهار و محکومیت به فساد اخلاقی
۴) عدم سابقه وابستگی یا عضویت در احزاب و گروه های سیاسی معارض با نظام جمهوری اسلامی ایران
۵) عدماعتیادبه دخانیات،موادمخدرو روان گردان
۶) عدم اشتغال(رسمی، پیمانی) و تعهدخدمت به دستگاههای دولتی،خصوصی، مراکز آموزشی و نهادهای انقلاب اسلامی
۷) داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی دائمی یامعافیت دائم پیش از تاریخ «۲۸-۱-۱۳۹۴»(داوطلبان ذکور)
تبصره: برای دارندگان کارت معافیت پزشکی در صورت قبولی در مراحل سنجش، تایید پزشک معتمد بانک در مورد توانایی انجام کار الزامی است.
توجه : به تقاضای داوطلبانی که دارای کارت یا برگ معافیت موقت تحت هر عنوان هستند به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۸) تندرستی وتوانایی کامل جسمی،روحی و اخلاقی جهت انجام فعالیتهای شغلی بانکی(به تأییدپزشک معتمد بانک)
۹) نداشت ممانعت ستخدامی به موجب آراء مراجع قضایی ذیصلاح
۱۰)حداکثر سن «۲۸» سال تمام (متولدین ۲۸-۱-۱۳۶۶ به بعد) می باشد
۱۱)حداقل معدل کل در مقطع تحصیلی لیسانس در کلیه رشته ها و گرایش ها «۱۴» تمام می باشد.
نکته مهم : تاریخ فراغت از تحصیل داوطلبان می بایست پیش از مورخ ۲۸-۱-۱۳۹۴ باشد.
۱۲)متقاضیان باید بومی و ساکن استان و شهر مورد تقاضا باشند
تبصره۱: بومی به شخصی اطلاق می گردد که دارای حداقل یک شرط از چهارشرط ذیل باشد:
· محل تولد وی شهر مورد تقاضا باشد
·حداقل در سه سال گذشته به طور پیوسته در شهر مورد تقاضا ساکن بوده باشد.(با ارائه مدرک معتبرسند مالکیت یا اجاره نامه با کد رهگیری)
·داوطلب استخدامی حداقل چهار(۴) سال از سنوات تحصیلی (ابتدائی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه) را بصورت متوالی و متناوب در شهر محل مورد تقاضا طی کرده باشد.
·داوطلب ، پدر، مادر و یا همسر وی، حداقل چهار(۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهر مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشد.(پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفاً توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است.)
تبصره۲: متقاضیان، فقط در شهر مورد تقاضا مطابق جدول نیازها بکارگیری خواهند گردید. ازپذیرفته شدگان تعهدی مبنی بر عدم درخواست جابجائی (انتقال)به استانهای دیگر به مدت ۱۰ سال اخذ خواهد شد.
۱۳)عدم اشتغال به تحصیل در دانشگاهها و مراکز آموزش عالی (موکداً اعلام می گردد چنانچه در مراحل استخدامی مشخص شود داوطلبی اشتغال به تحصیل دارد ادامه مراحل استخدامی وی منتفی خواهد شد)

ج – مواد آزمون

مواد آزمون استخدامی شامل دروس : معارف اسلامی، ادبیات ونگارش اداری، زبان انگلیسی عمومی، اطلاعات عمومی، مهارتهای ICDL، هوش و استعداد تحصیلی (GMAT) و سوالات تخصصی رشته تحصیلی می باشد.

د- تذکرات مهم

o صرفاً فارغ التحصیلان رشته و گرایش های تحصیلی مندرج در جدول فوق، می توانند در فرآیند استخدامی شرکت نمایند و پذیرش دیگر رشته ها یا گرایش ها امکان پذیر نمی باشد.
o استخدام در بانک مستلزم دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی وهمچنین قبولی در آزمون، مصاحبه، معاینات پزشکی و تأئید گزینش بانک می باشد. لیکن ثبت نام، ارائه مدارک و شرکت در هر یک از مراحل فوق هیچگونه تعهدی را برای بانک جهت استخدام ایجاد نمی نماید.
o چنانچه خلاف هریک از شرایط اشاره شده در آگهی استخدام در مورد هریک از داوطلبان به اثبات برسد، ویا متقاضی با مدرک تحصیلی بالاتر در آزمون شرکت نماید از استخدام و اشتغال بکار وی ممانعت بعمل آمده و حتی در صورت استخدام اقدامات لازم جهت قطع رابطه استخدامی انجام خواهد شد.
o مسئولیت هرگونه اشتباه در اطلاعات ارسالی یاتفسیر اشتباه شرایط اعلام شده درآگهی، با متقاضی می باشد.

o تبصره: از آنجا که از نفرات برتر در مرحله آزمون کتبی جهت شرکت در مصاحبه استخدامی دعوت بعمل می آید لذا مقتضی است داوطلبان دقت لازم را در خصوص درج تلفن های ضروری تماس در فرم تقاضای ثبت نام مبذول نمایند.

هـ – نحوه ثبت نام- هزینه ثبت نام – دریافت کد رهگیری- مهلت ثبت نام-دریافت کارت ورود به جلسه آزمون- زمان و محل برگزاری آزمون

ثبت نام صرفاً از طریق سایت اینترنتی بانک تجارت انجام می پذیرد و داوطلبان می بایست ابتدا به سایت اینترنتی استخدام بانک تجارت به آدرس www.Tejaratbank.ir مراجعه و پس از مطالعه دقیق شرایط و ضوابط استخدام )درصورت دارا بودن شرایط) نسبت به تکمیل فرم ثبت نام الکترونیکی اقدام نمایند.

توجه:کلیه متقاضیان استخدام می بایست ضمن تکمیل مشخصات و فرم تقاضانامه الکترونیکی در سایت فوق الذکر اقدام به اسکن عکس خود با شرایط ذیل می باشند:

*  فایل عکس باید با فرمت JPEG (پسوند jpg یا jpeg) باشد
*  اندازه فایل عکس باید بیشتر از ۲۰۰ پیکسل عرض و ۳۰۰ پیکسل ارتفاع و کمتر از ۳۰۰ پیکسل عرض و ۴۰۰ پیکسل ارتفاع باشد
*  فایل تصویری باید واضح و مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه یا هر گونه لکه باشد.
*  حاشیه های زاید اطراف عکس را در صورت وجود با نرم افزارهای ویرایش تصویر حذف شده باشد
*  در صورتی که عکس شما دارای چرخش ۹۰ یا ۱۸۰ درجه باشد باید قبل از ارسال در نرم افزارهای ویرایش تصویر آنرااصلاح نمایید

هزینه ثبت نام

داوطلبان می بایست مبلغ ۰۰۰ر۴۰۰ (چهارصدهزار ریال) را به عنوان هزینه شرکت در آزمون از طریق درگاه اینترنتی موجود در صفحه ثبت نام ( با داشتن الزامات آن همانند CVV2 و رمز دوم کارت بانکهای عضو شتاب) پرداخت نمایند.

توجه : هزینه شرکت در آزمون به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.

دریافت کد رهگیری : کلیه متقاضیان می بایست نسبت به ثبت اطلاعات و ارسال موفق آن اطمینان حاصل نموده و پس از اخذ کد رهگیری،آن را جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نزد خود نگهداری نمایند.

مهلت ثبت نام : از روز شنبه مورخ ۱۳۹۳/۱۱/۱۸ لغایت پایان روز جمعه مورخ ۱۳۹۳/۱۲/۰۱ میباشد (مهلت مذکور قابل تمدید نمی باشد).

دریافت کارت ورود به جلسه

کلیه متقاضیان واجد شرایط می بایست در روزهای دوشنبه مورخ۲۴-۱-۱۳۹۴ و سه شنبه مورخ۲۵-۱-۱۳۹۴(به مدت ۲روز) با مراجعه به سایت استخدام بانک به نشانی فوق از کارت ورود به جلسه آزمون خود یک نسخه چاپی تهیه و نزد خود جهت حضور در جلسه آزمون نگهداری نمایند.

تبصره: کلیه متقاضیان واجد شرایط لازم است در روز آزمون ،کارت چاپی ورود به جلسه و کارت ملی خود را به همراه داشته باشند.

زمان و محل برگزاری آزمون

روز جمعه مورخ ۲۸-۱-۱۳۹۴ساعت۸:۳۰ صبح و محل آن نیز در کارت ورود به جلسه (چاپی) درج خواهد شد.

توجه: ثبت نام صرفا از طریق سایت بانک صورت می پذیرد. به درخواست ها و یا مدارک ارسالی از طریق پست و یا مراجعه حضوری هیچگونه ترتیب اثری داده نشده و تعهدی نیز برای بانک ایجاد نخواهد کرد.

برای مشاهده جدول نیروهای مورد نیاز در مقطع تحصیلی لیسانس براساس محل خدمت و جنسیت اینجا کلیک کنید

برای ثبت نام اینجا کلیک کنید

دانلود نمونه سوالات پیشنهادی جهت آمادگی آزمون استخدام بانک تجارت اینجا کلیک کنید

نمونه سوالات تخصصی رایج آزمونهای استخدام بانکها (مناسب برای رشته های حسابداری،مدیریت،بانکداری و اقتصاد)

مدیریت امور سرمایه انسانی بانک تجارت
اداره برنامه ریزی و تأمین سرمایه انسانی

 

برای مشاهده استخدام بانک تجارت در سال ۹۲ اینجا کلیک کنیدبرای مطالعه تجربیات کاربران وب سایت از آزمون تا مصاحبه اینجا کلیک کنید

24,337 نظر برای «استخدام بانک تجارت (اطلاعات مصاحبه شوندگان)»
 1. پیر شدیم دیگه از انتظار...

  بچه هایی که پزشکی رو گذروندن مثل این که نمیخان واسه دوره بهمون زنگ بزنن.بانکهای دیگه همه رفتن سر کار ما نزدیک یک ساله سرگردونیم.
  خدایا خودت کمک کن.

  پاسخ دادن

   • نادر پورکیانی

    آره واقعا
    من از اردیبهشت درگیر م تااااا الان
    دیگه صبر م داره تموم میشه حالا بماند که چقد قبلش بیکاری کشیدم…
    امیدوارم به حق همین شب عزیز زودتر مشغول بشیم  • منتظر

   دوست عزیز ما هم مث خودت هستیم و از جایی اطلاع نداریم، واسه روشن شدن تکلیفت باید بری تهران و از اونجا بپرسی تا جواب درست بهت بدن!
   افرادی که اینجا هستن همه مث هم هستن و از روی بی اطلاعی میان اینجا تا شاید خبر جدیدی از ینفر دیگه بگیرن!
   پس اینجا دنبال حل شدن مشکلت نباش برو تهران انشالا که مشکلت حل بشه و از این بلاتکلیفی خلاص بشی، ما هم برات دعا میکنیم زودتر به نتیجه برسی

   پاسخ دادن

  • منتظر

   دوست عزیز ما هم مث خودت هستیم و از جایی اطلاع نداریم، واسه روشن شدن تکلیفت باید بری تهران و از اونجا بپرسی تا جواب درست بهت بدن!
   افرادی که اینجا هستن همه مث هم هستن و از روی بی اطلاعی میان اینجا تا شاید خبر جدیدی از ینفر دیگه بگیرن!
   پس اینجا دنبال حل شدن مشکلت نباش برو تهران انشالا که مشکلت حل بشه و از این بلاتکلیفی خلاص بشی، ما هم برات دعا میکنیم زودتر به نتیجه برسی

   پاسخ دادن

   • بلاتکلیف

    سلام دوست عزیز.
    من دیروز با تهران تماس گرفتم پرسیدم که آزمون استخدامی در پیش دارین ؟گفتن نه.در مورد ذخیره ها هم پرسیدم ،گفتن بستگی به سیاست بانک داره. 2. قاسم اریان

  سلام قاسم اریان هستم در ازمون استخدامی بانک تجارت نفر سوم شدم وبه من اطلاع دادند از تهران که مدارک را برایشان اسکن کنم حالا نمیدانم مدارک به دستشان نرسیده یا یکی دیگر را به جای بنده گذاشتند از استان س وب شهرستان ایرانشهر .لطفا پاسخ دهید نتایج بانک تجارت چی شد

  پاسخ دادن

  • منتظر

   سلام نگران نباش تازه باهات تماس گرفتن.تقریبا نزدیک به یک سال طول میکشه تا استخدام بشی.منم مثل تو بودم الان مرحلهدپزشکی هستم.اول مدارک ایمیل میکنی چند ماه بعد تماس میگیرن بری تهران مصاحبه تخصصی و کامپیوتر و روانشناسی چند ماه بعد پروندت میاد استان خودت واسه تحقیقات چند ماه بعد پروندت دوباره میره تهران بعدش باید بری عقیدتی چند ماه بعد نامه پزشکی چند ماه بعد آموزش و بعدش میای شعبه.پس زیاد عجله نکن و صبور باش. تقریبا یکسال طول میکشه.
   یا حق

   پاسخ دادن 3. ذخیره

  سلام، دوستان کسی خبر داره که از افراد ذخیره استفاده میکنن یا نه، یا اگه از کامندای بانک بازنشسته بشن از افراد ذخیره بجاشون استفاده میکنن یا نه،از مدیر سایت خواهش میکنم اگه اطلاع دارید راهنمایی کنید،با تشکر

  پاسخ دادن

 4. ایوب

  سلام من هفته پیش بمن زنگ زدن که برم برا پزشکی دقیقا نیم ساعت بعدش ازساختمان افتادم پایین لگنم شکست ومچ وآرنجم در رفت۴ماه استعلاجی گرفتم بنظرتون چکارکنم

  پاسخ دادن


 5. فارس کازرون ذخیره

  سلام به همه دوستان
  من ذخیره تجارت بودم پارسال هم رفتم قیطریه مصاحبه دادم ولی هیچ خبری نشد که نشد
  به لطف خدا داخل آزمون بانک صادرات و شهرداری و راه آهن هم اسمم اومد ک هر سه رو قبول شدم ک بانک صادرات رو انتخاب کردم و الان 8ماه هست ک سرکارم
  بیمه تامین اجتماعی
  وضیعت استخدامی :قراردادموقت امتیازی
  حقوق:بدون کارانه و پاداش2100000تومان
  پاداش و کارانه هم به طور متوسط ک بستگی به شعبه داره:بین 400تا500تومن میشه
  وام هم شاملمون میشه دقیقا شبیه نیروهای قدیمی با این تفاوت ک امسال کلا شرایط وام بانکیا رو تغیر دادن به نرخ 10درصد و سقف 250میلیون تومان
  خواستم بگم ک امیدتون به خداباشه حتما براتون بهترین رو میخواد
  باور کنید بعد این ک تجارت بهم زنگ نزد برا بقیه مراحل خیال میکردم دیگه ب آخر خط رسیدم ولی چند ماه بعدش بهم ثابت شد ک برام بهترش رو میخواسته

  پاسخ دادن

  • س

   سلام دوست عزیز خوشحالم به آنچه که میخواستی رسیدی. به نظر شما ممکنه از ذخیره ها استفاده کنن یا نه؟آخه از پارسال تا الان منتظریم تا بهمون زنگ بزنن خیلیا میگن نمیگیرین بعضی ها هم میگن ممکن بگیرن. کلا سر در گم هستیم

   پاسخ دادن

   • فارس-کازرون-ذخیره

    والا نمیدونم برنامشون چطوریه
    اوایل ک من رفتم تهران پرسیدم گفتم ک اسمتون داخل بانک اطلاعاتی ذخیره کردیم که اگر شهرتون نیرو لازم داشت از شماها استفاده کنیم ولی هیچ خبری تا الان نشده
    ولی صادرات من اصلی بودم وقتی رفتیم سر کار نیرو کم داشتن تعدادی هم از ذخیره ها زنگ زدن برا ادامه مراحل   • فارس-کازرون-ذخیره

    یکی از دوستام ک اصلی بود و تجادت قبول شده الان ک دیدمش و فیش حقوقی نشونش دادم گفت ک حقوق صادرات بهتره ولی مبلغ بهم نگفت ک الان ب شما بگم


  • حامد

   سلام همکار گرامی.بنده هم عین شما بودم و ب لطف خدای منان بنده هم صادرات قبول شدم و الان منتظر حکممون هستیم.امیدوارم موفق باشی داش….یاعلی✌✌

   پاسخ دادن

دیدگاه خود را بیان کن

 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.
مدیریت وب‌سایت «ای-استخدام» از شما کاربران عزیز خواهشمند است با مشارکت و پاسخ‌گویی به سوالات و مشکلات سایر کاربران، ما را در هرچه بهتر شدن کیفیت پاسخ‌گویی یاری رسانید.