استخدام بانک تجارت (اعلام نتایج + تجربه های کاربران)

امروز ۳۸۴۳۵ نظر

استخدام بانک تجارت

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

دانلود سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی بانک تجارت اینجا کلیک کنید


لینکهای مفید

 • برای مشاهده صفحه استخدامی تمام بانکها اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات آزمون بانک تجارت اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی بانک تجارت اینجا کلیک کنید
 • برای دانلود اصل سوالات عمومی آزمون های استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش به همراه بودجه‌بندی دروس، منابع مطالعاتی آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه های آزمون ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده درصدها و کارنامه های کاربران شرکت کننده در آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه بحث و تبادل اطلاعات در مورد سوالات آزمون های استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دریافت آخرین اخبار و آگهی های استخدامی بانک تجارت در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید.

ضمن آرزوی موفقیت تیم ای-استخدام برای شرکت کنندگان آزمون استخدام بانک تجارت، لطفا تجربیات خود را در دیدگاههای همین صفحه به اطلاع دوستان خود رسانده و با هم تبادل اطلاعات نمایید.

توجه داشته باشید تمامی اخبار در همین صفحه به اطلاع شما خواهد رسید.  در صورتی که تمایل دارید به محض اعلام نتایج خبردار شوید در کانال تلگرام ای-استخدام عضو شوید

برای عضویت در کانال تلگرام اینجا کلیک کنید


خبر ۲۵ مرداد ۹۶ – زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت خدمات تجارت

کاربران گرامی نتایج آزمون استخدامی شرکت خدمات تجارت اعلام شد ،خواهشمند است جهت اطلاع از نتیجه آزمون، از تاریخ ۹۶/۰۵/۲۸ لغایت ۹۶/۰۶/۰۳ به سایت مراجعه فرمایید.


خبر ۱۷ تیر ۹۶ – اعلام نتایج استخدام بانک تجارت

بانک تجارت اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی خود را از طریق پایگاه اینترنتی این بانک منتشر کرد .
به گزارش روابط عمومی بانک تجارت نتایج آزمون سراسری استخدامی این بانک که اردیبهشت ماه  سال ۹۶ برگزار شد از  طریق بخش دسترسی سریع پایگاه اینترنتی بانک تجارت  به نشانیwww.tejaratbank.ir اعلام شد  .
شرکت کنندگان می‌توانند برای آگاهی از نتیجه آزمون به لینک صفحه اعلام نتایج مراجعه و  با درج کد ملی و کدتصویری ،  در صورت قبولی ، مدارک لازم را برای سامانه ارسال نمایند .
اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدام نگهبان شرکت خدمات تجارت متعاقبا اعلام خواهد شد

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید


خبر ۳۱ خرداد ۹۶ – استخدام بانک تجارت

اداره حسابرسی داخلی بانک تجارت با استعانت از خداوند متعال در نظر دارد به منظور جذب تعداد محدودی نیروی متخصص از بین متقاضیان واجد شرایط، پس از کسب موفقیت در مصاحبه تخصصی، گزینش، معاینات پزشکی با انعقاد قرارداد کار با مدت معین استخدام نماید.

ردیفعناوین پست­های مورد نیازرشته تحصیلیگرایشدانشجو/ فارغ­التحصیلمقطع تحصیلیتعداد افراد مورد نیازجنسیت
۱حسابرس وکارشناس مالیحسابداری، حسابرسی و مدیریت مالیکلیه گرایش هافارغ التحصیلفوق لیسانس و دکتری۱۰خانم و آقا

شرایط

۱. فارغ التحصیل از دانشگاه های تهران، علامه طباطبایی، شهید بهشتی و تربیت مدرس در رشته های روزانه حسابداری، حسابرسی و مدیریت مالی در مقطع فوق لیسانس و یا دانشجوی دکتری
۲. حداقل معدل ۱۷ تمام
۳. حداکثر سن ۳۲ سال تمام
متقاضیان می توانند مدارک خود شامل رزومه، تصویر شناسنامه، کارت ملی، مدرک تحصیلی و کارت پایان خدمت را حداکثر تا تاریخ ۳۱/۰۴/۹۶ به آدرس‌های زیر ارسال نمایند:

ایمیل اداره حسابرسی:   hesabresi_dakheli@tejaratbank.ir
وب‌سایت بانک تجارت جهت آشنایی بیشتر متقاضیان:    www.tejaratbank.ir
شماره تماس جهت پیگیری:    ۶۶۴۱۹۵۵۸-۶۶۴۱۹۵۵۸      شماره فاکس: ۶۶۴۰۷۴۵۲
فرد مسئول: خانم دکتر عابدینی


خبر ۲ خرداد ۹۶ – کارت آزمون استخدام بانک تجارت سال ۹۶

متقاضیان شرکت در آزمون استخدام بانک تجارت برای دریافت کارت حضور در این آزمون اقدام کنند.
به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، متقاضیان شرکت در آزمون استخدام بانک تجارت برای دریافت کارت حضور در جلسه به لینک ذیل مراجعه نمایند:

گفتنی است این بانک  در راستای تکمیل کادر اجرائی شعب در سمت متصدی امور بانکی (مسئول دریافت و پرداخت-تحویلدار) بر اساس ضوابط و مقررات و آیین نامه استخدامی بانک، از بین متقاضیان مرد و زن واجد شرایط در مقطع تحصیلی «لیسانس»و در رشته های مرتبط، نیروی انسانی مورد نیاز خود را پس از برگزاری آزمون کتبی علمی، آزمون روانشناختی، مصاحبه عمومی و تخصصی، گزینش و معاینات پزشکی با انعقاد «قراردادکار با مدت معین و بیمه درمان و بازنشستگی سازمان تأمین اجتماعی« استخدام می نماید. آزمون کتبی، علمی استخدامی در تاریخ پنجم خرداد سالجاری برگزار خواهد شد.

برای مشاهده کارت آزمون اینجا کلیک نمایید


آگهی استخدام بانک تجارت در سال ۹۶

بانک تجارت با استعانت از خداوند متعال و با راهبرد مشتری مداری در نظر دارد به منظور ارائه خدمات بهینه بانکی به مشتریان و تکمیل کادر اجرائی شعب در سمت متصدی امور بانکی (متصدی دریافت و پرداخت‏‏-تحویلدار) بر اساس ضوابط ، مقررات و آیین نامه استخدامی بانک، از بین متقاضیان مرد و زن واجد شرایط ذیل، نیروی انسانی مورد نیاز خود را پس از کسب موفقیت در آزمون کتبی علمی، آزمون روانشناختی، مصاحبه عمومی و تخصصی، گزینش و معاینات پزشکی، با انعقاد «قراردادکار با مدت معین و بیمه درمان و بازنشستگی تأمین اجتماعی » استخدام نماید.

الف‏‏- رشته و گرایشهای تحصیلی مورد پذیرش در مقطع کارشناسی (دانشگاه های مورد تأیید وزارت علوم تحقیقات و فناوری)

رشتهگرایش
حسابداریکلیه گرایشها
علوم اقتصادیاقتصاد،پول و بانکداری،نظری،بازرگانی،صنعتی،بین الملل،اقتصادسنجی،اسلامی
مدیریتصنعتی, بازرگانی, دولتی, مالی، بیمه, امور بانکی (بانکداری), فناوری اطلاعات، امور شعب، اجرائی، MIS، اطلاعات و ارتباطات، کسب و کارهای کوچک، بورس
بانکداری و امور بانکیکلیه گرایشها
مهندسی صنایعکلیه گرایشها
مهندسی کامپیوترکلیه گرایشها
آمارکلیه گرایشها
ریاضیکلیه گرایشها

تبصره ۱ : ملاک ارزیابی داوطلبان استخدامی صرفاً رشته و گرایش تحصیلی آنان در مقطع کارشناسی (لیسانس) مندرج در جدول فوق می باشد.

ب‏‏- شرایط ورودی عمومی و اختصاصی

۱) تابعیت ایران و متعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی
۲) تدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
۳) عدم سوء پیشینه کیفری منتج به محرومیت از حقوق اجتماعی و همچنین عدم اشتهار و محکومیت به فساد اخلاقی
۴) عدم سابقه وابستگی یا عضویت در احزاب و گروه های سیاسی معارض با نظام جمهوری اسلامی ایران
۵) عدم اعتیاد به دخانیات، مواد مخدرو روان گردان
۶) داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی دائمی یا معافیت دائم (داوطلبان ذکور)
تبصره ۲ : برای دارندگان کارت معافیت پزشکی در صورت قبولی در مراحل سنجش، تایید پزشک معتمد بانک در مورد توانایی انجام کار الزامی است.
توجه : به تقاضای داوطلبانی که دارای کارت یا برگ معافیت موقت تحت هر عنوان هستند به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۷) تندرستی و توانایی کامل جسمی، روحی و اخلاقی جهت انجام فعالیتهای شغلی بانکی(به تأییدپزشک معتمد)
۸) نداشتن منع استخدامی به موجب آراء مراجع قضایی ذیصلاح
۹) حداکثر سن «۲۸» سال تمام (متولدین ۰۵-۰۳-۱۳۶۸ به بعد) می باشد
۱۰) حداقل معدل کل در مقطع تحصیلی لیسانس در کلیه رشته ها و گرایش ها «۱۴» تمام می باشد.
نکته بسیارمهم : کلیه داوطلبان استخدامی در صورت قبولی در آزمون به هنگام تشکیل پرونده (یک ماه پس از برگزاری آزمون) ملزم به ارائه اصل کارت پایان خدمت و مدرک تحصیلی(یا گواهی نامه موقت معتبر)می باشند و درصورت عدم ارائه مدارک مربوطه استخدام آنان منتفی خواهد شد.
۱۱) متقاضیان باید بومی و ساکن استان مورد تقاضا باشند :
تبصره۳: بومی به شخصی اطلاق می گردد که دارای حداقل یک شرط از سه شرط ذیل باشد:
• محل تولد وی یکی از شهر های استان مورد تقاضا باشد
• حداقل در سه سال گذشته به طور پیوسته دریکی از شهرهای استان مورد تقاضا ساکن بوده باشد.(با ارائه مدرک معتبرسند مالکیت یا اجاره نامه با کد رهگیری)
• داوطلب استخدامی حداقل چهار(۴) سال از سنوات تحصیلی (ابتدائی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه) را بصورت متوالی دریکی از شهرهای استان مورد تقاضا طی کرده باشد.
تبصره ۴ : متقاضیان، صرفاً دریکی از شهرهای استان مورد تقاضا و براساس نیاز و آئین نامه و مقررات بانک بکارگیری خواهند گردید. ازپذیرفته شدگان تعهدی مبنی بر عدم درخواست جابجائی (انتقال) به استانهای دیگر به مدت ۱۰ سال اخذ خواهد شد.
تبصره ۵ : درصورت نیاز، پذیرفته شدگان در طول مدت خدمت مطابق با مقررات داخلی بانک به سایر شهرهای استان مربوطه انتقال یافته و هیچگونه اعتراضی از سوی پذیرفته شدگان موردقبول نخواهد بود.
تبصره ۶ : استخدام در استان هرمزگان مختص جزیره کیش می باشد وکلیه داوطلبان حائز شرایط بومی استان مذکور
می توانند در آزمون یاد شده شرکت نمایند، لیکن درصورت قبولی در فرآیند استخدامی این بانک هیچ گونه مزایا و امتیاز خاصی (از قبیل اسکان و …) برای متقاضیان استخدامی در جزیره کیش قائل نمی باشد.
۱۲) دارندگان مدرک زبان انگلیسی معتبر « حداقل  general 5 ) IELTS) یا مدارک مشابه و معادل معتبر» در صورت امتیاز یکسان درمجموع آزمون ومصاحبه های استخدامی از اولویت برخوردار می باشند.

ج ‏‏- مواد آزمون

مواد آزمون استخدامی شامل ۱۸۰ سوال از دروس : معارف اسلامی(۱۰سوال)، ادبیات ونگارش اداری(۱۵سوال)، زبان انگلیسی عمومی(۱۵سوال)، اطلاعات عمومی (۱۰سوال)، مهارتهای ICDL (15 سوال) ، هوش و استعداد تحصیلی (GMAT) (25 سوال) و سوالات تخصصی رشته تحصیلی (۹۰سوال) می باشد.

برای دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدام بانک تجارت اینجا کلیک کنید

برای دانلود دفترچه سوالات عمومی آزمون استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید

برای دانلود نمونه سوالات تخصصی رایج آزمونهای استخدام بانکها  با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید

برای دانلود سوالات تخصصی رشته کامپیوتر ویژه آزمون بانکها و سازمانهای دولتی اینجا کلیک کنید

 

د‏‏- تذکرات مهم

o صرفاً فارغ التحصیلان رشته و گرایش های تحصیلی مقطع کارشناسی مندرج در جدول فوق، می توانند در فرآیند استخدامی شرکت نمایند و پذیرش دیگر رشته ها یا گرایش ها امکان پذیر نمی باشد.
o استخدام در بانک مستلزم دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی وهمچنین قبولی در آزمون، مصاحبه ها، معاینات پزشکی و تأئید گزینش بانک می باشد. لیکن ثبت نام، ارائه مدارک و شرکت در هر یک از مراحل فوق هیچگونه تعهدی را برای بانک جهت استخدام ایجاد نمی نماید.
o چنانچه خلاف هریک از شرایط اشاره شده در آگهی استخدام در مورد هریک از داوطلبان به اثبات برسد، از استخدام و اشتغال بکار وی ممانعت بعمل آمده و حتی در صورت استخدام اقدامات لازم جهت قطع رابطه استخدامی انجام خواهد شد.
o مسئولیت هرگونه اشتباه در اطلاعات ارسالی یاتفسیر اشتباه شرایط اعلام شده درآگهی، با متقاضی می باشد.
توجه : از آنجا که از نفرات برتر در مرحله آزمون کتبی جهت شرکت در مصاحبه استخدامی دعوت بعمل می آید لذا مقتضی است داوطلبان دقت لازم را در خصوص درج تلفن های ضروری تماس در فرم تقاضای ثبت نام مبذول نمایند.

o بدیهی است در صورتی که در هر مرحله مشخص گردد تاریخ فارغ التحصیلی، پایان یا معافیت از خدمت داوطلب در زمان ثبت نام ، بعد از تاریخ مدنظر در این آگهی بوده است تخلف محسوب گردیده و از استخدام و اشتغال بکار وی در هر مرحله ای ممانعت بعمل خواهد آمد.

هـ ‏‏- نحوه ثبت نام‏‏- هزینه ثبت نام – دریافت کد رهگیری‏‏- مهلت ثبت نام‏‏-دریافت کارت ورود به جلسه آزمون‏‏- زمان و محل برگزاری آزمون

نحوه ثبت نام: صرفاً از طریق سایت اینترنتی بانک تجارت انجام می پذیرد و داوطلبان می بایست ابتدا به سایت بانک تجارت به آدرس www.Tejaratbank.ir مراجعه و پس از مطالعه دقیق شرایط و ضوابط استخدام (درصورت دارا بودن شرایط) نسبت به تکمیل فرم ثبت نام الکترونیکی اقدام نمایند.

توجه: کلیه متقاضیان استخدام می بایست ضمن تکمیل مشخصات و فرم تقاضانامه الکترونیکی در سایت فوق الذکر عکس ۴ × ۳ پرسنلی جدید خود را با عرض ۱۵۰ و ارتفاع ۲۰۰ پیکسل و با فرمت JPG و حجم حداکثر ۲۰۰ کیلو بایت اسکن نموده و درقسمت مربوطه بارگذاری نمایند.

هزینه ثبت نام : داوطلبان می بایست مبلغ ۵۵۰.۰۰۰ ریال ( پانصد و پنجاه هزار ریال) را به عنوان هزینه شرکت در آزمون از طریق درگاه اینترنتی موجود در صفحه ثبت نام ( با داشتن الزامات آن همانند CVV2 و رمز دوم کارت بانکهای عضو شتاب) پرداخت نمایند.
توجه : هزینه شرکت در آزمون به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.
دریافت کد رهگیری : کلیه متقاضیان می بایست پس از پرداخت هزینه ثبت نام ، نسبت به ثبت اطلاعات و ارسال موفق آن اطمینان حاصل نموده و پس از اخذ کد رهگیری،آن را جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نزد خود نگهداری نمایند.
مهلت ثبت نام : از روز شنبه مورخ ۲۶ -۰۱ -۹۶ لغایت پایان روز یکشنبه مورخ ۰۳‏‏-۹۶-۰۲  می باشد.
دریافت کارت ورود به جلسه : کلیه متقاضیان واجد شرایط می بایست در روزهای سه شنبه مورخ ۰۲-۰۳-۱۳۹۶و چهارشنبه مورخ ۰۳-۰۳-۱۳۹۶(به مدت ۲روز) با مراجعه به سایت استخدام بانک به نشانی فوق از کارت ورود به جلسه آزمون خود یک نسخه چاپی تهیه و نزد خود جهت حضور در جلسه آزمون نگهداری نمایند.
توجه : کلیه متقاضیان واجد شرایط لازم است در روز آزمون ،کارت چاپی ورود به جلسه و کارت ملی خود را به همراه داشته باشند.
زمان و محل برگزاری آزمون: روز جمعه مورخ ۰۵-۰۳-۱۳۹۶ ساعت۰۸:۰۰ صبح و محل آن نیز در کارت ورود به جلسه (چاپی) درج خواهد شد

ردیفنام استانمردزنسمت مورد نیازحداقل معدل
۱آذربایجان غربی*متصدی دریافت و پرداخت(تحویلدار)۱۴
۲اصفهان**متصدی دریافت و پرداخت(تحویلدار)۱۴
۳البرز**متصدی دریافت و پرداخت(تحویلدار)۱۴
۴بوشهر**متصدی دریافت و پرداخت(تحویلدار)۱۴
۵تهران**متصدی دریافت و پرداخت(تحویلدار)۱۴
۶خراسان جنوبی**متصدی دریافت و پرداخت(تحویلدار)۱۴
۷خراسان رضوی**متصدی دریافت و پرداخت(تحویلدار)۱۴
۸خراسان شمالی*متصدی دریافت و پرداخت(تحویلدار)۱۴
۹خوزستان**متصدی دریافت و پرداخت(تحویلدار)۱۴
۱۰فارس**متصدی دریافت و پرداخت(تحویلدار)۱۴
۱۱قزوین**متصدی دریافت و پرداخت(تحویلدار)۱۴
۱۲کرمان**متصدی دریافت و پرداخت(تحویلدار)۱۴
۱۳کرمانشاه**متصدی دریافت و پرداخت(تحویلدار)۱۴
۱۴مرکزی**متصدی دریافت و پرداخت(تحویلدار)۱۴
۱۵همدان*متصدی دریافت و پرداخت(تحویلدار)۱۴
۱۶هرمزگان (سرپرستی مقیم جزیره کیش)*متصدی دریافت و پرداخت(تحویلدار)۱۴

برای ثبت نام اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده شرایط در وب سایت رسمی بانک تجارت اینجا کلیک کنید

برای دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدام بانک تجارت اینجا کلیک کنید

برای دانلود دفترچه سوالات عمومی آزمون استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید

برای دانلود نمونه سوالات تخصصی رایج آزمونهای استخدام بانکها  با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید

برای دانلود سوالات تخصصی رشته کامپیوتر ویژه آزمون بانکها و سازمانهای دولتی اینجا کلیک کنید


آگهی استخدام بانک تجارت در سالهای ۹۲ و ۹۳

برای مشاهده استخدام بانک تجارت در سال ۹۳ اینجا کلیک کنید

برای مشاهده استخدام بانک تجارت در سال ۹۲ اینجا کلیک کنید


برای مطالعه تجربیات کاربران وب سایت از آزمون تا مصاحبه اینجا کلیک کنید

38,435 نظر برای «استخدام بانک تجارت (اعلام نتایج + تجربه های کاربران)»


 1. سینا

  چقدر خوبه که میبینم خیلی از شماها چندتا انتخاب پیش رو دارین و فقط محدود به تجارت نیستین
  من ک فقط همین ی انتخاب و دارم و هر شب خاب میبینم
  ی شب قبول میشم ی شب رد میشم😔

  پاسخ دادن
 2. علی

  سلام دوستان .
  تو بد برزخی گرفتار شدم
  نمیدونم بین کار توی بانک و تامین اجتماعی کدوم رو انتخاب کنم.
  از یه طرف بانک وام داره و مزایا
  از یه طرف میگن کارش خیلیییی سخته و استرس زا.
  تامین درسته وام نداره اما کارش استرس زا نیس و فقط سرکله زدن با ارباب رجوعه
  دوستان کمک کنین لطفا منو تو انتخاب کردن

  پاسخ دادن
  • الی

   سلام
   بانک هم با ارباب رجوع سر و کاری داری تازه بدتر از تامین اجتماعی.
   اگه بانک وام داره ولی حقوق تامین اجتماعی خیلیییی بیشتر از بانکه در ماه یکی دو بار هم باعناوین مختلف پاداش میدن.
   تامین هم وام داره شاید کمی سودش بیشتر باشه ولی با تفاوت حقوقش با بانک همون میشه.
   توی تامین اجتماعی راحتتر میتونی پست بگیری ولی توی بانک سلسله مراتبش زیاده ک محترینش نور چشمی بودنه.
   من خودم کارمندم و طبق تجربیاتم بهت میگم بانک فرسودت میکنه تامین بری انتظارات اطرافیان هم ازت کمتره

   پاسخ دادن
  • حمید

   سلام
   منم همین مشکل رو دارم. الان شاغل هستم. کارم خوبه، حقوقش بیشتر از بانکه، سرویس و ناهار هم دارم. پنجشنبه ها تعطیلم. کارم مهندسی و سبکه. سروکارم با چندتا مهندس هستش. اما بانک وام خوب میده و برای شروع زندگی کلی آدم جلو میوفته اما میدونم که با کار الانم بیشتر امکان پیشرفت هست.
   واقعا دوراهی سختیه.
   شرایط وامای بانک تجارت کسی میدونه؟ شنیدم ده درصد سوده. آیا ده درصد سالیانه حساب میشه؟ چون اگه سالیانه باشه تو بیست سال پرداخت، باید دو برابر پس بدیم

   پاسخ دادن
 3. هادی

  سلام.از دوستانی که دوره قبل قبول شدن و الان کارمند بانک هستن عاجزانه تمنا میکنم برای یک بار هم شده ما رو راهنمایی کنند.فکر کنم تمام بچه های اینجا درباره حقوق و مزایای بانک تجارت سوال دارند.چقدر حقوق میدن؟ایا وامها به ما هم تعلق میگیره؟خواهشا کمک کنید .فک کنم اکثرا چند جا قبول شدن میخان انتخاب کنند.پیشاپیش از کمک هاتون ممنون.خدا خیرتون بده

  پاسخ دادن
  • rr

   سلام به همکاران آینده. من تو آزمون قبلی قبول شدم. بهتون پیشنهاد میکنم بدون هیچ پیش زمینه ای وارد کار بانک بشین.یه ضرب المثل خود بانکیا دارن که میگن کار بانک از بیرون راحت و قشنگه ولی داخلش که بیای همش کاره.من تو اوایل کار همش کم میاوردم که باید از جیب بدی.حتی یه روز 800تومن کم اوردم. اگه در روز 8ساعت سر کارید اکثر روزا رو دقیقا8 ساعت کار مفید داره.کار بانک همیشه و هر ثانیه تمرکز داشته باشی اگه یه دقیقه تمرکزتو از دست بدی ممکنه به اندازه حقوق یکماهت ضرر کنی.انتظار احترام از طرف مشتری نباید داشته باشی. کسی از کارمند بانک خوشش نمیاد به خاطر جوی که الان ضدشون هست. من شده در روز 4بار میخاستم چای بخورم ولی همش چای یخ میکرد.اینا رو اگه بیاید تو کار میفهمید. مرخصیش فقط تابستون اگه نیرو باشه میدن.
   مزایا: از لحاظ مالی خوبه بد نیست.بجز حقوق ماهیانه معمولا هر ماه یه چیزی میدن.البته ما چون کازمند بانکیم میدونیم بقیه چقد میگرن.تقریبا از همه ادارات کمتره.کارت هیچوقت واست تکراری نمیشه. وقتی سر کاری به خاطر کار زیاد اصلا نمیفهمی کی تایم تموم میشه. بخاطر اینکه همه تو بانک سرشون شلوغه زیر آب زنی نسبت به بقیه ادارات کمتره.اینا چیزایی بود که من تو این یه سال و خرده ای فهمیدم.ولی تو این اوضاع بیکاری نقد و به نسیه ندید. راجع به وام ها هم هنوز به ما چیزی ندادن که بگم چطوریه.
   پ ن:هر همکار عزیزی که فک میکنه چیزی غیر از این هست بگه

   پاسخ دادن
   • هادی

    خیلی ممنونم از شما دوست گرامی به خاطر پاسخ دادنتون.میشه بفرمایید حقوق ماهانه رو ما روی چقدر حساب کنیم؟؟چون بنده بین دیوان محاسبات و تجارت میخام انتخاب کنم.بسیار سپاس

   • Ma

    سلام مرسی از پاسخگویی شما البته اینو هم باید در نظر گرفت که بستگی داره شعبه شما کجا قرار گرفته و چقدر شلوغ هست شهرما چنتا شعبه داره که خیلی شلوغ نیستن و واقعا کارشون سبکه

   • rr

    ببینید اول اینکه هیچ جایی و هیچ کس نمیاد بگه چقد حقوق میگیره.ولی شما سال اول رو 1500 تا 2000حساب کن.بعدم تا اونجایی که من میدونم بانک تجارت شعب زیان ده شو بسته. بانک تجارت خصوصیه با بانک های دولتی فرق میکنه. هر چی شعبه شلوغ تر باشه و بیشتر کار کنی حقوقتم بیشتره. اگه بری تو یه شعبه کوچیک و خلوت شاید دریافتیت تا 1500 باشه.
    ما دیگه هفت تو شعبه ایم تا دو نیم.

 4. ندا

  سلام. لطفا دوستان عزیزی که اطلاع دارن، بنده را راهنمایی کنن، چون این موضوع برای زندگیم مهمه. من برای بانک مسکن بوشهر (متصدی امور بانکی) ثبتنام کردم. و خودم هم از شهرستان بوشهر هستم.بنابراین فکر کنم طبق سهمیه بومی، نمره ام ضربدر ۱.۴ میشه‌. حالا در صورتی که هنگام ویرایش، محل انتخابی ام را به شهرستان تهران تغییر بدم، آیا نمره ام ضربدر یک میشه و چهل درصد به ضررم میشه؟
  البته برای شهرستان بوشهر یک خانم، و برای شهرستان تهران، ۲۷ خانم ظرفیت داره.
  با توجه به این شرایط، و اینکه دوس دارم تهران سر کار برم، لطفا راهنماییم کنید که در ویرایش از بوشهر به تهران تغییر بدم یا خیر؟ درصورتیکه برا تهران درخواست بدم با توجه به نداشتن سهمیه بومی تقریبا شانس قبولیم صفره نه؟ مرسی از بزرگوارانی که لطف میکنن باهام همفکری میکنن.

  پاسخ دادن
  • m

   سلام. بهتره سوالتون رو تو صفحه استخدام فراگیر بپرسین.
   البته یه نفر واسه بوشهر ظرفیت یعنی اینکه تقریبا شانسی ندارین. یکی از دوستان من هم همین شرایط بود ولی واسه تهران با ۷۰ نفر ظرفیت شرکت کرد و قبول شد در کمال ناباوری خودش

   پاسخ دادن

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.