استخدام بانک تجارت (اطلاعات مصاحبه شوندگان)

۶۰ روز قبل ۲۳۸۳۷ نظر

استخدام بانک تجارت

برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات در آزمون استخدامی بانک تجارت اینجا کلیک کنید

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

ضمن آرزوی موفقیت برای شرکت کنندگان در آزمون استخدامی بانک تجارت لطفا تجربیات آزمون خود را در دیدگاههای همین صفحه به اطلاع دوستان خود رسانده و با هم تبادل اطلاعات نمایید.

اعلام نتایج آزمون استخدامی مورخ ۹۴/۰۱/۲۸ بانک تجارت

ضمن آرزوی توفیق برای داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی مورخ ۹۴/۰۱/۲۸ بانک تجارت، به اطلاع می رساند داوطلبان می توانند با وارد کردن کد ملی و کد امنیتی در فرم زیر از نتیجه آزمون خود مطلع شوند

برای مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک کنید

نمونه سوالات مصاحبه استخدام های دولتی

جزوه آمادگی برای جلسات مصاحبه استخدامی


آزمون استخدامی بانک تجارت روز جمعه مورخ ۲۸/۱/۹۴ به طور همزمان در هجده استان کشور برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی ، این آزمون استخدامی به منظور جذب پرسنل برای ارائه خدمات بهینه بانکی و تکمیل کادر اجرایی شعب در سمت متصدی امور بانکی (مسئول دریافت و پرداخت-تحویلدار) و از طریق سازمان سنجش آموزش کشور در هجده استان برگزار شد.دراین آزمون ۱۵۴۳۶نفر داوطلب متشکل از ۶۹۰۶نفر خانم و ۸۵۳۰نفر آقا که دارای مدرک لیسانس در رشته های حسابداری ، علوم اقتصادی،مدیریت و مهندسی صنایع بودند شرکت نمودند .
گفتنی است محل برگزاری این آزمون در استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اصفهان ،البرز، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خوزستان، زنجان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، کردستان ، کرمان ، کرمانشاه، و یزد بوده است .


 آزمون استخدامی بانک تجارت برگزار شد

آزمون استخدامی مدیریت شعب بانک تجارت استان اصفهان روز جمعه بیست و هشتم فروردین ماه سال جاری همزمان با دیگر شهرهای تعیین شده برگزار شد .آزمون استخدامی بانک تجارت در شهر اصفهان همزمان با شهرهای تبریز ، ارومیه ، کرج ، بوشهر ، شهرکرد ، بیرجند ، اهواز ، زنجان ، زاهدان ، شیراز ، قزوین ، سنندج ، کرمان ، کرمانشاه و یزد برگزار گردید .

 برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


متن آگهی استخدام بانک تجارت در سال ۹۳

بانک تجارت با استعانت از خداوند متعال و با راهبرد مشتری مداریدر نظر دارد به منظور ارائه خدمات بهینه بانکی به مشتریان و تکمیل کادر اجرائی شعب در سمت متصدی امور بانکی (مسئول دریافت و پرداخت-تحویلدار) بر اساس ضوابط و مقررات و آیین نامه استخدامی بانک، از بین متقاضیان مرد و زن واجد شرایط در مقطع تحصیلی «لیسانس» به شرح جدول ذیل، نیروی انسانی مورد نیاز خود را پس از کسب موفقیت در آزمون کتبی علمی، آزمون روانشناختی، مصاحبه عمومی و تخصصی، گزینش و معاینات پزشکی، با انعقاد « قراردادکار با مدت معین و بیمه درمان و بازنشستگی تأمین اجتماعی » استخدام نماید.

الف-رشته و گرایشهای تحصیلی مورد پذیرش در مقطع کارشناسی:

رشتهگرایش
حسابداریکلیه گرایشها
علوم اقتصادیاقتصاد، پول وبانکداری،نظری، بازرگانی، صنعتی، بین الملل، اقتصادسنجی، اسلامی
مدیریتاموربانکی، امور شعب، مالی، بازرگانی، دولتی، صنعتی، اجرائی
مهندسی صنایع

دانلود نمونه سوالات پیشنهادی جهت آمادگی آزمون استخدام بانک تجارت اینجا کلیک کنید

نمونه سوالات تخصصی رایج آزمونهای استخدام بانکها (مناسب برای رشته های حسابداری،مدیریت،بانکداری و اقتصاد)

برای دانلود نمونه سوالات رایج آزمونهای استخدام بانکها اینجا کلیک کنید

ب-شرایط ورودی عمومی و اختصاصی :

۱) تابعیت ایران و متعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی
۲) تدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
۳) عدم سوء پیشینه کیفری منتج به محرومیت ازحقوق اجتماعی و همچنین عدم اشتهار و محکومیت به فساد اخلاقی
۴) عدم سابقه وابستگی یا عضویت در احزاب و گروه های سیاسی معارض با نظام جمهوری اسلامی ایران
۵) عدماعتیادبه دخانیات،موادمخدرو روان گردان
۶) عدم اشتغال(رسمی، پیمانی) و تعهدخدمت به دستگاههای دولتی،خصوصی، مراکز آموزشی و نهادهای انقلاب اسلامی
۷) داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی دائمی یامعافیت دائم پیش از تاریخ «۲۸-۱-۱۳۹۴»(داوطلبان ذکور)
تبصره: برای دارندگان کارت معافیت پزشکی در صورت قبولی در مراحل سنجش، تایید پزشک معتمد بانک در مورد توانایی انجام کار الزامی است.
توجه : به تقاضای داوطلبانی که دارای کارت یا برگ معافیت موقت تحت هر عنوان هستند به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۸) تندرستی وتوانایی کامل جسمی،روحی و اخلاقی جهت انجام فعالیتهای شغلی بانکی(به تأییدپزشک معتمد بانک)
۹) نداشت ممانعت ستخدامی به موجب آراء مراجع قضایی ذیصلاح
۱۰)حداکثر سن «۲۸» سال تمام (متولدین ۲۸-۱-۱۳۶۶ به بعد) می باشد
۱۱)حداقل معدل کل در مقطع تحصیلی لیسانس در کلیه رشته ها و گرایش ها «۱۴» تمام می باشد.
نکته مهم : تاریخ فراغت از تحصیل داوطلبان می بایست پیش از مورخ ۲۸-۱-۱۳۹۴ باشد.
۱۲)متقاضیان باید بومی و ساکن استان و شهر مورد تقاضا باشند
تبصره۱: بومی به شخصی اطلاق می گردد که دارای حداقل یک شرط از چهارشرط ذیل باشد:
· محل تولد وی شهر مورد تقاضا باشد
·حداقل در سه سال گذشته به طور پیوسته در شهر مورد تقاضا ساکن بوده باشد.(با ارائه مدرک معتبرسند مالکیت یا اجاره نامه با کد رهگیری)
·داوطلب استخدامی حداقل چهار(۴) سال از سنوات تحصیلی (ابتدائی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه) را بصورت متوالی و متناوب در شهر محل مورد تقاضا طی کرده باشد.
·داوطلب ، پدر، مادر و یا همسر وی، حداقل چهار(۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهر مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشد.(پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفاً توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است.)
تبصره۲: متقاضیان، فقط در شهر مورد تقاضا مطابق جدول نیازها بکارگیری خواهند گردید. ازپذیرفته شدگان تعهدی مبنی بر عدم درخواست جابجائی (انتقال)به استانهای دیگر به مدت ۱۰ سال اخذ خواهد شد.
۱۳)عدم اشتغال به تحصیل در دانشگاهها و مراکز آموزش عالی (موکداً اعلام می گردد چنانچه در مراحل استخدامی مشخص شود داوطلبی اشتغال به تحصیل دارد ادامه مراحل استخدامی وی منتفی خواهد شد)

ج – مواد آزمون

مواد آزمون استخدامی شامل دروس : معارف اسلامی، ادبیات ونگارش اداری، زبان انگلیسی عمومی، اطلاعات عمومی، مهارتهای ICDL، هوش و استعداد تحصیلی (GMAT) و سوالات تخصصی رشته تحصیلی می باشد.

د- تذکرات مهم

o صرفاً فارغ التحصیلان رشته و گرایش های تحصیلی مندرج در جدول فوق، می توانند در فرآیند استخدامی شرکت نمایند و پذیرش دیگر رشته ها یا گرایش ها امکان پذیر نمی باشد.
o استخدام در بانک مستلزم دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی وهمچنین قبولی در آزمون، مصاحبه، معاینات پزشکی و تأئید گزینش بانک می باشد. لیکن ثبت نام، ارائه مدارک و شرکت در هر یک از مراحل فوق هیچگونه تعهدی را برای بانک جهت استخدام ایجاد نمی نماید.
o چنانچه خلاف هریک از شرایط اشاره شده در آگهی استخدام در مورد هریک از داوطلبان به اثبات برسد، ویا متقاضی با مدرک تحصیلی بالاتر در آزمون شرکت نماید از استخدام و اشتغال بکار وی ممانعت بعمل آمده و حتی در صورت استخدام اقدامات لازم جهت قطع رابطه استخدامی انجام خواهد شد.
o مسئولیت هرگونه اشتباه در اطلاعات ارسالی یاتفسیر اشتباه شرایط اعلام شده درآگهی، با متقاضی می باشد.

o تبصره: از آنجا که از نفرات برتر در مرحله آزمون کتبی جهت شرکت در مصاحبه استخدامی دعوت بعمل می آید لذا مقتضی است داوطلبان دقت لازم را در خصوص درج تلفن های ضروری تماس در فرم تقاضای ثبت نام مبذول نمایند.

هـ – نحوه ثبت نام- هزینه ثبت نام – دریافت کد رهگیری- مهلت ثبت نام-دریافت کارت ورود به جلسه آزمون- زمان و محل برگزاری آزمون

ثبت نام صرفاً از طریق سایت اینترنتی بانک تجارت انجام می پذیرد و داوطلبان می بایست ابتدا به سایت اینترنتی استخدام بانک تجارت به آدرس www.Tejaratbank.ir مراجعه و پس از مطالعه دقیق شرایط و ضوابط استخدام )درصورت دارا بودن شرایط) نسبت به تکمیل فرم ثبت نام الکترونیکی اقدام نمایند.

توجه:کلیه متقاضیان استخدام می بایست ضمن تکمیل مشخصات و فرم تقاضانامه الکترونیکی در سایت فوق الذکر اقدام به اسکن عکس خود با شرایط ذیل می باشند:

*  فایل عکس باید با فرمت JPEG (پسوند jpg یا jpeg) باشد
*  اندازه فایل عکس باید بیشتر از ۲۰۰ پیکسل عرض و ۳۰۰ پیکسل ارتفاع و کمتر از ۳۰۰ پیکسل عرض و ۴۰۰ پیکسل ارتفاع باشد
*  فایل تصویری باید واضح و مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه یا هر گونه لکه باشد.
*  حاشیه های زاید اطراف عکس را در صورت وجود با نرم افزارهای ویرایش تصویر حذف شده باشد
*  در صورتی که عکس شما دارای چرخش ۹۰ یا ۱۸۰ درجه باشد باید قبل از ارسال در نرم افزارهای ویرایش تصویر آنرااصلاح نمایید

هزینه ثبت نام

داوطلبان می بایست مبلغ ۰۰۰ر۴۰۰ (چهارصدهزار ریال) را به عنوان هزینه شرکت در آزمون از طریق درگاه اینترنتی موجود در صفحه ثبت نام ( با داشتن الزامات آن همانند CVV2 و رمز دوم کارت بانکهای عضو شتاب) پرداخت نمایند.

توجه : هزینه شرکت در آزمون به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.

دریافت کد رهگیری : کلیه متقاضیان می بایست نسبت به ثبت اطلاعات و ارسال موفق آن اطمینان حاصل نموده و پس از اخذ کد رهگیری،آن را جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نزد خود نگهداری نمایند.

مهلت ثبت نام : از روز شنبه مورخ ۱۳۹۳/۱۱/۱۸ لغایت پایان روز جمعه مورخ ۱۳۹۳/۱۲/۰۱ میباشد (مهلت مذکور قابل تمدید نمی باشد).

دریافت کارت ورود به جلسه

کلیه متقاضیان واجد شرایط می بایست در روزهای دوشنبه مورخ۲۴-۱-۱۳۹۴ و سه شنبه مورخ۲۵-۱-۱۳۹۴(به مدت ۲روز) با مراجعه به سایت استخدام بانک به نشانی فوق از کارت ورود به جلسه آزمون خود یک نسخه چاپی تهیه و نزد خود جهت حضور در جلسه آزمون نگهداری نمایند.

تبصره: کلیه متقاضیان واجد شرایط لازم است در روز آزمون ،کارت چاپی ورود به جلسه و کارت ملی خود را به همراه داشته باشند.

زمان و محل برگزاری آزمون

روز جمعه مورخ ۲۸-۱-۱۳۹۴ساعت۸:۳۰ صبح و محل آن نیز در کارت ورود به جلسه (چاپی) درج خواهد شد.

توجه: ثبت نام صرفا از طریق سایت بانک صورت می پذیرد. به درخواست ها و یا مدارک ارسالی از طریق پست و یا مراجعه حضوری هیچگونه ترتیب اثری داده نشده و تعهدی نیز برای بانک ایجاد نخواهد کرد.

برای مشاهده جدول نیروهای مورد نیاز در مقطع تحصیلی لیسانس براساس محل خدمت و جنسیت اینجا کلیک کنید

برای ثبت نام اینجا کلیک کنید

دانلود نمونه سوالات پیشنهادی جهت آمادگی آزمون استخدام بانک تجارت اینجا کلیک کنید

نمونه سوالات تخصصی رایج آزمونهای استخدام بانکها (مناسب برای رشته های حسابداری،مدیریت،بانکداری و اقتصاد)

مدیریت امور سرمایه انسانی بانک تجارت
اداره برنامه ریزی و تأمین سرمایه انسانی

 

برای مشاهده استخدام بانک تجارت در سال ۹۲ اینجا کلیک کنیدبرای مطالعه تجربیات کاربران وب سایت از آزمون تا مصاحبه اینجا کلیک کنید

23,837 نظر برای «استخدام بانک تجارت (اطلاعات مصاحبه شوندگان)»

 1. منتظر 3

  اونایی که از قبل ذخیره بودن خواهشا فاز منفی ندن و خودشونو با ما قاطی نکنن جذب ذخیره ها صفره نه بچه هایی که مدارک ازشون خاسته شده.پس بچهدهایی که باهاشون تماس گرفته شده و مدارک ایمیل کردن امیدشون به خدا باشه و ناامید نشن.

  پاسخ دادن

 2. ذخیره اول بانکه تجارت

  سلام دوستان.بنده ی سال پیش مصاحبه دادم.و مهر درمدیریت بانک تجارت کرمانشاه پرونده تشکیل دادم.و حدوده نه ماهه منتظرم.البته یار رفتم تهران و گفتن شما ذخیره اول شدید.و هنوز معلوم نیست از شما استفاده شه.بعد عید تماس گرفتم گفتن ی درصد از ذخیره ها استفاده میشه.گفتم یعنی این همه زحمت کشک.گفت که به ما این گفتن.حالا میخام طی روزهای آینده برم تهران و پیگیر شوم.دوستان اگه هر کسی که ذخیره هست تلاشی کنید.چون پروندها مرداد بسته میشه.و طبق شنیدها آزمون بعدی نیروی جدید رو مشخص میکنه .یا حق

  پاسخ دادن

  • جویای کار

   دوست عزیز شما نفر اصلیت تایید شده و الان سر کاره ولی اونایی که مدارک ایمیل کردن نفر اصلیشون رد شده به من که پشت تلفن اینطور گفتن.بازم شما تلاشتو بکن ایشااله جور بشه

   پاسخ دادن

 3. به نقل از محمد- اصفهان

  سلام دوستان عزیز انشا الله هر کدوم به مشکل بر خوردید به حق این ماه عزیز مشکلتون حل بشه. این حرفو که میزنم شایعه نیست بلکه موقعی که رفته بودم حراست برای مصاحبه عقیدتی سیاسی یکی از همشریام تو حراست بود و گفت که بانک تجارت قصد داره ذخیره ها رو هم با فاصله استخدام کنه تا موقع بازنشستگی همه یکباره بازنشسته نشن. امیدتون به خدا بشه و انشاالله هر چی خیره پیش بیاد.

  پاسخ دادن


  • منتظر٢

   ما هم مث شما، نمیدونیم باید چکار کنیم! جدیدا یکی از بچها میگه زنگ زدم و اونها هم اب پاکی ریختن روی دستش و گفتن همه چی کنسل هست و دیگه پیگیر نباشید، میگه گفتن بقیه چیزا و جذب نفرات میره واسه ازمون استخدامی بعدی!نمیدونم این دوستمون راست میگه یا نه ولی اگه اینجوری که میگه باشه همه دلخوشیهامون الکی بوده!
   حالا نمیدونم اون دوستمون که اسمش “ذخیره اول بانک تجارت” هست ازش مدارک خواستن یا نه! و اینکه چیزی که بهش گفتن راجب همه اونایی هست که مدارک فرستان یا فقط بچهایی که ذخیره هستن و منتظرن بینم ازشون مدارک خواسته میشه یا نه! ذخیره اول اگه جوابمو بدی ممنون میشم

   پاسخ دادن


 4. ذخیره اول بانکه تجارت

  سلام.ذخیرهای ناامید از ذخیرهای بانک صادرات و کشاورزی یاد بگیرین.اینقد پیگیر شدن همرو گرفتن.بخدا وقتی متوجه میشم اعصابم خورد میشه .ی دست صدا نداره.زنگ بزنید.تهران برید.بخدا من هر کاری از دستم اومده انجام دادم ولی بم جوابه صد درصدو نمیدن

  پاسخ دادن


 5. sepehr

  سلام دوستان
  از بچه های خوزستان که مشغول به کار شدید میشه لطف کنید بگید از چه تاریخی حکمتونو زدن؟
  و اینکه از چه تاریخی قبل از حکم در شعبه مشغول به کار شدین؟
  و اینکه زمان دریافت اولین مساعدتون کی بوده و چقدر بوده؟
  بچه های کرمانشاه چندین ماهه سر کارن ولی حقوقی نگرفتن و کلی سوال و ابهام تو ذهنمونه.
  ممنون میشم جواب بدین خواهشا

  پاسخ دادن

 6. امیر

  سلام دوستان ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه در ماه مبارک
  بابت اینکه چند مدت تو جمع نبودم معذرت میخوام
  بالاخره کارآموزی تو شعبه ما هم تموم شد و فعلا منتظر باید بمونیم تا بهمون اعلام کنن واسه شروع به کار
  ضمنا اگه کسی از دوستان سوالی در مورد دوره کلاس و … داشت من در خدمتم
  التماس دعا

  پاسخ دادن

  • الهه

   سلام آقاامیرطاعات وعبادات قبول باشه،مامنتظردعوت به دوره هستیم،آقاامیرچندتاسوال داشتم ممنون میشم پاسخگوباشید
   1)زمان دوره چقدرطول میکشه2)امتحانی که درزمان دوره میگیرندتستی یاتشریحی میباشد؟سخت میگیرندیامتوسط؟چندتاکتاب است که بایدبخونیم؟3)بعدازدوره چه مدتی طول میکشه که به کارآموزی دعوت بشیم؟4)امکانات وکیفیت دوره چطوربوده آیاچیزی هست که بایدباخودمون ببریم؟

   پاسخ دادن

   • جواد

    سلام دوره بعدماه رمضان است به مدت16روزشنبه تا4شنبه کلاس است 8تا5عصرامکانات عالی درحدتیم ملی.امتحانا3کتاب تشریحی8تاهم تستی.مجموع تستیا90سوال.مجموع تشریحیا15سوال.نگارش هم فقط 2تانامه میگن بنویس بیار.امتحان راکه دادین 3روزبعدش میرین سرپرستی استانتون براتقسیم کاراموزی.کاراموزی1ماه است.سوالی باشه درخدمتم

    پاسخ دادن

   • از امیر به الهه خانوم

    سلام طاعات و عبادات شما هم قبول باشه
    تقریبا دوستان همه نکات رو اشاره کردن اما یه سری از مطالب هست که باید ذکر کنم
    اینکه تعداد دروس 12 تا هست 4تا کتاب میدن بقیه جزوه هست اما اینکه تستی باشه یا تشریحی هیچ تضمینی نیست بستگی به اساتید داره اما این دروس مهمتریناش هستن که تو کار به دردتون میخوره بانکداری 1بانکداری2چک و قوانین چک و حسابداری بانکی هست این دروس خیلی مهمه سعی کنید خوب بخونید تا تو کارآموزی به مشکل نخورین در کل زیاد سخت نیست اما باید خوب بخونید
    طول دوره معمولا 3هفته هست اما ممکنه بخوان 2هفته ای جمعش کنن کاری که واسه ما انجام دادن و کلاسها خیلی فشرده شد روزی 8تا 10ساعت فشرده
    تقریبا بلافاصله میرین سر کارآموزی
    در کل راحته هم دوره هم کاراموزی
    راحت ترین بخش کار هم صندوق داری هست که بر خلاف تصور همه بسیار کار راحتی هست پس نگران نباشید
    یا حق التماس دعا

    پاسخ دادن

  • hamid

   سلام امیر جان من سوالم در مورد دوره نیست ولی شاید بتونی جواب بدی واسه من زدن مشکل بومی در صورتی که فاصله تا جایی که میخواهم برم سر کار 1 کیلومتر 25 سال هم تو همین شهرستانی هستم که تو آزمون قبول شدم نامه شورا شهر و استشهاد هم فرستادم به نظرت درست میشه یا کاری دیگه یا نامه از جایی دیگه هم بفرستم

   پاسخ دادن

   • امیر

    سلام دوست عزیز من اطلاعات در مورد بومی بودن ندارم اما فکر میکنم بومی بودن شرطش فاصله زیر 30کیلومتر هست انشالله مشکلی پیش نمیاد
    اما بازم از خدا آرزو دارم مشکلتون حل بشه

    پاسخ دادن


 7. سیدهاشم&یوسف

  سلام.به اطلاع بچه هایی که سوال دارند میرساند.متاسفانه یکی از کاربران عزیز بانام محمد_اهواز تا حدود دوماه پیش بصورت کاملا فعال جواب تمام سوالات و شبهات را می داد که متاسفانه بدلیل پاره ای از مشکلات حضورشان کمرنگ شده است.بدینوسیله از ایشان خواهشمندیم اگر این پیام را می خواند با کامنتهای زیبای خود ما را خوشحال کند.با تشکر و آرزوی موفقیت

  پاسخ دادن

 8. كارجو

  سلام
  از بچهایی که جدیدا ازشون مدارک خواسته شده کسی خبری نگرفته بینم تکلیفمون چیه!! من که از بلاتکایفی نابود شدم کلا استرسی شدم! از بس فکر کردم! اگه کسی به اونجا نزدیکه حضوری یه سری بزنه یه اطلاعی بگیره چون تلفنی جواب درستی نمیدن! اگه خبری شد ما را هم در جریان بزارید لطفا🙏

  پاسخ دادن

 9. مهدی

  سلام بر دوستان
  سوال دارم لطفا جواب بدین
  بچه های اهواز
  ودیگر دوستای که حقوق دریافت کردن
  از زمان حکم خوردن چقد طول میکشه تا حوقا واریز بشه

  گزینه اول چهارماه

  گزینه دوم سه ماه
  ماه اول که حقوقش به پای بیمه بازنشستگی ریخته میشه
  لطفا جواب؟؟؟

  🙂

  پاسخ دادن

  • محمد

   برای ما هفت ماه کشید. حقوق از زمانی که حکم صادر میشه ریخته میشه. ما چون بیمه تامین اجتماعیم حقوق اول دیگه به صندوق بازنشستگی ریخته نمیشه. برای ما از روی که رفتیم دوره تا روزی که حکم اومد دو ماه و نیم کشید که براش حقوق ندادن و برای چهار ماه و نیم 8200000 تومان دادن.

   پاسخ دادن

   • نوید

    سلام دوست عزیز…جریان 7 ماه چیه؟اون چهار ماه نیم چیه؟اگه واریز حقوقتون بعد از 7 ماه بعد از حکم بوده پس اون مبلغ واسه 7 ماه ته 4.5 ماه…ممنون اگع توضیح بدی

    پاسخ دادن 10. بیکار

  دیگه صبرم داره تموم میشه. مگه ما حضرت ایوب هستیم که این همه صبر کنیم.چرا با ما این کارو میکنید؟ الان ۴ـ۵ ماهه تماس گرفتن مدارک فرستادیم ولی هیچ خبری نیست.به خدا انتظار واسه یه آدم بیکار خیلی سخته.خدارو خوش نمیاد. من خودم برنامم یه چیز دیگه بود از بس دنبال کار گشته بودم خسته شده بودم برنامه ریزی کرده بودم واسه شغل آزاد میخواستم وام بگیرم مغازه اجاره کنم یه کاری رو شروع کنم ولی با زنگ بانک تجارت همه برنامه هام به هم ریخت.الان سرگردونم نمیدونم چیکار کنم.به قول رهبر عزیزمون خجلت و شرمندگی نظام از بیکاری یک جوان از خجلت و شرمندگی جوان بیکار در خانواده خود بیشتر است. ولی کو گوش شنوا؟؟ اینقدر آدمو اذیت میکنن که جون آدم به لبش میرسه.زنگ هم که میزنیم میگن صبر کن صبر کن.ما که دیگه پیر شدیم از بس صبر کردیم.خدایا خودت کمک کن.

  پاسخ دادن

 11. احسان

  سلام
  آیا سهمیه شغلی پدر در بانک برای استخدام فرزند خود تاثیر دارد که البته رشته درسی من مدیریت ورزشی است با معدل 13.12صدم میباشد در ضمن بابام بازنشسته رییس بانک بوده است آیا با این شرایط میتوانم در بانک استخدام شوم یا خیر

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را بیان کن

اگر پاسخی به دیدگاه من ارسال شد من را از طریق ایمیل باخبر کن
 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.
مدیریت وب‌سایت «ای-استخدام» از شما کاربران عزیز خواهشمند است با مشارکت و پاسخ‌گویی به سوالات و مشکلات سایر کاربران، ما را در هرچه بهتر شدن کیفیت پاسخ‌گویی یاری رسانید.