استخدام آموزشیاران نهضت سوادآموزی در سال ۹۶

۶ روز قبل ۴۴ نظر

استخدام آموزشیاران نهضت سوادآموزی

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه آخرین  اخبار استخدام آموزشیاران نهضت سوادآموزی در اسرع وقت منتشر خواهد شد

فهرست اخبار آموزشیاران نهضت سوادآموزی موجود در این صفحه :


زمان برگزاری آزمون توانمندسازی آموزش‌دهندگان سوادآموزی

۶ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری فارس : رئیس سازمان نهضت سوادآموزی با اشاره به جزئیات برگزاری آزمون توانمندسازی آموزش دهندگان سوادآموزی، از برگزاری این آزمون در اواخر مرداد ماه خبر داد.


لزوم تعیین تکلیف معلمان حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت

۱۴ روز قبل ۱۰ نظر

خبرگزاری فارس: عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: نباید در حق معلم حق‌التدریسی که مانند معلم رسمی در کلاس درس زحمت می‌کشد و کلاس‌داری می‌کند، اجحاف کرد و باید ابتدا افرادی که زحمت کشیده و ۱۰ سال در کلاس‌های درس بوده‌اند را تعیین تکلیف کرد.


شرایط جذب معلمان حق‌التدریس و آموزشیاران سوادآموزی در آموزش‌وپرورش

۱۵ روز قبل ۸ نظر

خبرگزاری تسنیم : رئیس مرکز برنامه‌ریزی و منابع انسانی وزارت آموزش‌وپرورش گفت:‌ برای تامین معلمان تا سال ۱۴۰۰ نمی‌توانیم به دوره چهار ساله تربیت معلم تکیه کنیم و نیروهای حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی برای جذب باید در آزمون استخدامی شرکت کنند.


تعیین تکلیف استخدام معلمان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی

۱۸ روز قبل ۱۳ نظر

خبرگزاری خانه ملت : سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: بررسی طرح الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی به جمع بندی نرسید و مقرر شد دوشنبه هفته آینده در کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش بررسی شود.


تعیین تکلیف استخدام معلمان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی

۳۲ روز قبل ۶ نظر

خبرگزاری خانه ملت : عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از اختلاف نظر درباره نحوه تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در بررسی طرحی با این محوریت خبر داد.


آموزش‌دهندگان نهضت سوادآموزی در پورتال جهاد دانشگاهی ثبت‌نام کنند

۳۹ روز قبل

خبرگزاری فارس: جزئیات مربوط به آزمون و شیوه همکاری جهاد دانشگاهی با سازمان نهضت سوادآموزی اعلام شد و آموزش‌دهندگان سوادآموز می‌توانند در پورتال جهاد دانشگاهی ثبت‌نام کنند.


تعیین تکلیف ۳۰ هزار نفر از آموزش‌دهندگان نهضت سوادآموزی

۵۵ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری خانه ملت: عضو هیات رییسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از بررسی طرح استخدام آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی بعد از انتخابات ریاست جمهوری خبرداد و گفت: حدود ۳۰ هزار نفر از آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی از این طریق تعیین تکلیف می‌شوند.


استخدام قطعی آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی در انتظار تصویب

۵۷ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری ایسنا : استخدام قطعی آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی که طی دوسال گذشته در مصوباتی از سوی مجلس بر تعیین تکلیفشان تاکید شده بود اخیرا با تصویب یک فوریتی طرحی قوت گرفته است و ۶۰ هزار آموزش دهنده نهضت سوادآموزی را در برمی‌گیرد.


مجلس باز هم قانون استخدام حق‌التدریسی‌ها را اصلاح کرد

۶۸ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری مهر: نمایندگان مجلس شورای اسلامی، با الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی موافقت کردند.


دوره‌های توانمندسازی آموز‌شیاران ضما‌نتی برای استخدام نیست

۷۴ روز قبل ۳ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان : رئیس سازمان نهضت سوادآموزی با اشاره به تعداد آموز‌شیاران شرکت‌کننده در دوره‌های توانمندسازی گفت: شرکت در این دوره هیچ ارتباطی با الزام استخدام آن‌ها ندارد.ابلاغ قانون الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریسی

۱۰۴ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری ایلنا : قانون الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش در مورد احتساب سابقه خدمت ایام حق التدریس در سوابق خدمت و بازنشستگی، آماده ابلاغ شد.


تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی

۱۱۶ روز قبل ۵ نظر

خبرگزاری فارس : طرح الحاقی قانون «تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی» فردا بررسی می شودشرایط مشروط نهضت سوادآموزی برای به کارگیری آموزشیاران

۱۳۷ روز قبل ۸ نظر

خبرگزاری مهر : رئیس سازمان نهضت سوادآموزی گفت: اگر آموزشیاران گواهی صلاحیت از جهاد دانشگاهی را ارائه نکنند، امکان ادامه همکاری با ما را ندارند.


۵۰هزار نفر آموزش‌دهنده نهضت سوادآموزی در انتظار تبدیل وضعیت استخدامی

۱۵۳ روز قبل ۶ نظر

خبرگزاری خانه ملت: معاون وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه قانون تعیین تکلیف آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی در سال آینده اجرایی خواهد شد، از در انتظار بودن ۵۰هزار نفر آموزش‌دهنده نهضت سوادآموزی برای اجرای این قانون خبر داد.


صادر نشدن مصوبه‌ برای استخدام معلمین حق‌التدریس و آموزشیاران سوادآموزی

۱۷۹ روز قبل ۶ نظر

خبرگزاری خانه ملت: روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش می‌گوید تا کنون مصوبه‌ای برای استخدام معلمین حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی صادر نشده است.زمینه اشتغال۸۶۰ سواد آموز در استان بوشهر فراهم شد

۱۸۶ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: در راستای فعالیت های سواد آموزی با کارآفرینی انجام شده زمینه اشتغال ۸۶۰ نفر از سوادآموزان این استان فراهم شده است.


ایجاد ۷۳ هزار فرصت شغلی در رابطه با سوادآموزی

۱۸۷ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری مهر : معاون وزیر آموزش و پرورش تاکنون ۷۳ هزار فرصت شغلی با سیاست سوادآموزی برای تحصیلکرده های کشور ایجاد شده است که البته گلایه هایی در بحث استخدام وجود دارد.تعیین وضعیت کلیه آموزشیاران نهضت تا سال ۹۲

۱۹۷ روز قبل ۲ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان : رییس سازمان نهضت سوادآموزی گفت: کلیه آموزشیاران نهضت سواد آموزی تا سال ۹۲ تبدیل وضعیت شده و به استخدام آموزش و پرورش درآمده اند.


تعیین تکلیف حق‌التدریسی‌ها و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در مازندران

۲۲۹ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری فارس : مدیرکل آموزش و پرورش مازندران، گفت: حق‌التدریسی‌ها و آموزشیاران نهضت سوادآموزی آموزش و پرورش استان در اجرای قانون استخدامی تعیین تکلیف می‌شوند.


قرار نیست آموزش‌دهنده‌های نهضت‌ سوادآموزی توسط وزارتخانه استخدام شوند

۲۵۳ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : معاون وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه سالانه حدود ۵۰ هزار آموزش دهنده با نهصت سوادآموزی همکاری می کنند گفت: آموزش دهنده‌ها هیچ گونه رابطه سازمانی و استخدامی با ما ندارند.جذب آموزش‌دهندگان نهضت سوادآموزی در آموزش و پرورش

۲۷۴ روز قبل ۶ نظر

خبرگزاری تسنیم : رئیس سازمان نهضت سوادآموزی گفت: براساس قانون، آموزش و پرورش موظف است نیروهای حق‌التدریس، پیش‌دبستانی و آموزش‌دهندگان نهضت را به تدریج به عنوان معلم حق‌التدریس در جایی که نیاز دارد تبدیل وضعیت کند.


مربیان نهضت سوادآموزی استان گلستان استخدام می‌شوند

۲۸۰ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری تسنیم: معاون نهضت سوادآموزی استان گلستان با اشاره به اینکه همه آموزش دهندهایی که قبل سال ۹۲ وارد نهضت سوادآموزی شدند استخدام می‌شوند، گفت: حجم ابلاغی برای باسواد کردن افراد در استان ۱۰ هزار و ۵۰۰ نفر است، که از این تعداد ۴ هزار و ۵۰۰ ثبت نام کردند.


لزوم ساماندهی آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی

۳۱۳ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری ایلنا: علی رستمیان می‌گوید: با توجه به این که حق آموزش‌دهندگان نهضت سوادآموزی در سالهای گذشته تضییع شده است، بایستی جذب آنها در دستور کار آموزش و پرورش قرار بگیرد.


استخدام آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی قطعی و حتمی نیست

۳۱۸ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : رئیس سازمان نهضت سوادآموزی در خصوص وضعیت استخدامی آموزش دهنده‌ها که به عنوان کنترل کننده‌ی کیفیت آموزشی سازمان هستند ولی وضعیت استخدامی آنها قطعی و حتمی نیست.


ردیفی برای جذب نهضتی‌ها نیست

۳۱۸ روز قبل

خبرگزاری ایلنا: وزیر آموزش و پرورش می‌گوید: آموزش‌دهندگان نهضت سوادآموزی دارای قرارداد آموزش فرد به فرد هستند و آموزش و پرورش هیچ تعهدی در قبال وضعیت شغلی آنها ندارد.


جزئیات وضعیت حقوق آموزشیاران

۳۸۲ روز قبل ۱ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان : رییس سازمان نهضت سوادآموزی گفت: شرط پرداخت حقوق به آموزشیاران، قبولی افراد تحت پوشش است و مبلغ آن بین ۷۰ هزار تومان تا یک میلیون و هفتصد و پنجاه هزار تومان است.


۲ هزار و ۸۰۰ نفرجذب مراکزسوادآموزی استان شده اند

۵۰۲ روز قبل

به گزارش مرکزاطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان بوشهر؛ ناصر کرمی در نشست خبری با شهروندان در مسجد قائم(عج) بوشهر اظهار کرد: در حوزه مسابقات قرآنی و پرورشی و فرهنگی از جایگاه ممتازی در کشور برخورداریم و در هفته گذشته بیش از ۱هزار نفر از دانش اموزان فعال در این حوزه تجلیل شدند.


قانونی برای تعیین تکلیف و استخدام آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی وجود ندارد

۶۶۸ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : معاون وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان نهضت سواد آموزی گفت: هیچ مصوبه و قانونی برای تعیین تکلیف و استخدام آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی وجود ندارد.


44 نظر برای «استخدام آموزشیاران نهضت سوادآموزی در سال ۹۶»


 1. اسکندری

  با سلام و احترام و عرض تسلیت بابت شهادت بانوی زحمت کش اموزش دهنده هانیه اکبری روحش شاد و یادش گرامی …..تقاضا دارم اگر بحث استخدام شد و اجرایی شدن آن شامل همه آموزش دهنده ها شود حتی اونایی که یکسال سابقه همکاری دارند و تبعیض قائل نشود چون همه ما تو گرما سرما با امکانات کم زحمت میکشیم و تلاش میکنم ….ب فکر همه حتی اونایی که تا سال 95 همکاری داشتن باشید…. ما بعد اخذ مدرک وارد عرصه نهضت شدیم ب امید استخدام …. واقعا رفتن ب در خونه ها و شناسنامه جمع کردن همچنین پیدا کردن یک سواد اموز کار سختیه و صبر تحمل زیادی میخواد لطفا به فکر همه ما باشید… با تشکر

  پاسخ دادن
 2. بهار

  ممنون از اینکه به مااموزشیاران امید میدی -امیدوارم مسئولین یه فکری به حال مااموزش یاران بکنند وچیزای نگن که باعث ناامیدی مردم کشورمون بشه به خدا زندگی بدون امید بی معنی

  پاسخ دادن
  • عدنان

   باتوکل به خداوندان شاالله استخدام میشیم من 8ساله ک بانهضت بصورت مستمرهمکاری دارم از 88 تقریبا هرسال کلاس گرفتم. امیدوارم فرجی بشه وهمه مون استخدام بشیم

   پاسخ دادن
 3. حسین

  باسلام و عرض ادب :
  که اینجانب ….. دانشجوی کارشناسی ارشد علوم اجتماعی 25 ساله و با5سال سابقه در نهضت سوادآموزی میباشم دورهای آموزشی نهضت شانس موفق برای مربیان آموزشیاران در استخدامی آموزش و پرورش است که باید مربیان پرتلاش و دلسوز ازاین فرصت استفاده کامل درسامانه ثبت نام دوره های آموزشی سوادآموزی را ببرند و انشالا در سال 96که جذب آموزش وپرورش بسیار زیاد است که همه مربیان زحمت کش در اولویت باشند،استخدام شوند . و فلذا جنابعالی ازریاست محترم نهضت سوادآموزی آقای دکتر باقرزاده تقدیر وسپاسگزارم این ضمن خدمت بصورت مجازی برای مربیان نهضت سوادآموزی گذاشته اند.

  مربیان نهضت سوادآموزی همیشه در صفحه ی زندگانیتان خدا را بنویسید و هرکاری بی حکمت نیست .
  درپناه حق باشید سالم و صالح

  بااحترام……… . ح.

  پاسخ دادن

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.