اخبار حقوق بازنشستگان در سال ۹۶ (کلیه اخبار)

۱۰ روز قبل ۱۱۳ نظر

اخبار حقوق بازنشستگان

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه اخبار لحظه به لحظه اخبار حقوق بازنشستگان اعلام میشود


فهرست اخبار حقوق بازنشستگان موجود در این صفحه :


چرا در پرداخت مابه‌التفاوت حقوق بازنشستگان تعلل می‌شود

۱۰ روز قبل ۲۷ نظر

خبرگزاری ایلنا : حسن صادقی می‌گوید: عدم واریزی مابه‌التفاوت افزایش حقوق فروردین ماه بازنشستگان تامین اجتماعی این پرسش را ایجاد کرده که چرا این سازمان همواره در این موضوع که معیشت ۳ میلیون نفر به آن گره خورده است از خود تعلل نشان می‌دهد؟


افزایش ۱۸.۷ درصدی حقوق بازنشستگان در سال جاری

۲۹ روز قبل ۲۶ نظر

خبرگزاری ایسنا: مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری به معیشت بازنشستگان اشاره و عنوان کرد: امسال با بودجه ۲۴۰۰ میلیارد تومانی که دریافت کردیم حقوق بازنشستگان را به طور میانگین ۱۸.۷ درصد افزایش دادیم و امیدواریم روندی که دو سال است از سوی دولت برای ترمیم حقوق بازنشستگان شروع شده، ادامه یابد.پرداخت سهم اضافه کار از حقوق به مستمری بازنشستگان درحال اجرا است

۵۰ روز قبل ۵ نظر

خبرگزاری ایرنا : معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی گفت: با همکاری دستگاه های اجرایی، پرداخت سهم اضافه کار از حقوق فرد بازنشسته به مستمری آنان، در حال اجرا است.


افزایش حقوق بازنشستگان

۵۸ روز قبل ۳۹ نظر

خبرگزاری ایرنا : سخنگوی دولت از افزایش حقوق بازنشستگان و همسان سازی آن خبر داد و گفت: یارانه خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی نیز ۳.۴ برابر افزایش یافت و پرداخت شد.


حداقل حقوق مستمری‌بگیران تامین‌ اجتماعی ۱میلیون و۱۰۰ هزار تومان شد

۵۹ روز قبل ۶۴ نظر

خبرگزاری ایلنا: به دنبال اجرای سیاست‌های حمایتی دولت و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از حداقل بگیران، برای دومین سال متوالی میزان دریافتی حداقل بگیران تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی و صندوق بازنشستگی کشور افزایش یافت.


تهیه جدول همسان‌سازی حقوق بازنشستگان و شاغلان در آموزش و پرورش

۶۰ روز قبل

خبرگزاری فارس: رئیس کانون بازنشستگان وزارت آموزش و پرورش از تهیه جدولی برای همسان سازی حقوق بازنشستگان و کارمندان وزارت آموزش و پرورش با سایر دستگاه‌ها خبر داد و گفت: امسال بین ۳۰ تا ۴۰ هزار نفر از فرهنگیان در سراسر کشور بازنشسته می‌شوند.


مستمری بازنشستگان در سال ۹۶ افزایش می یابد

۶۱ روز قبل ۹ نظر

خبرگزاری مهر : سید تقی نوربخش، صبح جمعه در پیاده روی جامعه کارگری به مناسبت هفته کاروکارگر، اظهار کرد: درباره همسان سازی دو اتفاق خوب رخ داد. اولین اتفاق این است که مجلس تصویب کرد همه بدهی های سازمان تامین اجتماعی پرداخت شود و اتفاق دوم هم این است که همسان سازی با تامین منابع انجام شود.


افزایش حقوق یک میلیون و ۳۰۰ هزار بازنشسته کشوری

۶۴ روز قبل ۱۴ نظر

اقتصاد آنلاین : براساس قانون هر سال حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران متناسب با ضریب افزایش حقوق کارکنان شاغل افزایش می‌یابد و این ضریب افزایش حقوق باید متناسب با افزایش نرخ تورم و در حدود بودجه مصوب مجلس شورای اسلامی باشد اما دراین میان تعدد مقررات نظام پرداخت حقوق و دستمزد کارکنان دستگاه‌های اجرایی دولتی و بخش عمومی تأثیر خود را بر ناهماهنگی حقوق بازنشستگان گذارده و به همین دلیل شاهد اختلافات حقوق میان بازنشستگان ادوار مختلف می‌باشیم


دریافتی بازنشستگان در سال ۹۶ نباید زیر ۲ میلیون تومان باشد

۶۷ روز قبل ۲۷ نظر

خبرگزاری مهر : عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با انتقاد از بی مسئولیتی نهادها درمقابل همسان سازی حقوق بازنشستگان، گفت: هیچ بازنشسته ای در سال ۹۶ نباید دریافتی زیر ۲ میلیون تومان داشته باشد.


نرخ افزایش حقوق بازنشستگان اعلام شد

۷۱ روز قبل ۳۱ نظر

خبرگزاری فارس: به گزارش خبرگزاری فارس، علی ربیعی افزایش حداقل حقوق مستمری بگیران و بازنشستگان تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی را امسال ۱۴.۵ درصد اعلام کرد و گفت: برای اینکه دستمزدها ترمیم شود، برنامه ریزی می کنیم تا برای حداقل بگیرها تصمیم خوبی اتخاذ شود.
مصوبه افزایش ۱۰درصدی حقوق بازنشستگان ابلاغ شد

۷۵ روز قبل ۲۱ نظر

خبرگزاری مهر : افزایش ۱۰ درصدی حقوق بازنشستگان، وظیفه بگیران و مشترکان صندوق بازنشستگی کشوری و سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح، امروز شنبه ۲۶ فروردین ۹۶ از سوی معاون اول رئیس جمهور به سازمان برنامه و بودجه، سازمان اداری و استخدامی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین وزارت دفاع، پیشتیبانی نیروهای مسلح ابلاغ شد.


میزان افزایش حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان چهارشنبه تعیین می شود

۸۰ روز قبل ۲۲ نظر

خبرگزاری ایرنا: معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: میزان افزایش حقوق و مزایای سال ۱۳۹۶ کارکنان دولت و بازنشستگان کشوری و لشکری در جلسه روز چهارشنبه دولت تعیین می شود.


افزایش پلکانی حقوق بازنشستگان تا ۲۰ درصد

۸۵ روز قبل ۲۳ نظر

خبرگزاری تسنیم: وزیر کار با اشاره به افزایش پلکانی حقوق بازنشستگان گفت: برای این کار بیش از ۳۰ هزار میلیارد ریال از سوی دولت تامین اعتبار شد و سعی می کنیم ۲۰ درصد به حداقل ها افزوده شود.


اعلام افزایش حداقل حقوق بازنشستگان

۸۶ روز قبل ۱۲ نظر

خبرگزاری ایسنا: خانواده بزرگ تأمین اجتماعی در ساعات اولیه سال ٩۶ میزبان رئیس جمهور بود تا از ۶٠ قلم داروی جدید شرکت داروسازی رازک (از شرکت‌های تابعه این سازمان) رونمایی شود.


کاهش فاصله حقوق بانشستگان و شاغلان

۸۷ روز قبل ۸ نظر

خبرگزاری ایلنا: رییس کانون بازنشستگان وزارت آموزش و پرورش با اشاره به پیش‌بینی کاهش فاصله حقوق بانشستگان و شاغلان در برنامه ششم توسعه بر لزوم رسیدگی به وضعیت اشتغال فرزندان بازنشسته تاکید کرد.


حقوق اسفند بازنشستگان کشوری واریز شد

۱۰۶ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری مهر : حقوق اسفند تمامی بازنشستگان کشوری، دقایقی قبل به حساب‌هایشان واریز شد و این عزیزان می‌توانند حقوق اسفندماه خود را از امشب دریافت کنند.


نحوه محاسبه حقوق بازنشستگان پیش از موعد بالاخره در مجلس به تصویب رسید

۱۰۸ روز قبل ۱۰ نظر

خبرگزاری ایرنا : نحوه محاسبه حقوق بازنشستگان پیش از موعد پس از هفت سال تلاش بی‌وقفه حدود ۱۲هزار بازنشسته برای احقاق حقوق قانونی که مورد تعهد تأمین اجتماعی بود، سرانجام در مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان به تصویب رسید.


دریافتی مستمری‌بگیران بهزیستی در سال آینده ۳ برابر می‌شود

۱۱۵ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری ایسنا: معاون توانبخشی سازمان بهزیستی کشور از وجود بالغ بر یک‌میلیون نوبت در صف دریافت خدمات معلولین در سطح کشور خبر داد .پرداخت حقوق اسفند بازنشستگان بلافصله پس از عیدی

۱۱۷ روز قبل ۱۵ نظر

خبرگزاری تسنیم: معاون فنی و درآمدی سازمان تامین اجتماعی درباره عیدی پایان سال بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی گفت: هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان اعتبار موردنیاز برای این منظور فراهم شد که پرداخت آن از سه شنبه هفته آینده هفدهم اسفند آغاز و در یک هفته پرداخت می شود.


حقوق بازنشستگان همسان سازی می شود

۱۲۰ روز قبل ۱۷ نظر

خبرگزاری صدا و سیما: سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۹۶: مصوبه مجلس درباره همسان سازی حقوق بازنشستگان صرفا شامل بازنشستگان کشوری و لشکری که ماهانه کمتر از دو میلیون تومان حقوق می گیرند، می شود.


حقوق دولتی بازنشستگان چقدر زیاد می‌شود؟

۱۲۰ روز قبل ۶ نظر

خبرگزاری خبرآنلاین: موضوع افزایش حقوق بازنشستگان و همسان سازی دریافتی این قشر با بقیه کارکنان دولت، بارها در سالهای اخیر از زبان مسئولان دولتی و نمایندگان مجلس مطرح شده، هر بار هم پاسخی در این باره داده شده است. با این وجود به نظر می رسد سال ۹۶ قرار است خبرهای خوبی برای این بخش از جامعه به گوش برسد.


عیدی و حقوق بازنشستگان به زودی پرداخت می‌شود

۱۳۶ روز قبل ۳۰ نظر

خبرگزاری مهر : مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به کسری اعتبار اکثر سازمانها برای پرداخت عیدی و حقوق بازنشستگان، از تامین اعتبار و پرداخت آن در آینده ای نزدیک خبر داد.


تامین اعتبار برای پرداخت «عیدی» بازنشستگان

۱۴۲ روز قبل ۱۳ نظر

خبرگزاری ایسنا: وزیر تعاون، کار ورفاه اجتماعی از تامین اعتبار لازم برای پرداخت عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی خبر داد و گفت: مشکلی برای پرداخت عیدی مستمری بگیران تامین اجتماعی نداریم.


حقوق بازنشستگان یکسان‌سازی می‌شود

۱۴۴ روز قبل ۱۴ نظر

خبرگزاری میزان : عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس تحقق بانکداری اسلامی را مهم‌ترین دغدغه ۳۰ ساله کشور دانست و گفت: برنامه‌ریزی برای یکسان‌سازی حقوق بازنشستگان در برنامه ششم توسعه انجام‌ شده است.


افزایش مستمری بازنشستگان با حقوق کمتر از ۲ میلیون تومان در سال ۹۶

۱۵۵ روز قبل ۳۴ نظر

خبرگزاری مهر : سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۱۳۹۶، از بررسی افزایش مستمری بازنشستگان با حقوق کمتر از ۲ میلیون تومان برای سال ۹۶ خبر داد.


افزایش ۱۰ درصدی حقوق بازنشستگان آموزش و پرورش در سال آینده

۱۵۸ روز قبل ۸ نظر

خبرگزاری فارس: رئیس کانون بازنشستگان آموزش و پرورش از افزایش ۱۰ درصدی حقوق بازنشستگان در سال ۹۶ و به صورت پلکانی خبر داد و گفت: پیشنهاد به حداقل رساندن اختلاف حقوقی شاغلان و بازنشستگان آموزش و پرورش در برنامه ششم به دولت داده شده است.


ضرورت توجه به همسان‌سازی حقوق بازنشستگان با شاغلان

۱۶۳ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری مهر : رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت توجه به همسان سازی حقوق بازنشستگان با شاغلان گفت: تلاش خواهد شد به وضعیت مسائل درمانی بازنشستگان توجه شود.


تکالیف جدید دولت برای استخدام،حقوق شاغلان،بازنشستگان وکاهش بیکاری

۱۶۴ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری مهر : بر اساس برنامه ششم توسعه، دولت مکلف شده تا علاوه بر ترمیم حداقل پرداختی بازنشستگان کمتر از ۳۰ روز، سالانه ۱۰۰هزار نفر را در مناطق آزاد استخدام کند.
میزان پرداختی مستمری بگیران ۲ برابر افزایش یافت

۱۷۹ روز قبل ۱۰ نظر

خبرگزاری مهر: مدیرعامل هلدینگ انرژی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: به رغم مشکلات در یکسال گذشته در پرداخت هزینه های جاری اما نسبت به سال های گذشته میزان پرداختی مستمری بگیران را تا ۲ برابر افزایش دادیم.


چگونگی پرداخت کسورات اضافه کار بازنشستگان اعلام شد

۱۸۳ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری مهر: دولت در مصوبه ای جدید سازمان تامین اجتماعی را موظف کرد کسورات از اضافه کار قبل از ۱۷ تیرماه ۹۳ حقوق بازنشستگی کارکنان دستگاه‌های اجرایی را محاسبه و پرداخت کند.


سهم اضافه کار از حقوق به مستمری و پاداش بازنشستگی افزوده می شود

۱۸۴ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری ایسنا : مشاور معاونت فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی گفت: براساس آیین نامه جدید هیات وزیران، درصد و سهم اضافه کار از حقوق کارکنان ‌براساس فرمولی محاسبه و به مستمری و پاداش پایان خدمت بازنشستگی آنان افزوده می شود.


مجلس به دنبال تحقق عدالت در حقوق کارکنان و بازنشستگان است

۱۸۴ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری فارس : عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تلاش مجلس برای تحقق عدالت در حقوق دریافتی بازنشستگان و کارکنان گفت: کمیسیون تلفیق مجلس به شکل جدی به دنبال تحقق عدالت در بحث حقوق همه آحاد جامعه است.


حداقل حقوق بازنشستگان در سال ۹۶ یک میلیون تومان

۱۸۵ روز قبل

خبرگزاری فارس : مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور گفت: برای سال آینده دولت ۱۰۰۰ میلیارد تومان علاوه بر بودجه مصوب به ما کمک کرده تا حقوق حداقل بگیران را به یک میلیون تومان برسانیم.


پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال۹۴

۱۸۶ روز قبل

خبرگزاری مهر : مدیرکل دفتر برنامه و بودجه آموزش و پرورش از پرداخت پاداش پایان خدمت تمامی فرهنگیان بازنشسته سال ۹۴ و تسویه بخشی از مطالبات نیروهای حق التدریس خبر داد.


همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در دستور کار مجلس

۱۸۷ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه برنامه ششم گفت که موضوع همسان‌سازی حقوق بازنشستگان فردا، شنبه(چهارم دی) در دستور کار مجلس قرار دارد.


افزایش ۲۰ درصدی حقوق بازنشستگان حداقل‌بگیر در سال ۹۶

۱۹۱ روز قبل ۱۰ نظر

خبرگزاری ایسنا : وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به پیش بینی بودجه ۱۰۰۰ میلیارد تومانی برای ترمیم حقوق بازنشستگان گفت: افزایش حقوق ۱۰ درصدی در سال آینده اعلام شده است و تصور می کنم برای حداقلی بگیران بازنشسته کشوری همانند امسال ۲۰ درصد افزایش حقوق داشته باشیم.


تاکید بر توجه به همسان سازی حقوق بازنشستگان

۱۹۲ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری خانه ملت : عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه برنامه ششم باید قابلیت اجرایی شدن داشته باشد گفت: در برنامه ششم باید به مشکل اختلاف حقوق بازنشستگان سال های قبل با بازنشستگان جدید رسیدگی شود.


پاداش فرهنگیان بازنشسته سال‌های ۹۳ و ۹۴ پرداخت می‌شود

۱۹۳ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری فارس: وزیر آموزش و پرورش از پرداخت پاداش بازنشستگی مربوط به فرهنگیان سال‌های ۹۳ و ۹۴ خبر داد و گفت: برای پرداخت پاداش و مطالبات سال ۹۵ فرهنگیان نیز تلاش شده ولی قول قطعی نمی‌توان داد زیرا باید اعتبارش تأمین شود.


«معوقات‌بازنشستگان» و «مطالبات فرهنگیان» به‌زودی پرداخت می‌شود

۲۰۰ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری فارس : وزیر آموزش و پرورش گفت: معوقات بازنشستگان فرهنگی و مطالبات فرهنگیان شاغل که شامل حق‌التدریس‌ها هم می‌شود، به‌زودی پرداخت خواهد شد.


محاسبه حقوق بازنشستگی کارمندان و کارگران براساس ۲ سال آخر خدمت

۲۰۶ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری فارس: رئیس کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه گفت: حقوق تمامی کارمندان و کارگران به هنگام بازنشستگی براساس ۲ سال آخر خدمت محاسبه می‌شود.


پیشنهاد افزایش پلکانی حقوق بازنشستگان کشوری در سال ۹۶

۲۰۸ روز قبل ۹ نظر

خبرگزاری ایسنا : معاون فنی صندوق بازنشستگی کشوری درباره میزان افزایش حقوق سال آینده بازنشستگان گفت: پیشنهاد ما همانند سال ۹۵ افزایش پلکانی حقوق بازنشستگان است. در لایحه بودجه سال ۹۶ دولت که هنوز به مجلس تقدیم نشده نیز به همین موضوع و تلاش برای یکسان کردن حقوق بازنشستگان تاکید شده است.


کف و سقف حقوق بازنشستگان

۲۱۸ روز قبل ۷ نظر

خبرگزاری فارس : معاون فنی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: کف حقوق بازنشستگان ۹۰۰ هزار تومان و سقف آن ۷ برابر این رقم یعنی حدود ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است، البته برخی از افراد هم از این شمول مستثنی هستند که تعدادشان بسیار کم است.


زمان پرداخت مستمری برخی بازنشستگان تامین اجتماعی تغییر کرد

۲۲۵ روز قبل ۱۰ نظر

خبرگزاری مهر: معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی از اجرای پرداخت متمرکز مستمری بازنشستگان خبر داد و گفت: زمان دریافت مستمری بخشی از بازنشستگان اصلاح می‌شود.جزییات پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان

۲۳۶ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری ایلنا: مدیرکل دفتر برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش درباره پرداخت معوقات فرهنگیان با اشاره به مصوبه هیات دولت، ابراز امیدواری کرد؛ تمامی معوقات تا نیمه آذرماه امسال پرداخت شود.حقوق بازنشستگان فرهنگی قبل و بعد از سال ۸۸ تا یک میلیون تومان تفاوت دارد

۲۵۳ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری ایسنا: نماینده مردم سروستان در مجلس گفت: حقوق فرهنگیان بازنشسته با شرایط مشابه در قبل و بعد از سال ۸۸ چیزی حدود ۶۰۰ هزار تا یک میلیون تومان تفاوت دارد.
پایان اختلاف دستمزد بازنشستگان وشاغلان

۲۵۶ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری مهر : معاون سازمان برنامه و بودجه از تدوین لایحه حمایت از بازنشستگان خبرداد و گفت:تلاش می‌شود علاوه بر اینکه اختلاف دریافتی بازنشستگان و شاغلان کاهش یابد، بازنشستگی پیش از موعد هم به صفر برسد.


رشد ٨٠ درصدی مستمری بازنشستگان در دولت یازدهم

۲۶۶ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری مهر: مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: در طول سه سال دولت یازدهم میزان مستمری بازنشستگان و مستمری بگیران این سازمان حدود ٨٠ درصد افزایش یافت.فاصله ۶۷ درصدی بین حقوق بازنشستگان و تورم در ابتدای دولت یازدهم

۲۷۴ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری ایرنا: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در شروع به کار دولت یازدهم، فاصله بین حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران با نرخ تورم ۶٧ درصد بود که در سه سال گذشته حداقل دستمزد بازنشستگان به ترتیب ٢۵ ، ١٧ و ١۴ درصد افزایش یافت.


سال آینده برای پرداخت حقوق بازنشستگان با بحران مواجهیم

۲۷۵ روز قبل

خبرگزاری فارس: رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی گفت: با این روند اگر پیش برویم سال آینده برای پرداخت حقوق بازنشستگان که ماهانه ۳ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان است با مشکل و بحران مواجه شویم.


خبر خوب برای بازنشستگان آموزش و پرورش

۲۷۵ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری ایسنا: عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در جلسه ویژه این کمیسیون درباره پرداخت پاداش بازنشستگان آموزش‌ و پرورش در سال ۹۳ و ۹۴ تصمیم‌گیری شد.


ماهانه ۳۷ میلیارد تومان به بازنشستگان گلستان حقوق پرداخت می‎شود

۲۷۶ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری فارس: مدیر صندوق بازنشستگی استان گلستان با بیان اینکه ۲۴ هزار و ۸۴۸ بازنشسته در این استان وجود دارد، گفت: ماهانه ۳۷ میلیارد تومان به بازنشستگان گلستان حقوق پرداخت می‎شود.


واریز سود صندوق ذخیره فرهنگیان به حساب بازنشستگان

۲۸۱ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری ایسنا: مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به واریز سود سال مالی منتهی به ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ به حساب فرهنگیان بازنشسته عضو موسسه گفت: سود دوره ۲۱ موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان با پایان سال مالی و برگزاری مجامع شرکت های تابعه و موسسه در بین فرهنگیان عضو توزیع شد و سهم اعضای خروجی پرداخت گردید.


۶٣ میلیارد ریال به حساب بازنشستگان تیرماه واریز شد

۲۸۳ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: بیش از ۶٣ میلیارد ریال به حساب فرهنگیانی که در تیرماه ۹۵ به افتخار بازنشستگی نایل آمدند، واریز شده است.


پرداخت پاداش بازنشستگان فرهنگی بوشهر

۲۹۶ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری تسنیم: پرداخت شهریه به دانشجویان زیرپوشش کمیته امداد استان بوشهر، برگزاری دوره‌های مهارتی برای بسیجیان بوشهری و پرداخت پاداش بازنشستگان فرهنگی تا پایان شهریورماه از عناوین خبرهای کوتاه استان بوشهر است.


پرداخت کمک هزینه ۳۰۰ هزار تومانی به بازنشستگان برای سفرهای زیارتی

۳۰۱ روز قبل ۷ نظر

خبرگزاری فارس: مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: کمک هزینه سفرهای زیارتی سال گذشته ۲۵۰ هزار تومان بود که با افزایش اعتبارات صندوق، امسال به ۳۰۰ هزار تومان رسیده است.


پرداخت حقوق همه بازنشستگان کشوری خراسان رضوی توسط بانک عامل صندوق بازنشستگی

۳۰۱ روز قبل

خبرگزاری صدا و سیما : حقوق همه بازنشستگان و موظفان مشمول استخدام کشوری از این ماه توسط بانک عامل صندوق بازنشستگی پرداخت می شود .


پرداخت وام ۲ میلیونی به بازنشستگان

۳۰۱ روز قبل ۱۲ نظر

خبرگزاری فارس: مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: در حال حاضر بازنشسته‌ای که در نوبت وام باشد نداریم و به تمام ثبت‌نام شدگان وام تعلق گرفته و حتی امکان پرداخت مجدد به بازنشستگان فراهم شده است.به بازنشستگان وام پرداخت می‌شود

۳۰۲ روز قبل

خبرگزاری فارس: مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: در حال حاضر بازنشسته‌ای که در نوبت وام باشد نداریم و به تمام ثبت‌نام شدگان وام تعلق گرفته و حتی امکان پرداخت مجدد به بازنشستگان فراهم شده است.


اصلاح حقوق بازنشستگان تصویب شد

۳۰۲ روز قبل ۱۰ نظر

خبرگزاری ایرنا: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تشکیل جلسه ویژه کمیته دفاعی این کمیسیون گفت: پیشنهاد مصوب کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مبنی بر اصلاح و ترمیم حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری به تصویب رسید.


پیش‌بینی افزایش ۱۰۰درصدی حقوق بازنشستگان در طول برنامه ششم توسعه

۳۰۲ روز قبل ۴ نظر

خبرآنلاین: سخنگوی دولت اعلام کرد دولت مصمم است در طول برنامه ششم توسعه، گام‌های موثری را برای افزایش حقوق بازنشستگان لشکری و کشوری بردارد.


وعده تازه، برای پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته سال ۹۳

۳۰۳ روز قبل

همشهری آنلاین: بعد از وعده‌های مکرر آموزش و پرورش برای پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان ۹۳، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از واریز پاداش پایان خدمت باقیمانده سال‌۹۳ برای ۳هزار بازنشسته خبر داد و گفت:« این مبالغ ظرف یک هفته آینده به‌حساب بازنشستگان واریز می‌شود.»اولین گام برای رفع تبعیض از حقوق بازنشستگان

۳۰۳ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری صدا و سیما: سخنگوی دولت با اشاره به آخرین وضع پیگیری پرونده حقوق‌های ناعادلانه گفت: تاکنون ۱۳ نفر از مدیران عزل شده اند و بیش از دو میلیارد تومان از ارقامی که چه به صورت تسهیلات یا به صورت حقوق و پاداش پرداخت شده بود، مسترد شد.


تسهیلات ارزان قیمت به بازنشستگان در اردبیل ارائه می‌شود

۳۰۳ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: مدیر صندوق بازنشستگی استان اردبیل گفت: در سال ۹۵ تسهیلات ارزان قیمت با نرخ سود ۴ درصد به بازنشستگان ارائه می‌شود و بازنشستگان می‌توانند با ثبت‌نام در سامانه بیمه بازنشستگی نسبت به دریافت این تسهیلات اقدام کنند.


تصویب محاسبه حقوق بازنشستگی براساس میانگین حقوق ۲ سال آخر خدمت

۳۰۴ روز قبل

خبرگزاری خانه ملت : نایب رئیس کمیته اجتماعی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، از تصویب محاسبه حقوق بازنشستگی براساس میانگین حقوق ۲ سال آخر خدمت در کمیته متبوعش خبر داد.پرداخت پاداش فرهنگیان بازنشسته ظرف یک هفته آینده

۳۰۴ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری ایسنا: معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از واریز پاداش پایان خدمت باقی مانده سال ۹۳ برای ۳۰۰۰ بازنشسته خبر داد و گفت: این مبالغ ظرف یک هفته آینده به حساب بازنشستگان واریز می‌شود.


تعیین تکلیف مجلس برای یارانه بازنشستگان کشوری

۳۰۵ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری مهر: مجلس شورای اسلامی ضمن تعیین تکلیف برای دولت درباره قطع یارانه نقدی ۳ دهک بالای درآمدی، اعلام کرد که یارانه بازنشستگان کشوری که درآمد آن ها کمتر از ۳۵۰ میلیون ریال در سال باشد، قطع نخواهد شد.


اختصاص ۸ هزار میلیارد ریال برای بیمه تکمیلی بازنشستگان

۳۰۶ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان: وزیر کار گفت: هشت هزار میلیارد ریال برای ایجاد و گسترش بیمه تکمیلی بازنشستگان تامین اجتماعی کشور در نظر گرفته شده که به زودی جذب و هزینه می شود.


امکان پرداخت هماهنگ حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی

۳۰۶ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری میزان: معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی در مورد پرداخت هماهنگ حقوق بازنشستگان گفت: در اجرای این برنامه هیچگونه تأخیری در پرداخت حقوق بازنشستگان بوجود نیامده است.


حقوق بازنشستگان بین روزهای ۲۰ تا ۲۷ هر ماه پرداخت می‌شود

۳۰۹ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری فارس : معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی گفت: حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی بین روزهای ۲۰ تا ۲۷ هر ماه به حسابشان واریز می‌شود.


قدرت خرید حقوق بازنشستگان ۶۷درصد کم شد

۳۰۹ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری تسنیم : مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور از ایجاد هلدینگ های اقتصادی برای ایجاد اشتغال خبر داد و گفت:قدرت خرید بازنشستگان در سال‌های تورم بالا ۶۷ درصد کاهش یافته است.


جزئیات قرارداد جدید بیمه تکمیلی بازنشستگان

۳۰۹ روز قبل

خبرگزاری میزان: مدیرکل فرهنگی اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به جزئیات قرارداد جدید بیمه تکمیلی بازنشستگان از ثبت نام وام ضروری بازنشستگان از نیمه دوم سال خبر داد.


پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان فرهنگی

۳۱۰ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان: مدیر کل دفتر وزارتی آموزش و پرورش از توجه به جذب نیرو در رشته‌های مختلف برای آزمون استخدامی و نگاه ویژه به جذب نیروهای پیش‌دبستانی خبر داد.


دستور نوبخت برای جلوگیری از تضییع حقوق بازنشستگی کارمندان مشمول تامین اجتماعی

۳۱۰ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: محمدباقر نوبخت معاون رییس جمهوری در پاسخ به نامه جمعی از کارمندان دولت مشمول بیمه تامین اجتماعی که به کاهش ۴۰ درصدی حقوق بازنشستگی خود اعتراض کرده بودند، دستور رسیدگی و بررسی مساعد صادر کرد.


تأمین اجتماعی: معوقات بازنشستگان پرداخت شده است

۳۱۱ روز قبل ۱ نظر

همشهری آنلاین: پس از ماه‌ها انتظار، پرداخت افزایش حقوق فروردین بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی در واپسین روز هفته گذشته آغاز و دیروز به پایان رسید اما برخی بازنشستگان از پرداخت نشدن افزایش حقوق اردیبهشت خود خبر می‌دهند، البته سازمان تأمین اجتماعی اصرار دارد که افزایش حقوق‌ها پرداخت شده‌است.


رایزنی برای افزایش حقوق بازنشستگان و معلمان در مناطق محروم

۳۱۱ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری ایلنا: وزیر آموزش و پرورش درباره بیمارستان ترک اعتیاد دانش‌آموزان، عدالت آموزشی در دولت یازدهم، افزایش حقوق معلمان در مناطق دورافتاده و محروم توضیحاتی را ارائه کرد.


افزایش ۷۹ درصدی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی در دولت یازدهم

۳۱۱ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: گسترش پوشش بیمه‌های اجتماعی، عدالت در دسترسی به پوشش بیمه‌های اجتماعی، پایداری منابع و مصارف و ترمیم حقوق بازنشستگان تنها بخشی از اقدامات انجام شده در دولت یازدهم در بیمه‌های اجتماعی است.


آغاز پرداخت افزایش حقوق فروردین و اردیبهشت مستمری بگیران تامین اجتماعی

۳۱۵ روز قبل ۱۳ نظر

خبرگزاری میزان: پرداخت مابه التفاوت افزایش حقوق فروردین و اردیبهشت بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی از عصر دیروز آغاز شده است.


حقوق ۲ سال آخر خدمت، ملاک حقوق ‌بازنشستگی

۳۱۵ روز قبل

همشهری آنلاین: پس از طرح زمزمه‌هایی مبنی بر احتمال تغییر مبنای مـحـاسبـه حـقـوق بازنشستگان تأمین اجتماعی، معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی تأکید کرد امکان ‌محاسبه ‌مستمری‌ بازنشستگان تأمین‌ اجتماعی‌ براساس ۵سال‌ آخر خدمت وجود ندارد.نگرانی بازنشستگان از تاخیر در پرداخت مابه تفاوت مستمری‌ها

۳۱۶ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری ایلنا: یک فعال صنفی کارگران بازنشسته می‌گوید جامعه سه میلیون نفری بیمه‌شدگان بازنشسته سازمان تامین اجتماعی از شنیدن خبر به تاخیر افتادن زمان پرداخت مابه التفاوت افزایش مستمری‌های خود نگران شده است.


مستمری حداقل بگیران بیشترین افزایش را خواهد داشت

۳۱۷ روز قبل

خبرگزاری ایلنا: مدیرعامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران گفت: در احکام جدید صادر شده درصد افزایش درآمد حقوق ها یکسان نیست، وافرادی که حقوق کمتری دریافت می کنند، درصد بالاتری از معمول ۱۲ درصد شامل آن ها می شود.باقی‌مانده افزایش حقوق بازنشستگان واریز می‌شود

۳۱۸ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری فارس: رئیس تامین اجتماعی رودسر با اشاره به وجود ۳ هزار و ۴۰۰ نفر بازنشسته در این شهرستان گفت: تا پایان مرداد ماه جاری باقی‌مانده افزایش حقوق بازنشستگان پرداخت می‌شود.برنامه دولت برای افزایش پله به پله حقوق بازنشستگان

۳۱۹ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: دولت می‌خواهد حقوق بازنشستگان را پله پله افزایش دهد اما به‌دلیل بار مالی این موضوع باید آن را در یک یا دو برنامه، اجرا کرد.


مابه‌التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان کرمانشاه پرداخت می‌شود

۳۲۰ روز قبل

خبرگزاری فارس : مدیر‌کل تامین اجتماعی استان کرمانشاه با بیان اینکه مابه‌التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان این استان مرداد ماه پرداخت می‌شود، گفت: مبلغ این بدهی بیش از ۲۰ میلیارد تومان است.


113 نظر برای «اخبار حقوق بازنشستگان در سال ۹۶ (کلیه اخبار)»


  • هادی

   سلام، افزایش حقوق پدرم که بازنشسته نیروهای مسلح هست فروردین ماه اجرا و اعمال شد!
   افزایش حقوق بازنشسته بقیه سازمان ها و ادارات تا یکی دو ماه آینده اعمال میشه فکر کنم!

   پاسخ دادن
 1. علی اصغر

  سلام خسته نباشید شما میگید حقوق بازنشسته تامین اجتماعی زیر یک میلیون تومان نداریم ولی حقوق پدرم دویست هزار تومان میباشد آیا با این حقوق میتوان زندگی کرد خواهشا نگید که حقوق زیر یک میلیون تومان نداریم لطفا رسیدگی شود ممنونم

  پاسخ دادن
 2. محمود

  سلام این طرح هماهنگ برای حقوقها کی اجرا می شود حتما مانی که امام زمان ظهور کند چرا اینقدر مسعولی دورغ میگن گناه مامستمری بگیران چیه رحمی به حال ماکنیدکه ماشرمنده زن وبچهاما هستیم

  پاسخ دادن
 3. هانیه

  همه از بابت حقوق یک میلیون یا یکوپونصد یا نهصد تومن شکایت دارن . پس ما چی بگیم که پدرم تو سن شونزده سالگی تو کارخونه شروع ب کار کرد تا شصت سالگی که بازنشسته شد و حالا سیصدهزارتومان !!!! حقوقشه . تازه اونم دویست و نود تومنه که من دارم میگم سیصد . واقعا این مبلغ کفاف خرج یک زندگی رو میده ؟؟؟ من نامزدم و موفق به تامین جهیزیم نمیشم . بجای بالابردن حقوقای یک میلیون تومنیا به فکر ما سیصد تومن بگیرا باشید

  پاسخ دادن
 4. علی آزاد

  با سلام – خواستم سوال کنم چرا افزایش حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی شفاف وبا جزییات عنوا ن نمیشه،امروز اعلام شد ، حداقل حقوق بگیران 14/5 درصد ، پس بقیه چند درصد؟ ضمنا افزایش مزایا مثل حق اولاد وغیره چقدر شد؟که اقای نوربخش مزایای حداقل حقوق ها را اعلام نمود،پس اونهای که بالاتر از حداقل حقوق میگیرند،چرا جزییاتش اعلام نشد؟ ممنون

  پاسخ دادن
 5. منیژه

  با عرض سلام
  آیا بجز 14/5 درصد افزایش که حقوق اکثر بازنشستگان تامین اجتماعی را به 2 میلیون نمی رساند آیا همسان سازی هم برای حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی بر مبنای طبقه بندی مشاغل در سال 96 انجام می گردد یا خیر

  پاسخ دادن
  • محمود

   باسلام یکی به دادمامستمری بگیران تامین اجتمایی برسه که ما باحقوق 1280میلیون دوست هشتاد هزارتومان باسی پنج روزحقوق نمیتوانیم اومرات زندگی مان رابگذرانیم خواهشمندیم یکی به دادمابرسه ویکی جواب ماراهم بدهد.. باتشکر..

   پاسخ دادن
 6. م.ر

  با عرض سلام و احترام
  در تاریخ 96/1/30 حقوق پدرم که بازنشسته دولتی هستند بیشتر از درصدی که دولت قول دادند افزایش پیدا کرد و واریز شد.
  لطفاً بخاطر مخالفت با دولت نظرات منفی و کذب ندید دوستان.
  با سپاس

  پاسخ دادن
  • محمود

   سلام دوست عزیز شما کارمند بودید اینقرزیاد شده ولی ماکه مستمری بگیرتامین اجتمایی هستیم همش صدوچهل تومان زیادشده قراربودکه حقوقهای مابه دومیلون برسه ولی متاسفانه آنقدری زیادنشده که بتونیم زندگی رابگذرونیم

   پاسخ دادن
 7. بازنشسته کشوری

  سلام . چرا درخصوص افزایش حقوق بازنشستگان کشوری زیر دومیلیون واقعا اقدام عملی انجام نمیدهید و فقط همش شعار مگه بازنشسه از یاد رفته فنا شده با توجه به فرسودگی جسم و روان وافزایش هزینه های زندگی بیشترازگذشته با شاغلین چه فرقی دارد که باید در مدت دوسال اختلاف حقوق به دو برابر برسد .

  پاسخ دادن
 8. علی

  سلام اضافه حقوقهای امسال چراپرداخت نشده حقوقهاهنوزمثل پارسال هستش کی پرداخت میشه وچقدراست مثلاپدرم940تومن میگیره جقدرقراره اضافه بشه وکی میریزندلطفا پاسخ بدید.ممنون

  پاسخ دادن
 9. اشکان

  انقدر سر موقع ریختن حقوقها براتون سخته؟؟؟ما که پول اضافه یا زور نمیخوایم..حق خودمونو میخوایم…..چقدر باید پشت در بانک منتظر بشینیم تا حقمونو بریزین بریم به بدبختیمون برسیم‌‌‌..یه جدول زمانبندی دیر کردم باز درست کنین بدین لا اقل انتظار نکشیم

  پاسخ دادن
 10. رویا

  خسته شدیم ازین دیر پرداخت کردن حقوقها…چرا هیچکی رسیدگی نمیکنه…ساعت ۱۱ صبحه…هنوز حقوق ۲۵ فروردینو نریختین….پدر مادرای ما باید چقدر باید انتظار بکشن….کاش تو اول سالی رسیدگی کنین

  پاسخ دادن
  • Ysh

   سلام ؛حقوقها بر اساس لیستی که سازمان داده به حساب مستمری بگیرها ریخته میشه ضمنا شما میتونید از طریق فعال سازی پیامک بانک به یکی از شماره های همراه خودتون قبلش پیامک دریافت کنید ودیگر اینهمه سختی نکشید

   پاسخ دادن
 11. مهدا

  سلام.
  من وظیقه بگیرنیروهای مسلح و جانباز52درصد نیرو و40درصد بنیاد هستم.حقوقم یک و صدوپنجاه. پارسال گفتن پلکانی زباد می شه والله من از اول تاالان دقیقا همین بود امسالم اینو می گن برا زیر دومیلیون ها مطمعنم هرچی فروردین بدن اسفند96 هم همونه

  اول اینکه دوستان حقوق من با توجه به شرایطم کم نیست؟؟
  دوم اینکه چرا این پلکانی برای من اعمال نمی شه یا همه مثل من هستید؟
  سومی خیلللی مهمه می گن برم سرکار حقوقم قطع می شه و حقوق اداره ک برم دریافت کنم)ادارشم مشخص نیست هرچی ک رشتهمنو بخواد مدرکمم فوق لیسانس بنظر شما تعهد بدم حقوقم قطع یشه برم کار یا نه همین خوبه؟؟

  بحث برنامه توسعه هم هست که حقوق بازنشسته ها ببرن بالا می
  گم نکنه برم کار حقوقمون خوب بشه

  خواهش می کنم از تجربیاتتون کمک کنید برام مهمه. من جوونم چیزی نمی دونم دراین راستا. ممنون

  پاسخ دادن
  • بازنشسته

   با افزایشی که دیشب دیدم متوجه شدم زیر 30 سال خدمتی افزایش پلکانی شاملش نشده . من بازنشسته کشوری هستم و حقوق زیر 2 تومان. ولی متوجه شدم پارسال حداقل درصد افزایشی یعنی 12 بوده که افزایش من شد 180 ولی امسال فقط 168 اضافه شد یعنی 10 درصد. بنابراین با توجه به این موضوع ببینید بازنشسته شویدبهتر است یا نه. یعنی بجز پاداش و حقوق که بر مبنای 2 سال آخر خدمت محاسبه وکمتر از 30 سال کامل است این افزایش پلکانی هم شاملش نمیشود. چه برای تامین اجتماعی چه کشوری حالا لشکری را نمیدانم. تقریبا نصف افزایش خواهی داشت و حقوق به حداقل نزول خواهد کرد نه حداکثر.

   پاسخ دادن
   • مهداد

    سلام ممنونم واقعا از توضیحاتتون. اما من وظیفه بگیر)به نوعی بازنشیتگی( دریافت می کنم . و سوالم طبق شرایط بالا ک عرض کردم این ک تعهد بدم حقوق قطع بشه و برم سر کار حقوقم بهتر می شه یعنی مثلا می شه دوتومان یا یک و هشتصد اگر برم سر کار
    یا اینکه نه تعهدندم و همین حقوق وظیفه بگیری کفایت می کنه و برم سرکار خیلی تغییری در حقوقم حاصل نمی شه؟


لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.