اخبار اشتغال مددجویان در سال ۹۶ (آخرین خبر)

۴ روز قبل ۱۸ نظر

  اخبار اشتغال مددجویان

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه آخرین اخبار و استخدامهای مربوط به اشتغال مددجویان در اسرع وقت منتشر خواهد شد

لینکهای مرتبط


فهرست اخبار اشتغال مددجویان موجود در این صفحه :


۲۶ بهمن ۹۶

برخورداری ۲۷۷ فرزند مددجوی کمیته امداد از تسهیلات خدمت سربازی

قائم‌مقام کمیته امداد امام خمینی در همدان از برخورداری ۲۷۷ فرزند مددجوی کمیته امداد از تسهیلات خدمت سربازی خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۵ بهمن ۹۶

ایجاد اشتغال برای ۴ هزار مددجو در هرمزگان

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد هرمزگان از ایجاد اشتغال برای ۴ هزار مددجو در سراسر استان خبر داد و گفت: مددجویان با بررسی ظرفیت‌سنجی و آمایش منطقه، استعدادیابی، آموزش و مهارت‌آموزی در محل سکونت با ایجاد بنگاه اقتصادی به فعالیت می‌پردازند.

ادامه مطلب ...
۲۴ بهمن ۹۶

ایجاد اشتغال برای ۳ هزار و ۸۲۶ مددجوی لرستانی

مدیرکل کمیته امداد امام‌خمینی(ره) لرستان از ایجاد اشتغال برای ۳ هزار و ۸۵۶ مدد‌جو تا پایان دی ماه امسال در این استان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۳ بهمن ۹۶

پرداخت ۷۷۳ میلیون تومان تسهیلات اشتغال به مددجویان رزن

رئیس اداره بهزیستی شهرستان رزن گفت: از ابتدای سال بیش از ۷۷۳میلیون تومان تسهیلات اشتغال به معلولین و افراد زیر پوشش این اداره در رزن پرداخت شده است.

ادامه مطلب ...
۱۹ بهمن ۹۶

معافیت فرزندان ۱۰۳ مددجوی کمیته امداد همدان از سربازی

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی (ره) استان همدان گفت: فرزندان ۱۰۳ مددجوی زیر پوشش این نهاد از ابتدای سال جاری تاکنون، از خدمت سربازی معاف شده ‌اند.

ادامه مطلب ...
۱۹ بهمن ۹۶

ایجاد ۱۹ هزار طرح اشتغال پایدار طی ۶ سال در خراسان‌شمالی

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: ۱۷ هزار و ۵۰۰ خانوار مددجوی تحت حمایت کمیته امداد خراسان‌شمالی از سال ۹۰ تا ۹۶ با ایجاد ۱۹ هزار شغل پایدار به خودکفایی رسیدند.

ادامه مطلب ...
۱۸ بهمن ۹۶

پرداخت ۳.۵ میلیارد ریال تسهیلات خوداشتغالی به مددجویان بهزیستی نطنز

رئیس اداره بهزیستی نطنز گفت: سه میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال تسهیلات در قالب مشاغل خانگی و خود اشتغالی به ۲۶ نفر از مددجویان تحت پوشش بهزیستی این شهرستان در سال جاری پرداخت شده است.

ادامه مطلب ...
۱۸ بهمن ۹۶

ایجاد ۲ هزار شغل خرد برای مددجویان

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: از ابتدای امسال تاکنون با ارائه تسهیلات قرض‌الحسنه به مددجویان این نهاد در سطح استان بوشهر، زمینه اشتغال دوهزار نفر ایجاد شده است.

ادامه مطلب ...
۱۷ بهمن ۹۶

ایجاد ۲۱ هزار فرصت شغلی برای نیازمندان ایلام

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام از ایجاد ۲۱ هزار فرصت شغلی برای نیازمندان ایلام خبر داد.
به گزارش خبرنگار مهر، ضیا رضایی امروز در دیدار با معاون استانداری ایلام اظهار داشت: در شش سال گذشته بیش از ۲۱ هزار فرصت شغلی برای مددجویان جویای کار این نهاد در شهرستان‌های مختلف این استان ایجادشده است.

ادامه مطلب ...
۱۷ بهمن ۹۶

ایجاد اشتغال برای ۱۰۴۳ مددجوی زیرپوشش کمیته امداد در سمنان

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان از ایجاد اشتغال برای یک هزار و ۴۳ نفر از مددجویان زیرپوشش کمیته امداد در این استان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۶ بهمن ۹۶

ایجاد ۲۰۰۷ فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد زنجان

مدیرکل کمیته‌امداد استان زنجان گفت: امسال ۲۰۰۷ فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان با پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی و استفاده از فرصت‌های کاریابی ایجادشد.

ادامه مطلب ...
۱۶ بهمن ۹۶

اجرا شدن ۲۸۵۵ طرح اشتغالزایی برای مددجویان کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: ابتدای امسال تاکنون ۲ هزار و ۸۵۵ طرح اشتغالزایی با اعتبار ۴۶۱ میلیارد و ۷۳۰ میلیون ریال برای مددجویان زیر پوشش کمیته امداد این استان اجرا شده است.

ادامه مطلب ...
۱۶ بهمن ۹۶

اعطای ۲۲ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان بهزیستی رفسنجان

رئیس اداره بهزیستی رفسنجان گفت: طی سال جاری ۲۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات اشتغالزایی به ۱۵۰ مددجوی این نهاد اعطا شده است .

ادامه مطلب ...
۱۵ بهمن ۹۶

ایجاد اشتغال برای ۳۲۰۰ نفر مددجوی کمیته امداد در لرستان

کمیته امداد امام خمینی (ره)تاکنون خدمات ارزنده ای به افراد نیازمند جامعه ارائه کرده است.
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛ کمیته امداد امام خمینی (ره) از اولین نهاد‌های انقلابی در سال ۱۳۵۷ برای محرومیت زدایی و حمایت از نیازمندان است.

ادامه مطلب ...
۱۲ بهمن ۹۶

افزایش تسهیلات اشتغالزایی کمیته امداد به ۲۱ هزار میلیارد ریال

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور گفت: امسال تسهیلات اشتغالزایی مددجویان تحت پوشش این نهاد به همت دولت و مجلس شورای اسلامی از ۱۰ هزار به ۲۱ هزار میلیارد ریال افزایش پیدا کرده است.

ادامه مطلب ...
۱۲ بهمن ۹۶

پرداخت یک‌میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان وام خوداشتغالی به مددجویان تویسرکان

رئیس اداره بهزیستی شهرستان تویسرکان از پرداخت یک‌میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان وام خوداشتغالی به مددجویان تویسرکان از ابتدای امسال تاکنون خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۱ بهمن ۹۶

ایجاد ۷هزارفرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد استان تهران

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان تهران از ایجاد شدن ۷هزار فرصت شغلی برای مددجویان این نهاد در ۱۰ماهه نخست امسال خبرداد.

ادامه مطلب ...
۹ بهمن ۹۶

پرداخت ۵میلیارد تومان وام خوداشتغالی به مددجویان داراب

مدیر کمیته امداد امام خمینی داراب گفت: ۵ میلیارد تومان وام اشتغال‌زایی پس از ارائه به مددجویان کمیته امداد، درزمینه کیفیت و پیشرفت کار مورد بررسی قرار گرفته شده است.

ادامه مطلب ...
۷ بهمن ۹۶

ایجاد ۲۰۰۷ فرصت شغلی جدید برای مددجویان زنجانی

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: با پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان و استفاده از ظرفیت کاریابی ۲ هزار و ۷۰۰ مددجوی زنجانی مشغول بکار شدند.

ادامه مطلب ...
۵ بهمن ۹۶

۴۰ هزار طرح اشتغال مددجویان کمیته امداد خراسان رضوی زیر نظر بازرسان

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان رضوی گفت: هم اکنون ۴۰ هزار طرح خوداشتغالی مددجویان زیر پوشش در این استان زیر نظارت بازرسان این نهاد قرار دارد.

ادامه مطلب ...
۴ بهمن ۹۶

ایجاد ۲ هزار شغل با ۲۵۱ میلیارد ریال اعتبار برای مددجویان کمیته امداد زنجان

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان گفت: ۲ هزار و هفت فرصت شغلی برای مددجویان تحت پوشش این نهاد با اعتباری بالغ بر ۲۵۱ میلیارد و ۵۸۴ میلیون ریال ایجاد شد که بر این اساس برنامه های پیش بینی شده کمیته امداد زنجان ۱۳۵ درصد محقق شده است.

ادامه مطلب ...
۴ بهمن ۹۶

ایجاد اشتغال برای ۵۰۰ مددجوی معلول بهزیستی استان فارس

مدیر کل بهزیستی استان فارس گفت: از محل مشارکت های مردمی در ۶ ماه نخست امسال پنج میلیارد ریال جمع آوری شد که با استفاده از آن برای ۵۰۰ نفر از مددجویان معلول زیر پوشش این نهاد ایجاد اشتغال شد.

ادامه مطلب ...
۴ بهمن ۹۶

دریافت وام اشتغال زایی ۱۱۲مددجوی کمیته امداد دشتی

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) دشتی استان بوشهر گفت: در۱۰ ماه امسال ۲۰ میلیارد ریال وام اشتغال زایی به ۱۱۲ مددجوی زیر پوشش این نهاد پرداخت شده است.

ادامه مطلب ...
۳ بهمن ۹۶

اختصاص ۱۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزا به مددجویان بهزیستی اشنویه

رئیس اداره بهزیستی اشنویه گفت: امسال ۳۸ طرح اشتغالزایی مددجویی در حوزه های مختلف از جمله بخش تولید و فرش بافی در این شهرستان به اجرا درآمده که برای اجرای آنها، ۱۰ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.

ادامه مطلب ...
۳ بهمن ۹۶

ایجاد ۲ هزار و ۵۰۰ فرصت شغلی برای مددجویان زنجانی

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان به برنامه‌ریزی کمیته امداد استان زنجان در سال جاری در حوزه اشتغال اشاره کرد و گفت: برنامه این نهاد پرداخت ۳۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی به‌منظور ایجاد ۲ هزار و ۵۰۰ فرصت شغلی برای مددجویان این نهاد است.

ادامه مطلب ...
۲ بهمن ۹۶

پرداخت ۴۳ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان کردستان

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کردستان از پرداخت ۴۳ میلیارد تومان تسهیلات در ۹ ماه نخست امسال به مددجویان کردستانی خبر داد.

ادامه مطلب ...
۳۰ دی ۹۶

اعطای ۲ هزار فقره وام ۱۵ میلیون تومانی به مددجویان معلول در استان تهران

معاون امور توانبخشی بهزیستی استان تهران گفت: ۲ هزار فقره وام اشتغالزایی ۱۵ میلیون تومانی به مددجویان معلول اعطا شده است.

ادامه مطلب ...
۲۷ دی ۹۶

معافیت مددجویان مشمول خدمت سربازی

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: ۸۰ فرزند ذکور خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد استان کرمانشاه از خدمت سربازی در سال جاری معاف شدند.

ادامه مطلب ...
۲۷ دی ۹۶

اشتغال زایی پایدار برای ۱۰۹ مددجوی کمیته امداد عسلویه

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) عسلویه استان بوشهر گفت: در ۹ ماه امسال با پرداخت ۱۶ میلیارد و ۵۷۰ میلیون ریال تسهیلات برای ۱۰۹ مددجوی این شهرستان اشتغال پایدار ایجاد شده است.

ادامه مطلب ...
۲۵ دی ۹۶

ایجاد ۱۸۰هزار شغل سال گذشته برای مددجویان کمیته امداد

مشاور رئیس و مدیرکل دفتر نظارت و رسیدگی به شکایت های کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور گفت: از مجموع ۵۰۰ هزار شغل که سال گذشته دولت در کشور ایجاد کرد، ۱۸۰هزار شغل مربوط به کمیته امداد است.

ادامه مطلب ...
۲۰ دی ۹۶

پرداخت تسهیلات اشتغال به مددجویان کمیته امداد شهرستان اهر

مدیر کمیته امداد شهرستان اهر گفت: از صندوق امداد ولایت در طول ۹ ماهه سال جاری به ۱۵۶ نفر تسهیلات اشتغال در بخش‌های کشاورزی، دامداری، فرش‌بافی، جاجیم‌بافی و ورنی بافی پرداخت کرده‌ایم.

ادامه مطلب ...
۲۰ دی ۹۶

جذب ۳۰ میلیارد ریال اعتبار برای اشتغال زایی مددجویان میاندوآبی

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب گفت: از ابتدای امسال با جذب حدود ۳۰ میلیارد ریال اعتبار برای بیش از ۲۵۰ مددجو در شهرستان میاندوآب، اشتغال زایی شده است.

ادامه مطلب ...
۱۸ دی ۹۶

اعلام جزئیات برنامه کمیته امداد برای اشتغال دانشجویان مددجو

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد برنامه این نهاد برای اشتغال‌زایی دانشجویان تحت حمایت را تشریح کرد.

ادامه مطلب ...
۱۸ دی ۹۶

اشتغال زایی پایدار برای ۱۲۰ مددجوی کمیته امداد ماکو

طرح اشتغال‌زایی برای مددجویان کمیته امداد و خودکفایی آنان با جدیت در این نهاد انقلابی دنبال می شود که به گفته مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) ماکو در این راستا در ۹ ماه امسال با پرداخت ۲۲ میلیارد ریال برای ۱۲۰ مددجوی این شهرستان اشتغال مولد و پایدار ایجاد شده است.

ادامه مطلب ...
۱۸ دی ۹۶

اختصاص ۲۳ میلیارد تومان اعتبار اشتغالزایی برای مددجویان بهزیستی همدان

معاون مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی استان همدان از اختصاص اعتبار ۲۳ میلیارد تومانی برای اشتغال مددجویان بهزیستی در سال جاری خبر داد.

ادامه مطلب ...
۹ دی ۹۶

اختصاص ۱۲ میلیارد تومان اعتبار به مددجویان کمیته امداد خراسان رضوی

بازارکار : مشاور معاون اول رئیس‌جمهور همراه با مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی از خانواده های تحت حمایت این نهاد در حاشیه شهر مشهد بازدید کرد.

ادامه مطلب ...
۷ دی ۹۶

اختصاص ۳۶ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال تسهیلات به مددجویان کمیته امداد جغتای

خبرگزاری فارس : مدیر کمیته امداد جغتای گفت: از ابتدای سال ۹۶ تاکنون از محل اعتبارات بانکی برای تعداد ۱۲۱ نفر از افراد تحت پوشش بااعتباری بالغ‌بر ۳۶ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال اشتغال‌زایی ایجادشده است.

ادامه مطلب ...
۵ دی ۹۶

اشتغال ۸۵۰ هزار مددجو در طول برنامه ششم

بازارکار : ۸۵۰ هزار فرصت شغلی پایدار برای خانوارهای تحت حمایت در طول برنامه ششم کمیته امداد ایجاد می شود.

ادامه مطلب ...
۴ دی ۹۶

پرداخت ۲۱میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان گناوه

خبرگزاری جمهوری اسلامی: رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گناوه گفت: در سال جاری ۲۱ میلیارد و ۷۵۲ میلیون ریال تسهیلات اشتغال زایی به ۱۲ ۴ مددجوی جویای کار تحت پوشش این نهاد پرداخت شده است.

ادامه مطلب ...
۴ دی ۹۶

اشتغال پر رونق مددجویان کمیته امداد زنجان با تولیدات فرش

خبرگزاری ایرنا: مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان گفت: مددجویان این نهاد از ابتدای امسال تاکنون توانستند با فرشبافی درآمد مناسبی را کسب کنند.

ادامه مطلب ...
۲۹ آذر ۹۶

پرداخت تسهیلات اشتغال به ۱۴۵ مددجوی عسلویه

خبرگزاری ایرنا : مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) عسلویه استان بوشهر گفت: ۱۴۵ مددجوی زیر پوشش این نهاد تسهیلات اشتغال زایی دریافت کردند.

ادامه مطلب ...
۲۸ آذر ۹۶

ایجاد دوهزار فرصت شغلی برای مددجویان با ۳۲ میلیارد تومان اعتبار

خبرگزاری مهر: مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی هشت ماهه نخست سال جاری کمیته امداد استان دو هزار و ۶۴ مورد فرصت شغلی با اعتبار ۳۲میلیارد تومان برای مددجویان و افراد نیازمند ایجاد کرد.

ادامه مطلب ...
۲۸ آذر ۹۶

تخصیص ۶۵ میلیارد ریال برای اشتغال مددجویان بهزیستی سمنان

خبرگزاری ایرنا: مدیرکل بهزیستی استان سمنان گفت: ۶۵ میلیارد ریال اعتبار در قالب تسهیلات کم بهره برای اشتغال مددجویان زیر پوشش این نهاد برای سال جاری تخصیص یافت.

ادامه مطلب ...
۲۸ آذر ۹۶

اختصاص ۶۸ میلیارد ریال برای اشتغال مددجویان کمیته امداد رامیان

خبرگزاری ایرنا: فرماندار رامیان در شرق استان گلستان از اختصاص ۶۸ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی برای مددجویان زیرپوشش کمیته امداد این شهرستان درسالجاری خبر داد و گفت: میزان تسهیلات امسال، بیش از سه برابر سال قبل است.

ادامه مطلب ...
۲۷ آذر ۹۶

ایجاد ۲۰۰۰ فرصت شغلی در استان مرکزی برای مددجویان کمیته امداد

بازارکار : مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی گفت: در ۹ماهه امسال با همکاری کارگروه اشتغال و بانک های عامل در استان مرکزی، بیش از دو هزار فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد ایجاد شده است.

ادامه مطلب ...
۲۶ آذر ۹۶

پرداخت ۱۶ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان بهزیستی

خبرگزاری فارس: سرپرست فرمانداری شهرستان دشتی گفت: تاکنون ۱۶ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان تحت پوشش اداره بهزیستی شهرستان دشتی پرداخت‌شده است.

ادامه مطلب ...
۲۲ آذر ۹۶

معافیت ۲۸۵۰ مددجوی کمیته امداد از خدمت سربازی

خبرگزاری فارس : مدیرکل امور حمایت‌های اجتماعی کمیته امداد گزارشی از تسهیلات خدمت نظام‌وظیفه به مددجویان تحت حمایت این نهاد در شش‌ماهه نخست امسال ارائه کرد.

ادامه مطلب ...
۲۲ آذر ۹۶

۲۰ میلیارد ریال وام اشتغال به مدد جویان دره شهر پرداخت شد

خبرگزاری ایرنا: رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) دره شهر گفت: در هشت ماه گذشته سال جاری ۲۰ میلیارد ریال وام اشتغال به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام (ره) شهرستان دره شهر پرداخت شده است.

ادامه مطلب ...
۲۱ آذر ۹۶

کاهش یک‌‌هزار میلیاردی اعتبار اشتغالزایی کمیته امداد در لایحه بودجه ۹۷

خبرگزاری خانه ملت : رییس کمیته امداد امام خمینی (ره)‌ گفت:‌ اعتبار اشتغازایی کمیته امداد در لایحه بودجه سال ۹۷ درمقایسه با سال گذشته هزار میلیارد تومان کاهش پیدا کرده است.

ادامه مطلب ...
۲۱ آذر ۹۶

پرداخت ۱۷۷ فقره وام اشتغال به مددجویان کمیته امداد تویسرکان

خبرگزاری فارس : مدیر کمیته امداد تویسرکان اعتبار اشتغال‌زایی کمیته امداد تویسرکان را در سال جاری ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان دانست و گفت: ۱۷۷ فقره وام به مبلغ ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان به مددجویان این نهاد در تویسرکان پرداخت شده است.

ادامه مطلب ...
۱۶ آذر ۹۶

ایجاد ۷۲۹ فرصت شغلی جدید برای مددجویان روستایی

باشگاه خبرنگاران جوان : ۷۲۹ فرصت شغلی جدید برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در مناطق روستایی و محروم در هشت‌ماهه امسال ایجادشده است.

ادامه مطلب ...
۱۴ آذر ۹۶

اجرای سه هزار و ۴۳۲ طرح اشتغال برای مددجویان اصفهانی

خبرگزاری صداوسیما : امسال، سه هزارو ۴۳۲ طرح اشتغال برای خودکفایی مددجویان کمیته امداد امام خمینی استان اصفهان اجرا شده است.

ادامه مطلب ...
۱۳ آذر ۹۶

اشتغال ۲۵ نفر توسط بانوی مددجوی کرمانی

باشگاه خبرنگاران جوان: بانوی مددجوی فاریابی با دریافت تسهیلات اشتغال کمیته امداد توانست زمینه اشتغال ۲۵ نفر را فراهم کند.

ادامه مطلب ...
۱۲ آذر ۹۶

پرداخت وام اشتغال وخود کفایی به مددجویان

باشگاه خبرنگاران جوان: رئیس کمیته امداد جوکار از اعطای ۷۳ فقره وام اشتغال و خودکفایی توسط کمیته امداد جوکار به مددجویان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۱ آذر ۹۶

افزایش وام اشتغالزایی مددجویان کمیته امداد به ۲۱۰۰ میلیارد تومان

خبرگزاری ایرنا : رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: اعتبار وام اشتغالزایی مددجویان این نهاد به همت دولت و مجلس شورای اسلامی در سال جاری از یک هزار میلیارد تومان به ۲ هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان افزایش یافت.

ادامه مطلب ...
۳۰ آبان ۹۶

معافیت ۲ هزار و ۸۵۰ مددجو تحت حمایت کمیته امداد از سربازی

خبرگزاری ایرنا : مدیرکل امور حمایت های اجتماعی کمیته امداد گفت: فرزندان دو هزار و ۸۵۰ مددجو تحت حمایت کمیته امداد از خدمت سربازی معاف شده‌اند.

ادامه مطلب ...
۲۵ آبان ۹۶

۱۴۴ مددجوی بهزیستی تسهیلات اشتغال‌زایی را دریافت کردند

خبرگزاری فارس : مدیر کل بهزیستی استان زنجان گفت: طی سال‌جاری ۱۴۴ مددجوی بهزیستی به بانک‌های عامل معرفی شدند.

ادامه مطلب ...
۲۴ آبان ۹۶

پرداخت ۶۹۵ میلیون تومان تسهیلات اشتغال به مددجویان رامسری

باشگاه خبرنگاران جوان: ۴۰ فرصت شغلی با پرداخت ۶۹۵ میلیون تومان تسهیلات اشتغال برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) رامسر از ابتدای امسال تاکنون ایجاد شد.

ادامه مطلب ...
۲۲ آبان ۹۶

ایجاد ۱۵۵۹ فرصت شغلی برای مددجویان سیستان‌وبلوچستان

خبرگزاری فارس : معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد سیستان و بلوچستان گفت: در ۷ ماهه سال جاری هزار و ۵۵۹ طرح اشتغال با اعتبار ۱۸ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان برای مددجویان استان سیستان و بلوچستان اجرا شد.

ادامه مطلب ...
۱۶ آبان ۹۶

اختصاص ۲۰۰ میلیارد تومان برای اشتغال مددجویان کمیته امداد خراسان رضوی

بازارکار: مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی در گفتگو با بازارکار با تشریح برنامه های اشتغال و کارآفرینی برای مددجویان کمیته امداد در استان خراسان رضوی اعلام کرد: در سال ۱۳۹۶ بودجه اشتغال استان خراسان رضوی دویست میلیارد تومان است و بیش از ۱۵ هزار فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد ایجاد می شود.

ادامه مطلب ...
۱۴ آبان ۹۶

ایجاد ۱۵۰۰ فرصت شغلی برای مددجویان تهرانی

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل کمیته امداد استان تهران در نشست با مدیر صندوق کارآفرینی امید استان تهران گزارشی در مورد اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی مددجویان تحت حمایت این نهاد در شش ماهه نخست امسال ارائه‌ داد.

ادامه مطلب ...
۱۴ آبان ۹۶

ایجاد ۱۵ هزار شغل جدید برای مددجویان کمیته امداد در خراسان رضوی

بازارکار: مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی در گفتگو با بازارکار با تشریح برنامه های اشتغال و کارآفرینی برای مددجویان کمیته امداد در استان خراسان رضوی اعلام کرد: در سال ۱۳۹۶ بودجه اشتغال استان دویست میلیارد تومان است و بیش از ۱۵ هزار فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد ایجاد می شود.

ادامه مطلب ...
۱۱ آبان ۹۶

پرداخت ۹۶ میلیاردریال تسهیلات کارگشایی به مددجویان کمیته امداد زنجان

خبرگزاری ایرنا : مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان گفت: از ابتدای امسال بیش از ۹ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان در قالب تسهیلات اشتغال و کارگشائی به مددجویان تحت حمایت این نهاد از طریق صندوق امداد ولایت پرداخت ‌شده است.

ادامه مطلب ...
۱۰ آبان ۹۶

اشتغال ۱۳۴ نفر از مددجویان قمی

خبرگزاری فارس: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان قم از اشتغال ۱۳۴ نفر از مددجویان قمی در ۶ ماهه نخست امسال خبر داد.

ادامه مطلب ...
۹ آبان ۹۶

پرداخت ۷.۲میلیارد تومان وام اشتغال به مددجویان روستایی خراسان شمالی

خبرگزاری فارس: معاون اشتغال کمیته امداد استان خراسان شمالی گفت: کمیته امداد خراسان شمالی توانست در نیمه نخست سال ۹۶، هفت میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان مناطق روستایی و مرزی این استان پرداخت کند.

ادامه مطلب ...
۷ آبان ۹۶

صاحب شغل شدن ۱۰۵۲ مددجوی زنجانی

خبرگزاری ایلنا : از ابتدای امسال هزار و ۵۲ مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان با استفاده از تسهیلات اشتغال‌زایی و خدمات کاریابی این نهاد در رشته شغلی موردعلاقه خود مشغول به کارشده‌اند.

ادامه مطلب ...
۳ آبان ۹۶

اشتغال به تحصیل ۲۳۹۵ مددجو در زندان‎های تهران

خبرگزاری میزان : مدیر کل زندان‌های استان با آغاز سال تحصیلی سال جاری از اشتغال به تحصیل ۲۳۹۵ مددجو در مقاطع تحصیلی متوسطه و آموزش عالی در سطح زندان‌های استان خبر داد

ادامه مطلب ...
۳ آبان ۹۶

بیش از ۱۴۰۰ طرح اشتغالزا برای مددجویان کمیته امداد

خبرگزاری صدا و سیما : از ابتدای امسال تاکنون با اعتبار ۲۱ میلیارد تومان هزار و ۴۰۳ طرح کارآفرینی و اشتغال زایی برای مددجویان کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد اجرا شده است.

ادامه مطلب ...
۲ آبان ۹۶

اجرای ۵۱ طرح اشتغال برای مددجویان ساروی

باشگاه خبرنگاران جوان : ۵۱ طرح اشتغال برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان ساری در ۶ ماه نخست امسال اجرا شد.

ادامه مطلب ...
۱ آبان ۹۶

اعطای۱۱۰۰ میلیارد وام کم بهره خوداشتغالی به مددجویان تهرانی

خبرگزاری مهر: نماینده مردم تهران در مجلس گفت: امسال کمیته امداد از طریق بانک های عامل ۱۱۰۰ میلیارد تومان تسهیلات خوداشتغالی ارزان قیمت و کم بهره به مددجویان خود در استان تهران پرداخت کرده است .

ادامه مطلب ...
۱ آبان ۹۶

سهم ۴۰ درصدی مشاغل خانگی در اشتغال مددجویان سیستان‌وبلوچستان

خبرگزاری فارس : مدیرکل کمیته امداد سیستان و بلوچستان گفت: در ۶ ماهه نخست سال‌جاری ۴۰ درصد اشتغال ایجاد شده برای مددجویان سیستان‌وبلوچستان مناطق روستایی و محروم در بخش مشاغل خانگی و کسب و کار خرد بوده است.

ادامه مطلب ...
۳۰ مهر ۹۶

اجرای ۳۹ طرح اشتغال برای مددجویان

با شگاه خبرنگاران جوان:۳۹ طرح اشتغال برای مددجویان تحت حمایت امداد تنکابن در ۶ ماه نخست سال جاری اجرا شد.

ادامه مطلب ...
۳۰ مهر ۹۶

اشتغال به تحصیل ۲۳۹۵ مددجو در زندان‌های استان تهران

خبرگزاری فارس:مدیرکل زندان‌های استان تهران از اشتغال به تحصیل ۲۳۹۵ مددجو در زندان‌های این استان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۹ مهر ۹۶

پرداخت وام اشتغال ۹۶ میلیونی به ۷۳ مددجوی آملی

باشگاه خبرنگاران جوان : وام اشتغال میلیون و ۶۰۰ هزار تومانی به ۷۳ نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) آمل پرداخت شد.

ادامه مطلب ...
۲۴ مهر ۹۶

پرداخت ۹.۳ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به مددجویان

خبرگزاری مهر:بوشهر – مدیر کمیته امداد شهرستان دیر گفت: طی شش ماه نخست امسال ۹.۳ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به مددجویان دیری پرداخت شد.

ادامه مطلب ...
۲۴ مهر ۹۶

ایجاد بیش از ۱۰۰۰ فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد در مرکزی

خبرگزاری مهر: اراک- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان مرکزی گفت: یک هزار و ۹۸ فرصت شغلی جدید در پنج‌ ماهه نخست سال جاری برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی ایجاد شده است.

ادامه مطلب ...
۲۴ مهر ۹۶

مددجویان آبیکی برای دریافت وام اشتغال اقدام کنند

خبرگزاری فارس: رئیس اداره بهزیستی شهرستان آبیک با بیان اینکه ۶۰ مددجوی زیر پوشش این اداره جویای کار هستند، گفت: مددجویان بهزیستی این شهرستان برای دریافت وام اشتغال و مشاغل خانگی اقدام کنند.

ادامه مطلب ...
۲۴ مهر ۹۶

ایجاد دو هزار فرصت شغلی در البرز

خبرگزاری ایکنا: گروه اجتماعی: مدیرکل کمیته امداد استان البرز گفت: در نیمه اول سال، ۲هزار فرصت شغلی از طریق اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال و مراکز کاریابی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان البرز و نیازمندان جویای کار غیرتحت حمایت ایجاد شد.

ادامه مطلب ...
۲۳ مهر ۹۶

اختصاص یک هزارو ۲۶۰میلیارد ریال به اشتغال مددجویان کمیته امداد خوزستان

خبرگزاری ایرنا :معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی خوزستان گفت:در راستای توسعه فرصت های شغلی برای مددجویان و اجرای طرح های اشتغالزا ، یکهزار و ۲۶۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی به خوزستان اختصاص یافت.

ادامه مطلب ...
۲۳ مهر ۹۶

ایجاد ۲۰۰۰ فرصت شغلی برای نیازمندان البرز

خبرگزاری ایرنا : مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) البرز گفت: امسال دو هزار فرصت شغلی برای نیازمندان این استان با هدف تحقق شعار سال ‘ اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال ‘ ایجاد شده است.

ادامه مطلب ...
۱۶ مهر ۹۶

ایجاد اشتغال برای بیش از ۲۰۰ نفر از مددجویان کمیته امداد

خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان : رئیس کمیته امداد شهرستان کازرون از اشتغال زایی بیش از ۲۰۰ نفر از مددجویان کمیته امداد در شهرستان کازرون خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۶ مهر ۹۶

ایجاد ۶۸۷فرصت شغلی جدید برای مددجویان زنجانی

خبرگزاری فارس : معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی استان زنجان گفت: در ۶ ماهه نخست سال‌جاری ۶۸۷فرصت شغلی جدید بااعتباری بالغ‌بر ۸میلیارد تومان برای مددجویان کمیته امداد استان زنجان ایجادشده است.

ادامه مطلب ...
۱۲ مهر ۹۶

اجرای هزار و ۶۴۵ طرح اشتغال برای مددجویان آذربایجان شرقی

خبرگزاری تسنیم: مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی از اجرای یک هزار و ۶۴۵ طرح اشتغال مددجویان تحت پوشش این نهاد در شش ماهه نخست امسال خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۱ مهر ۹۶

تخصیص ۱۰ میلیارد ریال تسهیلات خوداشتغالی به مددجویان

خبرگزاری ایرنا: رئیس اداره بهزیستی جغتای گفت: امسال ۱۰ میلیارد ریال تسهیلات خوداشتغالی به مددجویان بهزیستی این شهرستان اختصاص یافته که نسبت به سال گذشته ۲ برابر افزایش دارد.

ادامه مطلب ...
۱۱ مهر ۹۶

تخصیص ۲۸ میلیارد تومان تسهیلات برای اشتغال‌زایی مددجویان همدان

خبرگزاری تسنیم: معاون اشتغال کمیته امداد استان همدان با بیان اینکه دو هزار پرونده‌ی مددجویان زیرپوشش کمیته امداد استان همدان امسال برای دریافت وام اشتغال به بانک‌ها ارسال شده است، گفت: برای پرداخت این تسهیلات بیش از ۳۰ میلیارد تومان اعتبار پیش‌بینی شده است.

ادامه مطلب ...
۶ مهر ۹۶

ایجاد هزار و ۷۳۰ شغل برای مددجویان کمیته امداد

خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان :مدیر کل کمیته امداد استان فت : قرار بود سه هزار اشتغال ایجاد شود که فقط هزار و ۷۳۰ اشتغال برای خانوارها با اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان ایجاد شده است .

ادامه مطلب ...
۳ مهر ۹۶

پرداخت وام اشتغال به ۴۷۵ مددجوی کهگیلویه و بویراحمدی

خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (رحمه الله تعالی علیه) کهگیلویه و بوبراحمد گفت: بانک کشاورزی از سال گذشته تاکنون به ۴۷۵ مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان وام اشتغال‌ زایی پرداخت‌کرده‌ است.

ادامه مطلب ...
۲ مهر ۹۶

اشتغال مددجویان با رویکرد کاهش آسیب های اجتماعی

روابط عمومی اداره کل زندانهای استان کرمان : رمضان امیری، مدیر کل زندانهای استان کرمان ، اشتغال و حرفه آموزی را زمینه ساز بازگشت سعادتمندانه زندانیان به آغوش گرم خانواده هایشان دانست.

ادامه مطلب ...
۲۹ شهریور ۹۶

بانک قرض الحسنه مهر ایران به مددجویان تسهیلات می دهد

روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران : تفاهم نامه اعطای وام قرض الحسنه جهت اشتغالزایی مددجویان و کارفرمایان طرح های مددجویی، میان مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران و رئیس سازمان بهزیستی کشور منعقد شد.

ادامه مطلب ...
۲۷ شهریور ۹۶

ایجاد ۱۶۰فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد استان مرکزی

خبرگزاری مهر : معاون اشتغال کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون با پرداخت ۹.۵میلیارد ریال تسهیلات، ۱۶۰فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد استان مرکزی ایجاد شده است.

ادامه مطلب ...
۲۷ شهریور ۹۶

تصویب ۳۲۹ طرح اشتغال برای مددجویان کمیته امداد سمنان

خبرگزاری مهر : معاون اشتغال کمیته امداد سمنان گفت: ۳۲۹ طرح اشتغال در قالب مشاغل خرد و کسب و کار خانگی با اعتبار چهار میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان برای مددجویان استان تصویب شد.

ادامه مطلب ...
۲۷ شهریور ۹۶

پرداخت ۲۱۰ میلیون تومان وام اشتغال به مددجویان محمودآبادی

باشگاه خبرنگاران جوان : ۲۱۰ میلیون تومان وام اشتغال از طریق صندوق امداد ولایت امسال به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) در محمودآباد پرداخت شد.

ادامه مطلب ...
۲۲ شهریور ۹۶

ایجاد بیش از ۶ هزار فرصت شغلی پایدار برای مددجویان کمیته امداد

باشگاه خبرنگاران جوان : سرپرست معاونت اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان تهران گفت: تا پایان امسال، ۶ هزار و ۳۰۳ مورد فرصت شغلی پایدار و مناسب برای خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد ایجاد می‌شود.

ادامه مطلب ...
۲۰ شهریور ۹۶

معافیت ۸۰ فرزند مددجوی شادگانی از خدمت سربازی

خبرگزاری مهر : مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شادگان گفت: ۸۰ فرزند مددجوی تحت حمایت کمیته امداد در سال گذشته از خدمت سربازی معاف شدند.

ادامه مطلب ...
۱۵ شهریور ۹۶

اختصاص ۷میلیارد تومان به اشتغال مددجویان یزدی

قدس آنلاین : مدیر کل کمیته امداد استان یزد گفت: هفت میلیارد و ۶۰۱ میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی در پنج ماهه نخست سال ۹۶ پرداخت شده است.

ادامه مطلب ...
۱۳ شهریور ۹۶

پرداخت ۶۰ میلیارد ریال وام اشتغال به مددجویان کمیته امداد

خبرگزاری ایرنا : مدیرکمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان فردیس گفت: طی پنج ماه گذشته حدود ۶۰ میلیارد ریال وام اشتغال به ۴۲۰ مددجوی تحت پوشش این نهاد این شهرستان پرداخت شد.

ادامه مطلب ...
۱۲ شهریور ۹۶

تخصیص ۵۵ میلیارد تومان تسهیلات برای اشتغال پایدار مددجویان

خبرگزاری صدا و سیما : امسال ۲۲ میلیارد تومان این تسهیلات برای اشتغالزایی هزار و ۱۰۰روستایی هزینه می شود

ادامه مطلب ...
۱۱ شهریور ۹۶

ایجاد ۱۵۰فرصت شغلی برای مددجویان زیر پوشش بهزیستی

خبرگزاری ایرنا : رییس اداره بهزیستی ابرکوه بابیان اینکه رویکرد دولت تدبیر و امید ایجاد اشتغال برای افراد تحت پوشش این نهاد است گفت: تسهیلات برای ایجاد اشتغال ۱۵۰نفر در شهرستان اختصاص یافته است .

ادامه مطلب ...
۳۱ مرداد ۹۶

اجرای ۴۸۳ طرح اشتغال برای مددجویان کمیته امداد خراسان جنوبی

خبرگزاری ایرنا : مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی گفت: در پنج ماهه گذشته، ۴۸۳ طرح اشتغال به ارزش ۶۰ میلیارد ریال برای مددجویان استان اجرا شد.

ادامه مطلب ...
۳۰ مرداد ۹۶

اجزای ۳۶۹ طرح اشتغال‌زایی برای مددجویان کمیته امداد لرستان

خبرگزاری مهر : معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان از اجرای ۳۶۹ طرح اشتغال‌زایی برای مددجویان کمیته امداد و خودکفایی این مددجویان خبر داد.

ادامه مطلب ...

18 نظر برای «اخبار اشتغال مددجویان در سال ۹۶ (آخرین خبر)»


  1. رقیه حیدری

    سلام
    لطفا کار برای دانشجویان برای پاره وقت کار کردنشون هم ایجاد کنین ک حین تحصیل بتونیم چیزی هم از رشتمون یاد بگیریم. بعد از تحصیل هر جایی برای شغل ک بریم سابقه کار میخان

    پاسخ

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

  • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
  •  براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.