استخدام مترجم در مرکز خدمات ترجمه شما

۹۷۹ روز قبل نشان شده نشان کردن

استخدام مرکز خدمات ترجمه شما

مرکز خدمات ترجمه شما به منظور تامین پرسنل مورد نیاز خود و در راستای ایجاد شغل برای جوانان این مرز و بوم اقدام به استخدام مترجم انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی بصورت غیر حضوری و دورکاری در استان مازندران - خراسان رضوی- آذربایجان شرقی- همدان - بوشهر از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.

عنوان شغلی توضیحات
مترجم
  • لطفا تنها مترجمینی اقدام به ارسال فرم استخدام نمایند که توانایی لازم برای همکاری بصورت غیر حضوری را دارا باشند و همچنین تخصص و سابقه کافی در امر ترجمه و تایپ را داشته باشند. پس از پذیرش در آزمون رایگان و آنلاین مرکز ترجمه و همچنین تایید مدیران بخش، همکاری آغاز می گردد.
  • از مزایای همکاری با مرکز خدمات ترجمه شما می توان به تامین ترافیک کاری مناسب در تمام فصول سال، تسویه حساب به موقع و صدور صورتحساب، درجه بندی مترجمین و تفاوت در حق الترجمه ها، افزایش مستمر حق الترجمه و همچنین ارسال سفارش بر اساس تخصص و توانایی مترجمین را نام برد.

توجه ویژه

  • فقط مترجمینی که فرم استخدام مترجم را تکمیل نمایند مجوز شرکت در آزمون و تکمیل مراحل استخدام را خواهند داشت. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز در آزمون آنلاین و رایگان مرکز ترجمه شرکت نموده و فرآیند استخدام را طی نمایید. در صورت داشتن هرگونه سوال و یا درخواست راهنمایی صرفا از بخش تماس با ما در وبسایت مرکز ترجمه اقدام نمایید. همواره سربلند باشید.

مترجمین محترم لطفا در نظر داشته باشید، پس از مراجعه به وبسایت رسمی مرکز ترجمه(بخش فرصت های شغلی)، مطالعه شرایط و ضوابط استخدام مترجم و همچنین مراحل استخدام، فرم استخدام مترجم را بصورت کامل و دقیق تکمیل نموده و پس از حصول اطمینان از صحت اطلاعات، فرم را ارسال نمایید.

 

این آگهی مربوط به ۹۷۹ روز پیش است و منقضی شده است بنابراین اطلاعات تماس نمایش داده نمیشود.