استخدام منشی در شرکت هوشمند افزار صنعت پویا (پیشروبات) در تهران

۳ روز قبل نشان شده نشان کردن
logo

استخدام هوشمند افزار صنعت پویا (پیشروبات)

شرکت هوشمند افزار صنعت پویا (پیشروبات) جهت تکمیل کادر خود در استان‌ تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید.
معرفی شرکت:
پیشروبات با بیش از 18 سال سابقه فعالیت در زمینه اتوماسیون صنعتی، رباتیک و آموزش رباتیک، اقدام به گزینش و عرضه انحصاری برترین ربات ها و محصولات رباتیک از سراسر دنیا با کاربردهای آموزشی، پژوهشی و صنعتی نموده است. از جمله این محصولات می‌توان به انواع ربات، کیت های آموزشی رباتیک، قطعات ربات، پلتفرم های رباتیک، بازوهای ربات و ربات های انسان نما اشاره نمود. همچنین پیشروبات انواع محصولات رباتیک نظیر کنترلرهای ربات، بازوهای رباتیک و پلتفرم های مختلف را در ایران طراحی و تولید می‌نماید. از جمله اهداف اصلی پیشروبات، آموزش علم رباتیک، مفاهیم STEM و آموزش کد نویسی در مدارس، دانشگاه ها و موسسات آموزشی می‌باشد. برنامه های آموزشی پیشروبات از پیش دبستانی شروع و تا دانشگاه ادامه دارد. واحد آموزش پیشروبات با هدف پرورش خلاقیت و شکوفایی استعدادها و همچنین بالا بردن توان علمی و مهارتی افراد، برای گروه های سنی مختلف، برنامه آموزشی متناسب با آن گروه مهیا نموده است. از جمله این فعالیت ها: تهیه و ارائه ربات های پیشرفته برای شرکت در مسابقات بین المللی رباتیک برای مقام آوران ایرانی در این مسابقات اشاره کرد. تجهیز و آموزش تعداد فراوانی از مدارس در سطح کشور ایجاد نمایندگی ها در شهر های مختلف کشور و کشور های همسایه و...

منشی

استان
تهران
جنسیت
خانم
سابقه کار
مهم نیست
نوع همکاری
تمام وقت

شرح وظایف

  • روابط عمومی بالا در مواجه شدن با افراد مختلف
  • پاسخگویی به مشتری تلفنی و حضوری
  • تایپ
  • آشنایی به برنامه‌های word و excel
  • امتیاز ویژه: افراد تحصیل کرده در رشته‌های مختلف مدیریت و به خصوص مدیریت بازرگانی، افراد دوره دیده در زمینه فروش و بازاریابی دارای امتیاز بالاتری خواهند بود.

ساعات کاری

زمان کاری: تمامی روزهای هفته از 8:30 تا 17 (روزهای پنج شنبه از ساعت 12 تا 17 اضافه کاری محسوب می گردد)

تسهیلات و مزایا

  • پرداخت حقوق، بیمه و مزایا طبق توافق به صورت ماهانه انجام می گردد
  • امکان انجام اضافه کاری برای شما وجود دارد.
  • امکان پیشرفت برای شما مهیا است و می توانید با توجه به استعداد، تلاش و آموزش هایی که از سوی مدیران و پرسنل شرکت کسب می‌کنید در چند سال حتی به عنوان مدیر به فعالیت بپردازید.
  • هدف پیشروبات وجود محیطی امن و صمیمی برای تمامی افراد فعال در این مجموعه است.