استخدام کارشناس بانک های اطلاعاتی خانم و آقا(امریه سربازی)

۳۷۱ روز قبل نشان شده نشان کردن

استخدام شرکت دانش بنیان رایان بارای

گروه فن آوری اطلاعات و ارتباطات رایان بارای، شرکت دانش بنیان it جهت توسعه و تکمیل سرمایه نیروی انسانی خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.

معرفی شرکت:
گروه فن‏اوری اطلاعات و ارتباطات رایان بارای(دانش بنیان)، با اتکاء بر دانش و تجربه‏‏ ی همکارانی کارآزموده و مجرب، با هدف مشاوره، طراحی، تولید، آموزش، راه‏‏ اندازی و پشتیبانی نرم‏ افزارهای برنامه ‏ریزی منابع سازمانی (ERP) پایه ‏‏ریزی و تاسیس گردید. چشم انداز این گروه کمک و دستیابی به افزایش بهره ‏وری و بهبود عملکرد در سازمان‏ها از طریق بکارگیری تکنولوژی اطلاعات و سیستم‏های یکپارچه اطلاعاتی می‏‏باشد.
نتیجه تلاش چندین ساله و بی‏‏وقفه این گروه، تولید مجموعه‏ای از سیستم‏های یکپارچه‏ایست بالغ بر 50 سیستم انعطاف پذیر که قابلیت پیکربندی، فراگیری و هوشمندی منحصر بفردی داشته و این سیستم‏ها هم به صورت سیستم‏های تک منظوره و مستقل و هم در قالب مجموعه راهکارهای مدیریت منابع سازمانی قابل ارائه به شرکت‏ها و سازمان‏ها می‏باشند.( شهرداری تهران، خدمات ارتباطی ایرانسل، شرکت ملی گاز ایران، سازمان اوقاف، گروه سایپا، شهرداری اصفهان، دانشگاه علوم پزشکی تهران و ... )

عنوان شغلی شرایط احراز
 کارشناس بانک های اطلاعاتی
  • جنسیت: آقا و خانم
  • تسلط کامل به بانک اطلاعاتی (TSQL) و زبان TSQL
  • آشنایی با نرم افزارهای برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP)
  • قابلیت درک و حل مسئله
  • داشتن روحیه کار تیمی  
  • امکان تبدیل و کسر از خدمت از پروژه سربازی در صورت احراز شرایط وجود دارد

 

از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند.
این آگهی مربوط به ۳۷۱ روز پیش است و منقضی شده است بنابراین اطلاعات تماس نمایش داده نمیشود.