استخدام سئوکار و بک لینک ساز-حضوری،غیر حضوری،پروژه ای/ کل کشور

۶۳۳ روز قبل نشان شده نشان کردن

استخدام دارکوب

logo

دارکوب از بابت انجام امور سئو و بهینه سازی و همچنین بک لینک سازی استارت آپ راه اندازی شده خود با نام رایگان بفروش و به آدرس sellfree.ir نیاز به جذب سئوکار و بک لینک ساز به صورت حضوری، غیر حضوری و پروژه ای دارد.

 

عنوان شغلی نحوه همکاری  توضیحات
سئوکار و بک لینک ساز حضوری،غیر حضوری و پروژه ای
  • سایت Sellfree.ir یک وب سایت دو منظوره درج آگهی و خرید و فروش می باشد که کاربران پس از عضویت در این وب سایت می توانند آگهی رایگان و ویژه ثبت نمایند. در کنار امکان ثبت آگهی، کاربران می توانند پس از انعقاد قرارداد با سایت نسبت به فروش کالا و خدمات خود در سایت اقدام نمایند. رایگان بفروش 1 درصد از هر فروش کسر می نماید و الباقی به حساب فروشنده منظور می گردد.
  • مزیت آگهی های ویژه این وب سایت لینک های فالو و نمایش بیشتر آگهی در سایت می باشد.
  • در این وب سایت به هر عضو یک صفحه اختصاص داده می شود و اعضاء می توانند تعداد نامحدود آگهی رایگان و ویژه ثبت نمایند که این آیتم ها در صفحه مخصوص به هر عضو نمایش داده می شود.
  • این وب سایت همچنین دارای فیلتر آگهی ها و آیتم ها تا سطح محله می باشد و به جستجوی اقلام دست دو در آن توجه ویژه ای شده است.
  • عضویت در این وب سایت نیاز به معرفی ایمیل و تایید آن را دارد و پس از آن کاربر می تواند آگهی خود را ثبت نماید.

درباره دارکوب:

  • دارکوب دارای 18 سال تجربه در زمینه طراحی وب، سئو و بهینه سازی سایت می باشد و دارای مجوز از سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، رتبه 4 از شورای عالی انفورماتیک کشور، مجوز نشر دیجیتال بر خط از وزارت ارشاد، مجوز کسب و کار مجازی اتحادیه کشوری می باشد. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت دارکوب به سایت های زیر مراجعه نمایید.
  • اخیرا مجموعه دارکوب به عنوان شرکت خلاق توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزیده شده است.
  • مجموعه دارکوب علاوه بر تولید نرم افزار تحت وب و ارائه خدمات در این زمینه دارای آموزشگاه فناوری اطلاعات با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور می باشد.
از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند.
این آگهی مربوط به ۶۳۴ روز پیش است و منقضی شده است بنابراین اطلاعات تماس نمایش داده نمیشود.