c

استخدام ۲ ردیف شغلی در شرکت مبتکران دنیای فردا در تهران

۸۴ روز قبل

استخدام شرکت مبتکران دنیای فردا

شرکت مبتکران دنیای فردا جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.

عنوان شغلی توضیحات
کارشناس تولید محتوا و شبکه های اجتماعی
  • به صورت پاره وقت
    این شخص لازم است که با بخش های فروش و بازاریابی هماهنگ باشد و محتوای مورد نیاز این بخش ها را در صفحه های عمومی و غیر عمومی این شرکت طبق معیارهای گرافیک و برندینگ ایجاد و نگهداری کند، در ارتباط با مخاطبین صفحات قرار گیرد و پست ها را اصطلاحا مدیریت نماید.
  • از همین حیث نیازمند فردی بسیار فعال در شبکه های اجتماعی به خصوص اینستاگرام و تلگرام می باشد که توانایی نسبی خوبی در کار با کامپیوتر و نرم افزارهای فتوشاپ، ایلاستریتور، پریمایر و امثالهم داشته باشد، همچنین تجربه داشتن و مدیریت صفحه های عمومی اجتماعی بالاتر از ده هزار فالوور را داشته باشد.
  • همچنین لازم است که شخص توانایی عکاسی و فیلمبرداری و حضور در کلینیک ها و مراکز درمانی مشتریان جهت تولید محتوا را داشته باشد.
  • محل فعالیت غالبا در شرکت و به صورت حضوری زیر نظر مدیر برندینگ و بازاریابی می باشد.
کارشناس شبکه و نگهداری سیستم ها
  • به صورت پاره وقت
  • این شخص لازم است که به مدت دو روز در هفته به شرکت بیاید و سلامت و کیفیت تمام کامپیوترها، سوییچ ها، روتر، سرور و ... را تحت نظر داشته باشد، نرم افزار ها، ویندوز و ... را نصب، به روز و نگهداری نماید و با اعضای شرکت در صورت نیاز به خدمات و پشتیبانی فنی در دیگر ساعات در ارتباط باشد.
  • توانمندی های لازم:
  • شبکه، کابل کشی، کار با ESXi، روتر و سوییچ میکروتیک، Active Directory، ویندوز، نرم افزارهای آفیس، گرافیک و کسپرسکی، نرم افزار های CRM و حسابداری و سیستم های بکاپ گیری

معرفی شرکت

شرکت مبتکران دنیای فردا فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ در زمینه واردات تجهیزات پزشکی،پوست و زیبایی و فیزیوتراپی اغاز کرد.

این شرکت اساس کار خود را بر تجربه، تخصص و ایجاد ظرفیت و هماهنگی بیشتر بین دپارتمانهای مختلف خود قرار داده تا بتواند خود را از دیگر رقبا متمایز نموده و در این راستا توانسته بازار خود را توسعه داده و روند روبه رشدی را پیش رو داشته باشد.

مبتکران دنیای فردا همواره در ارائه تکنولوژیهای جدید، افزایش انضباط سازمانی، بهبود عملکرد و خدمات دهی به مشتریان کوشیده است.

متقاضیان واجد شرایط میتوانند رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند و یا با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایند.
این آگهی مربوط به ۸۴ روز پیش است و منقضی شده است بنابراین اطلاعات تماس نمایش داده نمیشود.
گزارش اشکال آگهی