نسل اول شرکت صنایع غذایی مهنام (پاتری کو سابق) در سال 1346 در زمینی به مساحت 40 هزار متر مربع، مشتمل بر 12 هزار متر مربع فضای تولید با مدرن ترین خطوط تولید غذاهای نیمه آماده و غذای کودک آن زمان پایه گذاری گردید. پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در سال 1357 تا سال 1361 مجموعه به صورت نیمه تعطیل بوده، که با تولید دوباره محصولات، جانی تازه گرفت و نسل دوم تاریخ مهنام را رقم زد.

از سال 1387 با تغییر مدیریت و خصوصی سازی مجموعه تا امروز به فعالیت خود ادامه می دهد. طی این سال ها مجموعه صنایع غذایی مهنام با تفکر تعالی و خدمت رسانی بهتر به کشور عزیزمان ایران، پس از مدرن سازی و افزایش خطوط تولید، بهره برداری از انواع سوپ های نیمه آماده، عصاره ها، نودل ها، غلات، ترشیجات، شوریجات، سس های سرد و گرم و صنایع کنسروی مفتخر به کسب جوایز بین المللی بسیاری گردیده است.

کسب گواهی استاندارد ایزو 9001 و گواهی استاندارد کیفیت ایزو 20000 از موسسه TUV NURD آلمان و سایر گواهی ها و نشان ها از جمله این موارد می باشد. در این مسیر طولانی و دشوار همراهی مصرف کنندگان عزیز از ابتدای شروع فعالیت مجموعه در حدود نیم قرن گذشته تا به امروز ارزشمندترین سرمایه مجموعه بوده و امیدواریم که در آینده روشن پیش رو نیز بتوانیم سربلند و پر غرور در این مسیر گام برداریم.

ماموریت:
مهنام در تلاش است با اتکا به بیش از نیم قرن تجربه ی خود در تولید محصولات غذایی آماده و نیم آماده و بهره گیری از فن آوری های نوین و مواد اولیه ایمن، غذاهایی سالم و لذیذ تولید نماید.
مهنام با تولید محصولاتی سالم، خوشمزه و سریع از قبیل سوپ ها، عصاره ها، چاشنی ها و انواع نودل، به غذاهای شما مزه می بخشد و در هرکجا و هر زمان به زندگیتان، طعمی رویایی می دهد. کلید موفقیت ما، شخصیت نوآورانه، دستورالعملهای محلی، تعهد به تغذیه مطلوب و تعهد به جامعه سالم می باشد.

چشم انداز:
ما در حال ایجاد یک فرهنگ غذایی جدید و کمک به افزایش سلامتی، شادی و لذت در کنار هم بودن خانواده ، با تولید غذاهای فوری اما با طعم و مزه خانگی هستیم.
غذای خوب بخشی از زندگی ماست و ما برآنیم آن را به خانواده ها هدیه دهیم.

مواد غذایی مهنام