شرکت پارس ارتباط افزار در سال 1383 با هدف تامین نیازهای بازار شبکه ایران فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت با بکارگیری نیروهای متعهد، متخصص و کارآمد همواره در راستای افزایش سطح دسترسی عمومی به تکنولوژی های ارتباطی نوین کوشیده است. این شرکت در مدت زمان بیش از یک دهه در زمینه تولید، تامین، توزیع، آموزش و خدمات پس از فروش در حوزه های سیستم های حفاظتی و نظارت تصویری، راهکارها و تجهیزات ذخیره سازی دیتا، تجهیزات شبکه های کابلی و بی سیم، انواع سرورها و ایستگاه های کاری تجاری، رایانه های خانگی و صنعتی، تجهیزات حفاظت پیرامونی و اعلام سرقت حضور فعال و پرقدرتی در بازار ایران داشته است. همزمان با توسعه شبکه نمایندگی فروش، این شرکت اقدام به گسترش دفاتر ارائه خدمات پس از فروش در سرتاسر ایران کرد و هم اکنون دارای بیش از 23 مرکز خدمات پس از فروش در کشور می باشد. پارس ارتباط با تعهد کامل به شرایط گارانتی محصولات و تعویض کالا با توجه به شرایط گارانتی، به پاسخگویی کامل به منظور رفع مشکلات فنی مشتریان اهتمام ورزیده است. شرکت پارس ارتباط افزار، با دارابودن گواهی فعالیت صنعتی و تولیدی از وزارت صنعت، معدن و تجارت و نیز در راستای سیاست های راهبردی خود و سهیم شدن در شکوفایی اقتصاد ملی و اشتغال زایی، به تازگی قدم در عرصه تولید نهاده است و در تلاش است تا با ایجاد ظرفیت اشتغال بیش از 90 نفر نیروی کار متخصص، در حوزه کارآفرینی و اشتغال زایی نیز حضور موثر داشته باشد.

پارس ارتباط افزار

احداث کارخانه:
شرکت پارس ارتباط افزار در راستای سیاست های راهبردی خود و سهیم شدن در شکوفایی اقتصاد ملی و اشتغال زایی هر چند ناچیز پا به عرصه تولید نهاده است. آگاهی و تمرکز بر لزوم توجه ویژه به مقوله اشتغال و تولید، علاوه بر توسعه ساختارهای زیربنایی و رشد اقتصادی موجب خودباوری جوانان و متخصصان این مرزوبوم و نهایتاً شکوفایی و پیشرفت کشور عزیزمان ایران است. در این راستا، فناوری اطلاعات و ارتباطات را می توان یکی از تاثیرگذارترین عوامل برای ایجاد زیرساخت های لازم جهت دستیابی به اهداف فوق دانست و بعنوان عامل شتاب دهنده، تاثیر بسزایی در بهبود بازار نیروی کار، افزایش حرفه ها و مشاغل و کاهش نرخ بیکاری دارد. بهره برداری از پنج خط مکانیزه تولید، بخش های کنترلی از جمله آزمایشگاه، واحدهای کنترل کیفیت، تحقیق توسعه و تزریق Firmware با ظرفیت اشتغال بالغ بر 90 نفر و استفاده از توان تخصصی بیش از 70 نفر کارشناس در زنجیره فروش، خدمات پس از فروش و فعالیت های وابسته از افتخارات مجموعه پارس ارتباط افزار در حوزه کارآفرینی و اشتغال زایی می باشد.

ارزش‌ها و آرمان‌ها:

  • تجارت و کسب و کار بر اساس قوانین شرع مقدس اسلام در چارچوب قوانین اساسی و تجارت کشور جمهوری اسلامی ایران و بر پایه موازین و اصول اخلاقی و مبانی علمی.
  • بکارگیری نیروهای کارآمد، متعهد و وفادار و تلاش در جهت ارتقای سطح مهارت ها و پرورش استعدادها و توانمندی های انسانی، حرفه ای و شغلی با بهره گیری از آموزش های تخصصی و عمومی در حین کار.
  • کمک به ارتقای سطح دسترسی و آگاهی جامعه در سطوح عمومی و حرفه ای به تکنولوژی های نوین ارتباطی و فناوری اطلاعات از طریق معرفی، آموزش و تامین تجهیزات و فناوری های روزآمد و مفید.
پارس ارتباط افزار
جشن سیزدهمین سالگرد پارس ارتباط افزار
  • مجوزها :

• گواهی فعالیت صنعتی و تولیدی از وزارت صنعت، معدن و تجارت
• پروانه واردات و فروش تجهیزات رادیویی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور
• گواهی رتبه بندی و احراز صلاحیت از شورای عالی انفورماتیک
• مجوز خدمات پس از فروش از سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان
• دارنده گواهینامه ISO 9001:2015 و ISO 45001:2018 و ISO 14001:2015
• مجوز فعالیت از سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران
• عضو اتحادیه صنف فناوران رایانه استان تهران
• گواهی فعالیت نمایندگی شرکت خارجی از وزارت صنعت، معدن و تجارت
• گواهینامه عضویت در سامانه مدیریت تامین کنندگان (سمتا)
• عضو اتحادیه شرکت های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی

پارس ارتباط افزار
برگزاری دوره های آموزشی:
آشنایی و پیکربندی تجهیزات نظارت تصویری هایک ویژن در سطوح HCSA، HCSP و HCSE
دوره مقدماتی تا پیشرفته آشنایی با تجهیزات QNAP و راهکارهای ذخیره سازی اطلاعات
دوره های آموزشی محصولات MikroTik
دوره های معرفی و پیکربندی تجهیزات TP-Link در سه سطح TPNA، TPNS و TPNP
دوره های آموزشی سیستم های امنیتی، حفاظتی و اعلام سرقت AVS
پارس ارتباط افزار
سمینار
پارس ارتباط افزار
سمینار آغاز همکاری ایسوس و پارس ارتباط - همزمان با نمایشگاه الکامپ 98
پارس ارتباط افزار

گارانتی پارس ارتباط افزار:
حوزه تجهیزات IT، از جمله بازارهایی در کشور محسوب می‌گردد که مسائل جانبی آن، همچون خدمات پس از فروش و گارانتی از دیرباز جزء تفکیک ناپذیر این حوزه بوده، بصورت دوجانبه خریدار و فروشنده را با مشکلات فراوانی مواجه نموده است.بررسی‌های صورت گرفته در سال‌های اخیر حاکی از آن است که خوشبختانه به موازات رشد آگاهی خریداران نسبت به سطح خدمات پس از فروش، میزان و کیفیت این خدمات نیز افزایش یافته است.
به همین دلیل، امروزه کیفیت و نام یک برند به تنهایی نمی‌تواند ملاکی برای جذب مشتریان و جلب رضایت ایشان کافی باشد؛ چرا که خدمات پس از فروش مناسب شرط لازم برای جلب اعتماد و رضایت مصرف کنندگان می باشد. به همین منظور، شرکت پارس ارتباط با اشراف کامل بر این امر و با درنظر گرفتن این خط مشی، مشتری‌گرایی را به عنوان بهترین گزینه، جایگزین بازارگرایی نموده و در سال‌های اخیر، پیوسته به توسعه بخش خدمات پس از فروش، با بکارگیری نیروهای متخصص و تجهیزات راهبردی اهتمام ورزیده است.در حال حاضر، پارس ارتباط مفتخر است که نتیجه مستقیم اعمال سیاست‌های مذکور، اعتماد مشتریان به گارانتی پارس ارتباط بوده و همین امر آن را به یک گارانتی معتبر، قابل اتکا و شناخته‌شده در حوزه IT کشور تبدیل نموده است.
• تعهد کامل شرکت به شرایط گارانتی محصولات
• تعویض کالا با توجه به شرایط مندرج، در اولین سطح ارتباط با مشتری
• پاسخگویی کامل، همراه با احترام توسط کارشناسان مرکز تماس به منظور رفع مشکلات فنی کاربران
• آمادگی کامل مدیران ارشد جهت بررسی شکایات احتمالی مشتریان
• برخورداری از شبکه گسترده خدمات پس از فروش در سطح کشور با بیش از 100 نماینده فعال

نمایشگاه‌ها و سمینارهای ملی و بین المللی:
مشارکت سالیانه در نمایشگاه بین المللی الکامپ – محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران
مشارکت در نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی – محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران
مشارکت سالانه در نمایشگاه های مرتبط با حوزه IT در سایر مراکز استان ها
برگزاری نشست ها و کنفرانس های خبری با اصحاب رسانه در راستای ارائه جدیدترین دستاورها و تکنولوژی ها
برگزاری انواع سمینارهای آشنایی با راهکارها و تجهیزات فناوری اطلاعات

پارس ارتباط افزار
نمایشگاه
پارس ارتباط افزار
نمایشگاه بین المللی ایپاس 98
پارس ارتباط افزار
گواهی فعالیت نمایندگی شرکت خارجی از وزارت صنعت، معدن و تجارت
پارس ارتباط افزار
مجوز فعالیت از سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران
پارس ارتباط افزار
پروانه واردات و فروش تجهیزات رادیویی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور