مهراد چاشنی توس پس از گذراندن یک دوره تجربه 2 ساله برای تولید زیتون پرورده به صورت صنعتی و با ماندگاری بالا، در سال 1380 رسما در اداره ثبت شرکت های مشهد مقدس، ثبت و کار خود را به عنوان اولین و تنها تولید کننده این محصول در ایران شروع کرد. نوآوری و خلاقیت همراه با تعهد به تولید محصول با کیفیت باعث شد علیرغم موانع موجود ناشی از تولید یک محصول جدید در ایران، اعتماد شما مصرف کنندگان عزیز را زودتر از آنچه پیش بیینی کرده بودیم جلب کنیم و همین اعتماد، بزرگترین پشتوانه و دلگرمی ما در طی مسیر پر فراز و نشیب این سال ها شد. امروز مفتخریم اعلام کنیم که نه تنها پیروی از اصول و آرمان های اولیه را هرگز رها نکرده ایم بلکه راه پیموده شده ما را مصمم تر از هر زمان دیگر در این راه ساخته است.

صنایع غذایی مهراد چاشنی توس

شرکت مَهراد چاشنی توس مفتخر است که خود را به عنوان یکی از بهترین و فعال ترین کارخانجات تولیدی محصولات غذایی در کشور بارعایت کلیه استانداردهای ملی براساس نیاز روز کشور و با درنظرگرفتن اثربخشی محصولات با کیفیت برای مصرف کنندگان معرفی نماید. با درک این مفهوم که کیفیت، سلامت و ایمنی غذا از دیدگاه سازمان، مهمترین اولویت بوده، لذا تمامی فعالیت ها و منابع سازمان در جهت جلب رضایت مصرف کنندگان قرار گرفته است و از این رو هرساله با تولید محصولات جدید و متنوع میهمان سفره های پربرکت ایرانیان عزیز بوده ایم.

شرکت مَهراد جاشنی توس بدلیل قدمت، شهرت و تخصص، همواره مواد اولیه مرغوب را در اختیار داشته و با هدف تولید محصولات طبیعی و مقوی در بسته بندی های جدید امیدوارست گامی مهم در ایجاد فرهنگ غذایی سالم برای هموطنان خود بردارد. امید مدیریت و تمامی کارکنان خانواده مـَهرادچاشنی، جلب رضایت بیشتر و تعامل موثرتر با مشتریان عزیز، در راستای ادامه مسیری است که در پیش گرفته ایم.