خانواده همکاران سیستم بیش از 1300 نفر عضو دارد. نگاه همکارانی‌ها به «کار» جدی است. افراد سخت‌کوشی که با پشتکار بالا کار می‌کنند و میل به موفقیت دارند، مسیر توسعه خود را در همکاران سیستم پیدا خواهند کرد. ما تلاش می‌کنیم تا در یک محیط کاری پویا و صمیمانه، فرصت رشد و یادگیری را فراهم کنیم
همکاران سیستم
همکاران سیستم
همکاران سیستم

محیط کاری صمیمی

در همکاران سیستم، یک محیط کاری دوستانه و صمیمی را تجربه خواهید کرد. ارتباطات در همکاران سیستم سلسله مراتبی نیست. فضای صمیمی و دوستانه بین همکارانی‌ها و مدیران شرکت حاکم است. در اتاق مدیران به روی همکارانی‌ها باز است و همیشه می‌توانید از مشورت و همراهی مدیران و همکارانتان برای پیشبرد فعالیت‌ها استفاده کنید.

ثبات کاری و امنیت شغلی

انضباط مالی در همکاران سیستم پشتوانه‌ی انجام تعهدات مالی به مشتریان، کارمندان و سهام‌داران است. پرداخت‌های منظم و بدون تاخیر به کارکنان و سایر خدمات رفاهی درنظرگرفته شده در بسته جبران خدمات همکاران سیستم، بخشی از مصادیق انضباط مالی همکاران سیستم هستند. این انضباط، تصادفی نیست بلکه ریشه در اعتقاد عمیق ما به کسب‌وکاری مسئولیت پذیر، سالم و شفاف دارد.

یادگیری و توسعه فردی

هنگام ورود به همکاران سیستم، یکی از همکاران با تجربه و متخصص، نقش مربی یا منتور را برای شما ایفا خواهد کرد تا هر آنچه را که نیاز است بدانید، به شما منتقل کند. همچنین در دوره های آموزشی متناسب با شغلتان نیز شرکت خواهید کرد. همچنین، حضور در یک تیم حرفه‌ای و کار کردن در کنار افراد متخصص، فرصت یادگیری شما را افزایش می‌دهد.

همکاران سیستم
همکاران سیستم
همکاران سیستم

مسیر شغلی رو به رشد

تنوع فرصت‌های شغلی موجود در همکاران سیستم از یک طرف و فراهم بودن مسیر رشد از سوی دیگر، این فرصت را برای شما فراهم می‌کند تا از همان بدو ورود، مسیر شغلی مورد علاقه خود را تعیین و در راستای آن حرکت کنید.شما می‌توانید کار خود را از کارشناسی شروع کنید و تا رده شغلی مدیریت رشد کنید. همچنین می‌توانید از یک کارشناس تازه کار، به یک کارشناس متخصص و خبره تبدیل شوید.بسیاری از مدیران فعلی همکاران سیستم، کارشناسان سابق شرکت بوده‌اند. همچنین، هیات مدیره شرکت‌های زیرمجموعه نیز از بین همکارانی‌ها انتخاب می‌شوند. بنابراین شما هم می‌توانید با تلاش و پشتکار، در آینده یکی از اعضای تیم مدیریتی همکاران سیستم باشید.

ورزش و نشاط در کار

در همکاران سیستم، دوره‌ها و مسابقات ورزشی با مشارکت همکارانی‌ها برگزار می‌شود. برگزاری دوره‌های ورزشی مانند چی‌کونگ، اروبیک، کوه نوردی و مسابقاتی مانند فوتسال، شطرنج و پینگ پنگ، فضایی را فراهم می‌کند تا همکارانی‌ها در کنار کار، به ورزش و نشاط هم بپردازند.

همچنین ارائه کارت‌های ورزشی جهت استفاده از سالن‌ها و باشگاه‌های ورزشی، این فرصت را فراهم می‌کند تا همکاران به سایر ورزش‌های مورد علاقه خود را دنبال کنند.

برگزاری سفرهای گروهی نیز از دیگر برنامه‌هایی است که در کنار کار، محیط مفرح و شادی را برای همکارانی‌ها فراهم می‌کند.

توجه ویژه به سلامتی

همکاران سیستم، بسیار مهم است که شما در کنار کار، برای سلامتی خود نیز اهمیت ویژه‌ای قائل شوید. تلاش ما این است که با فراهم کردن تسهیلاتی به شرح زیر، همکارانی‌ها را به مراقبت از سلامتی خودشان تشویق کنیم.

حضور پزشک مقیم در شرکت - تشکیل پرونده پزشکی برای کارکنان - برگزاری سمینارهایی با موضوعات سلامت و بهداشت برای کارکنان - انجام معاینات دوره‌ای - نظارت بر سلامت تغذیه و ارائه میان وعده‌های سلامت در ساعات کاری

همچنین شما از همان روز اول پیوستن به همکاران سیستم، از خدمات بیمه تکمیلی بهره‌مند خواهید شد.

مدیرعامل
فرید فولادی

گاه رو به جلو، ذهن تحلیل‌گر و دانش فنی بالا از دلایل جذب او بود. فولادی به‌دلیل همین ویژگی‌ها به‌سرعت در همکاران سیستم رشد کرد و امروز مدیرعامل شرکت است.

معاون توسعه بازار
محمد عزیزاللهی

در همکاران سیستم شایستگی حرف اول را می‌زند. اگر وظیفه‌ای که به شما محول می‌شود را با بهترین کیفیت انجام دهید، آینده روشنی در سازمان خواهید داشت.

مسئول تیم اداری و منابع انسانی مرکز سرویس
گلبرگ راکی‌زاده

نکته‌ای که در همکاران سیستم خیلی برجسته است وجود یک فضای رقابتی سالم است. ما معتقدیم موفقیت هرشخص موفقیت هریک از ماست.

معاونت پشتیبانی مرکز سرویس
امین نوذری

در همکاران سیستم اراده خوبی برای شناسایی و رصد مستمر توانایی‌های افراد وجود دارد.

کارشناس منابع انسانی
سعیده جلیلیان

روابط صمیمانه بین افراد در همکاران سیستم علاوه بر ایجاد احساس نشاط از بودن در کنار یکدیگر، موجب خلق یک اعتماد متقابل بین همکاران سیستمی‌ها شده ‌است.

طراح و برنامه نویس نرم‌افزار
محمدحسن دهقان

برای موفق شدن در همکاران سیستم به صبر و تلاش نیاز دارید. فراموش نکنید که نباید به کم بسنده کنید، همواره باید میل به بهتر شدن و پیشرفت داشته باشید.

همکاران سیستم
نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتریان SarvCRM به سبد محصولات همکاران سیستم افزوده شد
همکاران سیستم
امضای تفاهم‌نامه‌ی همکاری اتاق بازرگانی و صنایع ایران-آلمان و همکاران سیستم