همکاران سیستم در سال 1366 کار خود را آغاز کرد و از همان ابتدا برای مکانیزه کردن فرایندهای سازمانی، با عرضه‌ی نرم‌افزارهای کاربردی، استفاده از کامپیوتر و نرم‌افزار را در کسب‌وکارهای ایرانی به جریان انداخت. امروز، همکاران سیستم بزرگ‌ترین شرکت نرم‌افزاری بخش خصوصی کشور است و با عرضه‌ی راهکارهای هوشمند نرم‌افزاری به کسب‌وکارها در اندازه‌های مختلف (شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ، متوسط و کوچک) و در صنایع گوناگون، همراه آن‌ها در پیشبرد و توسعه‌ی سریع‌تر کسب‌وکارشان است. از مشخصات شرکت می توان به موارد زیر اشاره کرد: 71000+ مشتری 1400+ نیروی متخصص 33+ سال تجربه در صنعت IT 100+ شرکت زیرمجموعه و شریک تجاری 125000+ کاربر 20+ استان محل فعالیت سهم بازار همکاران سیستم در برخی از صنایع بصورت زیر است : 58 درصد شرکت‌های 500 شرکت برتر ایران 66 درصد شرکت‌های صنعت پتروشیمی 69 درصد شرکت‌های صنعت کاشی و سرامیک 60 درصد شرکت‌های صنعت سیمان 38 درصد شرکت‌های صنعت قطعه‌سازی 68 درصد بازار بورس و فرابورس 58 درصد شرکت‌های صنعت غذایی 53 درصد شرکت‌های صنعت دارو اصلی‌ترین فعالیت‌های همکاران سیستم عبارتند از : ارائه‌ی راهکار نرم افزاری ERP برای کسب‌وکارهای بزرگ؛ راهکاران ارائه‌‌ی نرم افزارهای ابری راهکاران ابری؛ مجموعه نرم افزارهای ERP بر بستر ابر ارائه‌‌ی راهکارهای نرم‌افزاری برای کسب‌وکارهای کوچک؛ محصول سپیدار ارائه‌ی راهکارهای نرم‌افزاری برای اصناف؛ محصول دشت ارائه‌‌ی نرم‌افزارهای یکپارچه و تحت وب برای سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی و بخش عمومی؛ راهکاران بخش عمومی ارائه‌ی سیستم اتوماسیون اداری ارائه‌ی سیستم‌های زیرساخت رایانش ابری ارائه‌‌ی خدمات آموزش، استقرار و پشتیبانی راهکارهای نرم‌افزاری

 

همکاران سیستم
همکاران سیستم
همکاران سیستم

محیط کاری صمیمی

در همکاران سیستم، یک محیط کاری دوستانه و صمیمی را تجربه خواهید کرد. ارتباطات در همکاران سیستم سلسله مراتبی نیست. فضای صمیمی و دوستانه بین همکارانی‌ها و مدیران شرکت حاکم است. در اتاق مدیران به روی همکارانی‌ها باز است و همیشه می‌توانید از مشورت و همراهی مدیران و همکارانتان برای پیشبرد فعالیت‌ها استفاده کنید.

ثبات کاری و امنیت شغلی

انضباط مالی در همکاران سیستم پشتوانه‌ی انجام تعهدات مالی به مشتریان، کارمندان و سهام‌داران است. پرداخت‌های منظم و بدون تاخیر به کارکنان و سایر خدمات رفاهی درنظرگرفته شده در بسته جبران خدمات همکاران سیستم، بخشی از مصادیق انضباط مالی همکاران سیستم هستند. این انضباط، تصادفی نیست بلکه ریشه در اعتقاد عمیق ما به کسب‌وکاری مسئولیت پذیر، سالم و شفاف دارد.

یادگیری و توسعه فردی

هنگام ورود به همکاران سیستم، یکی از همکاران با تجربه و متخصص، نقش مربی یا منتور را برای شما ایفا خواهد کرد تا هر آنچه را که نیاز است بدانید، به شما منتقل کند. همچنین در دوره های آموزشی متناسب با شغلتان نیز شرکت خواهید کرد. همچنین، حضور در یک تیم حرفه‌ای و کار کردن در کنار افراد متخصص، فرصت یادگیری شما را افزایش می‌دهد.

همکاران سیستم
همکاران سیستم
همکاران سیستم

مسیر شغلی رو به رشد

تنوع فرصت‌های شغلی موجود در همکاران سیستم از یک طرف و فراهم بودن مسیر رشد از سوی دیگر، این فرصت را برای شما فراهم می‌کند تا از همان بدو ورود، مسیر شغلی مورد علاقه خود را تعیین و در راستای آن حرکت کنید.شما می‌توانید کار خود را از کارشناسی شروع کنید و تا رده شغلی مدیریت رشد کنید. همچنین می‌توانید از یک کارشناس تازه کار، به یک کارشناس متخصص و خبره تبدیل شوید.بسیاری از مدیران فعلی همکاران سیستم، کارشناسان سابق شرکت بوده‌اند. همچنین، هیات مدیره شرکت‌های زیرمجموعه نیز از بین همکارانی‌ها انتخاب می‌شوند. بنابراین شما هم می‌توانید با تلاش و پشتکار، در آینده یکی از اعضای تیم مدیریتی همکاران سیستم باشید.

ورزش و نشاط در کار

در همکاران سیستم، دوره‌ها و مسابقات ورزشی با مشارکت همکارانی‌ها برگزار می‌شود. برگزاری دوره‌های ورزشی مانند چی‌کونگ، اروبیک، کوه نوردی و مسابقاتی مانند فوتسال، شطرنج و پینگ پنگ، فضایی را فراهم می‌کند تا همکارانی‌ها در کنار کار، به ورزش و نشاط هم بپردازند.

همچنین ارائه کارت‌های ورزشی جهت استفاده از سالن‌ها و باشگاه‌های ورزشی، این فرصت را فراهم می‌کند تا همکاران به سایر ورزش‌های مورد علاقه خود را دنبال کنند.

برگزاری سفرهای گروهی نیز از دیگر برنامه‌هایی است که در کنار کار، محیط مفرح و شادی را برای همکارانی‌ها فراهم می‌کند.

توجه ویژه به سلامتی

همکاران سیستم، بسیار مهم است که شما در کنار کار، برای سلامتی خود نیز اهمیت ویژه‌ای قائل شوید. تلاش ما این است که با فراهم کردن تسهیلاتی به شرح زیر، همکارانی‌ها را به مراقبت از سلامتی خودشان تشویق کنیم.

حضور پزشک مقیم در شرکت - تشکیل پرونده پزشکی برای کارکنان - برگزاری سمینارهایی با موضوعات سلامت و بهداشت برای کارکنان - انجام معاینات دوره‌ای - نظارت بر سلامت تغذیه و ارائه میان وعده‌های سلامت در ساعات کاری

همچنین شما از همان روز اول پیوستن به همکاران سیستم، از خدمات بیمه تکمیلی بهره‌مند خواهید شد.

مدیرعامل
فرید فولادی

گاه رو به جلو، ذهن تحلیل‌گر و دانش فنی بالا از دلایل جذب او بود. فولادی به‌دلیل همین ویژگی‌ها به‌سرعت در همکاران سیستم رشد کرد و امروز مدیرعامل شرکت است.

معاون توسعه بازار
محمد عزیزاللهی

در همکاران سیستم شایستگی حرف اول را می‌زند. اگر وظیفه‌ای که به شما محول می‌شود را با بهترین کیفیت انجام دهید، آینده روشنی در سازمان خواهید داشت.

مسئول تیم اداری و منابع انسانی مرکز سرویس
گلبرگ راکی‌زاده

نکته‌ای که در همکاران سیستم خیلی برجسته است وجود یک فضای رقابتی سالم است. ما معتقدیم موفقیت هرشخص موفقیت هریک از ماست.

معاونت پشتیبانی مرکز سرویس
امین نوذری

در همکاران سیستم اراده خوبی برای شناسایی و رصد مستمر توانایی‌های افراد وجود دارد.

کارشناس منابع انسانی
سعیده جلیلیان

روابط صمیمانه بین افراد در همکاران سیستم علاوه بر ایجاد احساس نشاط از بودن در کنار یکدیگر، موجب خلق یک اعتماد متقابل بین همکاران سیستمی‌ها شده ‌است.

طراح و برنامه نویس نرم‌افزار
محمدحسن دهقان

برای موفق شدن در همکاران سیستم به صبر و تلاش نیاز دارید. فراموش نکنید که نباید به کم بسنده کنید، همواره باید میل به بهتر شدن و پیشرفت داشته باشید.

همکاران سیستم
نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتریان SarvCRM به سبد محصولات همکاران سیستم افزوده شد
همکاران سیستم
امضای تفاهم‌نامه‌ی همکاری اتاق بازرگانی و صنایع ایران-آلمان و همکاران سیستم

شرکت‌های تابعه:

شرکت اطلاعات مدیریت، کارخانه تولید نرم‌افزارهای همکاران سیستم است. این شرکت به عنوان تنها مجری تمام پروژه‌های نرم‌افزاری به کارفرمایی شرکت‌ همکاران سیستم، به منظور پیشرو بودن در صنعت نرم افزار و حفظ مزایای رقابتی محصولات و روش‌های تولید خود، علاوه بر اینکه به‌طور مستمر بر به روز آوری مجموعه ابزارها و فرآیندهای توسعه نرم افزار و ارتقاء تکنولوژی‌های بکارگرفته شده در محصولات خود تاکید دارد. از بدو تاسیس همواره تولید محصولات نسل آینده را در دستور کار خود داشته و خطوط مختلف فناوری را دنبال کرده است.
در همین راستا و به منظور ایجاد ارزش افزوده برای مشتریان، شرکت اطلاعات مدیریت، همگام با مفاهیم جدید ارائه شده در حوزه های ERP، CRM و SCM، از فناوری‌های نوین برای تولید راهکارهای نرم‌افزاری استفاده کرده، بر مکانیزاسیون فرایندهای کسب‌وکار با استفاده از بهترین تجربیات صنایع گوناگون تمرکز دارد و با قابلیت متناسب‌سازی بالا و ایجاد امکان ارائه راهکار به ازای هر صنعت، محصولات خود را بر اساس تکنولوژی های دات‌نت و جاوا توسعه می‌دهد.
این شرکت در پاسخ به بیش از 39000 مشتری کوچک، متوسط و بزرگ در صنایع مختلف، برای تولید نرم‌افزار، از فرایند متناسب سازی شده RUP ، و برای نگهداشت سیستم‌ها از فرایندی مبتنی بر چارچوب SCRUM که کاملا در داخل شرکت و با رعایت استاندارهای CMMI و TickIT طراحی شده اند استفاده کرده و همه‌ی محصولات خود را با دیدگاه توسعه مولفه‌محور (Component-Based Development ) و رعایت قواعد حاکم بر آن تولید می‌کند.
شرکت اطلاعات مدیریت با بهره‌مندی از بیش از یکصد و بیست متخصص تولید نرم‌افزار در حوزه‌های مختلف مورد نیاز پروژه‌های نرم‌افزاری و در قالب تیم‌های مستقل و یکپارچه، بروز خلاقیت‌های فردی در چارچوب دیسیپلین‌های تیمی را تسهیل کرده و از این رو همواره به‌دنبال جذب و همکاری با بهترین نیروها است.

شرکت‌های تابعه:

شرکت همکاران سیستم اصفهان یکی از شرکتهای زیر مجموعه گروه همکاران سیستم است که سازمان‌ها و شرکت‌های متعددی در صنایع مهمی مانند فولاد، سیمان، شیمیایی، موادغذایی، دارویی و … تحت پوشش خدمات این شرکت قرار دارند.

جای شما در همکاران سیستم خالی‌ست اگر فارغ‌التحصیل یکی از رشته‌های مهندسی صنایع، مدیریت، حسابداری، ریاضی، آمار، اقتصاد و علوم کامپیوتر هستید و به این فرصت‌های شغلی علاقه‌مندید، از شما دعوت می‌کنیم برای ما رزومه بفرستید.

همکاران سیستم