شرکت فرانسوز یزد در سال 1376 تاسیس گردید. اولین قرارداد این شرکت در طرح فولاد آلیاژی ایران با مهندسی و اجرای یکی از کوره‌های این پروژه مهم و حساس آغاز گشت و از همان ابتدا با توجه به نوع نگاه این شرکت به صنعت نسوز، توجه شرکت‌های فولاد آلیاژی ایران، دانیلی ایتالیا و بهلر اتریش را به خود جلب نمود.

پس از اجری یک‌صد و هشتاد هزار تن فرآورده‌های متنوع نسوز در صنایع مختلف با توجه به درک بالای فرانسوز یزد از کالاهای حساس نسوز، پروژه تولیدی این شرکت جهت کالاهای ویژه عایق و نسوز متمرکز گشت و از ابتدا موضوع اصلی، تولید قطعات و جرم‌های ویژه نسوز هدف قرار گرفت. تولید جرم‌های معمولی نسوز و جرم‌های ویژه نسوز از تمامی جنبه‌های مواد اولیه، ماشین‌آلات تولیدی، امکانات آزمایشگاهی، دانش فنی و مهندسی تفاوت قابل‌توجه دارند و فرانسوز یزد از ابتدا با کمک متخصصین و مشاورین داخلی و اروپایی برای تولید نسوزهای ویژه و خاص ازجمله جرم‌های کم سیمان، فوق کم سیمان و بدون سیمان و قطعات ویژه نسوز طراحی، ساخته و راه‌اندازی شد.

چشم انداز شرکت فرانسوز یزد سال 1398 : شرکت فرانسوز یزد یکی از راهبران در صنعت کالا و خدمات نسوز است که با تمرکز بر کیفیت، تولید ناب، تامین، تنوع محصولات، خدمات برتر نصب و راه ­اندازی و با استفاده از نیروی انسانی متخصص و نوآور، خود را به ­عنوان یک انتخاب برتر برای مشتریان معرفی می­ کند.

مدیر عامل
داوود عظیمی

متخصصین این شرکت در واحدهای مختلف مهندسی فروش خدمات فنی مهندسی تحقیق و توسعه تولید چابک آماده خدمتند و علاقه بسیاری به همفکری و همراهی مشتریان گرانقدر دارند چون فلسفه وجودی هر شرکتی مشتریان اویند. این شرکت با استفاده از برترین مواد اولیه جهانی و ایجاد خط تولید منحصر به فرد و واحد تحقیق و توسعه مجهز با تفکر استراتژیک در صنعت دیرگداز افتخار دارد که کالاهای خاصی را که مطابق نمونه های اروپایی کیفیت دارند با قیمتی به مراتب پایین تر تقدیم مشتریان معظم خود می نماید. در این راستا شرکت فرانسوز یزد با تمرکز به تولید نسوزهای ویژه و کالاهای با طراحی مخصوص خود را به مشتریان طالب کیفیت و تصمیم گیران تولید با کمترین قیمت تمام شده معرفی می نماید. صنعت نسوز به دلیل ارتباط مستقیم با تولید و میزان مصرف انرژی همچنین اثرگذار بودن هزینه تامین آن صنعتی راهبردی است به علاوه تولید کالاهای مخصوص صنعت نسوز بسیار پر اهمیت و حساس است.

ارزش های شرکت فرانسوز یزد:

  • نیروی انسانی نوآور و مسئولیت ­پذیر
  • هدفمند بودن
  • بازار محوری
  • رشد و توسعه مستمر بر اساس برنامه ­ریزی استراتژی
  • مدیریت حرفه ­ای
  • تمرکز بر دانش فنی و نوآوری
  • فرهنگ اجرا بر مبنای برنامه
  • کیفیت محوری همراه با مدیریت هزینه و زمان
فرانسوز یزد