اودانا مجموعه ای که یکی از برترین کارخانه های سرمایه گذاری تکنولوژی و فناوری شهر تبریز است. شرکت متخصص در سیستم های صوتی بهینه است که طراحی و اختراعات تکنولیژیکی را در معرض نمایش قرار می دهد. این شرکت تجارت صوتی فوق العاده ای را از طریق طیف عظیمی از اسپیکرها و سیستم های موسیقی برای تفریحات شخصی و مصارف کامپیوتر، لوازم جانبی موبایل و لوازم الکترونیک راه اندازی کرده است. درسال 2007 در شهر تبریز این شرکت با دیدگاه ساخت سیستم های صوتی خوب و هزینه مقرون به صرفه تاسیس گردید، بعد از زحمات چندین ساله مهندسان ایرانی تکنولوژی و فناوری صاحب تجارت ارزشمندی در بخش تولید محصولات به دست آورده است .شرکت اوداناهمواره به دنبال استایل و تازگی محصولات زیبا و با کیفیت برای بازار می باشد.

افتخارات ما:
نایب قهرمانی تیم بدمینتون الماسان تبریز در لیگ دسته دو بدمینتون باشگاههای کشور تیم بدمینتون الماسان تبریز در بخش دختران، با تکیه بر بازیکنان بومی نوجوان وجوان استان موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی مسابقات لیگ دسته دو کشور شد. این مسابقات با حضور 12 تیم از نهم تا دوازدهم تیرماه در اسستان کردستان برگزار گردیده وتیم های به رقابت پرداختند. تیم بدمینتون الماسان تبریز در بخش دختران به عنوان نماینده آذربایجان شرقی و با تکیه بر بازیکنان بومی نوجوان و جوان استان موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی مسابقات لیگ دسته دو کشور شد. این مسابقات با حضور 12 تیم از نهم تا دوازدهم تیرماه در استان کردستان برگزار گردیده وتیم های به رقابت پرداختند. کسب این عنوان برای اولین بار در تاریخ بدمینتون استان، الماسان نماینده استان را به لیگ دسته یک بدمینتون کشور رساند.

اودانا
مدیر عامل
علی شالچی

اینک که توفیق خدمت در خانه فناوری الماسان نصیب من شده است، با سپاسگزاری از زحمات همه‌ی کسانی که با تلاش و دانش خود شرکت را به این جایگاه قابل احترام رسانده‌اند، مطالبی را به عنوان نقشه راه آینده گروه اعلام می‌دارم. باشد که بر پایه عمل به آن و نیز تدوین برنامه‌های روزآمد و قابل انعطاف بتوانیم، علاوه بر افزایش سهم بازار، ارتقای جایگاه برند و نیز ارزآوری مناسب، فردایی روشن را برای عموم ذینفعان الماسان رقم بزنیم. مدیریت در تعریفی ساده "هنر به کار بردن علم است" بر این اساس مدیران گروه باید متخصصانی باشند که بر حیطه‌های مختلف مدیریتی مسلط بوده و بتوانند با بکارگیری عوامل مختلف تولید علاوه بر بهینه سازی فرایندها، توان مدیریت فضای متغیر اقتصاد را داشته باشند، تا بتوانند بر پایه این توانایی‌ها، گروه را هدایت و اهداف صدرالذکر را محقق سازند. .مدیران و کارکنان الماسان با تعهد به سازمان خود، ریل گذار آینده‌ای روشن خواهند بود، همکاران ما تعهد کرده‌اند تا شعار "ما می درخشیم! مثل الماس" بیش از گذشته درخشانتر نمایند.

مدیر گارانتی
امین ملک نژاد

مدیر کنترل کیفی
خانم مهندس رضوانی