شرکت بازرگانی اصفهان آهن در سال 1378 با دیدگاهی متفاوت به جمع فعالان صنعت آهن و فولاد کشور پیوست و از همان ابتدا خط مشی شرکت بر این بوده است که به عنوان یک منبع مطمئن، قابل اتکاء و برتر در این عرصه شناخته گردد.

وجود مدیران کارآزموده و نیروهای متخصص این زمینه را فراهم نموده تا با کارشناسی و بررسی آگاهانه از نیاز امروز بازار خرید و فروش در فضای مجازی مجموعه‌ی اصفهان آهن را به شرکتی برتر در ارایه‌ی خدماتی متمایز به آهن فروشان، شرکت های عمرانی و ساختمانی، انبوه سازان، سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی تبدیل نماید.

این مجموعه با فراهم نمودن بستری جدید و متفاوت در زمینه‌ی خرید و فروش و کسب رضایت مشتری به همکاری و تعامل مستمر و بلند مدت با مشتریان می‌اندیشد.در این راستا شرکت بازرگانی اصفهان آهن موفق به دریافت استاندارد های بین المللی از جمله گواهینامه‌های،مدیریت کیفیت ISO9001 و رضایت‌مندی و بررسی شکایات مشتریان ISO10002 گردیده است.

خدمات شرکت بازرگانی اصفهان آهن :

تعهد و پایبندی اخلاقی و قانونی به مشتریان در راستای اصول حرفه ای مشتری مداری
تامین انواع آهن آلات از جمله میلگرد، تیرآهن، انواع ورق، لوله، پروفیل، شمش فولادی، محصولات مفتولی و ... مطابق با درخواست مشتریان با مناسب ترین قیمت
تامین انواع آهن آلات مورد نیاز پروژه های سنگین در ازای دریافت ضمانت نامه معتبر
ارسال سریع و تحویل به موقع بار به سراسر کشور
ضمانت کلیه محصولات فروخته شده بر طبق سفارش مشتری و برگشت کالای معیوب به صورت رایگان
صادرات انواع آهن آلات ساختمانی و صنعتی به خارج از کشور
فروش اعتباری محصولات پس از اعتبارسنجی مشتریان

مدیر عامل
سید سعید صمصام شریعت

اعتقاد ما بر این است که داشتن ارزش های والا، رعایت استانداردهای اخلاقی و احترام به مشتریان در کسب و کار رمز موفقیت و پیشرفت دائمی می باشد.

اصفهان آهن آپادانا
مصاحبه مدیر عامل شرکت بازرگانی آهن اصفهان با خبرگزاری جمهوری عربی سوریه (SANA)
اصفهان آهن آپادانا
بازدید نماینده ولی فقیه در سوریه از غرفه اصفهان آهن
اصفهان آهن آپادانا
دیدار و گفتگو با سرپرست واحد صادرات شرکت ذوب آهن