شرکت آریا سامانه یکتا نوین افزار با نام تجاری آرسینا از سال 1391 در حوزه IT بطور رسمی در زمینه‎ ارائه‎ راهکارها و خدمات نرم افزاری شروع به فعالیت نموده و در حال حاضر در زمینه‎ خدمات مشاوره ‎ای، پیاده سازی پروژه ها و ارائه‎ محصولات نرم افزاری و سخت افزاری فعالیت خود را گسترش داده است. به طور دقیق آرسینا در سه زمینه فعالیت دارد:

توسعه راهکارهای نرم افزاری: ارائه نرم افزارهای کاربردی برای بهبود و آنالیز وضعیت در سازمان ها و همچنین سهولت در مدیریت سیستم توسط مدیران
یکپارچه سازی سیستم ها: تبادل الکترونیکی و هماهنگ سازی اطلاعات موجود در سیستم های مختلف برای کاهش هزینه ها و بهبود عملکرد سازمان ها
تجارت الکترونیک: ایجاد یک‌ سیستم مدیریت فروش آنلاین مطابق با استاندارد های تجارت الکترونیک و طراحی سایت های فروشگاهی برای انواع کسب وکارها
آرسینا در تلاش است با تکیه بر ارائه‎ محصولات با کیفیت و استاندارد و اصل مشتری مداری، خود را از دیگر فعالان این حوزه متمایز نماید.

 

شرکت آریا سامانه یکتا نوین افزار

همکاران
تیم آرسینا از همکارانی بسیار سخت کوش و با انگیزه تشکیل شده است که تمام توان خود را به کار گرفته اند تا محصولاتی برتر و متمایز را به بهترین شکل به مشتریان ارائه نمایند. صمیمیت و صداقت از ارزش‎های تیمی ما در راستای رسیدن به اهداف فردی و گروهی می‎باشد. در واقع تیم آرسینا یک ترکیب بی نظیر از شوق برای موفقیت و مهارت های چشمگیر است که همواره منجر به نتیجه های مطلوب میشود.

 

ماموریت و چشم انداز
ماموریت آرسینا تولید محصولات نرم افزاری با کیفیت و مقرون به صرفه مطابق با نیاز مشتریان هدف است.

چشم انداز آرسینا برای 5 سال آینده:

  • قرارگیری در مقام اولین انتخاب برای توسعه هر نرم افزاری در صنعت
  • رسیدن به بازارهای جهانی بیشتر با تولید مستمر محصولات نوین و با کیفیت

همچنین حرکت در چارچوب قوانین و صداقت از ارزش‎ های ماست تا بتوانیم تغییر مثبتی را در جامعه ایجاد کنیم و در رسیدن به دنیایی بهتر تاثیرگذار باشیم.

 

فراتر از تکنولوژی
تلاش ما بر این است که با توجه به شرایط و نیاز مشتریان عزیزمان، بهترین راهکار ها را ارائه نماییم. این راهکارها نه تنها برای محصولات آرسینا، بلکه برای محصولات همکاران نیز مورد استفاده خواهد بود .