مجتمع صنعتی سپاهان باتری

مجتمع صنعتی سپاهان باتری در سال 1378 به همت گروهی از متخصصان و با هدف ایجاد یک زیرساخت مبتنی بر کارآفرینی و نوآوری در زمینه صنعت باتری به منظور تولید محصولات جدید و با هدف رفع نیاز کشور در زمینه تامین انرژی، با ظرفیت تولید 600 هزار محصول در سال بنیان نهاده شد.

این مجتمع با برداشتن گام‌های موثر و پرتوان در طی سال‌ها فعالیت خود در بستر اقتصاد مولد و با بیش از دو دهه بسترسازی موفق، توانسته‌ است خود را به عنوان یک سازمان بین‌المللی در ساخت باتری خودرو و انواع اتومبیل مطرح کرده و کیفیت محصولات تولیدی خود را به سطح جهانی و قابل رقابت با بهترین برندهای دنیا در این صنعت، برساند.

مجتمع صنعتی سپاهان باتری به عنوان بزرگترین تولیدکننده باتری‌ خودرو و باتری‌های صنعتی در بخش خصوصی کشور، در مسیر تولید خود ضمن توجه ویژه‌ به بهره‌‌گیری از سامانه‌های رباتیک متکی بر پلتفرم اختصاصی بومی‌سازی شده به ‌منظور افزایش کیفیت، کاهش خطا و افزایش سرعت در کنار تنوع تولید به راه‌اندازی خطوط جدید تولید با استفاده از تکنولوژی روز دنیا منطبق با ضوابط زیست محیطی و رویکردهای محافظت از طبیعت و استقرار صنعت سبز، اهتمام ویژه دارد.

مجتمع صنعتی سپاهان باتری

 

ارزش‌های سازمانی ما

·         کیفیت

ما متعهد به تولید محصولات و خدمات با کیفیت برتر و رضایت‌بخش برای مشتریان‌مان هستیم.

·         نوآوری

ما به ترقی و بهبود مداوم فرآیندها، محصولات و فناوری‌های جدید و نوآورانه متعهدیم.

·         اعتماد

ما ارزش زیادی برای اعتماد در بدنه فرهنگ سازمانی خود و روابط متقابل معتمدانه با مشتریان، همکاران و اعضای نظام اجتماعی، قائلیم.

·         انعطاف‌پذیری

ما توانایی استفاده از ابزارها و رویکردهای مبتنی بر سرعت در تغییر و سازگاری با محیط کسب و کار را داریم.

·         تعهد به ایمنی

ما به حفظ محیط کار ایمن و بهداشتی و جلوگیری از بروز هرگونه صدمات یا حوادث برای کارکنان و پرسنل بخش‌های مختلف زنجیره ارزش، متعهد هستیم.

·         همکاری

ما اهمیت زیادی به تشویق فرهنگ همکاری، کار تیمی و توسعه و ترویج همبستگی بین اعضای سازمان می‌دهیم.

·         پاسخگویی

پاسخگویی با قید فوریت، سرعت و دقت، از جمله مهم‌ترین اولویت‌های فرهنگ سازمانی و ارتباطات صنعتی ما در مجتمع صنعتی سپاهان باتری است.

·         پایداری و مراقبت از محیط زیست

ما به حفظ و حمایت از محیط زیست و بهره‌برداری مسئولانه از منابع طبیعی با تکیه بر رویکردهای پایداری در حوزه‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی متعهد هستیم.

 

 

مجتمع صنعتی سپاهان باتری

 فرهنگ سازمانی ما

فرهنگ سازمانی در مجتمع صنعتی سپاهان باتری بر پایه‌ی ارزش‌های نوآوری، همکاری، تکنولوژی و تعهد ساخته شده است. ما اعتقاد داریم که نوآوری، کلید موفقیت در دنیای رقابتی امروزی است بنابراین، همه‌ی پرسنل و کارکنان ما در بخش‌های مختلف زنجیره ارزش تشویق می‌شوند تا به صورت فعال در فرآیند نوآوری سپاهان باتری مشارکت کنند؛ برهمین اساس ما با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های پیشرفته، قادر به بهبود کارایی و کیفیت محصولات خود هستیم.

همکاری نیز بخش مهمی از فرهنگ سازمانی ما است. ما به تشکیل تیم‌های چابک و چندزمینه توجه می‌کنیم که اعضای آن‌ها از تخصص‌ها و تجربیات متفاوت برخوردارند. تشویق به ارتباط و همکاری فعال بین اعضای تیم، بهبود روابط کاری و ایجاد محیطی صمیمی و مساعد برای رشد و پیشرفت فراهم می‌کند.

تعهد نیز به عنوان یک ارزش اساسی در فرهنگ سازمانی ما تلقی می‌شود. ما به ارائه‌ی محصولات و خدمات با کیفیت و عملکرد بالا تعهد داریم. همچنین، ما به ارتقای مهارت‌ها و دانش فنی اعضای تیم خود اهمیت می‌دهیم و آموزش‌های لازم را برای آن‌هی فراهم می‌کنیم. ما تمرکز داریم تا همه‌ی اعضای تیم با اهداف و استراتژی‌های شرکت آشنا باشند و به طور فعال در راستای آن‌ها تلاش کنند.

در نتیجه، فرهنگ سازمانی ما در سپاهان باتری، بر پایه‌ی ارزش‌های نوآوری، همکاری، تکنولوژی و تعهد ساخته شده است. این فرهنگ سازمانی به ما کمک می‌کند تا در دستیابی به اهداف کسب و کارمان پیشرفت کنیم، عملکرد بهتری داشته باشیم و رقابتی قوی در بازار داشته باشیم.

با توجه به اهمیت فرهنگ سازمانی برای ما، ما به منظور حفظ و تقویت آن، فعالیت‌هایی انجام می‌دهیم. این فعالیت‌ها شامل آموزش‌ها، کارگاه‌ها و برنامه‌های توسعه شخصی است که به توسعه‌ی مهارت‌ها و دانش اعضای تیم کمک می‌کند.

در نهایت، فرهنگ سازمانی ما در مجتمع صنعتی سپاهان باتری، با تمرکز بر نوآوری، همکاری، تکنولوژی و تعهد، به ما کمک می‌کند تا یک محیط کاری مثبت و متعادل را برای تیم خود فراهم کنیم. این فرهنگ سازمانی به ما اجازه می‌دهد تا به عنوان یک تیم متحد و هماهنگ، برای حل چالش‌های صنعتی، راه‌حل‌های مبتنی بر نوآوری و تکنولوژی ارائه کنیم.