شرکت داروسازی ریحانه یکی از مدرنترین شرکتهای داروسازی کشور می باشد که به منظور تولید انبوه فرآورده های دارویی با کیفیت در زمینی به مساحت 15 هکتار و زیربنایی بالغ بر 34 هزار متر مربع در جنوب شرقی شهر اصفهان بنا گردیده است.

این شرکت دارویی در حال حاضر تولید کننده انواع فرآورده های دارویی در دو شکل قرص و کپسول مطابق با پروانه بهره برداری از سازمان صنعت، معدن و تجارت با ظرفیتهای سالیانه زیر میباشد :

350  میلیون عدد کپسول

350  میلیون عدد قرص

شرکت داروسازی ریحانه با رعایت دقیق اصولcGMP و ضوابط PIC/s در ساخت و کنترل کیفی داروها بر اساس استانداردهای بین المللی بهترین محصولات دارویی را با اثر بخشی و پایداری مطلوب، تولید و عرضه می نماید .

این شرکت با استقرار نظام های­ مدیریت کیفیت ISO 9001:2015 مدیریت زیست محیطی ISO 14001:2015 مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای ISO 45001:2018 بصورت نظام مدیریت یکپارچه (IMS) در راستای بهبود مستمر کیفیت، پیشگیری از آلودگی های زیست محیطی و توجه به سلامت کاکنان، در مسیر تعالی سازمان قرار دارد.

چشم انداز

تبدیل شدن به یکی از برترین شرکتهای داروسازی در ایران و منطقه تا سال 1404 از طریق :

  • نوآوری در ارائه محصولات
  • همکاری و مشارکت با شرکتهای بین المللی معتبر دارویی
  • کسب سهم نسبی از فروش محصولات تولید داخل
  • شناسایی بازارهای هدف صادراتی و ورود به این بازارها
خط مشی
شرکت داروسازی ریحانه به عنوان یک مجموعه اقتصادی با ایجاد زیرساخت های مدرن و کارا مطابق با اصولcGMP جهت تولید محصولات حوزه سلامت،نظام مدیریت یکپارچه را در فرآیندهای خودنهادینه نموده است به
1- تامین محصولات حوزه سلامت با کیفیت جهانی مطابق با استانداردهای روز داروسازی 2- التزام به شناسایی و اجرای قوانین و مقررات مرتبط بافرآیندهای شرکت 3- حفظ سلامتی و ایمنی کلیه کارکنان،پیمانکاران و مراجعین 4- تامین منابع لازم برای پیش بینی و پیشگیری از هرگونه رویدادی که منجر به خطا در محصولات یا فرآیندها گردد. 5- ایجاد و بکارگیری دانش روز به همراه توسعه مشارکت کارکنان در اجرا و بهبود مستمر فرآیندها 6- مدیریت آلایندهای زیست محیطی در جهت توسعه پایدار
دارویی ریحانه