شرکت آتیه سازان از سال 1389، با بیش از 3000 نیروی فعال در سراسر کشور و با داشتن بیش از 150 دفتر نمایندگی به ارائه خدمات درمانی و رفاهی می پردازد و در همین راستا با بیش از 5000 پذیرنده عقد قرارداد نموده است. تمامی دارنده های کارت های درمانی و رفاهی، می توانند با مراجعه به مراکز طرف قرارداد، از تخفیف های واقعی تا سقف 50 دصد استفاده نمایند. در همین راستا مزیت های ذیل برای دارنده های کارت، در نظر گرفته شده است:
1-استفاده از خدمات بدون محدودیت زمانی و مالی
2-استفاده از خدماتی که بیمه های تکمیلی پوشش نمی دهند + نبودن دوره انتظار
4-استفاده از تخفیف های واقعی تا سقف 50 درصد
5-استفاده از سیستم نوبت دهی آنلاین و رزرو زمان مراجعه به پزشک
6-عدم نیاز به داشتن بیمه گر اول برای تهیه و استفاده از محصولات
7-استفاده از پشتیبانی واقعی و تخصصی در طول مدت اعتبار کارت، از زمان تهیه تا انتها
8-نداشتن محدودیت سنی برای تهیه و استفاده از محصولات
9-امکان استفاده از خدمات درمانی و رفاهی در سراسر کشور
10-استفاده از تخفیف های واقعی در مراکز طرف قرارداد
11-مشاوره در زمینه معرفی مرکز متناسب با درمان
12-امکان استفاده از امکانات مراکز تا زمان تحویل کارت
13-بازرسی روزانه مراکز طرف قرارداد در هر دو حوزه درمانی و رفاهی
14-امکان استفاده رایگان از برخی خدمات درمانی
15-امکان استفاده از خدمات تقسیطی در کنار تخفیف
16-امکان استفاده همزمان از خدمات بیمه تکمیلی، پایه و کارت در صورت توافق با مرکز طرف قرارداد

درباره خدمات تخفیفی آتیه سازان

کارت درمانی: یک کارت غیرهوشمند، قابل استفاده در مراکز دندانپزشکی، پوست مو زیبایی، گوش حلق بینی، آزمایشگاه، فیزیوتراپی، چشم پزشکی، خرید عینک، زنان زایمان، پاپزشکی، درمانگاهی، مشاوره روانشناسی، رادیولوژی و تصویربرداری می باشد. این کارت، با درج مشخصات فردی شما، به عنوان شناسنامه شما در مراکز طرف قرارداد کاربرد دارد. شما عزیزان بر اساس تعرفه فی مابین که در صفحه هر پزشک موجود است، پذیرش می شوید و هزینه ها را به صورت نقدی پرداخت می نمایید. ارائه تخفیف واقعی، پشتیبانی واقعی و بازرسی روزانه از ویژگی های کارت آتیه سازان در حوزه درمان است.

کارت رفاهی: در دو نوع ارائه می شود. اول، یک بُن کارتِ ویژه و دوم، فعالسازی کارت بانکی عضو شتاب. با داشتن بن کارت یا فعالسازی کارت بانکی تان، می توانید از امکانات ارائه شده در رستوران، کافی شاپ، پت شاپ، مزون لباس، آرایشگاه، مبل فروشی، مجموعه ورزشی، شیرینی فروشی، آجیل فروشی و ... استفاده نموده و درصد تخفیف را به صورت خودکار، توسط دستگاه کارتخوان نصب شده در مرکز، دریافت فرمایید.

آتیه سازان زندگی ایرانیان
آتیه سازان زندگی ایرانیان
همایش مدیران و سرپرستان فروش
آتیه سازان زندگی ایرانیان
هفتمین گردهمایی بزرگ آتیه سازان زندگی ایرانیان
آتیه سازان زندگی ایرانیان

1- رادیوگرافی پری آپیکال: رادیوگرافی پری آپیکال، رایج‌ترین رادیوگرافی در دندانپزشکی است. فیلم در داخل دهان قرارمی گیرد واز دندان یا ناحیه مورد نظر رادیوگرافی تهیه می‌شود. برای بررسی پوسیدگی دندان‌ها، ضایعات انتهای ریشه مثل کیست وگرانولوم، موقعیت قرارگیری ایمپلنت‌ها، اندازه گیری طول فایل در درمان‌های ریشه و... استفاده می‌شود. این نوع رادیوگرافی به طور معمول در مطب‌های دندانپزشکی گرفته می‌شود.

2- لاپاراسکوپی: لاپاراسکوپی یا پهلوبینی نوعی تکنیک برای درون‌بینی شکم (حفره صفاق) و لگن است. اغلب لاپاراسکوپی اقدامی تشخیصی است ولی گاه می‌تواند درمانی نیز باشد مانند آپاندکتومی به روش لاپاراسکوپی یا کوله‌سیستکتومی لاپاراسکوپیک. این تکنیکها در سالهای اخیر به دلیل کاهش زمان بستری بیمار در بیمارستان، کاهش درد و کوچکی برش و جوشگاه عمل مورد استقبال قرار گرفته‌اند.

3- رادیوگرافی اکلوزال: این رادیوگرافی از باقی رادیوگرافی های معمول بزرگتر است و رشد و جایگاه دندان های کودکان را نشان میدهد. هر رادیوگرافی تقریبا تمام طاق فک بالا و یا پائین را نشان میدهد.

4- رادیوگرافی پانورکس یا OPG :OPG مخفف کلمه Ortho Pantomo Gram می باشد. صفحه فوکوس OPG دارای انحنایی مطابق با انحناهای فک هاست. با OPG یک نمای کلی از موقعیت دندانها و استخوانهای فک ( مندیبل و ماگزیلا ) و سینوس های فک فوقانی و مفاصل بین فک ها و جمجمه ( مفصل تمپور و مندیبل ) به دست می آید.

5- رادیوگرافی لترال سفالومتری: رادیوگرافی سفالومتریک یا نمای جمجمه، جهت به دست آوردن تصاویری از کل جمجه یا یک ناحیه مورد نظر به کار می رود. مطالعات سفالومتریک جهت ارزیابی رشد و تعیین پلان های درمانی ارتودنتیک یا پروتزها به کار می رود.

6- لیزیک: نوعی روش جراحی لیزری چشم است که برای اصلاح عیوب انکساری چشم در افراد نزدیک‌بین، دوربین و آستیگمات استفاده می‌شود.

آتیه سازان زندگی ایرانیان
آتیه سازان زندگی ایرانیان
مشتریان سازمانی آتیه سازان در سراسر کشور