شرکت اورست مدرن پارس به عنوان اولین فروشگاه زنجیره ای تخفیفی در سال 2011 آغاز به کار کرد.
اورست مدرن پارس با مد نظر قرار دادن نیازها ،خواسته ها و توان مالی مشتریان و در جهت ارائه محصولات و خدمات با کیفیت اقدام به افتتاح فروشگاه در قالب های مختلف نموده و اولین شرکتی است که در ایران از سیستم فروشگاه های تخفیفی بهره برده است. این فروشگاهها تحت عنوان زیر مجموعه های هایپرمارکت آل این آل ، سوپر مارکت های فرنا و فروشگاه های تخفیف دار جانبونامگذاری شده اند.
اورست مدرن پارس، با افتتاح هایپرمارکت آل این آل در تبریز و سه فروشگاه سوپر مارکت فرنا در تهران و کرج وبیش از 160 فروشگاه تحت عنوان فروشگاه های تخفیف دار، با بیش از 1500 پرسنل در مدت کوتاه به موفقیت بزرگی در سال 2015 نایل گردیده است.
اورست مدرن پارس چشم انداز سه ساله خود را افزایش تعداد شعب در ایران به 1000 فروشگاه و تعداد نیروی کار خود را به 8000 هزار نفر پرسنل، و تبدیل شدن به بزرگترین فروشگاه زنجیره ای توزیع و فروش در ایران را برنامه ریزی نموده است.
هدف اورست مدرن پارس بهبود مستمر و فراگیر توزیع و فروش در سراسر ایران می باشد و در این راستا تمامی تلاش خود را جهت بالا بردن استاندارد های مورد نیاز در حوزه فروشگاهی و توزیع و فروش بکار می گیریم. در نهایت امید است که بتوانیم در این راستا به عنوان الگویی سرآمد و ارزش آفرین در ایران و منطقه مطرح باشیم.

شرکت فروشگاه های زنجیره ای اورست مدرن پارس به عنوان یکی از برترین شرکت های کار آفرین ، که بیشترین سهم را در ایجاد اشتغال پایدار داشته‌است محق به دریافت لوح تقدیر از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جشنواره نیکوکار آفرین در مورخ 14 اسفند ماه 1395 گردید و در این خصوص از مدیریت عامل شرکت جناب آقای محمت تاریک دمیریاکان تجلیل به عمل آمد.این جشنواره که همزمان با هفته نیکوکاری برگزار گردید، برخلاف جشنواره‌های معمول، هیچگونه ثبت‌نامی برای انتخاب نیکوکارآفرینان انجام نشده و هیات داورانی وجود نداشت. معیار سنجش در جشنواره نیکوکارآفرینان بر اساس داده‌های ثبتی سازمان تامین اجتماعی بدون هیچگونه اعمال نظر یا داوری شخصی بوده و  در خصوص صاحبان شرکت‌های منتخب خصوصی و نیمه‌خصوصی کارآفرین در سال 1395 که بیشترین اشتغال آشکار ثبت‌شده را داشته و مهمتر از آن در جهت افزایش امنیت و رفاه نیروی کار، کارمندان و کارگران خود را بیمه کرده‌اند می باشد.

جانبو
جانبو
دریافت تندیس سیمین برند محبوب مصرف کنندگان در سال 1396
جانبو
انتخاب جانبو به عنوان محبوب‌ترین برند در سومین سال متوالی - سال 1398
جانبو
افتتاحیه چهارصدمین شعبه فروشگاه های زنجیره ای تخفیفی جانبو
جانبو
جناب آقای محمود اکبری مدیر مالی فروشگاه های زنجیره ای تخفیفی جانبو تندیس برند محبوب مردم در سال 1398
جانبو
جناب آقای محمت تاریک دمیریاکان در جشنواره تجلیل از مدیران اقتصاد مقاومتی بخش خصوصی