گروه صنعتی گلرنگ از سال 1380 با تولید دستمال کاغذی با نام تجاری سافتلن پا به عرصه صنعت سلولزی کشور گذاشت و در سال 1386 با تاسیس شرکت صنایع سلولزی ماریناسان (سهامی خاص) گامی بلند برای توسعه صنعت سلولزی ایران برداشت.

در فاز اول، خطوط تولید دستمال کاغذی، دستمال حوله، دستمال توالت و نوار بهداشتی در بهمن‌ماه سال 1388 در شهرستان ساوه؛ و در فاز دوم، خط تولید پوشک کامل بچه در سال 1389 در شهرستان اشتهارد نصب و راه‌اندازی گردید.

شرکت ماریناسان با استفاده از آخرین و مجهزترین فناوری روز دنیا و بهره‌گیری از متخصص‌ترین و برجسته‌ترین نیروهای تولید و کنترل کیفیت ایران و خارجی، و نیز استفاده از بهترین مواد اولیه سعی نموده، بهترین محصول ممکن را هم تراز با بهترین برندهای خارجی در حوزه های جانبو رول تیشو، انواع دستمال صورت و توالت و حوله، پوشک، نوار بهداشتی، محصولات پلاستیک بسته بندی و ... به مصرف کنندگان در منطقه آسیای میانه و خاورمیانه ارائه می کند.

پیام مدیرعامل

شرکت صنایع سلولزی ماریناسان سازمانی فعال، در حال توسعه و پیشرو در زمینه تولید و ارائه محصولات سلولزی و بهداشتی در ایران و کشورهای منطقه است که با بهره گیری از کارکنان متعهد و متخصص در جهت شناخت و برطرف کردن نیازهای حال و آینده مشتریان در حوزه محصولات سلولزی و بهداشتی و ایجاد رضایت مداوم همه ذینفعان گام بر می دارد.

کلید اصلی رسیدن به چشم اندازمان، اهرم تمایز می باشد. ما تمایز را بر اساس توانمندی اعضای خانواده ماریناسان و از طریق برقراری ارتباط موثر با مشتری برای شناخت نیازهای منحصر به فرد آنها و بهره گیری از فن آوریهای نوین پیاده سازی می کنیم.

ما همچنان که در حال توسعه حرفه ای هستیم، معتقد به مسئولیت اجتماعی خود هستیم و در راستای مسئولیت اجتماعی خود گام های بزرگی را بر می داریم.

شرکت صنایع سلولزی ماریناسان
مهران ابول نژادیان -مدیرعامل و عضو هیات مدیره