بسته‌بندی در بازارهای رقابتی، یکی از محورهای متمایز و ایمن‌سازی محصولات محسوب می‌شود. شرکت‌های موفق بر اساس جایگاه خود در بازار، در خصوص روش بسته‌بندی محصولات تصمیم‌گیری می‌کنند.
به‌بند یزد یک کسب‌وکار خانوادگی است که بیش از 3 دهه فعالیت و تمرکز خود را به محصولات و ماشین‌آلات بسته‌بندی اختصاص داده است.
عشق و اعتقاد عمیق بنیان‌گذاران به صنعت بسته‌بندی، سبب شده است که با تلاشی پیوسته و سخت‌کوشانه در راستای ارائه‌ی راه حل‌های نوآورانه برای پاسخ به نیازهای مشتریان، به رهبر و مرجعی نوآور در صنعت بسته‌بندی تبدیل شود.

صنایع بسته بندی به بند یزد

در حال حاضر، صنایع بسته‌بندی به‌بند با اتکا به بیش از 150 سرمایه‌ی انسانی متخصص در جهت فراهم آوردن پشتیبانی و حمایت دائمی از مشتریان برای رضایت آن‌ها و ایجاد بهترین تجربه در مسیر یافتن راه حل متناسب و بهینه برای نیازهای بسته‌بندی گام برمی‌دارد.
به‌بند یزد در طی سال‌های فعالیتش همواره روی نیازهای گروه‌های مختلف مشتریان تمرکز داشته است. به همین دلیل، با ایجاد چندین برند تخصصی در تولید محصولات متفاوت به شیوه‌ای که متناسب‌ترین با نیازهای مشتریان هر بخش از بازار باشد، گام برداشته است.
ما در صنایع بسته‌بندی به‌بند با ارائه‌ی طیف وسیع محصولات، خدمات و راه حل‌های پیشنهادی می‌توانیم به شما در جهت بسته‌بندی محصولات ارزشمندتان به اثربخش‌ترین حالت ممکن کمک کنیم. بر اساس صنعت و حوزه‌ی فعالیت شما، ما به شما اطمینان می‌دهیم که متناسب‌ترین شیوه و راه‌حل را به شما پیشنهاد و آن را برای شما پیاده‌سازی می‌کنیم. محصولات تولیدی ما هر آنچه از بسته‌بندی نیاز دارید را دربرمی‌گیرد، از فیلم‌ استرچ تا تسمه‌های پلاستیکی بسته‌بندی (تسمه‌های PP یا تسمه‌های PET) و تسمه‌های فلزی بر مبنای نیاز شما در به‌بند تولید می‌شود. دستگاه‌های بسته‌بندی و ابزارآلات بسته‌بندی به‌بند بر اساس نوع محصول بسته‌بندی متناسب با آن که فیلم استرچ، تسمه‌های پلاستیکی یا … می‌تواند باشد، متفاوت است. به‌بند نماینده رسمی چندین برند معتبر دستگاه‌های بسته‌بندی در سراسر دنیا است.

خدمات ارائه شده توسط به‌بند وجه تمایز و مزیت رقابتی ما محسوب می‌شود. مهندسان فروش متخصص در به‌بند آماده‌ی ارائه مشاوره‌های فنی و تخصصی بسته‌بندی از آغاز تصمیم شما به خرید و در طی تمامی این مسیر و فرایند تا پیدا کردن بهترین راه حل بسته‌بندی برای محصولات ارزشمند شما هستند. محصولات و خدمات ارائه شده‌ی ما در به‌بند مطابق با تکنولوژی و استانداردهای هستند و به کشورهای مختلف سراسر دنیا صادر می‌شوند. فرایندهای دقیق کنترل کیفیت در صنایع بسته‌بندی به‌بند مطابق با استانداردهای جهانی طراحی و اجرا می‌شوند. به‌بند بر اساس نوع نیاز شما با سبد کالایی خود سعی در برآوردن نیازهای متنوع شما دارد.

چشم‌انداز ما

تبدیل شدن به مرجعی قابل اتکا، موفق و نوآور برای کمک به سازمان‌ها در تمرکز بر آنچه در بسته‌بندی محصولاتشان از همه مهم‌تر است و ایشان را خرسند می‌سازد.

ماموریت ما

بنیان و اساس فعالیت ما بر پایه‌ی ماموریت سازمان در جهت یکپارچگی سازمان در جهت ایجاد یک کل منسجم استوار است.

توانمندسازی سازمان‌مان و مشتریان‌مان برای توسعه بسته‌بندی اثربخش، مطمئن، اقتصادی و زیبا. با عشق و شور بهترین محصولات و خدمات را تولید و ارائه می‌کنیم و برای رسیدن به کمترین فاصله ممکن بین قابلیت‌هایمان تا خواسته‌های بلندپروازانه تمامی ذی‌نفعان‌مان پیشگام خواهیم بود.

صنایع بسته بندی به بند یزد