گروه صنعتی پما افتخار دارد، با دارا بودن چهار شرکت و کارخانه های زیر مجموعه با عناوین شرکت پلاستیک ماشین الوان، پوشان پلاستیک، زیست دارو دانش و پاد الـــوان پاک در زمره شرکتهای برتر در تولید دارو و مواد اولیه دارو، تولید لفاف های پلاستیک، لفاف های بسته بندی و چاپ دارو، مواد غذایی و بهداشتی گام برمی دارد.

شرکت زیست دارو دانش یک شرکت خصوصی دانش بنیان می باشد که در زمینه توسعه ، تولید و بازاریابی فرآورده های دارویی شیمیایی و بیولوژیک فعالیت دارد . این شرکت در سال 1384 تاسیس گردید و از همان سال در مرکز رشد واحدهای فن آوری فرآورده های دارویی دانشگاه علوم پزشکی تهران آغاز به کار نمود شرکت زیست دارو دانش از سال 1393 احداث کارخانه تولید فرآورده های دارویی را در شهرک صنعتی بهارستان کرج شروع نموده و در سال 1395 تولید فرآورده زیفرون و تبازیو را به سایت جدید منتقل کرد این شرکت در حال حاضر با ایجاد 4 خط تولیدی مجزا شامل خط تولید پروتئین های نوترکیب با استفاده از باکتری ، خط تولید آنتی بادی های مونوکلونال خط پرکنی ویال و لیوفیلیزه خط تولید فرآورده های خوراکی پرخطر در حال فعالیت است .

چشم انداز

شرکت زیست دارو دانش در افق چشم انداز سال 2025 با تکیه بر مشارکت کارکنان و شبکه همکاران استراتژیک، یکی از تامین کنندگان کلیدی داروهای ام اس و انکولوژی در ایران خواهد بود. این شرکت در جهت بهبود سلامت جامعه، همواره به تحقیق و توسعه سبد کالای خود در حوزه های “ام اس “و “انکولوژی “خواهد پرداخت.

ماموریت

شرکت زیست دارو دانش مجموعه ای دانش محور است که با گردآوری متخصصین جوان و پویا، در جهت بهبود سلامت جامعه و ارتقاء سطح کیفی زندگی، به تولید داروهای با کیفیت برای بازارهای داخلی و بین المللی می پردازد. این شرکت در مسیر دستیابی به اهداف، توجه ویژه به محیط زیست و اشتغال دارد.

 

 زیست دارو دانش