شرکت برفاب فعالیت خود را در سال 1369 با تولید کولر آبی آغاز کرد و به‌تدریج سبد محصولات تولیدی خود را گسترش داد.

هم‌اکنون برفاب با تولید انواع کولرهای آبی، آبگرمکن‌های گاز‌سوز و برقی، بخاری برقی، یخچال و فریزر، فریزر صندوقی، ماشین لباس‌شویی دوقلو و اجاق گاز رومیزی، سبد لوازم خانگی خود را کامل‌تر کرده است. فضای سالن‌های تولیدی این گروه بالغ بر 80 هزار متر مربع است. برفاب با بیش از1000 نفر نیروی کار مستقیم، بزرگ‌ترین واحد تولیدی خصوصی استان چهارمحال و بختیاری است و در سال‌های گذشته همواره بیشترین میزان صادرات را در بین شرکت‌های ایرانی داشته است.

به‌منظور توسعه مستمرِ دامنه تولیدات و پاسخ‌گویی به درخواست‌های صادراتی، برفاب توجه خود را به شناخت خواسته‌های مصرف‌کنندگانِ بازارهای مختلف، آموزش نیروهای انسانی، افزایش کیفیت محصولات، کاهش قیمت تمام‌شده، توسعه فعالیت‌های مهندسی و توسعه رویکرد مدیریت کیفیت فراگیر(TQM) معطوف کرده است. برفاب سیستم مدیریت کیفیت خود را مبتنی بر استاندارد‌ISO 9001:2008 پایه‌ریزی و مستقر کرده و برای پیاده‌سازی الزامات سیستم‌های مدیریت ایمنی، بهداشت حرفه‌ای و زیست‌محیطی بر اساس استانداردISO 14001:2004 وOHSAS 18001:2007 اقدام کـرده و با دریافت گواهی‌نامه سیستم مدیریت یکپارچه(IMS) و اخذ گواهـی‌نامه تایید صلاحیت آزمایشگاه همکار بر اسـاس استانـدارد 17025 ISO/IEC و دریافت استانداردهای مشتـری مـداریISO 10002 (استانـدارد رسیدگـی به شکایات مشتـری) و ISO 10004 (استاندارد سنجش رضایت‌مندی مشتریان) می‌کوشد به بهترین شکل خواسته‌های مورد نظر مشتریان و سایر طرف‌های ذینفع را فراهم کند.

مدیریت شرکت برفاب، صادرات را نه امـری مقطعی و کوتاه‌مدت، بلکه برنامـه‌ای گستـرده و بلندمـدت می‌داند و همـواره می‌کوشد اعتبار خود را در بازارهای هدف، با توجه مستمر به بازار و مشتری، افزایش دهد؛ دریافت تندیس طلایی حمایت از حقوق مصرف‌کننده و پنج سال کسب عنوان صادرکننده نمونه کشوری حاصل این رویکرد است که در صنعت لوازم خانگی ایران بی‌نظیر است

برفاب
ایونت برفاب در سلیمانیه عراق
برفاب
ایونت تجلیل از عملکرد نیمه اول سال 1398
برفاب
بازدید سفیر کشور تاجیکستان از مجموعه برفاب