ساخت پمپ های صنایع آب شیرین کن و معدنی

بهریز پمپ سامان یک شرکت پیشگام در زمینه طراحی و ساخت انواع پمپ های فرآوری از جمله پمپ های مورد استفاده برای آب دریا و کاربردهای معدنی است. 
نمک زدایی از آبهای شور روشی آینده نگر است که امروزه برای حل مشکلات اقلیمی و دسترسی به آب شیرین در جهان مطرح است. بهریز پمپ سامان یکی از شرکتهای پیشگام در زمینه بومی سازی و ارتقاء فن آوری مرتبط با انواع پمپ های فرایندی از جمله محصولات مورد استفاده در حوزه آب است. تولیدات ما در صنعت نمک زدایی از آبهای شور، شامل انواع پمپهای آبگیری از دریا و چاه، پمپهای تغذیه، پمپهای طبقاتی فشارقوی که بسته به مورد مجهز به سیستم بازیافت انرژی از نوع توربین پلتون یا توربوشارژر هستند. شرکت بهریز پمپ سامان همچنین در زمینه ساخت برخی دیگر از تجهیزات مورد استفاده در پکیجهای تولید آب شیرین از جمله شیرآلات فشار قوی با متریال داپلکس، اتصالات، پایپینگ، صافی و … و نیز مشاوره در زمینه انتخاب بهینه پمپها، چیدمان و نوع فیلترها و پیاده سازی سیستم آبگیری دارای تجربه است. 
شرکت مهندسی و ساخت بهریز پمپ سامان در زمینه تولید پمپ های خاص مهندسی و فرآیندی فعالیت می کند. بخش پمپ های معدنی یکی از شاخه های اصلی شرکت در زمینه تولید پمپ های مقاوم به سایش است که با بیش از 10 سال سابقه، انواع مختلفی از محصولات مرتبط با بخش معدن را در اندازه و مدل های پر کاربرد تولید می نماید.