شرکت تهران بوران نماینده محصولات آرایشی بهداشتی با برند های هندشولدرز، پنتن،اولی می باشد.

در سال 1368 این شرکت تاسیس گردید و واردات انحصاری محصولات ژیلت به ایران آغاز شد.در سال 1370 محصولات بهداشتی دهان و دندان با برند اورال بی از جمله مسواک های برقی، دستی و نخ دندان برای اولین بار به ایران وارد گردید. در سال 1376 واردات باطری های با دوام دوراسل آغاز شد. در سال 1380 محصولات براون از جمله محصولات برقی کوچک آشپزخانه، محصولات مصرف شخصی مانند سشوار، ریش تراش برقی و اپیلاتور به سبد محصولات تهران بوران اضافه گردید.

در سال 1383 واردات میله، برترین برند لوازم خانگی اروپا ساخت آلمان موفقیت دیگری در کارنامه شرکت تهران بوران به شمار می رود. در این سال فروش کاندوم با برند دیورکس و محصولات مراقبت از پا با برند شول نیز آغاز گردید. در سال 1388 آغاز واردات لامپ های کم مصرف فیلیپس در سال هایی که صرفه جویی در مصرف انرژی بسیار ضروری بنظر می رسید. در سال 1389 برگشت دوباره محصولات بهداشتی اولد اسپایس به بازار با پیشینه فراوان در بین آقایان ایرانی
تهران بوران بعنوان نماینده انحصاری شرکت پراکتر اند گمبل (P & G) در ایران انتخاب شد و واردات کلیه برندهای این شرکت از جمله شامپوهای هد اند شولدرز، نوارهای بهداشتی آلویز ، خمیردندان های کرست، کرم های صورت اُولی و ده ها محصول دیگر نیز به تهران بوران واگذار گردید. در سال 1391 با احراز نمایندگی شرکت رکیت بنکیزر فروش انحصاری برندهای ویت، دتول، ونیش و ایر ویک به تهران بوران واگذار شد. اضافه شدن محصولات برقی آشپزخانه با برند کن وود به سبد محصولات تهران بوران در واقع پاسخی مناسب به سلائق و نیازهای متنوع مصرف کنندگان عزیز ایرانی است.

 

 

تهران بوران
جشنواره ملی برندهای برتر محبوب مصرف کنندگان

جشنواره ملی برندهای برتر محبوب مصرف کنندگان با حمایت انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان و فراکسیون حمایت از حقوق مصرف کنندگان مجلس شورای اسلامی در تاریخ 10 اسفند ماه 1393 از ساعت 18 تا 21:30، با حضور برخی از نمایندگان مجلس و مدیران شرکت ها و صاحبان صنایع در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.

1187306نفر در عرض یک ماه در این نظر سنجی شرکت نمودند که از سطوح گوناگون جامعه و گروهای مختلف تحصیلاتی و سنی با جایگاه های متفاوت و با پراکندگی در سطح کل کشور بودند.

در پایان این مراسم به برندهای برتر محبوب مصرف کنندگان تندیس زرین، تندیس سیمین و لوح تقدیر اهدا شد. برند کرست بر اساس نظر سنجی انجام شده به عنوان برترین برند خمیردندان سال 1393 انتخاب و به همین مناسبت تندیس زرین به شرکت تهران بوران اهدا گردید. همچنین در این مراسم اعلام برندگان قرعه کشی در میان هواداران برندهای محبوب و تقدیر از این هواداران و اهدای جوایز به آنان نیز صورت پذیرفت

تهران بوران
همایش معرفی خمیردندان اورال بی در جشن 25 سالگی تهران بوران

تهران بوران، آغاز بیست و پنجمین سال فعالیت خود را با معرفی خمیردندان اورال بی جشن گرفت.
در این مراسم خمیردندان اورال بی در حضور جمعی از اساتید دانشگاهی، دندانپزشکان و متخصصین بهداشت دهان و دندان، دکتران داروساز، کارشناسان محترم وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان ملی استاندارد ایران به همراهی جمعی از مدیران ارشد کمپانی پراکتر اند گمبل (Procter& Gamble) رونمایی شد.

خمیردندان اورال بی پرواکسپرت محصولی پیشرفته و منحصر بفرد از برند موفق اورال بی است.

تهران بوران
تهران بوران